IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Lip 2009 - 14:41

~Grrr... TO JEST IRYTUJĄCE!!!~ Wkurzony prawie rzucam księgę na ziemię i ją depczę, aż nie zostanie z niej nic... Prawie. ~No i po co mi jest ta bezużyteczna książka, której nawet nie mogę przeczytać. Geeez... Wydaje mi się, że po prostu wrócę do domu i zakończę dzień... Ale pierwsze! Kto właściwie może odczytać te znaki?~ Zastanawiam się przez chwilę i prawie walę się w głowę. ~No jasne... Ktoś kto zna się na językach świata. Zapytam się naszego anglisty jutro. Yosh! Postanowione!~ Moje oczy zaczynają świecić jasnym blaskiem, lecz po chwili on przygasa. Wciąż mam ten gniew... ~Geeez, co za beznadziejny dzień!~ Biorąc księgę pod pachę odwracam się i idę w kierunku domu, zły na cały świat. ~Miękkie łóżko... Tam mógłbym odpocząć.~ To, że noszę książkę, nie powinno nikogo zdziwić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Lip 2009 - 15:11

Ruszyłeś do domu ciągnąc za sobą 3 i pól metrowy łańcuch za sobą oraz trzymając książkę pod pachą. Ludzie dosłownie szli obok ciebie i nic. A powinni omijać szerokim łukiem. Spojrzałeś na swój rękaw - byłą tam opaska KD, to czemu oni do cholery mnie nie omijają! Stałeś się duchem czy co....
Słyszałeś jak łańcuch szurał po ziemi, co strasznie ciebie irytowało. Zaraz go urwą - wykrzyczałeś w myślach. Byłeś tak wkurzony, że chciałeś pobić każą napotkaną osobę.
Nagle odstałeś porządny, acz przypadkowy cios z bara od jakiegoś ucznia z twojej szkoły. Poleciałeś na ziemię.
- Co się stało..... czułem że w coś uderzam, a tutaj niczego nie ma - zaczął konwersację z samym sobą. Chyba musisz mu sprać dupsko - doszedłeś do wniosku.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Lip 2009 - 15:28

~Co do...~ Podnoszę się z ziemi, naprawdę, naprawdę zły. To wystarczyło, żeby moja wściekłość osiągnęła szczyt i wybuchła. Podnoszę zaciśniętą pięść wysoko. Ta ręka... zniszczyła mnóstwo przestępców i delikwentów. Broni regulaminu tej szkoły, zawsze i wszędzie. A także... KARZE LUDZI, KTÓRZY NIE SZANUJĄ KOMITETU DYSCYPLINARNEGO!!!! Po tym walę z całej mojej siły wściekłości w podbródek pechowego ucznia, który zadarł z nie tym, co trzeba. Judgement!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Lip 2009 - 18:30

Chyba trochę przesadziłeś z uderzeniem, bo twoja rękę przeszła przez jego głowę dosłownie na wylot. Ale to nie możliwe, przecież nie polały się hektolitry krwi i nie czujesz ciepła jego ciała. Teraz byłeś tego pewien jesteś duchem, chociaż po ostatnich wydarzeniach uwierzysz już we wszystko.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Lip 2009 - 18:47

~Cholera, tak jak myślałem! CHOLERA!!!!~ No i przepowiednia Tsukasy spełniła się. ~I co teraz? "Życzę miłego umierania", ja jej dam... Kiedy ją dorwę, to postaram się, aby jej niecne plany wyszły na jaw. Ale najpierw...~ Mam złe przeczucia. Mimo że chyba się nie dogaduje z shinigami, pewnie by podesłała mnie im. A tamci by mnie wysłali do zaświatów. ~A ja mam jeszcze tutaj parę spraw do załatwienia... Fani cosplay'u, potwory, cosplay'owicz, śledztwo w sprawie ożywienia i, co najważniejsze, wyrównanie porachunków z Arisą i Kuro...~ Żeby to jednak zrobić, potrzebuję ciała. W sumie się zastanawiam... Skoro jestem duchem, to ciało musiało zostać, nie? Odwracam się jeszcze w kierunku wejścia do szkoły, gdzie najprawdopodobniej osiągnąłem stan duchowny. ~Mam nadzieję, że jest w dobrej formie...~ Bo brak ciała oznacza jeszcze inne problemy. Nie będę mógł wypełniać swoich obowiązków dotyczących KD, nie będę mógł wrócić do domu, nie mogę zwrócić się o pomoc w przeczytaniu tej księgi... Cholera, wszystko nie tak!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Lip 2009 - 19:41

Wróciłeś do szkoły wszedłeś przez zniszczoną bramę. W holu leżała masa szkła i rozwalone szafki. Wszystko było na swoim miejscu i tak jak trzeba. Zobaczyłeś swoje ciało Było przyszpilone do ściany dużym kawałem szkła mniej więcej na mostku, poza tym twoje poprzednie wcielenie miało rozciętą głowę. Nie zdziwiłbyś się gdyby okazało się ze miałeś złamany kark. Trochę ci cieszyło ze już opuściłeś tamto ciało, bo nie miałeś zbytnie ochoty przeżywać tych tortur. Więc nie miałeś ciała.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Lip 2009 - 20:02

~Więc to się nazywa... Dead End...~ Nagle uderzam mocno w ścianę budynku. CHOLERA!!!!!! Krzyczę tak, że gdybym był żywy, to by mnie cała szkoła usłyszała. I uciekła. Ale teraz zaciskam pięść i zęby w bezsilnej wściekłości. ~Pomyślmy... dzisiaj zginąłem dwukrotnie. Chyba jestem nowym rekordzistą świata. Ech, gdybym tylko nie zadawał się z tamtą kobietą.~ Myślę o Tsukasie, po czym postanawiam. ~Yosh! Więc się do niej od dzisiaj nie zbliżam! Przynajmniej na razie ma swoje problemy i pewnie odeśle mnie do shinigami, żeby tamci mnie wysłali... Ale w sumie co mogę zrobić?~ Nagle ogarnia mnie EMO mode. Martwy nie będę w żaden sposób mógł chronić szkołę. Kiedyś byłem postrachem... Ale się to zmieniło. Potwory, fani cosplayu, przeklęty cosplayowicz, kałamarnica... Wszyscy oni wgniatali mnie w ziemie. ~I co mi pozostało?~ Zastanawiam się, gdy nagle przypominam sobie o książce. No cóż... Na razie nie mogę jej nawet odczytać. ~Co za wrzód na tyłku...~ Wkładam ręce do kieszeni, a następnie odwracam się od tego, co ze mnie zostało w kierunku swojego domu. Może tam będę mógł pomyśleć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 19 Lip 2009 - 19:18

Odwróciłeś się w stronę swojego domu i bardzo wkurzony do niego poszedłeś. Drzwi były otwarte... pewnie twoja matka wietrzyła domu. Dom bez ciebie.... Na pewno nic już nigdy nie będzie takie same. Ponurym krokiem wszedłeś do domu, s przyzwyczajenia powiedziałem " Wróciłem". Głucha cisza... coś się skończyło.

( Tsu-chan i Karube- chan piszemy w domu Koryusaia )

Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia Nie 19 Lip 2009 - 19:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 19 Lip 2009 - 19:21

Przytuliła się do ojca i pocałowała go w policzek.-Przepraszam...-spojrzała na niego błagalnym wzrokiem.-Proszę musisz teraz iść ze mną do szkoły bo czuje, że coś jest nie tak...mam obawę, że stanie się coś złego...-

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 2 Sie 2009 - 22:08

Rotten,

stałeś na środku boiska, punkt krążył tu i tam, aż w końcu kierował się prosto na Ciebie, lecz ty nic nie widziałeś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 3 Sie 2009 - 6:38

Roten rozgląda się, patrzy na komórkę... Patrzy przed siebie - potem znów na telefon. *Co to, do cholery? Niewidzialny pusty albo UFO?* w momencie gdy obiekt na komórce jest zbyt blisko Rotena, ten wyciąga lewą rękę przed siebie z rozwartą dłonią, jakby chciał to coś zatrzymać, z kolei prawą chwyta rękojeść miecza przygotowany do szybkiego cięcia poziomego. Jest przekonany, że coś tu jest - nie wątpi w sprawność komórki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 3 Sie 2009 - 20:05

Poczułeś wibracje a sekundę później ziemia zaczęła pękać, właściwie miałeś szczęście, bo nie zrobiłeś uniku lecz po prostu byłeś na krawędzi paszczy i po prostu się wywróciłeś na bok. Szybko ogarnąłeś się i zobaczyłeś Pustego, który przypominał nieco kreta tylko nieco wyrośniętego, bo miał z 15m długości.

Kret spojrzał na Ciebie i rzucił się do ataku frontalnego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 3 Sie 2009 - 21:48

*Więc to pusty. Zaskoczył mnie. Nie spodziewałem się, że może wyjść z ziemii... Zazwyczaj widziałem tylko latających. Ciekawe, czy poza tą sztuczką coś jeszcze potrafi.* Roten szybko ruszył na kreta wyciągając zanpakutou, lecz jeszcze go nie przemieniając (btw. podaj formułkę ;P).

Zaczyna od prostego ataku na łapę, by w razie, gdyby okazał się silniejszy, to już miał prooblemy z poruszaniem się pod ziemią, ciot ten potem przeciąga przez całą rękę aż do szyi i maski - chyba, że zaatakuje - w tym wypadku cios blokuje, by zmoierzyć jego siłę.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 4 Sie 2009 - 10:42

Udało ci się zaatakować w łapę i ją zranić i zacząłeś kierować ostrze ku masce. Zamachnąłeś się mieczem, który zatrzymał się na zębach, ale impet z jakim Pusty pędził wywalił cię do tyłu. Gdyby nie fakt, że jesteście na murawie to byłoby groźne nawet.

Wróg zaczął kumulować energię z brzydkiego, frędzlowatego pyska. Nie było to cero, raczej po prostu skupił reiatsu i strzelił nim w Ciebie.

<komenda to spadnij>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 4 Sie 2009 - 23:41

Roten wyciągnął miecz przed siebie, chwycił oburącz i powiedział.
- Spadnij... Hoshinagi.
W tym momencie uwalaniając formę zapieczętowaną miecza. Mimo pewności siebie nie ryzykował i miast blokować jego strzał - uskoczył w bok. Zrobił to bo znał różnych pustych, a jego atak mógł mieć specjalne właściwości.

Potem ruszył biegiem prosto na przeciwnika, przed nim wyskakując i wykonujac zamaszyste, pionowe cięcie na maskę przeciwnika. Jeśli ten go uniknie, ustawiając miecz prostopadle do ziemii rękojeścią w dół - zasłania się nim.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 5 Sie 2009 - 10:13

Bez problemu udało ci się zaatakować Pustego i przeciąć maskę na pół. Gdy rozpadł się spojrzałeś raz jeszcze na komórkę, nic na niej nie było.

Skoro już byłeś w duchowej formie zastanawiałeś się czy nie zrobić z niej użytku, ale z drugiej strony internet czekał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 5 Sie 2009 - 10:26

*Poprzechadzam się godzinę lub dwie po mieście. Może spotkam kogoś ciekawego, kto będzie w stanie mnie zobaczyć i być może tym kimś będzie ten uciekinier... Internet nie ucieknie, podobnie jak ten zakład dla chorych umysłowo.* stwierdził Roten i zaczął skakać sobie po budynkach kierując się do centrum, a potem aż do obrzeży miasta. Jedyne czego wypatrywał to reakcji ludzi, którzy mogli go zobaczyć.

Chłopak zatrzymywał się zawsze gdy tylko zauważył, iż ktoś patrzy w jego stronę - by upewnić się, czy ten ktoś widzi go, czy też po prostu patrzy gdzieś tutaj.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 5 Sie 2009 - 14:48

Zrobiłeś krótki zwiad, po drodze nie spotkałeś żadnych anomalii, dziwnego zachowania ludzi. Za to spotkałeś Todo, który zdawał się akurat zajadać Hamburgerem w pobliskim McDonaldzie. Do tego miał wielką porcję frytek, 2 litrową Colę i jeszcze z 5 cheezburgerów... za kasę którą mu dałeś.

Odpisz: http://bleach.iowoi.org/centrum-f57/centrum-markety-deptaki-i-publiczne-ubikacje-t349-120.htm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 6 Sie 2009 - 13:27

*Jestem! To tutaj był ten pusty... Jest duże prawdopodobieństwo, że Korim mógł być w tym czasie w szkole, ale to trochę niedorzeczne, ledwo uciekł z wariatkowa i już chodzi do szkoły jako zwykły uczeń? Nie miałby kiedy się zapisać. W takim razie... Czego mógłby tu szukać? Kolegów? A może po prostu gdzieś tu blisko mieszka?* Roten roglądając się po okolicy myśli intensywnie.

W końcu dochodzi do wniosku. *Trzeba obserwować tę okolicę, jeśli pusty był tu zupełnie przpadkiem lub z powodu innej osoby z wysokim reiatsu - pozostaje mi tylko liczyć na Todo.* obserwacja okolicy dla Rotena to nie jest jednak tylko siedzenie w miejscu i wypatrywanie. Chłopak wciąż przemieszcza się, skacze z budynka na budynek - badając coraz to większy obszar - w szczególności przemierza długość od szkoły do opery - na której najprawdopodobniej kręcił się Korim.

Od czasu do czasu Roten zerka też na komórkę, wierząc, że zacznie ona coś sygnalizować.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 6 Sie 2009 - 16:29

Mimo ciągłego patrolowania ulic nie napotkałeś podejrzanego. Nie było też żadnych Pustych. Nie wiedziałeś w sumie czy się cieszyć, liczyłeś na to, że jak Pusty się pojawi to może nakieruje Cię na chłopaka.

Powoli zbliżał się wieczór, wracałeś do domu gdy twoja komórka zadzwoniła - wskazywała obecność Hollowa. Natychmiast tam pognałeś: http://bleach.iowoi.org/obrzea-miasta-f58/magazyn-wayakama-t603-60.htm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 17 Lis 2009 - 16:17

Pod szkole dotarłyście niedługo później, dzwonek miał zadzwonić za jakieś 10 minut. Ruszyłyście do budynku... Szybko dostrzegłaś znaną sobie trojkę przy tablicy ogłoszeń - byto rudzielec, dziewczyna która wyraźnie cie nie lubiła i ta nieśmiała istotka. Wydawało się że czytają jakieś ogłoszenie.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 17 Lis 2009 - 16:31

Niestety, plan nie niepokojenia Michiyo nie do końca się udał, ale było to lepsze niż oświadczenie wszem i wobec "No dobra, idziemy, wszyscy!" więc był w miarę zadowolona... ale i przestraszona. W końcu dzisiaj jest pierwszy poważny dzień w nowej szkole. Lekcje, nawiązywanie znajomości... nie może tego skopać, po prostu nie może.
Kiedy weszła do szkoły zauważyła że przy tablicy stoi wcześniej poznana przez nią trójka. Speszyła się nieco, ale postanowiła że sprawdzi co tam jest... w końcu, może to być coś ważnego! Zatem, po chwilowym namyślunku, bez słowa podeszła do tablicy by nieśmiało sprawdzić co tam jest napisane.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 18 Lis 2009 - 19:23

Jak miało się okazać na tablicy ogłoszeń wypisani byli kolejni nauczyciele pierwszych klas, co prawda większość nazwisk nie mówiła Ci nic... prócz "Hisaki Ishiyama" w ten sposób przedstawił Ci się ciemnowłosy, według tego co tam pisało miał nauczać WF'u... Było Ci znane jeszcze jedno nazwisko otóż twojego dziwnego, leniwego matematyka.

Jak się okazało rudzielec szybko zwrócił na Ciebie uwagę, zwrócił twarz w twoim kierunku, uśmiechnął się miło i rzekł swoim całkiem przyjemnym tonem głosu - Dzień dobry Misaki Jak tam ? - Reakcja dziewczyny dziewczyny obok niego stojącej byłą jak zawsze niezbyt miła, otóż zaczęła coś pogardliwe mruczeć pod nosem... Natomiast ta któa strasznie się peszyła skinęła ci tylko głową.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 23 Lis 2009 - 18:08

Hisaki Ishiyama... czyli jej przypuszczenia były słuszne. Mężczyzna którego wczoraj poznała uczył w tej szkole, prawdopodobnie od tego roku... ciekawe czy dziewczyny, czy tez może chłopców. Jeżeli będzie jej nauczycielem... to będzie ciekawe. Nie wiedziała jeszcze do końca jak, ale prawdopodobnie będzie. Sam fakt że piła wczoraj herbatkę z przyszłym psorem powodował u niej lekkie zażenowanie.
-D-dzień dobry... w p-porządku... pójdę d-do sali...-Wydukała. Widok towarzyszki chłopaka która najwidoczniej niezbyt się cieszyła z jej widoki odebrał jej resztki pewności siebie. Nie chciała się narażać na dalszy uszczerbek psychiczny - czym prędzej udała się do sali, w której powinna mieć pierwszą w tej szkole lekcje. A był/a to...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 23 Lis 2009 - 18:37

Była to matematyka z twoim wychowawcą, ciekawe czy dziś będzie choć trochę żywszy ? Gdy weszłaś już pod sale - zaś z tej dochodził gwar, co oznaczało że uczniowie byli już w środku twoja opiekunka rzekła - poczekam tu, jak by co to wołaj - Oparła się plecami o ścianę tuż nieopodal drzwi, wsunęła ręce w kieszenie po czym to uśmiechneła się do Ciebie, zupełnie jak by chciała dodać Ci otuchy. Gdy już weszłaś do sali, twoja nie materialna koleżanka weszła za tobą, stwierdziła że jeśli będzie trzeba Ci pomóc, podpowie Ci co nieco.

Weszłaś do klasy, czułaś na sobie wzrok kilku uczniów... W większości przypadków kiedy zerknęłaś w ich stronę odwracali spojrznie gdzieś na bok, choć niektórzy dalej bezczelnie się na Ciebie gapili... Usiadłaś na swoim miejscu, odetchnęłaś cicho. Chwile później do klasy wszedł rudzielec i jego dwie towarzyszki... Nie byłaś pewna jednak ta dziewczyna któż wyglądała na nieśmiałą zaczęła się gapić z dziwną dzikością w oczach na duszę... Chwile później jednak rudy chłopak zerknął w twoim kierunku, by po chwili rzec coś cicho do dziewczynki - ta momentalnie straciła zainteresowanie...

wszyscy zasiedli w swoich ławkach, nauczyciela jeszcze nie było - chłopak zerknął na Ciebie uśmiechnął się przy tym miło - No i jak tam Misaki ? Chcesz dziś iść z nami na pizze po lekcjach ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 24 Lis 2009 - 17:30

To patrzenie się na nią jak na jakieś zjawisko paranormalne nie działało na nią zbytnio motywująco. Reagowała na to szybkim spuszczeniem wzroku i jak najszybszym podreptaniu do ławki. Miała nadzieje że się do niej przyzwyczają... jak najszybciej. Ale nie miała na to jakiegoś większego wpływu... niestety.
Ale to w sumie ni było najgorsze. Gdy wydawało jej się że dziewczyna, która wcześniej wyglądała na dosyć nieśmiałą osóbkę, popatrzyła się w jej kierunku jakoś tak... inaczej... bardziej... dziko, przestraszyła się. Dosłownie. Natychmiast popatrzyła się w dół, i podkuliła się nieco bardziej. Dlaczego?! O co jej chodzi? Czy nieświadomie coś jej zrobiła?! A może... to nie miało sensu. Żadnego! Może tez dlatego jej reakcja na zaproszenie chłopaka była dosyć gwałtowna i nerwowa. Otóż popatrzyła się na chłopaka, i po serii niezidentyfikowanych dźwięków, zamknęła oczy i kiwnęła parę razy. Była cała czerwona, częściowo z powodu tamtego zdarzenia, a częściowo z powodu jej zachowania. Może to przez wpływ słońca nie była w stanie ogarnąć i poradzić sobie z pewnymi bodźcami? Kto to wie...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 24 Lis 2009 - 22:19

Chłopak najpewniej zdziwił się lekko twoją reakcją, uśmiechnął się jednak porozumiewawczo, najpewniej całkiem dobrze rozumiejąc iż nie lubisz być atakowana taką ilością bodźców - Słodko wyglądasz - zaśmiał się cichutko, jednak całkiem miło, nie chciał cie on w żaden sposób obrazić. - Nie musisz teraz odpowiadać, jak by co to mamy dziś kilka lekcji... - odetchnął cicho, twarz jego przybrała nieco ponurości... Chyba nie lubił tak długo siedzieć w szkole. Usiadł na swoim miejscu.

Natomiast ta nieśmiała dziewczynka znów zerknęła w stronę duszy która Ci towarzyszyła, kiedy jednak to dostrzegłaś ta szybko puściła wzrok.

Dzwonek zadzwonił, jednak nauczyciela jak nie było tak nie było... Przyszedł dopiero po 10 minutach, wszedł do klasy jak gdyby nigdy nic i zgarbiony ruszył do swojego biurka. odziany był w czarną koszule i ciemne dżinsy, których nogawki opadały na czarne adidasy.
Usiadł, odchylił się lekko w tył na krześle, tak siedząc rzekł do was - otwórzcie podręcznik na 10 stronie.. - chyba zapomniał że nie podał wam jeszcze jaki was obowiązuje podręcznik.

W twoją głowie uderzyło coś lekko, zerknęłaś na stronę z której owe coś przyleciało - jak miało się okazać dziewczyna która wyraźnie Cie nie lubiła zaczęła wskazywać na ziemię, na pogniecioną w kulkę kartkę.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 25 Lis 2009 - 15:42

Misaki jeszcze bardziej się zaczerwieniła, acz paradoksalnie słowa i uśmiech chłopaka uspokoiły ją. Przestała się miotać we wszystkich kierunkach świata, tylko skrzyżowała ręce i o wiele spokojniej kiwnęła głową uśmiechając się pod nosem. Trudno było jej co prawda zrozumieć dlaczego zareagował tak łagodnie, ale przecież się o to go nie spyta. W końcu to ona się zachowuje dziwnie i to ona powinna być o to zapytana, a nie on.
No i... znowu ta dziewczyna się na nią spojrzała, nie tak gwałtownie jak wcześniej, ale jednak był skierowany na nią... chociaż tak jakby nie. Jakby gdzieś w bok albo za nią... ale ewidentnie w jej kierunku. Białogłowej wpadł do głowy pomysł, by się jej o to później spytać... w miarę delikatnie. Dlaczego? Bo jak to się będzie częściej powtarzało, to z nerwów nie będzie się już mogła do reszty skupić.
Kiedy Misaki odruchowo chciała sprawdzić czy ma dany podręcznik w torbie, dostała czymś w głowę. Zdziwiła się nieco, i popatrzyła w lewą stronę, gdzie zobaczyła wcześniej poznaną towarzyszkę Kyoji'ego... wstyd przyznać, ale nie pamiętała jej imienia. Nie było to jednak w tym momencie istotne. Ważniejszym faktem było to że wskazywała swoim palcem na ziemię. Dłuższą chwilkę zajęło dziewczynie skojarzenie tych faktów, ale udało się. Schyliła się szukając zwiniętej karteczki która zapewne dostała w głowę, i jeżeli ją znalazła podniosła się, i z pewną trwogą ją rozwinęła.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 26 Lis 2009 - 14:45

Pogięta kartka w kratkę zapisana była kilkoma słowami "ODCZEP SIĘ OD NIEGO BO JAK NIE... BĘDZIESZ MIEĆ KŁOPOTY", pismo było całkiem ładne i kształtne, słowa zapisane zostały najpewniej czerwonym długopisem.

Mężczyzna (matematyk) cały czas patrzył w sufit - Nie chce i się do was podchodzić... przynieście mi tą kartkę - Cóż trudno było powiedzieć do kogo mówi, i ciężko było powedzieć skąd wiedział że ktoś rzuca kartkami... Ten człowiek był najpewniej dziwny.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 26 Lis 2009 - 15:44

Dziewczynie zrobiło się wyraźnie... nieprzyjemnie, nie wspominając już o oczywistym smutku. Dlaczego tamta jest na nią aż tak bardzo cięta? Nic jej nie zrobiła... ba, przecież nawet nie wymieniła z tamtym chłopkiem więcej niż paru słów! To on bardziej wykazuje... powiedzmy że zainteresowanie. Z jednej strony, nie chciała mieć żadnych problemów, a z drugiej należało by to jakoś wyjaśnić. To niesprawiedliwe... a jak wiadomo, ona tego bardzo nie lubiła. Tu już nawet nie chodziło o nią, pomyślała, to mógł być ktokolwiek inny. Dlatego też należy z nią porozmawiać po tej długiej... ojjjj... bardzo długiej lekcji. Momentalnie Misaki zrobiła się czerwona gdy nauczyciel poprosił by ktoś mu przyniósł jakąś kartkę. Byli w sumie najbliżej, w drugim rzędzie... ale z drugiej... może to jednak ktoś inny? Ale chyba nie... albo i tak... albo...
Darując sobie przedstawienie dalszego toku myślenia Misaki, z całą pewnością można stwierdzić że spanikowała. Nie mogła tak po prostu wstać i mu jej dać... ale... podpadać z tego powodu? Zdecydowanie szczęście się do niej nie uśmiechało... miała nadzieje że jednak się to zmieni, i nie będzie się drugi raz pytał. Może uda jej się przemycić karteczkę w swojej kieszonce...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora