IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Homexsus ( hollow )

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 17:20

Imie : Homexsus (za życia Mor )
nazwisko: brak ( za życia Glen )
profesja : hollow
waga : 100 kg
wzrost : 200 cm
wygląd :

charakter : Nienawidzi przegrywać i się poddawać . Nigdy nie odpuszcza dopóki nie zabije swojego przeciwnika . Często bywa krytyczny wobec innych . Jest zadufany w sobie . Jego największym celem od zostania hollowem jest zostać Vasto Lorde . Kocha walke i jest w niej niesamowicie opanowany . Bardzo lubi bawić sie z słabszymi przeciwnikami .

Historia : Urodził się w patologicznej rodzinie w Meksyku . Jego ojciec był alkocholikiem , natka narkomanka . Wychowywał się do śmierci na slamsach . Mieszkał w blaszanej chacie . Jego rodzina btła zbyt biedna , żeby starczyło na chociaż podstawową edukację syna . Zdarzało się , że nic nie miał w buzi przez tydzień . Mówić się nauczył kiedy miał 1.5 roku . Jeszcze przed nabyciem tej umiejętności był świadkiem jak jego ojciec wydawał wszystkie pieniądze na alkochol , znęcał się nad matką i nad nim fizycznie jak i psychicznie . Koszmar trwał ponad 3 lata od jego urodzenia , lecz w jednym momencie karta odwróciła się na jego strone . Jego ojciec został zabity przez matke nożem kiedy on spał . Jednak drugą stroną medalu było to , że ojciec zawsze chociaż troche pieniędzy potrafił skołować .

Dopuścił się kanibalizmu zjadając zwłoki swojego ojca matka się wtedy go strasznie przestraszyła . Zaczeła go uwarzać za potwora . Jako 4 letni chłopiec kradł jedzenie innym mieszkańcą slamsów . Zawsze troche jedzenia odstępował matce , która jednak się go bała i miała dziwne przywidzenia , że jest diabłem w ludzkiej skórze .

Rok później zabił i zjadł umięśnionego kulturyste przechodzącego przez slamsy . W jego biednej dzielnicy po tym czynie wszystcy się go bali i nienawidzili go .

Gdy miał sześć lat został zastrzelony przez policję , która dorwała go na zjadaniu kolejnej ofiary . Jego kryptonim policyjny nazwywał się " kanibal " . Jego zwłoki zostały spalone . Hollowem stał się instynktownie z włanego wyboru .

Obudził się w innym ciele na białej pustyni i czuł wielkie pragnienie mięsa .

ekwipunek : brak
pieniądze : 0 ryo

Atrybuty:

Siła: 7
Szybkość: 3
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 4
Inteligencja: 11
Psychika: 5
Reiatsu: 6
Kontrola Reiatsu: 5

techniki : brak

UMIEJĘTNOŚCI
- Dominator
-Mózg

WADY
- dziecko

PŻ = 40
PR = 30
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 17:48

1. Wygląd nie dość że był użyty w anime, to jaszcze wydaje mi się ze miał go już ktoś w grze - poszukaj czegoś albo opisz... Kreatywność wcale nie boli, tylko jest wymagająca.
2. Charakter - Bla bla jest... Bez przesady co się stało z interpunkcją ? Czemu zdania brzmią jak by układał je 5-latek ?
3. Historia - O boże dawno się się nie uśmiałam xD... Dobry kawał.

Reszty nie sprawdzę bo nie ma po co gdyż cała fabuła jest do poprawienia... A i jeśli nie poświecisz kacie więcej niż godzinę to wątpię aby kto kol wiek ją przyjął... Hmmm zgaduje że masz koło 11 lat, i nie lubisz się z językiem polskim ani z czytaniem co ? Nooo to ja powiem że nie polubię się z tobą póki się nie przyłożysz.

BARDZO SOCZYSTY NEGATYW

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 17:59

Ja mogę ci doradzić tylko jedno: wywal tą KP, bo jest tragiczna. Zajrzyj do odpowiednich tematów:

http://bleach.iowoi.org/tworzenie-karty-postaci-f2/
http://bleach.iowoi.org/zasady-gry-f1/poradnik-tworzenia-postaci-t1022.htm

I po wnikliwym przeczytaniu i wzięciu pod uwagę porad tam zawartych zabierz się za pisanie KP, ok?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 18:08

...mam wrażenie Deja vu... że już widziałem dzisiaj równie beznadziejną KP.

Charakter, historia, wygląd... lepszą bym napisał będąc w stanie głębokiego skacowania. Wygląd używany wielokrotnie, niezbyt kreatywny. Patrząc na zdania które tworzysz, mam wrażenie że nie tylko twoja postać na 6 lat... ekhem... co to ja miałem? Ah tak, negatyw

PS. Kitsune, to miło z twojej strony, ale nie musisz podawać ciągle linka/ów do tych temacików. Jak mają IQ powyżej 80tki, to sami trafią. Ja jak zaczynałem przejrzałem chyba wszystkie tematy z tych informacyjnych, bez niczyjej zachęty czy pomocy. Oni powinni zrobić to samo ; p

@down

Ciesze sie że zwróciłas uwagę na moją dygresje Kamys ^^

Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia Pią 25 Gru 2009 - 18:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 18:13

Jeśli mają ekku to dobre stwierdzanie ;p

PS Panie Mefestacja, konto o nazwie Barragan jest też twoje co ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Sob 26 Gru 2009 - 19:10

To jest po prostu nie do zniesienia...każdy mały aspekt tej karty kuleje do tego stopnia, że stanowi wręcz obrazę dla wszystkiego, co na tym świecie poprawne.

NEGATYW.

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Sob 26 Gru 2009 - 19:37

Totalna kaszana dawno takiej nie było.Pomijając to co napisali poprzednicy.
Wierzysz to że pięcioletni chłopiec zabił kulturystę, nooo proszę opisz mi jak...
A policja strzelająca do dziecka wow nowość...

NEGATYW
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   

Powrót do góry Go down

Homexsus ( hollow )
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1