IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

M Wita

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: M Wita   Sob 2 Sty 2010 - 2:02

Hey!
Jestem Morion, choć w skrócie ostatnio używam M, bo znajomych dorwała tendencja do przekręcania Morion na japońską modłę.
W Bleach rpg jestem nowy, choć nie jest to mój pierwszy pbf. Grałem kiedyś w Naruto, a poza tym w kilka gier w autorskich światach. Ostatnio uczestniczę w pbfie opartym na Polskim systemie Klanarchia. Mam za sobą także kilka normalnych sesji w DnD. Lepiej się czuję jako gracz, do bycia MG brak mi cierpliwości, sesje DnD prowadzę z zasady jaką ze znajomymi obraliśmy, że prowadzimy kampanie na zmiany. PBF poprowadziłem raz, i to pewnie ostatni. Uwielbiam tworzyć postacie i ciągnąć je na wyżyny.
Z muzyki lubię trochę rocka i metal, prawie każdą odmianę. Moje ulubione zespoły z bardziej współczesnych to: Vader, Graveworm, Kataklysm i Hypocrisy. Lubie też starocie takie jak Black Sabbath czy Judas Priest.

Lubię filmy s-f i książki fantasy. Preferuję ostatnie dzieła polskiej fantastyki, jakby po autorach iść to:
-Sapkowski
-Kosakowska
-Pilipiuk
-Piekara
-Ćwiek
-Komuda.

Poza tym lubie Rogera Zelaznego.
Jestem na 30 tomie Sagi o Ludziach Lodu.
Z gier lubię cRPG takie jak Neverwinter Nights czy TES III Morrowind. Z serii Gothic pierwszą część, choć strasznie łatwa, do drugiej tracę cierpliwość czasem. Na trzecią mam za słaby komputer. Z jRPG Chrono Trigger, Golden sun, Final Fantasy I, tactics, w pare innych tak o sobie grałem, i masę co tytułów już nie pamiętam. Grałem w wszystkie pokemony do gba, to też jrpg w końcu. Z platformówek niewiele lubę, głównie Megaman Zero.
Oczywiście lubię mangę i anime. Do moich ulubionych serii należą:
Dragon Ball
Bleach
Naruto
Flame of Recca
Jojo's Bizzare Adventure
Ninja Scroll
One Piece
Detroit Metal City
Kino no Tabi
Mushishi
Cowboy Bebop