IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Szkoła

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-06, 15:35

Dziewczyna uniosła lekko brwi patrząc na Ciebie, chyba była zaszokowana tym formalnym zachowaniem, nie skompletowała jednak tego, miast tego uśmiechneła się lekko i poklepała cie po ramieniu - Masz nazwisko jak ta sławna piosenkarka - uśmiechnęła się wesoło - No nic trzeba się przebrać i na ostatnią lekcje ! - Rzekła widząc że nauczyciel zmierza już do wyjścia z sali, zresztą tak jak reszta dziewczyn.

Przed sama sala czekała na Ciebie dusza, która wcześniej się gdzieś ulotniła - najpewniej powspominać stare dzieje kiedy żyła, oraz twoja opiekunka, opierała się lekko o ścianę... Obydwie zaregowały na widok WF-isty. Dziewczynka otworzyła szeroko oczy, i jak by zaczęła leciutko drżeć... Twoja opiekunka natomiast skrzywiła się wyraźnie - Spróbuj no jej dotknąć... - Nie skończyła, najpewniej nie chiałą ani Ciebie ani innych dziewczyn porazić brzyskimi słowami.

WF-sita zareagował niemal od razu na słowa twojej ochroniarki, uniósł ręce w geście poddaństwa - ja tu tylko uczę - Chwile później dał klucze do szatni jednej z dziewczynei i podszedł do twoej opiekunki najpewniej w celu towarzysko rozmowowym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-06, 17:15

Misaki aż zadrżała gdy usłyszała komentarz dziewczyny o sławnej piosenkarce. Ulżyło jej jednak gdy okazało się że skończyło się tylko i wyłącznie na tym spostrzeżeniu. Najlepiej by było gdyby na tym sie skończyło. Kto wie jakby sie zmieniło jej zachowanie w stosunku do niej gdyby dowiedziała się czegoś więcej. Znaczy... domyślała się, i nie była to zbyt optymistyczna wizja.
-N-no tak jakoś wyszło, hehehe...-Zaśmiała się nerwowo i wyszła razem z nią z sali. Tam spotkała duszę oraz Michiyo. Niby wszystko w porządku... ale ich reakcja na widok jej nauczyciela od WF'u trochę ją zaniepokoiła, zwłaszcza to jak się zachowała dziewczynka. Dlaczego tak sie na niego patrzy? I dlaczego drży? Znała go? Nie przypominała sobie by go wcześniej widziała... chyba że... znała go o wiele wcześniej od niej. Trzeba będzie się jej o to później spytać. Oraz nastawić panią Akimoto nieco bardziej pozytywnie do niego. Jest na niego cięta zupełnie bez powodu, to bardzo miły i uczynny człowiek, ale ona najwidoczniej jest trochę zbyt nadgorliwa. Ale na razie... trzeba się było przebrać, dlatego też podreptała do szatni by się przebrać. Następnie wróciła pod salę by sprawdzić czy dalej tam są, a jeżeli tak, to zamierzała poinformować panią Akimoto że idzie na następną lekcje. Oczywiście jeżeli nikogo tam nie było to nie pozostawałoby jej nic innego jak... tez tam pójść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-06, 23:53

Dusza dziewczynki, oraz twoja opiekunka stały tam gdzie wcześniej, WF-sta zniknął, jako że nie widziałaś śladów krwi mogłaś być pewna że twoja ochroniarka go jeszcze nie zabiła.

I tak oto ruszyłaś na kolejną, i ostatnią lekcje dziś - tak ową okazała się być biologia. Okazało się że młoda dusza, z którą "podróżowałaś" miała całkiem spory zakres wiedzy z tej dziedziny, a wiec pomogła Ci kilka razy na lekcji. I tak oto czas mijał, powoli jednak nie ubłaganie... Na samej lekcji nie wydążyło się nic ciekawego.

Wyszłaś z klasy, dopiero kilka chwil po dzwonku - nauczycielka zapomniała sprawdzić obecności... Gdy wyszłaś z klasy czekała na Ciebie twoja opiekunka, pod klasą stał też ten chłopak z którym wcześniej rozmawiał rudzielec.

- Heeejj Misaki, nie obrazisz się jak mój znajomy z nami pójdzie ? - Rudowłosy chłopak pojawił się za tobą, wskazał na swojego znajomka, który zresztą podobno Ci się podobał. Twoja opiekunka zmarszczyła brwi przysłuchując się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-07, 06:37

Podobał, podobał - co miał się nie podobać. Miał dwie ręce, dwie nogi, korpus z zapewne bardzo interesującą zawartością (Zgadnij kotku co mam w środku?) i całkiem przyjemną buzię. No ale żarty na bok.
Dziewczę najpierw trochę się zdziwiła obecnością tamtego chłopaka. Miała okazję przyjrzeć mu się nieco bliżej. Włosy miał gdzieś do szczęki - może z tyłu miał nieco dłuższe, ułożone w prostą ale ładną i schludną fryzurę. Rysy twarzy delikatne, a oczy bystre, ale spokojne. Gdzie tam jej do niego, pomyślała. Wtedy też z tyłu zaskoczył ją Kyoji, powodując lekkie uniesienie się Misaki nad poziom podłogi, a już na pewno pewne wzdrygnięcie, i dosyć gwałtowny obrót w jego stronę. Ręce musiała trzymać skrzyżowane by przypadkiem sukieneczka za bardzo nie oddaliła się od jej nóg.
-N-nie, skąd... obrazić s-się ja? Z-znaczy... nie....-Wykrztusiła w końcu z siebie po dłuższej chwili. Znowu to samo - adrenalina albo coś jeszcze innego musiało ją opuścić, powodując typową dla niej niemoc sformułowania zdania w obecności większości populacji. Było, minęło. Wiec zamiast wdawać się w jakieś rozmowy odsunęła się i oparła plecami o ścianę kolo drzwi, oczekując na resztę. Prawdopodobnie i tak zaraz się pojawią... ale... może uda jej się ukradkiem, chyłkiem, bądź innym przyrządem obserwacyjnym podpatrzeć jakieś inne ciekawe cechy wyglądu tamtego nieznajomego chłopaka, a nawet je zapamiętać. Jednak ważnym warunkiem był jej komfort psychiczny, który mógł być zaburzony w momencie zauważenia jej działań. Jak bardzo - to już zależy od obserwowanego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-07, 23:36

Kyoji widząc twoją reakcje, niemal pod razu uniósł lekko dłonie w przepraszającym geście - Przepraszam Misaki, nie chciałem przestraszyć - Uśmiechnął się lekko, mrożąc przy tym oczy, odstąpił przy tym na krok do tyłu, niedługo później pojawiły się też dwie dziewczyny, które można było nazwać "załoga rudzielca".

Ty sama również się wycofałaś, zerknęłaś na interesującego cie chłopaka, wyczułaś jeszcze jeden szczegół, który wcześniej trudno było Ci odkryć, otóz chłopak pachniał bardzo przyjemnie, używał on perfumów, których zapach kojarzył się nieco z cytrusami, sama woń była jednak nieco szorstka dla nosa - męską.

Chłopak spojrzał na ciebie, uśmiechnął się sympatycznie, zmrużył też lekko oczęta – zupełnie jak zadowolony kocur poddawany rozkoszy drapania z uchem – A więc to jest twoja koleżanka, o której usłyszałem tyle dobrego – Rzekł, zrobił na moment przerwę – Jestemn Kenichi – wyciągnął dłoń w twoim kierunku, najpewniej w celu uściśnięcia jej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-08, 06:34

-Nic nie szkodzi, moja wina...-Szepnęła jeszcze do Kyoji'ego gdy usłyszała jego przeprosiny. Mogła się tak nie wpatrywać, wtedy na pewno jej uwaga byłaby bardziej skupiona na tym co się wokół niej dzieje... a miała wrażenie że w obecnej perspektywie posiadanie oczu dookoła głowy będzie jej bardzo potrzebne. Kto wie... może następna próba uprzykrzenia jej życia będzie bardziej wyrafinowana i skuteczna.
Aczkolwiek na razie nie miała w ogóle do tego głowy. Bardziej aprobowały ją sprawy sercowe. Niby niedawno deklarowała że nie jest gotowa, by nikt (A tak dokładniej Michiyo) nie mówił jej nic o związku i takie tam... ale ten chłopak był uroczy, a w dodatku pewnie dbał o siebie, z wagi na ten zapach... może sama powinna używać czegoś więcej niż antyperspirantu? Powinna przemyśleć to po tym jak jej myśli przestaną biegać w kółko jak podczas ewakuacji z płonącego budynku. Swoją drogą - całkiem dobra metafora oddająca jej stan.
-M-m-m-misiaki... znaczy się Misaki, przepraszam, bardzomiłopoznać!-Klasyczny ukłon śnieżynki ze skrzyżowanymi z zakłopotania rękami został zaburzony gdy zobaczyła że nowopoznany chłopak wyciągnął ku niej rękę. Wtedy niestety tylko jedna ręka musiała sobie poradzić odtwarzając tylko w połowie tą pozycje. Druga wsunęła się w rękę Kenichi'ego (Bo nazwanie tego uściskiem byłoby lekką przesadą), a reszta ciała wykonała lekki, chociaż oddający szacunek ukłon z uwagi na opuszczoną głowę. Jak wiać po załączonej wypowiedzi, przejęzyczenie spowodowało pogłębienie i tak już dużego zawstydzenia i zakłopotania. Wiadomość o tym że opowiadano o niej, i to raczej pochlebnie, wcale jej w tym momencie nie pomagały się opanować, chociaż niewątpliwie były dla niej bardzo miłe... może jak trochę samoistnie ochłonie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-08, 16:24

Chłopak był nieco zaskoczony sposobem w jakim go powitałaś, niemniej na jego twarzy całkiem szybko pojawił się miły uśmiech, uścisnął lekko, delikatnie twoją dłoń - zupełnie jak by bał się że może wyrządzić Ci krzywdę - Oj tam nie ma za co, miło mi Misaki - Po tych słowach puścił twoją dłoń i zwrócił się do rudzielca - Mój kolega z klasy niestety nie przejdzie się z nami, nie było go... Szybko sobie uraził wagary - Wzruszył lekko ramionami.

Rudzielec machnął dłonią - Trochę dziwny z niego jegomość, cały czas zagadywał do Sumi... - Rzekł po czym uśmiechnął się głupkowato, na co Kenichi zareagował cichym śmiechem, zaś sama rzeczona dziewczyna, zaczerwieniła się lekko ze złości i spojrzała w bok.

Tak więc zebrała się cała wasza "paczka", rudzielec spojrzał na Ciebie - To jak idziemy ? - Najpewniej wolał się upewnić... Twoja opiekunka zakała na ciebie ze sporą dozą hmm.. Niepewności ? Nic jednak nie mówiła, najpewniej czekała na twoją dedycje. Oczywiście za pewne nie wchodziło w grę zostawienie Cie z nowymi znajomkami... Tuż obok kobiety stała dusza, sama nie wyglądała na zbyt wesołą - od momentu kiedy zobaczyła twojego WF-iste.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-08, 16:38

Ważna informacja - dziewczyna która obrała sobie ją za przeciwnika nazywała się Sumi. Dobrze wiedzieć. Druga, nieco mniej ważną informacją było to, że chłopak przedstawił się tylko i wyłącznie imieniem, podczas gdy przeważnie dołącza się do tego nazwisko. Ciekawe...
Na razie jednak czekała ją ostateczna decyzja - niby nic nie stało na przeszkodzie, ale... Michiyo parzyła na to wszystko trochę niepewnie. Niby jej praca polega na tym by ją chronić... ale przed czym, przed grupką nastolatków? No chyba że podejrzewała że skończy się to tak jak bywało wcześniej - do momentu w którym była użyteczna, wszystko było ok. Ale potem... ale to było mało prawdopodobne. Naprawdę. Bardziej martwiła ją Kumi, która od momentu spotkania WFisty była jakaś taka markotna. I to wokół niej pojawiały się pewne wątpliwości. Może powinna od razu się wypytać co jej jest?
W końcu jednak kiwnęła głową na znak zgody. Bo co powie? "Przepraszam, muszę porozmawiać w moją niewidzialną koleżanką bo coś jej sie humor pogorszył?". Była to zresztą dobra okazja do zapoznania się z paroma osobami. Nie powinno to trwać zbyt długo. Zjedzą coś, może sie gdzieś przejdą, a potem do domu. I tam będzie mogła z nią porozmawiać i zapytać co jest nie tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-09, 13:15

W ten sposób ruszyliście do wyjścia ze szkoły, później zaś gdzieś do centrum miasta, chłopacy rzucali cały czas żartami, jeden chciał przebić drugiego. Jak miało się okazać poczucie humoru obydwóch należało raczej do tych "kulturalniejszych", choć miejscami owe żarty przybierały formę czarnego humoru.

Twoja opiekunka, jak i dusza szły za wami w odległości jakiś 3 metrów, początkowo nikt nie zwracał na nie uwagi, po jakimś jednak czasie chłopak który zresztą ci się podbiał, spojrzał za siebie, i uniósł lekko brwi - Czego ta kobieta od nas chce ?

Na co niemal od razu odpowiedział mu rudzielec - To towarzyszka Misaki - rzekł, uśmiechając się przy tym lekko, zupełnie jak wcale by mu obecność starszej osoby nie przeszkadzała. Twój nowy znajomy spojrzał na Ciebie, z pewnym zapytaniem wyrysowanym na twarzy - Twoja siostra ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-09, 15:27

Dobre pytanie. Jakoś nigdy o tym nie pomyślała że fakt obecności Michiyo gdziekolwiek by ona nie była jest nieco dziwny, i wymagałby jakiejś mądrego wyjaśnienia na wypadek gdyby jednak ktoś się tym zainteresował. Wtopa... niby można by było potwierdzić słowa tamtego chłopaka, ale... no... głupie sumienie. Będzie ją potem gryzło by wyjaśnić całą tą sytuacje. A kolejnego problemu nie potrzebowała. Z drugiej jednak strony... może to zniechęcić innych do nawiązywania z nią dalszych kontaktów. Ale trudno... miała nadzieje że zrozumieją.
-Michiyo, moja opiekunka... przeprowadziłam się niedawno z Tokyo... mama chciała by ktoś miał na mnie oko...-Odpowiedziała trochę skrępowana... i zaraz potem zdała sobie sprawę że powiedziała o jedno zdanie za dużo. Mogli po tym dojść do pewnych konkluzji, i zadać jeszcze więcej pytań... a ona wolałaby na nie nie odpowiadać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-10, 13:57

Chłopak przez chwile milczał, wyglądał na takiego który najpewniej zastanawiał się co ma odpowiedzieć, po chili jednak wzruszył ramionami - W takim razie mam nadzieje że poczęstuje się pani pizzą, naprawdę wyborną serwują tam ! - Zerknął przez ramię na twoją opiekunkę, która spiorunowała go wzrokiem. Widać wcale się jej nie podobało to wszytko. Po chwili jednak jej spojrznie "złagodniało", spojrzała na Ciebie z pewną dozą niepewności w oczach po czym to westchnęła cicho. Dusza idącą obok kobiety uspokoiła się już niemal w pełni tylko w jej oczach zostało coś, przez co sprawiało że dalej wyglądała na przestraszoną.

Po dłuższej chwili znaleźliście się w lokalu, 5 usiedliście przy jednym stole, rudzielec zarządził tak, że siedziałaś obok chłopaka który Ci się podobał, z uśmiechem na twarzy i premedytacją wskazał Ci to miejsce. Sumi zerkała na Ciebie od czasu do czasu z nienawiścią, niemal się nie odzywała... Zresztą jak ta zamknięta w sobie dziewczyna. Niemniej chłopacy gadali za całą grupę, widać mieli wyśmienite humory. Rudzielec zwrócił się do Ciebie...
Zaczęliście wybierać pizze, kiedy to rudzielec się do Ciebie zwrócił - Wiesz że Kenichi to niesamowity muzyk ? musisz pójść kiedyś z nami na próbę - zaśmiał się wesoło. Kenichi natomiast uniusł lekko brwi - nie przesadzaj.

twoja opiekunka usiadła po boku przy innym stoliku, naprzeciw niej siedziała dusza, która najopewniej też nie chciała Ci przeszkadzać, od czasu do czasu zerkała na was, śmiejących się i rozbawionych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-10, 14:23

Misaki nie czuła się zbyt dobrze, można było powiedzieć że była rozrywana przez dwa diametralnie różne od siebie odczucia. Z jednej strony, cieszyła się że ktoś chce z nią rozmawiać... ale z drugiej tamte dwie w ogóle się nie odzywały. Po Sumi mogła się tego spodziewać tego typu zachowania, ale po tamtej? Niby się tylko nie odzywała, ale najwidoczniej aura wrogości obejmowała także i ją, przez co Misaki miała wrażenie że i ona nie jest zachwycona, chociaż nic na to nie wskazywało. Postawa Michiyo tez jej wcale nie pomagała, wzmagając i tak już spore wrażenie że nie powinno jej tutaj być. Gwoździem do wieka puszki wątpliwości był widok duszyczki, która ciągle była jakaś nieswoja. Musiało ją to naprawdę boleć... taka samotna... aż smutno jej się zrobiło. Ale jedyne co teraz mogła robić to też co jakiś czas na nią zerkać.
Nie można było zapomnieć o obecności tamtego chłopaka, który powodował że sama miała duże trudności ze sformułowaniem zdania. Dlatego też w grupie 6 osobowej było słychać tylko dwie zamiast przynajmniej trzech czy czterech. Dziwnie to musiało wyglądać.
W końcu jednak pojawił się ciekawy dla niej temat. Muzyk? Czyżby grał w jakimś zespole... a może solista? Nie, raczej nie, wtedy powiedzieli by o ćwiczeniach. A więc grał w zespole...
-Przepraszam... jeśli można... zapytać... na jakim grasz instrumencie? Chociaż... może... jesteś wokalistą?-Wydukała po dłuższej chwili. Jak zespół to pewnie Rockowy, ewentualnie jazzowy. Najbardziej prawdopodobne było jednak to pierwsze, czyli albo bas, albo gitara, albo perkusja. Oczywiście istniała możliwość wcześniej przez nią wymieniona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-11, 17:36

Kenichi podrapał się po głowie, westchnął cichutko zerkając na rudzielca, później zaś spojrzał na Ciebie - W sumie w tej chwili jestem wokalistą... Ale osobiście wole moją gitarę elektryczną - Podrapał się po głowie.
- To kiedy wpadamy na próbę - rudy wyszczerzył się lekko, Kenichi miał już co odpowiedzieć kiedy to przynieśli pizze, chłopak wolał chyba zostawi tą kwestę gdyż niemal od razu rzucił wesoło - Pachnie wspaniale ! smacznegggooo ! - i sam niemal od razu wziął się za spożywanie kawałka jednej z dwóch pizz.

Trzeba było przyznać że jedzenie tu było smaczne, pizze były doże, i miały sporo świeżych dodatków. Po "obiedzie", kolejne osoby z grupy zaczęły składać pieniądze... Ty zaś zaczęłaś odczuwać pewien rodzaj rozdrażnienia, połączony ze zmęczeniem.

- Ona już tyle o nas wie... Misaki powiedź coś o sobie - owe słowa wyrzekła Sumi, rzuciła Ci spojrznie które na pewno do przyjaznych nie należało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-11, 18:55

Gdyby te słowa wypowiedział ktoś inny, Misaki prawdopodobnie uznałaby że została nieświadomie wprowadzona w dosyć kłopotliwą dla niej sytuacje. Ale że była to Sumi, to pierwszą myślą jaka przeszła przez jej głowę było to, skąd wiedziała że wolałaby za dużo o sobie nie mówić. Może gdyby chociaż raz była dla niej miła, postrzegała by ją inaczej... tak czy siak, bardzo było jej przykro z tego powodu. Ale jeszcze bardziej będzie gdy nie uda jej się jakoś z tego wybrnąć.
-Uhhh... nie wiem... urodziłam się w Tokyo... gram trochę na skrzypcach... i to w sumie tyle...-Tyle z rzeczy stosunkowo neutralnych, ale przybliżających nieco jej osobę. Nie uważała się za osobę specjalnie ciekawą nie miała zbyt dużo zainteresowań, i do niedawna prowadziła stosunkowo spokojne życie. Nie zawsze tak było... ale nigdy jej życie nie było zagrożone, więc zestawiwszy to co się ostatnio wydarzyło do tego czego doświadczyło wcześniej, jej życie było spokojnym spacerkiem z elementami nieco przyspieszonego chodu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-11, 19:40

Sumi uniosła lekko jedną brew, po chwili na jej twarzy pojawił się wyraźnie wredny uśmieszek - Tylko tyle ? To mało... Powiedź coś więcej - rzekła owe słowa ze sporą satysfakcja, najpewniej zdołała zauważyć że jesteś raczej zamknięta w sobie, zaś tego typu pytania wprawiają Cie w zakłopotanie. Jak miało się okazać wcale nie musiałaś odpowiadać, gdyż z pomocą "przyszedł" Ci rudzielec - Daj spokój, Będzie chciała coś powedzieć to powie, my też się jej jeszcze porządnie nie przedstawiliśmy - Rzekł te słowa uśmiechając się lekko - ale na to w końcu mamy całe trzy lata no nie ? - Odetchnął cicho.

Kenichi uśmiechnął się lekko, porozumiewawczo do rudzielca. Ten drugi odetchnął cicho i wstał - Dobra Sumi, Aiko, lecimy trzeba jeszcze dziś coś załatwić - Chłopak wyszczerzył się nieco złośliwe do młodzieńca który Ci się podobał... Dwie dziewczyny wstały, skłoniły się lekko chłopakowi i Tobie (Sumi zrobiła to niechętnie), rudzielec również się pożegnał i chwile później owa trójka opuściła pizzerie... Cóż ty zostałaś niemal sam na sama z Kenichim... Czyżby było to żarcik ze strony rudowłosego, skierowany w wasza dwójkę ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-12, 11:02

Gdyby nie interwencja Kyoji'ego prawdopodobnie przez najbliższą minutę zastanawiałaby się nad tym co by mogła powiedzieć, denerwując się na siebie za to że w ogóle musi nad tym rozmyślać. Ale na szczęście stało się to co się stało, chociaż zastanawiał ją fakt że jakoś zawsze wiedział co w danej sytuacji zrobić. Czytał w jej myślach czy jak? Wydarzenia które potem miały miejsce tylko utwierdziły ją w tym przekonaniu. Aczkolwiek ten uśmiech... czyżby to wszystko było... zaplanowane? Nie... chyba nie... no bo po co? Chyba nie... na pewno nie. Acz reakcja była do przewidzenia - Misaki zostawiona praktycznie sam na sam z Kenichim kompletnie nie wiedziała co robić. Jeszcze do tego siedziała obok niego.
-Chyba... chyba... chyba ja też już pójdę... nie b-będę Ci zajmowała cz-czasu...Wydukała łapiąc się za nadgarstek. Nie mogli pójść wszyscy razem?! Mogłaby wtedy w spokoju pójść. A tak... mogła go poznać bliżej, ale bała się że sie wygłupi jeszcze bardziej niż teraz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-12, 21:59

- Jak wolisz... Ja sobie posiedzę, mój brzuch protestuje - Odetchnął cicho, ułożył swoje dłonie na górnej części brzucha, po czym to uśmiechnął się lekko - Drugi dzień pod rząd tu jestem, jak tak dalej pójdzie przytyje - W sumie nie wyglądał na takiego co by się tym martwił, wyglądał raczej na rozleniwionego młodzieńca.

Twoja opiekunka również skończyła swój posiłek (właściwie to o wiele wcześniej niż wy), zerkała teraz na Ciebie, marszczyła lekko brwi. Młoda dusza zaś siedziała sobie sobie spokojnie patrząc w okno, niemal nie było już po niej widać tego strachu który wcześniej nią targał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-12, 23:26

Wbrew temu co można by było sądzić na podstawie jej poprzedniego zachowania, Misaki nie wyszła zawstydzona z lokalu. Co więcej, nie dość że tego nie zrobił, to jeszcze zachichotała, tak sama z siebie, chociaż sama nie wiedziała dlaczego. Może to dlatego że Kenichi wydał jej się osobą szczerą i przyjazną, której nie musi się obawiać... w przeciwieństwie do Sumi... a nawet Kyoji'ego. Momentami było w nim coś takiego... przerażającego. Niby tylko w stosunku do jej "wrogini" ale jednak fakt jest faktem.
-Przepraszam... potem podziękuję Kyojiemu za zaproszenie... właśnie... tak sobie pomyślałam... znalazłam wczoraj z Michiyo pewna herbaciarnię przy rynku głównym. Naprawdę przytulne miejsce... jeżeli byś miał czas dzisiaj wieczorem... na przykład... o dwudziestej... to... byłoby mi bardzo... miło... moglibyśmy... trochę... porozmawiać... oczywiście zrozumiem jeżeli nie będziesz mógł!... albo chciał...-No i się rozgadała. Z początku była dosyć pewna siebie, i jej głos był naprawdę przyjemny w odbiorze... taki radosny, posiadający intonację taką, jaką powinna mieć wypowiedź przy zwykłej rozmowie. Ale potem jak zwykle wszystko to zaczęło się ulatniać, gdy zaczęła sobie zdawać z kim rozmawia. Z uroczym, charyzmatycznym, inteligentnym, i zapewne bardzo utalentowanym chłopakiem, który do tego... jakoś tak na nią dziwnie działał... tak czy siak, kiedy skończyła mówić, powróciła do swojej pozycji zbitego psa, kiedy mówiła że będzie już chyba lecieć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-12, 23:42

Chłopak uniósł lekko brwi, widziałeś jednak iż na jego twarzy pojawił się całkiem przyjemny uśmiech- W sumie czemu nie ? Chętnie się gdzieś przejdę, tylko ostrzegam że mogę się trochę spóźnić po próbie... Hmmm - Podrapał się po głowie, chrząknął cicho - Podasz mi tylko adres żebym mógł wpaść ? - Wydawał się być całkiem zadowolony z możliwości wyjścia gdzieś wieczorem.

Mimo tego że czułaś się szczęśliwa z powodu tego iż chłopak się zgodził tak łatwo, to jednak odczuwałaś coś na kształt rozdrażnienia.

Twoja opiekunka marszczyła lekko brwi, to ona się tu wydawała być niezadowolona, trudno powedzieć tym razem z czego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-13, 11:29

Ucieszyła się, ale poczuła że dłużej już tu nie wysiedzi. Była zmęczona, rozdrażniona, i zdecydowanie przydałby jej się sen... albo BARDZO mocna herbata bądź kawa. Zatem podała tylko nazwę ulicy przy której mieściła się herbaciarnia, wspomniała że mieści się w takim starym wyremontowanym budynku z solidnymi drewnianymi drzwiami, na których były wyrzeźbione kwieciste ozdoby. Powinien trafić, zwłaszcza że dodała po raz drugi że mieściła się niedaleko rynku głównego. Uffff... jeszcze tylko wstała z siedzenia, ukłoniła się, szepnęła "Do zobaczenia" i wyszła z lokalu. Chciała się znaleźć jak najszybciej w domu. Ale przed tym musiała się dowiedzieć o przynajmniej jedną rzecz.
-Jeżeli mogę się spytać... dlaczego tak zareagowałaś gdy zobaczyłaś mojego WF'istę? Znasz go?-Spytała się... Kumi. Już zbyt dużo czasu minęło, teraz trzeba było się dowiedzieć. W końcu nie jest to normalne...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-13, 11:36

Gdy wychodziłaś chłopak pożegnał cię wesołym uśmiechem i słowami " to do wieczora". I tak w trojkę wyszłyście z pizzerii, rzekłaś coś do duszy, owe słowa wychwyciła twoja opiekunka, i najpewniej uznała że te słowa skierowane są do niej, w końcu duszy nie widziała - Bo go nie lubię, i myślę że nie powinnaś z nim gadać - twoja ochroniarka się najpewniej o Ciebie martwiła. Kumi odczekała chwilkę, załamała głowę i westchnęła cicho - Czułam dziwną duszącą energię... Pamiętam ją... Ja kiedyś coś... Czułam takiego, przed śmiercią...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-13, 11:50

Misaki zrobiła zmartwioną minę gdy to wszystko usłyszała. Przewidziała że Michiyo tez odpowie na jej pytanie... ale bardziej ją niepokoiło to co powiedziała dusza. Dusząca energia? Ona nic takiego... chociaż... raz kiedyś coś podobnego przeżyła. Kiedy pojawił się tamten... człowiek? Nieważne... tak czy siak uratował jej życie, więc to raczej niemożliwe. ie zmieniało to jednak faktu że trzeba będzie się tym zająć. Ale to później. Teraz musiała pojść do domu, i porozmawiać z dziewczynką w cztery czy. Nie chciała dalej martwić panią Akimoto... i tak ma dosyć z nią problemów.
-Rozumiem...-Mruknęła tylko i dalej szła do domu. Jeżeli można trochę dalej popatrzeć w przyszłość, to najprawdopodobniej gdy już się tam znajdzie, to najpierw sprawdzi godzinę na jakimkolwiek zegarze (Ew. spyta Michiyo) a później pójdzie na górę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-13, 12:07

Niedługo później znalazłyście się w domku, szybko dostrzegłaś na zegarze iż jest właśnie 16, co odznaczało że jeszcze trochę dnia było przed tobą.
- Dobra, idę się wykopać i odpocząć, jak by co to wiesz gdzie mnie szukać śnieżynko - Twoja opiekunka rzekła owe słowa, podeszła do Ciebie po czym to poczochrała cie pieszczotliwe po głowie i poszła do swojego pokoju, zamknęła za sobą drzwi.

Ty ruszyłaś na górę z dusza, uczucie rozdrażnienia nie opuszczało Cie ani na chwilę, zaczynała Cie także boleć głowa - zupełnie jak przy migrenie. Nie czułaś się zbyt dobrze, ale trzeba było teraz w końcu porozmawiać z duszą... Usiadłaś na łóżku, i zerkałaś na dziewczynkę która siedziała przed tobą na ziemi. Znów na jej twarz wpełzło zmartwienie, które zostało wywołane najpewniej przez wspomnienie tego co widziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-13, 12:13

(Tak dla pewności - może przeniesiemy się do domu Misaki? ; p)

Nie było jej z tym dobrze - dusza wyraźnie się zmartwiła gdy tylko sobie przypomniała to zdarzenie w szkole. Wolałaby tego uniknąć, ale... chciała jej pomóc. A niestety wiadomo że bolesne wspomnienia powodują takie odczuci. Niestety. Widocznie duchy też mają swoje zmartwienia.
-Przepraszam... chciałabym Ci pomóc jak tylko mogę... więc... jeżeli mogłabyś... odpowiedzieć na parę moich pytań... byłabym wdzięczna...-Wydusiła z siebie. Odczekała chwilę na jej odpowiedź. Jeżeli była negatywna, to jeszcze raz ją przeprosi i pójdzie do swojej kuchni po puszeczkę znanego nam wszystkim napoju. Jeżeli będzie milczeć, poczeka jeszcze dłużej. A jeżeli pozytywna, zada takie pytanie.
-Wiem że to może być bolesne... ale jak dokładnie... umarłaś?-Sama wyglądała jakby zadawanie takich pytań sprawiał jej ból. No bo sprawiał. Ale jak było trzeba to trzeba...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2009-12-13, 12:55

(w sumie to dobry pomysł... zapomniałam xD już pisze turkę u postaci w domostwie)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2010-01-07, 21:48

Kahori Mizuno

Gdy Kahori dotarła wraz z koleżanką do szkoły były spóźnione już od przynajmniej 6 minut, co oznaczało iż łącznie z dojściem do klasy straciły jakieś 10 minut matematyki. Gdy wreszcie udało im się dostać przed drzwi sali pozostało już tylko jedno - wejść do środka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Szkoła   2010-01-07, 22:20

Gdy doszliśmy do sali, spojrzałyśmy na siebie jakby w środku miało nas spotkać coś strasznego. Wzięłam głęboki oddech i najpierw zapukałam do drzwi po chwili otworzyłam drzwi i weszłam do środka.
Uśmiechnęłam się wesoło i powiedziałam w stronę nauczyciela:
Przepraszam za spóźnienie, były straszne korki. powiedziałam do nauczyciela. Musiałam wymyślić jakąś wymówkę bo jakby się dowiedział dlaczego tak naprawdę nas nie było to już "po nas". Usiadłam w swojej ławce nadal uśmiechnięta i oczekiwałam co powie na nauczyciel.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2010-01-07, 23:18

Gdy dziewczyna otworzyła drzwi zauważyła swojego matematyka. Umeki-Sensei jak zawsze siedział mocno odchylony na krześle. Nogi trzymał na swoim biurku otwierając oczy jedynie by co jakiś czas spojrzeć na uczniów. Jego wzrok podściełany jeszcze miękkimi poduchami senności zwrócił się w stronę spóźnialskich. Niemal nie zareagował na tłumaczenia, kiwnął jedynie lekko głową oznaczając iż przyjął je do wiadomości. Nim jednak którakolwiek z dziewczyn usiadła odezwał się głosem pełnym wszechogarniającego "nie chce mi się". - Stać... skoro już stoicie to podejdźcie do tablicy. Nie odkryto jeszcze zależności miedzy korkami an drodze a umiejętnościami matematycznymi.

Cała klasa rzecz jasna liczyła już zadania w swoich zeszytach. Zadań tych zresztą, jak zawsze, było bardzo dużo. Zwykle tez były one bardzo trudne, choć zapewne samemu matematykowi wydawały się banalnie łatwe. Zadania na właśnie takim poziomie dostały się za równo Eiko jak i Kahori. Dziewczyny stanęły przed tablicą próbując zmierzyć się z matematycznymi potworami. Eiko poddała się jednak po kwadransie. Nigdy nie była najlepsza z matmy, a za to zadanie trudno było się w ogóle zabrać. Kahori natomiast przez ów kwadrans zdołała wyliczyć swoje, choć musiała przy tym ciężko główkować.

Reszta matematyki minęła powoli na żmudnej walce z gargantuicznymi zadaniami łączącymi większość dotychczasowego materiału, a to oznaczało iż logarytmy oraz funkcje trygonometryczne były tam częściej spotykane niż zwykłe liczby, zaś niewiadome mnożyły się w tempie większym niż pantofelki. Ostatecznie jednak katorgi umysłowe zakończyły się spisaniem zadania domowego.

Dzwonek obwieścił kolejną lekcję - biologie. Po niej zaś następowały zajęcia z japońskiego i dwie godziny angielskiego. Następnie nastała długa przerwa, co oznaczało iż Kahori miała całe trzydzieści minut wolnego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Szkoła   2010-01-08, 15:31

Gdy nastał dzwonek na przerwę, odetchnęłam z ulgą i wstałam z ławki.
No nareszcie długa przerwa. powiedziałam uśmiechnięta do koleżanki. Wzięłam swoją teczkę i chciałam wsiąść drugie śniadanie, lecz dzisiaj zapomniałam go zrobić i nie miałam. Od razu posmutniałam, zaburczało mi głośno w brzuchu. Sprawdziłam czy mam jakieś pieniądze przy sobie. Okazało się że w portfelu miałam jakieś drobiaki, więc postanowiłam iść do sklepiku aby kupić jakąś kanapkę. Wstałam z ławki i wyszłam z sali.
Sklepik był na samym dole, więc musiałam przejść przez całą szkołę. Gdy doszłam do sklepiku okazało się że była straszna kolejka i nie mając wyjścia musiałam czekać. Czekałam 15 minut, kupiłam sobie kanapkę i nawet starczyło mi na jakieś picie. Teraz zastanawiałam się gdzie by tu zjeść drugie śniadanie. Wyszłam na zewnątrz i poszłam w stronę dziecińca przed szkołą. Tam były ławeczki. Zauważyłam jedno puste tuż pod drzewem. Usiałam tam i zaczęłam zajadać się zakupioną kanapkę. W między czasie gdy tak sobie jadłam patrzyłam się w niebo.
*Ale piękna pogoda... Mam nadzieje że tak będzie przez cały dzień.* pomyślałam po czym westchnęłam lekko.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Szkoła   2010-01-08, 19:23

Prześliczna pogoda, błękitne niebo oraz delikatny wiatr sprawiły iż Kahori rozmarzyła się nieco. Zaczynała żałować że tak piękne dni przytrafiały się zwykle akurat w tedy gdy koniecznym było spędzenie kilku długich godzin w szkole. Mimo wszystko przyjemnie było spędzić te kilka wolnych chwil wygrzewając się w ciepłych promieniach słońca.

Pośród owej sielskiej atmosfery, trwającej w sumie nie aż tak długo, dziewczyna poczuła jednak coś, czego wolała by nie odczuwać w ogóle. Niepokój uderzył bowiem w jej świat snując się po umyśle niczym ciężki, trujący gaz nad polami bitewnymi. Kahori otworzyła oczy i rozejrzała się dookoła, co było odruchem całkowicie bezwarunkowym i wynikającym ściśle z ewolucji ludzkich istot. Z tego samego źródła pochodziła też silna chęć bu zwyczajnie uciec i ukryć się w jakimś bezpiecznym miejscu. Chęć ucieczki wzrosła nawet bardziej gdy spojrzenie Kahori padło na coś, co bez wątpliwości nie było przyjaznym stworzeniem albo neutralnym, niegroźnym zjawiskiem.

Na dachu szkoły siedziała bowiem istota przypominająca wielkiego, groteskowego i bezskrzydłego gargulca. Stworzenie, pomimo tego iż kucało opierając szponiaste łapska o krawędź budynku, było najpewniej równie wysokie co dziewczyna, a do tego niemal trzy razy szersze. Nieproporcjonalnie długie górne kończyny potwora przypominały nieco ludzkie ręce, Największa różnicą były jednak wielkie, czarne szpony zastępujące palce. Wychudzona sylwetka o niezwykle szerokich barkach garbiła się w kucnięciu opierając na tylnych, długich kończynach obdarzonych jednym stawem więcej niż kończyny ludzie. Pomimo tego iż z pozycji z której patrzyła dziewczyna nie dało się zobaczyć stóp potwora, Kahori pewna była iż i tam znalazł by się ładny garnitur czarnych szponów. Najbardziej przerażającym elementem stworzenia był jednak jego łeb. Wyglądał on bowiem w całości jak biała maska kształtem przypominająca łeb jednego z gargulców uwiecznionych na licznych rzeźbach w europejsich, zabytkowych miastach. Lśniące na czerwono ślepia bestii spoglądały czujnie w dół najpewniej wyszukując najlepszej ofiary.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Szkoła   

Powrót do góry Go down
 
Szkoła
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Centrum-
Skocz do:  
Free forum | Roleplay forums | Bleach RPG | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs.com