IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 3/3
Shadow - 1/1 | Kovacs - 0/1 Ekkusu - 3/3

Share | 

Mitsurugi Fuchida

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Mitsurugi Fuchida   Sob 9 Sty 2010 - 17:21

Imię: Mitsurugi
Nazwisko: Fuchida
Profesja: Shingami
Waga: 78
Wzrost: 180

Wygląd: Niebieskooki mężczyzna o długich włosach, koloru czerwonego. Odziany jest w całkiem oryginalne kimono – połączenie fioletu z bielą, w przeciwieństwie do reszty shinigami. Jego cechą charakterystyczną jest też blizna na lewym policzku, która nie tyle szpeci, ale nadaje mu więcej urody. Wzrostem, czy masą nie wyróżnia się od pozostałych – 1,8 m, 70 KG.

Charakter: Mitsurugi z charakteru jest dość dowcipną osobą. Lubi się pośmiać, spędzić czas z przyjaciółmi. Jednakże, mimo wszystko potrafi zachować powagę w odpowiedniej sytuacji. Nie jest On arogancki, czy też pełen pychy. Jeśli chodzi o zainteresowania – poza rozwojem Kidou, bardzo interesuje Go byt Hollow. Darzy je współczuciem z tego względu, że są skazane na wieczny głód. Dlatego też zdarza mu się, że zamiast odebrać takiemu życie, zadaje mu pytanie, czy chce nadal tak żyć. Los Hollow jest zależny od tej odpowiedzi. Jeśli chodzi o resztę ras, to zachowuje neutralność – nie żywi urazy do Bounto, czy Quincy. Vaizardów traktuje jak shinigami. Warto też dodać, że Mitsurugi jest gentlemanem i nie odważy się podnieść ręki na płeć przeciwną. Dąży do tego, aby objąć stanowisko kapitana – mimo tego, że często nie wykazuje się zbyt dużym zaangażowaniem, czyt. jest leniwy.

Ekwipunek:
  • Zanpakutou
  • Gikonganx5
  • Gigai
  • Strój Shinigami
  • Odznaka shinigami

Historia:

Mitsurugi nie pamięta nic za życia, nie pamięta także czy kiedykolwiek pojawił się w Rukongai. Ostatnie co pamięta to dzień, w którym obudził się w łóżku, w kwaterze IV oddziału. Kiedy się obudził zobaczył kilka twarzy, których raczej nigdy przedtem nie widział. Po rozmowie z kapitanem dywizji dowiedział się kilku rzeczy, m. in. dowiedział się, dlaczego obecnie leży w łóżku tak poturbowany.
- Oberwałeś dość mocnym hadou. Niestety oprócz obrażeń, straciłeś także wiele wspomnień.
Te słowa padły jako pierwsze, kiedy zapytał co tutaj robi. Niestety, czy to była prawda, czy też nie – tego nikt nie wie. Gdy wreszcie doszedł do siebie, został odesłany do akademii. Tam wznowił swoje szkolenie, gdzie dane mu było uczyć się wszystkiego od początku. Od dnia, w którym został uświadomiony do czego doszło stara się robić wszystko, aby odzyskać swą pamięć.
Pierwszego dnia, po powrocie Mitsurugiego do zdrowia odbyła się kameralna impreza. Koledzy i koleżanki z akademii zorganizowali wszystko, aby w należny sposób powitać shinigamiego, który powrócił wreszcie do zdrowia. Na powitanie Mitsurugi został obrzucony pytaniami..
- Hej jak się trzymasz ??
– Co Ci się stało ?
- Ponoć mocno oberwałeś, to prawda ?
Padało mnóstwo pytań i niestety nie na wszystkie można było odpowiedzieć. Utrata pamięci, która nastąpiła po wypadku przyczyniła się do tego, że Mitsurugi sam wielu rzeczy nie wiedział. Po rozmowie ze wszystkimi, zabawa się rozkręciła. Mitsurugi w towarzystwie starych kolegów, którzy mu o sobie przypomnieli, usiadł przy stoliku i zawołał do barmana.
- Sake poproszę !
Słysząc to, jego towarzysze bardzo się zdziwili. Znając nieco Mitsurugiego wiedzieli, że alkohol mu nie służy i bardzo szybko „odpada”. Kiedy kelner podał dany towar, Kouta – stary przyjaciel Mitsa zabrał mu go sprzed nosa i łyknął szybkim tempem.
- Chyba nasz koleżka zapomniał, jak mu alkohol szkodzi.. – powiedział Kouta, odkładając puste naczynie.
- Co, mi ? To ja nie mogę pić ?? – zapytał zakłopotany.
- Na Twojej pierwszej i ostatniej popijawie odpadłeś zaraz po łyku sake. Chyba nie chcesz się znów ośmieszyć ?
Mitsurugi spojrzał na Koutę, spojrzał mu prosto w oczy. Widząc, że nie kłamie, przyznał mu rację.
- No dzięki….ale to co ja mogę jak nic nie mogę ?
Kouta polecił Mitsowi zająć się innymi. Stwierdził, że dobra rozmowa pomoże mu zapomnieć o alkoholu i o tym, że jako jedyny nie może go spożywać. Zabawa trwała do rana. Na drugi dzień wszyscy na kacu ponownie musieli zmagać się z zajęciami w akademii…
Minęło trochę czasu, Mitsurugi wznowił nauki w akademii shinigami. W końcu nadszedł dzień, gdy mistrz postanowił sprawdzić umiejętności swych uczni. Zrobił mini turniej, aby zobaczyć jak radzą sobie w walce jego podwładni. Z tego względu, że grupa uczniów liczyła sobie 20 osób, nie były to jakieś wielkie zawody. Po podziale na 2, mniejsze grupy, turniej się rozpoczął. Mitsurugi po dwóch walkach, napotkał przeciwnika, który słynął z używania silnego kidou. Była to Kiyo o dość bogatej urodzie.
- Po sygnale możecie rozpocząć.
Oboje shinigami wyciągnęli swe zanpakutou i powitali się w odpowiedni sposób. Nagle dano sygnał i na start oba zanpakutou shinigami skrzyżowały się.
- To nie fair…jesteś kobietą.. – powiedział Mitsurugi, zniesmaczony tym, jakiego przeciwnika mu przyznali.
- No i co z tego !? To znaczy, że jestem jakaś gorsza ?? – zapytała, starając się odepchnąć ostrze Mitsurugiego. Gdy jej się to udało, wykonała shou, aby oddalić przeciwnika od siebie. Mitsu poleciał kilka metrów dalej, hadou okazało się dość silne jak na studenta shinigami.
- Nie gorsza…po prostu nie jestem z tych, co to rękę na kobietę podniosą.
Słysząc to, Kiyo wykorzystała sytuację. Użyła bakudou #4, aby opleść dłoń Mitsurugiego, w którym trzymał zanpakutou. Ten jako kontrę wykonał drugą dłonią bakudou #1, aby unieruchomić dłonie Kiyo. Kiedy związał jej dłonie, uniósł rękę i wypowiedział słowa.
– Poddaję się. – w taki oto sposób zakończył walkę, zostając pokonanym przez Kiyo. Mistrz widząc postawę swego ucznia, darował mu dodatkowych wysiłków. Uznał, że jego uczeń przyswoił sobie odpowiedni stopień zdolności shinigami, więc pozwolił mu kształcić się dalej, zamiast powtarzać to, czego już się uczył.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI (1 – umiejętność, 4 – wiek, 10 - podstawowe = 15 pkt)
Atrybuty:
Siła: 6 (+1 płeć)
Szybkość: 5
Zręczność: 5(-2 płeć, + 2 wolne)
Wytrzymałość: 6(+ 1 płeć)
Inteligencja: 10 (+ 3 profesja, +2 wolne)
Psychika: 13(+ 8 wolne)
Reiatsu: 8 (+3 wolne)
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 60 KG
Prędkość (śr.): 5 km/h
Prędkość (max.): 20km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 40

KIDOU
Poznane Hadou:
  • #1 Shou
  • #4 - Byakurai

Poznane Bakudou:
  • #1 Sai

Umiejętności:

• Nadzwyczajna Uroda
  • Zrozumienie oczu
  • Fotograficzna pamięć

Wady:
  • Pies
  • Wrażliwy na alkohol
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Sob 9 Sty 2010 - 17:56

;(

Od początku:

wygląd: Facet na obrazku wygląda dla mnie jak 12 latek a nie 20 latek. Ostanie zdanie brzmi dziwnie, może wystarczy napisać że budowę ciała ma przeciętną ?

I wiesz... Wątpię abyś na razie mógł mieć inne kimono jako uczeń/szeregowiec - ono mówi o przynależności do oddziałów obronnych/akademii.

Charakter: Dwie sprawy odnośnie

"o byt Hollow. Darzy je współczuciem z tego względu, że są skazane na wieczny głód. Dlatego też zdarza mu się, że zamiast odebrać takiemu życie, zadaje mu pytanie, czy chce nadal tak żyć. Los Hollow jest zależny od tej odpowiedzi."

1) zdajesz sobie sprawę że s takim podejściem to go mogą z oddziałów wywalić ?
2) uczeń akademii nie zabija hollow, dopiero się uczy żeby móc to robić w przyszłości.

Ekwipunek - usuń go, nie jesteś jeszcze shinigami, shinigami mają zana, odznakę i inne rzeczy, uczniowe raczej nie.

Historia - za krótka, dodatkowo nie ma tak łatwo że piszesz że nie pamięta i nie ma nic wcześniej. Nawet jeśli twoja postać nie pamięta co się działo to dobrze żeby MG który prowadzi wiedział co robił.

"berwałeś dość mocnym hadou. Niestety oprócz obrażeń, straciłeś także wiele wspomnień."

- Przy wycie 6 (60 HP ) oberwanie mocnym kidou może zabić. Dalej nie ma żadnego hadou które odbiera wspomnienia. Chyba że urwało mu kawałek mózgu, ale myślę że wtedy mógłby stracić zdolności motoryczne.

Dalej, twoje opisy kuleją, jeśli piszesz dialogi (nienawidzę historii opartej w większości na dialogach ale cóż), to pisz opis kto co powiedział, bo nie mam pojęcia o co chodzi.

Jeśli jesteś uczniem i nie masz zana, to nie możesz nim walczyć na lekcji, dodatkowo sadzę że w akademii nauczyciele nie kazali by walczyć uczniom przy użyciu borni ostrej.

Dalej

Umiejętności i wady - musisz wspomnieć w historii skąd je masz (chyba ze sa wrodzone, wtedy po prostu wspominasz o nich).

I już widzę że będziesz źle odgrywał wadę "Pies", to nie daje tego że jesteś dżentelmenem i nie umiesz kobiet bić, tylko walcząc z nimi odwracasz swoja uwagę na ich piersi, pupę, oraz wszelkie inne krągłości. Nie widziałam w historii aby twoja postać posadawiając tą wadę zarywała to dziewczyn, albo gapiła się na miejsca na które gapić się nie powinna.

Oczywiście dalej możesz nie walczyć z kobietami, ale co do reszty nie ma tak łatwo

http://bleach.iowoi.org/propozycje-f13/poradnik-tworzenia-karty-postaci-t934.htm - zapraszam, tu napisałam nieco o wadach i zaletach

Negatyw

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Nie 10 Sty 2010 - 2:40

Kamys Tsuki napisał:
;(
Od początku:
wygląd: Facet na obrazku wygląda dla mnie jak 12 latek a nie 20 latek. Ostanie zdanie brzmi dziwnie, może wystarczy napisać że budowę ciała ma przeciętną ?
Negatyw
Jako, że ja tu tylko gracz, to o samej KP nie wypowiem się, tylko chciałem wspomnieć, że facet z obrazka, Kenshin, to postać co już dużo ponad 20 lat ma, i znany jest z gigantycznej ilości trupów za sobą, Zabójca Battosai miał przydomek? (ech te mangi :))

E tam, z oddziału by go nie wywalili, do 4 by trafił od razu, żaden Hollow poza tym nie chciałby innego losu xD

Nie oceniam, chciałem sprostować co do postaci, Kenshina lubiłem i zabolało porównanie go do 12 latka ^^

Ostatnio zmieniony przez Morion Nightroad dnia Nie 10 Sty 2010 - 10:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Nie 10 Sty 2010 - 10:26

Morion, większość tutaj nie ma autorskich obrazków;). Mnie to nie przeszkadza, póki trzyma się to kupy(chyba, że są to już na bezczela postacie typu Naruto albo w ogóle nieprzerobione z Bleacha). BTW i tak są lepsze obrazki do tej postaci, które oddają jej wojowniczy i poważny charakter:
Spoiler:

Co do KP... no biednie jest i ja też nie daje akcept.

Faktem jest, że postać w jakiś sposób współczuje hollow nie jest jeszcze takie tragiczne, ale już dalsze dywagacje i sposób przedstawiania skreśla całą myśl. Dla porównania dam to, że motto walki Hisagi'ego(które poznał od Tousena) to:
"Those who do not fear the sword they wield have no right to wield a sword at all"

Da się? Da się, ale trzeba nadać temu odpowiedni sens, gdyby twoja postać miała "Mitsurugi współczuje Pustym za ich los, dlatego motywuje go to do żeby działać przeciw nim, gdyż dzięki temu ich dusza zazna spokoju". Prawda, że lepiej?

Historia bidna no i nie spełnia wymogów, że zaczyna się to wszystko w Akademii. Myślę, że wystarczy zajrzeć do poradnika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Nie 10 Sty 2010 - 10:33

Morion Serdecznie proszę o pozostawienie wszelakich ocen Mg, wystarczy czasów żeby po 5 graczy się wypowiadało pod kartą którą oceniają Mg : )

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Nie 10 Sty 2010 - 20:28

Czy naprawdę uważasz, że jakikolwiek Hollow odpowiadałby grzecznie na pytania shinigami? Puści to bestie, które prędzej uciekną lub rzucą się na nieroztropnego pytającego niż wdadzą się z nim w dywagacje na temat dobra, zła, głodu i chęci do życia. Zgadzam się też z Kamys co do tego, że za taką głupotę wywaliliby go z oddziałów. Rację ma też Kitsune, dobrze by było byś skorzystał z jego porad.

Inna sprawa, że wszystkiego jest mało i nijak nie można tej dość ubogiej karty zaakceptować. Pozostawiam więc ów kp z negatywem i prośbą o poprawę (szczególnie wymienionych powyżej błędów w logice), rozbudowę itp.

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Nie 10 Sty 2010 - 21:18

Za poprawki wziąłem się już wczoraj :). Wkrótce dam zmienioną KP.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Nie 10 Sty 2010 - 21:59

Czekamy z niecierpliwością, jeśli potrzebujesz jakiejś rady lub masz jakieś pytania pisz na PW, chętnie pomogę

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Nie 10 Sty 2010 - 22:31

No to zaczynam od początku.
Wygląd:
1. Nie zachowujesz spójności. Podajesz wagę 78 kg a w wyglądzie 70 - zdecyduj się.
2. Tak jak wspomniała Kamys nie ma możliwości posiadania innego uniformu niż odgórnie ustalony (można tylko nieco modyfikować np. płaszczyk, lub zdarte rękawy)
3. Obrazek bynajmniej nie odzwierciedla 20-latka.
Charakter:
1. Jak możesz wiedzieć jak się zachowa Twoja postać jeśli nigdy nie spotkała przedstawiciela pozostałych ras. Możesz założyć co najwyżej, że tak będzie więc czas przeszły odpada, a ponadto z takim podejściem do hollow wylądowałbyś w 4 oddziale, o ile nie wywaliliby Cię z seireitei.
Historia:
1. Krótka, stanowczo za krótka jak na 20 lat. Tak jak wspomniała Kamys napisz co było przed utratą pamięci, zaś tylko odgrywanie świadczyłoby o utracie pamięci, co tak powinno być (oczywiście w historii trzeba o tym wspomnieć).
2. Pełno dialogów, które jak dla mnie kuleją.
Mechanika:
1.
Cytat :

Cechy:
-3 Psychika
+1 Siła
+1 Reiatsu
+2 Szybkość
Shinigami zaczynają w Soul Society, jako studenci akademii shinigami (nowi).
Shinigami wybiera jedną z dwóch premii:
1. +3 Inteligencji
lub
2. +2 Zręczności
Shinigami dostają do ekwipunku dodatkowo: boken (albo inna broń treningowa), mundur akademii, przybory do pisania
Widzę tu tylko jedną modyfikację mechaniki ze względu na profesję, a gdzie reszta?
2. Nie ma wzmianki o atutach i wadach w historii + źle zrozumiana wada pies na baby.

NEGATYW
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mitsurugi Fuchida   Today at 9:48

Powrót do góry Go down

Mitsurugi Fuchida
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1