IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Defteros

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Defteros   Sob 16 Sty 2010 - 23:58

nie ma i nie wiem czy bd kopac kazdy umie .... mozna usunac temat kp moj

Ostatnio zmieniony przez Jin Kazama dnia Sro 20 Sty 2010 - 16:26, w całości zmieniany 15 razy
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Defteros   Nie 17 Sty 2010 - 0:43

Liczac to, co napisales jako punkty wolne wyszlo mi 12 z 14 teoretycznie dostepnych.
Umiejetnosci przy inteligencji 10 mozna miec 3, a jest jedna. Czyli mozna albo dobrac jeszcze dwie, albo zamienic to na kolejne 2 punkty statystyk.
Poziom dostepnych zaklec to int*2, czyli w tym przypadku masymalnie #20.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Defteros   Nie 17 Sty 2010 - 11:29

1. Wygląd: Obrazek nie przedstawia całości, więc uzupełnij wygląd opisem.
2. Historia: Z Tego co widziałem jest chyba kilka drobnych błędów logicznych, ale nie jest źle.
3. Mechanika: To co wspomniał Tsuna, czyli brakuje Ci 2 atutów, 3 pkt i maksymalny poziom zaklęć jakie możesz wziąć to 20.

Na razie jednak wciąż ode mnie Negatyw.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Defteros   Nie 17 Sty 2010 - 11:47

;( Negatyw

1. Jeśli obrazek nie przedstawia całej postaci musisz uzupełnić to czego nie widać.
2. Charakter noo nie jest źle... Troszkę dziwny ale jakoś tam ujdzie.
3. Historia - WTF?

"- Nie martw się , zaopiekuję się twoim ojcem .
Po czym zmieniła się w motyla i odleciała ku niebu "
- Przeeepraaszaamm ale skąd dusza dziecka wie co dzieje się z ojcem ? Z tego co pamiętam to duchy nie miał zdolności telekinetycznych czy innych. Dobra to co przeprowadziło pogrzeb duszy ?

"Po czym kopnął go i z uśmiechem zabił ." - Ale zajebisty opis... A tak na marginesie gdyby złodzieje zabijali każdego do kogo się włamią to śmiertelność na ziemi była by ogromna... Dodatkowo nikt chyba nie chce sobie robić aż takich problemów z policją, skoro chce jeszcze życiu pokraść.

"-Nie sądzę , jesteś tu bo uczyniłeś coś dobrego i masz szansę kimś zostać ." - czemu dusze rozpoznają twojego kolesia ? One raczej nie obserwują tego co się dzieje na ziemi bo nie mają jak.

"Odruchowo sięgnął w bok i złapał katanę przypiętą do ubrania . Zrobił kilka ruchów a potwór upadł jak głaz na ziemie i wyparował . Asmita wstał i powiedział widzę że umiesz władać mieczem"
- WTF ?! Skąd miecz ? Jak się dusze pojawiały w rukon nie miały miecza, nie umiały walczyć na miecze (co oznaca że pusty zjadł by twoją postać aż miło).

"Walka trwała ponad dwie godzin" - czy ty zdajesz sobie sprawę jak męcząca jest walka ? Bardzo wątpię aby pojedynek mógł tyle trwać, zwłaszcza przy marnym wycie twojej postaci.

4. Podsumowanie
Zwykle nie zwracam uwagi na błędy i interpunkcje, bo sama robię ogromne byki wiec ludzi nie upominam, ale ty walisz na głowę mnie... Weź to wrzuć do jakiegoś programu sprawdzającego pisownie i interpunkcje, bo z takim czymś to w sumie możesz się schować...
Co więcej jeśli chcesz opierać historie na dialogach (blech nienawidzę ich), to dodawaj opisy kto co mówi i co przy tym robi.
A i nie zmyślaj... Jeśli nie jesteś zbyt obeznany z fabuła bleach i światem zrób sobie człowieka.

Mechaniki nie sprawdzam bo fabuła jest słaba.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Nie 17 Sty 2010 - 18:32

Poprawki 16*31 ukończone ..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Nie 17 Sty 2010 - 18:35

Problem z wyglądem twojej postaci... już go wykorzystałem na jednej sesji. Więc przydałoby się abyś go zmienił. KP nie sprawdzałem bo mi się zwyczajnie nie chce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Nie 17 Sty 2010 - 18:57

oke wygląd poprawiony
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Defteros   Pon 18 Sty 2010 - 18:49

No język jest strasznie chaotyczny... jak Dla Mnie powinieneś napisać nową historię bo ta jest strasznie słaba, nie ma tu nic ciekawego, umiera ci ojciec, potem matka z żalu a potem włamywacz Zabija Cie kopem... Niszczysz pustego chociaż nawet nie wiesz jak walczyć tą kataną... Albo zrobisz coś aby historia potrafiła przyciągnąć albo napiszesz ją od nowa...

Negatyw

(Sry za dzisiejszy język jednakże ledwo żyje ;p)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Wto 19 Sty 2010 - 22:41

nowa karta postaci poprawki
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Defteros   Wto 19 Sty 2010 - 22:51

Edytuj post! Nie rób tak jak zrobiłeś, ok?

Sama KP:

Charakter +
Historia, generalnie jest dobrze, jest momentami infantylnie i parę błędów w samym pisaniu(składnia). Nie jestem zachwycony, ale jest +

Nie spełniasz warunków do Mistrz walki wręcz. Możesz mieć 2 a nie 3 um(int/5+1um). Zmień to.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Wto 19 Sty 2010 - 23:30

zmienilem oke
ale ja nie cche mistrza walki wrecz moze moja hostoria troche wyolbrzymia ale miala pokazac ze umie walczyc , czyli jakies chwyty itp.. :P
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Defteros   Wto 19 Sty 2010 - 23:55

1. Interpunkcja -
2. Imię i nazwisko (WIELKI) - !!!!! Zero oryginalności, nie ma to jak najpierw wziąć aizena a później głównego bohatera Tekkena co ?
3. Wygląd - słaba konstrukcja zdań... Zresztą nie tylko w wyglądzie jest słaba. No i oczywiście kolejna jakże popularna postać

Charakter:

"Jest bardzo urodziwy , dziewczynie nie przechodzą obojętnie obok jego osoby" jak mi wiadomo urodziwość to cecha wyglądu a nie charakteru, a pozastym taki przypis wymaga umiejętności "nadzwyczajna uroda".

prócz tego charakter raczej ujdzie.

Historia - Krótka, biedna, nudna... Wątpię aby w 8 lat mógł przerosnąć mistrza swojego, ale jak widać musiał być to bardzo cienki mistrz.

PS wiesz co po sportowcy mają specjalną dietę ?

Negatyw jak najbardziej

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 14:59

Ja nie wiem kurde kogo juz , bo ciagle cos ci nie pasi do imiena , nazwiska it...
nie wiem ksiazek nie pisze by napisac arcydzielo staram sie a ty ciagllllle cos ....
0 pochwaly ze sie staram .

ps
Wiem .
spokojnie w 8 lat jak ma zdolności , dziennie trenuje po cale dnie .

Edit zrobiony
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 15:32

Kogo? Najlepiej kogoś własnego. Jest mnóstwo różnych generatorów imion. Wystarczy że wpiszesz na photobucket frazę "anime girl/boy/man/woman" i Ci wyskoczy w uj wyników. Fajnie że się starasz - ale to zdecydowanie za mało.
Przerwy po każdej stronie znaku interpunkcyjnego źle wyglądają. Popatrz sobie jak ja piszę, tak dla przykładu - tak to powinno wyglądać... no, a przynajmniej tak lepiej wygląda.
Tata ogólna konkluzja co do twojej "Ejjj, nie czepiaj się". Możemy się nie czepiać. Możemy Ci po prostu walnąć negatywa bez podawania przyczyny.
Tak czy siak... uhhh... 8 lat trenował, tia? A jego mistrz ile, 6? Poza tym... stwierdzenie o wielkim reiatsu uznaję jako słaby żart. Moja postać - świeżo upieczona posiadaczka mocy ma trochę więcej. I to po dwóch tygodniach treningu.
Słówko jeszcze o formie. Jest to wszystko tak rozstrzelone w 4 strony świata że przyjemność z lektury... po prostu tutaj nie może zaistnieć. No i... sam pomysł nie jest jakiś specjalny.
Tak czy siak, negatyw.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 16:13

oO
Powrót do góry Go down
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 16:21

Mój Drogi, naprawdę niewiele zdziałasz rzucając się sprawdzającym do gardeł i domagając się pochwał. To, że się starasz jest tak naprawdę ważne głównie dla Ciebie, gdyż to Ty chcesz abyśmy zaakceptowali Twoją kartę. Co do imienia to zgadzam się z powyższymi opiniami...widzisz, by którekolwiek z nas miało postać noszącą miano po bohaterze Tekkena, Soul Calibura czy Dead or Alive? Ja nie. Pół biedy, gdyby to było same imię...niestety wygląd także żywcem wyciąłeś z gry nie fatygując się nawet, by poszukać jakiegoś fan artu. Gadanie o wielkim reiatsu to zgodnie z tym, co już Ci rzeczono błąd, który musisz poprawić, podobnie zresztą jak kwestia rzeczonych treningów.
Ja również nie zaakceptuję takiej karty i bez poczucia winy dam jej negatyw.

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 16:26

to daj mnie juz to MTV
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 18:43

Bo się rozpłaczę ;(
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 18:57

Uprzejmie proszę o nie spamowanie. Tu wypowiadają się MG na temat karty, reszta milczy ; )

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Defteros   Sro 20 Sty 2010 - 19:59

to mozesz usunac temat
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Defteros   

Powrót do góry Go down