IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Shinsaku Akaidensetsu [hollow]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-13, 16:07

DANE

Imię: Shinsaku
Nazwisko: Akaidensetsu

Profesja: Hollow

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25 lat
Waga: 130 kg
Wzrost: 220 cm

Wygląd: Shin zdecydowanie przypomina człowieka, chociaż o fioletowej skórze i dziwnej masce na głowie, w kształcie deltoidu zwróconego w dół, z pięcioramienna gwiazdą, której dolne rogi dotykają kącików ust, boczne kącików oczu, a jeden, górny, dotyka krańca maski. Wyróżnia go też jego wzrost, a także ogon, służący do utrzymywania równowagi i czasem do walki. W sumie... To chyba żaden człowiek nie miałby tak długich pazurów - piętnastocentymetrowych - i nie byłyby one tak twarde. Po dokładniejszym przyjrzeniu się owej masce, można dostrzec, że twarz, wyobrażona na niej, lekko się uśmiecha. Shin zwykle patrzy na świat na wpół przymkniętymi oczami, dopiero w czasie walki całkiem je otwiera. Jego spojrzenie, w odróżnieniu od innych Pustych, nie jest dzikie, lecz spokojne, oceniające i inteligentne. Zdawać się może, że jest silny fizycznie, ale to tylko złudzenie.

Charakter: Shin zawsze zachowuje spokój, rzadko okazuje jakiekolwiek uczucia. Nawet grożąc, że kogoś zabije, powie to takim tonem, jakby mówił która godzina, gdy będzie o krok od śmierci, zapewne powie: "kurczę, za wcześnie" tonem, jakby stwierdzał że ładna dziś pogoda. Można odnieść wrażenie, że owych emocji Shin nie posiada, ale to byłby błąd. Po prostu żyje według zasady: "nie wychylaj się, chyba, że po to, by wbić wrogowi ostrze w plecy". Nienawidzi jeść Pustych, uważa to za zło konieczne. Oprócz tego nienawidzi siebie i swojego głodu. Jest skończonym pesymistą, ale po przemianie w Pustego zdobył się na cząstkę optymizmu, wybierając sobie za cel zostanie Vasto Lorde. Za wszelka cenę, choćby znaczyło to, że ma zabijać, Tak, by każdy się go bał. A później? Może zacznie szukać jeszcze większej mocy, może założy wspólnotę Pustych? Jeszcze nie wie.

Ekwipunek:-

Historia: Shinsaku urodził się w mieście Karakura. Jego ojciec był biznesmenem, jego matka projektantką mody. Często się kłócili, chociaż starali się to ukrywać przed swoim dzieckiem. Zawsze miał dużo zabawek, był rozpieszczany, stał się pyszny, uważał, że jest lepszy od wszystkich. Poszedł do przedszkola, potem do podstawówki, przez cały czas ich trwania nie miał żadnego kolegi, żadnego przyjaciela.

Pewnego razu, w szkole średniej został pobity, bał się poskarżyć rodzicom. Już wtedy zaczęła się jego przemiana w pesymistę. Po tym, jak nieświadomie wzmacniając się swoim reiatsu, pobił czterech o rok starszych od siebie chłopaków, zdołał zebrać wokół siebie grupę rówieśników. Byli postrachem szkoły przez dwa ostatnie lata nauki, bali się ich wszyscy.

Przeszedł do szkoły średniej wyższego stopnia. Zawsze dobrze się uczył, więc to nie było problemem. Jego grupa rozpadła się pod wpływem starszych uczniów, którzy wyśmiewali Shinsaku, a trzymanie z nim było niebezpieczne. To powoli stawało się rytuałem starszych klas, każdy, kto chciał dołączyć go "gangu" najstarszych, musiał jakoś zrobić na złość Shinsaku. Dopiero w ostatniej klasie Shinsaku zemścił się na wszystkich młodszych, którzy pomagali "gangowi". Jak? Otóż wkręcił ich w kradzież pewnej bransoletki. Ukończył szkołę z najlepszymi ocenami.

Na uniwersytecie Shinsaku zakochał się w pewnej dziewczynie. Niestety, ona miała już chłopaka. Shin postanowił zaryzykować. Wyznał jej miłość, ona jednak odrzuciła go, do tego jej chłopak, o wyglądzie goryla, pobił Shinsaku. Od tego momentu zamknął się w sobie, zaczął źle się uczyć. Zaczął przeklinać, pić, palić. Ale to tylko pogarszało sytuację. Shin stał się bezlitosnym, zimnym draniem. Postanowił: dosyć, takiego kwiatu to pół światu, znajdę sobie inną, będę szczęśliwszy. Znów zdobywał najlepsze oceny, rzucił palenie, rzucił picie. Poznał następną kobietę.

Skończył uniwersytet, ożenił się z ową kobietą. W tym momencie jego rodzice zmarli w niewyjaśnionych okolicznościach, wyglądało to tak, jakby przejechał ich samochód... W ich własnym łóżku! Wtedy także po raz pierwszy spotkał ducha. Ów duch chciał mu coś powiedzieć, ale nagle został porwany przez coś niewyraźnego. Shinsaku opowiedział o tym swej żonie. Ta zmartwiła się, opowiedziała o pewnym chłopaku, który podobno też widzi duchy. Był to jej siostrzeniec. Ów polubił Akaidensetsu, długo z nim rozmawiał. Następnego dnia dowiedział się od swojej żony czegoś strasznego- siostrzeniec zginął. I to dokładnie tak samo, jak rodzice Shin'a, wyglądał jak przejechany przez auto, we własnym pokoju.

W trakcie pogrzebu Akaidensetsu długo rozmyślał. Co to mogło być? Ten niewyraźny kształt? Shinsaku, myśląc o tym nieco się zatracił, dopiero żona, mimo żałoby, przypomniała mu o potrzebie zarabiania pieniędzy. Zaczął szukać pracy, a że wszystkie atrakcyjne miejsca były zajęte, w końcu został barmanem. Mało zarabiał, ciągle prosił o podwyżkę, ale szef był nieubłagany. Pewnego dnia Shinsaku wrócił do domu i zastał tam martwą żonę. Zginęła jak jego rodzice i jej siostrzeniec: wyglądała na przejechaną przez auto.

Shin załamał się, w końcu jego charakter ukształtował się do końca: zamknięty w sobie pesymista, nie okazujący uczuć. Pracował dalej, choć teraz jakby każdy jego ruch był przepełniony smutkiem. W końcu, po kilku błędach, mn. i. wsypanie soli do piwa, Shin został zwolniony. Nazajutrz, po wylaniu z pracy, ponownie spotkał ducha. Od niego dowiedział się o Pustych, duszach, o Shinigami, nieco o reiatsu. Niestety, dusza zniknęła w wielkim świetle... Miał 25 lat, był bezrobotny, ale miał dobre wykształcenie. Czekał na niego cały świat! Marzył o tym, by utworzyć imperium finansowe, jak jego tata (ale ono zostało zniszczone i rozkradzione przez wspólników owego taty). Powoli zaczął rozkręcać interes, dzięki swej inteligencji (i pomocy kilku typów z baru, stałych klientów) wykonał dość spory przekręt, zmieniając treść pewnego testamentu, przejął willę na jednej z wysepek na Pacyfiku, a także majątek wcześniejszego posiadacza owej.

Z punktu widzenia władz, ów milioner zwyczajnie zmarł na zawał serca, testament mówił, że wszystko należy się Shinsaku, chociaż najprawdopodobniej nie był z nim spokrewniony. Porzucił swoich towarzyszy, wrabiając ich w zabójstwo. Jednak jeden się wyślizgnął, niedługo później, trzy tygodnie po wrobieniu, próbował zabić Akaidensetsu. Wpadł do willi, wcześniej przypływając ukradzioną motorówką. Shinsaku nieświadomie wzmocnił się reiatsu, umykając przed kulami pistoletu. W tym momencie znów zaatakował ów kształt, bandytą rzucił o ścianę, zabijając go na miejscu. To było pewne, stwór (jak się domyślał Shin) miał chętkę na zjedzenie kanciarza. Ów ledwie mu uciekł, odpłynął motorówką. Kształt chyba umiał latać, bo pojawił się na motorówką i zmiażdżył ją, wrzucając Shin'a do wody. Problem był w tym, że ani Shinsaku, ani kształt nie umieli pływać. Akaidensetsu powoli się topił... A wtedy stworowi puściły nerwy, wpadł do wody, spojrzał... Zastał Shin'a martwego. Kanciarz miał przy sobie bardzo dobrze naostrzony nóż, którego właśnie użył, wbijając go sobie w mostek.

Shin obudził się na swojej wyspie. Był do niej przykuty. Słońce pięknie świeciło, na niebie nie było an jednej chmurki. Widząc nadpływających ludzi, wołał ich, ale jakby nie słyszeli. Nie rozumiał co się stało. Przecież zginął! Dopiero po chwili to ogarnął. Stał się duchem. Shinsaku zobaczył ten kształt, ale teraz już wyraźniejszy. Wyglądał, jak skrzyżowanie wielkiego nietoperza ze muchą, ale zamiast przednich odnóży, miał walce. Zaczął ryczeć, zanurkował w stronę Akaidensetsu. Shin próbował uniknąć przeturlaniem się w bok, ale nie zdążył. Stwór rzucił się na przód, jednym walcem przygniatając nogę ducha. Ów szarpnął się, wygiął... Ząb wielkiej, nietoperzowatej muchy zahaczył o łańcuch duszy, zrywając go, aż do ostatniego ogniwa. A ono się skorodowało. Shin rozpadł się. Po chwili zrozumiał, że stoi w wielkiej sali jego domu na wyspie, ale jest jakby większy, silniejszy. Przez ścianę do środka wpadła wielka mucha. Shin, zupełnie instynktownie, zionął w jej stronę dymem. Z jego skóry wylęgły się chmary robaków. Owe pomknęły przez dym. Ów rozwiał się po chwili, ukazując tamtego Pustego, leżącego na ziemi. Wszystkie robaki pomknęły do ust nowo narodzonego Pustego, on pożarł je, zbliżył się do wielkiej muchy. Stwór uderzył, lecz był zbyt wyczerpany, nowonarodzony pożeracz dusz uniknął ataku, uderzył wroga pazurami w maskę. Ta pękła.
To był jego ojciec.

Chwilę stał nad nim, próbując powstrzymać swoją furię. Po czym po prostu wpił zęby w jego kark, pożerając go. To był instynkt. Instynkt zwierzęcia. Ten sam instynkt uświadomił mu, że jest Pustym. Ale w odróżnieniu od innych, miał w sobie jeszcze troszkę, tę małą odrobinę człowieczeństwa, która odróżniała go od reszty...
Postanowił stać się najpotężniejszy, najważniejszy.
Jak zawsze.

Obok niego otworzyła się Garganta. Dopiero po chwili zrozumiał, że to on ją zrobił, że to jego umiejętność. Przeszedł przez nią i pojawił się w świecie Pustych, w Hueco Mundo. Wędrował przez wiele dni, raz za czas pożerając jakiegoś Hollowa. Bardzo, ale to bardzo rzadko pojawiał się w świecie ludzi, pewnym razem ledwie umknął jakiemuś Shinigami. Kiedyś schwytał "żywcem" pewnego Pustego. Ten mamrotał coś o Menosach Grande, o lesie Menosów, o Adjuchas i Vasto Lorde. Shin pożarł go. Postanowił udać się do owego lasu, może tam zdobędzie większą moc?

Pieniądze: 0 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 6 (5+1[płeć])
Szybkość: 5
Zręczność: 3 (5-2[płeć])
Wytrzymałość: 6 (5+1[płeć])
Inteligencja: 10 (5-4[profesja]+9[wolne])
Psychika: 6 (5+1[wolne])
Reiatsu: 7 (5+2[wolne])
Kontrola Reiatsu: 8 (5+3[wolne])

OGÓLNE

Udźwig: 60 kg
Prędkość (śr.): 5 km/h
Prędkość (max.):20 km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 56

Techniki
Magia:
Poznane Hadou: -
Poznane Bakudou: -

Umiejętności Pustego: Oddech dymu (z ust Shin'a wystrzeliwuje dym, spowijając pole bitwy. Orientuje się w nim tylko Shin, ale wyczuwanie reiatsu zostaje wyłączone, i u niego, i u wrogów. Do tego powoduje łzawienie oczu. Na początek, Shin może tego użyć dwa razy, potem jest już zbyt zmęczony) Pan Robaków (z ciała Shin'a wylęgają się latające robaki, które pożerają reiatsu [oddają je dopiero, po zjedzeniu robaków przez Shina, ale oczywiście się odradzają] oczywiście, na początku Shin nie panuje nad tym do końca)
Umiejętności: Dominator, Mózg, Garganta
Wady: -


Ostatnio zmieniony przez Shinsaku Akaidensetsu dnia 2010-03-23, 20:47, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-13, 16:13

Heee ? A gdzie reszta ? Nie ma oceny jak nie ma całości.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-13, 18:30

Ja ocenie całość dopiero jak będzie... Karty wkleia się CAŁE co mnie obchodzi charakter i staty i jak nie widzę ich tła - historii ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-14, 11:32

Dodałem historię. Proszę oceniać.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-14, 13:18

Wygląd - może być
Charakter - od biedy ujdzie
Historia - napisana na odwal się, do poprawy cała
NEGATYW


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-19, 16:00

W ich własnym łóżku! Wtedy także po raz pierwszy spotkał ducha. Ów duch chciał mu coś powiedzieć, ale nagle został porwany przez coś niewyraźnego. Shinsaku opowiedział o tym swej żonie, ale ta bagatelizowała całą sprawę, śmiała się, twierdząc, że jej nie przestraszy.
Gina rodzice, facet widzi duchy, a zona sie smieje? Mysle, ze raczej powiedzialaby, ze maz jest w szoku po stracie bliskich i takie tam.

Shinsaku zaczął szukać pracy, w końcu został barmanem. Mało zarabiał, ciągle prosił o podwyżkę, ale szef był nieubłagany.
Skonczyl uniwerek z najlepszymi ocenami i tylko barman? To oczywiscie jest mozliwe, ale przydaloby sie jakos uzasadnic dlaczego tak nisko.

Jego marzenia zepsuł ten niewyraźny kształt, atakując Shinsaku, zamieniając go w... Pustego.
Taka od niechcenia napisana ta historia.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-23, 18:00

Poprawione.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-26, 17:58

Odświeżam.
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-27, 02:35

Dopiero w ostatniej klasie Shinsaku zemścił się na wszystkich młodszych, którzy pomagali "gangowi".
To zdanie prosi sie o rozwiniecie, jakaz to zemste przyszykowal bohater.

Szczerze powiedziawszy nie wiem cos sie tak uparl na tego barmana po studiach.

Opis zgonu jakis metny. Poza tym, jak mi sie wydaje, Hollow najpierw musialby zjesc delikwenta, zeby ten gdzies tam sie odrodzil.

Hipnoza (każdy, który spojrzy w oczy Shin'a zasypia bądź staje się jego niewolnikiem.
Nie za mocne to na poczatek?

Wydłużenie (ostrze na ręce Shin'a wydłuża się [jak Shinsou])
To z kolei malo oryginalne. Zwlaszcza, ze wydluza sie juz Korinowi, a i kolejna karta ow element zawiera.

Ogolnie przydaloby sie w historii cos fabularnego. Rzecz w tym, iz w grze nie pisze sie (a przynajmniej nie powinno) streszczen swoich dzialan typu "ide/siadam/spie", a cos bardziej kwiecistego. Miec pomysly to jedno, a umiec je opisac to drugie. Przydaloby sie w karcie pokazac, ze umie sie pisac.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-27, 10:41

Watanabe no Tsuna napisał:


Szczerze powiedziawszy nie wiem cos sie tak uparl na tego barmana po studiach.

Według mnie, pasuje do historii.

Watanabe no Tsuna napisał:

Opis zgonu jakis metny. Poza tym, jak mi sie wydaje, Hollow najpierw musialby zjesc delikwenta, zeby ten gdzies tam sie odrodzil.

No właśnie nie. Można stać się Hollow, kiedy było się złym za życia, nie zostalo się odesłanym prze Shinigami po śmierci, albo gdy zostaje się przemienionym.

Watanabe no Tsuna napisał:

Hipnoza (każdy, który spojrzy w oczy Shin'a zasypia bądź staje się jego niewolnikiem.
Nie za mocne to na poczatek?

Dalej napisałem, że nie działa na silniejszych.

Watanabe no Tsuna napisał:

Wydłużenie (ostrze na ręce Shin'a wydłuża się [jak Shinsou])
To z kolei malo oryginalne. Zwlaszcza, ze wydluza sie juz Korinowi, a i kolejna karta ow element zawiera.

Nie widziałem karty Korina. Zmienione.
Powrót do góry Go down
Angelusavatar


Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-27, 11:56

Wygląd: Zgaduję, że kształt ma humanoidalny?... - nic o tym nie wspomniałeś

Charakter: OK

Historia:

- Początek nie jest nawet zły...

- ...aż tu:

Cytat :
Shin obudził się na środku pustyni.

Znowu?! Cóż to, czy Hollowy wybudowały sobie respawna w HM? Tajemnicze obudzenie się pośród białych piasków brzmi fajnie, ale nie ima się do Anime. Każdy zmarły był duszą! Zaś jeżeli Twa postać była zła lub miała jakieś obsesje, czy niedokończone sprawy na ziemi to mogła stawać się Hollowem etapowo - najpierw Demi Hollowem, czyli duszą, która staje się Pustym pod wpływem złych emocji.
Zmień to...


Staty:

Nie zagłębiałem się w rachunkach, ale dwa perfidne błędy mi wpadły mimowolnie w oko:

Cytat :
Prędkość (śr.): 10 km/h

Twoja prędkość to 5 km/h.

Cytat :
Udźwig: 90 kg

Twój udźwig to 60kg.

Umiejętności:

Hipnoza - Z tym przejęciem kontroli nad kimś to już przesada. No chyba, że wpatrywałbyś się wzrokiem w przeciwnika w środku walki przez jakieś pół minuty, to tak. Ale i tak krótkotrwałe i na słabym umyśle.
Jak dla mnie zaśnięcie też wymagałoby długotrwałego się wpatrywania. A nie krótkiego kontaktu wzrokowego. - przynajmniej na początku.

Pan Robaków - O ile wysysanie Reiatsu mi się podoba, to chmara robali chroniąca przed atakami już nie (Za dużo Naruto?). Nie róbmy tu klanu Aburame! Nie zgadzam się na ścianę z robaków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-27, 12:49

Zmienione. Teraz w sumie bardziej pasuje do mojego "pustego-łowcy". Zostawiłem także furtkę dla potencjalnego MG. Oczywiście, to może być tylko instynktownie utworzone przejście, utworzone prze Shin'a. Zależnie od MG.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-27, 18:17

Wygląd - ujdzie
Charakter - ujdzie
Historia - ujdzie
Reszta - ujdzie

NEUTRAL


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-02-27, 19:59

Negatyw

Wygląd - opisany słabo, na odpierdol
Charakter - wygląda lepiej niż wygląd ale też raczej słabo rozpisany...
historia - napisana już całkiem na odpierdol, jest nudna, opisy są cienkie zaś opisówki ucięte do minimum, zwłaszcza na początku... Albo się postrasz, albo ode mnie nie dostaniesz nawet neutrala

Mechanikę sprawdzę jak fabuła będzie w porządku
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-03, 14:28

Odświeżam. Chcę poznać opinię innych MG.
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-03, 15:26

Już prawie nie ma innych MG
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelusavatar


Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-03, 15:46

Cóż mogę dodać...

Wygląd: Opisz to ładniej. Brzmi to, zbyt monotonnie. "Jego skóra jest taka" ; "Jego ciało jest takie" ; "Maska jest taka"... itd.itd. w nieskończoność. Po prostu nuda. Jakieś komentarze, porównania, cokolwiek by to urozmaicić...

Charakter: Również mógłbyś bardziej urozmaicić... Jest pustym... Napisz jaki ma stosunek do innych Hollowów, czy zjadanie dusz lub bawienie się swoją ofiarą sprawia mu przyjemność itd. Za mało.

Historia: Jak na 25 lat, to stanowczo za mało. Albo zmniejsz wiek, albo dodaj jeszcze jakieś wydarzenia. Nie to żebym nie lubił historii, gdzie jest zwykłe wymienianie zdarzeń, czyli, że miał nudne dzieciństwo, a potem znalazł kolegów w szkole... ( bo nie cierpię takich form historii), ale mógłbyś to urozmaicić o inne wydarzenia.


Tyle razy użyłem tego słowa, że aż powtórzę raz jeszcze... U r o z m a i c i ć !


Umiejętności:

Oddech dymu: Halucynacje? Jak dla mnie, wystarczy sam dym. Poza tym masz robale, które mógłbyś połączyć z tą techniką, a wtedy jesteś OPed. Więc sam dym Ci wystarczy. I oczywiście (nawet na początku) ty orientujesz się w nim w takim samym stopniu, jak przeciwnicy.


Soczysty... Neutral


El Diablo...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-03, 18:06

Poprawiłem wygląd i charakter, ale zupełnie nie mam pomysłu na historię. Co jeszcze może się stać? Może jednak zmniejszę wiek. Ale ile?
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-06, 13:51

Odświeżam.
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaienavatar

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-06, 19:18

Wygląd: Ujdzie w tłoku
Charakter: Jak wyżej ,byle byś nie zapomniał tego odgrywać.
Historia; Bardzo nieczytelna,z początku nierozwinięta, wymieniasz praktycznie tylko sytuacje kwitując dodatkowo jednym lub 2 zdaniami pod koniec zmieniasz, więc ujdzie w tłoku.

Ujdzie
Neutral
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-13, 20:13

Odświeżam i ponawiam pytanie z poprzedniego postu.
Powrót do góry Go down
Angelusavatar


Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-13, 21:38

Cytat :
(...)zupełnie nie mam pomysłu na historię. Co jeszcze może się stać? Może jednak zmniejszę wiek. Ale ile?

Co może się stać?... Argh, toż to jest 25 lat życia, chyba nie powiesz mi, że w tylu linijkach można zamieścić 25 wiosen życiorysu. Ta historia ma pokazać Twoją wyobraźnię, więc wykaż się inwencją twórczą, puść wodze fantazji itd.itp.etc...
Możesz też pójść na łatwiznę i zmniejszyć wiek, ale to zależy od Ciebie... Wtedy i tak będziesz musiał zmienić historię, więc lepiej coś dopisz, dodaj jakieś ciekawe wydarzenie itd.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-14, 22:21

Troszkę dopisałem. Zamotałem trochę ostatnie wydarzenie w historii. Moja historia ma około 62 strony. Gdzieś tam czytałem, że ilość linijek historii ma być iloczynem wieku i cyfry dwa, czy mi się zdaje?
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaienavatar

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-17, 21:19

Bez większych zmian.

Rozpisz się, rozciągaj, coś o pogodzie itp.
Dodaj akapity, bo historia jest nieczytelna, poczytaj sobie parę razy i zobaczysz co jest nie tak. Raz dziś jutro parę razy i zgłoś się jeszcze raz.

Twardo stoi Neutral
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-18, 19:47

Troszkę dopisałem, jeśli nie wystarczy, to zaraz mogę dodać więcej.
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaienavatar

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   2010-03-23, 20:07

Dostaję oczopląsu, zrób porządne odstępy

Ocena bez zmianPowrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Shinsaku Akaidensetsu [hollow]   

Powrót do góry Go down
 
Shinsaku Akaidensetsu [hollow]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs