IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kawalerka Himari'ego Zoku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 28 Sty 2010 - 16:54

W środku:
Niewielki domek należący do chłopca podzielony jest na 3 części: skromny przedsionek, łazienka oraz pokój zajmujący większą część domu. Pokój służy jako sypialnia, kuchnia i jadalnia. Z tyłu domu znajduje się bardzo mały ogródek, będący najprzyjemniejszym według Himari’ego miejscem posesji, w którym rośnie jedno drzewo i stoi drewniane krzesło. Wszystko jest skromnie urządzone. W holu znajduje się mała roślinka oraz wieszak na ubrania. W największej części domu jest materac, mały stolik oraz w miejscu, służącym za kuchnie, dwie szafki służące do przechowywania jedzenia oraz sztućców, garnków i talerzy. Mały blat na którym można przygotowywać posiłki stał w koncie obok okna z którego widać było ulicę przed domem. Były w nim, przyczepione do belek podtrzymujących strop mieszkania, cztery „uchwyty” na świeczki. Przy jego łóżku jest powieszony na ścianie, stary zardzewiały miecz który jest pamiątką z przeszłości. W łazience jest jedynie malutka wanna i umywalka z szufladą na przybory do higieny.

Na zewnątrz:
Dom, jak i w środku, nie jest nadzwyczajny. Niczym nie wyróżnia się spośród innych. Nad drzwiami zbudowany jest mały daszek. Całe mieszkanie wykonane jest z drewna. Na dachu widać małą figurkę w kształcie małego ptaka.

Chłopak mieszka w nim sam nie licząc pary ptaków mających gniazdo na drzewie za domem.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 30 Sty 2010 - 14:39

Godzina 18:XX. Większość społeczności Seireitei powypełniała swoje obowiązki i zaczęła się zastanawiać czy przypadkiem nie skusić się na odrobinę odpoczynku. Panie przy straganach zbierały się do domów, mężczyźni wracali z połowów, polowań bądź ze zwyczajnych zakupów (Co mogło mieć ze sobą jakiś związek) a z Akademii wracały powoli niedobitki tych szczęśliwców, względem których nauczyciele uznali że ich umiejętności pozostawiają na tyle do życzenia, że powinni zostać godzinkę, dwie, albo i trzy dłużej. Na szczęście jednak Himari należał do tej grupy średnio zdolnej, która nie była jakoś specjalnie faworyzowana, ale też nie starano się z nich wyciągnąć czegoś czego nie potrafią sami z siebie wykrzesać. Aktualnie siedział on sobie i pochłaniał informacje na najbliższy sprawdzian z teorii walki. Ale miał on już na dzisiejszy dzień plany... otóż klasa organizowała zajęcia integracyjne, mające na celu, niespodzianka, zintegrowanie ich członków. Zajęcia te mają się odbyć z inicjatywy paru rezolutnych młodzieniaszków w jednej z lepszych tawern, która oferuje wynajmowanie pokoi... więc jak dobrze pójdzie to w niektórych przypadkach ta integracja będzie naprawdę głęboka. Na razie jednak skończyło się za zapłaceniu wpisowego w wysokości 50 Ryo, więc jest całkiem spora szansa że trochę się tam będzie działo... na razie jednak do godziny 21 jest trochę czasu.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 30 Sty 2010 - 17:39

Nie śpieszyłem się z szykowaniem się do wyjścia. Spokojnie piłem herbatę i czytałem teorię sztuki walki siedząc w ulubionym krześle pod drzewem. Czas snuł się bardzo powoli. Kiedy doszedłem do końca lektury wybiła 19:30. Zostało jeszcze trochę czasu do wyjścia. Pójdę sobie zrobić małą kanapkę przed wyjściem pomyślałem po czym wszedłem do domu. Zrobiłem ją po czym odsunąłem krzesło przy stole. Usiadłem i jedząc spoglądałem przez okno gdzie co chwile sprzedawcy z rynku wracali do domu. Na chwilę przed wyjściem podszedłem do łóżka i pościeliłem je. Z tego miejsca poszedłem od razu do wieszaka w przedsionku. Założyłem sandały i ciemny płaszcz po czym wyszedłem. Przez moment się wachałem czy dobrze robię idąc tam ale to uczucie po chwili zniknęło. Na dworze było dość przyjemnie. Uwielbiałem taką pogodę. Słońce już prawie całkiem zaszło za horyzont, wiał lekki wietrzyk. Tak właśnie minęła cała droga do tawerny.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Wto 2 Lut 2010 - 15:15

Co do słońca to chłopak miał racje - nieubłaganie zbliżał się czas wieczorny, o czym nieustannie przypominały coraz ciemniejsze barwy otoczenia, przechodzące z żółtego na pomarańcz... aż w końcu wszystko spowiło coś co można byłoby nazwać "lekkim mrokiem". Hamari musiał ocenić czas wyjścia właściwie na wyczucie - w jego domu nie było zegara, lecz prawdopodobieństwo tego że się spóźnił było dość niewielkie. I bardzo dobrze. W drodze do baru blondyn był świadkiem sceny nieco odbiegającej od standardowego planu dnia - jakaś dziewczyna ze stanowczo zbyt dużym ładunkiem w swoich słoniach potknęła się i przewróciła się, prawie że lądując na twarzy. Zanim jednak chłopak zdążył podjąć jakąś decyzję (pomóc, czy nie pomóc, oto jest pytanie) ktoś go uprzedził. Gdy Himari przyjrzał się mu bliżej, rozpoznał w nim jednego ze swoich kolegów z klasy, Christiana. Dosyć wysoki, o męskich rysach twarzy z czarnymi nieco roztrzepanymi włosami. Co do nich należałoby dodać, że z tyłu sięgały one do karku, po bokach do żuchwy, a z przodu tworzyły one niewielką grzywkę. Ubiór był dosyć typowy - niebieskie proste kimono bez jakichkolwiek wzorków.
Wracając jednak do samego zdarzenia. Chłopak pomógł dziewczęciu pozbierać owce które upadły na ziemię, upewnił się czy nic jej się nie stało i zaproponował że odprowadzi ją do domu. Ta jednak odmówiła, grzecznie podziękowała i poszła w swoją stronę, na co chłopak westchnął cicho i skierował się w tą samą stronę którą zamierzał kroczyć blondyn.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Wto 2 Lut 2010 - 15:30

Podszedłem do niego i przywitałem się:
-Witaj Christian, ty też idzież do tawerny na to spotkanie?
-Tak-odpowiedział przytakując głową.
Uzgodniliśmy że pójdziemy razem. Zaczęliśmy rozmawiać o tym co ostatnio było na zajęciach (dokładnie o samoobronie). Tak naprawdę nie znałem go zbyt dobrze wcześniej, jednak okazał się świetna osobą do rozmów. Byli już dosłownie dwie minuty drogi od tawerny. Słońce już całkiem zaszło i całe Soul Society spowiła głęboka ciemność. Gdy dotarli na miejsce od razu zawołali ich będący już na miejscu znajomi z klasy. Było ich może z piątka ale w miarę upływu czasu dochodzili nowi znajomi z akademii. Czułem że będzie to przyjemnie spędzony czas w odpowiednim gronie.

Chcę tylko dodać tak od siebie że swoje przemyślenia będę pisać pochyłą kursywą a dialogi zwyczajnie, tak jak powinno się pisać.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 3 Lut 2010 - 16:43

(A ja chce tylko dodać że to jest pierwsze i zarazem ostatnie ostrzeżenie - jeszcze raz zobaczę że kierujesz poczynaniami innej osoby niż twoja postać, to zapewniam - skutki tego nie będą przyjemne. To samo tyczy się warunków pogodowych i zachowań/reakcji NPC. Ty masz tylko władzę nad tym co mówi bądź co zamierza zrobić twój awatar. Nic więcej.)

O dziwo jednak nie odpowiedział "tak". Ba, nawet nie zareagował jak robot który bez żadnych emocji, natychmiast odpowiedział chłopakowi na zadane pytanie. Najpierw się odwrócił by sprawdzić kto do niego mówi. Potem jego czoło nieco się zmarszczyło, co mogło oznaczać że zastanawiał się kto do licha zagaduje do niego na środku ulicy. W sumie trudno go obwiniać - wszyscy z klasy znają się od niedawna i część osób mogła jeszcze nie zapamiętać imion bądź twarzy współstudentów. Sam Himari przecież znał go jedynie z nazwiska... i o ile dobrze pamiętał to Christian kręcił się głównie wokół dziewczyn.
-Yyyh... na to wygląda... a ty to... chwila, niech pomyślę... czekaj, mam to na końcu języka...-Chwilę mu to jeszcze zajęło zanim wydał z siebie coś co brzmiało nieco inaczej niż "hmmmmm", "ummmm", bądź "yyyyyyyyy"
-Hamari, tak? Wybacz jeżeli przekręciłem...-Jego zakłopotanie całkiem dobrze wyrażało powrót do poprzedniego zajęcia określanym potocznie jako "drapanie się w tył głowy".

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 3 Lut 2010 - 17:08

(Dobra zapamiętam żeby tak nie robić nie wiedziałem że nie mogę w żadnym stopniu ingerować w to co robią inni. Sory jeżeli to narobiło kłopotów ale zapamiętam to.)

Byłem trochę zdziwiony że mnie nie pamięta ale nie myślałem o tym tylko od razu odpowiedziałem:
-Tak, jestem Himari.
Nie za bardzo wiedziałem co mówić dalej. Ciągle jednak zastanawiałem się dlaczego nie idzie na spotkanie. Może idzie gdzie indziej, a może po prostu nie ma ochoty pomyślałem i żeby dalej mnie to nie męczyło zapytałem:
-Dlaczego nie idziesz na spotkanie, masz jakieś inne plany?
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Pią 5 Lut 2010 - 16:10

-Aha... jeszcze raz przepraszam za przekręcenie...-O dziwo gdy dowiedział się że jednak troszkę mu sie pomyliło wyglądał na nieco mniej zdezorientowanego. Wzrok stał się spokojniejszy, tak samo ruchy, chociaż należałoby dodać że ze względu na "szybkość" z jaką jego ręka wróciła do swojej standardowej pozycji lepszym określeniem byłoby "flegmatyczne" bądź też "ospałe". Tak czy siak - tempo jego działań znacznie się zwolniło. Na tyle że z powodu kontrastu mogło się wydawać że otoczenie tez zrobiło się jakieś takie... senne? Pewnie to tylko takie złudzenie. Tak czy siak gdy Christian usłyszał pytanie chłopaka na temat jego planów i tego czego rzekomo miał nie robić, zdziwił się trochę.
-Nie idę? Skąd masz takie informacje? Przecież nawet zmierzałem w tamtym kierunku... tak jak ty.-Ostatecznie skończyło się tym że młodzieniec wzruszył ramionami i prawdopodobnie uznał że albo źle coś od kogoś usłyszał, albo że pomylił go jednak z kimś innym.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Pią 5 Lut 2010 - 22:15

-Nie, ja tak po prostu pomyślałem-odpowiedziałem.
Nie wiedziałem co dalej robić. Iść czy rozmawiać, iść czy rozmawiać słyszałem cały czas w głowie. Skoro jednak Christian szedł w tym samym kierunku, to czemu by z nim nie pogadać o szkole czy chociaż trochę się z nim poznać.
-Yyy, to co idziemy?-zapytałem, czekając niecierpliwie na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 6 Lut 2010 - 15:11

(Prosiłbym o trochę dłuższe posty. A tak dokładniej to min. Dwa razy takie jak poprzedni, aczkolwiek jakby było więcej to się nie pogniewam. Dziękuję za uwagę)

-Aha... dobra...-Chłopak mruknął sobie cicho po czym obrócił się leniwie i poszedł w kierunku poprzednio przez niego obranym. Tak jak można się było spodziewać - zaczął iść w kierunku najpewniej prowadzących do tawerny... a przynajmniej tak sie wydawało Himariemu, który ta informacje otrzymał od jednych z dziewczyn która to organizowała. A propos organizatorów... zajmowały się ty trzy osoby. Dwoje rodzeństwa, czyli to dziewczę oraz jej brat, no i jakiś... hmmmm... większy kaliber, bardziej klasyfikujący się już na rosłego mężczyznę znajomy kogoś z tej dwójki. Kogo i w jakich okolicznościach się poznali - tego nie wiadomo. Tak samo nie wiadomo tego dlaczego nosi opaskę na oczy. Do tego ich imion i nazwisk niestety już blondynek nie pamięta. Ale jak dobrze pójdzie to niedługo nadrobi te zaległości.
Tak czy siak, nie było sensu się pytać czy idą czy nie idą. W końcu dotarli do celu - do knajpki w której wszyscy mieli się dokładniej poznać, i być może nawet zaprzyjaźnić. Ba, nawet zauważyli że ta trójka zażarcie dyskutuje o czymś z właścicielem lokalu. Blondynka z dwiema małymi kitkami wychodzących z części ciemieniowej głowy, krótkowłosy blondyn z włosami postawionymi na sztorc, i dosyć przerażający mężczyzna z zasłaniającymi częściowo twarz długimi "piórami". Właściwie tylko on nie włączał się w tą dyskusję... czy może raczej kłótnię.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 6 Lut 2010 - 15:56

Stanąłem w drzwiach patrząc na całą trójkę. Dziewczyna i chłopak okropnie się kłócili a siedzący obok nich przyjaciel nie odzywał się nawet słowem. Trochę nerwowo rozglądałem się po pomieszczeniu.
-Wszystko będzie dobrze, nie denerwuj się-powtarzałem sobie bez przerwy pod nosem. Idąc spokojnym krokiem podszedłem do nich patrząc jak dalej się kłócą. Nie byłem pewny co do tego czy przerwać tę krzykliwą konwersację
czy też zaczekać do jej końca. Cały czas powtarzałem sobie w głowie aby się nie denerwować choć to nie skutkowało. W końcu się przełamałem i postanowiłem odezwać.
-Cześć wam. Przepraszam jeśli się spóźniłem ale spotkałem po drodze Christiana i zamieniliśmy parę słów.
Niecierpliwie czekałem na odpowiedź nie wiedząc nawet czy usłyszeli mnie przez swój krzyk. Przez ten cały czas wszystko okropnie się dłużyło.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Wto 9 Lut 2010 - 15:23

Po pierwsze, cała czwórka nie siedziała tylko stała. Po drugie, towarzysz blondynka wydawał się być całkiem spokojny, zapewne uznał że chodzi tu o jakąś sprawę organizacyjną która nie została wykonana tak jak należy. W końcu jednak zauważył poddenerwowanie Himariego i postanowił zareagować, co sprowadzało się do szturchnięcia w ramię i zwrócił na niego uwagę
-Hej, co się tak stresujesz, wyluzuj... zaraz się wszystkiego dowiemy...-Mruknął i pozwolił chłopakowi oświadczyć całej trójce swoje akty ich przybycia. O dziwo wszyscy na chwilę umilkli zwracając na dwójkę swój wzrok.
-Cholera, już się schodzą?-Pierwszy odezwał się krótkowłosy blondyn.
-Na to wygląda... sam pan widzi, nie może pan nam tego zrobić!-Oświadczyła dziewczyna odwracając się ponownie w stronę właściciela lokalu.
-Bardzo mi przykro, ale nie mogę... niedługo po tym jak przyszliście zarezerwować lokal przyszedł do mnie wysłannik jednej z rodzin szlacheckiej... nie mogłem odmówić... mogę wam za to polecić inny, rów...
-Ej, bez żartów! Zapytaliśmy się czy możemy to zrobić tutaj - zgodził się pan, a teraz nas pan odsyła z kwitkiem?!-Krzyknął chłopak który zaczął się naprawdę mocno denerwować. Na tyle że jego siostra położyła mu rękę na ramieniu by się trochę opanował.
-Chciałem was poinformować, ale nie udało mi się to... proszę zrozumieć...
I tak dalej dalej, i tak dalej... a obok tego stała sobie trójka... dwójka młodzieńców i jeden mężczyzna.
-Wygląda na to że sprawy się nieco skomplikowały, huh?...nie podoba mi się to...-Oświadczył i usiadł sobie na jednym z taboretów. Wyglądał jakby się nad czymś zastanawiał, gdyż jego wzrok był zwrócony nieco ku górze i miał nieco rozchylone wargi.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Wto 9 Lut 2010 - 15:54

Nie przypadła mi do gustu ta sytuacja. Przez dłuższą chwilę zastanawiałem się czy w ogóle zostać na tym spotkaniu. Niestety wygrało to iż wpłaciłem już 50 ryo a w pieniądzach nie przebieram. Próbując spokojnie stać i patrzeć na tę rozmowę próbowałem zrozumieć także właściciela. Przecież rodzinie szlacheckiej nie wypadało odmówić gdyż taka okazja nie zdarzała się zbyt często. Spojrzałem do o koła siebie po czym postanowiłem wtrącić się do rozmowy. Powoli podszedłem do rodzeństwa.
-Hej, przepraszam się że się wtrącam do rozmowy ale pomyślmy, pan raczej nie odstąpi od swojego a wy od swojego. Będziemy się tak kłócić cały wieczór czy pójdziemy do tej drugiej "knajpki" zaproponowanej przez właściciela?
Patrząc na nich miałem nadzieję że uda się dojść do jakiegoś kompromisu i co było dla mnie dość ważne odzyskania chociaż części wpłaconej zaliczki.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 11 Lut 2010 - 15:28

("dookoła" się pisze)

Rodzeństwo odwróciło się w stronę blondynka. Sam ich wzrok świadczył o tym że nie podzielają jego entuzjazmu do tego pomysłu. Za to długowłosy mężczyzna stał dalej jakby nigdy nic, jakby chciał straszyć niewinne dzieci samą swoją obecnością i posturą. Niewątpliwie... był potężny. I nie wyglądał zbyt przyjaźnie. Ale o ile Himari dobrze pamiętał to nie był zły. Po prostu... taki milczący i tajemniczy typ. Aczkolwiek jeżeli za tajemnicę uznamy to, że mało chłopak o nim wiedział, to tak na dobrą sprawę można pod to podpiąć wszystkich uczniów. I.. chyba właśnie po to miało być to spotkanie. By rzucić trochę światła na całokształt klasy.
-I co, będziemy tak stać i mówić "Hej, hej, oszukali nas więc ruszamy swoje żałosne tyłki gdzieś indziej?"-Skwitował chłopak, na co dziewczyna która troszkę się uspokoiła zaczęła wyjaśniać Himariemu ten punkt widzenia.
-Zrozum, tu chodzi o nasz honor... byliśmy tutaj pierwsi, więc z jakiej paki...-Niestety nie dokończyła wyjaśniać, gdyż ktoś wszedł do środka. Był to dosyć niewielki chłopak o sprężystym kroku i... ciekawej cerze - możnaby ją najprościej nazwać mianem złocistej opalenizny. Ponadto jego włosy były zasłonięte niebieską bandaną, w kolorze takim samym jak jego kimono. A to mogło oznaczać że jest to uczeń akademii. Blondyn nigdy nie widział go na lekcjach... więc...
-Yhhh? A Ci tu czego? Staruszku, o ile dobrze pamiętam to miało tu nikogo nie być...-Mruknął z wyraźnym niezadowoleniem połączonym z pogardą.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 11 Lut 2010 - 16:14

Nie byłem pewien co wyniknie z tej sytuacji. Brat dziewczyny wyglądał, według mnie, na jeszcze bardzie zdenerwowanego niż przed przyjściem chłopaka z dziwną opalenizną. W mojej głowie zaczęły krążyć różne myśli. Może nie chodzi o rodzinę szlachecką, może oni po prostu więcej zapłacili od nas i czy w końcu coś zjem? Myśląc o tym coraz bardziej dokuczał mi głód. Również nerwy rodzeństwa mi się udzieliły. Odszedłem trochę na bok od wszystkich opierając się plecami o ścianę czekając na dalszy rozwój sytuacji która nie wyglądała zbyt ciekawie. Zerkałem co chwilę na przybysza, na właściciela gospody i w końcu na organizatorów. Miałem tylko nadzieję że nie dojdzie do jakiejś bójki bo to nie był by zbyt dobry popis manier uczniów akademii. Stojąc pod ścianą czekałem na ruch którejś ze stron.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 13 Lut 2010 - 11:52

-Szef nie będzie zbyt zadowolony gdy to zobaczy... więc... moglibyście tak łaskawie stąd spływać?-Zaproponował chłopak zakładają ręce na klatkę piersiową. Jak można było się domyślić mocno zirytowało to blond rodzinkę, zwłaszcza gdy dodamy to tego szyderczy wyszczerz opalonego młodzieńca.
-Posłuchaj... my byliśmy tutaj pierwsi, więc powiedz temu swojemu "szefowi" by sobie znalazł jakieś inne miejsce do balowania. Zrozumiałeś?-Zarządził hardo blondyn, nie zważając na błagalne spojrzenie właściciela. Wbrew tego czego można się było spodziewać, "posłaniec" nie zareagował jakoś szczególnie impulsywnie.
-Dobra, jak chcecie...zapamiętam sobie wasze twarze. A na razie... miłej zabawy, frajerzy!-Zakrzyknął młodzieniec i z perfidnym uśmiechem na ustach wyszedł z knajpy.
...czy to był już koniec ich zmartwień? Raczej wątpliwe...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 13 Lut 2010 - 16:00

Zdziwiły mnie trochę te słowa. Byłem ciekaw kim może być ten cały "szef". Prawdopodobnie był dość wysoko postawioną osobą skoro właściciel tak bardzo chciał abyśmy zmienili lokal. Powoli spoglądałem na każdego aby sprawdzić jak zareagowali na to całe ostrzeżenie. Nie chciałem wywołać jeszcze większej złości blondyna więc jeszcze przez moment poczekałem pod ścianą. Po chwili podszedłem do lady zerkając na rodzeństwo a następnie na właściciela.
-To może skoro już jesteśmy to może zaczniemy zabawę bo jeżeli się teraz rozejdziemy to całe te kłótnie i nerwy pójdą na marne?-zapytałem, zwracając się do dziewczyny i oczekując na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Pon 15 Lut 2010 - 14:34

Reszta... trudno było to wyczuć. Niby wszyscy machnęli na to ręką, ale dało się wyrzuć nerwową atmosferę. Dlaczego? Może powodem jest to że tak naprawdę nikt nie wiedział z czym mogą mieć później do czynienia... i co ich może spotkać. Na razie jednak...
-No...skoro już wszystko ustalone... to wystarczy teraz czekać na resztę...-Mruknął blondyn i usiadł sobie na stołku. Jego siostra zrobiła to samo, w przeciwieństwie do ciemnowłosego który powoli podszedł do ściany i oparł się o nią plecami. Co do właściciela... westchnął on jedynie głęboko i poszedł na zaplecze, trochę przybity tym co się tutaj stało. Ale co zrobić...
W końcu zaczęli się schodzić ludzie. Po krótkiej wymienia zdań pomiędzy poszczególnymi osobami Himari poznał nieco bliżej cztery. Było to - blond rodzeństwo o nazwisku Chiba pochodzące ze średnich warstw społecznych (Siostra nazywała się Izumi a brat Kaito). Trefili oni do akademii za pośrednictwem swojego dobrego znajomego który był oficerem w piątym oddziale. Trzecią osobą był Rei Shinohara, chłopak przygarnięty niegdyś przez rodzeństwo Shinigami w czasie pewnego zadania w terenie. Ciemnowłosy typowy japończyk którego jedyną cechą charakterystyczną była cienka blizna przechodząca od czoła do wargi poprzez przestrzeń twarzową tuż koło lewej strony nosa. A czwartą... no cóż... chłopak dowiedział się że mężczyzna towarzyszący tamtej dwójce jest raczej mało rozmowny. Tyle się dowiedział że nazywa się Ibuki Naitou... w sumie to już było coś. Reszta jakoś nie przyciągnęła jego większej uwagi... znaczy, orientował się mniej więcej kto się nazywał, ale oni jakoś najbardziej zapadli mu w pamięć. A przynajmniej do momentu w którym zaczynano się robić późno i część osób zaczęła się zbierać do swoich domostw.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Pon 15 Lut 2010 - 16:32

Byłem dość zadowolony z całej "imprezy". Miło wiedzieć że moi znajomi znają kogoś takiego jak porucznik 5 oddziału Chitose Ohba. Jednak nie ciekawił mnie ten że oddział, zawsze chciałem trafić do oddziału 11. Usiadłem przy ladzie biorąc sake i kieliszek. Patrzałem jak ludzie wychodzą z tawerny. Siedząc tak uznałem że spotkanie było jednak dość owocne. Poznałem przecież czwórkę uczniów akademii, a jak dla mnie jest to dość ważne gdyż nigdy nie miałem zbyt wielu przyjaciół. Na koniec podszedłem do lady i poprosiłem o trochę sake. Nalałem jej sobie do szklanki i popijałem patrząc jak ludzie wychodzą. Było bardzo miło ale w końcu trzeba było się pożegnać. Kiedy po kilku minutach skończył się trunek postanowiłem się najpierw pożegnać z rodzeństwem, Ibukim oraz Rei'em a następnie wyruszyć w drogę powrotną do domu. Stanąłem przed Izumi i Kaito:
-No to chyba pora kończyć, na razie i do zobaczenia w szkole-powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 18 Lut 2010 - 11:10

(Uznam że to tylko domysły twojej postaci że ten znajomy to porucznik oddziału 5'tego, bo niestety tak nie jest)

-Do zobaczenia-Pożegnał się chłopak, a jego siostra natomiast ukłoniła się nieco. Co do reszty... Rei był osobą trochę nieśmiałą, więc chwilę mu zajęło doprowadzenie stanu swojego umysłu do porządku po tym przyjęciu. Ale w końcu udało mu się odpowiedzieć na słowa Himariego. A co do Ibukiego... blondynowi musiało wystarczyć podniesienie ręki. Mogło być gorzej... z Christianem się natomiast nie pożegnał, gdyż udało mu się ulotnić trochę wcześniej od niego. Jak dawno opuścił to miejsce? Nie do końca wiadomo. Na pewno w przeciągu ostatniej godziny, bo widział go jak stara się flirtować z pewną uroczą, drobną dziewuszką.
Ostatecznie Himari wyszedł 15 minut po swoim postanowieniu. Było już dosyć ciemno, a i na ulicach Rukongai nie było zbyt wielu dusz. Jednak mimo to było trochę zbyt głośno, chociaż ten hałas dobiegał z jednego punktu... co więcej, te odgłosy brzmiały jak dosyć zaciekła walka pomiędzy paroma mężczyznami!... tak na słuch to przynajmniej trzech. Co do odległości, to nie było zbyt daleko - jedna czy dwie uliczki dalej, w jakimś ciemniejszym zakątku.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 18 Lut 2010 - 14:16

Byłem trochę zirytowany tymi hałasami ponieważ uwielbiałem ciszę. Przez chwilę stałem przed wyjściem tawerny mając nadzieje że hałas ucichnie ale w końcu postanowiłem pójść w tamtą stronę. Nie spieszyłem się, szedłem wolnym, spacerowym krokiem. Miałem nadzieję że nie zostanę wplątany w prawdopodobną walkę. Spokojnie kroczyłem w tym kierunku myśląc co może się tam wydarzyć. Może to bójka, a może tylko wydaje mi się że to odgłosy walki.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 18 Lut 2010 - 15:58

Wolnym, spacerowym krokiem Himari powoli zbliżał się do źródła hałasu. Im był bliżej, tym coraz bardziej utwierdził się w przekonaniu że jednak nic mu się nie zdaje - naprawdę tam rozgrywała się walka. Pytanie tylko... kto z kim, dlaczego, i ilu. Ale jak dobrze (?) pójdzie to niedługo się dowie. Już się dwóch z nich dowiedział, gdyż gdy tylko znalazł się na miejscu, ujrzał swojego poprzedniego towarzysza Christiana, tamtego ciemnoskórego, i trzech czy czterech... mężczyzn, tak, to jest odpowiednie słowo, którzy mimo iż nie byli tak rośli jak Ibuki, to i tak trzeba im było przyznać że na pierwszy rzut oka robią niezłe wrażenie. Ale chłopak też sobie jakoś radził - jeden z napastników ledwo co się trzymał, a reszta była już nieźle zdyszana. Jedynie tamten chłopak stał sobie i patrzył na to wszystko z politowaniem. Dopiero gdy zobaczył blondynka wzrok mu się nieco ożywił. Ack, no i nici z ucieczki.
-No proszę, kogo my tu mamy... przyłączysz się do naszej wspólnej zabawy, nieprawdaż? Tylko ty... i ja...-Niemalże wysyczał chłopak, i minąwszy walcząca grupę zaczał powoli iść w stronę chłopaka.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 18 Lut 2010 - 22:07

Nie miałem zamiaru uciec jak ostatni tchórz. Wiedziałem że walka mnie nie ominie i nie byłem wcale nie zadowolony z tego powodu. Podszedłem kilka kroków do przodu by nieco zbliżyć się do przeciwnik, ponieważ wolałem walkę w zwarciu. Byłem gotowy do wykonania uniku w każdym momencie niestety 2 kieliszki sake zrobiły swoje i czułem jak nogi lekko mi się uginają. Patrzyłem na niego miną nie wyrażającą żadnego uczucia, ani radości ani gniewu. Po krótkiej chwili uświadomiłem sobie że przeciwnik nie jest słaby i raczej nie zaatakuje pierwszy. Nie zastanawiałem się dłużej, zacząłem biec w jego stronę i w ostatniej chwili odbiłem w prawo wyprowadzając kopnięcie lewej nogi.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 20 Lut 2010 - 12:16

Przeciwnik blondynka nie tylko wyglądał, ale i zachowywał się tez spokojnie - początkowy entuzjazm przerodził się w znudzenie. W końcu stanął oczekując na zbliżenie się chłopaka. Nie trwało to długo... i gdy tylko Himari wyprowadził swoje kopnięcie, ten leniwie odsunął się w tył. Wyprowadził on zaraz kontratak pięścią, ale na szczęście ta również została wyminięta, głównie dzięki konieczności powrotu ciała blondyna do pozycji równowagi. Ale trzeba nadmienić że ten atak również nie był jakiś specjalnie dokładni. Ot, machnięcie na odlew.
-Dobra... skoro już się trochę poznaliśmy to może zaczniemy robić coś na poważnie, co?-Zaproponował drapiąc się za uchem. Zaraz potem jednak doskoczył do chłopaka z całkiem sporym impetem, i tylko w miarę bystre oko celu spowodowało że udało mu się zablokować pierwszy i drugi cios. Gdyby Himari nie był pod naporem ciosów swojego przeciwnika mógłby zobaczyć że jego znajomy Christian radzi sobie o wiele lepiej - dwóch mężczyzn leżało już na ziemi, i aktualnie męczył się już tylko z jednym. Oboje byli już mocno poobijani.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 20 Lut 2010 - 13:34

Wydawało mi się że przeciwnik jest trochę zbyt pewny siebie. Chciałem tylko wydostać się z pod naporu ciosów przeciwnika. Gdy znowu uderzy zablokuję go i spróbuję kopnąć go w tył kolan i będę mógł wyprowadzić kolejny cios. Cały czas spoglądałem na ręce i nogi chłopaka aby nie oberwać. Jeżeli jednak chciałem wykonać zamierzony ruch musiałem zablokować jeden z ciosów rąk i w jednym momencie kopnąć go w przeguby nóg.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Pon 22 Lut 2010 - 10:56

Niestety, jako że Himari nie miał nogi posiadającej dwóch kolan (czterocześciowej) było mu trudno wyprowadzić cios w cześć ciała będącą z tyłu stojąc przodem do celu. Aż tak elastycznej nogi tez nie miał... Czym się to skończyło? Ciosem w bok, który trochę go zabolał, trochę wykrzywił, ale nie zwalił z nóg. Jednego mógł być jednak pewny - rozjuszyło go to. Na tyle, że po krótkiej chwili warknął coś niecenzuralnego, i wyprowadził szybki cios, który pomimo bloku pośrednio ugodził chłopaka. Jak? Blokująca ręka nie wytrzymała do końca naporu i sama ugodziła blondyna w nos. Trochę zabolało i oszołomiło, ale mogło być o wiele gorzej... i było, bo następny cios natrafił na jedną z nerek. A to już o wiele bardziej bolało. Na tyle, że Himari aż musiał się trochę zatoczyć.
-Pozwoliłem Ci mnie dotykać?-Zapytał podchodząc do blondyna. Można się było spodziewać że następnym ciosem będzie kopnięcie w podbródek. Dlaczego. Jakoś tak dziwnie unosił ta nogę... co do Christiana... żadnych informacji. Teraz warto by się zainteresować bardziej swoją osobą...

(-11 PŻ)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Pon 22 Lut 2010 - 16:16

(Chcę tylko tak dodać że da się bez problemu kopnąć kogoś w kolana stojąc przed nim, wystarczy się do niego zbliżyć i nawet podłożyć haka.)

Bolała mnie nerka, byłem trochę oszołomiony. Patrzałem na przeciwnika ale widziałem go jakby za mgłą. Nie wiedziałem co zrobić i zacząłem się cofać. Nagle dotknąłem plecami ściany jakiegoś budynku. Oparty o nią przygotowałem się do bloku aby nie oberwać znowu. W pewnym momencie zauważyłem jakby szykował się do kopnięcia więc jeszcze bardziej starałem się utrzymać blok.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 24 Lut 2010 - 11:19

(Można i tak. Można też uderzyć go tylnią częścią stopy/łydki, co jednak jest pioruńsko niewygodne i niepraktyczne. Można też obrócić go i kopnąć... jak sie ma dość siły, ale w takim wypadku po co się męczyć? Można tez kopnąć na chama. Można zrobić wiele rzeczy, ale nie można jednej - zostawiać luk w opisie zdając się na łaskę MG, zwłaszcza gdy nie jest zadowolony z długości postów swojego gracza. Bo właśnie ten przypis osiąga w tym momencie mniej więcej długość twojego przeciętnego posta (Ba, nawet jest dłuższy!). Jak używasz haka - pisz że tak robisz. Jak kopiesz w sposób inny niż standardowe znane większości ludzi z bijatyk - również to opisz.)

Tym razem blok był całkiem skuteczny - dwie ręce całkiem nieźle zamortyzowały uderzenie, następne również. Z dalszym jednak byłoby sporo problemów ponieważ dłonie powoli zaczynały się męczyć, a i uderzenia stały się silniejsze, może z powodu wściekłości przeciwnika, a może dlatego że mimo wszystko mięśnie nóg są silniejsze. Ostatecznie jednak Himari nie odczuł następnego ciosu. Ale o dziwo tez cały czas był przytomny. Wniosek mógł być tylko jeden - nie otrzymał go. Dlaczego? Może dlatego że napastnik zmienił swoją pozycję z pionowej na poziomą z "małą" pomocą Christiana. I on akurat dosyć świadomie odczuł skutek tego ciosu polegającego na podhaczeniu go, i wejściu na jego skromną osobę.
-Możesz się ruszać?-Zapytał się chłopak wyciągając do niego rękę. Teraz dopiero, gdy wzrok blondynka trochę się wyostrzył, mógł zobaczyć że cała banda z którą walczył leżała na ziemi. Lecz nie obyło się to bez strat. Krew ściekająca z nosa i parę zaczerwień na twarzy oznaczały że tez nieźle mu się oberwało.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 24 Lut 2010 - 14:54

Trochę się ucieszyłem że napastnik już nie atakuje ale jednocześnie zawiedziony że aż tak źle mi poszło. Odczuwałem ból rąk po całym tym parowaniu ciosów przeciwnika. Wstałem i sprawdziłem czy z nogami wszystko dobrze. Nie odczuwałem w nich zbyt wielkiego bólu. Spojrzałem się na Christiana i odpowiedziałem na jego pytanie:
-Nie jest aż tak źle, dzięki- i potem spojrzałem na jego rany.- A co z tobą ?-zapytałem.
Jego wyglądała jakby chciała powiedzieć "nic mnie nie boli, zemną wszystko dobrze". Nie wiedziałem jakie ma dalsze zamiary, byłem raczej pewny że odejdzie ode mnie i zostawi. Stałem tak przed nim i otrzepywałem się z kurzu czekając na jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 25 Lut 2010 - 17:15

-Bywało lepiej...-Mruknął kiwając się energicznie to w przód to w tył. Prawdopodobnie powodowało to przemieszczanie się punktu największego nacisku, co zwiększało ból tego, co było pod nim. Ostatecznie jednak skończyło się na o wiele bardziej pewnym unieruchomieniu chłopaka polegającym na zastosowaniu najprostszego Bakudou z możliwych - numeru pierwszego.
-Dobra... jak już się uwolnisz to powiedz temu swojemu "szefowi" żeby sobie dobierał lepszych herbatników, bo to co teraz zaprezentowaliście jest... kiepskie i poniżej pewnego poziomu. No chyba że to była twoja inicjatywa, to wtedy przepraszam, jest w sam raz...-Mruknął podnosząc się w końcu z przywódcy bandy. Ten usilnie starał stanąć na nogi, co przy unieruchomionych rękach i lekkim oszołomieniu było dosyć trudne. Christian w międzyczasie urwał kawałek Kimona pierwszemu z brzegu znokautowanemu mężczyźnie i otarł sobie nią nos.
-Wynośmy się stąd zanim ktoś się zainteresuje...-Mruknął i pogwizdując sobie z marnym efektem (z uwagi na jego złamany nos) udał się szybkim krokiem gdzieś... byle daleko od tego miejsca. W sumie to nie jest taki zły pomysł.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora