IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Abukashi Gobiko[człowiek]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Abukashi Gobiko[człowiek]   Wto 29 Gru 2009 - 16:33

Imię: Abukashi
Nazwisko: Gobiko
Profesja: Człowiek
Waga: 66kg
Wzrost: 174
Wygląd: Szczupły, zadbany mężczyzna w młodym wieku, nigdy nie uprawiał zawodowego sportu, lecz jego sprawność jest powyżej przeciętnej, jako azjata ma czarne oczy i włosy. Jest ostrzyżony na jeża, lecz zakrywa go pod kapturem. W zmienionej formie jego postać przyjmuje potworniejszy wygląd:
Spoiler:

Charakter: Trzyma się na uboczu, nie lubi zawierać nowych znajomości, a zawarte nie traktuje serio. Stara się wszystko załatwić szybko i bez ceregieli, nie dorabia do swoich czynów filozofii, która miałaby go z nich rozgrzeszyć.
Ekwipunek: ubranie
Pieniądze: 500 Ryo.

Historia:
Abukashi urodził się w Osace, był jedynym dzieckiem swoich rodziców: ojca policjanta – hardego człowieka z zasadami oraz matki, która była nauczycielką. Dzieciak nie sprawiał kłopotów, rodzice bardzo go kochali, ale mieli stanowcze podejście, zwłaszcza ojciec, który stanowił autorytet dla malca. Warunki pozwalały się chłopakowi rozwijać intelektualnie i fizycznie, był to jeden z tych typów, który w niczym nie jest najlepszy, ale we wszystkim jest niezły. W pierwszych latach szkoły zaczął się interesować naukami ścisłymi, które były dla niego o wiele ciekawsze niż filozoficzne bzdety na nauce języka. Nie sprawiał też kłopotów wychowawczych, jego skryty charakter i niezależność sprawiały, że nie popadał w złe towarzystwo i nie szukał zaczepek, po prostu było to według niego niewarte zainteresowania, alkohol mógł służyć jedynie w procesach chemicznych, które lubił sprawdzać w pracowni chemicznej swojej szkoły. Jego postawa nie przysporzyła mu wielu znajomych, przede wszystkim okazywał pewną dozę nieufności, dopiero po pewnym czasie poznał kilku ludzi mających wspólne pasje takie jak nauka albo sport. Nie byli to jednak przyjaciele na długi czas, najczęściej zmiana szkoły powodowała, że znajomość się urywała. Nigdy nie mógł zauważyć sensu wielkiej przyjaźni, ogólnie relacje międzyludzkie były dla niego niezrozumiałe, zdrowy rozsądek podważał sens poświęcenia się z miłości, a jego ateistyczne poglądy sprawiały, że tak naprawdę po prostu trwał bez wyższego celu, priorytetu czy wielkiej ambicji ponad inne, nie było żadnego marzenia, snu do spełnienia... ale jemu to nie przeszkadzało.

Gdy został absolwentem szkoły średniej zdał do Akademii Wojskowej, jego konik do nauk ścisłych został wykorzystany przez pewnego człowieka z USA, który zaprowadził go na wydział badań nanotechnologii i inżynierii genetycznej w Karakurze, tam jako ochotnik został oddelegowany na staż w korporacji Kobayashi gdzie zaczęto pracować nad czymś bardzo nowatorskim. Jak się okazało korporacja potrzebowała bardziej dobrej kondycji królików doświadczalnych. Nim Abukashi się zorientował został nafaszerowany lekami i narkotykami.
Nie wie co się stało, co z nim robiono i ile to trwało, ale gdy tylko odzyskał przytomność widział jak dwóch ludzi w białych fartuchach nachylali się nad jego klatką piersiową z małą piłą tarczową na pełnych obrotach. W zaskoczeniu i szoku zamachnął się, „doktorzy” odlecieli na parę metrów. Nie wiedział gdzie jest, ale miał przemożną ochotę uciec z tego miejsca, jak się okazało było ono ściśle bronione przez żołnierzy, widząc ich poczuł dziwne uczucie w rękach, a zaraz potem zobaczył, że są zupełnie inne: silne, potworne, zabójczo ostre. On sam czuł niesamowitą siłę. Rozpoczął krwawą jatkę, w której śmierć poniosło wielu ludzi. Nie kontrolował się, czuł, że siła, która go napędzała przejmuje nad nim panowanie. Dopiero po chwili odzyskał świadomość stojąc w basenie krwi, właściwie nie wiedząc jak sam przeżył, nie czuł też żadnych ran, zmęczenia. Nie mógł jednak długo czekać, bo na drugim końcu korytarza kolejna grupa żołnierzy już celowała do niego z małej artylerii. Jak się okazało jedynym wyjściem było okno. Nie bacząc na konsekwencje wyleciał z niego, od ziemi dzieliło go prawie 10 pięter, lecz lądując nie zrobił sobie żadnej krzywdy, zdziwiło go natomiast jak wielki krater zostawił po sobie, znając dobrze fizykę wie, że musiałby ważyć co najmniej pół tony przy czym dobrze wiedział, że nigdy nie pozwolił sobie na przekroczenie 70kg na wadze. W oddali zobaczył człowieka – tego samego, który wprowadził go w projekt nie mówiąc o najważniejszym. Nie czekając na nic wskoczył ze sporego susa na samochód i wyciągnął go przez przednią szybę. Nie bacząc na jego stan zadał mu od razu pytanie niemal je wykrzykując:
- co mi zrobiliście?
- O mój boże, ty jesteś...

Mężczyzna będący wpierw w wielkim szoku widząc Abukashiego stracił przytomność, Abukashi jednak nie zamiaru się poddać, postanawia dowiedzieć się za wszelką cenę co z nim zrobili, nawet jeżeli miałby pozostawić po sobie trupy. Teraz widział cel w swoim życiu, a była nim zemsta i doszukanie się prawdy.

STATYSTYKI
P- płeć, R-rasa, W- wada WL wolne pkt(10+4wiek=14)
Atrybuty:
Siła: 5+1P=6
Szybkość: 5+1W=6
Zręczność: 5-2R+2WL=5
Wytrzymałość: 5+1P+5WL=11
Inteligencja: 5+5WL=10
Psychika: 5
Reiatsu: 5+3R+2WL=10
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE
Udźwig: 60kg
Prędkość (śr.): 8km/h
Prędkość (max.): 24km/h
PŻ (Punkty Życia): 110
PR (Punkty Reiatsu): 50

Umiejętności: Medycyna, Regeneracja, Wytrwały survivaloviec.
Wady: Amnezja, Obsesja.

Spoiler:

Ostatnio zmieniony przez Kitsune dnia Wto 29 Gru 2009 - 18:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Abukashi Gobiko[człowiek]   Wto 29 Gru 2009 - 17:39

Cytat :
Wygląd: (...) mężczyzna w sile wieku (...)
23 lata to raczej mlody czlowiek. Wydaje mi sie, ze "w sile wieku" uzywa sie raczej powyzej 30-stu, albo i 40-stu.

Reiatsu wychodzi mi 50, nie 80.

Reszta dla mnie w porzadku. W historii podoba mi sie, ze bohater nie byl bity, nie byl w gangu, nie zjadal ludzi, nie brak dragow. Wreszcie normalne dziecinstwo. Jest punkt zaczepienia, a jesli ktos lubi komiksy Marvela to doskonale sie w tym odnajdzie.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Abukashi Gobiko[człowiek]   Wto 29 Gru 2009 - 19:00

Poprawiłem PR i ten zwrot, nie wiem w sumie czemu tak napisałem, jakoś mi się skojarzyło to bardziej z 20-25 lat, a teraz faktycznie to dziwnie wyszło.
PS: historię układałem przede wszystkim na bazie pytań z poradnika, a pomysł na postać wyszedł z gry komputerowej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Abukashi Gobiko[człowiek]   Czw 31 Gru 2009 - 18:38

Troszkę mało jak na dwadzieścia trzy lata.

1min po
Znaczy się historia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Abukashi Gobiko[człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 19:39

Kei widziałam krótsze historie w wykonaniu niektórych...

Dobra a teraz właściwa ocena karty

1. Wygląd - może być, dobrze że dodałeś też obrazek, uzupełnia się z opisem.
2. Charakter - straszliwe biedny, dla mnie aż za... Bardzo się cieszę sięe żadna cecha nie została wymieniona po "imieniu", jednak to za mało.
3. Historia, nieco przykrótka, zauważyłam że początek całkiem nieźle uzupełnia charakter... Przydało by się jednak zawrzeć to co tam jest napisane w charakterze.
Dalej historia bardzo fantasy (kojarzy mi się jakoś tak z Wolverinem), w zasadzie do pewnego momentu nie mam nic przeciw (do wyskoczenia z budynku, z 10 piętra).
Dodatkowo dosyć przy krótkawa jak na 23 lata, myślę ze przydało by się opisać przynajmniej fragment jego normalnego dnia kiedyś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Abukashi Gobiko[człowiek]   

Powrót do góry Go down

Abukashi Gobiko[człowiek]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1