IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Homexsus ( hollow )

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 17:20

Imie : Homexsus (za życia Mor )
nazwisko: brak ( za życia Glen )
profesja : hollow
waga : 100 kg
wzrost : 200 cm
wygląd :

charakter : Nienawidzi przegrywać i się poddawać . Nigdy nie odpuszcza dopóki nie zabije swojego przeciwnika . Często bywa krytyczny wobec innych . Jest zadufany w sobie . Jego największym celem od zostania hollowem jest zostać Vasto Lorde . Kocha walke i jest w niej niesamowicie opanowany . Bardzo lubi bawić sie z słabszymi przeciwnikami .

Historia : Urodził się w patologicznej rodzinie w Meksyku . Jego ojciec był alkocholikiem , natka narkomanka . Wychowywał się do śmierci na slamsach . Mieszkał w blaszanej chacie . Jego rodzina btła zbyt biedna , żeby starczyło na chociaż podstawową edukację syna . Zdarzało się , że nic nie miał w buzi przez tydzień . Mówić się nauczył kiedy miał 1.5 roku . Jeszcze przed nabyciem tej umiejętności był świadkiem jak jego ojciec wydawał wszystkie pieniądze na alkochol , znęcał się nad matką i nad nim fizycznie jak i psychicznie . Koszmar trwał ponad 3 lata od jego urodzenia , lecz w jednym momencie karta odwróciła się na jego strone . Jego ojciec został zabity przez matke nożem kiedy on spał . Jednak drugą stroną medalu było to , że ojciec zawsze chociaż troche pieniędzy potrafił skołować .

Dopuścił się kanibalizmu zjadając zwłoki swojego ojca matka się wtedy go strasznie przestraszyła . Zaczeła go uwarzać za potwora . Jako 4 letni chłopiec kradł jedzenie innym mieszkańcą slamsów . Zawsze troche jedzenia odstępował matce , która jednak się go bała i miała dziwne przywidzenia , że jest diabłem w ludzkiej skórze .

Rok później zabił i zjadł umięśnionego kulturyste przechodzącego przez slamsy . W jego biednej dzielnicy po tym czynie wszystcy się go bali i nienawidzili go .

Gdy miał sześć lat został zastrzelony przez policję , która dorwała go na zjadaniu kolejnej ofiary . Jego kryptonim policyjny nazwywał się " kanibal " . Jego zwłoki zostały spalone . Hollowem stał się instynktownie z włanego wyboru .

Obudził się w innym ciele na białej pustyni i czuł wielkie pragnienie mięsa .

ekwipunek : brak
pieniądze : 0 ryo

Atrybuty:

Siła: 7
Szybkość: 3
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 4
Inteligencja: 11
Psychika: 5
Reiatsu: 6
Kontrola Reiatsu: 5

techniki : brak

UMIEJĘTNOŚCI
- Dominator
-Mózg

WADY
- dziecko

PŻ = 40
PR = 30
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 17:48

1. Wygląd nie dość że był użyty w anime, to jaszcze wydaje mi się ze miał go już ktoś w grze - poszukaj czegoś albo opisz... Kreatywność wcale nie boli, tylko jest wymagająca.
2. Charakter - Bla bla jest... Bez przesady co się stało z interpunkcją ? Czemu zdania brzmią jak by układał je 5-latek ?
3. Historia - O boże dawno się się nie uśmiałam xD... Dobry kawał.

Reszty nie sprawdzę bo nie ma po co gdyż cała fabuła jest do poprawienia... A i jeśli nie poświecisz kacie więcej niż godzinę to wątpię aby kto kol wiek ją przyjął... Hmmm zgaduje że masz koło 11 lat, i nie lubisz się z językiem polskim ani z czytaniem co ? Nooo to ja powiem że nie polubię się z tobą póki się nie przyłożysz.

BARDZO SOCZYSTY NEGATYW
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 17:59

Ja mogę ci doradzić tylko jedno: wywal tą KP, bo jest tragiczna. Zajrzyj do odpowiednich tematów:

http://bleach.iowoi.org/tworzenie-karty-postaci-f2/
http://bleach.iowoi.org/zasady-gry-f1/poradnik-tworzenia-postaci-t1022.htm

I po wnikliwym przeczytaniu i wzięciu pod uwagę porad tam zawartych zabierz się za pisanie KP, ok?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 18:08

...mam wrażenie Deja vu... że już widziałem dzisiaj równie beznadziejną KP.

Charakter, historia, wygląd... lepszą bym napisał będąc w stanie głębokiego skacowania. Wygląd używany wielokrotnie, niezbyt kreatywny. Patrząc na zdania które tworzysz, mam wrażenie że nie tylko twoja postać na 6 lat... ekhem... co to ja miałem? Ah tak, negatyw

PS. Kitsune, to miło z twojej strony, ale nie musisz podawać ciągle linka/ów do tych temacików. Jak mają IQ powyżej 80tki, to sami trafią. Ja jak zaczynałem przejrzałem chyba wszystkie tematy z tych informacyjnych, bez niczyjej zachęty czy pomocy. Oni powinni zrobić to samo ; p

@down

Ciesze sie że zwróciłas uwagę na moją dygresje Kamys ^^

Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia Pią 25 Gru 2009 - 18:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Pią 25 Gru 2009 - 18:13

Jeśli mają ekku to dobre stwierdzanie ;p

PS Panie Mefestacja, konto o nazwie Barragan jest też twoje co ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Sob 26 Gru 2009 - 19:10

To jest po prostu nie do zniesienia...każdy mały aspekt tej karty kuleje do tego stopnia, że stanowi wręcz obrazę dla wszystkiego, co na tym świecie poprawne.

NEGATYW.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   Sob 26 Gru 2009 - 19:37

Totalna kaszana dawno takiej nie było.Pomijając to co napisali poprzednicy.
Wierzysz to że pięcioletni chłopiec zabił kulturystę, nooo proszę opisz mi jak...
A policja strzelająca do dziecka wow nowość...

NEGATYW
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Homexsus ( hollow )   

Powrót do góry Go down

Homexsus ( hollow )
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1