IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Bohater Idealny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Bohater Idealny   Pią 5 Lut 2010 - 12:09

Powiedzmy sobie szczerze – jest to kolejna opowieść fantasy, jakich widzimy tysiące. Nie będę szpanował oryginalnością. Po prostu zrobię to co muszę i napiszę to opowiadanie !
Bohater Idealny

Bohater Idealny
W ciemnym pokoju panował półmrok niczym w sekretnej piwnicy dziadziusia. Jedynym źródłem światła był księżyc wiszący na niebie. Oświetlał on dwie postacie - długowłosą brunetkę i mężczyznę o bardzo krótkich i ciemnych włosach. Leżeli oni na łóżku – przeżyło ono wiele takich ostrych nocy, liczmy że wytrzyma i tą… <skrzyp> <skrzyp> .
- Ahhh – wyjękała prosto z siebie kobieta. Język mężczyzny obecnie delikatnie jeździł po jej karku. Jego język zaczął powoli zjeżdżać w dół niczym na zjeżdżalni wodnej do basenu pełnego kwasu. Twarz mężczyzny weszła brutalnie między uda dziewczyny. Spojrzała się ona na niego z kocim uśmieszkiem.
- Nie patrz się tam, Kyrin – powiedziała cicho kobieta, jej place wylądowały w ustach. Lekko je przygryzała, aby móc powstrzymać się przed okrzykiem pełnym rozkoszy. Mężczyzna zaprzestał „nawilżać” jej kobiecość po dobrych paru minutach. Kobieta była cała spocona - lecz jej to nie przeszkadzało… Pozycja została zmieniona – teraz Kyrin leżał na brunetce. Ich „zabawa” została przerwana poprzez brutalne wyrwanie drzwi potężnym kopniakiem godnym Chucka Norrisa. Do pokoju wpadł pewien mężczyzna – poprawka…
- Co ty robisz mojej małej, Erice ? – wykrzyczał sfrustrowany. Mężczyzna podniósł jedna ze swoich broni – potężną kuszą zdobioną insygniami smoków, była on przesiąknięta magią niczym pijaczek spod sklepu promilami. Kryin nie czekał aż skończy jak jeż – złapał dwa najbliższe siebie przedmioty – stalowy hełm i potężny dwuręczny młot. Szybko pokonał odległość między oknem a łóżkiem i wykonał koci skok niepełnen gracji. Bariera między krainą rozkoszy a zimnym i brudnym miastem został brutalnie rozerwana niczym bezbronny króliczek spotkany w lesie przez tyranozaura. Wydawało się, że Kyrin wylądował – lecz było inaczej… Jego młot zaczepił o kawałek okna – mężczyzna zawisł w powietrzu i był bezbronny niczym ludzkie ciało w starciu ze spadającym fortepianem. Nie chciał ryzykować i puścił swój młot. Spadł na, uwaga krowę – tą z reklamy mleka łaciatego. Cóż krówcia zaczęła się rzucać i szybko wystrzeliła na ulicę niszcząc płotek. Tak oto narodziła się nowa legenda – Kryin, jeździec krów !

Nagle jeździec odczuł okropny ból w tyłku – dostał z kuszy w prawy pośladek z chirurgiczną precyzją… Kyrin bał się gdyż wiedział że został trafiony z magicznej kuszy – a ich działanie jest niepewne niczym wynik w lotka, jednak jego krowa dalej szarżowała a on kurczowo trzymał się jej rogów jakby na turnieju w Tekkena 6 trzymał pada. Pomysł okazał się nawet sensowny - rogi działały idealnie ! A więc nagi mężczyzna dojeżdżający krowy szarżował przez miasto siejąc śmierć i zagładę niemalże jak piąty jeździec Apokalipsy. Po drodze nasz wszakże dzielny bohater stratował kilka stoisk pobliskich kupców – Nikt nie miał szans w zderzeniu z dziką krową, która miała bonus do przebicia gdy była ujeżdżana przez nieustraszonego i dzielnego Kryina . Jego szczęście nie trwało długo po chwili zaczęła go gonić policja – dwóch jeźdźców obrzucanych zaklęciami godnymi wozu policyjnego, tak hełmy dwóch policjantów świeciły się raz czerwonym, raz błękitnym światłem wydajać z siebie dźwięk syreny. Po bokach ulicy spontanicznie pojawiały się boczne uliczki. Wszyscy ludzie patrzyli się na tego Kyrina z wyrazem twarzy które określało jedno wyrażenie „WTF”. Lecz nikt nie chciał mieć bliższego spotkania z krowim jeźdźcem i jego kontrolerem. Sprawę woleli zostawić policji. Pościg odbywał się na głównej ulicy – znajdowały się tutaj liczne sklepy, karczmy. Ruch był bardzo liczny – dlatego nie warto mieć przy sobie dużo pieniędzy, gdyż pomniejsi złodzieje często kradną biednym babciom torebki. Kyrin nagle wykonał ostry skręt w prawo i uciekł w jedną z bocznych uliczek…
Wejście krowiego jeźdźca było iście szalone mianowicie – Kyrin nie wziął pod uwagę opóźnienia i krowa skręciła trochę wcześniej porywając kawałek sklepu płatnerza… Krowa wyszła bez szwanku, jeździec również. Nieszczęście uciekiniera zostało wzbogacone o kolejne utrudnienie – moc magicznej strzały została poznana… Była to strzała o iście przeklętej mocy, zaklęcie które otuliło bezbronne ciało Kyrina leżało w księdze zakazanej – Strzała przeczyszczająca. Ten kto zostaje nią trafiony zostaje ogarnięty potężną magią, która przyspiesza pracę jelit i powoduje potężną sraczkę ! Kyrin zabezpieczał swoje tyły poprzez zmniejszenie przyczepności koni do drogi. Jego miny działały tak skutecznie jak skórka od banana – policjanci zaliczyli glebę. Odór stworzony przez Jeźdźca krów odrzucił ich totalnie. Ucieczkę można by uznać za udaną gdyby nie pewien fakt…

Kyrin odwrócił się i spojrzał na policjantów topiących się w jego minach. Uśmiechnął się w momencie gdy stracił ich już totalnie z widoku. Jego głowa odwróciła się w kierunku jazdy – aby złamać Kyrynowi nos i ukraść jego przytomność jak on dzisiaj ukradł cnotę Erice… Krowi jeździec został pozbawiony swego wierzchowca, upadł na ziemię wzburzając morza i oceny kurzy, powodując potop krwi ze swego nosa. Jak widać – nawet Kyrin chce się wyżyć na Sienkiewiczu i zmusić go do napisania kolejnego potopu. Jakby jednego mu było mało…
Mężczyzna obudził wyrwany ze swego erotycznego snu o Eyrce, uderzeniem porannych promieni z krytykiem. Jego nos został otępiony falą świeżości poranka. Jego ciało zostało otulone miłym ciepłem o zapachu sików wylewanych z wiadra, każdego poranka.
- Co ty robisz pajacu ! – krzyknął Kyrin sfrustrowany tą niezbyt przyjemną pobudką. Spojrzał się w niebo i zobaczył chmurki skromnie pędzące za sobą. Spojrzał się w ocean błękitu będący tłem niekończącego sie wyścigu chmurek. Potem jego wzrok zderzył się z wzrokiem mężczyzny trzymającego wiadro - posypały się iskry, oczy Kryina zajarzyły się wściekłością. Wściekłością godną niewinnego kociaka. Kyrin przegrał bitwę na wzrok i opuścił pole wojny z podwiniętym ogonem. Mężczyzna spacerował przez uliczki parę dobrych chwil aż nagle znalazł grupkę dzieciaków dręczących bezbronnego kota…
- Nie możecie tak męczyć tego przesłodkiego i bezbronnego kociaka – powiedział sumienny miłośnik zwierząt Kyrin. Przyklęknął na jednym kolanie i zaczął dalej głosić swoje kazanie mające nawrócić złe dzieci – nawet nie wiecie jak to ciężko jest nie mieć domu. Jak to ciężko każdego deszczu szukać schronienia. Jak to ciężko być takim bezdomnym kociakiem – dokończył swoją wypowiedzi dumny ekolog. Po chwili piątka dzieciaków spojrzała na siebie z ich twarzy wylewał się wstyd.
- Pobijmy tego gościa – powiedziały między sobą dzieci. Po chwili Kyrin leżał na ziemi a dzieciaki zaczęły go okładać pięściami z iście pudzianowską potęgą. Wynikiem starcia była utrata przez Kyrina trzech zębów i paru hektolitrów krwi. Mężczyzna był pełen siniaków i nagi – a jego jedynym sukcesem było uratowanie kota. Mężczyzna podniósł się i uklęknął. Czarny kot do niego podszedł – Kryin sie schylił aby dać mu się popieścić. Czarnuch wykonał podstępny atak z zaskoczenia mający na celu złamanie karku. Cios był wykonany ogonem. Kyrin został przewrócony pod potęgą kota. Niedługo po tym kociak założył mu dźwignię na nadgarstek… Ale miły kotek…

(Pewnie będzie dużó literówek. Mog pisać dalej, jeżeli chcecie - lecz póki co proszę o komenty)

Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia Pią 5 Lut 2010 - 18:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Pią 5 Lut 2010 - 16:53

A więc zacznijmy od początku. Nie zamierzam czepiać się interpunkcji ani ortografii - dopóty mogę przełknąć parę błędów, dopóki nie rzucają się w oczy i nie powtarzają.

Opowiadanie mi się spodobało - choć przeczytanie zajmuje z półtorej minuty.
Całość była napisana dość luźnym językiem (porównania do Chuck'a Norrisa czy gry w Tekkena na padzie) - co może, niestety, denerwować niektóre osoby - mnie to jednak nie przeszkadza.
Zawarte jest sporo wątków humorystycznych, no i widać, że zbytnio nie przejmowałeś się takimi rzeczami jak, hm... fizyka D; ( Oczywistą sprawą jest chyba, że -jak to określiłeś - szybkie pokonanie dystansu między łóżkiem, a oknem ze stalowym hełmem i potężnym, dwuręcznym młotem w rękach, jest no cóż, niemożliwe. O skoku nie wspominając }:D)
To jednak, jak wspominałem, w tego typu opowiadaniu - gdzie banda dzieciaków pozbawia mężczyznę trzech zębów i hektolitrów krwi, po czym ten po powstaniu dostaje Fatality od uratowanego kota w iście 'Judowskim' stylu - to raczej nieważne.
Ogółem, opowieść potrafi wywołać uśmiech na pełnych skupienia twarzach. Humor ratuje wszelkie celowe udziwnienia - mućka z Łaciatego czekająca pod oknem czy nieludzkie wyczyny głównego bohatera.
Mimo, że normalnie zabił bym każdego, kto robił by sobie takie parodie ze świetnego gatunku jakim jest Fantasy, to tu pochwalę, że posiliłeś się na coś nowego, co odstaje od monotonnych fan ficków, o dzielnych wojownikach ratujących świat itd.itp.etc. dla których charakterystycznym zapachem jest... nuda.

Streszczając wyżej rozpisaną ocenę do czterech cyfr, będzie to wyglądało tak - 6.5/10 (Za krótkie jak na wyższą notę D; ... i co się stało z Kyrinem??? Skąd kot znał Jiu Jitsu?!? Kto wyszkolił te dzieciaki?!?! Czy krowa żyje??! D:) Właściwie niech będzie 7/10!

PS.

Cytat :
(Pewnie będzie dużó literówek. Mog pisać dalej, jeżeli chcecie - lecz póki co proszę o komenty)

Wiesz, właściwie, te dwie najbardziej mi się rzuciły w oczy. LoL

Pisz, pisz. Chce znać odpowiedzi na moje pytania D;.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Pią 5 Lut 2010 - 17:04

Dziękuję. To opowiadanie było w pełni nastawione na humor, więc odpuściłem sobie takie rzeczy jak fizykę. Napisałem tylko tyle na początek, aby zobaczyć czy się sposoba.

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Pią 5 Lut 2010 - 20:31

Hmmm... Hmmm... Hmmm...
Ja się o nielogiczność nie czepiam, znasz moją litość, ty hentai hereticu Za to zganię cię za nieprzyzwoite rozpoczęcie. Kara standardowa: utopienie w kisielu, spalenie na śmierć, przecięcie na pół, trzy godziny wysłuchiwania Mandaryny... ups, może trochę za dużo xD W każdym razie reszta ujdzie, jest śmiesznie, chociaż czasami mi się wydaje, że szukałeś czegoś na siłę ;P
Ogólnie jestem w stanie dać 9/10 xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Pią 5 Lut 2010 - 21:59

tak zgadzam się z tym że jesteś hentai hereticem eh....... za bardzo zacząłem cię trenować w tekkena 6. Nie wiem czy wyszło to na złe czy na dobre ale wykorzystanie i przez to że nie obchodzi mnie że w ciemnym pokoju panował półmrok oraz nie licząc interpunkcji to 10/10 XD powodzenia w następnej części.
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Sob 6 Lut 2010 - 10:03

Huh... uzywajac marketingowej terminologii - zdecydowanie nie ja stanowie target tego typu tworczosci. Zniecheca mnie juz sam poczatek. Nigdy np. nie bawila mnie erotyka w wykonaniu nieletnich (zakladajac, ze w profilu jest prawdziwy wiek). Rozumiem, ze dorastajacy czlowiek zaczyna sie tym interesowac... Koniec tez marnie wypadl. O ile pisanie ostrzezenia o bledach, zamiast przeczytac co sie napisalo i poprawic, jest lenistwem, to robienie bledow w tymze ostrzezeniu dodatkowo niechlujstwem. Niestety jest to zjawisko bardzo powszechne wsrod uzytkownikow internetu. Ludzie pisza byle co i byle jak. Tak, Twoj humor do mnie nie trafia. Widac smutny jestem niczym krwiozerczy ponurak, albo ponury krwiozerca (dla tych co znaja przygody Babelka i Kudlaczka), ewentualnie niczym ten wąpierz, ktorego zamierzasz prowadzic. Na brak publiki, jak widac jednak narzekac nie musisz i post moj zapewne samotnym pozostanie, jak glos wolajacego na pustyni.
Bynajmniej jednak nie chodzi mi o zniechecenie Cie do pisania. Sugeruje jednak troche pracy na forma, nie tylko ekspresowym generowaniu chaotycznych zdarzen. Kiedys pisalem opowiadanie SF. Splodzilem pewne zdanie, z ktorego bylem strasznie dumny. Przez jakis czas. Pozniej zauwazylem, ze jest koszmarne. Czasem lepiej odczekac i z dystansu ocenic wlasna prace, czy rzeczywiscie jest cokolwiek godna uwagi.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Sob 6 Lut 2010 - 10:36

Cytat :
Nigdy np. nie bawila mnie erotyka w wykonaniu nieletnich (zakladajac, ze w profilu jest prawdziwy wiek).

Zaraz, zaraz. Czy denerwuje Cię sama myśl, że to co czytasz napisał nieletni? Czy może frustruje Cię to, że w jego wieku nie interesowałeś się takimi rzeczami, więc on też nie powinien?
W każdym razie, stety lub niestety, większość dzieł, których dziś chwyta się młodzież, aż napawa aura erotyzmu - patrz: Sapkowski. Co złego jest w tym, że w swoich dziełach też próbują to zawierać? Czy prawo tego zakazuje? Nie. Czy ma to działanie demoralizujące? Nie. oO
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak widać to, jak bardzo próbujesz znaleźć coś czego możesz się przyczepić. Naprawdę po przeczytaniu tej sceny fatygowałeś się na jego profil, by sprawdzić ile ma latek? To smutne...

Cytat :
O ile pisanie ostrzezenia o bledach, zamiast przeczytac co sie napisalo i poprawic, jest lenistwem, to robienie bledow w tymze ostrzezeniu dodatkowo niechlujstwem. Niestety jest to zjawisko bardzo powszechne wsrod uzytkownikow internetu. Ludzie pisza byle co i byle jak.

No niestety, jak widzisz chamstwo, lenistwo i pospólstwo się szerzy w zastraszającym tempie.
Zaraz, zaraz! A gdzie polskie znaki? 'Ostrzezenia' ? 'Bledach'? 'Przeczytac'? 'Wsrod'? 'Uzytkownikow'? Huh... Nieważne. Ale o czym to ja?... A, no tak, o chamstwie, lenistwie i pospólstwie...

Cytat :
Tak, Twoj humor do mnie nie trafia. Widac smutny jestem niczym krwiozerczy ponurak, albo ponury krwiozerca (dla tych co znaja przygody Babelka i Kudlaczka), ewentualnie niczym ten wąpierz, ktorego zamierzasz prowadzic.

Cóż, jak mówiłem, zawsze lepsze takie fantasy, niż kolejna naciągana historia o jakimś wybrańcu, wojowniku itd. Która ma być wciągająca i Epic, a jest nudna i Fail.

Cytat :
Na brak publiki, jak widac jednak narzekac nie musisz i post moj zapewne samotnym pozostanie, jak glos wolajacego na pustyni.

Oooj, o to się nie martw. Jestem pewien, że post Mistrza Tsuny zainspiruje jakiegoś śmiałka do skrytykowania tekstu. I dobrze!

No cóż, żadne dla mnie to już zaskoczenie, że masz zupełnie odmienne zdanie od mojego. Chyba będę musiał się przyzwyczaić.

Pozdrawiam,
El Matadoro Tacos Diablo{
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Sob 6 Lut 2010 - 12:31

Cytat :
Czy denerwuje Cię sama myśl, że to co czytasz napisał nieletni?
Gdzie napisalem, ze mnie denerwuje? Ba, wydaje mi sie nawet, ze napisalem, iz rozumiem zainteresowanie tematem dorastajacego czlowieka.

Cytat :
Czy może frustruje Cię to, że w jego wieku nie interesowałeś się takimi rzeczami, więc on też nie powinien?
Personalne wycieczki sa rzeczywiscie doskonalym argumentem w dyskusji...

Cytat :
Naprawdę po przeczytaniu tej sceny fatygowałeś się na jego profil, by sprawdzić ile ma latek? To smutne...
Tu z kolei Ty szukasz na sile czegos, zeby udowodnic najwyrazniej jaki to smutny jestem. Nie fatygowalem sie w ten profil po przeczytaniu sceny.

Cytat :
No niestety, jak widzisz chamstwo, lenistwo i pospólstwo się szerzy w zastraszającym tempie.
Osmiele sie zauwazyc, ze z powyzszego ja pisalem tylko o lenistwie. Bylejakosc pisania na sieci jest niestety faktem. Ludzkie lenistwo takze. Zreszta nie tylko ludzkie. Wlasciwie kazdy zwierz, gdyby mu zoladek nie kazal, to by nie jadl, a gdyby instynkt nie pchal do chedozenia, to by sie nie rozmnazal. Natomiast czy pisanie po polsku bez polskich znakow jest czytelniejsze od uzywania tychze, za to w mnostwem literowek i innych to osobny temat i mozna go chyba podarowac tutaj (w moim przypadku brak narodowych krzaczkow jest wypadkowa ograniczen systemu, klawiatury, maniery srodowiska IRCowo-informatycznego i zapewne rowniez lenistwa).

Cytat :
Cóż, jak mówiłem, zawsze lepsze takie fantasy, niż (...)
Moze i lepsza. Napisalem tylko, ze humor autora mnie nie bawi. Niech kazdy smieje sie z tego, co mu pasuje.

Cytat :
Oooj, o to się nie martw. Jestem pewien, że post Mistrza Tsuny zainspiruje jakiegoś śmiałka do skrytykowania tekstu. I dobrze!
Czy ja napisalem, ze mi z tym zle? Lata temu powstalo cos takiego, jak emotikony. Spodobaly sie ludzkosci i zaczeli tym szastac na prawo i lewo. Doszlo do tego, jak zauwazyl pewien moj znajomy, iz zdania, ktore sa pisane bez stada emotek, uwazane sa za smiertelnie powazne i ponure. Nie szukam nasladowcow, a wyrazilem swoja opinie. Zreszta w swojej obronie autora pominales to, co napisalem na koncu - nie jest moim celem zniechecenie go, a zachecenie do poprawy swego stylu. A erotyka? Erotyke pcha sie wszedzie, bo to zawsze budzi emocje i przyciaga uwage. Dlatego polnagie panny reklamuja nie tylko damska bielizne, ale wszystko, co sie da.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Nie 7 Lut 2010 - 19:36

Nie kłócicie się. To ja się wypowiem na temat erotyki w tym opowiadaniu. Czasami czytam książki fantasty i w znaczącej części z nich pojawia się ten element - np u Sapkowskiego czy też Jacka Piekary. Ten element był niewielkim kołem włączającym cały mechanizm opowiadania. Oczywiście mogłem dać coś innego chociażby bandę zabójców - mężczyzna by odpoczywał przed kolejna misją. Ale jak miałbym go "rozebrać" ? Przecież to też miałby element śmiechu, nagi jeździec krów :P. W każdym razie odpuściłem sobie dokładne opisy - dałem tylko ogólnikowy, więc nie powinniście narzekać. Po prostu to jest i już, wystarczy ?

Watanabe no Tsuna/// dzięki za bardziej negatywnego komenta - powód do napisania jeszcze lepszej następnej pracy ^^ Chociaż w twoje gusta raczej nie uda mi się dotrzeć... ale cóż nie każdy trawi takie żarty - a ci co je trawią zapewne miejscami zwijali się ze śmiechu.

Co do literówek - kolega mnie cały czas popędzał - na początku chciałem napisać coś niezbyt długiego, aby zobaczyć czy się spodoba - więc nie brałem pod uwagę takich błędów... Na przyszłość się poprawię

PS Niestety nie wiem kiedy nadejdzie kolejne część... Ale na pewno będzie ^^
Powrót do góry Go down
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Nie 7 Lut 2010 - 19:53

Cytat :
Nie kłócicie się.

Kłótnia? Gdzie? Po prostu wymieniamy swoje zdania - ja to nazywam dyskusją. Jednak zrobił się lekki offtop, dlatego byłem zmuszony to przerwać.

PS. Nie przesadzajmy z tym zwijaniem się ze śmiechu :3

@DOWN

Te 'Komety' są ściśle powiązane z Twoim opowiadaniem (Prócz dwóch ostatnich) ...

Ostatnio zmieniony przez Diablo dnia Wto 16 Lut 2010 - 21:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Wto 16 Lut 2010 - 15:06

Trochę bałaganu się tutaj robi. Może założyć oddzielny temat na opowiadanie i oddzielny na komety ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Bohater Idealny   Today at 14:14

Powrót do góry Go down

Bohater Idealny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1