IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Katsuko Yoshizaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Czw 25 Mar 2010 - 20:01

Kąpiel była orzeźwiająca, śniadanie dość szybko przygotowałaś. Gdy wróciłaś do pokoju zaskoczyłaś tym samym Hiryu, który akurat nie miał maski na twarzy, lecz trzymał ją w dłoni jakby chciał coś w niej poprawić. Spojrzał na ciebie a ty w końcu ujrzałaś to co skrywał. I twoje serce zaczęło bić gwałtownie i szybko. Błękitne oczy, w których można było utonąć, smagłą cerę, męskie, wręcz pociągające rysy twarzy. Był niczym spełnienie twych marzeń i snów, idealny mężczyzna, którego każda kobieta by pragnęła i ci zazdrościła. Hiryu przez chwilę chciał chyba ukryć twarz, ale zrezygnował z tego zamiaru. Ty zaś wpatrywałaś się w niego zauroczona, czując rumieńce na twarzy, gorąco na całym ciele. Odruchowo oblizałaś językiem wargi spoglądając na niego...

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Mistrz Gry : Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 18:08

Spoglądając na niego nie mogła się napatrzeć, coś w środku ciągnęło ją do niego przez chwilkę. Nie wiedziała co zrobić, różne myśli krążyły jej po głowie -Co ja mam zrobić... podejść do niego czy się wycofać. On ma coś w sobie coś co mnie przyciąga. Jakiś magnes, nie to nie to...-uśmiechnęła się u duchu. Po dłuższej chwili zastanowienia dziewczyna podeszła do Hiryu, spojrzała na niego i uśmiechnęła się nieśmiało. - Czemu ukrywałeś swoją twarz...-powiedziała cicho podnosząc rękę do twarzy chłopaka. Emocje wzięły górę, poniosła się chwili zapomnienia i pocałowała go... niechcący. Prawie natychmiast odsunęła się od chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 20:49

Twój pocałunek był odwzajemniony, choć trwał krótką chwilę. Gdy odsunęłaś się on spoglądał na ciebie, po czym obrócił twarz w bok. Nałożył na nią powolnym, jakby niechętnym ruchem maskę.
- Moja twarz wyzwala to, co kobietach przez większość czasu ukryte. Ich prawdziwe pragnienia i pożądania. - odpowiedział na zadane pytanie - Znasz zatem powód, dla którego ukrywam twarz. Pokazałbym ci ją w przyszłości, wtedy efekt byłby naturalny, słabszy. A teraz... - zawahał się - Efekt pozostanie już taki, jakiego doświadczyłaś chyba przed chwilą. I pozostanie do śmierci mojej. Oczywiście nie licząc czasu, gdy mam maskę na twarzy.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 21:28

Dziewczyna przez chwilę zastanawiała się nad sensem tych słów. -Aha. Rozumiem. Muszę cię przeprosić. Mimo wszystko mogłam zapukać-powiedziała. -Więc miałam racje, on ma w sobie moc przyciągania kobiet-zaśmiała się w duchu. I znów milion pytań kłębiło się w głowie zielonowłosej. Zapytała samą siebie [i]-Czy będzie tak już zawsze? Czy to pożądanie i pragnienie będzie mnie prześladować na każdym kroku jak tylko go zobaczę? Czy nic się nie zmieni i zostanie tak jak przed tym jak go zobaczyłam?[i]. Na te pytanie nie znała odpowiedzi, ale Hiryu na pewno znał. Jednak nie miała odwagi zapytać się o to. Popatrzyła na niego i delikatnie uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 21:35

Hiryu spojrzał znów na ciebie, poprzez swoją maskę.
- Stało się i nie można odwrócić tego, co już za nami. Poza tym jesteśmy dorośli, zatem odpowiadamy za nasze czyny. - powiedział i dodał po chwili - Mogę tylko zgadywać jakie teraz myśli kłębią ci się po głowie. Choć zapewne część był odgadł, ale chyba na to nie mamy czasu. Chyba. Poza tym można pierw coś zjeść, by nabrać sił przed całym dniem.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 21:54

Dziewczyna musiała przyznać mu rację. Zgłodniała. -Śniadanie już przygotowałam. Przed tym... przyszłam żeby sprawdzić czy jeszcze śpisz i zawołać cie na śniadanie-wyjaśniła dziewczyna trochę się w tym plącząc. Wyszła z pokoju i skierowała się do kuchni. Poczekała, aż Hiryu do niej dołączy. Stwierdziła ze nic się nie stanie jeśli zjedzą śniadanie w kuchni. Przed tym jak poszła do swojego pokoju zdążyła ustawić wszystko na stoliku. Wiec teraz wystarczyło tylko zasiąść do posiłku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 22:11

Hiryu pojawił się niebawem, uprzednio się umywszy. Podczas posiłku ściągnął maskę, przez co chwilami zastanawiałaś się czy zamiast tego co przygotowałaś nie "zjeść" samego Hiryu. On chyba był tego świadom, bo czasami zerknął na ciebie jedząc śniadanie. Wkrótce też posiłek zniknął ze stołu, a chłopak z ociąganiem znów zasłonił twarz. Może tym sposobem cię osłaniał a może po prostu się z tobą droczył, nie dając ci się napatrzeć na jego prawdziwe oblicze.
- Masz dziś zajęcia ? - spytał po chwili.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 22:43

Przez to, co robił chłopak Katsuko nie mogła się skupić. Nie była pewna czy robił to specjalnie czy tez nie. Jednak poniekąd podobało jej się to. Dwukrotnie podczas śniadania musiała się powstrzymać aby nie "rzucić" się na chłopaka. Kiedy zapytał o zajęcia dziewczyna o mało co nie wypuściła jednego z talerzy z rąk. -Cholera-pomyślała. -O ile dobrze pamiętam to mam.-powiedziała odkładając talerz na blat. -A ty nie masz? a po za tym która jest godzina?-spytała. Miała nadzieję, że nie będzie spóźniona. Nie chciała aby jej nauczycielka znowu musiała ją ochrzaniać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 26 Mar 2010 - 23:03

- Ja również mam. Choć moich do zajęć pozostało mi jeszcze parę godzin. - odpowiedział - A co do godziny, to powinnaś zdążyć, jeśli wyjdziesz w ciągu najbliższego kwadransa.
No tak, w całym tym porannym zamieszaniu nie zauważyłaś nawet jak ten czas leci. A szkoda było opuszczać towarzystwo Hiryu.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 27 Mar 2010 - 14:38

-To masz fajnie. No dobra jeśli mam być tam na czas to lepiej już pójdę.-powiedziała idąc w stronę drzwi. Zatrzymała się na chwilę. -Hiryu, mam do ciebie prośbę. Mógłbyś pozmywać po śniadaniu?-spytała odwracając się w jego stronę. Po tym jak chłopak jej odpowie wychodzi z kuchni i kieruje się do swego pokoju po broń. Kiedy ja wzięła wyszła z domu. -Szkoda, że muszę iść do dywizji-pomyślała zamykając za sobą drzwi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 27 Mar 2010 - 16:31

- Jasne, mogę to zrobić. Dla mojej dziewczyny wszystko. - odpowiedział ci, a te słowa znów uderzyły ci do głowy. Mogłaś się określić największą szczęściarą w całym Soul Society, mając takiego chłopaka. Cała w skowronkach dotarłaś wkrótce na miejsce.

=> http://bleach.iowoi.org/kwatera-dywizjonu-4-sanitariuszy-f22/szpital-4-dywizji-t598-125.htm

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 28 Mar 2010 - 12:40

-I jeszcze dwa dni a potem powrót do akademii.-pomyślała idąc do swojego domu. Weszła do niego, jak miała w zwyczaju odłożyła broń do swojego pokoju, potem poszła do kuchni. Hiryu dotrzymał słowa i pozmywał. Yoshizaki zrobiła sobie coś lekkiego na kolacje. Pozmywała i postanowiła przeczytać przed snem jakąś książkę. Poszła do biblioteczki i wyciągnęła kolejny kryminał. -Chyba trochę za dużo ich czytam... może powinnam przerzucić się na jakieś inne książki-zastanawiała się nad tym chwilę, ale nie odłożyła książki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 28 Mar 2010 - 15:35

Dwa dni. Tylko, czy może aż dwa dni. Czas dłużył się niemiłosiernie, lekkie prace w szpitalu zajmowały czas. Lektura książek w domu również, ale ciągle miałaś w sercu tą chwilowo stłumioną burzę uczuć. Przez te dwa dni nie miałaś okazji spotkać się z Hiryu, przez co chwilami naprawdę nie wiedziałaś co z sobą zrobić. A jedyne co ci przychodziło do głowy to ponowne jego ujrzenie.
W końcu nadszedł ten ostatni dzień. Wbrew pozorom nie było wielkiej imprezy i hucznego pożegnania. Była spotkanie z twoją mentorką oraz porucznik IV Dywizji. Gratulacje z okazji ukończenia stażu, oraz wpis do akt, że po ukończeniu akademii możesz być w pierwszej grupie tych, którzy będą przyjmowani do oddziału. Miałaś zatem jedną ścieżkę już pewną w późniejszym wyborze.
Gdy opuszczałaś bramy IV Dywizji czekał na ciebie Hiryu. Odruchowo rzuciłaś się mu na szyję, przytulając się do niego gorąco. Chłopak odwzajemnił uścisk początkowo zaskoczony.
- Nie spodziewałem się tak gorącego powitania. Ale cieszę się, że jesteś w dobrym humorze. - odezwał się wesoło. - Gotowa na małe przyjęcie ? Zaprosiłaś kogoś czy może tylko we dwójkę będziemy ?

[Rozdaj sobie 3 wolne punkty]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 28 Mar 2010 - 16:19

Katsuko cieszyła się z zakończonego stażu i z tego że będzie mogła wrócić do akademii i zacząć spędzać trochę więcej czasu z Hiryu. -Mogło być bardziej gorętsze, ale muszę się kontrolować-pomyślała. -Nie miałam czasu zaprosić kogokolwiek. Cały czas byłam w dywizji, a wieczorami byłam zbyt zmęczona, żeby gdziekolwiek chodzić-wyjaśniła zielonowłosa swojemu chłopakowi. -Więc zostaje man przyjęcie we dwójkę. Chyba, że ty kogoś zaprosiłeś ?-powiedział. [i]-Choć w to akurat wątpię-przeszło jej przez myśl. -To co idziemy?-spytała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 28 Mar 2010 - 16:45

- Nie, nie miałem za bardzo kogo zapraszać. - pokręcił głową - Chodźmy zatem. Przy okazji przygotowałem parę smakołyków. - przy tych słowach wskazał niedużą torbę jaką miał przy sobie - Nic wielkiego ale skoro teraz jest dwa dni wolnego, to nie musimy jutro wcześnie wstawać i można się bawić do późna.
Ruszyliście do twojego domu, gdzie dotarliście po dość szybkim czasie. Na miejscu Hiryu rozpakował jedzenie z torby, po czym ściągnął maskę.
- Od czego więc zaczniemy ? - spytał spoglądając na ciebie - Jakieś pomysły jak mogłabyś uczcić zakończenie stażu ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 28 Mar 2010 - 19:24

-Czemu mnie to nie zdziwiło-pomyślała dziewczyna. Nie ukrywając cieszyła się, że będą tylko we dwójkę.
Gdy w domu Hiryu zdjął maskę dziewczyna zastanawiała się czy robi to specjalnie, na pewno wiedział w jaki sposób na nią działał. Dziewczyna musiała panować nad sobą, przynajmniej na początku. Gdzieś miedzy tymi myślami dziewczyna zastanawiała się jak można byłoby to zacząć. -Są... ale to raczej na później-pomyślała. Hiryu miał rację. Katsuko nigdy wcześniej nie czuła się tak jak przy nim. Po chwili dezorientacji para zaczęła rozmawiać o rożnych sprawach. Od szkoły zaczynając, poprzez wypytywania chłopaka czego zielonowłosa nauczyła się w dywizji, a kończąc na opowiadaniu sobie historii swojego życia aż do momentu spotkania się. Około godziny 21 dziewczyna przysiadła się do swojego chłopaka. Ten objął ją ramieniem. Z powodu tak bliskiej odległości między nimi Katsuko miała już spore trudności z panowaniem nad sobą i swoimi odruchami. Jej serce biło znacznie szybciej niż normalnie. Nie wiedziała czy uda się jej panować nad sobą jeszcze dość długo. Szczególnie zważając na okoliczności. -Hiryu...-zaczęła dziewczyna cicho podnosząc się i zwracając twarz ku ciemnowłosemu. Ujęła jago twarz w dłonie i pocałowała go namiętnie, ponosząc się temu co dyktował jej organizm. Hiryu w pierwszej chwili był zaskoczony tym co zrobiła jego dziewczyna, ale po chwili odwzajemnił owy pocałunek. Po odwzajemnionym pocałunku nie wiedziała jak się zachować. Wiedziała tylko, że pragnęła go bardziej, niż kiedykolwiek na świecie, zrobiła by teraz wszystko żeby powrócić do chwili pocałunku. Czuła się przy im tak dobrze, że nie chciała się od niego odsunąć nawet na chwilkę. W pewniej chwili Katsuko poniosło i przestała się już kontrolować. Chciała tylko jednego, zaczęła się przybliżać do chłopaka i całować namiętnie. Ten nie był jej dłużny i zaczął ją całować po szyi. Nie wiadomo kiedy znaleźli się w sypialni dziewczyny, gdzie wszystko potoczyło się tak jak powinno się potoczyć.
Gdy dziewczyna się obudziła było jeszcze ciemno, myślała, że to wszystko było snem. Jednak kiedy spojrzała w kogo jest wtulona przekonała się, że to co się wydarzyło było najprawdziwszą prawdą. Uśmiechnęła się do siebie w duchu i kładąc głowę na torsie chłopaka ponownie usnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 28 Mar 2010 - 20:16

Te dwa wolne dni były pełne uczuć i namiętności. Mogłaś się nacieszyć życiem jak nigdy wcześniej. Ale zawsze, wszystko co dobre, musi się skończyć lub zostać przerwane. Znów była pora wrócić na normalne zajęcia.
Ukończenie stażu było niemal równoczesne z zaliczeniem pierwszego roku, który nastąpił po kolejnym miesiącu. W tym czasie były już tylko ćwiczenia i zajęcia teoretyczne dotyczące pustych, kidou oraz historii Gotei. Rok zakończył się egzaminami, które pomyślnie przeszłaś. Zatem mogłaś być z siebie dumna, że masz go za sobą. I to bez większych problemów, a nawet z dwoma sukcesami. Walka z Menos Grande, oraz drugie miejsce w konkursie artystycznym.
Szczęściem czy też dobrym trafem znalazłaś się znów w jednej grupie z Hiryu. Zatem mogłaś być przy nim przez cały nadchodzący rok. Wedle rozpisu pierwsze dni lub tygodnie mieliście odbyć na ćwiczeniach praktycznych. Nad powiększaniem swojej wytrzymałości, zręczności i umiejętności w fechtunku. Do tego zajęcia z używanie reiatsu. Taki był plan na parę najbliższych dni, od tego zaczynając. Obudziły cię promienie słoneczne i świergot ptaków...

[Dodaj sobie 2 dowolne Kidou z poziomu do 26]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 28 Mar 2010 - 21:05

Kiedy obudziła, trochę ociągała się ze wstaniem. Kiedy w końcu się do tego zmusiła poszła do łazienki aby się ogarnąć. Podczas mycia zębów rozmyślała nad różnymi rzeczami i nie mogła uwierzyć ze już rok minął od momentu kiedy przyszła do akademii. I niecały odkąd jest z Hiryu. Cieszyła się że znowu są w jednej klasie. Zastanawiała się co ciekawego wydarzy się w tym roku. Kiedy skończyła je myc poszła zrobić śniadanie. Zielonowłosa doszła do wniosku, że najbliższe kilka dni zapowiada się dość ciekawie. Po zjedzonej na śniadanie jajecznicy i pozmywaniu wszystkiego wyszła z domu i skierowała się do akademii.

-------
#9 - Genkotsu (Łapka Cienia)
#13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 29 Mar 2010 - 13:57

Ruszyłaś znanymi ci uliczkami. Pogoda sprzyjała spacerom. Było ciepło i przyjemnie jak na poranek. Przy jednym ze skrzyżowań ulic ujrzałaś stojącego Hiryu. Chyba czekał na ciebie, choć chyba cię jeszcze nie zobaczył. Dla ciebie raczej to nie było ważne, skoro ty go widziałaś znów. I jak zwykle twoje serce trochę się rozszalało, chcąc chyba wyjść na zewnątrz.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 29 Mar 2010 - 19:26

Pogoda była znakomita. Co poprawiło jeszcze dziewczynie humor. Kiedy zobaczyła swojego chłopaka jej serce znowu zaczęło szaleć. -Czy tak będzie już zawsze kiedy go zobaczę?-zastanawiała się dziewczyna idąc w miarę spokojnym krokiem w stronę ciemnowłosego. A przynajmniej próbując. -Cześć-powiedziała zarzucając mu ręce na szyje -Co tam u Ciebie?-spytała obdarzając chłopaka ciepłym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 29 Mar 2010 - 19:39

Hiryu sam powiedział ci za pierwszym razem. Tak pozostanie, aż do jego śmierci, efekt byłby słabszy, gdyby się odsłonił znacznie później. Teraz pozostaje ci się albo pogodzić z tym i cieszyć chwilą... albo go zabić.
Chłopak odwzajemnił twój uścisk, przytulając cie do siebie. - Z każdym dniem coraz lepiej. - odpowiedział z radością w głosie. - Gotowa na kolejne lekcje nowego roku ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 29 Mar 2010 - 20:17

Dziewczyna świetnie wiedziała o tym, jednak nie spieszyła się by pozbyć się swojego chłopaka. -Tak gotowa-odparła z radością w głosie, nie była kujonem, ale lubiła się uczyć. Wzięła chłopaka za rękę i pociągnęła w stronę akademii. -A tak w ogóle, jakie zajęcia mamy pierwsze?-spytała, przy Hiryu dziewczynie zdarzało się zapominać o rożnych sprawach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 29 Mar 2010 - 20:40

- Cały dzień to zajęcia z kendo. Po tym nie będzie sił na nic. - odpowiedział gdy szliście razem. Wiele osób mijaliście po drodze, również innych adeptów zdążających różnym tempem na uczelnie. Zaczynał się kolejny dzień w Soul Society.

Tutaj=> http://bleach.iowoi.org/akademia-shinigami-f8/sala-pojedynkowa-t569-120.htm

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 9 Kwi 2010 - 20:09

Dziewczyna cieszyła się że lokal był blisko. Kiedy zjadła poprawił jej się też humor. Katsuko zastanawiała się co takiego będzie działo się na "dodatkowych zajęciach". Idąc w stronę domu dziewczyna zastanawiała się nad jedną podstawową rzeczą -Ciekawe jakim on jest nauczycielem.... Dziewczyna myśląc nad ty wszystkim zamilkła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pią 9 Kwi 2010 - 20:40

Gdy wróciliście do domu daliście sobie chwilę na rozgrzewkę, a potem Hiryu przeszedł do sedna.
- Jesteś niezła, ale twoją słabą stroną jest twoja ręka. Zauważyłem, że ci doskwiera. - mówił pokazując ci jak stanąć w pozycji stylu, którego on sam używał - Zaczniemy powoli, a potem zwiększymy tempo, gdy nabierzesz wprawy.
Stanął obok ciebie i zaczął samemu wykonywać manewry, których miałaś się nauczyć.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 10 Kwi 2010 - 20:45

-Czyli aż tak to widać... eh-westchnęła dziewczyna. Katsuko złapała broń w prawą rękę. Zdarzało się już, że uważała jej do zrobienia czegoś ale czuła się dziwnie trzymając w niej broń. Zielonowłosa zaczęła powtarzać to co robił jej chłopak. Na początku powtarzała je powoli potem coraz szybciej i sprawniej. Cieszyła się z tego, że trenuje z Hiryu a nie z kimś innym. Mniej więcej w tym samym czasie znalazła odpowiedź na swoje wcześniejsze pytanie. Jej tajemniczy chłopak był dośc dobrym nauczycielem, przynajmniej według niej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 10 Kwi 2010 - 21:02

Ćwiczyliście jakiś czas. Hiryu w międzyczasie odłożył na bok płaszcz i maskę, zostając w samym kimonie adepta. Jak zwykle widząc go bez maski poczułaś przypływ ciepła. Istotnie, był dobry.
- No nieźle, masz talent. Parę lekcji i będziemy mogli przejść do czegoś trudniejszego. - rzekł i odłożył swój boken. Podszedł do ciebie i stanąwszy za tobą ustawił cię w nowej pozycji, kładąc prawa dłoń za twoją na rękojeści twojego oręża, a lewą na twoim lewym boku. - Wczuj się w ten rytm. Niech broń stanie się wydłużeniem twej ręki. - słyszałaś jego słowa nad ramieniem, czułaś jego oddech na karku. HIryu zaś wykonywał powolne ruchy, kierując twoimi poczynaniami, pomagając ci zapamiętać.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 10 Kwi 2010 - 21:09

Katsuko trudno było się skupić na tym co miała robić. Ale powstrzymywała się jak mogła. -Najpierw trening... Najpierw trening-powtarzała sobie by zapanować nad swoimi emocjami. Choć było to dość trudne udawało jej się. Kiedy to jako tako jej się udało skupiła się na zapamiętywaniu ruchów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 10 Kwi 2010 - 21:29

Ćwiczenie kolejnych manewrów zajęło wam trochę czasu. W końcu Hiryu oderwał się od ciebie.
- No, na dziś koniec. Musimy zostawić trochę lekcji na kolejne dni. - spojrzał na ciebie - Coś jeszcze mogę dla ciebie zrobić ? - sięgnął kawałek materiału, by otrzeć pot ze swego czoła.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 11 Kwi 2010 - 16:11

Po pierwszych słowach chłopaka Yoshizaki uśmiechnęła się do siebie. Gdy Hiryu zapytał czy może jeszcze coś dla niej robić chwilę biła się z myślami. Chętnie by wykorzystała to pytanie na swoją korzyść, jednak jej organizm dawał znać w jakim jest stanie po zajęciach z Sekine-sensei. Po długim zastanowieniu dziewczyna w końcu odpowiedziała. -Myślę, że dzisiaj już nie. Jestem zmęczona po dzisiejszych zajęciach jestem zmęczona...-próbowała mówić w miarę spokojnie. Gdy mu odpowiedziała wyrwało się jej ziewnięcie. -Wyyybacz...-powiedziała zasłaniając usta dłonią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Today at 0:06

Powrót do góry Go down

Dom Katsuko Yoshizaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next