IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Gabinet dyrektora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
425/425  (425/425)

PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Sro 3 Maj 2017 - 16:26

No cóż, tak wyszło, że Natsuo nie było dane dowiedzieć się co ta uważała na jego temat, a ta raczej nie zamierzała się przed nim otworzyć. No trudno, wyglądało na to, że ten jednak nie pozna jej od środka, a przynajmniej nie teraz. Choć pewnie bardziej prawdopodobne niż to, że będą kontynuowali te rozmowę kiedy indziej było to, że szlachcic rzeczywiście zgodnie ze swoim ometkowaniem zostanie zdepozytowany w odpowiedniej szufladzie gdy tylko pożegnają się.
- Tak... no pewnie, idziemy. - powiedział zaskoczony, że ta nagle się odezwała. Cała sytuacja była dla niego zadziwiająca. Dziewczyna posadziła go niemal dosłownie obok siebie, prawie że odgrażając się, iż się otworzy, a potem zamilkła, by nagle powiedzieć coś takiego. No, ale cóż, kobiety to istoty nieodgadnione, a mu zostało jedyne co to ruszył i prowadzić ją dalej. Na początku, jednak nie ruszył prosto do akademika, tylko skierował się do najbliższej damskiej toalety, którą kojarzył. Przy jej drzwiach stanął i powiedział:
- To damska toaleta, możesz tu przemyć oczy, wydmuchać nos i w ogóle. Jeśli chcesz. - jeśli chciała to na nią poczekał, a jeśli nie to ruszył dalej wraz z nią już prosto do akademika.
- Myślę, że Ci się tam spodoba. Ja dobrze wspominam lata mieszkania w tym akademcu, ale lepiej z Panią Dozorczynią nie zadzieraj. - powiedział na koniec lekko się wykrzywiając na wspomnienia tej demonicznej kobiety.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Sro 3 Maj 2017 - 16:34

Rose skorzystała z oferty i przemyła twarz tak szybko, jak to było możliwe, a następnie wróciła do Natsuo.

-Raczej nie mam powodów, by z nią zadzierać. - jej głos trochę się umocnił - Zostaniesz ze mną na noc? Mam dość wrażeń typu gwałty i pobicia.

Mimo iż słowa były dość mocne, to w jej tonie słychać było błagalną nutkę.

-Chodźmy dalej.

Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
425/425  (425/425)

PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Sro 3 Maj 2017 - 16:47

Zdaje się, że dziewczyna przeżyła cięższe chwile w Rukongai niż Natsuo się wydawało. Chłopak postanowił, jednak spróbować ją jakoś rozweselić, zachichotał więc i powiedział:
- A widzisz, jeszcze nie poznałaś pani Dozorczyni, a już znalazłaś powód, żeby z nią zadrzeć. W nocy w akademiku chłopcy nie mają dostępu do skrzydła dziewcząt, nie mówiąc już o pokojach. - rzekłszy to, aż uciekł myślami do wspomnienia gdy wraz z kolegami nocą włamali się do skrzydła dziewczyn na co te, jednak nie zareagowały radością tylko piskiem i szybko musieli się ewakuować. To były piękne, beztroskie czasy. Ahh, aż by się chciało jeszcze raz być studentem w akademii. Po czym, jednak powiedział już poważniej:
- Zobaczymy jak to będzie. W akademikach w jednym pokoju często mieszka po cztery osoby, więc wiesz, możliwe że Twoje nowe koleżanki będą Cię chciały poznać, a nie gościć belfra w pokoju. - powiedział po czym uśmiechnął się na myśl o tym jak spojrzeć na niego jako znienawidzonego nauczyciela, z którym studenci w ogóle nie chcą gadać, bo jest "po drugiej stronie barykady".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   Sro 3 Maj 2017 - 19:24

Dotarli pod kanciapę dozorczyni, chociaż bardziej należało to określić smoczą jamą, po tym co wytoczyło się z wewnątrz. Wielka kobieta o aparycji buldoga odziana we wściekle różowy szlafrok. Chyba wiedziała po co przyszli, bo tylko machnęła na Rose żeby ta poszła za nią. Jeśli zaś Natsuo ruszyłby za nimi, to babsko przypomniałoby, że nie wypada, aby mężczyzna włóczył się nocą po damskim skrzydle.
Zadziwiające, ale nie naskoczyła na Natsuo niczym wściekły pitbull, lecz wytłumaczyła mu sytuację z względnym spokojem. Czyżby szacunek dla czarnego munduru?
Weszły na drugie piętro, gdzie dozorczyni załomotała w jedne z wielu drzwi. Otworzyła niewysoka blondynka.

Przecierała oczy wyraźnie nie kontaktując zbyt dobrze, ale wystarczyło żeby dotarło do niej przed kim stoi, a zaraz zjeżyła się i stanęła na baczność.
Spoiler:

- To wasza nowa współlokatorka... na razie, jeśli zda testy - wycharczała dozorczyni, po czym zaczęła się oddalać ciężkimi krokami.
Wystraszona blondynka wyjrzała za nią, po czym wciągnęła Rose za ramię do pokoju.
http://bleach.iowoi.org/t2080-akademik-pokoj-rose-nevermore
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektora   

Powrót do góry Go down

Gabinet dyrektora
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4