IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Katsuko Yoshizaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 11 Kwi 2010 - 16:38

Hiryu uśmiechnął się i skinął głową. - Przygotować ci kąpiel ? Zmyjesz z siebie trudy całego dnia. - odebrał od ciebie boken, by odłożyć go z boku. Efekt, który na ciebie oddziaływał wcale nie był łatwy do złamania. Ba, było to wręcz ciężkie. Ale może z czasem, i z pewną dozą ćwiczeń.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Mistrz Gry : Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 11 Kwi 2010 - 18:06

-Nie musisz, ale jeśli chcesz...-uśmiechnęła się do swojego chłopaka. -Chyba będę musiała trochę popracować nad kontrolowaniem się...-pomyślała idąc w stronę domu. Kierując się w jego stronę przyłożyła rękę do lewego barku. -Muszę uważać na treningach. Ten ból i drętwienie jest czasem trochę upierdliwe
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 11 Kwi 2010 - 19:16

- Chyba oczywiste, że chcę Katsuko. - odparł Hiryu i skierował swe kroki ku łazience. Wkrótce też woda została przygotowana i mogłaś się w niej zanurzyć. Czy sama, czy poprosiłabyś o pomoc swojego ukochanego to już zależało od ciebie samej, choć miałaś ogromną pokusę, by wyręczył cię i umył ci plecy.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 11 Kwi 2010 - 19:46

-Po co ja to powiedziałam. I tak wiedziałam jaka będzie odpowiedź.-dziewczyna westchnęła delikatnie. Choć miała ogromną ochotę poprosić o "pomoc" przy umyciu pleców Hiryu powstrzymała się jakoś przed tym, czym zresztą sama się dziwiła. -Hiryu, jak chcesz możesz zrobić sobie coś do picia albo jedzenia. Chyba wiesz gdzie co jest.-powiedziała i nie czekając na odpowiedz weszła do łazienki. Rozebrała się i weszła pod prysznic. W końcu mogła zmyć z siebie trud całego dnia. Nie wiedziała ile siedziała pod prysznicem. Kiedy wyszła założyła powieszony wcześniej na kołku szlafrok i wyszła z łazienki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 11 Kwi 2010 - 20:33

Istotnie, nie wiedziałaś ile ci zajęło czasu spędzenie w wodzie. Gdy wyszłaś czekał na ciebie przygotowany posiłek, ale tylko jedno nakrycie.
- Skoro nie jestem już tutaj potrzebny to wrócę do siebie. Choć wolałbym zostać u ciebie na noc. - Hiryu uśmiechnął się lekko - Jakby na to nie spojrzeć jesteśmy parą już od jakiegoś czasu. Nawet więcej niż parą. - jego wzrok przenikał cię na wskroś, miękły ci kolana, uczucia brały górę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 11 Kwi 2010 - 20:56

-Dzięki-powiedziała patrząc na posiłek. -Nie musisz nigdzie iść... Nawet dobrze, że zostaniesz-powiedziała podchodząc do swojego chłopaka, nie patrzyła na niego przynajmniej na początku. Czuła, że przestaje nad sobą panować. W końcu na niego spojrzała i jak można było się domyślić... pocałowała poniesiona emocjami jakie zawsze odczuwała gdy widziała twarz chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Pon 12 Kwi 2010 - 8:24

Emocje, czyny które są ich podstawą a które potem następują. Wszystko to teraz było nieważne, myśli były nieważne, liczyło się tylko uczucie. I jego skutki.
Obudziłaś się rankiem w futonie, obok śpiącego Hiryu. Noc zdawała się być szaleństwem emocji, jak zwykle zresztą od kiedy po raz pierwszy ujrzałaś jego twarz. Czy czułaś jakieś wyrzuty sumienia ? Nie. Czy było to coś złego - też nie. Naturalna postać rzeczy między dwojgiem kochanków. Ale czy aby na pewno naturalna ? Hiryu sam mówił, że tak się zawsze dzieje, gdy jakaś nieprzygotowana na to dziewczyna widzi jego twarz. Wzmaganie pożądania i żądzy, ale czy uczucia ? To ostatnie często i szybko schodziło na dalszy plan, gdy górę brały dwa pierwsze.
Kolejny dzień, kolejne zajęcia jakie mieliście mieć pod przewodnictwem Sekine-sensei. Kolejny zwykły dzień w akademii.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Wto 13 Kwi 2010 - 18:25

Katsuko miała sporo pytań, lecz mało odpowiedzi. Nie chciała by jej związek z Hiryu polegał tylko na jednym. Wiedziała że nie będzie jej łatwo opanować swoich żądzy przy chłopaku, ale doszła do wniosku, że musi nad tym popracować. Jednak nie za bardzo miała na to czas. Była ranek a ona grzebała się jak nigdy. Kiedy uczesała się w końcu mogła wyjść z łazienki. Cieszyła się że wstała trochę wcześniej niż zwykle jej się to zdarzało. Zastanawiała się czy Hiryu jeszcze śpi. Kiedy wstawała starła się go nie obudzić. Nie sprawdzając nawet czy chłopak jest jeszcze w pokoju poszła do kuchni żeby zrobić coś na śniadanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 14 Kwi 2010 - 10:32

Gdy wstałaś Hiryu już nie było. Zamiast tego była kartka z wiadomością:
"Wybacz droga Katsuko. Musiałem wcześniej wyjść by załatwić jedną sprawę. Do zobaczenia na zajęciach. Hiryu."
Zapowiadał się samotny spacer na zajęcia. Pytaniem było co twój chłopak miał do załatwienia tak wcześnie rano. I czemu opuścił cię bez pożegnania, nie licząc kartki z wiadomością.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sro 14 Kwi 2010 - 16:05

-Hmmm, ciekawe co to za sprawa i czemu mi o tym nie powiedział-pomyślała dziewczyna szykując sobie śniadanie. Po jego zjedzeniu wzięła co potrzebne i skierowała się do akademii. Kiedy chłopaka nie było w pobliżu dziewczyna w końcu mogła pomyśleć trzeźwo. Jej przemyślenia nad kilkoma sprawami w tym czemu wyszedł tak bez słowa zakończyły się gdy dotarła na teren akademii. -Na takie myśli będę miała jeszcze czas...-pomyślała, myśli jednak były natrętne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 17 Kwi 2010 - 18:31

-Może i racja-przyznała dziewczyna. Kiedy weszli do domu Katsuko od razu zaprowadziła chłopaka do pokoju gościnnego. I powiedziała żeby usiadł. -Chcesz się czegoś napić, może coś przekąsić?-spytała gościa stojąc przy stoliku. Zachowywała się normalnie, choć jej myśli błądziły gdzieś indziej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 17 Kwi 2010 - 19:02

Gdy weszliście do ciebie Natsuo rozejrzał się po pokoju i pokiwał lekko głową.
- Zdam się na twój wybór. Przyjemnie tutaj i przytulnie. - odpowiedział ci i rozgościł się.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 17 Kwi 2010 - 20:06

-Jak uważasz.-powiedziała wychodząc z pokoju do kuchni. Zielonowłosa rozejrzała się po szafkach w poszukiwaniu jakichś ciastek czy czegoś podobnego. Nie pomyliła się w jednej z szafek znalazła ciastka. -Dobrze, że je kupiłam-pomyślała rozkładając je na talerzyku. Po zrobieniu herbaty wróciła do pokoju. -Wybacz, ale nie mam nic mocniejszego. Mam nadzieje, że nie przeszkadza ci zielona herbata-powiedziała stawiając tacę z ciastkami i kubkami na stoliku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 17 Kwi 2010 - 20:15

- W porządku. - sięgnął po ciastko i zjadł jedno - No, ale powiedz, jak tobie się wiedzie. Udało ci się zaliczyć pierwszy rok, odbyłaś staż w IV oddziale i tam się wsławiłaś podczas potyczki z Gillianem, co zapewne ci dało miejsce wśród najlepszych z rocznika. - nalał herbaty w oba kubki i jej podał jeden. - Można by rzec, że kryjesz w sobie coś ciekawego.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Sob 17 Kwi 2010 - 20:47

Kiedy Natsuo wspomniał o stażu dziewczyna przypomniała sobie całą tą sytuację. -Czy ja wiem czy coś takiego kryje... to, że tam nie zginęłam oznaczało jedynie to że miałam dużo szczęścia.-odparła Katsu upijając trochę herbaty. -A wieść, wiedzie mi się całkiem dobrze-dodała -Nie licząc pewnych problemów w obecności pewnego chłopaka-dodała w myślach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 8:00

- Szczęście się przydaje, ale nie zastępuje całkowicie umiejętności. - stwierdził Natsuo. - A twoim przydałby się mały trening. Bycie najlepszym wymaga ćwiczeń i posiadania odpowiednich zdolności.
Zjadł kolejne ciastko i napił się herbaty. Od samego początku prawie nie spuszczał z ciebie wzroku.
- Wiesz Yoshizaki-san, z moją pomocą twoje umiejętności dorównałyby twojej urodzie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 8:43

-Miałam rację, on nic się od tamtego czasu nie zmienił.-pomyślała Katsuko w milczeniu upijając herbatę po raz kolejny. -Nie wątpię.-przyznała, choć nie za bardzo spieszyło się jej aby Natsuo czegoś ją uczył. Nigdy wcześniej nie chciała być we wszystkim najlepsza. Czułaby się wtedy dziwnie. Po za tym stwierdziła, że w walce mieczem nigdy nie będzie mistrzem, powód było prosty. Jej lewa ręka na której najbardziej opierała się w jakiejkolwiek walce było nie w pełni sprawna, co prawda zaczęła uczyć się walczyć prawą ręką, ale doszła do wniosku, że zanim doprowadzi to do perfekcji minie trochę czasu. Przez te przemyślenia na chwilę straciła kontakt z otaczającym ją światem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 9:39

- Gdzie podążyłaś myślami Katsuko ? - usłyszałaś głos blisko siebie, należący do Natsuo - Rozmyślasz o czymś czy o kimś ?
Chłopak był blisko, obok ciebie. Niemal twarzą w twarz.
- Naprawdę ufasz temu Hiryu ? Na twoim miejscu nie robiłbym tego. - rzekł odsuwając się po chwili.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 10:45

-O czymś. Wybacz-odparła. Mimo wszystko bliskość Natsuo trochę ją speszyła. Odsunęła się trochę od chłopaka. -Myślę, że można mu zaufać, mimo że niewiele o nim wiem.-ostatnie słowa wypowiedziała ciszej wbijając oczy w zawartość swojego kubka. -Czy ufam Hiryu... Dobre pytanie-pomyślała. -Czemu na moim miejscu byś tego nie zrobił?-spytała już normalnie patrząc chłopakowi prosto w oczy, Katsu bardzo zależało na poznaniu odpowiedzi na to pytanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 10:56

- Czy to nie oczywiste ? Po pierwsze ciągle chodzi w masce, co znaczy że skrywa jakąś tajemnicę. A po drugie widziałem go ostatnio z paroma innymi dziewczynami. - odpowiedział siadając na swoim miejscu i popijając herbatę. Ciebie zaś ogarnęła wielka fala zazdrości i żalu.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 11:26

-Ma powody by w niej chodzić...-powiedziała cicho. To co usłyszała, że Hiryu spotyka się z kimś innym... nie spodobało jej się to. Mimowolnie oczy dziewczyny zaszkliły się. Nie chcąc by zobaczył to Natsuo podniosła się i poszła do kuchni. W tej chwili zazdrość nie była tak bardzo odczuwalna jak żal. Po policzkach dziewczyny spłynęła łza. -Jak on mógł...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 11:56

Poprzez łzy ujrzałaś dłoń z chusteczką, którą ci podawał Natsuo.
- Nie chciałem ci sprawić przykrości. Ale taka dziewczyna jak ty, zasługuje na coś więcej niż facet, który ją zdradza. - powiedział cicho do ciebie i położył delikatnie dłoń na twoim ramieniu. - Wiedz, że na mnie zawsze możesz liczyć, wypłakać się na moim ramieniu. Oprzeć w chwili słabości.
Natsuo wiedział co mówi, a ty tego potrzebowałaś teraz, choć twoje uczucia były w chaosie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 12:21

-Dziękuję-odparła przez łzy biorąc od niego chusteczkę po czym odwróciła się do niego i oparła o niego płacząc dalej. Nie potrafiła zebrać myśli. -Nie wiesz ile to dla mnie znaczy-dodał łamiącym się głosem. Katsuko nigdy nie lubiła gdy ktoś patrzył jak płacze. Ale tym razem czuła ulgę. -Jak on mógł...-ta myśl wracała cały czas jak bumerang. Miała jednak nadzieję, że to co powiedział Natsuo nie było całą prawdą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 13:49

Natsuo przytulił cię do siebie obejmując ramionami. Czułaś się przynajmniej trochę spokojniejsza, przy kimś kto cię rozumiał.
- Hej Katsuko, wybacz że się tak rozstaliśmy, ale mam dla ciebie niespo... - usłyszałaś głoś Hiryu. Odwróciłaś się w jego kierunku i ujrzałaś jak spogląda na was złączonych w uścisku.
- Nie sądziłem, że aż tak bardzo będzie ci brakować mojej osoby. - usłyszałaś jego ponure słowa. - Nie było mnie tylko chwilę, a ty już szukasz pocieszenia w ramionach innego ?
- Sam sobie jesteś winien. - odpowiedział Natsuo.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 14:02

Katsuko spojrzała na niego zaczerwienionymi oczami. -Nie dziw się. Co to za dziewczyny z którymi się spotykałeś?!-spytała nie ukrywając złości. -Po za tym jeśli ty spotykasz się z jakimiś dziewczynami to mi nie wolno wypłakać się na ramieniu kolegi?!-była wściekła. W tej chwili nie obchodziło jej że są z Hiryu parą, zrobił coś czego nie powinien. -Czy to z którąś z nich spotykałeś się ostatnio?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 14:22

- Jakimi dziewczynami ?? - w jego głosie brzmiało autentyczne zdziwienie. - O czym ty do licha mówisz ? Kto naopowiadał ci takich głupot... - zrobił parę kroków naprzód. - To twoja sprawka Natsuo. Zrobisz wszystko byleby zdobyć upatrzoną dziewczynę i dołączyć ją do swojego grona upolowanych.
- Teraz ty mówisz bez sensu. A kto dziś czule rozmawiał z "Lolitką" ? - odpowiedział mu Natsuo.
- Heh, to moja siostra ignorancie.
Usłyszałaś tą krótką rozmowę i przestałaś rozumieć cokolwiek. Kto kłamie, a kto mówi prawdę. Finał tego spotkania nie zapowiadał się jednak ciekawie. Wręcz przeciwnie, dążył do tragicznego końca.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 14:56

Katsuko chwilę nie rozumiała tego co oni mówią. Nie była w stanie sobie tego wszystkiego poukładać. Spojrzała wściekle na Natsuo. -Wykorzystałeś to że niewiele o nim wiem. Jesteś ostatnim...-nie mogła znaleźć odpowiedniego słowa. Yoshizaki nie chciała słuchać dalszej wymiany zdań między chłopakami. Wyszła z kuchni mijając Hiryu i pobiegł do drzwi wejściowych, po czym wybiegła z domu. Chciała być jak najdalej od tego wszystkiego, chciała sobie wszystko poukładać. Biegła przed siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 19:38

Ruszyłaś biegiem odtrącając Natsuo. Gdy mijałaś Hiryu poczułaś zaciskającą się na twoim ramieniu dłoń, która zatrzymała cię i nie pozwalała iść mimo wysiłku jaki byś w to wkładała.
- Zostań Katsuko. To jest sprawa, przy której musisz pozostać, która zostanie wyjaśniona do końca tu i teraz. - usłyszałaś lodowaty głos swojego chłopaka, od którego przeszły cię ciarki. - Przejdźmy do gościnnego, bo tutaj nie ma dość miejsca na takie rozmowy.
Nawet się nie zorientowałaś kiedy, gdy wylądowałaś dość twardo na podłodze pokoju, a przed tobą widziałaś obu chłopaków.
- Czego chcesz zatem Hiryu ode mnie ? Przeprosin ? Czy może powiesz jej, że zasługuje na więcej niż ty i odejdziesz ? - spytał ironicznie Natsuo.
- W tej chwili pragnę tylko twojej duszy i życia, jako zadośćuczynienia. Oddasz je po dobroci czy może po złości ? - odparł Hiryu i lekko wstrząsnął prawą dłonią.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 19:54

Katsuko nie wiedziała co się dzieje, nie mogła uwierzyć w słowa swojego chłopaka, drugi raz odkąd go poznała przestraszyła się go. Nie mogła jednak pozwolić na to by zrobił coś Natsuo i to jeszcze w jej salonie. -Hiryu proszę Cię, nie rób tego co zamierzasz-powiedziała stając miedzy nimi. -Może i zachował się jak ostatni dupek, ale to nie powód żeby od razu mu grozić w taki sposób-powiedziała, próbowała mówić stanowczo, choć chyba nie za bardzo jej to wychodziło. Bała się tego co mogło się stać, ale w tej chwili bała się także jak nigdy swojego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Nie 18 Kwi 2010 - 20:04

- To co zrobił nie podpada pod przebaczenie. A to co mam zamiar zrobić... On po prostu zniknie, bez śladu i wiedzy. - odpowiedział Hiryu.
- Myślisz że możesz się ze mną mierzyć ? - parsknął Natsuo - Sprawdźmy zatem. Hadou Gen...
Zdania nie zdążył dokończyć. Nie zauważyłaś nawet ruchu jaki wykonał Hiryu, ale mogłaś ujrzeć jego wynik. W gardle Natsuo tkwił dziwny sztylet, który błysnął dziwną energią w chwili gdy był już w ciele ofiary. Trafiony chłopak zwalił się na podłogę, rosząc krwią okolice, charcząc. Sparaliżowana szokiem przez chwilę nie wiedziałaś co robić, gdy było już za późno i Natsuo znieruchomiał a potem zaczął się rozpadać w pył. Sztylet lekko wbił się w podłogę, jego lekka poświata zgasła zaś Hiryu sięgnął po oręż. Krew z podłogi zniknęła również bez śladu.
- Katsuko. - odezwał się do ciebie. Był bez maski a co dziwne, oddziaływanie na ciebie, było znacznie silniejsze teraz niż normalnie. - Masz teraz tylko dwa wyjścia. Być mi uległą, lub dołączyć do Natsuo.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Katsuko Yoshizaki   Today at 0:03

Powrót do góry Go down

Dom Katsuko Yoshizaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next