IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Posiadłość Hitsugaya Ryu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 6 Maj 2010 - 20:22

Spoglądał na nią przez chwilę, po czym odwrócił lekko wzrok.
- Jeśli tego sobie życzysz, nie będę na ciebie spoglądał. - odpowiedział cicho - Ale dla mnie nie jesteś potworem, nigdy nim nie byłaś i nie będziesz. Wręcz przeciwnie, jesteś piękna.
Przeszedł parę kroków w kierunku domu, spojrzał znów po okolicy.
- Czy jest coś, co cię gryzie ? Czego nie możesz zwalczyć sama ? Jeśli tak pozwól, że użyczę ci własnej siły by ci pomóc. Nie walcz sama, razem możemy pokonać przeciwności i problemy. - znów spojrzał na nią uważnie. - Dlaczego się boisz swego wizerunku. Wyglądasz wszak niczym księżniczka.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 13:48

- To przebranie na szybkiego. Żaden cień nie wygląda na księżniczkę, dokładnie tym jestem, zwykłym cieniem, mordercą. - Odpowiedziała osłabionym głosem. Widać wcale nie chciała do końca ujawniać swej osoby, nie przed Tobą. Powoli zaczynałeś rozumieć dlaczego jedną ze zdolności zanpktou jest roztaczanie czarnej mgły. Po chwili usłyszałeś, krótki jęk i dźwięk jakby łamanych kości. Zanim zdążyłeś się odwrócić usłyszałeś niski dudniący głos tak niepasujący do zanpktou.
- Nie odwracaj się, nie chcesz zobaczyć prawdziwej mnie.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 14:43

- A jak myślisz. Kim ja się stanę, gdy wywrę pomstę na tych, którzy porwali moją siostrę. Gdy wyrównam rachunki z Sonei. - zapytał wprost - Przechodzę to szkolenie, bo chcę zdobyć siłę, by pokonać mych przeciwników. By poznać bliżej własnego siebie i ciebie. Niegdyś myślałem, że tylko dobrymi uczynkami mogę wiele zmienić. Życie mi jednak pokazało, że jestem w błędzie. Teraz mam tylko ciebie.
Nie odwracał się chwilowo, czekając na to co powie. W tej chwili nie obchodziło go, jak naprawdę wygląda. Dla niego zawsze pozostanie księżniczką nocy.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 20:00

Poczułeś jak wszystko się stabilizuje, nieznośny nastrój zniknął, a Ty chyba odzyskałeś kontrolę nad rzeczywistością.
- Jednak źle Cię oceniłam młodzieńcze, zapewne masz rację. Wyjątkowo, nie przyzwyczajaj się. - Jej głos brzmiał już naturalnie i jak zwykle uwodzicielsko. Poczułeś nieodpartą potrzebę odwrócenia się i ujrzałeś tę kobietę, którą widziałeś, gdy przybyłeś dzisiaj. Cóż, pewnie będziesz musiał się przyzwyczaić do tej formy.
- Teraz zobaczyłam co potrafisz, mam nadzieję, że będziemy się lepiej dogadywać, a teraz wracaj, zrobiło się późno. - Powiedziało cicho, uśmiechając się nieco przebiegle.

Rzeczywiście kiedy przestałeś medytować zapadła już ciemność, a księżyc lśnił wysoko i jasno. Nikogo nie było w pobliżu, przynajmniej tak Ci się zdawało. Dodatkowo miałeś poczucie, że to wydarzenie zwiastuje początek czegoś więcej...

[Brawo! Zyskałeś umiejętność: Bliskość z zanpktou. Dopisz sobie.]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 20:11

Wstawszy rozejrzał się po okolicy po czym ruszył do siebie. Jeszcze tylko zjeść coś na kolacje a potem odpoczynek. Sen dobrze mu zrobi przed kolejnym dniem pełnym treningów i ćwiczeń. Czuł, że jego zanpakutou będzie kiedyś równie mu bliska, jak jego własna siostra. A może nawet więcej. Kolejne kroki ku temu celowi miał za sobą. Teraz jednak, idąc do domu uważał, gdzie stawia kroki, by się przypadkiem gdzieś nie rozłożyć o jakiś występ w podłodze.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 20:21

Kolejne 2 tygodnie wyglądały podobnie z drobną różnicą. Zawsze dochodziło coś jeszcze, jakiś drobny aspekt, który miałeś zrealizować. Medytacje stawały się coraz trudniejsze, gdyż coraz więcej od Ciebie wymagano, dodatkowo treningi szybkościowe dawały Ci w kość, zawsze wychodziłeś z sińcami, cóż poziom trudności się zwiększał. Staruszek był nieubłagany jeśli chodzi o ilość ćwiczeń i ich częstotliwość, zapewne innym nie wiodło się lepiej. W końcu po dwóch tygodniach medytacji i treningów szybkościowo-zręcznościowych, miałeś rozpocząć walkę dwoma broniami.

Był wczesny ranek, czułeś się obolały po wczorajszym wycisku. Słońce wyglądało nad wyraz optymistycznie jak na to szkolenie. Wiedziałeś, że czeka Cię ciężki dzień, jak ciężki, miało się to okazać, wszak pierwszy dzień walki bronią to nie codzienność, szczególnie pod okiem takiego sadysty.

[+2 Do szybkości, +2 Do zręczności, +1 do wytrzymałości i +1 do kontroli reiatsu; PŻ na poziomie 60, PR na poziomie 120]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 20:37

Początek treningów dwoma broniami. Można przyznać, że coś tam potrafił w tej dziedzinie, ale z pewnością było to na poziomie mizernym. To, że udawało mu się osiągać sukcesy w wewnętrznym świecie mógł zawdzięczać głównie szczęściu i temu, że to on tam dyktował warunki przeciwnikom. Przynajmniej tak mu się wydawało.
Choć trening był wyjątkowo ciężki, to nie narzekał. Pragnął go ukończyć i starał się ze wszystkich sił wykonywać ćwiczenia najlepiej jak się da, hartując przy tym swe ciało, umysł i ducha. Teraz, przebudziwszy się rankiem zebrał się w sobie przed treningiem. Umył się, zjadł śniadanie i ruszył do staruszka, gotów na kolejny stopień wtajemniczenia. I kolejne męczarnie, które jak dotąd bardzo go zmieniły i zapewne jeszcze sporo zmienią.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 20:45

Dotarłeś przed oblicze starca, który wyglądał dzisiaj dość surowo.
- A więc zaczynasz walkę z bronią. Zanim zaczniemy szkolić Cię w posługiwaniu się 2 broniami, to najpierw nauczysz się perfekcyjnie korzystać z tych, które będą dostępne, czyli wakizashi i katany. Oczywiście nie w tym samym czasie, nie dałbyś rady. Dodatkowo jeszcze jedna wiadomość. Kompletnie się nie znam na dwóch broniach, dlatego nie ja będę Cię szkolił. Mam tydzień, żeby Cię przygotować. Zaczynamy. - powiedział podniośle, po czym rzucił Ci katanę. Cóż najlepszym doprowadzeniem do perfekcji władzy nad nimi, jest walka przy ich użyciu, przynajmniej według filozofii dziadunia. Akurat był Twój ruch.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 9 Maj 2010 - 20:54

Wsunął tsubę na miejsce, po czym wyjął z niej katanę. Spojrzawszy na nią przez ułamek sekundy, po czym przeniósł wzrok na staruszka. Z tego co już się zorientował był on raczej ciężkim przeciwnikiem, zwłaszcza dla Niizukiego. Uspokoiwszy oddech ruszył do ataku, chwytając broń oburącz i układając ją ostrzem w dół i do tyłu, niemal równolegle do tsuby, którą miał umieszczoną za pasem. Miał zamiar zamarkować cios od dołu z lewej, ale w ostatniej chwili wykonać krok w tył, by ciąć z góry z lewej. Miał zamiar przy okazji wykorzystać trochę mocy i przyspieszyć ruchy. [+8 do szybkości]

[-8PR]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 10 Maj 2010 - 16:40

Pomijając małe kłopoty z utrzymaniem broni przy wykonywaniu tak szybkiej zmiany ruchu, atak wypadł niemalże idealnie. Przynajmniej dla przeciętnego szermierza, a tym staruszek nie chciał Cię uczynić prawda? Dlatego też kiedy kończyłeś atak ten uniknął wykonując 2 kroki w tył, na tyle szybko, że cios nie miał znaczenia.
- Jeśli chcesz tańczyć, musisz prowadzić swą partnerkę lekko, gładko, lecz jednocześnie pewnie. - Powiedział staruszek. Cóż ta przenośnia brzmiała dość dziwnie z jego ust, chodź z drugiej strony mogła nią nie być.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 10 Maj 2010 - 16:50

Lekko, gładko i pewnie. Zatem bez zbyt gwałtownych ruchów, płynnie przy zadawaniu ciosu i pewnie w uchwycie i w decydującym momencie. Przynajmniej tak mu się wydawało. Wyprowadził zatem kolejny atak, tnąc płynnie po linii od prawej, wykonując przy tym kroku w przód, by sięgnąć staruszka. Nie wkładał całej siły w cios, bowiem gdyby dziadek uniknął mogło by to Niizukiego odsłonić przed kontrą. Dlatego tuż po ciosie miał zamiar szybko i pewnie przejść do parowania, gdyby to było konieczne.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 10 Cze 2010 - 7:26

Cóż, plan był dobry i nawet jego pierwsza część się udała. Cios rzeczywiście był płynny, co nieco zaskoczyło dziadunia, lecz nie rozproszyło to jego uwagi. Płynnym ruchem wywinął się, by następnie skontrować cięciem od góry. Nie można było ukryć, że ruchy dziadunia były znacznie szybsze niż Takagiego, lecz dzięki przygotowaniu udało się sparować atak, a następnie odskoczyć.
- Już lepiej młodziaku, mam nadzieję, że za dwa tygodnie będziesz gotowy do korzystania z dwóch broni na raz. - Jego głos był pewny i kryło się w nim jakiś optymizm.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 10 Cze 2010 - 8:24

Uśmiechnął się lekko do siebie, po czym kontynuował po chwili wykonując kolejne ataki. Podchodząc do nich niczym do kochanki, powoli i swobodnie, zmieniając płynnie tempo i kierunki uderzeń. Po każdym ciosie ustawiał się do obrony lub zmieniał pozycje by przejść do kolejnego ataku. Broń w jego ręku była wydłużeniem jego woli, wydłużeniem dłoni. A przynajmniej tak starał się by nią była.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Czw 10 Cze 2010 - 19:58

Cóż, z pewnością wychodziło Ci to coraz lepiej, jednakże do łatwości, z jaka staruszek posługiwał się bronią wiele brakowało. Niemniej można było być pewnym, że jesteś w stanie to opanować w niedługim czasie. Kolejne ciosy, kontry i tym podobne trwały jeszcze kilka godzin, po drodze zarobiłeś kilka sińców i kilka ton szyderstw. Na tym kończyły się dzisiejsze zajęcia i wypadało odpocząć przed kolejnym dniem. Zmęczenie było dość znaczne, mimo Twojej wytrzymałości, która mimo wszystko do największych nie należała.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pią 11 Cze 2010 - 13:00

Skłoniwszy się na koniec zajęć przed staruszkiem ruszył w drogę powrotną do pokoju. Wcześniej jednak miał zamiar coś zjeść oraz umyć się. Szybko się uczył, niemal chłonął zdobywane umiejętności i wiedzę. A wszystko po to, by wyrównać rachunki. Później, po wszystkim, przyjdzie pora na normalne podejście do różnych spraw, jeśli nic się oczywiście nie zmieni w jego życiu.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 13 Cze 2010 - 17:11

Kolejny tydzień polegał na dalszym opracowywaniu swych zdolności, szło Ci coraz lepiej, ostrze przeszywało powietrze gładko i płynnie w Twoich rękach, lecz czasem nieco zbyt ciężko, lecz trudno mówić o perfekcji w przeciągu tygodnia szkolenia specjalistycznego i wielu ćwiczeń w przeszłości. Z swoimi znajomymi nie widywałaś się praktycznie w ogóle, gdyż każdy prowadził indywidualne szkolenie, aby wydobyć z siebie pełen potencjał. Ten dzień miał być nieco inny od poprzednich. Staruszek przygotował Ci pojedynek, zresztą ze swoją wnuczką. Kiedy dostrzegliście się wzajemnie lekki uśmiech wpłynął na jej twarz.
- Dawno się nie widzieliśmy - Powiedziała dobywszy zanpaktou. Ważne w tej walce było to, że mieliście korzystać z własnych broni, do tego ostrych. Wtenczas odezwał się staruszek.
- A teraz przygotujcie się, skupcie, udowodnijcie mi, że potraficie sobie poradzić z tym ostrzem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 13 Cze 2010 - 18:02

- Istotnie, dawno. - odparł samemu powoli dobywając broni. Słowa staruszka go nie zdziwiły zbytnio. Wiedział, że w końcu dojdzie do walki w tym właśnie stylu. Zastanawiał się tylko, w którym momencie staruszek przerwie walkę.
Skłonił się lekko w kierunku dziewczyny, jak nakazuje obyczaj. Tuż po tym stanął w pozycji do walki, odetchnął głębiej, koncentrując się na obecnej chwili, tym co jest i co ma się wydarzyć. Czuł ciężar katany w ręku, którą złożył się do ataku. Chwilę później uderzył tnąc pod lekkim skosem, od lewej. Tuż po tym miał zamiar przejść do kolejnego, szybkiego cięcia powrotnego lub parowania w razie kontry ze strony dziewczyny [+4 do Zręczności i Szybkości]

[-8PR]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 13 Cze 2010 - 18:37

Cięcie momentalnie zostało zablokowane przez kobietę, cóż ona też nie próżnowała. Czułeś, że wydziela nieco reiatsu, nawet możliwym było, że mniej od Ciebie. Niemniej odtrąciła ostrze, by następnie gładkim wertykalnym cięciem od góry zaatakować. Na Twoje szczęście też byłeś w tym całkiem dobry, dzięki czemu udało Ci się zablokować, równie płynnie co wyprowadzony cios. Po chwili znów staliście naprzeciw siebie w odległości ostrza.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Nie 13 Cze 2010 - 19:27

Cofnął spokojnie łokieć w tył, trzymając broń poziomo. Lewą dłoń umieścił nad ostrzem i wysunął lekko lewą nogę w przód. Ułamek sekundy później wykonał atak, zaczynając od prawej nogi i zadając pchnięcie, mierzone w prawą pierś dziewczyny. Przyspieszył również [+4 do Szybkości], by znaleźć się właśnie po jej prawej stronie, po ciosie obracając się do niej lewym bokiem i ustawiając broń do przechwycenia ataku dziewczyny lub ponownego ciosu, którym miał zamiar ciąć przez jej bok.

[-4PR]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 14 Cze 2010 - 16:54

Dziewczyna zręcznie się przesunęła, jednocześnie pozwalając twemu ostrzu ześliznąć się po jej katanie, zapewne była to protekcja przed ewentualnym ukrytym atakiem. Kolejna część również została powstrzymana czystym blokiem, po którym nastąpił grad pchnięć, przed którymi ledwie odskakiwałeś. Widać w tym momencie było, iż technika walki Hitsugay'i polegała właśnie na pchnięciach, co było dość istotną informacją w tej sytuacji. Póki co dziadunio nie przerywał walki, mimo groźnej sytuacji, a to oznaczało tyle, że bardzo poważnie podchodzi do całego zdarzenia.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 14 Cze 2010 - 17:19

Skoro jej ataki polegały na pchnięciach, postanowił to wykorzystać. To był niebezpieczny manewr i groził zranieniem, ale dawał mu znacznie groźniejszą okazję do uderzenia. Broniąc się przed jej gwałtownymi atakami sztychem, "nie zdołał" w porę zablokować jednego z nich, pozwalając by ostrze otarło się o jego prawy bok, gdy miał akurat prawą rękę w dole z ostrzem skierowanym w dół. Gdy katana dziewczyny była już czubkiem ostrza za jego plecami wykonał gwałtowny i szybki ruch [+10 do Szybkości, +5 do Zręczności] blokując jej broń poprzez przytknięcie jej do swego ciała między ramieniem a bokiem. Obrócone teraz ku górze i do przodu ostrze blokowało jej broń od wewnętrznej strony. Takagi skrócił dystans wykonując pchnięcie w kierunku jej klatki piersiowej i serca, świadom, że on sam może przez to również doznać rany [+5 do Wytrzymałości].

[-20 PR]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 14 Cze 2010 - 18:22

Przeciwniczka została zaskoczona, jednakże nie zdekoncentrowała się i dzięki kilku skomplikowanym ruchom, pewnemu chwytowi i odrobinie pomocy kolana, udało jej się uniknąć spektakularnego pchnięcia na tyle, by nie zostać poważnie ranną. Jednocześnie Twój bok zaczął krwawić z powodu ostrza, które jeszcze przed chwilą się tam znajdowało. Można było rzec, iż cios padł za cios, walka toczyła się na wyrównanym poziomie, dzięki czemu nie można było wskazać kto prowadzi. Po kilku kolejnych ciosach młodziaka zmieniła taktykę i wprowadziła w swój repertuar misterne cięcia połączone z tanecznym ruchem ciała. Wszak zgodnie z niektórymi opiniami, walka, to taniec śmierci, najbardziej spektakularny z tańców.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 14 Cze 2010 - 18:34

Ona zaczęła tańczyć, on zaś postanowił wyjść temu naprzeciw. Płynne ruchy rzeźbiarza, delikatne i czułe, tak ważne przy tworzeniu arcydzieł teraz uzupełniały jego ciosy. Przy okazji były przeciwieństwem tańca dziewczyny. Niizuki skoncentrowany na swoich ruchach, starał się zarazem poprzez nie zbić rytm Hitsugayi. Płynny cios od dołu z prawej, przechodzący w blok z którego szło pchnięcie połączone z kolejnym cięciem i obrotem ciała. Krokami, które były zarazem groźbą zaatakowania kolanem czy pietą w nogi dziewczyny, ale też ewentualnym blokiem przed podobnym ciosem z jej strony.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 14 Cze 2010 - 18:48

Walka trwała w najlepsze, kolejne ciosy i bloki padały, coraz to więcej szram przybywało, a krew sączyła się z kilku poważniejszych ran. Ważne było to, że walka była praktycznie w pełni wyrównana, co nie dawało jakiś większych szans na wygraną. Płot spływał kaskadami, nie wiedzieliście ile już walczycie, jednakże można było przypuszczać, że dość długo. Dziadunio nadal bacznie obserwował. Po ostatnim bloku Hitsugaya odskoczyła i nieco zachwiała, lecz mimo wszelkiej chęci tego wykorzystania, byłoby to niemożliwe ze względu na sprytne ustawienie ostrza i ciała, pozwalające na wszechstronny blok. Mimo wszystko teraz staliście naprzeciw siebie zdyszani, zmęczeni, spoceni, lecz pełni determinacji, wasze ruchy przypominały ruchy wody lub powietrza. Mimo wszystko musieliście walczyć dalej...
[-15 HP]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Pon 14 Cze 2010 - 19:21

Zmęczony, ranny i dysząc ustawił się do kolejnego ataku. Obrócił się lewym bokiem do dziewczyny, broń ujmując obiema dłońmi i ustawiając ostrzem do tyłu i dołu. Zmrużył oczy i zaatakował... trzymając broń tylko w lewej ręce. Ciął nisko, przynajmniej tak się wydawało, bowiem nim broń przebiegła połowę drogi, [+10 do Szybkości, +6 do Zręczności] puścił ją lekko rozkurczając palce, lecz dalej prowadząc rękę w ataku. Za rękojeść zaś chwycił szybko i płynnie prawą dłonią, tnąc ku górze przez prawą pierś dziewczyny.

[-16PR]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Wto 15 Cze 2010 - 18:51

Atak był dość zaskakujący dla przeciwniczki, która absolutnie nie spodziewała się takiego przyspieszenia, niemniej zdążyła zareagować. Niebieskawa energia pojawiła się wokół niej, jednocześnie nieco unosząc się na wietrze. Poczułeś, że użyła całkiem sporo energii czemu czemu Twój atak pozostawił jedynie szramę na jej brzuchu, z racji uniku.
- Koniec! Dobrze walczycie, wasze umiejętności są na dostatecznym poziomie, mam nadzieję, że już wiecie dlaczego płynność ruchów jest tak potrzebna. - Odezwał się niespodziewanie staruszek. W oddali pojawił się ostatni z kompanów, targając tobołek.
- Opatrzy Was, to jedna z najlepszych dróg do rozwoju swojej energii duchowej, a teraz odpocznijcie. - po tych słowach dziadunia już nie było.

[+2 do szybkości, +1 do zręczności, + umiejka: Ulubiona broń - katana]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Wto 15 Cze 2010 - 19:08

Oddychał ciężko, ale starał się uspokoić. Było już po wszystkich i tak naprawdę nie wiedział, czy wygrał czy też nie. Ale w sumie to już nie miało znaczenia. Spojrzał na Hitsugayę.
- Niezła walka. Moje uznanie dla umiejętności. - rzekł do dziewczyny. Strząsnął z broni drobinki krwi i schował na swoje miejsce. Skinął lekko głowa na nowo przybyłego. Podejrzewał, że niesie coś do zjedzenia lub opatrunki. A może jedno i drugie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Wto 15 Cze 2010 - 19:27

- Ty również dobrze walczyłeś, mam nadzieję, że nie będziemy musieli stawać na przeciw siebie, gdyż byłaby to długa i trudna walka, a ja preferuje szybkie pozbywanie się wrogów. - Odparła kobieta. W końcu Myazawa doszedł do was. Z torby wyjął sporo rzeczy, między innymi bandaże, opatrunki, maści, ale również nieco bardzo energetycznych, chodź niezbyt smacznych cukierków, oraz co ważniejsze kilka butelek picia. Na początku zajął się Hutsugayą, którą dość sprawnie opatrzył, niekiedy korzystając z reiatsu, aby ułatwić zasklepienie się ran. Następnie podszedł do Ciebie, po około 30 minutach byliście już oporządzeni, chodź z pewnością osłabieni walką.

[+25HP]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Wto 15 Cze 2010 - 19:33

- Obyśmy zatem nigdy się nie spotkali po przeciwnych stronach. - uśmiechnął się lekko do niej, gdy była opatrywana. Cierpliwie czekał na swoją kolej i podziękował po wszystkim Miyazawie. - A co tam u ciebie słychać przyjacielu ? Jak twoje lekcje ?
Ciekaw był co porabiał przez ten cały czas jego kumpel. Chyba dość sprawnie mu szło leczenie, może właśnie to ćwiczył, ale tego nie był pewien.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Wto 15 Cze 2010 - 19:41

- Sterty książek i ogromne pokłady zużytego reiatsu chyba są dobrą odpowiedzią na Twoje pytanie. - Odparł naprędce chłopak. Zdawało się, że był dość zmęczony, wszak wiedziałeś, że na leczenie potrzeba całkiem wielu sił. Hitsugaya siedziała rozmyślając, zaś teraz zorientowałeś się, że zbliża się wieczór, co oznaczało, iż walczyliście blisko 6 godzin, a to dobra wiadomość. Przynajmniej wiedziałeś, że jesteś w stanie tyle wytrzymać, chodź ciało powoli przypominało każda komórką, że należy za to zapłacić cenę, zresztą jak za każdy element treningu staruszka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Posiadłość Hitsugaya Ryu   Today at 0:07

Powrót do góry Go down

Posiadłość Hitsugaya Ryu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next