IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Czołem waszmościom i pannom :)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Czołem waszmościom i pannom :)   Pon 18 Sty 2010 - 11:42

Witam obecnych, tutaj zgromadzonych... to chyba nie ta kwestia...
Ale przechodząc bardziej poważnie do tematu, miło mi powitać was, i mam nadzieję na dłuższe wspólne spędzenie czasu z poznawaniem się nawzajem czy też naszych postaci na tym forum.

Swoją przygodę z używką, która zwie się RPG zacząłem 10 lat temu. Przeszedłem przez wszystkie stadia, od obserwatora, przez gracza po Mistrza Gry w kilku systemach. Do tego doszły również ciężkie używki czyli konwenty, gdzie również zaczynałem jako zwykły uczestnik a ostatnio często robiłem jako Twórca Programu.
Ponieważ było mi widać mało zacząłem rozglądać się za czymś nowym, a może po prosty przypomniały mi się czasy dzieciństwa, gdy oglądałem moje pierwsze anime: Czarodziejkę z Księżyca - moja ulubiona była z Jupitera :). I tak 3 lata temu zagłębiłem się w otchłań anime i do tej pory zaliczyłem sporo tytułów w komplecie obejrzanych, niektóre nawet po kilka razy. Moimi ulubionymi bez wątpienia są: Code Geass Lelouch, Full Metal Panic, Black Lagoon, Bleach, Ah! My Goddess... i jeszcze kilka.

Zainteresowania moje poza tym są też dość szerokie: militaria, marynistyka, historia. Co do gry na PBF to mam za sobą kilka for, na dwóch ciągle aktywnie działam (czytać gram), z czego na jednym obecnie prowadzę sesję.
Wiek - 28 jeszcze, stanu wolnego, spora dawka humoru, szaleństwa i optymizmu. To chyba wszystko :).

Poprawka, byłbym zapomniał o najważniejszym chyba. Mam zamiar również dołączyć do gry i tutaj, jak tylko skończę tworzyć historię postaci.

Ostatnio zmieniony przez Dhagar dnia Pon 18 Sty 2010 - 11:44, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : brak wątka o KP :P)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Czołem waszmościom i pannom :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1