IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Katsuko Yoshizaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Yoshizaki Katsuko

Mistrz Gry : Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 29 Kwi 2010 - 19:50

Kolejny dzień.. Dla Yoshizaki zapowiadał się ciężko. Mimo, że starała się zachowywać normalnie nie wychodziło jej to. W tym momencie najchętniej najchętniej wmieszałaby się w jakąś bojkę. Nie chciała, żadnej rozpoczynać, na tyle jeszcze nad sobą panowała. Rozejrzała się patrząc czy nie dzieje się coś ciekawego. Gdzie mogłaby się rozładować. Miała nadzieję, że znajdzie taka okazję. Wolała zrobić krzywdę komuś kto na to zasługuje, niż osobie która niczego takiego nie zrobiła. Idąc korytarzem niczego takiego nie zaobserwowała. Wolała wyjść z budynku i przejść po terenach wokół akademii. Kiedy szła zobaczyła, że niedaleko jednego z drzew stoi grupa uczniów. Nie widziałaby w tym nic dziwnego gdyby nie krzyki jakie stamtąd słyszała. -Hmmm... może uda mi się w to wtrącić.-pomyślała uśmiechając się do siebie. Ruszyła więc w stronę grupy z chęcią zrobienia komuś krzywdy.

(#26 - Koujoujisshuu, #14 - Tounyuu (Odrzut); +1 zręczność, +1 wytrzymałość, +1 reiatsu)

Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 4 Maj 2010 - 16:13

Gdy podeszłaś bliżej mogłaś już rozeznać się w sytuacji. To był Koji, w towarzystwie trójki kumpli oraz przypadkowych obserwatorów. Dawał właśnie lekcje przetrwania jakiemuś adeptowi z pierwszego roku. Koji jak zwykle nauczał poprzez odpowiednie argumenty, choć śladów tej nauki nie zauważyłaś widocznych. Ujrzawszy ciebie odepchnął młodzika i wyprostował się.
- Szukasz kogoś ? Lub czegoś ? - spytał przyglądając ci się z ironicznym uśmieszkiem na ustach.

[Piszemy tutaj, bowiem lokacje w akademii zajęte]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 5 Maj 2010 - 16:45

Dziewczyna popatrzyła na wszystkich, szczególną uwagę zwróciła na Koji'ego. Trochę czasu minęło od czasu kiedy ostatnio go widziała. Katsuko uśmiechnęła się do niego. -A może jakieś cześć albo coś w tym stylu?-zaczęła -Czyżbyś dążył do tego by dostać się do 11 dywizji czy może do tego żeby wywalili Cię z Akademii. Wątpię żeby tutaj popierali takie metody nauki. Szczególnie te, które dotyczą pierwszorocznych.-w jej głosie pobrzmiewała spora ilość jadu, a na twarzy miała ironiczny uśmieszek. Zrobiła kilka kroków do przodu po czym spojrzała na młodzika. -Nic ci nie jest?-spytała. Nie mówiła już tak jak do kolegi ze swojej dawnej klasy. -Hmmm ciekawe czy Koji będzie na tyle głupi, żeby rozpocząć tu bójkę-pomyślała. Yoshizaki miała nadzieję, że chłopak okaże się na tyle głupi.

Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 5 Maj 2010 - 17:24

-Nie w porządku. Nic mi się nie stało. - odpowiedział młodzik i w pośpiechu oddalił się od was, nie zatrzymywany przez nikogo.
- Hooooh, czyżbyś miała okres i wszystko cię drażniło ? A może po prostu brakuje ci kogoś, kto by cię ogrzał w chłodne noce ? - odpowiedział ci Koji złośliwie. Nadzieja jednak była marna, nie był głupi. Jego kumple zaśmiali się z dowcipu. Póki co nie szło ci po twojej myśli.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 5 Maj 2010 - 17:57

Dziewczyna założyła ręce na piersi i spojrzała na Koji'ego. -Ehh...-westchnęła -Obie te sprawy nie powinny cię interesować.-mówiła to dość spokojnie. -A może ty marzysz, żeby ciebie ktoś ogrzewał w zimne noce. Choć wątpię aby taka osoba się znalazła...-odgryzła się wrednie Katsuko. -Po za tym może przestaniesz się popisywać. Mam pewne wątpliwości co do tego czy takim zachowaniem komuś zaimponujesz...-dodała posyłając koledze wredny uśmiech -No chyba, że ten ktoś jest kompletnym idiotom...-powiedziała.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 5 Maj 2010 - 18:56

- Oh, bardzo nie w humorze jesteś Katsuko. Może lepiej poszukaj tego swojego chłopaka, bo widać bardzo cię przyszpiliło i jesteś w potrzebie. - Koji nie dawał się sprowokować, a samemu odgryzał się w podobny sposób. Dodał po chwili cicho - Swoją drogą powinni cię chyba nazywać czarną wdową. Hiryu cię miał i zniknął gdzieś nagle. Natsuo do ciebie też startował i również zniknął. Czyżbyś ich wykorzystała i gdzieś porzuciła ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 5 Maj 2010 - 19:50

-Nikt nie zna prawdy... To dobrze-pomyślała dziewczyna, a przed jej oczami ukazała się scena śmierci najpierw Natsuo, a następnie Hiryu. Słowa kolegi, jeśli tak mogła go jeszcze nazwać, uraziły ją do żywego. Spuściła wzrok, a dłonie zacisnęła na przedramionach. -Nie przeginaj Koji-powiedziała przez zaciśnięte zęby. Mimo, że miała ogromną chęć strzelenia mu w twarz, powstrzymała się. Ale tylko chwilę. Stali już bliżej siebie, więc zrobiła dwa kroki i uderzyła go z otwartej dłoni w twarz. Wątpiła w to by chłopak był na to gotowy. -Ostrzegam cię... nie poruszaj tego tematu...-powiedziała do niego cichym ale ostrym głosem, choć w tej chwili najchętniej potraktowała by go czymś co sprawiłoby mu wiele bólu. A tym samym jej wiele satysfakcji. -Ten chłopak pożałuje za ma niewyparzony język.-przeszło jej przez myśl.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 6 Maj 2010 - 13:11

Uderzyłaś, choć nie do końca tak jak chciałaś. Zatrzymał twoją dłoń przy swojej twarzy, chwytając cię za nadgarstek.
- No proszę, trafiłem w czuły punkt. - uśmiechał się przez chwilę, bardzo krótką i puścił twoją rękę. - Nie igraj ze mną Katsuko.
Ton jego głosu zmienił się, był chłodny i nieprzyjemny. Kumple Kojiego nie ruszyli się z miejsca, nawet po twoim gwałtownym ataku. Widać zostawiali całą sytuację szefowi.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 6 Maj 2010 - 15:53

Dziewczyna chwilę stała w ciszy. -A ty ze mną . Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, zmieniłam się. Ten fakt nie powinien Cię cieszyć-powiedziała lodowatym tonem. -Hmmm ... chyba w końcu mogę zacząć zabawę... Przynajmniej nie muszę martwic się tym że jego koledzy się w to włączą... no przynajmniej na razie...-pomyślała uśmiechając się do siebie w duchu. Nie odsuwając się od niego bezdźwięcznie wypowiedziała -Bakudo # 14 Tounyuu...

[-24PR]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 6 Maj 2010 - 19:16

Skupiłaś się wypowiadając zaklęcie. Zauważyłaś, że Koji zmarszczył brwi i rozszerzył lekko oczy. Uwolniłaś kidou przeciw chłopakowi, który próbował uniknąć ale nie do końca mu się udało. Wywrócił się podczas skoku w bok, ale zerwał się na nogi dość szybko mrucząc coś pod nosem, co mogło być przekleństwem.
- Chciałem łagodnie, nie chciałaś łagodnie. - wyprostował się. - Chcesz na ostro, będzie na ostro.
Ruszył w twoim kierunku spokojnym krokiem, prowokującym. - Możesz spróbować jeszcze raz jeśli to lubisz.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 6 Maj 2010 - 20:54

Dziewczyna wiedziała, że Koji spróbuje ją sprowokować. Zielonowłosa uczennica cofnęła się o kilka kroków. -Na ostro? Brzmi ciekawie-powiedziała dziewczyna obdarzając kolegę ironicznym uśmiechem. Zaczęła się zastanawiać co by tu mogła zrobić. -Może najpierw go unieruchomić... a potem trochę przypalić. Jaka szkoda, że nie mam przy sobie broni, choć może i lepiej. Nie zostanie żaden dowód.-przez umysł dziewczyny przeleciało jeszcze mniej więcej tuzin podobnych myśli. Mówi się że to pierwsza myśl jest najlepsza. W tej chwili Yoshizaki postanowiła się trzymać tej zasady. By zaoszczędzić czasu na pierwszy ogień bierze hadou #9 - Genkotsu (Łapka Cienia) i jeśli zaklęcie dojdzie celu, używa hadou #6 - Gogyou. Jeżeli żadne z nich nie trafi, uważnie obserwuje poczynania chłopaka.

[-37PR]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 7 Maj 2010 - 11:06

Koji dość sprawnie uniknął pierwszego zaklęcia, przez co drugie nie było już efektywne. Zresztą nie zdążyłabyś go użyć. Chłopak będąc poza zasięgiem Genkotsu sam zaatakował, usłyszałaś - Hadou Shuuha ! - i poczułaś uderzenie, które odepchnęło cię w tył.
- Niczego się nie nauczyłaś na zajęciach Katsuko ? - spytał cię z ironią w głosie. A ty czułaś zmęczenie, jako że zużyłaś dość sporo swego reiatsu, a Koji nie wydawał się w jakimś stopniu poszkodowany. Teraz zbliżał się do ciebie powoli jakby prowokując do kolejnego zaklęcia lub zadania ciosu. - Pomyśl trochę, zanim zaczniesz coś robić. No dalej, skup się. Czy może potrzebujesz lekcji jak ten pierwszak ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 7 Maj 2010 - 17:26

Dziewczyna sapnęła -Trochę się pospieszyłam...-przemknęło jej przez głowę. Katsuko postanowiła nie atakować. -Phi. Jeśli uważasz, że niczego się nie nauczyłam... twoja sprawa. Ciekawe czy ty się czegoś nauczyłeś. Jak na razie tylko dużo gadasz.-uśmiechnęła się do niego wrednie. -Po za tym z twojej strony nie chce, ŻADNYCH lekcji-ton jej głosu był nieco lekceważący. Domyślała się że może tego pożałować. Ale spokojnie czekała na to co zrobi jej przeciwnik.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 7 Maj 2010 - 17:43

- Żadnych lekcji. Jak sobie chcesz, ale to ty jesteś i będziesz słaba. - wzruszył ramionami po czym odwrócił się od ciebie i skierował się ku budynkom, które widoczne były z lewej strony. Zostawiał cię samej sobie, nie zaatakowawszy.
- Może i dużo mówiłem, ale dowiedziałem się teraz o tobie dość, aby w przyszłości móc to wykorzystać. - dodał na odchodne. A tobie pozostawiał niedosyt i brak satysfakcji.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 7 Maj 2010 - 18:39

-Czy to co powiedziała mam uznać jako groźbę czy ostrzeżenie.-pomyślała. Ugryzła się w język żeby nie powiedzieć czegoś Koji'emu. Wkurzała się na to co się stało, a raczej co się nie stało. Wściekła na siebie i lekko zmęczona postanowiła skierować się do akademii na kolejne zajęcia. Na których miała nadzieje, jeśli będzie to możliwe, odreagować zaistniałą sytuacje.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 10 Maj 2010 - 17:12

Zajęcia dały ci możliwość wyładowania się, podczas ćwiczeń treningowych. Twój przeciwnik musiał się naprawdę wysilić, by próbować powstrzymać grad ciosów, jakie na niego spadały. Ale na dłuższą metę na niewiele mu się to zdało, bowiem w końcu uległ a ty miałaś pełną przyjemność za każdym razem, gdy uderzenie dochodziło do celu, trafiając w ciało chłopaka. Powstrzymana zostałaś jednak przez nauczycielkę Sekine-sensei, która w porę wkroczyła do akcji, widząc co się dzieje.
- Widzę, że masz na dziś dosyć Yoshizaki. Weź sobie wolne na resztę dnia, zanim zakatujesz kogoś na zajęciach. - odezwała się do ciebie sucho.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 10 Maj 2010 - 17:58

Dziewczyna czuła radość podczas treningu. Była trochę wściekła na Sekine-sensei, choć gdzieś w głębi cieszyła się że nie doprowadziła do tego, żeby zrobiła chłopakowi jeszcze większą krzywdę. -Hai, Sekine-sensei-odparła na słowa nauczycielki. Resztę dnia miała wolne więc mogła robić co chciała. Po części odreagowała to co stało się przed zajęciami. Kiedy wyszła z sali postanowiła się najpierw po treningu odświeżywszy. Kiedy już to zrobiła postanowiła wrócić do domu zrobić coś do jedzenia i może trochę potrenować trochę na tyłach domu. Taki trening był dla niej wyjściem najlepszym. Tak przynajmniej myślała.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 11 Maj 2010 - 13:49

Wracając do domu przechodziłaś przez znane sobie ulice, mijając domy i sklepy. Wkroczywszy do dzielnicy, gdzie miałaś swój dom zostałaś zaczepiona.
- Niektórzy nie rozumieją uczuć innych i tego, co się z nimi dzieje. - odezwała się do ciebie dobrze ubrana kobieta, w stroju shinigami, choć nie miała przy sobie zanpakutou. Wysoka, niebieskooka, o długich, czarnych włosach i klasycznej urodzie.

- Spotkałaś się swego czasu z nietypową sytuacją, dziwnymi zdarzeniami. Co powiesz na krótką rozmowę w tym temacie ? Gwarantuję, że nie pożałujesz.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 11 Maj 2010 - 18:57

Dziewczyna zmierzyła ją wzrokiem. -Kim Pani jest?-spytała najpierw. Nawet nie czekając zadała kolejne pytanie. -I czemu uważa pani, że spotkałam się z nietypową sytuacją? A co do rozmowy... zastanowię się-odparła na pytanie kobiety, mówiła raczej spokojnie. Od momentu całej sytuacji z Hiryu wolała być ostrożniejsza. -Skąd ona do cholery może wiedzieć co ja przeszłam!?-takie pytanie przeleciało przez umysł uczennicy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 11 Maj 2010 - 21:16

- Czemu tak uważam ? Ponieważ cię obserwujemy od pewnego czasu. - usłyszałaś odpowiedź. I wnet przypomniały ci się słowa oficera z II Dywizji, że będą ją mieli na oku. Wyglądało zatem na to, że postanowili w końcu się do ciebie odezwać.
- Porozmawiamy zatem w spokojniejszym miejscu, czy też wolisz u nas w biurze ? - ton głosu brzmiał jednoznacznie, a wiedziałaś, że ci się nie patyczkują i szybko rozwiązują problemy, nie bacząc na otoczenie czy sprzeciwy.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 11 Maj 2010 - 21:35

-No tak. Kompletnie zapomniałam o II Dywizji-westchnęła po czym powiedziała już na głos -Wole jakieś spokojniejsze miejsce-na chwilę dziewczyna zamilkła. -Przepraszam, po tej całej sytuacji jestem nieufna wobec obcych-powiedziała i skłoniła się przed kobietą. Wolała zachowywać się odpowiednio, nie chciała ryzykować przy kimś z dwójki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 12 Maj 2010 - 15:31

Przezorność bywa cnotą. Za "twoją" propozycją udałyście się w spokojniejsze miejsce, którym był twój dom. Kobieta rozejrzała się po pokoju, gdzie ją zaprowadziłaś po czym rozgościła się i spojrzała na ciebie.
- Mamy dla ciebie małą propozycję. Z uwagi na to, co cię do tej pory spotkało uznaliśmy, że będziesz odpowiednią kandydatką. Chodzi o tajną współpracę z naszą dywizją i wypełnianie od czasu do czasu zleconych przez nas misji. - w tym miejscu przerwała, dając ci chwilę na dotarcie znaczenia tych słów do twojej świadomości. - Na początku oczywiście przyda ci się trochę szkoleń, zanim coś ci zlecimy. Ale od razu mówię, nie będą one kolidowały z twoimi dotychczasowymi zajęciami, na które dalej będziesz uczęszczać.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 12 Maj 2010 - 17:35

Katsuko chciała zaproponować coś do picia, ale kiedy usłyszała propozycję shinigami zaniemówiła. -Współpraca z II Dywizją? Ciekawe-pomyślała -Nie rozumiem... czego II Dywizja mogłaby ode mnie chcieć. A co do tego co się działo miałam jedynie dużo szczęścia. To wszystko.-powiedziała. Po głowie chodziło jej jeszcze jedno pytanie. -Co się stanie jeśli odmówię?-ciekawiło ją to. Zaczęła się na poważnie zastanawiać nad tym czy nie przyłączyć się. Zielonowłosa wątpiła w to, że słowa kobiety zmienią jej wybór.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 12 Maj 2010 - 19:52

- Zapomnimy o całej rozmowie a w przyszłości każdy z II Dywizji zaprzeczy, że kiedykolwiek ktoś z tobą rozmawiał na ten temat. I oczywiście będziesz musiała dochować sama tajemnicy, odnośnie tematu tej rozmowy. - odpowiedziała wprost, tym samym dając ci wybór. Współpraca ze znaną ze swych działań II-ką, lub zapomnieć o wszystkim i żyć jak do tej pory.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 12 Maj 2010 - 20:18

-Aha-odparła krótko. Wbiła wzrok w podłogę. -Zapomnieć o tym czy może jednak się przyłączyć. Trudna decyzja... Pewnie kiedyś jej pożałuje, ale co tam...-długą chwilę uczennica zastanawiała się nad tą sprawą. W końcu jednak się odezwała. -Zgadzam się na współpracę. Lecz czy mogłaby mi Pani wyjaśnić czego II Dywizja chce kogoś takiego jak ja. Nawet nie skończyłam Akademii.-Katsu nie chciała w pełni uwierzyć, że chcą ją zwerbować tylko ze względu na jej niepełne jeszcze umiejętności.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 13 Maj 2010 - 17:37

- To, czego chcemy lub możemy chcieć od ciebie pozostaje w naszej kwestii. Im mniej wiesz, tym lepiej dla ciebie. I nie przejmuj się tym, że jeszcze jej nie skończyłaś. To nie problem. - odpowiedziała spokojnie nieznajoma. - Na początek i tak przejdziesz od czasu do czasu małe przeszkolenie, zanim przydzielone ci zostanie jakieś zadanie. Nie szukaj kontaktu z nami, to my skontaktujemy się z tobą. Czy wszystko jasne ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 13 Maj 2010 - 18:48

-Ehhh. Jeśli tak zachowuje się druga dywizja... Mają ciekawe podejście, ale jak się nad tym zastanowić w takim postępowaniu jest jakaś logika-pomyślała dziewczyna gdy słuchała słów nieznajomej. -Tak. Wszystko.-odparła. Dziewczyna w końcu usiadła na sofie. -Chciała mi Pani powiedzieć tylko to? Cz to dopiero początek... rozmowy?-wypowiadając owe słowa spojrzała na kobietę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 13 Maj 2010 - 19:33

- Spodziewałaś się rozmowy przy herbacie i miłej atmosfery ? W takim wypadku poszukaj kogoś z VII-ki lub IV-ki. - stwierdziła i skierowała swe kroki ku wyjściu. - Odezwiemy się do ciebie gdy będziesz nam potrzebna. A tymczasem ucz się dalej i żyj jak do tej pory.
Opuściła twój dom bez dalszych słów, a ty zostałaś znów sama, ze swoimi myślami, kolejnymi niewiadomymi co do przyszłości. Ale czym byłoby to życie, bez przygód ? Choć gra dla II Dywizji raczej do bezpiecznych nie należy.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 13 Maj 2010 - 20:47

Katsu nawet nie ruszyła się by odprowadzić kobietę. -II dywizja na prawdę jest specyficzna-szepnęła do siebie wzdychając. Zgodnie ze swoim zamiarami poszła do kuchni by przygotować sobie obiad. Po jego zjedzeniu wzięła z pokoju bokken i poszła na tyły domu by potrenować. Kiedy zaczęła słońce dobrze oświetlało tył jej domostwa. Tuż przed rozpoczęciem ćwiczeń zielonowłosa zastanawiała się co takiego może ją spotkać nie przejmowała się tym jednak. Czymże jest życie bez adrenaliny.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 17 Maj 2010 - 14:20

Popołudniowy trening skończyłaś nim się ściemniło. Lekkie zmęczenie, jakie mu towarzyszyło było znajomym sygnałem, że ciągle żyjesz i ćwiczenia robią swoje. Kolacja, sen, który nie przyniósł żadnych rozwiązań i poranek zwiastujący nowy dzień. Potem kilka lub kilkanaście godzin na zajęciach, w zależności od dnia i intensywności lekcji. Tak minęło ci parę tygodni, podczas których niewiele się zdarzyło, jeśli nie liczyć twoich zmian nastroju. Poszukiwania ofiar dla wyładowania swojego sadyzmu lub możliwości spełnienia swoich zachcianek rozkoszy.

Tamtego dnia miałaś mieć wolne, zatem mogłaś sobie pozwolić na wylegiwanie się i obmyślanie planu dnia. Przy swoim futonie znalazłaś jednak kopertę. Byłaś pewna, że gdy kładłaś się spać jej nie było, zatem ktoś był w twoim domu i nie słyszałaś go.

[+1 wolny punkt, +2 kidou do wybrania]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Today at 2:54

Powrót do góry Go down

Dom Katsuko Yoshizaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next