IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 0/2
Rose Nevermore - 1/3

Share | 

Michi Masekura

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Michi Masekura   Wto 22 Gru 2009 - 11:19

Imię: Michi
Nazwisko: Masekura
Profesja:Shinigami
Waga:74kg
Wzrost 1,75 cm
Wygląd:

Charakter: Przyjazny, lecz poważny chłopak. Musiał dorosnąć bardzo szybko, ponieważ miał młodszą siostrę, a jego matka zmarła przy porodzie. Ojciec się załamał i popełnił samobójstwo.

Ekwipunek:Maska, Strój akademii.
Pieniądze: 500 Ryo.
Historia:

~ZIEMIA~

Chłopiec urodził się w biednej rodzinie. Michi od urodzenia był wyjątkowy. Był bardzo mądry, silny i aktywny. W wieku 9 lat rankiem obudziło go jasne światło, gdy otworzył oczy i światło zgasło chłopiec zauważył wspaniałe ostrze, które leżało na jego klatce piersiowej. Chłopiec od razu domyślił się że to Zanpaktou, ponieważ jego ojciec opowiadał Mu o tym(Ten miecz jest żywiołu ognia). Chłopiec nazwał ten miecz Shiufejn(czyt.sziufejn). Gdy wziął miecz to ręki, złapał go mocnym chwytem, wyszedł na dwór i zaczął trenować. Następnego dnia jego matka zmarła przy porodzie młodszej siostry, a ojciec popełnił samobójstwo parę tygodni później. Michi musiał szybko zmienić się z chłopca w mężczyznę, by pilnować swojej młodszej siostry, która niedawno się urodziła. Gdy miał 10 lat jeden z hollów zabił jego młodszą siostrę, po czym kompletnie się załamał i stracił kontakt z całym światem zewnętrznym. Od tamtej pory całe lata trenował i mścił się na hollach zabijając ich jak najwięcej. Następnie dołączył do Shinigami by stać się jeszcze silniejszym.

~Akademia Shinigami~

Gdy tu dołączył trenował codziennie najwięcej z całej akademii. Zaczynał najwcześniej, a kończył najpóźniej. Po roku ciężkich treningów zaczął się zaprzyjaźniać z ludźmi którzy z nim trenowali i mieszkali. Po jakimś czasie stał się przyjazny dla każdego i zakochał się w jednej z dziewczyn w akademii. Już praktycznie zapomniał o zemście nad Hollami, kiedy nagle znów przybyli i zaatakowali ukochaną Michi'ego. Na szczęście Michi'emu udało się uratować dziewczynę. Niestety dziewczynę z akademii zabrali jej rodzice, ponieważ martwili się o Nią. Michi znów się lekko w sobie skrył, lecz nadal przyjaźnił się i rozmawiał z przyjaciółmi z akademii. Lecz od tamtego czasu Michi straszliwie boi się Hollowówm, gdy tylko na nie spojrzy wyobraża sobie to wszystko co mu zrobiły i jego ukochanym. Pewnego dnia Michi został wysłany na specjalny trening do sali treningowej ze sztucznymi Hollowami, by przezwyciężył swój lęk i walczył z Nimi jak dotychczas. Michi'emu zajęło to wiele tygodni, lecz w końcu przezwyciężył swój lęk i znów walczył z Hollami jak kiedyś.

~Wakacje~

Michi wyruszył z trójką przyjaciół na podróż w góry, by odpocząć od Akademii i wyluzować się bo wszystkich wydarzeniach, które tam przeżyli. Michi miał już 13 lat i za tydzień miał mieć urodziny. Czwórka przyjaciół podczas podróży w góry wiele się nauczyła- pracy zespołowej, poprawili kondycję, oraz stali się silniejsi i wytrzymalsi. Wrócili po tygodniu, w urodziny Michiego. Gdy doszli do Akademii Michiego czekała miła niespodzianka, było wielkie przyjęcie na plaży. Michi wspaniale się bawił i spotkał wielu starych znajomych, oraz poznał nowych członków Akademii, którzy doszli podczas nieobecności Michi'ego. Michi tamtego dnia potężnie dostał w głowe, i stracił połowe wspomnień. Od tamtej pory zapomniał o zemście nad hollowami i zaczął żyć od nowa.

P.S Historia nie jest idealna, bo dawno nie oglądałem Bleach'a i dużo zapomniałem, ale znów zaczynam oglądać, więc będzie mi coraz lepiej szło

Atrybuty:(10+3 od wieku+3 wady, +3 umiejętności = 19)
Siła: 13( Płeć+1 Rasa+1 wolne+1)
Szybkość: 10( Rasa+1 Wolne+2)
Zręczność: 5(Płeć -2
Wytrzymałość: 1(Płeć+1)
Inteligencja: 20( bonus+10)
Psychika: 5(rasa-3)
Reiatsu: 12(Rasa+1+6 wady i umiejętności)
Kontrola Reiatsu: 5

Udźwig:
Prędkość (śr.) 9km/h
Prędkość (max 28km/h

Umiejętności:Znakomity wojownik, bardzo mądry.
Wady: Niekontrolowane kidou

Zaklęcia:
Hadou:
#1 - Shou (Pchnięcie)
#3 - Housenka Houka (Ogień)
#6 - Gogyou (Podmuch Ognia)
#10 - Kasai (Ognisty Wir)
#31 - Shukkahou (Kula Czerwonego Ognia)
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Michi Masekura   Wto 22 Gru 2009 - 12:35

NEGATYW (największy i najczerwieńszy jaki mogę dac!)

1. Wygląd – zmień avatar, jest już on zajęty przez przynajmniej kilka osób.
2. Charakter – Kpisz prawda ? Napisz od nowa porządnie, bo to jest żenada.
3. Ekwi – zaczynasz od akademii wiec możesz mieć co najwyżej boken i strój ucznia.
4. Historia – KPINA, od nowa

PS – moja rada, po pierwsze zacznij czytać, i radzę od przeczytania porządnego opisu charakteru, historii i wyglądu. Po drugie jak już to zrobisz napisz do mnie a udostępnię Ci kilka zaakceptowanych kart żebyś mógł poczytać. Po trzecie postaraj się i spędź nad kartą więcej niż jedną godzinę.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Michi Masekura   Wto 22 Gru 2009 - 12:41

Bida z nędzą. Charakter jest krótszy od nadruków na etykietkach, historia jest w stanie połowicznego rozpadu. Na ziemi dostał Zanpaktou, które pojawiło się ni z gruszki ni z pietruszki + ojciec opowiadał mu o tym (Skąd on to do kutwy wiedział?!) No i dostał się do akademii nie umierając. Super, ja też nie oglądałem zbyt dużo Bleacha, ale takie podstawy to ja znam. Nie wspominam już nawet o długości tej historii.

A staty... jest taka zasada. Stat nie może być mniejszy niż 5, no chyba że jest to odgórnie zarządzone (np. bazowo kobieta ma 7 zręczności, 4 wytrzymałości i 4 siły) Czyli twoje 1 wytrzymałości to chyba taki żarcik. Zwłaszcza że po 2 uderzeniach na odlew jest martwy.

Proszę, masz tutaj soczystego negatywa i czekam na poprawę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Michi Masekura   Sro 23 Gru 2009 - 17:58

Na początek pewien uroczy cytat:"...jeden z hollów zabił jego młodszą siostrę, po czym kompletnie się załamał i stracił kontakt z całym światem zewnętrznym..."
Biedny hollow...zabił dziewczynkę i się załamał. Jestem wzruszony.
A teraz właściwa ocena karty:
a.Wygląd-Obrazek przedstawia postać kanoniczną, a nasze forum reklamuje się jako takie, które podobnych praktyk nie uprawia.
b.Charakter-Totalny niewypał, wręcz kpina.
c.Historia- Ż-e-n-a-d-a.

Dostajesz ode mnie w pełni zasłużony negatyw. Mam nadzieję, że ta karta to jakiś żart a nie poważna próba;p

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Michi Masekura   Sro 23 Gru 2009 - 18:03

Proponuję koledze zajrzeć do:
http://bleach.iowoi.org/tworzenie-karty-postaci-f2/

http://bleach.iowoi.org/zasady-gry-f1/poradnik-tworzenia-postaci-t1022.htm

Jeżeli sumiennie przeczytasz trzy zawarte w linkach tematy będziesz wiedział jakie stawiamy tutaj kryteria.

PS: jak chcesz to mogę się postarać żeby zrobić ci avka. Tylko musisz porządnie postać opisać, możesz podbić na PW.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Michi Masekura   

Powrót do góry Go down

Michi Masekura
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1