IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Domek nad stawem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 12:42

Takao zasępił się na chwilę, nad czymś myśląc.
- Tak, teraz mamy inny problem. Przenocować cię nie ma problemu. Ale posiadam tylko jeden futon. - zaczął trochę nieskładnie - Zatem mogę ci go użyczyć, a sam prześpię się tą noc na podłodze.
Ciekawiło cię, gdzie dokładnie on się prześpi. Łazienka raczej odpadała, a ten pokój nie nadawał się zbytnio do tego. Ale wyglądało na to, że woli aby tobie było wygodnie niż jemu.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Mistrz Gry : Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 16:08

Uczennica uważnie mu się przyjrzała. -Nie przejmuj się mną, nie musisz ustępować mi miejsca. Po za tym gdzie byś spał?-spytała. W kilka chwil po tym jak to powiedziała przyszedł jej do głowy pewien pomysł. Na samą myśl zielonowłosa nieco się zarumieniła. -Jak duży jest ten futon?-spytała patrząc w herbatę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 16:22

- No, ten tego jedna osoba się zmieści i trochę zostanie. - powiedział trochę niepewnie spoglądając na ciebie - W sumie we dwójkę powinniśmy się zmieścić...
Dość niezręczna sytuacja. Ale przecież oboje jesteście dorośli, zatem co za problem spędzić jedną noc w futonie razem.
- Jesteś pewna ? Ja zawsze mogę spać na podłodze.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 16:59

-Jesteśmy dorośli... więc chyba nic się nie stanie...-powiedziała kobieta i zalała się rumieńcem. Bądź co bądź była to dla niej całkiem nowa sytuacja. Nawet za życia nie zdarzyło jej się coś takiego. -Taa... jestem pewna. Po za tym jeśli jest miejsce to po co masz spać na ziemi-twarz uczennicy w końcu zaczęła wracać do "normalnych" kolorów, w międzyczasie upiła łyk herbaty. Ufała Takao i miała nadzieje, że on tego nie wykorzysta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 17:16

W końcu zmęczeni czy też nie położyliście się spać. Futon istotnie mógł was zmieścić oboje, o ile byliście blisko siebie. W sumie to nawet było przyjemne, czuć bliskość innego ciała i ciepło od niego bijące. Takao spał w krótkim luźnym kimonie sięgającym ledwie kolan i nie posiadającym rękawów, ty zaś w tym co miałaś akurat na sobie, czy też tylko w samej bieliźnie. Noc minęła bez dziwnych wydarzeń, jakkolwiek pobudka była ciekawa. Ty obudziłaś się pierwsza. Czy też to był sen, czy może odruch trudno określić, ale Takao leżał odwrócony do ciebie i przytulony do twego ciała. Twarz miał opartą o twe ramię, blisko piersi, zaś jedna ręka obejmowała cię w pasie. Spał spokojnie, oddychając miarowo, wyglądał przy tym tak niewinnie i słodko...

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 18:02

Katsuko postanowiła spać w tym co miał na sobie. Usnęła całkiem szybko. Tuż przed snem pamiętała jednak, że bliskość Takao była nawet przyjemna. Tej nocy nie śniło jej się nic. Kiedy się obudziła była nieco zdziwiona tym jak chłopak śpi. Już miała go obudzić, ale kiedy mu się przyjrzała nie miała na to serca. Uśmiechnęła się do siebie. Próbowała się zbytnio nie ruszać, nie chciała obudzić kolegi. Patrzyła w sufit i zastanawiała się rożnymi rzeczami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 18:16

Spoglądałaś w sufit, gdy nagle poczułaś, że chłopak znów się poruszył przez sen. Jego ręka powędrowała w górę i oparła na piersi. Poczułaś jak lekko się zaciska, poczułaś dziwne uczucie rozchodzące się po ciele i obróciłaś w jego kierunku głowę. Ujrzałaś jak otwiera powoli oczy budząc się. Widziałaś jak te oczy stają się nagle bardzo szerokie z zaskoczenia. Cofnął szybko rękę i zerwał się na kolana.
- Pprzepraszam... nie chciałem... - szepnął spoglądając na ciebie z lekkim strachem ale też rumieńcem na twarzy.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 19:11

Katsuko poczuła się trochę dziwnie po tym co zrobił chłopak. Na początku nie ukrywając dziewczyna była na niego wściekła i chciała go uderzyć, ale powstrzymała się. -Ehhh-westchnęła zielonooka wstając. -To trochę niezręczna sytuacja-pomyślała dziewczyna. -Spokojnie, nic ci nie zrobię...-powiedziała zaciskając pięść. -Mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy...-dodała rozluźniając uścisk i odwróciła się do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 19:23

Chłopak cofnął się i pochylił głowę - Przepraszam. To już się nie powtórzy. - widziałaś jego zmieszanie, widać on również tego nie chciał - To było nieumyślne, nie kontrolowałem się przez sen.
Wstał i ponownie się przepraszająco pochylił - Wybacz, pójdę coś przyrządzić na śniadanie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 20:03

-Chyba byłam trochę za ostra-pomyślała dziewczyna poprawiając sobie włosy. Nie wiedziała jak powinna się teraz zachować. Uczennica wyszła na chwilę przed dom, żeby zobaczyć jaka jest pogoda. Była nawet dobra. -W sam raz na dokończenie rysunku.-pomyślała lekko się przeciągając.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 20:12

O tak, pogoda sprzyjała. Po niedługim czasie w pokoju dziennym pojawiła się na stole herbata i drobna przekąska. Takao nie za bardzo wiedział co powiedzieć, siedział zatem milcząc. Widać czuł się trochę winny całej sytuacji. Ale jakby na to nie spojrzeć, zwykłe odruchy. Przez głowę przemknęła ci myśl co by było, gdyby to twoje ręce były na jego klatce piersiowej i ty byś była wtulona w niego rano. Pewnie czuli byście się równie głupio jak teraz.
Teraz jednak siedzieliście w milczeniu, spożywając to małe śniadanie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 22:07

Gdy zielonowłosa wróciła do domu na stoliku stało niewielkie śniadanie.Nie wiedziała co mogła powiedzieć. Zresztą sądząc po zachowaniu właściciela domu, on też nie za bardzo wiedział. Kiedy dziewczyna jadła przez jej głowę przemykały myśli z "typu co by było gdyby..." no właśnie, co by się stało gdyby to ona była wtulona w senpai'a. -Pewnie byłby tak jak teraz... byłoby nam równie głupio.... Tuż po zjedzeniu śniadania, kiedy Takao odnosił naczynia poszła za nim. -Takao-senpai... chciałam cię przeprosić za to, że tak na ciebie naskoczyłam.-powiedziała cicho stając kilka kroków za nim. -Podczas śniadania przemyślałam to wszystko i...-zająknęła się, nie wiedziała jak mogła jeszcze usprawiedliwić swoje zachowanie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Sro 24 Lut 2010 - 23:40

Takao spojrzał na ciebie, w końcu też zaczął mówić - Jesteśmy oboje dorośli, więc musimy odpowiadać za swoje czyny. - rzekł do ciebie cicho - Zapomnijmy zatem o tym co było, skoro nic takiego się nie stało.
W sumie istotnie, nic takiego się nie stało.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Czw 25 Lut 2010 - 9:29

Kobieta stała słuchając -Masz racje. Zapomnijmy o tym.-powiedziała w końcu na niego patrząc. -W takim razie...-zaczęła -Wezmę swoje rzeczy i dokończę prace.-powiedziała odwracając się i wracając do pokoju gościnnego. Rozejrzała się za swoim przyborami, po chwili znalazła je. Leżały tam gdzie je wczoraj zostawiła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Czw 25 Lut 2010 - 9:47

Chłopak skinął głową. - Powodzenia zatem. - rzekł jeszcze na pożegnanie. A ty zabrałaś swoje rzeczy i ruszyłaś w poszukiwaniu kolejnej weny do rysunku, którego cześć miałaś już stworzoną. Następnego dnia rano miało się odbyć ocenianie prac i wyznaczenie zwycięzcy, zatem miałaś jeszcze trochę czasu na pracę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Czw 25 Lut 2010 - 21:39

-Dzięki-odparła dziewczyna wychodząc z domu i kierując się na miejsce w którym rysowała dzień wcześniej. Usiadła wygodnie pod drzewem i postanowiła dokończyć rysunek. Skończenie go zajęło jej niewiele czasu. Co nie ukrywając zaskoczyło dziewczynę. Kiedy zielonowłosa leżała na trawie ogrzewając się w słońcu do głowy wpadł jej pomysł. Mimo, że zazwyczaj rysowała krajobrazy postanowiła spróbować narysować co innego. Rozsiadła się i zaczęła szkicować. Było około godziny 15 kiedy postanowiła wracać do domu, przerwała rysowanie i zabrała wszystkie swoje rzeczy. Droga minęła jej dość spokojnie. Około 16.15 zrobiła sobie obiadokolacje. Po jej zjedzeniu Katsu poszła się odświeżyć. Około ósmej wieczorem usiadła w fotelu w pokoju z książkami i starała skończyć swój drugi rysunek. Nie wiedziała, która godzina była kiedy skończyła rysunek i odłożyła go na stolik obok i zasnęła. Nie miała siły żeby pójść do swojego pokoju. Usnęła w fotelu. Śniło jej się jakieś morze albo jezioro. Nie była w stanie tego określić. Widziała, że niedaleko niej przechadza się ktoś, ale nie widziała wyraźnie kto. Przeszkadzała jej w tym coś mgło podobnego. Gdy ruszyła za tym kimś nie mogła się do niego zbliżyć. Nagle zrobiło się ciemno... dziewczyna otworzyła oczy i zobaczyła, ze leży na podłodze. -No tak... musiałam spaść z fotela-pomyślała. Korzystając z okazji powłócząc nogami poszła do swojego pokoju. Zabrała ze sobą również rysunek, który położyła na biurku. Sama zaś skierowała się do łózka i w mgnieniu oka zasnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Domek nad stawem   Today at 5:42

Powrót do góry Go down

Domek nad stawem
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3