IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Posiadłość Hitsugaya Ryu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 15 Kwi 2010 - 18:17

Oczy Niizukiego otworzyły się na chwilę szeroko ze zdziwienia, by jednak powrócić do zwykłego wzroku. A potem brwi zmarszczyły, gdy spoglądał na tą, która go wykorzystała i zdradziła. Dał się skusić jej urokowi i teraz wyglądało na to, że za to zapłaci. Nie wiedział, co też pragnie dokładnie zdobyć, ale nie miał zamiaru jej tego ułatwiać. Potrafił maskować swoje reiatsu zatem to wykorzysta. Przelał go trochę na siebie, zwiększając swoją szybkość. (na dwie tury +15 do Szybkości)[30R]. Po czym zainkantował zaklęcie - Bakudou numer 13: Kashitsu! [28R].
Tuż po tym miał zamiar w szybkim ruchu odsunąć się w tył, dobywając swojego zanpakutou.

[-58Reiatsu]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 15 Kwi 2010 - 18:27

- Braawoo, ale to nadal za mało. - usłyszałeś głos Sonei za sobą. - zawsze mogłam skorzystać z danku, ale stwierdziłam, że nie ma powodu do zmartwień.
Udało Ci się dobyć miecza i odwrócić. Przeciwniczka akurat wykonywała Cięcie, przed którym z ledwością udało Ci się odchylić, mimo wszystko i tak poczułeś, że ostrze przecięło Ci skórę na brzuchu. Zauważyłeś również, że jest mimo wszystko odrobinę szybsza od Ciebie.
- masz ducha walki, to dobrze, ale czy na pewno chcesz walczyć z vizardem, Niizuki? - zapytała przy kolejnym cięciu, które również zostawiło płytką ranę.
"Skup się, nie chce interweniować w pierwszej poważniejszej walce. Jedyne co musisz zrobić, to wytrzymać chwilę, czuję to." Głos należał do twojej zanpaktou, która niewątpliwie nie miała chęci interweniować. W jednej chwili wykorzystałeś całkiem sporo energii, przez co czułeś się odrobinę zmęczony.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 15 Kwi 2010 - 18:46

Skupił się jak mu radziła jego towarzyszka. Na rozmyślania będzie czas później. Skoncentrował się na obronie i cofaniu się. Na blokowaniu jej niesamowicie szybkich ciosów. Stracił część energii, ale nie widział niestety żadnych rezultatów swoich starań z Kidou, pozostawała zatem walka bronią.
- Nie należało tego robić Sonee. Chciałem, by między nami rozwinęło się coś większego niż przyjaźń. - odezwał się skupiony na swoich działaniach. - Ale ty to zaprzepaściłaś i zniszczyłaś. Może nie dziś, ale kiedyś na pewno ci się odwdzięczę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 15 Kwi 2010 - 19:07

- Przyjemna gadka, ale wybacz, jakoś nie mam nastroju. Widzisz moje zadanie to priorytet, nie obchodzi mnie jakiś młodzian, przynajmniej o 500 lat młodszy. - Powiedziała z ironicznym uśmiechem. Ledwo blokowałeś jej ciosy, które był niebagatelnie szybkie, jednak po chwili pojawił się dziadunio z zanpaktou w ręce i odciągnął Cię.
- Schowaj się, to będzie bitwa na poziomie. - odezwał się pewnym głosem. - Nie bawmy się już w przedstawienia. Wyjdźmy na zewnątrz.
Po chwili we trojkę byliście przed posiadłością, nie wiedziałeś jak się tam znalazłeś, ale mogłeś podejrzewać, że to sprawka dziadunia.
- Wyrwij niebu światło, rozszarp tchnieniem ziemię, Tentoukayou. - pewny głos staruszka i nieznaczny ruch mieczem przykuł Twoją uwagę. Klinga rozbłysła żółtawym świtłem, a powietrze zadrżało. Jak zauważyłeś Sonea tylko się uśmiechnęła, po czym wyciągnęła miecz przed siebie, ostrzem w dół i wypowiedziała równie pewnie. - Manipuluj, Toujikairai. - Klinga Ariston zaświeciła na zielono, po czym rozpadła się na nici, które wniknęły w ziemię. Po chwili poczułeś drżenie, a z ziemi wyłonił się golem. - Manipulacja osobami to mało, ale manipulacja przyrodą chyba będzie wystarczająco pożyteczna nie sądzisz staruszku? - uśmiech nie schodził z twarzy oponentki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 15 Kwi 2010 - 19:11

Nie miał zamiaru wchodzić między tych dwoje teraz. To zdecydowanie nie była jego liga, przynajmniej jeszcze nie teraz. Wycofał się natychmiast do tyłu, by z daleka obserwować całą walkę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 15 Kwi 2010 - 19:19

Nie wiedziałeś co się działo, bo bitwa nabrała tempa. Dziadek miotał promieniami światła, które były blokowane przez golem, niemniej golem się rozpadał. Dosłownie po 5 minutach nic nie zostało z golema przeciwniczki, która znalazła się nagle przed Tobą, ze złośliwym błyskiem w oku. Następnie przyłożyła zanpakto do twojego ciała, aby ponownie wypowiedzieć komendę uwolnienia. W tej samej chwili poczułeś, że tracisz kontrolę i zostałeś zepchnięty do wewnętrznego świata.
-------------------------
- Widzę, że nie potrafisz utrzymać swego ciała, miejmy nadzieję, że potrafisz je odbić. Te zielone słupy, które za moment ujrzysz to sznury przeciwnika, musisz je zniszczyć, a teraz do działa - Usłyszałeś znajomy głos swej zanpaktou. Po chwili otworzyłeś oczy. Znajdowałeś się na łące, a w oddali majaczyło 6 zielonych słupów. Kiedy się rozejrzałeś dostrzegłeś jedynie dwa czarne miecze, które leżały przy Tobie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 15 Kwi 2010 - 19:40

Wstał wziąwszy w dłonie miecze. Wykorzystany, zdradzony. Jego dobre serce okazało się w tym momencie jego przekleństwem. Nie miał zamiaru puścić tego płazem rudowłosej. Był skupiony tylko na jednym celu, zniszczenia słupów i odzyskaniu własnego świata. Skoro tak sobie z nim pograła, to pora by po raz pierwszy doświadczyła bólu, jaki mu zadała.
- Może i zepchnęła mnie tutaj. Ale nigdy nie zdoła utrzymać mego ciała. - warknął rozwścieczony - Należy do mnie i pora aby się o tym przekonała.
Zbliżył się do pierwszego słupa pełen wściekłości, wzniósł miecze i wykonał podwójne uderzenie celując w jedno miejsce. W ten cios włożył całą swą wolę przetrwania i osiągnięcia celu. A były to już dwa: odzyskanie siostry i zemsta na Sonee. A skoro ta, która określiła siebie mianem vizarda chciała wojny, to ją dostanie. Miał zamiar odzyskać ciało, ukończyć szkolenie, ukończyć akademię a potem dać jej smak goryczy i porażki, jaki dała jemu samemu.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 17 Kwi 2010 - 18:40

Pierwszy słup zniknął. Usłyszałeś za sobą ruch, a po chwili pojawiła się dziwna lalka. Obok na lewitującym tronie siedziała blada dziewczynka, o mrocznym uśmieszku i rządzą mordu w oczach. Po chwili odezwała się:
- Po co tak starasz się uwolnić, to nic Ci nie da. No, ale może przyspieszymy ten proces i zagramy o Twą duszę.
W międzyczasie marionetka powoli zbliżała się do Ciebie. Jednocześnie usłyszałeś znajomy głos.
- Uważaj, to zanpaktou Twojej przeciwniczki, wniknęła w Twoją duszę, to przed nią musisz się wybronić.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 17 Kwi 2010 - 18:58

- Zniszczyć słupy czy bronić się przed marionetką. Nie wydajesz się zbyt pomocna. - odpowiedział "swej" dziewczynie. Nie odpowiedział na słowa marionetki lecz skierował się ku kolejnemu słupowi. Ona miała żądzę mordu w oczach, ale to była tylko żądza, bez większego celu, bezmyślna. On sam miał cel, miał drogę i motywację, by ukierunkować swoją żądzę zemsty. A to było coś silniejszego. Uderzył w kolejny słup.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 17 Kwi 2010 - 19:58

Ten jednakże nie pękł. Dodatkowo zaczął mocniej lśnić.
- Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale zabawa, to zabawa, urządzę ją nawet jeśli nie będziesz chciał, tylko czy aby na pewno chcesz umrzeć w tak prosty sposób? - Powiedziała swym głosikiem dziewczynka. Marionetka była dość blisko i co ważniejsze po chwili okryła ją ciemna energia i przed Tobą stanął czarny rycerz dzierżący sporą kosę.
- Widzę ,że ograniczony jesteś. Musisz robić i to i to na raz. Ona będzie Cie atakować, a słupy utrzymywać jej władzę w Twym świecie, przynajmniej częściowo. I nie narzekaj i tak zapewne będę musiała Cię ratować niedługo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 17 Kwi 2010 - 20:02

- Zachowaj siły póki naprawdę nie będziesz musiała wkroczyć. - odpowiedział zanpakutou. Obrócił się ku rycerzowi i zrobił w jego kierunku parę kroków.
- Co za rozgrywkę proponujesz zatem ?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 17 Kwi 2010 - 20:12

- Rozgrywkę o życie. Jeśli wygrasz z Czarnym Baronem wycofam się z Twojego świata i puszczę Cię wolno. Jeśli przegrasz, umrzesz i wydobędę na światło dzienne to co zaległo nieopodal, chodź nie jestem pewna czy to to o czym myślę. - Powiedziała, zaś jej twarz wciąż była wykrzywiona w ironicznym i mrocznym uśmieszku. Sądząc po tym co wiedziałeś, dobrze, że stało się jak się stało, bo Sonea mogła się okazać kimś dużo bardziej niebezpiecznym niż teraz. Rycerze widząc, że się zbliżasz chwycił pewniej kosę, lecz poza tym nic nie zrobił.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 17 Kwi 2010 - 20:27

- Niech zatem tak będzie. Jego śmierć to moje zwycięstwo.
Niizuki rozłożył szeroko ramiona, ostrzami katan na zewnątrz i trochę do przodu skierowanymi.
- Dalej Czarny Baronie, atakuj jeśli chcesz wygrać.
Chciał mu pozwolić na pierwszy ruch, pierwszy atak, by samemu móc sprawdzić co przeciwnik potrafi i odpowiednio wykorzystać przeciw niemu swoje umiejętności. Kosa była niebezpieczną bronią, ale on władał dwoma orężami a nie jednym.
W razie poziomego ataku z boku miał zamiar zablokować go jednym mieczem i uderzyć drugim w ramiona Barona.
W przypadku ataku z góry chciał wykonać unik i skrócenie dystansu dla wykonania cięcia przez brzuch i ramiona. Ewentualnie zablokował by cios oboma orężami i przesunął ostrza w dół, ku dłoniom przeciwnika.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 10:44

- Fajnie, gra się rozpoczyna! - zawołała uradowana dziewczynka, po czym nieco się oddaliła. Przeciwnik w między czasie chwycił pewniej kosę, po czym wykonał szeroki zamach i ciął po łuku od dołu do góry z prawej strony. Jego ruchy były pewne i szybkie, lecz spokojnie mogłeś za nimi nadążyć. Kiedy zablokowałeś cios jednym mieczem i próbowałeś wyprowadzić kontrę, baron zbliżył się bokiem unikając pchnięcia i uderzył w twe ramię drzewcem broni, co dość boleśnie odbiło się na Twoim samopoczuciu.
-Nie bądź zbyt pewny siebie chłopcze, to nie wyjdzie Ci na dobre. - odezwała się zanpaktou.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 10:53

Baron zbliżył się uderzając w niego. Sam skrócił dystans, co pozwoliło Niizukiemu wyprowadzić kontrę. Wykorzystując impent uderzenia przeciwnika obrócił się również bokiem, starając się przerzucić jego kosę w górę i bok samemu przy okazji przechodząc pod jego ramieniem i tnąc w przelocie pod jego pachą. Skupił się już całkowicie na walce, nie odpowiadając chwilowo na słowa swego zanpakutou.
Tuż po swoim ciosie miał zamiar odskoczyć w tył by móc wykorzystać dystans przeciw ewentualnemu atakowi barona i móc go zablokować.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 11:16

Niespodziewana akcja zepsuła Twój plan, otóż poczułeś jak coś osłabia twe siły. Zauważyłeś, że broń przeciwnika zaczyna lśnić zielonym światłem, które nasila się. Ty opadałeś dość szybko sił i udało Ci się jedynie odskoczyć. Zacząłeś się słaniać na nogach.
- No widzę, że ktoś przejął co nieco. Nie możesz pozostawać dłużej w kontakcie z jego bronią, pochłania Twoją energię. - głos zanpaktou brzmiał niepewnie.

[-22 PR]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 11:29

- Nie mogę blokować jego broni, muszę unikać jego ciosów. Paskudna zdolność, do tego nie mogę wykorzystać kidou. - mruknął. To pozostawiało niewiele opcji dla niego. Musiał wykorzystać to, co mu pozostawało. Poza tym to był jego świat, mógł go zmieniać dowolnie, tylko o tym myśląc.
- Co powiesz na małe urozmaicenie. - rzekł do Barona i myślami stworzył las, w terenie, na którym się znajdowali. Dość gęsty, ale nie na tyle, by utrudniał jemu samemu walkę. Co innego dla kogoś z kosą. Zaczął przemieszczać się szybko stosując taktykę nagłego ataku i wycofania się. Unikając ciosów barona, a samemu je zadając.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 11:36

Las powstał, lecz nie dokładnie taki jak oczekiwałeś, niemniej było to istotne utrudnienie dla przeciwnika. Taktyka sprawdzała się początkowo, udało Ci się wyprowadzić 5 celnych ataków, które pozostawiły krwawe ślady. Niemniej baron zdawał się tym nie przejmować i zobaczyłeś, że wokół niego zbiera się energia. Już teraz mogłeś wyczuć, że jest silny, a jednak nadal moc rosła. Las wydawał się cofać, co było niepokojącym zjawiskiem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 11:48

Reiatsu Baorna wzrastało, jego broń można było łatwo odnaleźć. Zatem niech zapadnie ciemność. Bez światła, bez księżyca czy gwiazd. Jego samego nie zdoła w ten sposób wyśledzić, ale Niizuki może to zrobić i wykorzystać przeciw baronowi. Gdy zapadnie mrok oczy staną się mało przydatne, pozostanie słuch i wyczuwanie reiatsu. I kolejne ataki z mroku.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 12:37

Cóż, niemałym zaskoczeniem dla Ciebie było to, że baron unikał bez problemu Twoich ataków. Podczas którejś z kolei próby poczułeś, jak ostrze kosy rozrywa Twój bok [-25 HP]. Na szczęście kontakt z bronią przeciwnika był krótki, więc nie osłabłeś. Dosłyszałeś po chwili głos dziewczynki.
- Jeśli sądziłeś, że ciemność obierze baronowi wzrok, to źle myślałeś, ciemność to jego sprzymierzeniec. - po tych słowach roześmiała się, a Ty przestałeś wyczuwać energię oponenta, oraz nigdzie nie mogłeś dostrzec jego broni.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 13:18

Ciemność rozpływała się dość szybko, ustępując miejsca świtowi. Niizuki spoglądał w kierunku barona, starając się nie zwracać uwagi na ból rany. Miał jeszcze dość sił by wygrać ten pojedynek, przynajmniej tak mu się wydawało jeszcze chwilę temu. Ale komuś, kto walczy prawdopodobnie w shikai trudno jest sprostać.
- Skoro ciemność jest jego sprzymierzeńcem, to czy światło będzie mu wrogiem, czy tylko czynnikiem bez większego znaczenia. - mruknął do swego zanpakutou. Wstające słońce było za jego plecami ale szybko wznosiło się w górę. Wykorzystał tą chwilę by zaatakować i znów odskoczyć w tył. Słońce zaś po tym zniknęło za częściowo zachmurzonym niebem, od czasu do czasu tylko się pojawiając.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 15:56

- Nie ma to większego znaczenia. Z tego co widzę jego siły życiowe i wszelkie funkcje organizmu napędzane są przy pomocy energii duchowej, dlatego nic co zrobisz nie będzie miało większego znaczenia, chyba, że zagłodzimy go. jak wspomniałam musisz zniszczyć słupy, to osłabi władze jego w tym świecie i pozwoli mi odzyskać kilka przydatnych umiejętności. Zgodnie z moimi szacunkami wystarczy jak zniszczysz dwa, jeden jest już uszkodzony, drugi znajduje się jakieś 15 minut drogi na południe. - Skwitowała sytuację zanpaktou. Kiedy wykonywałeś atak, baron bez problemu zablokował go i chciał wykonać kontrę, lecz udało Ci się sprytnie wywinąć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 16:11

"Skończmy to zatem" - pomyślał i nagle ruszył naprzód, ale nie przeciw baronowi ale ku uszkodzonemu słupowi. Nie zapomniał jednak o swoim przeciwniku. Aby utrudnić mu walkę i pogoń co rusz pojawiały się za Niizukim szerokie i głębokie przepaście lub ściany. Będąc przy słupie wykonał przeciw niemu atak, choć nie na oślep. Przeczuwając, że coś może mu przeszkodzić miał zamiar w ostatniej chwili zmienić kierunek ciosów i uderzyć pod innym kątem i z innej strony, by uniknąć ewentualnego kontrataku.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 16:22

Słup bez problemu pękł i zawalił się. Nie byłeś w stanie stwierdzić czy jakieś niemiłe niespodzianki na Ciebie czekały, ale wiedziałeś o jednym - baron był już bardzo blisko, a przeszkody były w zasadzie dla niego niczym. Teraz niestety musiałeś iść na południe, czyli musiałeś się przekraść koło oponenta, co wcale zadaniem prostym nie było. Byłeś potwornie zmęczony i dość obolały jednakże usłyszałeś głos swej zanpaktou.
- Tak dalej! A teraz mam dal Ciebie małą niespodziankę.
Po chwili poczułeś jak część sił wraca do Ciebie.[/color=green][+25 PR][/color]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 18 Kwi 2010 - 19:29

Drugi słup i stojąca mu na drodze przeszkoda. Zmęczenie nie mogło być czymś co mu przeszkodzi w wygranej. Musiał znaleźć w sobie dość sił, by wygrać tutaj. Na odpoczynek przyjdzie czas później. Długi odpoczynek. Ruszył naprzeciw Barona a teren natychmiast zaczął się zmieniać. Niizuki znalazł się na wysokim występie górskim nad przeciwnikiem, pod którym teren opadał w dół. Miał zamiar przekroczyć nad nim niebezpieczną ścieżkę, przebiec i ruszyć ku kolejnemu słupowi biegiem. Za nim miała się pojawiać tafla jeziora. Miał tylko nadzieję, że Baron nie potrafi chodzić po wodzie. Dodatkową przeszkodą miał być morski potwór, wynurzający się z głębin. To był jego świat i on go kontrolował.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sro 21 Kwi 2010 - 17:21

Plan był piękny, niestety nie do końca się sprawdził, gdyż bądź co bądź słupy nadal nie pozwalały Ci w pełni modyfikować swego wnętrza. W dość spektakularny sposób, łączący się z kilkoma unikami, udało Ci się wyminąć barona, który ciął Cię dość płytko w ramię, ale i tak bolało [-12HP]. Udało Ci się dotrzeć do słupa, zostawiając za sobą małe jeziorko. Już miałeś uderzać, gdy stało się coś niespodziewanego. Przed Tobą jakby znikąd wyrósł oponent. Ciął szeroko i gdyby nie pewne zdarzenie byłbyś w dwóch połówkach. Nie stało się tak ponieważ nagle straciłeś miecze z rąk, a ostrze zostało zablokowane przez Twoją zanpaktou.
-A mówiłam, że to nie jest zabawa i masz się nie cackać. - powiedziała chłodnym tonem. - Shakou to suikomu (zaćmij i pochłoń).
W dłoniach zanpaktou pojawiły się dwa czarne miecze, które zaczęły roztaczać ciemność. Nie byłeś w stanie wyczuć ani odrobiny jej reiatsu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sro 21 Kwi 2010 - 17:47

- Jakoś nie zauważyłem abym się z nim cackał. - mruknął. - Dziękuje. - dodał po chwili. Był wdzięczny dziewczynie, za ocalenie przed nieuchronnym ciosem. To co zrobiła było z pewnością shikai, ale wyglądało na to, że jeszcze nie jest godzien go znać. Może w przyszłości. Teraz jednak pora była zakończyć tą walkę. Wiedział, że słup utrudnia jego działania i twórczą wenę, dlatego wolał nie ryzykować z jednym przedmiotem. Stworzył ich natomiast kilkanaście, łańcuchów biegnących ku słupowi i obwiązujących go. Zaczynających się w pobliżu Niizukiego. Przynajmniej jeden powinien być w odpowiedniej formie dla zaklęcia.
- Hadou, Tsuzuri Raiden ! - rzucił zaklęcie uwalniając energię elektryczną, by pobiegła po łańcuchach ku słupowi. Miał nadzieję, że to go ostatecznie zniszczy.

[-20PR]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 24 Kwi 2010 - 14:03

Zgodnie z oczekiwaniami powstało kilka łańcuchów, i gdy ładunek dotarł do słupa ten runął. Poczułeś jak odzyskujesz całkiem sporo mocy i jakoś wszystko stało się lżejsze. Dodatkowo czarny obłok spowił przeciwnika i wyczuwałeś jak jego energia słabnie, zaś po chwili pojawiła się zielona nić, która wnikała w Ciebie. Usłyszałeś też głos swojej zanpaktou.
- Dobrze, został Ci ostatni, dziewczynka będzie Ci przeszkadzać, ja zajmę się baronem, właśnie poznałeś 2 umiejętności, które kiedyś osiągniesz. - Głos jej brzmiał ponuro i pewnie. Po chwili uświadomiłeś sobie, że zielonkawa nić to reiatsu Twojego przeciwnika.

[+7 HP, +35 PR]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 24 Kwi 2010 - 15:22

"Dwie umiejętności. Otoczenie przeciwnika nieprzeniknioną ciemnością oraz kradzież jego reiatsu. Godne szacunku zdolności, choć lepiej aby przeciwnicy nie byli świadomi tego w przyszłości. Obawa przed tym, czego się nie zna bywa przydatną bronią." - te myśli przemknęły mu przez głowę w ułamku sekundy. Niizuki skierował się szybkim ruchem ku ostatniemu słupowi. Nie wiedział jak może mu przeszkodzić dziewczynka, ale na dobrą sprawę mogło to być wszystko, albo nic. Postanowił wykorzystać to po części na swoją korzyść. Znów stworzył sporą ilość łańcuchów, lin, które biegły ku słupowi oplątując go. Jeśli dziewczynka była na ich drodze kilka również ją miało oplątać, o ile były w stanie. Następnie wykonał dwa szybkie po sobie ataki.
- Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica! - [-10Rei]krzyknął, kierując kidou przeciw dziewczynce, tak by promień pomknął przez nią i ku słupowi. Tuż po tym szeptem dodał - Zaklęcie destrukcyjne numer jedenaście - Wiążąca Błyskawica! [-20Rei]

[-30Rei]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Sob 24 Kwi 2010 - 15:38

Rzeczywiście dziewczynka stała na Twej drodze i uśmiechała się złowieszczo, kiedy wykonywałeś swój plan, stało się coś niespodziewanego, mianowicie słup pojawił się nieco bardziej po prawej stronie, więc Twe zaklęcia nie trafiły. Na szczęście cały czas otrzymywałeś wsparcie od swej zanpaktou. Wtedy też usłyszałeś ten dziewczęcy głosik Twej przeciwniczki.
- Pamiętaj, że to co widzisz nie jest tak oczywiste. Poza tym, mam dla Ciebie niespodziankę. -po tych słowach wokół poczęły wyłaniać się truposze. Zapewne był kierowane wola małej.

[+15 PR]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Today at 17:55

Powrót do góry Go down

Posiadłość Hitsugaya Ryu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next