IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Aki Daichi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Aki Daichi   Pon 28 Gru 2009 - 19:44

A więc jako MG oczekuję w miarę dobrego języka pisanego i oczywiście przynajmniej dwóch linijek odpisów. Zwykłem rozdawać punkty przede wszystkim na początku rozgrywki za treningi, lecz wraz z większym poziomem statystyk, trudniej się u mnie ją rozwija. Co do fabuły najchętniej tworze fabuły związane z intrygą, przetykane walkami i romansami. Ze strony graczy oczekuję trzymania się charakteru (dobre odgrywanie postaci) i przemyślanych decyzji pasujących do wspomnianego. Za złe odgrywanie mogą Was spotkać niemiłe konsekwencje. Jeżeli jesteś nieokrzesanym wojownikiem to takie zachowanie winno obowiązywać na każdym kroku. Bardzo lubię wykorzystywać wady, lecz i umiejętności respektuje należycie (jak mi się zdaje). Staram się dopisywać przynajmniej raz dziennie, lecz zazwyczaj to będzie kilka razy. Na forum bywam często, a jeśli ktoś chce pozyskać jakieś informacje ode mnie to najłatwiej przez PM, bo na gg jestem dość rzadko. Punkty przyznawane za MG mogą zostać wykorzystane przy TS, lub za jakiś czas treningów, jako iż dziwnie by wyglądały nagłe zmiany (np. po 5 sekundach potrafisz podnieść coś co nie mogłeś/łaś ruszyć wcześniej).

LISTA GRACZY:

- Koizumi Haruo - Shinigami

- Takagi Niizuki - Shinigami

- Himuro Ayumu - PluszaQ - Shinigami

Gracze nieaktywni

Teraz przyjmę gracza jeżeli będzie miał problemy ze znalezieniem MG.

Ostatnio zmieniony przez misza dnia Sob 7 Sie 2010 - 19:17, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Aki Daichi   Nie 14 Mar 2010 - 11:31

Chciałem z tego miejsca bardzo przeprosić moich graczy za mą długą nieobecność, jednakże nawał obowiązków jak i innych ważnych spraw wymusił taką sytuację. Mam nadzieję, że mi wybaczycie i że szybko nadrobimy te stracone dni.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Aki Daichi   Czw 1 Kwi 2010 - 12:42

Po raz kolejny przepraszam, ze nieobecność, lecz nawał różnych innych rzeczy mnie porwał i porywa jeszcze na trochę, myślę, że z czasem nawet przez te święta będzie krucho, z racji, że w szkole umyślili sobie genialne plany zagospodarowania nam świat, dlatego będę jeszcze kilka dni nieosiągalny w sprawach odpisów, oraz ich liczba w okresie poświątecznym będzie ograniczona. Jeszcze raz przepraszam i jakbym nie zdążył - wesołego jajka ;]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Aki Daichi   Czw 2 Wrz 2010 - 6:46

Z przykrością muszę poinformować, że zważając na okoliczności i ilość czasu, który mogę poświęcić na prowadzenie i grę, jest znikomy, przez co muszę zrezygnować i z prowadzenia i z grania. Bardzo tego żałuję, jednakże okoliczności są jakie są.

Przykładem jest ostatni tydzień - mimo, że to jeszcze były wakacje nie miałem ani krztyny czasu na jakiekolwiek zajęcie tego typu.

Przykro mi z tego, że muszę Was zostawić, bardzo miło się współpracowało, za co dziękuję, aczkolwiek czas płynie i umyka, w tym momencie muszę mimo Wszystko muszę Was opuścić. Przyszli MG moich podopiecznych proszeni się o kontakt na GG o informacje na temat najbliższej fabuły.

Do zobaczenia może za rok...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Aki Daichi   Today at 12:28

Powrót do góry Go down

Aki Daichi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1