IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Domek Reiko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 7:50

Niewielki, zadbany domek na posesji tak małej, iż niemal nie ma na niej miejsca na ogródek. Sam budynek jest tradycyjnie biały, zaś jego dach wygląda jak strop starego miejsca kultu duchów natury. Przed wejściem znajduje się weranda, na której ustawiono niski stolik i maty do siedzenia. Drzwi wejściowe to pomniejszona wersja podwójnej bramy rozsuwanej na boki. Tutaj należy bowiem otworzyć oba skrzydła by zmieściła się w nich jedna osoba. Właścicielkom owego domku jest uczennica akademii shinigami - Reiko.

(dłuższy opis w razie nadmiaru czasu...)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 7:54

Yosuke Oni:

Gdy chłopakowi udało się dojść przed domek swojej znajomej słońce niemal już zaszło. Seireitei nie wydawało się jednak być ciemne, w końcu niemal wszystkie tutejsze budynki był białe. Problemem znacznie większym niż nadchodząca noc była nadchodząca burza. Oczywistym było iż odległe błyskawice zbliżające się bardzo szybko zwiastowały rychłe nadejście deszczu. Przez okna domku widać było światło, wyraźnie ktoś siedział w jednym z pomieszczeń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 10:47

Yosuke zebrał się w sobie i zastukał w drzwi. Chciał przeprosić Reiko za to co się stało i zapytać jak się czuje. Yosuke nie czuł się najlepiej mentalne ani fizycznie co mógł wywnioskować każdy kto spojrzał na niego. Problemy z klatka przejdą wiedział to ale co z nogą? martwił się, że już więcej nie będzie tak sprawna jak kiedyś przez co był zły na siebie iż nie był tak uważny jak być powinien. Teraz czekał na Reiko spokojnie podpierając się o swoją laskę i patrząc na nadchodzącą burzę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 14:13

Drzwi nie otwarły się od razu. Yosuke czekał dobre 3 minuty i zapukał jeszcze raz dla pewności że dziewczyna usłyszała. Deszcz zaczął już padać, rzez co świeżo odnowiony strój chłopaka zaczął szybko przemakać. Oni błyskawicznie poznał iż jest osłabiony, gdyż niezwykle szybko zaczął marznąć.

W końcu jedno ze skrzydeł drzwi przesunęło się ukazując połowę sylwetki Reiko. Dziewczyna wyglądała na zmęczoną, była blada zaś pod jej oczami powstały spore wory. Dodatkowo same białka pełne były pękniętych naczynek krwionośnych. Ubrana była szare, kobiece kimono na które narzuciła haori barwy brązowej. Owym płaszczykiem owinęła się zresztą trzymając jego rąbek w lewej dłoni. Yosuke widział jedynie lewą stronę dziewczyny, która uśmiechnęła się lekko widząc go.

- A... już Cię wypuścili? Jak się czujesz? - Dziewczyna cofnęła się do wnętrza przedpokoju by po chwili otworzyć kolejne skrzydło drzwi. Korytarzyk okazał się być zadbanym miejscem wyłożonym drewnem, wyposażonym jednak jedynie w kilka wieszaków. - Właź zanim zmokniesz - rzuciła jeszcze Reiko zawijając się szczelniej w haori.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 17:24

tak, wstrzyknęli mi coś co ma Mnie kontrolować i wypuścili Mnie, pieprzona XII, dzięki

Yosuke wszedł do środka, rozejrzał się po czym spojrzał na Reiko i powiedział
Przyszedłem Cię przeprosić i zapytać jak się czujesz?? nie rzuciłem się umyślnie na Ciebie podobno jakaś część mojej duszy jest taka czyli jestem taki ja sam w jakimś stopniu, to podobno mechanizm obronny jakiś Demon jest częścią mojej duszy i może się tak uaktywniać, w sumie już kiedyś czułem jego obecność ale została wtedy stłumiona przez co miałem nadzieję, że znowu ją poczuje i stało się...
Po skończonej męczącej wypowiedzi Yosuke spojrzał jeszcze raz tym razem dokładniej na Reiko aby zobaczyć jak wygląda, czy ma jakieś rany oraz czy jest osłabiona.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 17:54

- Nie ma sprawy... - Reiko opuściła głowę na krótką chwilkę, po czym wskazała brodą na drzwi prowadzące do niewielkiego saloniku. - Wejdz, przeczekasz chociaż deszcz... i może trochę wyschniesz. Rozgość się ja zaraz będę. - Sama dziewczyna ruszyła do pomieszczenia obok saloniku, najpewniej kuchni. Otworzyła drzwi lewą ręką, po czym zniknęła na chwilę w środku. Najwyraźniej poszła przygotować herbatę tudzież inny poczęstunek.

Salonik nie różnił się wiele od swojego normalnego wyglądu, Yosuke zdołał już bowiem przebywać w nim kilka razy. Co prawda zwykle nie był tak zakurzony, jednakże pewnie wynikało to z tego iż Reiko wróciła do domu dość niedawno. Kurz zdołał zwyczajnie się nazbierać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 18:20

Nie, słuchaj ja będę się zbierał do Siebie, zanim "dobiegnę" do domu to minie chwila więc wole się już zebrać, chciałem po prostu wpaść zobaczyć co z Tobą i przeprosić Cię... nie jestem z cukru żeby deszczu się bać przy ostatnich słowach Yosuke lekko uśmiechnął się po czym zaczął kierować się do drzwi, nie był zmęczony był po prostu obolały i nie chciał teraz siedzieć z kimkolwiek.
Chcę posiedzieć teraz samemu, muszę przemyśleć co dalej, Narazie. Spotkamy się na zajęciach... Yosuke wyszedł z domu Reiko i zaczął kierować się ku swemu domostwu.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 9 Gru 2009 - 21:37

Dziewczyna już ruszyła do kuchni gdy Yosuke zaczął się żegnać. Zdołała otworzyć drzwi prowadzące do tego pomieszczenia, po czym odwróciła się w stronę chłopaka. Przy tym z jej ramion spadło haori, nie trzymane obecnie w żaden sposób na miejscu. Niemal od razu w oczy Oniego rzuciła się pewna niepokojąca rzecz. Prawy rękaw kimona wydawał się być niemal do połowy pusty. To wszystko, w połączeniu z faktem iż dziewczyna, praworęczna, przez cały czas używała tylko jednego ramienia przyniósł nieprzyjemne myśli. Reiko natomiast tak szybko jak tylko umiała złapała płaszcz i owinęła się nim po raz kolejny, oczywiście używając tylko prawej ręki. - Umm... skoro tak wolisz. Tylko nie przemęczaj się za bardzo... z tego co słyszałam to wczoraj wieczorem nie byłeś w najlepszym stanie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Czw 10 Gru 2009 - 19:05

Reiko w sumie mam jeszcze dwa pytania do Ciebie Chłopak zaniepokoił się tym widokiem więc postanowił się jej zapytać jeszcze o coś. Czarne myśli zaczęły chodzić mu po głowie, Demon który w nim tkwił to był on więc nie miał zamiaru zrzucać winy na część jego duszy tylko an samego Siebie choć ostatnimi czasy był bardzo nieczuły gdyż wiedział, że taki musi się stać.
Co dokładnie wydarzyło się gdy Hollow chciał mnie pożreć? tylko opowiedz mi to dokładnie to bardzo ważne
Chłopak czekał na odpowiedź jeżeli dziewczyna mu jej udzieli zapyta się
oraz co się dzieje z Twoją prawą ręką?? Oni wydusił to z Siebie z trudem bo była to jedyna osoba która go zaakceptowała, w jego życiu była to druga osoba z którą się tak zżył więc martwił się o nią.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Czw 10 Gru 2009 - 22:35

- Cóż... - Reiko spojrzała na posadzkę najwyraźniej nie mając specjalnie ochoty na opowieść. Najpewniej zwyczajnie wolała nie wracać do tamtych wydarzeń. Zabrała się więc do opowiadania dopiero po kilkunastu sekundach. - Chciałam sprawdzić czy nic Ci się nie stało... Usłyszałam głośny huk więc pobiegłam to sprawdzić. Zdołałam zablokować atak szczęk tamtego pustego. Dosłownie kilka chwilek później pokazała się jedna z opiekunek i zniszczyła potwora jednym uderzeniem. Pochyliłam się nad tobą zęby sprawdzić czy żyjesz... i w tedy twoje czy zrobiły się pomarańczowe. Ruszyłeś krótko ręką z mieczem no... i później tamta opiekunka unieruchomiła Cię zaklęciem...

Wyraźnie przemilczała dość ważny szczegół. Na drugie pytanie odpowiedziała zaś dość krótko. Zupełne nie miała zamiaru o tym opowiadać. - Nic takiego... na prawdę, nie jest uszkodzona...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 11 Gru 2009 - 12:47

Opiekunka mówiła, że Cię zaatakowałem opowiedz mi dokładnie co się stało i pokaż Swoją rękę... skoro nie jest uszkodzona to znaczy, że możesz to zrobić prawda?
Yosuke był coraz bardziej zdenerwowany, nie wiedział czy uciął jej rękę czy jest po prostu złamana bądź pocięta ale chciał się dowiedzieć, chciał dowiedzieć się co zrobił kiedy stracił przytomność. Nie wiedział zbytnio co ma ze Sobą począć, czy zwykła kontrola nad Sobą wystarczy? nie miał zamiaru się kontrolować walka to walka każdy powinien wiedzieć, że może ucierpieć. Część jego duszy która żąda krwi to on sam więc musi sam w jakimś stopniu tego chcieć co czasami odczuwał ale nie wiedział tylko dlaczego rzucił się na Reiko...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 11 Gru 2009 - 13:50

- Umm... - Dziewczyna zsunęła haori z prawego ramienia a następnie z trudem podwinęła rękaw starając się przy tym nie zrzucić płaszczyka na ziemię. Nie było to jednak łatwe i ostatecznie materiał opadł na ziemię. Gdy zaś rękaw kimona został uniesiony, Oni musiał przyznać iż Reiko raczej go nie okłamała. Ręka nie była uszkodzona, a przynajmniej ta jej cześć która wciaż przyczepiona była do Reiko. Od łokcia w dół kończyny zwyczajnie nie było, zaś kikut obwiązany był schludnie bandażem, który nawet nie był zabrudzony. Najpewniej rana po odcięciu wygoiła się już całkowicie dzięki pomocy medycznej. Dziewczyna zaś nie uniosła wzroku, przez co jej twarz ukryła się za długimi włosami. Powiedziała jedynie cicho. - Prawie nie bolało, nie martw się...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 11 Gru 2009 - 14:17

Yosuke kompletnie nie wiedział co ma powiedzieć, stał oniemiały i spojrzał w twarz Reiko w końcu wydał z Siebie
-Co ja zrobiłem...- spojrzał na ziemię potem na Reiko -nie wiem jak Cię mam przeprosić, nie chciałem na prawdę, nie wiem czemu.- Yosuke pierwszy raz znajdował się w takim stanie psychicznym, miał chęć wyjść i w tym momencie zniszczyć każdego kto stanie mu na drodze ale prawdopodobnie nie zrobiłby tego ponieważ ledwo stoi na swoich nogach. zaczął zastanawiać się dlaczego to się stało, skąd demon znalazł tyle siły w Yosuke aby uciąć rękę Reiko będąc samemu w takim stanie. nie wiedział co am teraz zrobić.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 11 Gru 2009 - 17:57

- Nie... nic takiego... muszę tylko podszkolić sprawność drugiej ręki... - Dziewczyna najwyraźniej starała się nadać całej sytuacji nieco bardziej optymistyczne brzmienie. Najpewniej zresztą robiła to także dla siebie, w końcu coś musiało trzymać psychicznie wojowniczkę, która utraciła główną rękę, a co za tym idzie zdecydowaną większość zdolności władania bronią.

Yosuke zaś usłyszał w sobie cichutki głosik szepczący coś niemal niesłyszalnego. Szept przerodził się po chwili w cichutki śmiech. Brzmiało to jak by monolog prowadzony w sporej odległości od słuchacza, dodatkowo zniekształcony przez mgłę bądź inną materię powodującą przytłumienie dźwięków na poziomie niższym niż betonowa ściana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 11 Gru 2009 - 18:29

Yosuke postanowił przemilczeć fakt iż znowu słyszał głos w swojej głowię, skupił się na tym aby go zrozumieć ale nie miał zamiaru o tym mówić Reiko, nie wiadomo jakby to przyjęła, i co teraz zrobi oddział XII w końcu w jego głowię znowu odzywa się demon. W tym momencie Yosuke stwierdził, że chcę pozbyć się tego cholerstwa które mu wstrzyknięto ale nie miał pojęcia jak tego dokonać. Teraz już zajął się dalszą kontemplacją nad sprawą Reiko.
- Reiko jeśli będziesz czegokolwiek potrzebowała to po prostu mi to powiedz... nie wiem już sam co mam myśleć... -
Chociaż fakt iż zranił dotkliwie Reiko go przerażał czuł, że drzemię w nim niesamowita siła nad którą musi zapanować aby spełnić swoje cele a kilka ich było...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 11 Gru 2009 - 19:32

- Spokojnie, dam sobie radę. - Dziewczyna schyliła się i podniosła swój płaszczyk, następnie po raz kolejny się nim owinęła. Po chwili spojrzała na Yosuke i tym razem już uśmiechała się lekko. Oczywiście ów uśmiech nie zrobił zbyt wielkiego wrażenia, jako iż sama dziewczyna wyglądała jak by ostatnimi czasy raczej nie spała i do tego była bardzo zmęczona, jednakże wciąż widok ów mógł być nieco pokrzepiający. Oznaczało to wszakże że Reiko jako tako trzyma się pod względem psychicznym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sob 12 Gru 2009 - 13:00

- Przepraszam Cię ale muszę już wyjść... na razie - Yosuke czuł, że nie powinno go tutaj teraz być dlatego też kierował się w stronę drzwi i do własnego domu. Chciał położyć się spać ale wcześniej przemyśleć to Sobie wszystko i spróbować zagłębić się w ten kawałek duszy, czy będzie on się odzywał tylko podczas walki? podczas rozlewu krwi? czy będzie mógł teraz porozmawiać ze swoim wewnętrznym demonem, te pytania dręczyły Yosuke i chciał uzyskać na nie odpowiedź jak najszybciej...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sob 12 Gru 2009 - 18:37

Yosuke zamknął za sobą drzwi zostawiając Reiko w jej własnym domu. Dziewczyna nie odpowiedziała nawet, najpewniej zwyczajnie uznała że i tak nie ma to sensu. Ruszył szybkim krokiem w stronę swojego własnego domu.

(piszemy w http://bleach.iowoi.org/tereny-mieszkalne-f33/dom-yosuke-t730.htm )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Wto 12 Sty 2010 - 22:19

Yosuke Oni

Stając przed tym niewielkim domkiem Yosuke jakoś nie mógł się pozbyć nabytego w drodze optymizmu. Tej wizji wcale nie zmienił zresztą widok jednorękiej Reiko. Dziewczyna, korzystając z niewielkiego ogródka zamienionego w trawnik, ćwiczyła bowiem walkę bokenem. Z zadziwiającą sprawnością korzystała ze słabszej do tych czas ręki. Oni był wręcz coraz szczęśliwszy widząc płynne, pewne ruchy drewnianego ostrza. Spokojnie stał przed ogrodzeniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 13 Sty 2010 - 10:22

Reiko co powiesz na ostatni sparing w akademii?? Yosuke miał nadzieję, że Reiko się zgodzi oboje sprawdzą swoje umiejętności a Bokenem chyba się nie pozabijają tak więc chciał aby dziewczyna wyświadczyła mu ostatnią przysługę. Chłopak wiedział, że dziewczyna na bank dostanie się do tego dywizjonu do którego będzie chciała, w końcu świetnie się uczyła oraz często pokonywała Yosuke w walkach na miecze. Teraz młody chłopak czekał na jej odpowiedź cierpliwie stojąc przed wejściem.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Czw 14 Sty 2010 - 20:29

Dziewczyna przez krótką chwilę ćwiczyła jeszcze. Machnęła dosłownie dwa razy, po czym odwróciła się w stronę Yosuke i uśmiechnęła zadziornie. Oparła boken na swoim lewym ramieniu po czym uniosła nieco głowę. - Jasne że tak. W końcu jak nie wpiorę Ci dzisiaj to będę już mogła stłuc tylko pełnoprawnego Boga Śmierci. - Reiko była wyraźnie w doskonałym humorze. Fakt, że odkąd straciła prawice miała spore problemy w zwarciu z Yosuke wyraźnie nie sprawił że się poddała.

Spokojnie podeszła do płotu otaczającego niewielką posesję i otworzyła drzwiczki dłonią, w której wciąż trzymała boken. Następnie wyszła poza teren ogródka. - Co powiesz na to samo miejsce co zawsze hm? - Wskazała końcówką miecza treningowego na niewielkie wzgórze nieopodal. Rzeczywiście Oni był tam nie raz. To miejsce pokazała mu bowiem Reiko jako miejsce w którym sama trenuje, i gdzie nikt jej nie przeszkadza. Było tam bowiem sporo miejsca i trawiastej, w miarę płaskiej ziemi. Zwykle właśnie tam toczyli zresztą pojedynki przez ostatnie 3 tygodnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 15 Sty 2010 - 12:08

Jasne, chodźmy tam Yosuke powiedział to uśmiechając się, był w dobrym nastroju, teraz liczył na małą rozgrzewkę przed jutrem aby błysnąć swoimi umiejętnościami walki. Zastanawiał się czy podoła Reiko, jej ręka w końcu zaczęła być bardziej operatywna i jeszcze okaże się, że nie będzie w stanie jej pokonać.
Tylko musisz mi użyczyć jednego Bokkena bo swój mam w domu a tak poza tym to jak poszły ci dzisiejsze egzaminy?? ja mam nadzieję, że jutro nadrobię to co dzisiaj poszło nie najlepiej...
Yosuke zapytał się o to Reiko jednakże wiedział, że pewnie egzamin teoretyczny napisała znakomicie jednak nie wiedział co z egzaminem z Kidou.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pią 15 Sty 2010 - 20:35

- Poczekaj chwilkę. - Rzuciła krótko dziewczyna, po czym zniknęła w swoim domku. Niedługo później wróciła trzymając w jednej dłoni dwa bokeny. Było to pewnie nieco niewygodne, no ale w końcu nie miała innej kończyny chwytnej. Nie próbowała nawet otworzyć furtki, zwyczajnie przeskoczyła niski płotek. Przy lądowaniu bokeny wypadły jej jednak z dłoni. Reiko spokojnie podniosła jeden, podała go chłopakowi, po czym złapała własna broń ćwiczebną. Spokojnym krokiem ruszyła w stronę wzgórza. - No... teoria nie była aż taka zła. W końcu tego wszystkiego można się zwyczajnie wykuć. Nie wiem jak z kiodu. W sumie zaczęłam się tym porządnie interesować dopiero w ostatnim miesiącu, sam rozumiesz. Przed egzaminem trzeba było się przyuczyć w końcu. No ale Sensei Kuronomatsuki nauczył mnie zaklęcia dobrze sprawdzającego się w walce wręcz. Zwiększa siłę jednorazowego ataku kosztem obrażeń, ale za to efekt jest niezgorszy.

Podczas pogawędki stale zbliżaliście się w stronę wzgórza, na którym miał odbyć się pojedynek. Tam tez postawiliście stopy na końcu pogawędki, zaś Reiko uśmiechnęła się nieco szerzej. - To jakie zasady?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 27 Sty 2010 - 19:41

- Możemy walczyć póki któreś z nas nie zostanie obezwładnione, o tym czy chcesz korzystać z kidou zadecyduj sama... Ja się na tym nie bardzo znam -
Yosuke wypowiadając te słowa stanął w pozycji i czekał na swoją przeciwniczkę, chciał ją pokonać tu i teraz, ten ostatni raz w akademii aby pozostały mu z niej jakieś przyjemne wspomnienia ponieważ nie zamierzał powtarzać znowu roku. W tej chwili był skupiony i czekał aż dziewczyna przyjmie pozycję, wpierw zamierzał spojrzeć na luki w jej gardzie po czym zamierzał na nią wlecieć. Cieszył się, że radziła Sobie coraz lepiej, było to dla Niego ważne w końcu to ona przyszła mu z pomocą a On tak ją potraktował ale teraz o tym nie myślał. Myślami był na polu walki a to był jego przeciwnik którego chce pokonać
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sob 30 Sty 2010 - 18:47

Raiko zaś stanęła spokojnie, w luźnej pozycji. Lewa ręka opadała spokojnie wzdłuż jej ciała, zaś boken skierowany był ku dołowi. Postawa zdawała się mieć całkiem sporo różnego rodzaju luk. Dobrze parować można by bowiem jedynie nogi i to zapewne do poziomu połowy ud, a nie wyżej. Mimo to Reiko uśmiechała się zadziornie spoglądając na Yosuke spokojnie. Zapewne również nie miała zamiaru przegrywać.

(Ummm słuchaj... co rozumiesz przez "po czym zamierzał na nią wlecieć."? Bo jak dla mnie to Oni nie posiada umiejętności latania... xP Wybacz nie chciał bym opatrzenie zrozumieć twojego planu. Po prostu opisz teraz ładnie i dokładnie metodę ataku ok?)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Nie 31 Sty 2010 - 12:18

Yosuke powoli krąży wokół Reiko, w pewnym momencie stara się zdezorientować przeciwniczkę "młynkiem" i zaatakować cięciem skośnym w bark dziewczyny po czym odskakuje aby nie dostać od niej bokkenem. Dziewczyna nie mogła umyślnie zrobić luki w swojej pozycji, to byłoby głupie, musi mieć jakiś plan o którym Yosuke póki co nie wie ale domyśla się, teraz chłopak jest zaabsorbowany walką i wypatrywaniem błędów przeciwnika.

Bo ty jeszcze wielu rzeczy o Yosuke nie wiesz xD a tak na poważnie to fakt ;p chodziło mi o natarcie... ale już rozpisane ;]
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Sro 3 Lut 2010 - 17:42

Gdy Yosuke stosował swój młynek-zmyłkę Reiko uchyliła się nisko niemal klękając na ziemi wykonując przy tym obrót. Cięcie było wymierzone na poziom połowy piszczeli chłopaka. Dziewczyna najwyraźniej miała zamiar wykorzystać swoją szybkość by zaatakować przerywając kombinację wyprowadzaną przez Yosuke. Oni zdołał jednak wybić się z pięt i odskoczyć do tyłu by wylądować spokojnie na lekko ugiętych nogach w odległości około 3 metrów od przeciwniczki. Ta spokojnie się wyprostowała i ustawiła po raz kolejny w pozycji podobnej do tej ostatniej. Jej boken był jednak zwrócony do góry, najwyraźniej tym razem miała zamiar być przygotowana na blokowanie ataków na poziom korpusu i głowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Czw 4 Lut 2010 - 19:11

Yosuke stanął spokojnie w pozycji, szedł powoli w prawo będąc zwróconym twarzą do Reiko, rozmyślał on bowiem nad tym jak by ją zaatakować, muszą w końcu skrzyżować swoje bokkeny, po chwili namysłu Yosuke zrobił krok w kierunku Reiko i wyskoczył w górę markując cios bokkenem na głowę podczas gdy jego prawa noga miała za zadana kopnąć dziewczynę w klatkę piersiową.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Pon 15 Lut 2010 - 21:08

Sztuczny miecz chłopaka opadł bez przeszkody w dół, Reiko bowiem wykonała niewielki krok lewą nogą ustawiając się bokiem. W ten sposób minimalne poruszenie się pozwoliło zejść z linii ataku, a przynajmniej ataku sztucznego miecza. Wyraźnie nie spodziewała się jednak kopnięcia, gdyż zdołała je jedynie lekko zblokować przedramieniem, zaś sam cios wytrącił ją z równowagi i zmusił ją by wykonała kilaka chwiejnych kroków w tył. Ostatecznie odzyskała pewność pozycji dopiero gdy podparła się bokenem o ziemię. W ten sposób po kilku sekundach po raz kolejny stała w lekkim rozkroku i spoglądała bacznie na Yosuke.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Czw 18 Lut 2010 - 11:31

Młody shinigami stanął w pozycji i zastanawiał się nad swoim kolejnym posunięciem. W pewnym momencie chłopak zaszarżował na dziewczynę oczywiście nie zamierzał tak po prostu wpaść na nią z atakiem postanowił zrobił rolla w przód i zaatakować dźgnięciem. Yosuke ciekawiło dlaczego dziewczyna ciągle przygląda się chłopakowi zamiast spróbować natrzeć na niego, ten nie miał zamiaru przegrać i starał się walczyć z największą zaciekłością na jaką potrafił się zdobyć podczas sparingu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Domek Reiko   Today at 13:32

Powrót do góry Go down

Domek Reiko
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next