IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Pewien brak balansu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Pią 19 Mar 2010 - 20:03

Owszem wymaga, ja się mogę w ogóle podjąć napisania kilku zaklęć dla niszczycieli ale to dopiero na święta

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 20 Mar 2010 - 15:30

Jak już wcześniej mówiłem to nie chodzi o ilość zaklęć tylko o dostępność tych rurek... Może dać każdemu Quincy umiejętność tworzenia rurek ?
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 20 Mar 2010 - 15:37

Powiem krótko: 5 rurek na start, a potem kasa = rurki (czyt. można je kupić w odpowiednich miejscach). Co do tworzenia rurek - to raczej może być umiejętność Quincy ;].
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 20 Mar 2010 - 16:40

Kyu ja swoją drogą tak tylko o zaklęciach, Rot jak myślisz ile kasy za rurkę jedną ?

Na przykład 200 Ryo. - Rot

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 20 Mar 2010 - 17:16

Według mnie powinny być tańsze około 50 ryo.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 20 Mar 2010 - 17:34

Ja bym była za ceną 150 - 200 postacie ludzkie i tak mają największy potencjał zdobywania kasy

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 20 Mar 2010 - 19:05

150 jak dla mnie jest całkiem przyzwoitą kwotą. Nikt nie mówił że walka z pustymi to jest tani i intratny biznes...

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 21 Mar 2010 - 19:12

Chciałbym podjąć kwestię pewnej sprawy a dokładniej dopałki do statystyk. Wedle zasad niby jest to na turę. Moim zdaniem jest to absurdalne i głupie. Co tym samym daje bezsens dopalania się, bo gdy jest ci to potrzebne, to co turę musisz tracić rei aby coś zrobić, co wymaga większego wysiłku.
Oto moja propozycja:
Dopałka działa jedną scenę/akcję/działanie czyli np całą walkę. Ale żeby nie było za dobrze, to można dopalić daną statystykę tylko raz w takim wypadku. Czyli na walkę dopalamy się przykładowo +10 do szybkości i już więcej tam nie dołożymy, póki nie skończymy walczyć.
Jakieś sprzeciwy ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 21 Mar 2010 - 19:35

Tak. Dopalanie się polega właśnie na tym, że wykorzystujesz reiatsu - "marnujesz je", by zwiększyć swoje fizyczne możliwości. W jednej chwili możesz wzmocnić z całego reiatsu swoją siłę, by oddać potężny cios, a w drugiej szybkość, by unikać ciosów i wyprowadzać proste kontry. Moim zdaniem obecny system jest raczej lepszy, choć zużywający duże ilości reiatsu, ale nikt nie mówi, że od razu w walce masz dopalać się maksymalnie, jak tylko możesz (jak Ci pozwala kontrola reiatsu), jak co turę dasz sobie +1 do siły i szybkości to wychodzi 2 PR co post, nie jest to tak dużo.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 21 Mar 2010 - 23:23

Propos tego co mówiliśmy z izem o kapitanach zapraszam do obejrzenia odcinka 34 od 7:40 + Jestem dokładnie powiedziane że kapitanowie i porucznicy (w zasadzie jest mowa nawet o oficerach), nie mogą działać na własną rękę (na przykład nie mogą odpalić zana bez pozwolenia). Właśnie sobie oglądamy te odcinki. Ale to tak tylko chciała powiedzieć... I praszam za offtop

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 18:34

Chciałbym znów poruszyć kwestię Vaizardów, bo zdaje się wogóle nie dostałem odpowiedzi. A mianowicie ciągła walka z Innerem. Czemu niby do ciężkiej anielki miałby to mieć każdy gracz, który się nim staje ? Wszak ten problem miał tylko Ichigo, a to z uwagi na jego chwiejną psychikę oraz wyjątkowo wkurzającego Hichigo, który miał go za nic prawie zawsze do czasu aż z nim przegrał walkę o ciało. Potem jakoś nie zauważyłem już tych problemów.
Tutaj chodzi o utrzymanie maski zatem oto moja propozycja zmiany:

UTRZYMYWANIE MASKI

Utrzymywanie maski polega na tym, iż co 10 sekund odpada tyle punktów psychiki, ile mocy posiada inner. Na ten przykład vaizard posiada 30 psychiki, ma innera o mocy 10, a więc może ją utrzymać 30 sekund. Po tym czasie maska się rozpada zaś vaizard musi trochę odczekać zanim znów spróbuje jej użyć.
Nie ma konieczności ciągłej walki z hollowem, nie licząc tej podczas której walczy się z nim o kontrolę nad ciałem za pierwszym razem - rytuał (oczywiście utrudniany przez MG podczas jego trwania).

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 18:58

Takagi Niizuki mój drogi a co działo się z Kenseiem i tą małą ? Pomógł im dopiero Uruhara, sposób w jaki to zrobił nie znam ale chyba pomógł im tak samo jak oni ichigo, no bo wówczas skąd by wiedzieli jak mu pomóc ?
Po tym wszystkim musieli trenować aby ją utrzymywać i tylko ta dziewczynka, poruczniczka od Kenseia nie musiała. A więc osobiście jestem za zostawieniem walki z drugim bytem, bo plus jaki się dostaje jest za silny... Co ja jeszcze mogę ? mogę jedynie zaproponować aby walkę z bytem prowadzić raz tylko na początku założenia maski a w przypadku osób ze słaba psychiką ustawić jakiś limit czasowy w którym musieli by znów podjąć walkę.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 19:13

Ale zauważ, że to była walka o posiadanie ciała. Później jakoś nie mieli z tym problemów. Taką samą walkę stoczył zresztą Ichigo. A co do treningu to jak najbardziej, musisz ćwiczyć aby nauczyć się długo utrzymywać maskę i mieć dodatkową moc hollowa. Zatem tylko jedna walka na początku jak mówisz. No chyba że to jakaś osoba słaba psychicznie.
Co do limitu to wiadomo, jest ograniczony czas jej utrzymania. Tylko czy zależeć on ma od Psychiki na pewno ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 19:29

Niby tak, ale myślę że bez ryzyka taka siła była by zbyt łatwo dostępna... x 2 od bankai a potem jeszcze mnożnik od maski. A nie wierze że ktoś nie będzie miał i maski i bankaia... A jak już to szybko potem osiągnie, wówczas musielibyśmy wzmocnić arrancara. A jak wiadomo każdy będzie chciał mieć porówno wiec potem inne rasy też... Wiec myślę że te ryzko jest wystarczającym minusem.

Pomysł na utrzymanie maski mi się podoba i myślę że powinien być od psychy - na tyle silna psychika aby skruszyć wolne swojego bytu i wykorzystać ją ? Nie widzę innej staty którą można by podłożyć tu za miast psychki... a przynajmniej my takiej nie mamy.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 20:23

No przecież o tym mówię - ryzyko. Jeśli masz w sobie hollowa, to że przetrwasz wynosi małe szanse, może 10-25%. W zależności od humoru MG, jakie ci da problemy podczas rytuału. Zatem jakby nie było, spore szanse że się nie uda i staniesz się hollowem a wtedy adios. Game Over. Więc to nie jest tak łatwo. A gdy są małe szanse to nie każdy będzie chciał nim być.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 20:36

Cytat :
wyjątkowo wkurzającego Hichigo(...)

Hollow, jak hollow. Nie pozwoliłby sobie, by jakiś Shinigami kierował nimi oboje i korzystał z jego mocy :/ Poza tym, Hichigo zapowiedział pod koniec tej walki, że "zrzuci go z konia" kiedy nadejdzie stosowna okazja.
Ale, ta. Sądzę, że decydująca walka powinna być tylko jedna.

Cytat :
Jestem dokładnie powiedziane że kapitanowie i porucznicy (w zasadzie jest mowa nawet o oficerach), nie mogą działać na własną rękę (na przykład nie mogą odpalić zana bez pozwolenia). Właśnie sobie oglądamy te odcinki.

Hehe, w takim razie bardzo często sobie to łamali. Ileż razy widzieliśmy, "bezwarunkowe uwolnienia zanów" lub jak jakichś dwóch oficerów sobie trenuje. Np. Taki Ikkaku i Iba. Czyli zawsze musieli latać do Głównodowodzącego po pozwolenie na trening??
Bleach to Anime z wieloma niedociągnięciami i sprzecznościami. Czasem Kubo sam sobie pętelkę na szyję zakłada (np. Ta jurysdykcja w sprawie Zanów) a potem się ratuje, po prostu ignorując to, że kiedyś ktoś coś takiego powiedział.
Poza tym, dlaczego to oficerowie nie mogliby działać bez pozwolenia? Od czego mają te rangi? Do pomiatania niższymi od siebie? Z każdą błahostką muszą latać do Generała? Przecież, jak oficer pójdzie do Rukongai w jakiejś tam sprawie, to od tego ma Zana by go użyć do obrony, w razie niebezpieczeństwa...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 22:31

Moc wymaga poświęceń W każdym bądź razie Viza są do edytowania, walka z bytem cały czas (a jeśli dobrze pamiętam teraz tak jest), jest zbyt "przesrana", już utrudnienie wynikające z użycia tego raz w walce jest spore... Ale też inna sprawa że na wszystkich wrogów maski używać nie trzeba - zakładasz gdy jest ryzyko.
Teraz trzeba jeszcze sprecyzować w którym momencie pusty pojawia się w duszy, bo w "paczce" oficerską podejrzewam że zostały umieszczone na mieczu Tousena (jak ? nie pytajcie), w przypadku ichigo ? Nie wiem...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Sob 27 Mar 2010 - 23:30

Nie ma obecnie żadnej walki z pustym cały czas. Pojęcie "ciągła walka" zostało wprowadzone by było jasne, iż pusty nie daje swej mocy shinigami, w którym jest z dobrej woli, ale po prostu jest ona mu tak jakby odbierana siłą... Obecnie nie działa to tak, że w każdej walce poza przeciwnikiem musisz ciągle pokonywać pustego. Po pierwszej wygranej walce, do kolejnej dochodzi tylko wtedy, jeśli shinigami doprowadzi się do takiego stanu, że jego psychika będzie mniejsza od siły innera. Przykładowo, jeśli limitem shinigami jest utrzymanie maski przez 10 minut, a on zapragnie korzystać z niej dłużej, wtedy inner może wkroczyć do akcji. Tak to działa. Jeśli gdzieś opis jest nieprecyzyjny i dwuznaczny, to go poprawię w najbliższym czasie.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 8:27

No i dokładnie o to chodziło. Dokładność w opisie, który nie zawsze daje jasność sformułowania i znaczenia :).

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 8:55

Przepraszam za swój błąd ;( a teraz jeszcze małe pytanie... Jak się umieszcza hollowa w duszy ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 10:01

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego. Dusza jest duszą i albo trafia do SS jak ją spotka Shinigami, albo zostaje zjedzona przez hollowa i trafia do HM. Coś innego jest jak dla mnie niemożliwe i pozbawione sensu.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 10:28

U Ichigo było to dziwne, gdyż w gruncie rzeczy było powiedziane, że hollow był częścią Znagetsu, tylko dlaczego tego już nikt nie wie.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 10:29

Takie coś możliwe jest chyba tylko w wyniku jakiegoś eksperymentu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 11:10

Co do Ichigo, to pamiętam jak po porwaniu Ruki, poszedł do Urahary i przemienił tam się w shinigami, jednak przez chwilę był pustym. Ta scena jak wyszedł z tego tajemniczego dołu w stroju shinigami i maską na głowie - może to mieć jakiś związek z tym.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 11:33

Wiesz Kyu mi się wydaje że już go hollow lekko brał przy walce z Renjim... Ta mina ! Typowa dla H Ichigo. Ale popatrzmy, w takim wypadku tylko ludzka dusza może stać się viza ? o tam to szło od ludzkiej duszy której zeżarł się łańcuch. Znowó Paczka "starych oficerów" przemieniła się po tym jak ich Tousen dźgnął, ale zapewne miecz był nasmarowany specyfikiem aizena... ?

Rot - tylko jakiego ;p ? Kto by to robił ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 11:42

Proponuję odpuścić sobie szukanie odpowiedzi na to pytanie w mandze/anime. Wymyślmy sami "jak umieścić hollowa w duszy" ...
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 11:54

Jak powstaja vaizardzi? W anime hollofikacja byla wywolana sztucznie przez Aizena (jak tego dokonal mozna sobie snuc co najwyzej domysly). Ichigo zapewne odziedziczyl w genach po ojcu COS, co czyni go mesjaszem i the chosen one. Tutaj zas vaizard powstaje tak, jak to miszcz wymozdzy. Sposobow moze byc zatem dowolna ilosc, byle pomysl trzymal sie kupy i swiata. W koncu to ma byc vaizard, nie wojowniczy zolw ninja. Sam mam przygotowany autorski i jednorazowy plan stworzenia takiej hybrydy (dotyczy postaci niezaleznych, nie graczy). Nie zebym zachecal do "konkursu", kto wymysli lepszy proces.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 13:56

Kyu oni tego nie wyjaśnią tak jak 10000101010001010101010 innych rzeczy.
Można uznać że jest jakiś artefakt/jakaś substancja tylko skąd ? XII raczej by sobie nie eksperymentowała w tym składzie, a tym bardziej że powinny być to badania zakazane, no no w końcu viza z tego co wiem z jakiegoś powodu są banitami ? Czyli to nie na rękę SS. Głupio było by to przypisywać jakiejś jednej organizacji, a chyba mało kto niezależny miał by na tyle wiedzy aby tego dokonać ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 14:07

Niestety moja przygoda skończyła się na kawałku Dragi z Bounto, więc sie nie wypowiem... jednak Urahara wiedział że jeżeli wsadzi się Ichigo do tej dziury po wychodku, to albo zginie albo znajdzie w sobie siłę by wyjść. Był to wg. mnie moment w którym Ichigo uzyskał możliwość (czy nawet stał się) Vizardem, więc... może to tutaj należy szukać źródeł tego? I dunno... nawet do końca nie wiem do jakich doszliście już wniosków. Jednak sądze że jakies ukryte głęboko notatki dotyczące takiego sposobu rozwiązania sprawy nie są takim złym pomysłem

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Nie 28 Mar 2010 - 14:53

Wtedy był ludzką dusza, co oznacza że ludzka dusza może zmienić się w Viza ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pewien brak balansu   Today at 15:23

Powrót do góry Go down

Pewien brak balansu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next