IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Mieszkanie Raneme Tsunayoshi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Wto 12 Sty 2010 - 16:48

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku.
Z zewnątrz blok wygląda schludnie i czysto. Cały blok pomalowany jest na żółto, trawa na podwórku jest równo ścięta. Prosto pod drzwi bloku prowadzi betonowy chodnik . Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Jest to nie wielkie mieszkanie. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, kuchni, łazienki, pokoju gościnnego i sypialni.
Przedpokój:
Niewielkie pomieszczenie pomalowane na pomarańczowo. Znajduje się tam tylko szafka na buty i wieszak.
Kuchnia i pokój gościnny
Kuchnia jest oddzielona od pokoju gościnnego jedynie wysokim blatem. Kuchnia jest nowocześnie wyposażona (mikrofala, kuchenka gazowa, piekarnik itp.) Meble są koloru czerwonego co kontrastuje z białymi ścianami.
Pokój gościnny jest wiele większy od kuchni. Meble jakie się tam znajdują to czerwona sofa narożnikowa, a zaraz
przy niej szklany stolik. Na drugim końcu pokoju znajduje się brązowy stolik z 4 krzesłami. Cały pokój jest pomalowany na b.jasny brąz.
Łazienka
Normalna łazienka z umywalką, lustrem i małą szafeczką nad umywalką, wannę, prysznic i muszlę klozetową ;D
Całość pomalowana na biało
Sypialnia
Jest to średniej wielkości pomieszczenie. Wyposażone w duże łóżko, komodę i szafę. Na ścianie wisi kilka obrazów. Pomalowana jest na kolor zielony.
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Wto 12 Sty 2010 - 19:06

Minęły już 3 miesiące od zaręczyn z Yumiko. Udałeś się na studia medyczne, co miało zapewnić Ci dobry zarobek. Dzisiaj był ostatni dzień wolny, po którym to miałeś zacząć swą przygodę ze szkołą. Dodatkowym problemem miało się okazać szkolenie na quincy, co z pewnością przy takim natłoku zajęć, nie należało do najłatwiejszych. Mimo wszystko dziś miałeś wolny dzień i mogłeś spędzić go z Yumiko...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Wto 12 Sty 2010 - 19:17

*Dziś szykuje się ciekawy dzień.*-pomyślałem i wstałem z łóżka. Szybko się ubrałem i postanowiłem sobie zrobić śniadanie. Gdy tylko wszedłem do kuchni ujrzałem promienną Yumiko. Hey kochanie. Jak mija poranek ? - rzuciłem do Yumiko i zacząłem przygotowywać sobie śniadanie.
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Wto 12 Sty 2010 - 19:45

- Świetnie, jak się czujesz po nocy? - Odpowiedziała Ci miłym i dźwięcznym głosem. Siedziała w szlafroku pijąc kawę, jeść skończyła zapewne przed chwilą. - Jesteś nago. Zapomniałeś się ubrać, czy zrobiłeś to specjalnie? A poza tym mamy cały dzień dla siebie, nie będziemy dbać dzisiaj o nic, co nie kochanie?
No właśnie, cały dzień, a Ty nie miałeś dzisiaj żadnych obowiązków, trzeba byłoby wykorzystać jak najlepiej ten czas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Wto 12 Sty 2010 - 21:53

[btw. napisałem, że się ubrałem.. ]

Po nocy ? .. hmm.. świetnie kotku - właśnie skończyłem przyrządzać sobie śniadanie.
A przeszkadza Ci to, że jestem nago ? - zapytałem z aroganckim uśmieszkiem na twarzy, po czym podszedłem do niej i pocałowałem ją w policzek. Masz jakieś propozycje na dziś? - zapytałem zaczynając jeść kanapkę.
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Wto 12 Sty 2010 - 21:59

[psułeś mi koncepcję, ale to tylko jeden raz nie martw się :P]

- Nie, właśnie jest cudnie. - odpowiedziała na pierwsze pytanie. Potem spojrzała na Ciebie nieco pożądliwym wzrokiem i po chwili odpowiedziała na drugie pytanie. - Myślę, że do wieczora posiedźmy w domu, poróbmy coś... interesującego, a wieczorem pójdziemy na miasto. Co o tym sądzisz.
Nie zauważyłeś kiedy jej palce znalazły się na Twoim torsie delikatnie podążając w różnych kierunkach. Musiałeś przyznać, że życie z Yumiko mogło okazać się interesujące...

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Wto 12 Sty 2010 - 22:12

hmm.. Interesująca propozycja.. Może się skuszę.. - Po tym co powiedziała Yumiko już nie mogłem doczekać się wieczoru . Nadal jadłem śniadanie i rozmyślałem nad dzisiejszym wieczorem. *Szczęściarz ze mnie* - pomyślałem i uśmiechnąłem się sam do siebie.
A mogła byś rozwinąć swoją myśl dotyczącą dzisiejszego wieczoru ? - zapytałem, byłem wyraźnie zadowolony.
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Sro 13 Sty 2010 - 15:18

- Nie to tajemnica. - odpowiedziała puszczając oczko w Twoją stronę. Sama wstała i poszła do łazienki, już stamtąd usłyszałeś jej głos. - Może chcesz się umyć ze mną? Oszczędzimy wodę.
Wiedziałeś, że pod tym zdaniem kryje się prawdopodobnie coś więcej i to dużo więcej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Sro 13 Sty 2010 - 18:09

Zainteresowany całą sytuacją odpowiedziałem jej : Oczywiście kochanie już idę . Szybkim krokiem ruszyłem do łazienki. Woda lała się już do wanny. Poranna kąpiel hm? - zapytałem miękkim głosem. *Ahh ta Yumiko .. jest taka pociągająca * - pomyślałem po czym podszedłem do umywalki i zacząłem myć zęby.
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Sro 13 Sty 2010 - 21:26

Ranek minął, popołudnie również. Zajmowaliście się swoimi prywatnymi sprawami. Nadchodził wieczór, Yumiko była jakoś ożywiona, bardziej niż zwykle.
- Kochanie włóż coś wygodnego na wyjście. - Słyszałeś jej delikatny głos w swoim uchu. Słowa były wymówione szeptem. Oczywiście do tej pory nie wiedziałeś co też planuje Twoja przyszła małżonka...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Sro 13 Sty 2010 - 22:11

-Dobrze kotku - rzekłem i udałem się do sypialni w poszukiwaniu odpowiednich ubrań. W końcu znalazłem odpowiednie rzeczy i ubrałem się w nie. Wróciłem do Yumiko i nieśmiało szepnąłem jej do ucha :
-Powiesz mi co dla nas szykujesz?.. proszę . Naprawdę byłem ciekaw co szykuje na wieczór.
*Ona zawsze ma świetne pomysły więc mogę liczyć na coś naprawdę interesującego*- pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Czw 14 Sty 2010 - 14:37

- Nie ma szans. Nie martw się, nic Ci się nie stanie. - poczułeś jej szept w uchu. Głos jej był niezwykle miły dla ucha, a tym bardziej kiedy chciała coś zataić. Czułeś, że dzisiaj stanie się coś ważnego, ale nie miałeś pojęcia co. W każdym bądź razie byliście gotowi do wyjścia.
- A i pamiętaj, będzie zabawa, więc przygotuj się psychicznie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Czw 14 Sty 2010 - 17:07

-Dobrze kotku-powiedziałem. Założyłem skórzaną kurtkę i buty. A więc wychodzimy- powiedziałem do Yumiko udawałem, że cała ta sytuacja mnie nie interesuje, lecz w rzeczywistości byłem bardzo ciekaw co dla nas szykuje po czym wyszliśmy z mieszkania. Staliśmy już przed blokiem kiedy zapytałem :
Więc w którą stronę zmierzamy?
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Pią 15 Sty 2010 - 22:03

-Za mną - powiedziała krótko i tajemniczo. Podróż mijała przyjemnie i szybko, po niecałej godzinie dojechaliście na miejsce.'

Piszemy tu: http://bleach.iowoi.org/obrzea-miasta-f58/kompleks-do-paintball-a-t1090.htm#32604

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Raneme Tsunayoshi   Today at 19:46

Powrót do góry Go down

Mieszkanie Raneme Tsunayoshi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1