IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Yuzuru Tanaka [Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yuzuru Tanaka

Oddział : Bellato
Mistrz Gry : Najlepszy na świecie Kuchiki-sama

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 2:06

Imię: Tanaka

Nazwisko: Yuzuru

Profesja: Shinigami

Płeć: Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.

Waga: 75kg

Wzrost: 183cm

Wygląd:Tanaka ma czarne, długie włosy sięgające mu aż do pasa z przedziałkiem po środku, dzięki czemu cała jego twarz z ostrymi rysami jest widoczna. Ma dość spiczaste uszy, które wyglądają jak "nieludzkie". Jego blada cera bardzo dobrze podkreśla duże krwisto-czerwone oczy. Mały zgrabny nos świetnie komponuje się ze zmysłowymi wargami. Całość przyczynia się do tego iż młodzieniec jest przystojny. Głowa usadowiona jest na przeciętnej, wbrew pozorom silnej szyi. Szerokie ramiona jak i dobrze zbudowane mięśnie pleców. Silne dłonie, nogi idealnie pasują do reszty sylwetki chłopaka. Można śmiało powiedzieć, że może pozować różnym artystom jako model. Chłopak preferuje czarne ubrania. Przeważnie ubiera się w bluzę golfową, która nieco go pogrubia, z kołnierzem pod samą szyję, spodnie napięte na górnej części nóg i luźniejsze w dolnej partii. Całość sprawia iż chłopak jest większy niż jest to w rzeczywistości. Niestety teraz Tanaka będzie musiał zmienić ubiór na tradycyjny strój Studenta Akademii Shinigami.

Charakter:Młodzieniec jest raczej typem samotnika. Cichy,nie chętnie zapoznaje się z innymi ludźmi ale gdy już to zrobi to jest wiernym przyjacielem i kompanem. Należy do niewielkiego grona osób co mało mówi, a dużo robi. Nie lubi wyróżniać się z tłumu co i tak mu się nie udaje przez jego wygląd. Chłopak jest wytrwały zawsze za wszelką cenę próbuje osiągnąć cel, który sobie wyznaczył. Jest surowy wobec siebie, wymaga dużo przez co często nakłada na swoją osobę kary za niepowodzenia. Lubi walczyć, jest to jego pasją uważa, że życie bez walki i adrenaliny to nie jest prawdziwe życie. Można powiedzieć, że ma na tym punkcie obsesje. Jeżeli przez długi czas nie będzie walczyć jego samopoczucie się psuje i szybko się denerwuje. Natomiast gdy zaczyna brać udział w potyczce z przeciwnikiem momentalnie poprawię się mu humor.

Ekwipunek:Drewniana katana, mundur akademii i przybory do pisania.

Historia:
Tanaka urodził się w 11 kręgu Rukongai. Była to jedna z biedniejszych okolic, jeżeli można tak to określić. Jego ojciec był zwykłym parobkiem, który pracował dorywczo gdzie tylko mógł, matka zaś starała się rozwinąć jakiś rodzinny biznes. Niestety nie było dość finansów by móc nawet spróbować. Wnioskując z powyższego zdania można stwierdzić iż chłopak nie miał rewelacyjnych, dobrych czy przeciętnych warunków do życia, jeżeli nawet i to stwierdzenie nie jest wygórowane. Tanaka dorastał obok swojej starszej siostry i młodszego brata, tak więc nie był jedynakiem. Niestety jego najbliższa rodzina traktowała go jak odmieńca włączając w to rodziców jak i rodzeństwo. Było to powodem jego spiczastych uszów oraz krwisto-czerwonych oczu, które były odmienne niż u wszystkich normalnych ludzi. Dlatego właśnie był wytykany palcami. Od najmłodszych lat musiał się usamodzielniać gdyż w hierarchii swojej rodziny był na samym końcu, dlatego też często nie miał nic w ustach. Mimo iż chłopak był od samego małego pogodny, uśmiechnięty, pomocny swoim rodzicom i tak nigdy go nie zaakceptowali jego zwykłego dziecka. O dziwo gdy skończył 7 lat rodzice wysłali go do pseudo przedszkola prowadzonego przez możniejszych mieszkańców Rukongai, lecz za długo do niego nie pochodził-zaledwie nieco ponad rok.

Pewnego dnia gdy właśnie wracał z ostatniej już lekcji z przedszkola w jego dzielnicy pojawili się puści. Do tej pory centrum technologii w Soul Society stara się znaleźć przyczynę tego zdarzenia. W tamtym właśnie czasie jego cała rodzina została zabita przez pustych. On cudem przeżył dzięki interwencji shinigami, który zdołał na czas zabić pustego. Chłopak przerażony biegł w stronę domu i tuż przed progiem widział jak shinigami przebija mieczem jego ojca. Musiał to zrobić gdyż jeden z pustych potrafił przejmować ciała swoich ofiar. Od tego właśnie momentu chłopak stał się sierotą. Będąc w szoku i w rozpaczy chłopak zaczął biec przed siebie mijając po drodze zwłoki jego sąsiadów, znajomych z zajęć. Zauważył jak pusty goni jednego z ocalałych znajomych z przedszkola z jego dzielnicy. Bez namysłu podniósł kamień i cisnął ile sił w dłoniach w oprawcę by zwrócić na siebie uwagę i odciągnąć napastnika od swojego bliższego znajomego. Zła dusza "połknęła haczyk" i swoje mordercze zamiary przeniosła na Tanakę. Chłopak dostrzegając, że teraz go goni pusty uciekał ile sił w nogach. Niestety agresor był coraz bliżej i mało by brakowało, a wreszcie dosięgnął by celu gdyby nie ponowna interwencja tego samego shinigami.Wojownik znowu zniknął bez słowa. Kilka chwil później, które ciągnęły się dla malca niemal przez wieki, było już po wszystkim. Chłopak postanowił wrócić do domu...

Kilka minut później chłopak wszedł przez zniszczone drzwi do środka, spojrzał na zwłoki swoich najbliższych i postanowił je pochować, co też z wielkim trudem uczynił zakopując wszystkich za domem. Tanaka zdał sobie dopiero sprawę, że nic go tutaj już nie trzyma. Zdecydował, że chce zostać shinigami i chronić innych ludzi. Malec zabrał wszystkie pieniądze i pożywienie z domu, nie było to trudne, gdyż było tego niewiele. Po nieco ponad tygodniu oszczędności i jedzenie, które miał z domostwa skończyły się. Chłopak poczuł głód, wielki głód....

Tanaka będąc już całkowicie "spłukanym" musiał zdobyć jakoś pokarm by przetrwać i zrealizować swój cel. Postanowił kraść. Jednego słonecznego popołudnia chłopak zakradł się do jednego ze stoisk na rynku i zabrał 3 jabłka po czym uciekł. Malec miał wyrzuty sumienia, że to zrobił i wrócił do właściciela. Przyznał się do karalnego czynu. Prosił o przebaczenie i zaoferował swoją pomoc w ramach rekompensaty. Ów handlarz uśmiechnął się tylko i pogłaskał malca po głowie. Chłopak zdziwił się, że ten Pan nie zrobił wielkiej awantury i nie pobił. Od tamtej pory chłopak nosił worki z ziemniakami od handlarza do klienta i tak przez dni, miesiące i lata... Dokładniej 3 wiosny. Tanaka mając już prawie 12 lat był wysoki, silny, a wszystko właśnie przez te noszenie ziemniaków przez taki okres czasu. Chłopak wyrobił sobie bardzo ręce jak i plecy.

Pewnego słonecznego ranka gdy był już w pracy pojawił się shinigami w jego dzielnicy. Był to ten sam Bóg Śmierci, który uratował go kilka lat temu. Wojownik od razu rozpoznał chłopca po jego charakterystycznych oczach i uszach po czym zabrał go bez żadnego słowa ze sobą. Chłopak zdziwiony i nieco przerażony, a zarazem w głębi serca szczęśliwy spojrzał na "Zbawiciela dusz", nie wiedząc czego się spodziewać. W końcu "porywacz" odezwał się do niego będę Cię uczyć... Chłopak stanął w bezruchu całkowicie zszokowany tym co usłyszał. Po chwili ocknął się i zaczął zadawać wiele pytań typu: "Dlaczego to robisz?"; "Jaki masz w tym cel"; "Czemu ja?". Shinigami odpowiedział mu tylko na ostatnie pytanie. "Ponieważ masz potencjał". Bóg Śmierci widział jak zachował się Tanaka gdy zobaczył, że jego znajomy potrzebuje pomocy. Lecz nie chciał nic mówić chłopakowi by ten nie "obrósł w piórka". Również powodem zabrania młodzieńca na trening była przyszłość owego wojownika.Tak jak dzieciak pochodził z Rukongai i nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Nowy sensei chłopca powiedział tylko jeszcze zdania: "Tylko pamiętaj to nie jest zabawa, nie będę miał dla Ciebie litości, jeżeli temu nie podołasz zginiesz..." Chłopak przeraził się słysząc tak srogie słowa, ale po chwili przypomniał sobie o celu, który postawił sobie przed laty i zgodził się. Tak więc od tej pory Shinigami uczył Tanakę dzierżenia katany od samych podstaw. Początki były bardzo trudne chłopak nieraz był bliski śmierci ponieważ Shinigami jak wcześniej uprzedził tak potem był bezwzględny. O dziwo młodzieńcowi szybko goiły się poważne rany jak i szybko wracały siły po długich, wykańczających treningach. Jego mentor nawet się temu dziwił. Chłopak niespełna po roku pokochał katanę i uwielbiał walczyć taką bronią. Gdy Shinigami uznał iż chłopak zna już podstawy (po koło czterech latach) władania mieczem postanowił nauczyć go kilku Hodou. Niestety udało mu się tylko przekazać wiedzę o 2 ponieważ ów shinigami zginął na misji. W chwili śmierci swojego sensei chłopak miał 16 lat, nie wiedział o losie swojego mistrza czekał na niego 2 tygodnie, aż w końcu stwierdził, że to jednak koniec i musi sam się wziąć za siebie... Tanaka każdego dnia trenował drewnianym kijem gdyż miecz, którym ćwiczył przynosił mu sensei.I tak mijały kolejne miesiące skupiające się na mozolnych treningach młodzieńca. Po swoich 17 urodzinach uznał, że chce już teraz iść do Akademii.

Nie minęło wiele czasu od decyzji chłopaka, a ów młodzieniec był już przed drzwiami Akademii. Ostatnie dni spędził na zarobku by mieć pieniądze na pożywienie i ewentualny ekwipunek. Młody mężczyzna był niezwykle podniecony, czekał na tą chwilę tak długo. W końcu strażnik wyczytał jego imię. Tanaka ochoczo zameldował swoją obecność i przeszedł przez próg Akademii.

Pieniądze:500 ryo

Statystyki:
Siła 5+1(Płeć)+1(Profesja)=7
Zręczność 5-2(Płeć)+2(Profesja)=5
Szybkość 5+2(Profesja)+2(Wolne)=9
Wytrzymałość 5+1(Płeć)+4(Wolne)=10
Inteligencja 5+1(Wolne)=6
Psychika 5-3(Profesja)=2
Reiatsu 5+1(Profesja)+4(Wolne)=10
Kontrola Reiatsu 5+2(Wolne)=7

Ogólne
Udźwig 70kg
Prędkość[śr.]9km/h
Prędkość[max.]28km/h
PŻ 100
PR 70

Techniki:
#5 - Kuragari (Strzała Mroku)
Inkantacja: Niebo przesłoniła strzała mroku - Zaklęcie destrukcyjne numer pięć! - Wspomóż!
Opis: Najlepiej używać tego kiedy trzyma się przeciwnika. Wtedy wyciągając rękę do góry, oczywiście jedną wolną, przyzywamy strzałę błyskawicy. Może ona w dowolnej chwili wrócić do ręki wytwórcy.

#9 - Genkotsu (Łapka Cienia)
Inkantacja: Łapo wynurzająca sie z czeluści ziemi, złap go! - zaklęcie destrukcyjne numer dziewięć - Złap!
Opis: Zaklęcie twarzy dwie cienice łapy, które wyrastają obok przeciwnika i uniemożliwiają jego ruchy po przez złapanie jego cienia.

Umiejętności:
Regeneracja
Ulubiona Broń (Katana)

Wady:
Obsesja(Na punkcie walki)

Ostatnio zmieniony przez Yuzuru Tanaka dnia Wto 9 Lut 2010 - 13:10, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 8:41

Przebiwszy się przez całość oto moje spostrzeżenia.
Wygląd
- Brak zastrzeżeń
Charakter
- Brak zastrzeżeń
Historia
- Błędy stylistyczne: przecinki oraz "i" przy sobie, często powtarzające się "jego", "po chwili" w tym samym zdaniu, brak spacji między zdaniami
Poza tym w miarę trzyma się kupy.
Statystyki:
- Błąd czy wyliczaniu, sprawdź czy dobrze dodawałeś.

Ogólnie nie tak źle. Sprawdź w wordzie błędy, popraw. A potem pomyślę nad oceną.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 9:36

Wyglad:

uuu wargi powoduja ze ludzie sa przystojni ? myslalam ze to ogol... No ale kit

"Chłopak preferuje czarne ubrania.Przeważnie ubiera się w bluzę golfową z kołnierzem pod samą szyję,spodnie napięte na górnej części nóg i luźniejsze w dolnej partii.Niestety teraz chłopak będzie musiał zmienić ubiór na tradycyjny strój Studenta Akademii Shinigami." - mam nadzieje ze wiewsz ze takich ubran nie ma w ss w ogole ?

Hmm nie bardzo rozumiem co sprawia ze wydaje sie byc wiekszy niz w rzeczywistosci

Charakter:

Okej, byle bys go odgrywal

Historia:

Jak dla mnie to w ss nie ma reguralnego szkolnictwa, ani przedszkol, jedynie akademia shinigami lub dojo w ktroej mozna kszalcic wczesniej walke mieczem, pisanie i tak dalej.

Z zabiciem pustego bardzo watpie, jak by nie patrzec pustaki wyczuja rei... to jast dla mnie jaknajbardziej do usuniecia

Dalej nawet jak cos zajcie od tylu i cios w potylice to nie walka, a zabojstwo

Czemu mial by go wziac shinigami, nie mial co robic ? tymbardziej ze jak dla mnie NIE zabil by pustaka

Dalej za malo czasu na opanowanie walki katana, z tego co pamietam w wymogach bylo 5 la.

Negatyw - nie jest zle, ale co poprawic masz

- PRzperaszam za bledy ale pisze z mackow w szkole a nanich pisac nie umiem i nie lube...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuzuru Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 11:20

Poprawiłem kilka rzeczy. Zrobiłem spacje po zdaniach i poprawiłem nieco interpunkcje. Statystyki też, pomyliłem się mój błąd przepraszam. Ale pisałem to o 2 w nocy xD. Co do wyglądu. Wiem, że nie ma takich ubrań w SS ale chciał by był podobny do avka. Tak czy inaczej i tak będzie nosić teraz akademickie ubranie. Co do historii. Dodałem argument dlaczego dzieciakowi udało się zabić pustego, gdyż to było kluczowe dalszej historii mojej postaci. Jakbym tego nie zrobił musiałbym zmienić całą historię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 22:01

Aye...

Wygląd: Zero zastrzeżeń

Charakter : Spoko, do niczego się nie przyczepię

Historia : No cóż... Jeżeli ten Shinigami nie był oficerem, to raczej nie miał aż tylu obowiązków. Jeśli naprawdę coś zobaczył w twojej postaci, to mogę to zrozumieć. Reszta jest OK.

Staty: Jak zauważył słusznie Takagi, masz drobny błąd przy obliczeniach. Popraw go, a zastanowimy się nad oceną.

To tyle :> Póki co - NEUTRAL
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuzuru Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 22:07

Błąd poprawiony. Czekam na wypowiedzi reszty MG
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 23:35

Właściwie, nie jest źle. Co prawda, historia z Shinigami trenującym Twoją postać, wydaje się być naciągana, jednak, ostatecznie może przejść. Nie widzę, by skreślało Cię to jako gracza.

Jak dla mnie, Akcept

[A niech stracę, poznaj dobre serce wujcia Diablo!]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 23:39

Dziecku ciężko zabić hollow, tym bardziej jak wcześniej nie miał miecza w łapce, więc na ten watek średnio się zgadzam...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Pon 8 Lut 2010 - 23:46

Yarre, yarre...

Nie zwróciłem na to uwagi o-o Jako, że popełniłem mały błąd przy ocenie, ze względu na późną godzinę sprawdzania [tak, tak, tłumaczę się], nie cofnę mej Akceptacji KP, jednak prosiłbym Cię o poprawienie tego wątku, ponieważ mój Akcept jest teraz naprawdę słaby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuzuru Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Wto 9 Lut 2010 - 0:49

Zmieniłem. Teraz powinno być w porządku. W razie jakiś kolejnych niedociągnięć i błędów najwyżej jeszcze raz poprawie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Wto 9 Lut 2010 - 8:23

Jak dla mnie, Akcept znów jest stabilny. ;]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Wto 9 Lut 2010 - 12:18

"11 kręgu Rukongai. Była to jedna z biedniejszych okolic,"
Liczac 80 okregow na dzielnice, z czego im wiekszy numer, tym gorsza okolica, 11 wypada jeszcze calkiem niezle. Bieda nie musi co prowada isc w parze z bandytyzmem okolicy, ale w praktyce czesto do tego sie sprowadza.

Osobiscie nie przepadam za biegajacymi co chwila hollowami po Rukongai, zwlaszcza terenach zamieszkanych, ale to sie czesto nawet w przygodach pojawia, wiec machne na to reka.

"Jeżeli przez długi czas nie będzie walczyć wpada w depresję. Natomiast gdy zaczyna walczyć jest w stanie euforii i radości."
To nie brzmi jak cyklofrenia. To raczej objawy uzalezenienia. Nalogiem nie musza byc dragi, alkohol, czy tyton. Uzaleznienie nie musi byc w koncu czysto fizyczne, a psychiczne. Wszelakie psychiczne defekty postaci radze bardzo mocno przemyslec, bo to wbrew pozorom ciezka sprawa.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuzuru Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Wto 9 Lut 2010 - 13:11

Odpowiednio zmieniłem. Usunąłem wadę i poprawiłem nieco charakter. Żeby nie wyszło, że jest uzależniony czy coś w tym stylu. Proszę o dalsze uwagi i o akcept
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Wto 9 Lut 2010 - 14:57

Mimo, iż nie podoba mi się pewien fragment historii, całość się ładnie prezentuje, nie znalazłem jakiś ważnych błędów więc masz Akcepta.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Yuzuru Tanaka [Shinigami]   Today at 12:26

Powrót do góry Go down

Yuzuru Tanaka [Shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1