IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Katsuko Yoshizaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Yoshizaki Katsuko

Mistrz Gry : Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 20:33

Na początku nie mogła się odezwać. Jednak gdy w końcu odzyskała głos spytała -C-co to miało być?-jej głos nadal drżał. -Czemu to robiłeś, kim ty naprawdę jesteś? Zielonowłosa nie wiedziała co się dzieje, czuła się o wiele "gorzej" niż normalnie. -Co się do cholery dzieje... czemu jego widok tak silnie na mnie działa-zastanawiała się nad tym gorączkowo. -Rozumiem, jesteś w stanie mnie zabić,tak? Chciałabym dowiedzieć się jednej rzeczy zanim zdecyduje co wybrać. Czemu Natsuo musiał zginać?-na początku mówiła cicho ale stopniowo jej głos przestał drżeć. Mimo, że cholernie się bała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 20:43

- Jestem tym, kim mnie poznałaś. Me imie Hiryu, oznacza Latającego Smoka. A te wspaniałe stworzenia zawsze panowały nad wszystkim. - odpowiedział ci chowając broń. - Czy jestem w stanie cię zabić ? W takim samym stopniu jak ty mnie, choć zapewne miałbym lekką przewagę. A co do Natsuo, to stanął mi na drodze i za dużo gadał.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 20:59

-Moim zdaniem to żaden powód do morderstwa.-powiedziała. -Nie zaufam mu, powinnam posłuchać tego głosu, kuso jaka ja jestem głupia-pomyślała przygryzając dolną wargę, mimo czasu jaki minął nadal pamiętała owe słowa. Nie wiedziała co powinna zrobić. -Co się ze mną stanie jeśli ci ulegnę?-spytała, od odpowiedzi chłopaka zależało teraz dalsze jej życie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 19 Kwi 2010 - 11:56

- Jeśli mi ulegniesz niewiele się zmieni. Ciągle będziemy przed innymi jako para, choć w rzeczywistości będziesz mi całkowicie oddana i lojalna. - jego słowa brzmiały słodyczą w twojej głowie. Z jednej strony ogarnięta byłaś coraz większym uczuciem do niego, żądzą i żarem ciała, z drugiej zaś swoim własnym uporem, który był delikatnie wzmacniany przez coś obcego. Jing i Jang, zawsze pozostające w równowadze. U ciebie była to mrzonka. Cokolwiek wybierzesz uczucie do Hiryu już zawsze pozostanie w twojej duszy.
- A co do powodu do morderstwa, to nie zapominaj, że ty sama jeszcze jakiś czas temu byłaś o to oskarżona. A nikt poza tobą i tym drugim nie wie, co dokładnie się tam wydarzyło. Zatem daruj sobie szukanie odpowiedzi na taki temat. Co zatem zadecydujesz ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 19 Kwi 2010 - 15:26

-Całkowicie oddana i lojalna. Hmp... zdecydowanie mi się to nie podoba. On chce zrobić ze mnie niewolnice. O nie. Na to nie pozwolę.-pomyślała wściekle, choć czuła, że przez urok chłopaka jej ciało odmawiać może posłuszeństwa. -Czyli uważasz, że byłabym w stanie na pierwszym roku zabić oficera Gotei 13. Dzięki że tak uważasz.-bardziej stwierdziła niż spytała. -To co powiem będzie głupie i pewnie nie przeżyje, ale co z tego. Nie mam zamiaru stać się czyjąś niewolnicą, nawet jeśli jest to osoba, którą darze takim a nie innym uczuciem.-pomyślała i zebrała się w sobie. -Moja odpowiedź brzmi... nie.-odparła stanowczo. Jej upór sam ją zadziwiał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 19 Kwi 2010 - 16:09

To "nie" kosztowało cię wiele energii i samozaparcia. Ale zdołałaś je powiedzieć.
- Oddana na łaskę smoka, walczy z nieuniknionym. A czy wiesz, że jest spora szansa na to, że zaszłaś w ciążę podczas naszych nocnych szaleństw, pełnych namiętności ? - zapytał przechodząc parę kroków i stając w gotowości do ataku. Na jego twarzy pojawił się grymas uśmiechu- Dalej chcesz się mi opierać ? Jeśli tak to musisz mnie zabić, nie ma innego sposobu abyś się ode mnie uwolniła. A ja nie mam zamiaru cię uśmiercać. Po prostu gdy cię pokonam, to po pewnym czasie złamię twoją wolę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 19 Kwi 2010 - 17:13

Dziewczyna westchnęła. -Jestem tego świadoma, nie jestem dzieckiem-odparła. Zaczęła się wahać, nie była pewna tego co powiedziała przed chwilą, nie mogła jednak wybaczyć tego, że Hiryu zabił bogu ducha winnego Natsuo. -Jednak musimy ze sobą walczyć. A mówiłeś, że nigdy do tego nie dojdzie.-powiedziała choć cały czas stała normalnie. -Czy uda ci się złamać moją wolę, nawet jeśli wygrasz... tego nie wiem. Nie mam jednak zamiaru poddać się bez walki-powiedziała dziwnie spokojnie. Tą części siebie zawsze próbowała ukryć przed światem. Żałowała, że nie ma przy sobie swojej broni. Choć wątpiła w to że z jej pomocą udałoby jej się osiągnąć więcej niźli bez. Kendo było jednym, o ile nie jedynym, przedmiotem w których to Hiryu był lepszy. Stanęła w odpowiedniej pozycji, gotowa do obrony jak i ataku. Choć nie miała zamiaru zaatakować pierwsza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 19 Kwi 2010 - 17:27

Hiryu już ci nie odpowiedział, widząc że stajesz w gotowości rozpoczął działanie. Dobył szybkim ruchem sztyletu
- Zbieram kwiaty na łące mroku, odrzuć wroga w mym potoku. Bakudou Tounyuu ! - zainkantował Kidou zamiast uderzyć bronią. Zaklęcie uderzyło w ciebie i odrzuciło cię na ścianę za tobą, z którą zetknęłaś się z dość dużą siłą.
- Nie powinnaś mi dawać okazji i pozostawać w defensywie. - powiedział.

[-7PŻ]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 19 Kwi 2010 - 18:19

-Racja mój błąd.-przyznała Katsuko otrząsając się. -Którego postaram się już nie popełnić.-pomyślała. Była zaskoczona tym, że chłopak użył kidou. Nie miała jednak zamiaru stać bezczynnie. Po cichu zaczęła wypowiadać inkantację -Energia krążąca od wieków po świecie, dająca siłę i ją odbierająca, każe swoich przeciwników utrata siły i kontroli. Błyskawice z niebios sprawiają, że Słońce traci siłę i Księżyc ukrywa się za chmurami. Pan piorunów walczy za swojego ucznia. Bakudou no jusan. Kashitsu-powiedziała celując w swojego chłopak. Dziwnie się czuła robiąc to.

[-24PR]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 19 Kwi 2010 - 18:36

Hiryu chyba usłyszał twoją inkantację, bowiem natychmiast zaczął swoją. Znacznie krótszą.
- Łapo wynurzająca sie z czeluści ziemi, złap go! Hadou Genkotsu !- skończył mówić, gdy ułamek sekundy po tobie. Zadziałały tak jak powinno, choć z różnym skutkiem. Ty znieruchomiałaś, gdy dwie ciemne ręce złapały twój cień. Hiryu zaś runął na ziemię, po tym jak chciał uskoczyć w bok przed twoim zaklęciem, gdy pomieszałaś mu czynności ruchowe jego członków. Był remis, przynajmniej chwilowy. Teraz wszystko zależało od tego, które z was pierwsze się uwolni, lub które kidou pierwsze się skończy.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 20 Kwi 2010 - 11:29

-Poprawił się z kidou. Miło.-pomyślała. Nawet nie próbowała uwolnić się z kidou, wiedziała, że jak na obecną chwile jest to mało prawdopodobne. Nie czekając na nic Katsuko postanowiła użyć kolejnego kidou. -Hadou no roku Gogyou-mruknęła i wypuściła podmuch gorącego powietrza w kierunku Hiryu. Czuła się dziwnie robiąc to, ale nie miała zamiaru być niewolnicą. -Wątpię aby było możliwe, żeby tego uniknął-zastanawiała się czekając na skutki rzuconego zaklęcia.

[-17PR]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 20 Kwi 2010 - 12:37

Skutek był widoczny. Hiryu szarpnął się, a przynajmniej próbował chcąc uniknąć zaklęcia ale niezbyt mu się to udało. Mogłaś podziwiać parę bąbli, które się pojawiły na jego skórze. Niedługo po tym zaklęcie puściło i znów byłaś wolna, podobnie jak Hiryu, który tym razem nie czekał aż ty coś zaczniesz.
- Hadou Byakurai ! - krzyknął i w twoim kierunku pomknęła biała błyskawica. W ślad za nią zaś ruszył natychmiast chłopak, dzierżąc w dłoni sztylet.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 20 Kwi 2010 - 18:13

Yoshizaki spróbowała uskoczyć przed zaklęciem. Udało jej się, może nie całkowicie, ale udało. Miała mało czasu na zastanowienie co powinnam zrobić, walka w zwarciu nie należała do jej ulubionego sposobu walki. Jednak nie miała wyjścia. Do głowy wpadł jej pewien pomysł. -Mogłabym spróbować ponownie unieruchomić Hiryu i pobiec po swoją katanę. Istnieje jednak duża szansa, że nie trafie… Co powinnam zrobić?-takie myśli błądziły po jej głowie, kiedy bezczynnie czekała na atak ze strony chłopaka. -To powinno wypalić, choć pewnie się mylę-mruknęła. Stanęła i czekała na atak swojego przeciwnika. Jeśli zostanie zraniona łapie chłopaka za rękę w której trzyma broń, po czym próbuje z bliskiej odległości trafić w niego Byakurai’em.

[-15PR]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 20 Kwi 2010 - 18:48

Byakurai ledwo cię musnął w ramię, za to cios dosięgnął cię w pełni. Ostrze zagłębiło się w twój bok. Czułaś jak gorąco rozchodzi się promieniami od rany, ale twój plan się powiódł. Z tej odległości nie mógł uniknąć twojego Kidou.
Hiryu trafiony niespodziewanie zdołał się wyszarpnąć z uścisku, wyrywając z ciebie sztylet. Krew trysnęła na podłogę, znacząc ją czerwienią.
- Bakudou Tounyuu ! - zaklęcie uderzyło cię ponownie, przez co przebiłaś się przez cienką i nadwyrężoną już ściankę za sobą i wylądowałaś w w drugim pokoju. Czułaś ból w całym ciele, byłaś osłabiona. Ale zauważyłaś leżąc na podłodze swoją katanę, kawałek dalej.
- Masz jeszcze szansę się poddać. Ostatnią. - odezwał się Hiryu w twoim kierunku, stojąc tam gdzie odskoczył.

[-28PŻ]

Dziadek Szyderca
-----------------------

Ostatnio zmieniony przez Takagi Niizuki dnia Sro 21 Kwi 2010 - 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 20 Kwi 2010 - 19:41

-To było głupie, ale przynajmniej zadziałało.-pomyślała leżąc na podłodze swojego pokoju. Wyciągnęła rękę po katanę po czym po woli podniosła się i wyciągnęła miecz z pochwy. -Musiałabym być... zdesperowana, żeby zrobić coś... takiego-powiedziała z lekkim trudem, trzymając broń w prawej ręce. Lewą szybkim ruchem narysowała klucz wiolinowy i pomijając inkantację powiedziała szeptem -Hadou no jukyu Itami senritsu. Jeśli zaklęcie trafi, Yoshizaki mimo bólu stara się dość szybko dojść do chłopaka i z choć z trudem zakończyć to. Jeśli nie trafia, czeka aż chłopak podejdzie bliżej. Wiedziała, że jeśli to przeżyje nigdy nie zaufa już nikomu w 100%.

[-30PR]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 20 Kwi 2010 - 19:57

Hiryu tylko uśmiechnął się, widząc twoje wysiłki związane z kataną.
- Naprawdę sądzisz, że jesteś w stanie mnie pokonać bronią ? Już na lekcji ci pokazałem, że jest między nami spora róż... - urwał w pół słowa i chwycił się za głowę. Jego oczy rozszerzyły się w zaskoczeniu. - Ty mała... - jęknął i rzucił w ciebie sztyletem, którego nie udało ci się uniknąć. Wbił się w twój prawy bark głęboko, ale to było wszystko. Tuż po tym Hiryu opadł na kolana, jedną ręką trzymając się za głowę, drugą, drżącą próbował coś wyciągnąć z kieszeni. Ty zaś zataczając się i krwawiąc zdołałaś zakończyć tą walkę.

[-26PŻ]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 20 Kwi 2010 - 20:22

Katsuko nie odpowiedziała. Gdy zakończyła tą nieszczęsną walkę jej broń opadła na ziemie. -Uwierz mi Hiryu, nie chciałam, żeby tak się to skończyło-pomyślała. Nie próbowała wyciągnąć z rany sztyletu. Zostawiła sztylet w ranie. Sama z braku sił upadła na ziemię i przekręciła się na plecy. -Czyżbym tak miała skończyć? Ale przynajmniej jestem wolna... choć za jaką cenę-szepnęła sama do siebie, przy ostatnich słowach mimowolnie do oczu napłynęły jej łzy. Nie próbowała nawet leczyć swoich ran, choć posiadała odpowiednie umiejętności.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 21 Kwi 2010 - 11:56

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 22 Kwi 2010 - 18:01

Katsuko ucieszyła się w duchu, że sprawa się nie rozniosła. Tuż przed wyjściem spytała czy na zajęciach w akademii będzie mogła normalnie ćwiczyć. -Co jest? Ktoś tu był?-pomyślała czując się trochę dziwnie. Powoli weszła do domu. Wiedziała, że i tak będzie sobie przypominać wszystko co stało się dwa dni temu. Mimo tego co czułam widząc cały ten bałagan postanowiła go trochę ogarnąć. Cały czas zastanawiała się także o co tak dokładnie może chodzić tym z drugiej dywizji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 22 Kwi 2010 - 19:31

Porządki nie zajęły ci dużo czasu, choć część będziesz musiała zlecić fachowcowi. Zamówić nową ściankę, zapłacić za pracę. Rozmyślania przerwało ci w pewnym momencie pojawienie się shinigami, z naszywkami II Dywizji.
- Witam Yoshizaki Katsuko. - odezwał się rozejrzawszy się po wnętrzu. - Jestem Yamura Haruki, 18 oficer II Dywizji.
Był wysokim, choć szczupłym mężczyzną o krótko ostrzeżonych włosach i szarych oczach. Ubrany w standardowe kimono shinigami, przy boku mający katanę.
- Jak rozumiem byłaś towarzyszką Hiryu od dłuższego czasu ? - spytał przechodząc do rzeczy. - Oczekuje jasnych odpowiedzi.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 22 Kwi 2010 - 19:46

-Dzień dobry-odparła dziewczyna -I się zaczęło...-pomyślała. -Tak, zgadza się...-odpowiedziała na pytanie oficera, mimo tego co się stało kiedy Katsu usłyszała słowo "byłaś" zrobiło jej się smutno. -Co dokładnie chcesz wiedzieć Yamura-san?-spytała kobieta patrząc mu przez chwilę w oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 22 Kwi 2010 - 20:04

- Wiemy, że wykorzystał swoje zdolności aby cię omamić, zatem nie musisz się obawiać więzienia za współudział w zabójstwach. Choć będziemy mieć na ciebie oko. - odpowiedział jakby pomijając zadane przez ciebie pytanie. - Czy wiesz skąd wziął swoją broń ? Gdzie ją zdobył ? Czy kiedyś ci się z tego zwierzał ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 22 Kwi 2010 - 20:38

-Ehh... znowu-przeszło jej przez myśl gdy usłyszała, że będą mieli ja na oku. -Nie wiem skąd ją wziął. Hiryu nigdy nie mówił o sobie za dużo.-odparła na chwile milknąc. Wtedy przypomniała sobie coś, ale nie była pewna czy to może mieć coś z ta sprawą wspólnego. -Choć... mój kolega z klasy, który zresztą zginął z Jego ręki, widział jak spotkał się z jakąś dziewczyną. Kiedy Hiryu dowiedział się o tym stwierdził, że to jego siostra-wyjaśniła uczennica.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 22 Kwi 2010 - 21:01

- Już ją sprawdziliśmy. Była tak jak ty, zniewolona przez niego. - zaprzeczył twojemu wyjaśnieniu. - Czy po śmierci Hiryu zauważyłaś u siebie jakieś zmiany ? - z tym było gorzej, bo póki co niczego takiego nie odczułaś. Jeszcze.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 22 Kwi 2010 - 21:07

-Nie, nie zauważyłam żadnych zmian-powiedziała kręcąc przecząco głową. -A powinnam?-spytała. Jedno pytanie cisnęło jej się na usta i nie udało jej się go powstrzymać. -Kim on tak naprawdę był? Skoro interesowała się nim II Dywizja...-wątpiła, że otrzyma odpowiedz na to pytanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 23 Kwi 2010 - 16:46

- Dysponował dość ciekawymi zdolnościami, więc nigdy nie wiadomo. - przyjrzał ci się uważnie, nim przeszedł do dalszej odpowiedzi - Z pewnością był zabójcą z zakazaną bronią. Tyle powinno ci wystarczyć za odpowiedź. I to by było na tyle, jeśli chodzi o pytania. Przynajmniej na razie. Uważaj na przyszłość Yoshizaki Katsuko. - po tych słowach odwrócił się i odszedł bez pożegnania. Znów byłaś sama, nie mając odpowiedzi na wszystkie pytania.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 23 Kwi 2010 - 18:16

-Super... powinnam się cieszyć, że nadal żyje. Z drugiej strony ciekawe do czego byłam mu potrzebna? No cóż tego się już raczej nie dowiem... Może i lepiej-chwilę stała sama i rozmyślała nad tym wszystkim. Kiedy jednak spojrzała na ścianę musiała się zastanowić gdzie powinna się udać, aby znaleźć fachowca który to naprawi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 23 Kwi 2010 - 20:00

[Rozpisz sobie półrocznego TS-a, treść dowolna z uwzględnieniem tego co posiadasz, masz, co cię nawiedza. Pół roku to szmat czasu zatem nie spiesz się.]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 25 Kwi 2010 - 19:00

Po odwiedzinach oficera z II Dywizji Katsuko postanowiła przejść się i poszukać kogoś kto naprawiłby ściankę w jej domu. Znalazła taka osobę. Dwa dni później wszystko wyglądało już normalnie. Nie było ani śladu po tym co się działo. Wróciła do akademii. Kilka osób pytało się co stało się z Hiryu, ale kiedy poruszano ten temat Katsuko robiła się nieprzyjemna. Mimo tego kim był, ona naprawdę go kochała. Tak przynajmniej się jej zdawało. Kolejne dni mijały i nie działa się nic. Nie licząc oczywiście zajęć w akademii, które w dużej mierze pozwalały jej zapomnieć o całej tej sytuacji. Około 3 tygodnia po tym kobiecie zaczęły się śnic urywki walki ze swoim ukochanym. Nie było to przyjemne. Budziła się w nocy, była jakaś niespokojna. Rzadko kiedy nie wracała myślami do tego co się stało. Przez nocne pobudki nie wysypiała się. Co kosztowało ją trochę, szczególnie wtedy gdy miała zajęcia z Zorim. Po kilkudziesięciu dniach te sny, a raczej wspomnienia, ustały. W końcu Yoshizaki mogła zapomnieć na jakiś czas o tym wszystkim. Któregoś razu wracając z zajęć spotkała Takao. Chyba słyszał o tym co się stało, ale nie pytał o nic Katsu. Dziewczyna cieszyła się z tego. Rozmawiali chwilę, bo chłopakowi wyraźnie się spieszyło, a zielonowłosa nie chciała go zatrzymywać. Po tym spotkaniu nie działo się nic specjalnego. Nie licząc faktu, że czuła się obserwowana. Pamiętała jednak słowa oficer i próbowała się tym nie przejmować. Z kendo nie szło jej dobrze, po za tym dziwnie czuła się w nowej parze. Jednak dalej starała się w tym poprawić. Czasami kiedy dziewczyna leżała w łóżku zdawało się jej, że jest przez kogoś wołana, ale stwierdziła, że jej się wydawało. Prawie cztery miesiące po całym zajściu dziwne sny powróciły. Tym razem każdy sen przedstawiał ostatnie chwile życia jej chłopaka i słowa, które wtedy wypowiedział. Po tym zawsze działo się coś niezbyt przyjemnego dla dziewczyny. Często po tym budziła się w nocy zlana zimnym potem i przestraszona. Zdarzało się że po koszmarach słyszała głos, który wcześniej ostrzegał ją przed tym, mówiący aby się uspokoiła. Starała się choć z różnym skutkiem. Katsuko doszła do wniosku, że po śmierci chłopaka stała się spokojniejsza i chyba trochę zamknęła się w sobie. Czasami otwarcie unikała ludzi i uciekała w książki bądź rysunek. Czas mijał szybko, sama nie wiedziała kiedy minęło pół roku.

Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 29 Kwi 2010 - 17:01

Pół roku w szkole, spędzonych na ćwiczeniach, wykładach, nauce. Przyswajaniu nowych rzeczy i umiejętności. Dla ciebie powolny powrót do spokoju ducha, jeśli można to tak nazwać. Choć też nie do końca. Pozostałości tamtej walki ciągle w tobie tkwiły, objawiając się na dwa sposoby, w różnym czasie. Raz wręcz z radością i zadowoleniem znęcałaś się nad innymi podczas ćwiczebnych pojedynków, czy też zadzierałaś z koleżankami czy kolegami, by zadowolić swoje sadystyczne zapędy. Innym razem poszukiwałaś możliwości, by zaspokoić swoje pragnienie rozkoszy. Jedno stwarzało problemy, drugie zaś trudno ci było zakwalifikować, wszak doznawanie przyjemności nie może być czymś złym, raczej czasami problematycznym.

I tak nastał kolejny dzień, który był jednym z tych cięższych. Znów dopadła cię ochota by zaspokoić swoje sadystyczne zapędy, byłaś już po dwóch lekcjach kidou. Szkoła była pełna, adeptów pełno, tylko wybrać swoją ofiarę.

[+3 wolne punkty do rozdania, 2 kidou do wybrania, jakie możesz posiadać.]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Today at 7:51

Powrót do góry Go down

Dom Katsuko Yoshizaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next