IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kawalerka Himari'ego Zoku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 25 Lut 2010 - 19:59

Popatrzałem przez chwilę, opierając się o ścianę, na leżących napastników i z powrotem na Christiana. Powoli kroczyłem w tym samym kierunku choć czułem że nie ma to zbyt wielkiego sensu. On raczej pójdzie do swojego domu a ja do swojego. Nie znałem jednak jego zamiarów.
Nie słyszałem zbyt wielu odgłosów chociaż może było to spowodowane ciosami otrzymanymi podczas walki. Przyśpieszyłem trochę kroku i chciałem zobaczyć co zrobi Christian, może będzie kazał mi spadać a może się pożegna. Nie wiedziałem tego i czekałem na jego posunięcie.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 27 Lut 2010 - 13:30

Zaprawdę chłopak racje miał. Po 10 minutach przechadzki po ulicach Seireitei (oraz parunastu splunięć krwią i wytarciu nosa o zakrwawiony kawałek materiału niedawno urwany z rękawa kimona jednego z napastników) Christian dotarł do swojego domu. Zbyt wiele ludzi na ulicy nie spotkali, jednak dało się zauważyć że Ci którzy ich zauważyli patrzyli się nieco... dziwnie. Ale to akurat nie było nic niezwykłego. Jeden chłopak się zataczał, a drugi krwawił z nosa i był poobijany. Ale to taka informacja dodatkowa. Ważniejsze było to że Christian w końcu chyba zauważył że ktoś za nim idzie, bo odwrócił się i popatrzył trochę zaskoczony obecnością blondyna.
-Hej... dzięki za odprowadzenie, ale jak widzisz jakoś dotarłem... a ty? Dojdziesz jakoś do siebie?-Zapytał. Krwawienie z jego nosa już głównie ustało, jednak ciągle musiało być uciążliwe.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Nie 28 Lut 2010 - 10:16

W końcu dowiedziałem się gdzie mieszka Christian. Spodziewałem się też takiej reakcji na moją obecność więc wyprostowałem się i oznajmiłem:
-Tak, jakoś dojdę. Do zobaczenia.
Odwróciłem się i zacząłem kroczyć w kierunku swojego mieszkanka. Nie wiedziałem ile dokładnie zajmie mi droga ale nie spodziewałem się krótkiego marszu. Chwiejąc się raz w jedną raz w drugą stronę rozglądałem się za jakimś punktem z którego miałem pewność jak dojść do domu.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 3 Mar 2010 - 18:21

Chwiejąc się to w lewo to w prawo Himari poczuł że powoli ból spowodowanymi obrażeniami jego cennego ciała się zmniejszał. Na tyle, że już dawno odzyskał widoczność... a może już od dawna miał, tylko jego świadomość i przeświadczenie o tym że człowiek powinien aż tak długo nie być w stanie widzieć niczego wyraźnie spowodowały że faktycznie dopiero teraz obraz mu się wyostrzył? Kto to wie, kto to zrozumie... ostatecznie jednak Himari dotarł do miejsca przeznaczenia, czyli do swojego domu w jakieś pół godziny. Ogólny bilans wyglądał następująco - parę nawiązanych znajomości i podbita nerka. Nie było najgorzej... ciekawe tylko czy obrażenia spowodowane ciągłym blokowaniem ciosów dadzą o sobie jutro znać.

(Prosiłbym o opis czynności wykonywanych przed snem. Himari budzi się o 6:40, mając godzinę i dwadzieścia minut do rozpoczęcia zajęć. Boli go nerka i ręce, ale tak to wszystko w porządku)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 3 Mar 2010 - 22:49

Wszedłem do domu niechlujnie rzucając płaszcz na wieszak i zdjąłem buty odstawiając je na miejsce. Powoli stawiałem kroki kierując się w stronę łazienki. Nalałem ciepłej wody do wanny, rozebrałem się i zanurzyłem się w wodzie. Zrobiło mi się dość przyjemnie więc poleżałem tak póki woda nie wystygła. Po tym czasie poszedłem do pokoju i ubrałem luźne, bawełniane spodnie w których zawsze spałem. Zmęczony zasnąłem prawię od razu. Obudziłem się o 06:40 wiedząc że mam dość sporo czasu do wyjścia. Wstałem z łóżka i podszedłem do okna wychodzącego na ogródek. Otworzyłem je i wyjrzałem na zewnątrz. Następnie odwróciłem się i skierowałem w stronę łazienki. Obmyłem twarz i spojrzałem w niewielkie lustro nad zlewem. Potem mój wzrok skierowałem na nerki które wczoraj dość mocno oberwały. Po tej toalecie i ubraniu się wstąpiłem do kuchni i zacząłem robić sobie kanapkę i parzyć herbatę. Posiłek zaniosłem i postawiłem na stole po czym przystąpiłem do konsumpcji. Talerz i szklankę wstawiłem do zlewu a następnie poszedłem do pokoju spakować się i wyszykować do wyjścia.

(Mam nadzieję że długość posta oraz rozległość opisanych czynności jest wystarczająca i jeżeli będzie odpowiadać to będę się starać pisać tak za każdym razem.)

Ostatnio zmieniony przez Himari Zoku dnia Sro 10 Mar 2010 - 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 10 Mar 2010 - 18:54

(Może być. Nie będę narzekał... przynajmniej na rozległość ; p)

Wszystkie działania podejmowane przez chłopaka zakończyły się sukcesem. Kąpiel była całkiem przyjemna (póki nie wystygła), sen przebiegał bez zakłóceń, a śniadanie było mało skomplikowane ale smaczne i pożywne. Nawet ta nerka aż tak nie bolała, acz na pewno Himari odczuwał to że miała wczoraj bliskie spotkanie z czyjąś szybko pędzącą częścią ciała. Nie przeszkadzało mu to jednak w funkcjonowaniu i mógł bez przeszkód wyjść z domu na zajęcia. Po drodze również nie spotkało go nic nadzwyczajnego. Potyczka ta nie musiała być z inicjatywy jakiegoś wielkiego bossa, bo nikt nie zwracal uwagi na jakiegoś tam ucznia akademii. A przynajmniej nie bardziej niż zwykle.
W końcu dotarł on do miejsca przeznaczenia - drzwi od sali w której miał mieć swoją pierwsza dzisiaj lekcje - historię Seireitei. Było już tutaj parę osób, w tym i jego duży znajomy którego poznał na przyjęciu integracyjnym. Stał on sobie wyprostowany pod ścianą, i w przeciwieństwie do trójki dziewczyn tworzących między sobą tzw "Kashimashi" nie nawiązywał z nikim żadnego kontaktu, nawet wzrokowego.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 10 Mar 2010 - 22:21

Rozejrzałem się po klasie i zacząłem iść w stronę mojego dużego kolegi. Przechodząc obok niego rzuciłem tylko niedbale "cześć" i stanąłem kilka metrów za nim. Wydawało się że w sali jest głośno ale może tylko dla tego że wolę ciszę. Rozglądając się wcześniej nie widziałem nauczyciela jednak nie wiedziałem czy jestem spóźniony czy zdążyłem na zajęcia. Postanowiłem spytać się więc chłopaka przed sobą i lekko szturchnąłem go w ramię.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 13 Mar 2010 - 9:17

Ibuki obrócił się powoli, prawdopodobnie by sprawdzić kto staje na palcach by szturchnięciem w ramie dać mu znać że coś od niego chce. Wyraz jego twarzy był taki jak zwykle - neutralny, bez jakiś szczególnych emocji typu zaskoczenie czy też zainteresowanie. Tzw. kamienna twarz, acz może i nie tylko biorąc pod uwagę sposób jego poruszania.
-...o co chodzi?-Zapytał na wstępie, co zmusiło Himariego do powtórzenia swojego pytania. Tym razem coś u niego zaskoczyło, gdyż dosyć szybko odpowiedział.
-...poznajesz te dziewczyny? Są z naszej klasy... więc pewnie jeszcze nie mamy lekcji. Nie pytaj mnie jednak kiedy ona będzie...-Mruknął patrząc się na chłopaka z góry. Wbrew jego ponurej prezencji nie odczuwało się jakiegoś przytłoczenia. Powodem były jego oczy koloru piwnego, których spojrzenie było ciepłe i przyjazne.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sob 13 Mar 2010 - 12:56

Otrzymując odpowiedź odsunąłem się do tyłu. Usiadłem i rozejrzałem po klasie. Nie miałem nic do roboty więc wyjąłem z torby podręcznik do Historii Seireitei. Zacząłem czytać od ostatniej skończonej lekcji. Tak czekałem na przyjście nauczyciela i rozpoczęcie zajęć mając nadzieję że nie potrwa to długo. Książka wciągnęła mnie w takim stopniu że nie zwracałem nawet zbytnio uwagi na resztę klasy w sali.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Sro 17 Mar 2010 - 10:45

Ich oczekiwanie nie trwało zbyt długo - w przeciągu 10 minut do klasy zdążyło już wejść większość osób, w tym i Christian. Poza lekko obrzękniętym nosem i paroma zadrapaniami wyglądał nienajgorzej. Wystarczająco jednak by zwrócić na siebie trochę uwagi.
-Nie uwierzycie. Wywaliłem się przechodząc przez próg! Chyba trochę wczoraj przesadziłem, hahaha...-Skwitował radośnie gdy sam zauważył to zainteresowanie. Dalej jednak nikt nie wypytywał go o szczegóły jego ciamajdowatości, gdyż nauczyciel wszedł do sali i rozpoczęła się lekcja. Nudna lekcja. Tak samo jak parę innych.
W końcu jednak przyszedł czas na nieco praktycznych zabaw - zajęcia z walki wręcz. Dzisiejszy temat lekcji - kontratak. Po krótkiej prezentacji przez nauczyciela jak powinno się odpierać atak wymierzony prosto w twarz polecił by wszyscy dobrali się w pary i przećwiczyli to samo.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Czw 18 Mar 2010 - 17:34

Rozejrzałem się szybko w okół siebie i próbowałem znaleźć Christiana. Widziałem jak wczoraj walczył i pomyślałem że mógł bym się od niego sporo nauczyć. Nie mogłem go niestety nigdzie zobaczyć. Więc postanowiłem spróbować znaleźć kogoś kogo poznałem na wczorajszym spotkaniu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kawalerka Himari'ego Zoku   Today at 19:45

Powrót do góry Go down

Kawalerka Himari'ego Zoku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2