IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 15 Maj 2009 - 16:49

~Punk pierwszy-znalezienie parku zrealizowany...Zaczynamy punkt drugi-znaleźć spokojne miejsce~Ignorując zirytowanie senpai'a, bez słowa złapała go za rękę i zaczęła ciągnąć w stronę polany, na której prawie nigdy nikogo nie ma. W połowie drogi zatrzymała się, usiadła ze skrzyżowanymi nogami na żwirowej ścieżce wyczuwając skupisku reiatsu w pobliżu, choć była prawie pewna, że to Hollow. Jeszcze raz spróbowała odszukać jakiegokolwiek shinigami.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 18 Maj 2009 - 17:37

Poszliście na polankę razem. Widać pójście z dziewczyna do parku to nie jest, aż taka katorga, nawet można to zaliczyć do grupy rzeczy przyjemnych. Zaciągnęłaś Koryusaia na polankę, gdzie nie było żadnych ludzi... poza wami. Shingami gdzieś się pokryli i nie możesz ich wyczuć. Przynajmniej możecie poszukać wstążek kolorowych. Pustego nie było...jeszcze.
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 18 Maj 2009 - 18:33

-Zaczynajmy!-powiedziała radośnie i klasnęła w dłonie, jej nastrój zmienił się w mgnieniu oka, albo dobrze udawała.-Na początek spytałabym się o to czy umiesz w jakikolwiek sposób wykorzystać reiatsu...pewnie poza widzeniem pustych-nijak.-usiadła na trawie i wskazała miejsce naprzeciwko.-Mam nadzieje, że znasz podstawę-to znaczy-umiesz wyczuć energię przeciwnika. Jeśli nie, zaraz nauczę cię tego. Jeśli tak, musisz się skoncentrować i zamknąć oczy, następnie wyobrazić sobie krążące wokoło cząstki pochodzące od każdego człowieka bądź shinigami...-chodź mówiła spokojnie, zaczęła się obawiać, że sempai wyzwoli za dużo cząstek i zwabi pustego prosto na polankę.-Teraz spróbuj wyobrazić sobie je w formie wstęg...-w jej głosie przez chwilę można było dostrzec nutę napięcia.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 19 Maj 2009 - 7:19

Huh? Trochę jestem zdziwiony błyskawiczną zmianą nastroju Tsukasy. ~Co z nią? Ech, nie rozumem kobiet...~ Słucham jej wyjaśnień dotyczących reiatsu, wyczuwania energii, cząstek... Oczywiście, ani słowa z tego nie rozumiem. Wybacz! Odzywam się, kiedy skończy. Może zacznę od początku. Mianowicie, mimo że widziałem duchy, dopiero wczoraj zobaczyłem potwory. Fanów cosplay'u widywałem wcześniej, ale też się nimi nie przejmowałem. Najłatwiej streścić wszystko w jednym zdaniu: Do wczoraj absolutnie wszystkie sprawy związane ze światem duchowym ignorowałem. A to, co się ignoruje, nie można rozwinąć. Możesz domyślić się sama, że nie mam najmniejszego pojęcia, o co chodzi z tym wyczuwaniem energii przeciwnika. Gdybym to umiał, byłbym przewodniczącym Komitetu. Nie rozumiem również, o co chodzi ci, kiedy mówisz o "cząstkach". Jedynie mogę się domyślać, że chodzi o cząsteczki tak zwanego reiatsu, co? Ta cała twoja łuko-strzelba to jest zrobiona z tego, tak? I to mówisz, że występuje w formie cząsteczek, hmm? No cóż, spróbuję jakoś sobie to wyobrazić, ale nie gwarantuje sukcesów. Tylko jeszcze jedna sprawa... Jak one wyglądają? To jest dla mnie arcyważne, jeśli chcę sobie coś wyobrazić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 20 Maj 2009 - 16:37

Przez chwilę wyszła z niej cała energia i zapał.-W takim wypadku musi nastąpić równoważna wymiana.-uśmiechnęła się lekko złowieszczo.-Udzielisz mi autoryzowanego wywiadu...Zgadzasz się?-widać było po niej, że bardzo cieszy się z pomysłu który przyszedł jej do głowy.-Załatwimy to później...co do wyczuwania cząstek.-zastanowiła się chwilę przypominając coś sobie.-Właśnie! Wykrywanie cząstek można porównać do rozszerzania umysłu w "Eragonie". Czytałeś ją, prawda.-było to bardziej stwierdzenie niż pytanie.-Chodzi mi o fragment drugiego tomu kiedy był on u elfów i ćwiczył "rozszerzanie" świadomości, czyli uproszczając znajdywał przeciwnika po jego cząstkach duchowych zwanych inaczej reiatsu. Wszyscy ludzie mogący dostrzec duchy bądź ich delikatne zarysy mają zgromadzoną ilość cząstek w swoim organiźmie. Dla porównania w tej chwili mam około cztego, może pięciokrotnie więcej cząstek w sobie niż ty...ale to nie znaczy, że gdy rozwiniesz swoje umiejętności nie będziesz miał ich mniej ode mnie, wręcz przeciwnie. Na razie rozumiesz?

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 20 Maj 2009 - 17:37

Ugh! Lekko stękam, kiedy Tsukasa wspomina słowo "wywiad". Komitet nigdy nie udzielił żadnego wywiadu. Co prawda, miał kilka komentarz i ogłoszeń, ale to raczej były ostrzeżenia lub fragmenty raportu z ukończonych śledztw. ~Po co jej, do cholery, autoryzowany wywiad z wiceprzewodniczącym?~ Oto jest pytanie. Jak na razie pozostaje bez odpowiedzi. Na wyjaśnienia Tsukasy kiwam głową. Na razie rozumiem. Więc mówisz, że sposób przedstawiony w "Najstarszym" jest kluczem do dostrzegania tego całego reiatsu? Analizuje jeszcze raz informacje. ~Cztery, pięć razy więcej... Potężna jest. No, ale cóż, ja dopiero wczoraj dowiedziałem się o istnieniu tego reiatsu. Nie można mnie porównywać z kimś, kto wiedział o wszystkim od jakiegoś czasu...~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 20 Maj 2009 - 19:30

-Yhym-mruknęła potakując głową.-Istnieją pewne różnicę ale wydaje mi się, że ten przykład jest dobry na zrobienie pierwszego kroku w kierunku twojej edukacji.-uśmiechając się złapała go za policzek i zaczęła tarmosić.~Mam nadzieje, że zgodzi się na ten wywiad...~-Zgodzisz się, praaaaawda.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 20 Maj 2009 - 20:17

Rozumiem... Myślę przez chwilę. ~Więc wystarczy koncentracja i...~ Nagle czuję, że mój policzek ktoś chwycił. Na moim czole pojawia się "krzyżyk". Wiesz co... Naprawdę chyba nie wiesz, kiedy przestać. Robię się zdenerwowany. Udzielę ci wywiadu, chociaż po jaką cholerę on ci jest potrzebny, tego chyba nawet Arisa i najstarsi uczniowie nie wiedzą... A teraz radzę ci mnie puścić, bo nie mogę się skoncentrować. Widać, że ledwo powstrzymuje się przed nabiciem guza dziewczynie. Ale to, o co prosi, nie jest trudne. ~Pierwszy krok - koncentracja.~ Zamykam oczy, koncentrując się na oddechu. ~Drugi krok - otworzenie swojego umysłu.~ Teraz próbuję nie polegając na zmysłach wyczuć wszystko wokół siebie. To dla mnie nie jest aż takie trudne. Członek Komitetu musi zawsze być gotowy na atak, więc w czasie niezliczonych walk wykształciłem sobie coś w rodzaju "instynktu". ~Trzeci krok - wyobrażenie sobie cząsteczek.~ "Obecność" zamieniam na cząstki. Hmm, kolor najlepszy... Może taki, jaki miała fala mocy. ~Ostatni krok...~ Cząsteczki łączę, zamieniając je na "wstęgi". Po tym otwieram oczy i sprawdzam, czy jakikolwiek efekt jest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 22 Maj 2009 - 5:51

Otworzyłeś oczy po "focusie" i..... wstążek jak nie był tak nie ma. Byłeś zły, ponieważ nie udało ci się stworzyć tego co chciałeś. Chyba potrzeba jeszcze dużego treningu, abyś mógł walczyć z tymi pustymi i czarnych kimonach. Nie poddawałeś chciałeś spróbować jeszcze razi jeszcze, aż ci się nie uda.
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 22 Maj 2009 - 13:47

Puściła jego policzek i zaczęła uważnie obserwować co robi. -Nie najgorzej-skwitowała gdy Karube otworzył oczy. Na jego twarzy wyraźnie widać było złość i zdeterminowanie.-Jak na pierwszy raz nieźle ci poszło. Nie zniechęcaj się zbyt szybko. Po kilkunastu razach się uda.-poklepała go po plecach.-To ja zajmę się lekturą.-uśmiechnęła się i usiadła pod drzewem zaczynając czytać pożyczoną książkę.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 22 Maj 2009 - 14:04

Hmp! Praskam pod nosem, zdecydowanie niezadowolony z nieudanej próby. ~Cholera, co zrobiłem nie tak? Pominąłem jakiś krok? Niemożliwe... Albo popełniłem jakiś błąd, albo za mała koncentracja, albo to nie jest umiejętność, którą można posiąść w jeden dzień.~ Odprowadzam mrocznym wzrokiem Tsukasę. ~Jej to dobrze, nie musi się męczyć... Bez problemu wywołuje wstęgi. Zawodowa zabójczyni.~ Komentuję w myślach. Nie zniszcz jej tylko! Wołam jeszcze, po czym zamykam oczy. ~Jeszcze raz... Pierwsze koncentracja, uspokojenie oddechu, drugie otworzenie umysłu na otaczające go rzeczy, trzecie wyobrażenie cząsteczek, czwarte wstęgi...~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 22 Maj 2009 - 18:07

Kabure skupiłeś się jeszcze bardziej i zobaczyłeś, twoje upragnione wstążki, acz tylko przez chwilę. Za szybko się cieszyłeś. To nadal ciebie nie usatysfakcjonowało musiałeś jeszcze trenować.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 22 Maj 2009 - 18:52

Cholera! Blisko było! Przeklinam pod nosem, kiedy wstęgi znikają mi sprzed oczu. ~Do trzech razy sztuka... ale!~ Tym razem dodaję jeden element, który może być bardzo ważny. A mianowicie spokój. Przed koncentracją biorę 3 głębokie wdechy, po czym przystępuję w całkowitym spokoju do następnych. Kiedy uda mi się zobaczyć wstążki, to nie cieszę się jak trzylatek, który dostał lizaka, ale w spokoju je oglądam. ~To jest najlepsza metoda... Oby poskutkowała!~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 22 Maj 2009 - 19:16

Spoglądała dyskretnie znad książki na jego postępy.~Naprawdę niesamowicie szybko się nauczył~uśmiechnęła się pod nosem~Niedługo będziesz równy mi mocą ale nie dam się prześcignąć...~przerzuciła kolejną kartkę i zagłębiła się w tekście.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 27 Maj 2009 - 20:47

(sorry że tyle ale dorwał mnie brak czasu, nie spodziewajcie się szybko kolejnego odpisu)
Kabure teraz to miałeś wstążki jak na dłoni, prawie wszystkie były białe. O nawet jedna czerwona się do was zbliża. Ciekawe co to oznacza, chyba czas spytać się naszej zabójczyni. Ale szkoda przerywać jej miłą lekturę.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 28 Maj 2009 - 7:20

(albo ciebie nie ma, albo Tsu-dono ;p)
Uśmiecham się demonicznie pod nosem. ~Nareszcie! Więc to tak wygląda...~ Przyglądam się wstążkom. Hehehe... Teraz żaden fan... Jednak zdaje sobie z jednego sprawę. ~A jak rozróżniać wstążki.~ Przyglądam się każdej i nagle zauważam jedną innego koloru. Czerwonego, jakby była skąpana we krwi. ~Hę?~ Szkoda, że nie zapytałem się Tsukasy, co oznacza kolor ich. W takim razie... Cóż, ona czyta. Jednak taki wzorowy członek Komitetu jak ja się tym nie przejmuje. Hej! Tsukasa! Wołam dziewczynę. Co oznaczają kolory wstążek i czym się różni biała od czerwonej? Bo tych białych jest w cholerę i tylko jedna czerwona... Co to znaczy? Spoglądam się pytająco na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 29 Maj 2009 - 5:26

Tsukasa usłyszałaś, że Koryusai coś do ciebie krzyczy. Zawartość jego wrzasków uszła twojej uwadze, podczas czytania książki, lecz nie cała. Usłyszałaś jedynie "Hej" "wstążek" "biała" "cholerę" "to" z czego ostanie było powiedziane pytająco. I skleć tu coś z tych liter, jedyne co przyszło ci do głowy to " Hej tu jest w cholerę białych wstążek". Chyba nie chodziło o to.
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 29 Maj 2009 - 14:55

Niechętnie oderwała się od lektury.-Hym?-spojrzała na niego przez chwilę.~Za bardzo się ekscytuje...~-Dużo białych...poszukaj lepiej jakiejś czerwonej...-mruknęła pod nosem i wróciła do czytania książki.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 29 Maj 2009 - 15:06

... Zamykam oczy ze wściekłości, a na moim czole wyraźnie pojawia się "krzyżyk". ~Dam radę?~ Nie, to już jest mój limit. Jestem wdzięczny Tsukasie za ocalenie mi życia oraz nauczenie mnie tej przydatnej umiejętności, lecz... ŁUP! Uderzam ją w głowę, wystarczająco mocno, żeby nabić jej guza, ale zbyt słabo, aby pozbawić przytomności. ~Powinienem to zrobić dawno...~ Wiele rzeczy można wybaczyć, jednak... Nie ignoruje się członka Komitetu Dyscyplinarnego, zwłaszcza w tak wielkiej sprawie. Może wreszcie przestaniesz czytać moją książkę i skupisz się na tym, co się wokół ciebie dzieje? Mówiłem ci, że jest jedna cholerna czerwona "wstążka". Wypowiadam przez zaciśnięte zęby, wciąż zdenerwowany jak byk. ~Geeez, ale kobieta mi się trafiła... Choćby książka była mistrzostwem, to nawet ja potrafię skupić się na innych sprawach. Kim ona jest?~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 29 Maj 2009 - 19:22

Zamknęła z trzaskiem książkę, a wokoło jej postaci zaczęła unosić się ciężka aura. Wstała i bez słowa wymierzyła mu solidnego liścia.-Nigdy więcej tego nie rób...-odwróciła się tyłem do niego-idiota...-skwitowała i zaczęła iść w stronę wyjścia z parku. Poczuła smak krwi w ustach wypływającej z przygryzionego dziąsła.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 29 Maj 2009 - 19:51

Dopiero po chwili dochodzi do mnie, co się stało. Uderzeniem w policzek oczywiście się nie przejmuje... w sensie fizycznym. Nie raz przyjmowałem mocniejsze uderzenia od gangów i delikwentów. Ten cios nawet mną nie ruszył. Ale ważne jest coś innego. Nie spodziewałem się tego. ~To pierwszy przypadek w dziejach Komitetu... Nie, w dziejach historii ludzkiej, kiedy członek utrzymywania porządku został tak bezpardonowo spoliczkowany...~ Oczywiście, wyczułem aurę Tsukasy, jednak nie zrozumiałem jej intencji na początek. Zresztą jej poziom był niczym. Brak doświadczenia, brak ćwiczeń.... Widać to teraz, kiedy wokół mnie zaczyna się prawie materializować natężenie nienawiści i morderczych intencji, która swoim poziomem zmiata aurę Tsukasy. Właściwie ciężko mi się powstrzymać od rzucenia się na nią i rozszarpania jej. ~Jeszcze nikt tak mnie nie upokorzył...~ Moja twarz zaczyna się marszczyć, podnoszę zaciśniętą pięść i... Odwracam się w drugą stronę. Rozumiem... Mówię cicho, co jest u mnie zwiastunem najgorszego. Przedtem cię chroniłem... Hmp! Ten niezasłużony policzek to było największe upokorzenie Komitetu... Niewybaczalne! W takim razie żeby o tym zapomnieć, to po prostu odejdę... Nie chcę mieć już nic wspólnego z idiotycznymi fanami cosplay'u, olbrzymimi monstrami, cosplay'owiczem oraz wami, zwariowanymi zabójcami. Dzięki, nie potrzebuję treningu. Odwracam się i idę w przeciwnym kierunku niż Tsukasa, otoczony niemal zmaterializowaną morderczą intencją. Kiedy członek KD jest taki, lepiej nie rzucać mu się w oczy. Oznacza to, że rzuci się na każdego, kto choćby w małym stopniu jest podejrzany o łamanie regulaminu. Widocznie honor jest dla mnie ważniejszy niż reszta rzeczy. Nawet od mojego życia, prawdopodobnie. ~Trzeba było już na początku tak postąpić... czemu ja się w ogóle zadawałem z tą cholerną kobietą?~ Zastanawiam się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 31 Maj 2009 - 17:44

Jej aura rozpadła się. Przyznała, że poniekąd jest z tego zadowolona, nie lubiła pokazywać swoich prawdziwych emocji, a wytwarzanie wokoło nastroju "jestem wielki, straszny i zaraz cię zabije", uważała za godne A) Neandertalczyka, B) Dzikiego nierozumnego zwierzęcia, C) Słabego człowieka, który musi dodać sobie siły przed walką. Nagle przypomniała sobie jak ciotka opowiadała jej o wierze shintoistycznej. "Kapłanki zawsze muszą się uśmiechać, przez co zawsze są spokojne i ukrywają prawdziwe uczucia pod maską zadowolenia".~Ech...~Tsukasa westchnęła w duchu i odzyskała utracony spokój. Powoli zaczęła odwracać się do chłopaka z uśmiechem na twarzy.-Życzymy miłego umierania.-po tych słowach odeszła machając mu ręką na pożegnanie jakby nic nie zaszło.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 4 Cze 2009 - 9:25

Oczywiście, nie widzę, jak Tsukasa mi macha. Jestem po prostu zbyt wściekły, aby takie rzeczy zauważyć. Nawet nie dociera do mnie, co mówi. Wciąż jestem otoczony morderczą aurą rozprzestrzenioną do limitów. ~Nie dam już rady...~ Moje intencje już przewyższają rozsądek. Teraz jedynie szukam człowieka, który łamie regulamin, aby na niego się rzucić i wyżyć. Tylko tak mogę opanować emocje i znów zacząć myśleć. To upokorzenie zdecydowanie wybiło mnie z rytmu i teraz to jest jedyne wyjście. ~Kto... łamie... regulamin?~ Chwytam ręką pięść i trzaskam nią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 7 Cze 2009 - 12:01

Kabure nie musiałeś długo szukać osoby chcącej złamać regulamin. Bo ona właśnie odchodził, była to Tsukasa, która zignorowała i upokorzyła członka KD.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 7 Cze 2009 - 20:09

Oczywiście widzę Tsukasę, jestem wściekły jak byk, jak bóg wojny, jeśli nie bardziej. Może i łamie regulamin, znieważając członka KD. ~CHOLEEERA!~ Ale wiem, że po pierwsze, nie mam z nią najmniejszych szans, z jej karabinem rozrywającym potwory, a po drugie wciąż zawdzięczam jej życie. Nie mogę się po prostu teraz rzucić na nią. ~Ale może ktoś będzie...~ Nagle wpadam w wielkiej złości na iście diabelski plan. Kłopotliwi ludzie przyciągają kłopoty. To oznacza, że jeśli pójdę chwilę za Tsukasą, to prawdopodobnie znajdę jakiś łamiących regulamin. ~Hehehe...~ Moje oczy zaczynają błyszczeć. Pozwalam, aby się odrobinę oddaliła, za zasięg mojej aury, po czym idę za nią, szukając innych łamiących regulamin.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 7 Cze 2009 - 20:26

Tsuaksa odchodzą za parku poczułaś, że masz jakiegoś wrzoda na tyłku, który cię śledzi. Był to Karube. Ciekaw co chce ci zrobić? Postanowiłaś go zignorować i udawać że nie wiesz, że on za tobą idzie. Gdzie idziesz ?

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Pon 8 Cze 2009 - 15:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 8 Cze 2009 - 13:20

~Co za kretyn...~te słowa wyświetlały się czerwonymi neonowymi napisami w jej mózgu. Znów zalała ją fala gniewu, ale skutecznie ją stłumiła. Postanowiła o tam nie myśleć. Przyspieszyła kroku kierując się w stronę własnego domu w którym zapewne wściekły ojciec. Gdy wyszła z parku skręciła do najbliższego sklepu w poszukiwaniu czekolady.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 8 Cze 2009 - 16:17

Po chwili poszukiwań w miejskiej dżungli znalazłaś sklep.... z czekoladą!!! Do wyboru było kilka smaków:
-pistacjowy
-gorzka
-mlecza
-truskawkowa
-z bakaliami
-z migdałami
-marcepan
Każda z nich kosztowała po 5 ryo. Chyba przyda się jedna dla ojca.

Karube po długim tropieniu Tsuaksy, zobaczyłeś że weszła ona do spożywczaka. Na górze widniał szyld z napisem "Czekolady". Od kiedy nasza morderczyni lubi cukierki... zanotować mamy na nią haka !!!
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 8 Cze 2009 - 18:37

Poprosiła mleczną i zapłaciła pieniądze, po czym wyszła i ruszyła w stronę domu rozważając użycie mocy by szybciej się tam znaleźć i zgubić Karube.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 8 Cze 2009 - 19:23

~Czekolada!!!! Trzeba to zapamiętać!!! Znalazłem jej słabość... Hehehe... HAHAHA!~ Oczywiście, nie śmieje się na zewnątrz, tylko wewnątrz, ale to widać w lekkiej zmianie mojej aury. Nie przestaję śledzić Tsukasy. Czemu kłopoczę się tak bardzo z jedną dziewuchą? Może dlatego, że nie mogę znieść myśli, że ktoś taki jak ona uratował mi życie? Ach, cholera...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szkoła   Today at 14:16

Powrót do góry Go down

Szkoła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next