IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 1/3
Haruaki Kuchiki - 1/2

Share | 

Kahori Mizuno [Człowiek]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kahori Mizuno [Człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 15:30

Imię: Kahori
Nazwisko: Mizuno
Profesja: Człowiek
Waga: 55 kg
Wzrost: 168 cm
Wygląd:

Charakter: Jestem od małego bardzo miła i przyjacielska dla innych. Gdy osoba jest w potrzebie, pierwsza przychodzę na ratunek a więc jestem też pomocna i wrażliwa na cudzą krzywdę. Czasami jednak jak coś mi nie podchodzi pod moje myśli to potrafię być bardzo nie miła i obrażalska co wypływa też na innych lecz szybko się ogarniam i jest wszystko w porządku. Jestem też inteligentna, od czasów kiedy zaczęłam się uczyć miałam bardzo dobrze oceny lecz nie najlepsze, chociaż zawsze mi było mało. Jak gorszą ocenę dostałam to już byłam na siebie zła, a więc tu wychodzi moja ambicja. Jestem tez urokliwa, lecz do tej pory wszelkie zaloty odrzucałam.
Ekwipunek:
Pieniądze: 500 Ryo.

Historia:
Moje wspomnienia, które pamiętam dokładnie zaczynają się gdy pierwszy raz poszłam do szkoły. Miałam wtedy 6 lat. Pewnego dnia, gdy nastał ranek, obudziłam się w swoim łóżeczku. Wstałam i przetarłam oczka, ziewnęłam i podeszłam do okna, wyjrzałam przez nie i zobaczyłam piękne wschodzące słońce, ptaki, które wesoło ćwierkały i jak na ranek i koniec lata było strasznie gorąco. Moją uwagę nagle przykuła postać, która była przykuta łańcuchem do pobliskiej latarni postać. Była przezroczysta. Zauważyłam że tuż przed latarnią były kwiatki i palący się znicz. Nigdy nie widziałam tam tego wcześniej. Co to było? Nie wiedziałam. Poczułam naglę energię dość sporą. Otworzyłam bardziej okno, by lepiej widzieć. Tuż przed moim nosem przeleciał motyl, był nadzwyczaj dziwny ale bardzo piękny, był koloru czarnego. Gdy motyl znikł mi z oczu znów spojrzałam przed siebie i zobaczyłam błysk i postać z łańcuchem znikła. Przetarłam oczy z niedowierzaniem. Naglę z nikł i straciłam go z oczu. Stałam tak w oknie przez dłuższą chwilę, nie dowierzałam w to co zobaczyłam. Usłyszałam głos mamy który dobiegał z dołu. Ocknęłam się i doszłam do wniosku że to moja bujna wyobraźnia i mi się to przewidziało. Ubrałam się szybko, umyłam się i zeszłam na dół do kuchni na śniadanko. Przy stole była już cała rodzinka: tata- Akio, mama- Michiuru, starszy brat- Yuki. Po śniadaniu tata odwiózł mnie i brata do szkół. I gdy przekroczyłam mury szkoły, i właśnie tam zaczęła się moja przygoda. Poznałam dużo ludzi, którzy z czasem zostali moimi przyjaciółmi.

Lata mijały, czas mijał nie ubieganie i nim się obejrzałam miałam już 14 lat. Chodziłam już do drugiej klasy gimnazjum. Prowadziłam beztroskie życie, wśród szczęśliwej rodzinki i wspaniałych przyjaciół. Lecz niestety czarne chmury przybyły nad naszą rodziną.
Pewnego dnia, moja mama miała podjechać samochodem pod moja szkołę, gdzie miałam zajęcia pozalekcyjne, a mianowicie chodziłam na lekcje karate. Gdy skończyłam lekcje i wyszłam przed budynek szkoły, pogoda była fatalna, padał duży deszcz i była straszna burza. Mama już czekała na mnie przed samochodem z parasolką w ręku. Pomachałam do niej z uśmiechem i zaczęłam biec w jej kierunku, żeby zbyt nie zmoknąć. W połowie drogi, nagle znikąd zrobiła się ciężka atmosfera i coś było nie tak. Czułam to narastające uczucie nie pokoju. Moją mamę coś obserwowało (tak czułam) tuż nad samochodem mamy. Pomyślałam sobie, że mi się wydaję. W końcu moje oczy widziały już dużo dziwnych rzeczy i się już przyzwyczaiły do tego. Nagle tak jakby ktoś zwolnił czas. Biegłam strasznie wolno. Natomiast moja mama nadal się zachowywała tak jakby nic się nie działo i zaczęła machać do mnie z uśmiechem na twarzy. Naglę mama się wzbiła w powietrze, zaczęła krzyczeć. Widziałam tego czegoś kontury, ledwo ale widziałam coś. Było olbrzymie i przerażające. W jednej chwili mama zniknęła. Stało się to tak szybko i niespodziewanie, że przez chwilę myślałam że to znowu moja wyobraźnia i to jest tylko iluzja. Lecz niestety tak nie było i po chwili doszło do mnie co się stało naprawdę, że mama zniknęła i tak naprawdę nie wiedziałam co się stało. Przeczuwałam najgorsze. Upadłam na kolana i łzy zaczęły same lecieć. Usłyszałam słaby ryk, wzdrygnęłam się i spojrzałam się w tamtym kierunku. Czułam że to coś zbliżało się do mnie. Nie mogłam się ruszyć, sparaliżował mnie strach. Nic nie mogłam zrobić, więc zamknęłam oczy i czekałam aż zrobi to samo co mojej mamie pogodzona już że to koniec mojego życia. Poczułam nagle straszną ilość energii, która pojawiła się nagle. Otworzyłam oczy i usłyszałam tylko szybkie cięcie. Naglę uczucie ciężkości zniknęło. Wszystko ustało i powróciło do normalności. Nie wiedziałam co to było. Poczułam w sobie pustkę. Znów zostałam sama. Po chwili przyjechała policja. Dalej już nie pamiętam co się stało bo zemdlałam i jak się obudziłam znalazłam się w moim łóżku.
Okazało się że mama zginęła (tak stwierdziła policja bo znaleźli ślady krwi i strzępy ubrania). Bardzo przeżyłam śmierć mojej mamy, cała rodzina cierpiała, chyba najbardziej ojciec. Popadł w depresje, zwolnił się z pracy i zaczął pić. Mój starszy brat chodził na studia i pracował jednocześnie by móc jakoś utrzymać nas. Ja również znalazłam sobie pracę dorywczą po szkole. Lecz to nie wystarczyło i musieliśmy sprzedać dom i przeprowadzić się do mniejszego mieszkania.
Chciałam wiedzieć coś się stało tak naprawdę. Co to było i co się ze mną dzieje, że widzę takie dziwne rzeczy.
Starałam się moje cierpienie ukryć głęboko w moim sercu, starałam się ukryć smutek. Starałam się również jakoś podbudować na duchu ojca, lecz moje starania nie dawały żadnego skutku. Starałam się odbudować szczęście, które zostało stracone tak brutalny sposób.

Mijały lata i w końcu gdy skończyłam 17 lat, zaczęłam chodzić do ostatniej klasy liceum. Nadal miałam dużo przyjaciół i starałam się cieszyć życiem jak dawniej. Dziwne zjawiska mnie nie opuściły, były w moim życiu co raz częściej.
Pewnego dnia uświadomiłam sobie, że mam wyjątkowy dar, lecz nie wiedziałam jak to wykorzystać. Może czas na to pokaże.

STATYSTYKI

(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5. Statystyk nie można odejmować - mogą spaść poniżej 5 tylko pod wpływem umiejętności, premii od płci lub profesji i oczywiście w trakcie przygody.)
Atrybuty:
Siła: 5-1+3=7
Szybkość: 5+2=7
Zręczność: 5+2=7
Wytrzymałość: 5-1=4
Inteligencja: 5+6=11
Psychika: 5
Reiatsu: 5+3+1=9
Kontrola Reiatsu: 5+1=6

OGÓLNE

Udźwig: Siła*10 kg= 70
Prędkość (śr.): 7 [km/h].
Prędkość (max.): 24 [km/h].
PŻ (Punkty Życia): 40
PR (Punkty Reiatsu): 54

Umiejętności: Nadzwyczajna Uroda, Podstawowy Samoobrony
Wady: brak

Ostatnio zmieniony przez Kahori Mizuno dnia Pon 4 Sty 2010 - 14:54, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 15:51

Zmieniłem szyk na bardziej przejrzysty.

Zapewne i tak co bardziej gorliwi MG wynajdą błędy, głównie historia(brak rozpisania relacji w rodzinie choćby). Ja ci ją zaliczę, bo w sumie to co wiem o postaci: jaka jest, co przeżyła itd. wystarczy. To samo charakter, po prostu wiem jaka to osoba.

Staty zdają się być ok, tak więc ode mnie masz AKCEPT

PS: zmniejsz avka, wystarczy na 120x120.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 16:19

Dziękuje:) ja wiem, nie jestem dobra w pisaniu takich historii, męczyłam się nad nią przez pół dnia. Ale dziękuje za akcepta:)
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 18:37

Wiesz wpierw miałem dać Negatyw za historię w pierwszej osobie ale skoro się tyle męczyłaś to masz ;] Sama historia w sumie nie jest zła w porównaniu do niektórych ;]
Akcept

popracuj tylko trochę nad budową zdań...;]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 18:56

Dziękuje bardzo:) będę się starać:)
Kto mnie weźmie pod swoje skrzydła?^^
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 18:57

Hmmm chwali Ci się że męczyłaś się pół dnia, jednak na tyle będzie chwalenia z mojej strony... Język w jakim została napisana KP nie kojarzy mi się z męczeniem nad kartą pół dnia, moja rada - więcej książek. Tym bardziej że gry pisane wymagają jako takich umiejętności pisania. Choć przyznam ze tragedii na całe szczęście nie ma.

Nie cierpię pisania opowiadań z pierwszej osoby (wyjątkiem dla mnie jest Pan Piekara którego osobiście uważam za Boga opowiadań, ale uznajmy że nie ma tu on nic do rzeczy), czemu ? bo jest to po pierwsze trudne (trudniej zawrzeć niektóre opisy, na sam przykład wyglądu), po drugie często wprowadza to sporo chaosu. No ale przyjmuje i ten i ten typ narracji wiec tego poprawiać nie musisz.

Zapędziłam się znów... Napisze co w zasadzie musisz poprawić dla mnie

Po pierwsze bardzo nie pasuje mi zależność statystyk do tego co masz w historii. Normalny człowiek w zasadzie powinien mieć po 5 kontroli rei i rei, co daje nam 25 raietsu. Ty masz 8 i 5 co daje nam 40. Zasadniczo myślę ze z taką ilością można już widzieć duchy, jednak Nie hollow i nie shinigami, czemu ? bo z tego co pamiętam widzie "silniejszych dusz", było dostępne dla tych co to sami mogli się popisać większa ilością rei. W zasadzie myślę że starczyło by ponad 50 aby dobrze widzieć. W tym wypadku wystarczy abyś troszkie zmieniła staty i będzie dobrze... Jednak pamiętaj że widząc shini i hollow masz ogromne prawdopodobieństwo widzenia dusz, zwykłych... No i byłabyś smacznym kąskiem dla Hollow, zupełnie jak ichigo który wolał zjeść naszego bohatera za miast ruki.

I druga rzecz która mnie boli i którą powinnaś poprawić aby dostać ode mnie akcepta. Z tego co pamiętam z pierwszego odcinka anime wychodziło na to że shini są dla ludzi neutralni. W większości wychodzą z założenia iż są niewidzialni i nie słyszalni.
Nie wiem więc dla czego shini miałby pocieszac twoją postać (pomijając fakt że są neutralni). Sprawa dwa... Już nie widzę uświadamiania dziewczyny o świecie, o hollow, shinigami i tak dalej.

Negatyw

Od tyle ode mnie

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Nie 3 Sty 2010 - 19:23

Już historię zmieniłam. Nie wiem jak zmienić staty jak w profesji jest napisane że mam dodać +3 pkt do reiatsu. Więc jak mam zrobić żeby było po 5 jak tak jest napisane?
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Pon 4 Sty 2010 - 10:10

Tak, tak, polecam jednak zedytowac punkty wolne tak aby wyszlo troche wiecej stastatystyki rei

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Pon 4 Sty 2010 - 14:55

Już poprawiłam:)
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Pon 4 Sty 2010 - 19:14

Cóż... Historia wydaje się być biedna, ale dajmy na to że przymknę troszkę oko, gdzieś w zasadzie trzeba się nauczyć grać, a widzę ze z twojego stylu pisania będzie można coś wyciągnąć, akceptuje

Przenoszę postać do oczkujących na MG, zacznij sobie szukać mistrza, jeśli w przeciągu tygodnia nie znajdziesz żadnego zgłoś się do mnie, postaram się pomóc.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Pon 4 Sty 2010 - 20:42

Dziękuje^^ Kto mnie weźmie pod swoje skrzydła?:)
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   Pon 4 Sty 2010 - 20:51

zgłoś się sama do któregoś MG, każdy z nas ma swój temat gdzie zamieścił wymagania itp. sprawdź sama który najbardziej będzie ci pasował
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kahori Mizuno [Człowiek]   

Powrót do góry Go down

Kahori Mizuno [Człowiek]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1