IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 22 Lip 2010 - 16:31

Jakoś było to niewielkie pocieszenie. Skoro miałaby moc wszystkich innych sprzed takiego czasu, a miała dnia dzisiejszego przykład co potrafi jeden fragment to można obawiać się nie tylko o własne życie ale o świat ogólnie. Co z tego że może być problem z uzbieraniem ich- pięć takich jak dziś i średniej wielkości miasto mogłoby zostać zrównane z ziemią. I pomyśleć że najpewniej miała w sobie jedną z nich. Czyli jeśli tak było to albo przy śmierci Fuu uleciała gdzieś i aktualnie błąka się albo umarła wraz z nią. Pewnie Patchouli nie będzie wiedziała, ale zapytać nie zaszkodzi. Najpierw jednak ogrzanie się posiłkiem przy stole. I tak jej stan powoli się poprawiał, ale odmówić nie sposób. Nawet jeśli dziewczyna podeszła do wytworu rąk Koakumy z pewną rezerwą. Dostała, więc trzeba zjeść. Gdy już skończyła jeść dała wiadomość Patchouli.
"Trochę lepiej. Masz rację, prześpię się trochę i będzie dobrze. Zadam Ci jeszcze jedno pytanie, chociaż pewnie nie będziesz dokładnie wiedzieć. Co się dzieje z tym fragmentem jeśli jego nosiciel umiera?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 22 Lip 2010 - 19:48

Rosół był całkiem dobry, było całkiem sporo makaronu oraz pokrojonej marchewki, a ze środka wystawało kurze udko. Dość tłusty, ale pewnie to ze względu na nadopiekuńczość Koakumy względem Patchouli.
-Eh, Fuu, mogłabyś przynajmniej się powstrzymać przy jedzeniu... a jak Ci się notes pobrudzi?-Zapytała, jednak jakiś matczynych akcji w stylu zabierania notatnika nie podjęła. Acz minę miała taką... matczyną. Nadawała by się.... w sumie. Fuu bez większych problemów mogła zauważyć jej troskliwość względem Patchouli. Względem samej Fuu trochę mniej, chociaż darzyła ją sympatią.
-Hmmmm... ty chyba powinnaś wiedzieć o tym najlepiej. W końcu, o ile dobrze zrozumiałam Remilię, poznałaś jakiegoś swojego krewniaka w Seireitei... oraz pamiętasz, co sie z tobą działo po szturmie na rezydencję-Wyjaśniła przyjmują ton "To przecież taaakie oczywiiiisteeeee"

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 22 Lip 2010 - 20:16

Tak, to trochę przesada ze strony Patchouli. Gdyby Fuu była w stanie mówić miast przez przypadek paćkać na papier plułaby na wszystkie strony zadając pytania. Chociaż nawet podobał jej się ten ton i zaczęła się głęboko zastanawiać czemu Remilia nie zamieniła rolami Koakumy i jej pani. Może byłoby mniej zabawnie ale napewno bardziej pasowałyby do swoich masek. A to co powiedziała Patchouli... Gdyby teraz tego nie powiedziała to dziewczyna prawdopodobnie nie skojarzyłaby wmieszania Yoshiego w całą tą sprawę. I przy okazji uświadomiono jej po fakcie że miała potencjalne źródło informacji pod nosem, natomiast ona latała jak głupia do Marisy, co ostatecznie skończyło się jak skończyło. Przy okazji zastanowiło ją jeszcze to, czy machanie dwoma mieczami jest rodzinne. Jego shikai wyglądało podobnie do tego, co posiadała Fuu podczas napadu na Rezydencję i widać że dość sprawnie się nimi posługiwał. Znów... Imię takie samo jak nazwisko rodu... To już się zaczyna robić trochę chore...
"Czy przeszłość musi się za mną wlec gdziekolwiek nie pójdę? I czemu jako ostatnia muszę się dowiadywać o tym co ważne? Ten znajomy Marisy miał shikai o imieniu Konpaku. I nie wiem, posądź mnie o zbytnie kombinowanie. Czy taki fragment ducha przodków koniecznie musi mieć formę duszy, ludzką? Bo jeśli nie... Cóż, to co widziałam wcale nie musiało być uwolnionym mieczem. A jeśli nie było- znaczy że to wcześniej żyjące we mnie nadal powinno żyć. I jakoś nie bardzo mi się podoba robienie za kontener dla czegoś tak niebezpiecznego."
Tak, zaczynała mieć pretensje. Do Remilii że w ogóle nie raczyła poinformować o większości rzeczy które wiedziała, a Fuu dowiaduje się o nich teraz; do Yoshiego że nic nie powiedział, choć dziewczyna jako usprawiedliwienie brała to, że sam mógł nie wiedzieć; do siebie że brnie coraz dalej bez wyraźnego celu, ciągle krążąc tylko obok czegoś, żeby ostatecznie zostawić to dla czegoś "ważniejszego"... I tak w kółko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 22 Lip 2010 - 20:40

Patchouli w międzyczasie zaczęła obrabiać kurze udko, a Koakuma przyglądała się temu ze swoistym zadowoleniem. Tylko jeszcze brakowało, by podeszła do niej z serwetką i wyczyściła jej pyszczek, tak się nad dnią milcząco rozpływała. Patchouli natomiast kompletnie nie zwracała na nic uwagi, dopóki nie dostała notatki tuż przed nosem.
-Yyyy... od początku. Z tego co wiem, fragmenty mają formę whispów, czyli takich białych, duchowych kulek. Chociaż nie wiem... może silniejsze mają taką formę... nie wiem, tak przypuszczam... a co do tego twojego niedoinformowania... znam Remilię. Lubi bawić się ludźmi, i zdaję sobie sprawę, że to samo robi ze mną. Choćby wysyłają akurat mnie do tego typu zadań, jakby nie mogła wysłać Sakuyi... ale nie sądzisz, że to dość pouczające... i satysfakcjonujące, gdy z fragmentów dostępnych informacji możesz sama złożyć sensowną całość? Myślę, że powinnaś to potraktować jako swoisty trening umysłu... zresztą, Remilia też nie wie o pewnych rzeczach, o których Ci powiedziałam. Część notatek zachowałam tylko i wyłącznie dla siebie-Na twarzy bibliotekarki pojawił się uśmiech... BARDZO złośliwy uśmiech-Chociażby te dotyczące podziału społecznego. A co do tego fragmentu... czy ja wiem... nic takiego u Ciebie nie wykryłam, gdy byłaś poprzednim razem. A sprawdzałam dość dokładnie... więc albo już czegoś takiego nie posiadasz, albo jest to głęboko uśpione. Sprawdzimy to, jak pojedziemy do rezydencji... a przeszłość... lepiej taka niż żadna-Mruknęła trochę bardziej melancholijnie bawiąc się łyżką w makaronie.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 23 Lip 2010 - 13:26

Lepiej taka niż żadna? Chyba jednak wolałaby nie musieć pamiętać o tym, co działo się za jej życia, a już zwłaszcza nie musieć męczyć się z czymś co dodatkowo jej o tym przypomina. Remilia miała jak na razie w jednym rację- przyładowanie zbyt dużej porcji informacji jest męczące. Z drugiej strony patrząc, skoro została już wrzucona do tego bagna na środku mokradeł to trzeba próbować się z niego wygrzebać a potem w miarę bezpiecznie opuścić grząski teren. I póki co jedyną sensowną drogą było budowanie kładki z elementów które stopniowo poznaje. Szkoda że elementy są niczym puzzle, między jedną deską a drugą czesto pojawia się miejsce gdzie nie da się wcisnąć żadnej innej niż ta konkretna, a próba przeskoczenia skończy się lądowaniem w błocie. Nie chciała już pytać o to, co zawierała osławiona skradziona układanka, mimo że opis tego co z niej wyleciało dziwnym trafem przypomina opisane przed chwilą przez Patchouli dusze. Dojadła podany posiłek i poinformowała obie obecne że idzie się już położyć, co faktycznie uczyniła. Przed snem zastanawiała się jeszcze czy jest jakikolwiek sensowny sposób na pozbycie się tych koszmarów. Pojawiały się za każdym razem, gdy zdarzyło się coś ważnego dla jej życia. No niby nic, taka już rola snów że po każdych przeżyciach się pojawiają. Ale powinny dotyczyć tego co aktualne, a nie męczyć różnymi dziwactwami. Przewróciła się na bok i próbowała jak najszybciej zasnąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 23 Lip 2010 - 17:53

Cóż, Patchouli coś tam, mruknęła o pracy domowej na jutro, ale Fuu chyba nie za bardzo się tym przejmowała. W końcu są tylko tymczasowo, więc po co miałaby się przykładać? W dodatku chyba do podobnego wniosku doszły panny z Rezydencji, gdyż nawet jej pokój nie był jakoś urządzony. Białe ściany, parę szafek, lustro i łóżko. Całkiem wygodne, ale o domową atmosferę raczej było trudno. A co do samego snu... było trochę ciężko, ale udało jej się zdrzemnąć...
O dziwo, nic jej sie nie śniło. Jednak pora w której przyszło na razie cieszyć się świadomością wskazywała, że niezbyt długo cieszyła się odpoczynkiem. Było ciemno, i jedynie światło księżyca nieco rozjaśniało sytuację. Ale to mało istotne. Bardziej istotne było to, że było jej pioruńsko zimno. Jak nigdy w życiu... ale to nie wszystko. Była też skrajnie wykończona. Mimo to, pociła się, i ciężko oddychała. Nie mogła podnieść ani ręki, ani nogi... jednak te cierpienia trwały jedynie parę chwil, gdyż ponownie zapadła w sen, nie mając zbyt wiele czasu na zastanowienie...

(Przechodzimy tutaj)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Olekman

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
90/100  (90/100)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 27 Lip 2010 - 12:47

- Żadnej urazy - zapewnił ją Shogo. Jednocześnie zastanawiał się nad tym, o co jej mogło chodzić z tym pokrewieństwem. Oczywiście siedział cicho, gdyż Megumi właśnie zabierała się do tłumaczeń. Jak na złość Yukiko musiała jej przeszkodzić. Nic zaskakującego nie wtrąciła - tak samo jak jej brat nic nie wiedziała. Mimo tego przerwała wyjaśnienia. No cóż, w poddenerwowaniu każdy popełnia błędy, nawet te oczywiste. Wracając jednak do wyjaśnień, Saki utworzyła swoją wypowiedzią kolejne pytania. One znają Victora? A więc on był z tym duchem powiązany od samego początku? Wszak to chłopak ukrył przed nim dosyć ważne fakty dotyczące mocy, którą posiada. W tym momencie był gotów zgodzić się z Saki, że nie można im ufać. W każdym bądź razie, Megumi przystąpiła do wyjaśnień. Wszystko wskazywało na to, że należą do niejakiego rodu Konpaku. Fakt, że pochodzą z Norwegii, a nazwisko jest japońskie, tworzyło kolejne niespójności w całej tej historii. Pragnąc wyjaśnień, Shogo chciał zadać kilka pytań do głowy rodu, ale po raz kolejny wtrąciła się Yukiko. Swoimi słowami omal nie wyprowadziła Saki z równowagi. Się dobrały, dwie w gorącej wodzie kąpane. Na szczęście jasnowłosa uspokoiła je obie.
- Oczywiście. Nie mam nic do stracenia - uścisnął jej dłoń. Ślepy w przeciwieństwie do swojej siostry, wolał nie palić za sobą mostów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 28 Lip 2010 - 17:20

-Ciesze się, że pomimo ciężkiej sytuacji umiesz myśleć rozsądnie... i na spokojnie. Bierz z niego przykład Yukiko-A co na to Yukiko? Nic. Ale Shogo miał wrażenie, że chodnik ugina się pod jej stopami. Taki bliźniaczy 6-sty zmysł. Po drodze Saki zapytała się, gdzie w takim razie powinni się zatrzymać. I tym razem to Yukiko zaproponowała, by wpadli do nich. Może sie troche uspokoiła, może pewniej czuła się na swoim terenie - kto to wie.
Tak czy siak nie przedłużając, cała czwórka znalazła się w domu Engen. I Megumi przeszła do wyjaśnień.
-Przemyślałam całą sprawę... i tak sądzę, że w sumie nie macie żadnych podstaw by nam uwierzyć, poza samym faktem, że macie w sobie fragmenty czegoś, co my nazywamy "duchem przodków". Zauważyłem, że u Shogo jest on o wiele bardziej aktywny niż u Yukiko... ale sama jestem zdziwiona dlaczego w ogóle doszło do takiego powiązania. Najprawdopodobniej jednak wasza matka, babcia, albo ktokolwiek z przodków związał się z członkiem naszego klanu. Był taki okres, gdzie część z nich zamierzała zwiększyć zasięg naszego działania, ale wiem, że sie nie udało... za to jak widzę udałó im się spłodzić potomstwo
-No tak, fajnie... ale o czym my tu w ogóle rozmawiamy? Co to za cały "duch przodków"? I czym się zajmuje ten klan?-Ponownie zapytała Yukiko. Megumi natomiast cierpliwie dalej opowiadała.
-Tym samym co Shinigami.polujemy na pustych, bounto, i wszelkie przejawy zagrożenia dla ludzi. Od blisko 1500 lat. Nasz klan dzieli się na trzy rodziny, Myon, Konpaku, i Saigyouji, do której należę. Można to porównać do zwykłych obywateli, szlachty, i rodziny królewskiej... przepraszam, może to brzmi dość nieskromnie, ale nie mogłam znaleźć lepszego porównania. Sorry!-Zakończyła tak angielskim akcentem. Było słychać, że się zakłopotała.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora