IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Katsuko Yoshizaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Yoshizaki Katsuko

Mistrz Gry : Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 29 Lis 2009 - 16:05

Na zewnątrz:
Jest to średniej wielkości parterowy dom ze ścianami otynkowanymi na biało i brązowym dachem. Przed nim znajduje się trawnik, po którym widać, że jest od czasu do czasu koszony. Przez jego środek przebiega betonowy chodnik prowadzący od furtki ze strony uliczki do domu. Dom i trawnik przed nim jest ogrodzony drewnianym płotem. Za domem znajduje się spora przestrzeń. Zazwyczaj wykorzystywanie do treningów. Zdarza się, że stoją tam kukły albo inne przyrządy treningowe.

Wygląd wewnątrz:
Zaraz po wejściu znajdujemy się w przedpokoju. W pierwszych drzwiach od prawej znajduje się niewielka łazienka. Znajdują się tu prysznic, zlew, ubikacja i pralka. Na wprost drzwi znajduje się kolejny pokój. Od razu przy wejściu przy ścianą stoi sofa. Z tego pokoju można przejść do kuchni, w której pod oknem stoi niewielki stolik, przy którym znajdują się dwa krzesła. W pomieszczeniu znajdują się także: kuchenka, zlew a nad nim szafka, stoją po lewo od wejścia. W rogu po prawo stoi lodówka, pod którą jest mała zamrażarka. Aby wejść do mojego pokoju trzeba wrócić do przedpokoju. Drzwi do niego znajdują się na przeciwko drzwi do łazienki. Reszta domu jest utrzymana w porządku, czego nie można powiedzieć o moim pokoju. Łóżko stoi w rogu. Tuż obok niego po oknem stoi szafka, w której znajdują się rożne drobiazgi. Na przeciwległej ścianie stoi biurko, a na nim lampka. Koło owego biurka stoi szafa z ubraniami. Po lewo od drzwi do mojego pokoju znajdują się ostatnie drzwi wychodzące z przedpokoju. W tym pokoju ścianę na przeciw okna zajmuje regał z różnymi książkami. Prócz tej półki są są tam również dwa wygodne fotele. Na środku stoi ława, a przy niej 4 krzesła. Z tego pokoju można zejść do piwnicy, w której u sufitu są rozwieszone sznurki na których wieszam pranie. Ściany we wszystkich pokojach pokryte są biało-beżową tapetą o kwiecistym wzorze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 30 Lis 2009 - 18:46

Katsuka rozbudziła się powoli najpierw słysząc ciche stukanie deszczu o strop i parapety. Ciężkie krople zdawały się chcieć rozłupać cały budynek. Dopiero chwilę później, gdy otworzyła oczy, przekonała się iż w jej pokoju wciąż panuje szarość. Wyraźnie deszczowe chmury był zbyt ciężkie by słonce potrafiło się przez nie przebić. Pogoda dzisiaj wyraźnie nie dopisywała, chociaż biorąc pod uwagę to jak ciepły był wczorajszy dzień, na pewno na dworze nie było specjalnie chłodno.

Wczorajszy dzień pozostawił swoje ślady w organizmie dziewczyny. Mięśnie bolały męczone przez zakwasy, zaś nadgarstek domagał się wyraźnie kilku dni odpoczynku. Katsuko nie zdołała się bowiem przyzwyczaić jeszcze do rutynowych, codziennych i do tego całkiem ostrych treningów fizycznych serwowanych w akademii.

Dzisiejszy dzień nie zapowiadał się jednak zupełnie tak jak wszystkie inne. Z tego co dziewczyna pamiętała akademie miał bowiem odwiedzić osobiście kapitan piątego oddziału obronnego. Rozmawiano i plotkowano o tym głośno od kilku dni, zaś plotki przedstawiały owego mężczyznę jako jednego z najsilniejszych wśród kapitanów, ustępującego siłą jedynie kapitanowi dowodzącemu.

Plan rutynowych dzisiejszych zajęć nie przedstawiał się jednak w żaden sposób ciekawie. Od rana trzy godziny wykładów, a następnie półtorej godziny treningu Hakudy i następne półtorej przeznaczone na kendo. Ostatnimi zajęciami był trening Kidou. Dopiero później pozostawiono wolny czas na wybrane zajęcia dodatkowe. Sama Katsuko nie wybrała jeszcze niczego, zaś lista spoczywała spokojnie na stoliku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 30 Lis 2009 - 20:31

Choć niechętnie, wstałam. Jak zwykle z rana byłam zaspana i nie za bardzo kontaktowałam. Czułam ból całego ciała, w tym swojego nieszczęsnego nadgarstka. Wizja kolejnego dnia w Akademii nie budziła we mnie miłych uczuć. Szczególnie patrząc jakie mam zajęcia.
-Wykłady przeżyje... jakoś... z kendo i Hakudą będzie o wiele gorzej. O zajęciach z Kidou już nie wspominając.-pomyślałam. Poszłam po ubrania, a następnie skierowałam swoje kroki do łazienki. Wzięłam prysznic, przebrałam się i postanowiłam w końcu coś zjeść. Mój żołądek domagał się czegoś porządnego do zjedzenia. Po skończonym posiłku pozmywałam, spojrzałam w okno. Pogoda ani trochę się nie poprawiła. Od zawsze nie lubiłam deszczu. A przez złamanie, nadgarstek dawał o sobie znać. Kiedy wróciłam do pokoju spojrzałam na rozpiskę leżącą na biurku. Cały czas nie zdecydowałam się jakie zajęcia wybrać jako dodatkowe. Kiedy tak stałam i patrzyłam na ową listę, przypomniałam sobie o tym, że akademię miał odwiedzić kapitan jednego z oddziałów. Kiedy już się wyszykowałam, w końcu postanowiłam wyjść. Musiałam poszukać jeszcze parasolki, nie chciałam moknąć na tym deszczu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 30 Lis 2009 - 22:25

Lista zaś wyglądała w sposób następujący:

Każdy z uczniów akademii ma prawo uczestniczyć w dowolnej ilości zajęć dodatkowych, przy czym obowiązkowo wybrać musi jedne z poniższej listy:

- Teoretyczno-praktyczne nauki o technologii
- Teoretyczno-praktyczne nauki o medycynie
- Teoretyczne-praktyczne zajęcia o sztuce dobrego zwiadu
- Treningi dodatkowe kendo
- Treningi dodatkowe hakudy
- Treningi mieszanych stylów walki wręcz
- Treningi dodatkowe kidou
- Treningi kontroli energii duchowej i metod jej wykrywania
- Dodatkowe wykłady teorii ogólnej

Parasolka znajdowała się natomiast na swoim niemal zwykłym miejscu przebywania - oparta była o szafę tak by nie przeszkadzać i przypadkowo nie podpełzać pod nogi niczego niespodziewających się osób. Ostatecznie wraz ze swoją ochroną przed deszczem oraz własną osobą Katsuko opuściła swój dom i ruszyła do akademii.

(piszemy w http://bleach.iowoi.org/akademia-shinigami-f8/sala-13-t827-30.htm#30416 )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 13 Lut 2010 - 21:26

Dręczona myślami, poczuciem winy i różnymi pomysłami nawet nie zauważyłaś, kiedy znalazłaś się znów w swoim domu. Taak, długo cię tutaj nie było i z chęcią byś się odświeżyła, przebrała i zjadła coś normalnego. Zapowiadała się deszczowa pogoda na resztę dnia. Kolejny letni deszcz, który odświeży powietrze, ale też zapewni ci nudę w domu. Kolejny bezproduktywny dzień, no ale przynajmniej nikt nie goni cię z sadystycznym uśmiechem po schodach, lub nie próbuje zabić i pożreć. Poza tym zawsze można coś porobić w domu...

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 14:55

Po wejściu do domu dziewczyna skierowała swe kroki do łazienki. W końcu mogła się odświeżyć. Pod prysznicem spędziła jakieś 20 minut, jeśli nie więcej. Kidy w końcu spod niego poszła do kuchni. Zrobiła sobie cos porządnego do jedzenia i przede wszystkim cos normalnego. -Ile w końcu można jeść szpitalne jedzenie?-pomyślała stawiając talerz na stoliku. Kiedy zielonowłosa wszystko zjadła przebrała się ze szlafroku w wygodniejsze ubranie. Jako, że pogoda na dworze wróżyła jedynie deszcz Katsu postanowiła, że przeczyta jakąś książkę. Dlatego też skierowała się do pokoju z regałem i fotelami. Chwilę szukała po czym wybrała jakąś książkę kryminalną. Usiadła wygodnie w fotelu i zagłębiła się w lekturze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 17:42

Wykąpana, najedzona i przebrana poczułaś się znacznie lepiej. Nawet stara rana mniej ci doskwierała. Zagłębiona w lekturę z zapartym tchem śledziłaś losy bohaterów, zmagających się z okrutnym i przebiegłym przeciwnikiem, który wykorzystywał ich własne słabości przeciw nim samym. Za oknem chmury przyniosły spodziewany deszcz, który nie był zbyt uporczywy. Poprzez luki wśród kłębiastej zawiesiny raz po raz prześwitywały promienie słoneczne.
Nawet się nie obejrzałaś, jak zaczął zapadać powoli zmrok, a deszcz przestał padać. Miałaś jeszcze może dwie godziny światła dnia przed sobą, błogie lenistwo zaś służyło ci. Zostało jednak przerwane pukaniem. Wieczorny gość i to raczej niespodziewany.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 19:00

Dziewczynie odpowiadał taki odpoczynek. I cieszyła się z tego że ramie jej aż tak nie dokuczało. Książka była naprawdę wciągająca. Niestety ktoś przeszkodził jej w dalszym czytaniu. -Kto to może być?-mruknęła dziewczyna niechętnie podnosząc się i odkładając książkę na bok. -Już idę!-krzyknęła kierując się do drzwi domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 19:21

Gdy otworzyłaś drzwi stanęłaś zaskoczona. Stał w nich ten sam chłopak, którego widziałaś wtedy w klasie, wśród tej podejrzanej o rzucenie kulki czwórki. Bezimiennego w podniszczonym płaszczu, długowłosego, z maską na twarzy.
- Mogę wejść ? Zdaje się, że nieprzewidziane nieszczęście pomieszało nam plany odnośnie spotkania. - rzekł cicho do ciebie, głosem, który zdawał się "kołysać" duszę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 19:42

Kiedy dziewczyna otworzyła drzwi była trochę zszokowana gdy zobaczyła chłopaka. -Cześć, tak możesz. A co do spotkania... to Ty rzuciłeś we mnie tą karteczką?-spytała trochę niepewnie, a także aby się upewnić. Kiedy przypomniała sobie co kazał jej zrobić Zori... aż zrobiło jej się zimno. Po chwili odeszła na bok i wpuściła chłopaka do domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 20:09

Chłopak wszedł do środka, zsuwając na plecy częściowo osłaniający głowę kaptur. - Owszem, to byłem ja. I wybacz, że było to powodem twoich problemów z Zorim. - jego głos trochę ukoił twoje nerwy i uspokoił cię. - To całe zdarzenie z pustym dość szybko rozeszło się wieścią po akademii. Cieszę się, że jesteś już w zdrowiu.
Widziałaś tylko jego ciemnoniebieskie oczy, słyszałaś głos. Resztę skrywała ta dziwna maska, za którą była schowana twarz. Zastanawiało cię czemu tak zrobił i czemu tutaj przyszedł.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 20:27

Katsuko przyjrzała sie chłopakowi. Jak na jej gust był dosyć tajemniczy. -Nic nie szkodzi. Mam nauczkę, żeby uważać na to co robię na jego lekcjach. Naprawdę tak szybko się to rozniosło?-spytała, a po chwili dodała -A tak w ogóle to jak sie nazywasz? Bo nie wiem jak powinnam sie do ciebie zwracać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 20:34

- Takao się wygadał, a potem już poszło szybko. - zaczął odpowiadać na twoje pytania - A co do imienia... to możesz mi mówić Hiryu.
Spojrzał po pokoju, w którym ciągle stoicie przy drzwiach. - Mieszkasz sama ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 20:48

-No tak... fakt ktoś musiał-powiedziała. -A może tak przejdziemy do pokoju... może się czegoś napijesz?-dodała prowadząc chłopaka do pokoju. -A co do tego czy mieszkam sama... czemu cię to tak interesuje?-spytała zaciekawiona. Zastanawiała się czemu Hiryu tak się nią interesuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 20:56

- Tak, dziękuję. Może herbaty. - ściągnął z siebie tą namiastkę płaszcza, który odłożył przy wejściu zanim przeszedł z tobą do pokoju. - A co do tego pytania, to zwykła ciekawość i chęć jej zaspokojenia.
Rozejrzał się z podobnym zaciekawieniem po pokoju, do którego go zaprowadziłaś. - Miłe otoczenie. Uspokajające.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 21:16

-Aha-pomyślała zielonowłosa. Po tej całej sprawie z morderstwem wolała się wypytać o nieco więcej. -A odpowiadając na twoje pytanie... tak mieszkam sama.-odpowiedziała. Kiedy chłopak wspomniał o tym jak wygląda pokój Katsuko uśmiechnęła się. -Poczekaj tu, pójdę tylko zrobić herbaty.-powiedziała i skierowała się do kuchni. Po jakichś 5 minutach wróciła z herbatami. Yoshizaki stwierdziła, że również sie jej napije. Na tacce prócz herbat stał cukier i jakieś ciasteczka. Postawiła to na stoliku przed sofą. Tuż przed jej długą nieobecnością w domu udało jej się go tam przynieść z piwnicy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 14 Lut 2010 - 21:31

Gdy wróciłaś Hiryu akurat przyglądał się twojej biblioteczce książek, wodząc palcem po tytułach. Odwrócił się do ciebie gdy weszłaś z tacą. - Widzę, że lubisz dużo czytać. Zapewne dlatego jesteś tak dobra niektórych zajęciach, gdzie ważna jest wiedza zawarta w głowie, a nie w mięśniach.
Usiadł dopiero gdy ona to zrobiła, chyba że nalegała, aby gość zrobił to jako pierwszy. Widocznie wbrew wyglądowi odebrał jakieś wychowanie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 10:43

-Tak, ale najczęściej robię to jak mi sie nudzi-powiedziała dziewczyna siadając. Zastanawiała się o czym mogła by pogadać z chłopakiem. Do głowy wpadło jej jednak pytanie. -Hiryu-zaczęła -A tak w ogóle co cię do mnie sprowadza?. Nie ukrywając była tego ciekawa, co może go do niej sprowadzać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 11:46

Chłopak poczęstował się herbatą, upił łyk, co wyglądało dość dziwnie patrząc jak ostrożnie unosi filiżankę i pije poprzez maskę.
- Powodem mojego przybycia jesteś ty Yoshizaki. - rzekł zaskakując cię tym trochę - Wybacz moją śmiałość, ale od pewnego czasu cię obserwowałem. I nie da się ukryć, że jesteś uroczą osobą, którą chciałbym mieć za przyjaciółkę. Dlatego chciałbym cię prosić o małą pomoc w nauce. Zwłaszcza Kidou i Kontroli Reiatsu. - propozycja dość niespodziewana i nietypowa. Nie spodziewałaś się raczej takich słów.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 18:28

Katsuko dziwiło jak chłopak pije. Jego kolejne słowa trochę zaskoczyły dziewczynę. Skutkiem tego był lekki rumieniec na jej twarzy. -Szczerze mówiąc trochę mnie tym zaskoczyłeś. Dziękuję, że tak o mnie myślisz. A co do twojej prośby... mogę spróbować ci pomóc. Nie wiem jakie będą tego skutki...ale mogę spróbować.-powiedziała zielonowłosa, choc nie była ona raczej pewna swoich umiejętności w tym zakresie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 18:43

Hiryu skinął lekko głową gdy się zgodziłaś. - Ciężko mi to przyznać, ale jak mówił sensei mimo sporej mocy jaką posiadam, nie potrafię prawie wogóle nad nią panować - - wydawał się mówić szczerze, a jego głos był chyba tego potwierdzeniem. Anielski niemal. Rzadko jak dotąd słyszałaś aby coś mówił na zajęciach i z pewnością inaczej wtedy brzmiał. Widocznie ukrywał coś więcej niż tylko twarz.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 18:52

-Hmmm... ciekawe co on jeszcze ukrywa??-pomyślała Katsuko kiedy usłyszała jego głos. Jedno było pewne, chłopak był naprawdę tajemniczy. -Więc... kiedy chcesz zacząć naukę?-spytała się po chwili zastanowienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 18:56

- A kiedy jesteś gotowa zacząć mnie uczyć ? - odpowiedział pytaniem na pytanie. - Jeśli ci nie przeszkadza możemy zacząć dziś, teraz. - przyglądał ci się z ciekawością, oczekując twojej opinii.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 19:18

Dziewczyna zastanowiła się nad jego pierwszym pytanie. -Możemy zacząć dzisiaj póki jestem wypoczęta.-powiedziała zielonowłosa uśmiechając się do gościa. -To co? Idziemy?-spytała podnosząc się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 19:21

- Oczywiście, prowadź. - wstał również i ruszył za tobą. - I dziękuję, że się zgodziłaś.

[I tu liczę na przyjemny i spory opisik :)]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 21:09

-Nie masz za co dziękować-odrapała. Katsuko zaprowadziła chłopaka na tył domu. Było tam trochę miejsca. Dziewczyna zaczęła zastanawiać się nad tym jak powinna zacząć. W poprzednim życiu nie miała za wiele okazji żeby kogoś uczyć. Musiała się dobrze zastanowić i przypomnieć co nieco. . -Czyli tak... czym jest reiatsu nie muszę tłumaczyć... Jeden problem z głowy-mruknęła do siebie dziewczyna -Masz problemy z panowaniem nad swoją energią... Dobrym ćwiczeniem byłaby próba stworzenia czegoś z reiatsu.-powiedziała odsuwając się kawałek od chłopak. Odwróciła lewą i stworzyła nad nią niewielką kulę. -Spróbuj... Na początku pomyśl... potem skup się na tym co chcesz stworzyć...-powiedziała. Hiryu przytaknął i spróbował. Ta próba nie była zbyt udana. Dziewczyna postanowiła jeszcze raz wyjaśnić wszystko koledze. Tajemniczy młodzieniec nie przeszkadzał Katsu w tłumaczeniu. Nawet uważnie jej słuchał. Co trochę dodało dziewczynie odwagi. -Wyobraź sobie... hmm... formę do ciasta... potem przelej w tą formę reiatsu i "otwórz ją" utrzymując energie w tej kulistej formie-powiedziała i poprosiła, żeby spróbował po raz kolejny. Zielonowłosa przestała liczyć próby kolegi. Z którymś z rzędu jednak udało mu się stworzyć coś na wzór kuli. -Udało Ci się-powiedziała uśmiechając się do niego. Trudno było jej określić jak zareagował, powodem tego była maska. Dziewczyna dopiero teraz zauważyła, że na dworze jest już ciemno i jedyną rzeczą która oświetla wszystko jest księżyc. -Ciekawe która godzina?-spytała jakby sama siebie. -Chyba czas kończyć trening na dziś-zwróciła się do młodziana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 21:23

- Tak, istotnie. Dość późna już pora. - przyznał Hiryu. Po głosie można było powiedzieć, że jest zadowolony ze spędzonego wieczoru. - Dziękuje za lekcje. Może jeszcze powtórzymy to kiedyś a może nawet odwdzięczę ci się w jakiś sposób.
Odprowadziłaś go do drzwi, z tego co widziałaś było już raczej dość późno. Hiryu zarzucił płaszcz na siebie.
- Jeszcze raz dziękuję. I dobranoc. - opuścił twój dom, a ty zostałaś sama. Nie można powiedzieć, że sama się też czegoś nie nauczyłaś przy nim. Ale z pewnością nie był to stracony wieczór.

[dodaj sobie na stałe 1 do Psychiki, za przeżycie dość nietypowo ostatnich dni trzeba jednak mieć nerwy, oraz 1 do Reiatsu]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 15 Lut 2010 - 21:41

-Trzymam za słowo-powiedziała uśmiechając się, kiedy oprowadzała go do drzwi. -Nie masz za co dziękować, na prawdę. Do zobaczenia-powiedziała zamykając drzwi. -Nie będzie mi już tak trudno komuś coś tłumaczyć.-uśmiechnęła się pod nosem na tą myśl. Zważając na godzinę postanowiła się położyć do łóżka. W końcu swojego...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 16 Lut 2010 - 12:33

Sen szybko przyszedł, biorąc cię w swoje objęcia. Zawsze zresztą najlepiej się śpi w swoim futonie. Początkowo nie był to przyjemny sen, gdzieś przed kimś uciekałaś, kto gonił cię i miał twarz tego pustego z chaty. Potem wpadłaś lotne piaski i gdy wydawało się, że już w nich utoniesz krajobraz zmienił się na łagodny. Unosiłaś się spokojnie wśród fal i obłoków unoszących się nad tobą. Czułaś się błogo, chciałaś by ten stan trwał wiecznie i nie chciałaś się przebudzać.
- Uważaj na tych, którzy będą chcieli cię wykorzystać, za pięknymi słowami się kryjąc. - usłyszałaś męski głos gdzieś z boku. Obróciłaś się i ujrzałaś postać mężczyzny, unoszącego się niedaleko ciebie i przyglądającego się tobie. Wyglądał niczym postać z marzeń. Wysoki, o długich, czarnych włosach i zielonych oczach. Jego odzienie zmieniało się, raz będąc ubraniem, raz zbroją a raz wogóle był pozbawiony odzienia, nie licząc spodni. Przy boku widoczną miał rękojeść niedługiej broni, dość dziwnej, zupełnie nie przypominającej nic, co do tej pory widziałaś.
- Należysz do mnie Katsuko. - odezwał się po chwili - A ja należę do ciebie. I nikt tego nie zmieni.
Mężczyzna rozpłynął się wśród chmur, a ty pozostałaś sama i poczułaś jak zaczynasz gdzieś opadać, coraz szybciej i szybciej by w końcu... obudzić się. Na dworze było już jasno, a promienie słoneczne wesoło wpadały do pokoju, oświetlając te miejsca, gdzie mogły dosięgnąć.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 16 Lut 2010 - 12:53

Kiedy dziewczyna się obudzi zaczęła zastanawiać się nad tym snem. I tym co powiedział ten mężczyzna. -Co on miał na myśli?-zastanawiała się Yoshizaki wstając z łóżka i idąc do łazienki. Gdy odbyła poranną toaletę poszła do kuchni. Gdy przygotowywała sobie śniadanie cały czas zastanawiała się nad sensem tego co usłyszała we śnie. Miała też jakieś dziwne wrażenie, że pierwsze słowa jakie usłyszała tyczą się jej kolegi. Nie potrafiła pozbyć się tej natrętnej myśli. Zastanawiała się też kim był ten czarnowłosy mężczyzna. Zjadła śniadanie i zaczęła zastanawiać się jakie ma dzisiaj zajęcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Today at 13:44

Powrót do góry Go down

Dom Katsuko Yoshizaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next