IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Aniołek [Nieaktywny]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Aniołek [Nieaktywny]   Pon 8 Lut 2010 - 10:10

Pamiętam, że wielu graczy (i misiów) zadawało mi kiedyś pytania odnośnie mojego systemu, który stosuję. Cóż, nie należy on do skomplikowanych, gdyż opieram go na czystym rozsądku. Powiem jak to wygląda:

Wpierw wstaję od komputera... Biorę duży, wełniany koc 2x3,19m i kładę go przed moim pogańskim, sakralnym ołtarzem (och tak, musicie mieć taki ołtarz). Następnie układam się w pozycji modlitewnej padając na kolana i przykładając skropione wodą nieświęconą czoło do podłoża, pozwalając aby płyn wsiąknął w materiał. Następnie łkając wystękuję swoją prośbę o pomoc w tym trudnym wyborze przed jakim stanąłem. W tej chwili z głębi nieba powinien wydobyć się grzmot, a chmury przetnie biała wstęga błyskawicy. Moje ciało zaczyna drżeć, a z tyłu głowy czuję dwa mocne puknięcia Puk, puk. Wtem oto spadły na nią dwie, sześćdziesięciosześcio ścienne różowe kości, które zadecydują o losie gracza. Potem tracę przytomność i budzę się 6 godzin później (dlatego liczę na zrozumienie ze strony graczy, gdy będę miał jakąś trudną decyzję)

Ostatnio zmieniony przez Angelus dnia Czw 7 Mar 2013 - 18:35, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Aniołek [Nieaktywny]   Pon 8 Lut 2010 - 13:58

Uwaga: W dalszej części regulaminu osoba prawna ubiegająca się o tytuł gracza będzie rozumiana przez określenie 'delikwent'.

Nie stawiam jakichś niebiańskich wymogów, większość jest oczywista i powinna być rozumiana sama przez się. No ale żeby był ład i porządek...

Wymagane:
8. Zachowanie przez delikwenta ogólnych zasad ortografii oraz jakieś minimum przyzwoitości, jeżeli chodzi o interpunkcję
3. Powstrzymywanie się przed ingerencją w kompetencje GMa - próby kontroli świata, wydarzeń i npc'ów
12. Wczuwanie się przez delikwenta w postać, wyrażanie jej odczuć, myśli. Po prostu odgrywanie...
1. To co, jak niektórzy uważają, jest tylko obowiązkiem MGa. Pamiętanie o cechach swoich postaci. Zarówno negatywnych, jak i pozytywnych. Innymi słowy, jeżeli wpakowaliśmy już te kilka punktów w inteligencję, to czasem to pokazujmy
5. Ładne posty ;] Niech delikwent nie bawi się w Słowackiego, ale niech to będzie polszczyzna o poziom wyższa od tej, której używa na podwórku.
4. Wiek mentalny delikwenta > 12 [w sensie, nie wymagam niczego ponad to, co sam jestem w stanie wykrzesać]

Mile widziane:
4. Uprzedzanie przez delikwenta o nieodpisach, brakach weny dłuższych niż 3 dni (do czego ja też się zobowiązuję)
3. W przypadku nowych majtków-delikwentów, przed wejściem na pokład, proszę o napisanie o swoich preferencjach, fanaberiach, ogólnie upodobaniach jeżeli chodzi o rozgrywkę. (czy wolisz szczyptę więcej tęgiej rozkminy czy może walki, może wątki familijno-obyczajowe, a może totalną równowagę itp)
2. Nieprzewidywalność - z głową (w sensie, jeżeli w piękny, biały dzień delikwent postanowi nagle strzelić swojej postaci w łeb. Zaplusuje u mnie)
1. Pisanie wszelkich uwag odnośnie mojego prowadzenia i zadawanie pytań w razie wątpliwości co do odpisów na PW

Przestrzegajmy tych zasad na co dzień, a świat będzie lepszym miejscem ...

Ostatnio zmieniony przez Angelus dnia Pią 8 Mar 2013 - 9:13, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Aniołek [Nieaktywny]   Pon 8 Lut 2010 - 14:34

Jeżeli chodzi o samego Aniołka...

- Postaram się o ten odpis na dzień/dwa i nie oczekuję więcej od graczy (jak będę na fali i gracz mi w tym pomoże, to może być ich nawet dziesięć )

- Ogólnie nie chcę zmuszać graczy do używania jakiegoś faworyzowanego przeze mnie stylu, ale jeżeli ktoś miałby dylemat czy pisać w pierwszej czy w trzeciej osobie, to ja informuję że lepiej leży mi to drugie ;-]

- Tak jak wspomniałem, oczekuję, że gracz będzie pamiętał o wybranych cechach postaci. Za ich trafne odgrywanie z pewnością polecą premie i oszczędzi mi to wysiłku przypomnienia o nich graczowi (a wtedy okazuje się, że np. wybrana wada jest bardzo uciążliwa :] )

- System losowy opisany w poprzednim odnośniku [vide post #1]

- W przygodach często odwołuję się do historii i przeszłości postaci, dlatego przykładam dużą wagę do tego historii delikwenta, zależnie od tego czy mnie czymś zaciekawi (i czy widzę jakiś potencjał dla jej kontynuowania)

cdn.

Ostatnio zmieniony przez Angelus dnia Pią 8 Mar 2013 - 9:06, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Aniołek [Nieaktywny]   Pon 8 Lut 2010 - 16:07

Gratulacje z okazji awansu.

Uwaga spoiler
Spoiler:

Wybacz, nie mogłem się powstrzymać :P. Ale życzę udanej gry i owocnego GM-wania.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Aniołek [Nieaktywny]   Pon 26 Lip 2010 - 9:21

Delikwenci:

- Mr. Oz

Ostatnio zmieniony przez Angelus dnia Pią 8 Mar 2013 - 9:14, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Aniołek [Nieaktywny]   Pon 25 Paź 2010 - 18:21

Me is back... tzn. tak mi się wydaje, a precyzyjniej ujmując, nabrałem w końcu chęci by wrócić do gry w PBF. Przerwa techniczna trochę się przedłużyła, ale przede wszystkim, nie miałem chęci na rpgowanie... Wiadomo, iż wena jak przelatujący gołąb. Jednemu upuści gówno na beret, a drugiemu natchnienie. Wreszcie dostałem to drugie. fuck yeah
Tak więc przepraszam Izdurbala oraz wszystkich moich graczy i mam nadzieję, że chociaż część nadal ma ochotę na dalszą grę pod banderą wujcia Diablo.

Zapraszam ciepło i serdecznie!
Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Aniołek [Nieaktywny]   Czw 28 Lip 2011 - 16:28

ok, jak pewnie moi czcigodni gracze zauważyli moja frekwencja i ilość odpisów drastycznie spadły. Powodów jest mnóstwo, od zwyczajnego braku czasu do braku weny(czyt. siedzenia i tępego gapienia się w to czarne pole które trzeba czymś zapełnić). Robię wszystko aby odpisy były zarówno dobre i jak najczęstsze (co jest w tym przypadku mało odpowiednim określeniem) ale czasem wychodzi jak wychodzi (przez co nie jestem w stanie odpisać nawet przez tydzień jednemu graczowi).
Nie wiem ile taka sytuacja będzie się utrzymywała (na pewno nie zniknę bez pożegnania- ale sytuacja mało prawdopodobna) i będe się starał coś wydukać, choćby żeby ten repost był.

Zdarzy się że odpiszę kilka razy dziennie, a zdarzy się że nie będę w stanie przez kilka dni. Oczywiście zrozumiem, jeżeli moim graczom (właściwie tylko dwóm) sięto nie spodoba i nie obrażę się jak wymienicie mnie na nowszy, sprawniej działający model ;(

Pozdrowienia
Wujcio Diablo

PS. byłbym wdzięczny za usunięcie BRAKu AKTYWNOŚCI
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shadow

Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
8/60  (8/60)
Punkty Reiatsu:
25/42  (25/42)

PisanieTemat: Re: Aniołek [Nieaktywny]   Wto 20 Wrz 2011 - 14:58

Czy jesteś może zainteresowany pomgkowaniu pewnej jaszczurce, Hollowowi?
Dwóch już padło, czyżby do trzech razy sztuka?

KP - Miliko Haruguchi aka Duch
Pod skrzydłami Ekkusu, początek - Duch w HH
Pod skrzydłami Ekkusu, koniec - Duch w metropolii
Pod skrzydłami Miszy, początek i koniec - Pobudka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)