IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Kazuo Sadatake [Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-24, 22:29

Imię: Kazuo
Nazwisko: Sadatake
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 182
Wygląd:
Kazuo ma czerwone średniej długości włosy, które rzadko czeszę, zwykle same się układają. Ma cienkie, dość długie, również czerwone brwi, które zachodzą w górę. Oczy ma duże, jasno zielone, o małych źrenicach. Ma małe uszy, które są często niewidoczne, z włosów, które je przykrywają. Jego nos, jak i usta są normalnej wielkości. Na prawym policzku ma niedużą bliznę, przechodzącą od lewej górnej, do prawej dolnej strony. Karnacja jego skóry nie należy do najciemniejszych. Wręcz przeciwnie, jest dość jasna. Na lewej piersi ma tatuaż z wizerunkiem woreczka z wylatującymi z niego pieniędzmi, który miał przypominać chłopakowi jego całe dzieciństwo.( chodziło o jego bandę "złodziejaszków") Jego tors jest doskonale wyrzeźbiony, podobnie jak nogi i lekko muskularne ręce. Na lewej ręce od łokcia w dół (do nadgarstka) zawsze, przy większym wysiłku wychodzą dość szeroki i widoczne żyły, które symbolizują jego maksymalne napięcie mięśni.

Charakter: Kazuo nie lubi bogaczy, którzy byli jego pierwszymi znajomymi. Nie cierpi, kiedy ktoś się na kimś innym wywyższa, mimo iż czasami, sam potrafi się tak zachowywać. Kiedy wszedł w związek ze swoją dziewczyną, był jej bardzo wierny, lecz po jej zdradzie, postanowił nie mieć już więcej dziewczyny.Kazuo jest osobą raczej lubianą i mile widzianą wśród swoich znajomych. Sam nie lubi wchodzić w konflikty z bliskimi, robi wszytko aby tego uniknąć. Znajomi często uważają, że jest nadopiekuńczy w stosunku do nich. W otoczeniu swojej rodziny jak i przyjaciół lubi się wydurniać, przez przeróżne żarty, dowcipy, czasami psikusy. Kiedy chodzi o pracę w grupie to nie pisze się na pierwsze miejsce. Jest raczej typem indywidualisty, ale jeżeli chodzi o to, by komuś pomóc, nie odmówi. Kiedy przychodzi czas na walkę, jest raczej ostatnią osobą, która ucieka.
Ekwipunek: Boken, mundur akademii, przybory do pisania.
Historia:
............................Kazuo urodził się w bogatszej dzielnicy miasta, która znajdowała się blisko granicy między Rukongai, a Soul Society. Od dzieciństwa był rozpieszczany przez swoich rodziców, co jednak nie zawsze mu pasowało. Już jako dziecko interesował się otaczającym go światem, co często wprowadzało go w kłopoty. Pewnego razu, jako 4- letnie dziecko, udał się do pobliskiego sklepu, by doświadczyć złodziejstwa, o którym dowiedział się od swoich rodziców. Jego celem było soczyste jabłko. Udało mu się je ukraść, lecz skończyło się to chłostą, od nieznającego dziecka sprzedawcy. Ojciec dowiedziawszy się o tym, natychmiast wysłał kilku opłaconych ludzi, którzy pobili starca, i ostrzegli, że następnym razem nie będą tacy łaskawi. Chłopiec dowiedziawszy się o tym znienawidził ojca. Od tego czasu, wiedział, że bogaci nie szanują innych. Żyjąc w 2 letniej separacji, chłopak nauczył się poprawnie pisać i władać językiem.

............................Kiedy pogodził się z ojcem, ten, by zacieśnić więzy między nimi, zaczął spędzać z nim więcej czasu, m.in. zabierać go na spacery, po obrzeżach Rukongai, czyli w. lasy, góry i nad jeziora itp. W wieku 7 lat, ojciec postanowił wkręcić chłopaka w życie towarzyskie, więc przedstawił go swoim znajomym, do których Kazuo zwracał się per ciocia, wujek. Razem z "ciocią i wujkiem", przychodzili również kuzyni, którzy nie lubili chłopca. Zawsze się nad nim znęcali, straszyli i wyśmiewali się z niego, co doprowadziło do znienawidzenia, przez niego wszystkich znajomych rodziców, gdyż uważał. że wszyscy są tacy sami i niczym się od siebie nie różnią. Kuzyni byli starsi od Kazuo. Jeden z nich miał 12 lat, a drugi 15. Nie mieli oni pojęcia o biedzie jaka panowała w innych dzielnicach Rukonagi.

............................Po wielu przemyśleniach chłopak postanowił uciec z domu. Wyruszył do jednej z najbiedniejszej, a za razem najniebezpieczniejszej dzielnicy, która znajdowała się daleko od jego domu. Po całej nocy spędzonej pod ścianą, przed czyimś domem, zwrócił on uwagę pewnej grupy, składającej się z kilku, może trochę starszych dzieciaków.
- A ty kim jesteś? Nowy jakiś? Po bliższym przyglądnięciu się "ofierze", odezwał się ponownie do swoich towarzyszy.
- On pochodzi od bogatych, lepiej go zostawmy, bo jeszcze coś mu się stanie i jego "bogaci" przyjaciele nas załatwią. Powiedział z irytacją w głosie, ten, który przypominał ich przywódcę.
-Nie, proszę was... przyjmijcie mnie do swojej drużyny. Mam dość swojego życia z tymi pustymi ludźmi, którzy nie mają świadomości o życiu, innych ludzi. Powiedział Kazuo. Po dłuższej rozmowie, przywódca zgodził się na przyłączenie do bandy, pod warunkiem, że będzie czasami wracał do domu i powracał z " kieszonkowym". Chłopak się zgodził i tak zaczęło się jego nowe życie. Kiedy pierwszy raz, po kilku dniowej nieobecności wrócił do domu, ojciec i matka nie chcieli go wypuścić. Ojciec był bardzo zdenerwowany zachowaniem swojego syna.

............................Chłopakowi kilka razy udało się wynieść z domu trochę kosztowności, lecz kiedy ojciec raz go przyłapał, kazał jednemu ze swoich ludzi wykonać 10 uderzeń batem, by jego syn zapamiętał, że w jego domu się nie kradnie. Chłopak jednak wyniósł już taką część majątku domowego, że cała banda, do której należał, wzbogaciła się o nowe stroje i bronie, a z czasem, postanowili wybrać go na swojego przywódce, ze względu na jego szybkie postępy w rozwoju fizycznym jak i darem konwersacji z innymi ludźmi. Kazuo w wieku 14 lat był już wysoki i wysportowany. Biegle posługiwał się sztuką złodziejstwa, potrafił walczyć kataną i znał tajniki sztuki ukrywania się. Poznał dziewczynę, która przyłączyła się do bandy, po pewnym czasie zostając dziewczyną Kazuo. Lecz pewnego razu, chłopak zobaczył jak dziewczyna go zdradza i postanowił z nią zerwać. Przez wiele tygodni chodził przygnębiony, co odbiło się na jego nienagannej reputacji w okolicy. W tych "złych czasach" jego drużyna była wiele razy atakowana, ze względu na bogactwa, jakie Kazuo posiadał.

............................Chłopak postanowił na stałe opuścić dom, przy okazji zabierając dużą ilość rodzinnego majątku, którego rodzice ukryli w piwnicy, mając nadzieję, że Kazuo postanowi sobie odpuścić z dotychczasowym fachem. Ojciec, podobnie jak matka byli bardzo zdenerwowani, ponieważ uważali, że ich synek będzie "ideałem". Próbowali go namówić, na to by został w domu, ale nie udało się im. Chłopak nie słuchając rad swoich rodziców opuścił dom, wymykając się z niego w nocy. Żył teraz na ulicy razem ze swoją bandą, która z czasem, traciła na swojej popularności, którą zyskała, odkąd Kazuo był jej przywódcą. Kazuo czuł, że czegoś mu brakuje... swojej dziewczyny.

............................W wieku 16 lat, banda się rozpadła, na wskutek walki, którą stoczyła, na czele z Kazuo o jego byłą dziewczynę, która chodziła z przywódcą przeciwnej drużyny. Walka stoczyła się na najbiedniejszej i najmniej zaludnionej ulicy. To był warunek jaki postawił Kazuo, dlatego, iż obawiał się o życie przypadkowych ludzi. Walka trwała około 1 godziny. Tak oto, chłopak stracił dziewczynę na zawsze, kilku towarzyszy, z którymi był bardzo zżyty zginęło, a reszta postanowiła opuścić swoją dotychczasową branżę. Na polu walki został tylko on, Kazuo. Skazany na łaskę swojego przeciwnika. Z pewnością gdyby nie jego była dziewczyna, która wybłagała swojego obecnego chłopaka, by ten, nie zabijał Kazuo, chłopak już by nie żył.

............................ Pogrążony w większej niż dotychczas rozpaczy, udał się do swojego dawnego domu, w którym matka z ojcem przywitali go radośnie. Chłopak kilka tygodni przesiedział, nie wychodząc z domu. W pewnym nudnym dniu, postanowił posprzątać cały dom. Zwolnił na ten dzień sprzątaczkę zatrudnioną przez rodziców, która przychodziła codziennie. Podczas sprzątania, natrafił na książkę, na temat shinigami. Od razu schował ją, wiedząc, że ojciec wywaliłby ją od razu. Po kilku dniach wiedział, że ponownie będzie musiał opuścić swój rodzinny dom. Jego marzeniem od chwili przeczytania książki , było zostanie shinigami, których ojciec nienawidził. Mówił o nich, że są to zwykli samobójcy, którzy walczą tylko dla sławy.

............................Kilka dni później, chłopak przeprowadził z ojcem poważną rozmowę, w której chciał przekonać ojca, o swojej słuszności, względem swojego przyszłego zawodu, jak i marzenia. Ojciec nie przyjął tego do wiadomości i postanowił, że jeżeli chłopak opuści ten dom, by wstąpić w szeregi tej " idiotycznej armii", jak to powiedział, nie ma prawa tu wracać, ponieważ może być pewny, że go nie wpuści i nie nazwie więcej swoim synem. Po tej rozmowie, ojciec z synem, żyli bez słowa przez kilka następnych miesięcy. Kiedy zaczęło się między nimi ponownie układać, została zabita matka chłopca. Mordercami byli ludzie przeciwnika Kazuo, z którym walczył jakiś czas temu.

............................Chłopak bez chwili zastanowienia ruszył na poszukiwania owego "przeciwnika". Gdy go znalazł, nawet nie chciał pomyśleć, że nie będzie w stanie go zabić. Ruszył prosto, wymijając jego wszystkich ludzi. Kiedy doszedł do swojego celu, zabił go, bez wahania. Teraz był otoczony, przez 10 jego ludzi. Jego sytuacja była beznadziejna, ale niespodziewanie padły ciosy i cięcia. Byli to ostatni członkowie dawnej bandy Kazuo. Udało się im pokonać wszystkich ludzi, przy okazji odwdzięczając się Kazuo, za to co dla nich robił. Chodziło im głównie o pieniądze, jak i o prowadzenie całej drużyny, która wcześniej nie posiadała tak znakomitej reputacji. Wśród innych grup złodziei itp. krążyło powiedzenie, "Kiedy Kazuo był szefem, drużyna się wybiła, lecz za jego rządów, również bardzo spadła".

............................Chłopak wrócił do domu. Ojciec po śmierci matki przeżył wstrząs, a Kazuo wiedział, że tylko jako shinigami, będzie w stanie obronić innych, przed takimi wydarzeniami. Sam również był bardzo wstrząśnięty śmiercią matki, gdyż od dzieciństwa był z nią bardzo zżyty. Lecz z pewnością jako pierwszy pogodził się z faktem jej śmierci. Nie chcąc denerwować ojca, w przeddzień opuszczenia domu, napisał on mu list, z przeprosinami, i nadzieją, że będzie mógł tu wracać.
Statystyki:
Atrybuty:( 10 standardowe+3 za wiek+ 1 za umiejętność + płeć)
Siła: 6 ( +1 za płeć)
Szybkość: 5
Zręczność: 5 (-2 za płeć +2 za wiek)
Wytrzymałość: 10 ( +1 za płeć +4 standardowe)
Inteligencja: 6 (+1 standardowe)
Psychika: 6( +1 za wiek)
Reiatsu: 10
Kontrola Reiatsu: 5
Umiejętności:
-Regeneracja-> Jesteś o wiele wytrzymalszy od naszych rówieśników. Twoje obrażenia goją się o wiele szybciej, siły powracają wielokrotnie szybciej. Twój organizm jest wytrzymalszy, więc byle przeziębienie Ci nie zagraża. Nawet jeżeli twój stan zdrowia jest krytyczny, to potrafimy wytrzymać parę godzin w oczekiwaniu na oddział medyczny.
Premie: Zwiększona wytrzymałość. Szybciej powracasz do zdrowia.
Wady:
Udźwig:
60 kg
Prędkość (śr.): 5 [km/h].
Prędkość (max.):20 [km/h].
PŻ (Punkty Życia): 100
PR (Punkty Reiatsu):55
Techniki:
-#9 - Geki (Uderzenie)
Inkantacja: Rozkrusz się, czarny psie Rondanini! Spójrz na siebie i obróć się w popiół. Poderżnij swoje gardło! Zaklęcie wiążące numer dziewięć - uderzenie!
Opis: Zaklęcie niezbyt skomplikowane, ale ciężkie dla początkujących. Otacza czerwoną aurą daną osobę i całkowicie ją paraliżuje. Dosyć łatwo zatrzymać osobę od zrobienia tego zaklęcia, ale ciężej jest się od niego uwolnić.


Ostatnio zmieniony przez Kazuo dnia 2010-03-06, 12:45, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Korin


avatar

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-24, 23:58

Wygląd-Ubogo opisany, a zdjęcie, o ile się nie mylę przedstawia postać z anime, na którym opieramy ten PBF.
Charakter-Prosimy nie wymieniać cech, jakby to były pozycje z listy zakupów...więcej inwencji twórczej!
Historia-Potwornie, bluźnierczo, niesamowicie krótka.
Ogółem:Negatyw-masz jeszcze przed sobą sporo pracy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-25, 00:40

Hmmm a temu na kolory się wzięło co ? niesetny one nie działają kojąco na nasze zestresowane układy nerwowe (chyba mój), co sprawia że z tak słabą kartą to możesz się raczej schować... A wygląd to cóż, polecam odnalezienie własnego stylu, na przykład obrazka nie użytego w tym anime. Nasz kolega się nawet w jednym temacie wysilał z wkleianiem obrazków.

Negatyw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-25, 19:36

Poprawiłem ^^ Co teraz sądzicie ;>
Powrót do góry Go down
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-26, 19:59

Jedno słowo NEUTRAL, na nic więcej nie zasługuje.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-26, 20:31

Czyli zmierza w dobrą stronę ^^
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-26, 20:50

Ostatnio jest moda na przeciwne historie, ja ci akcpeta nie dam, jak na razie bo to wszytko jest strasznie nie życiowe... I w dodatku kolejna w te cholerne ferie osoba która ma chaotyczny, dziwaczny styl pisania.

Streszczę szybko

1. Wygląd - opisałeś wszytko co widać na obrazku prócz jednego zdania na temat reszty ciała której nie widzimy... super, bardzo mnie to urządza.
"Ma cieńcie, dość długie, również czerwone brwi." - możesz mi powiedzieć co to ?
2. Charakter
"Przez ludzi napotkanych przez swoją osobę, jest raczej lubiany i niekonfliktowy." - powtórzenia i konstrukcja zdań w charakterze to nie jest co tygrysy lubią. Resztę znajdź sobie sam.
3. Historia - nie wypisze wszystkich dziwactw
bo nie mam siły
Na miejscu ojca postaci za tą pierwsza kradzież wychłostałabym chłopaka za to że psuje opinie... Kogo ? no właśnie kogo, bogatego mieszkańca, tylko że wiesz mało rodzin nie szlachecki jest tak bogatych aby nie widzieć kradnięcia brylantów... Nazmyślane, zaś z wysłaniem zabójców to gruba przesada.

Zaś na miejscu kolegów złodziei nie wybrałabym twojej postaci na szefa tylko pieszego frajera którego trzeba wykorzystać jak się da a potem olać.

Staty sprawdzę jak poprawisz fabułę, konstrukcje zdań i wygląd

PS staty rozpisz tak żeby było widać każdy czynnik bo to nie czytelne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-26, 21:36

""Przez ludzi napotkanych przez swoją osobę, jest raczej lubiany i niekonfliktowy." - powtórzenia i konstrukcja zdań w charakterze to nie jest co tygrysy lubią. Resztę znajdź sobie sam."<--- em, bo nie wiem tylko o co tu Ci chodzi? A tak to poprawiłem, jak teraz ??
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-28, 00:35

Dam taki mały przykład

"Przez ludzi napotkanych przez swoją osobę, jest raczej lubiany i niekonfliktowy"
ładniej by wyglądało na przykład "Kazuo jest osobą raczej lubianą i mile widzianą wśród swoich znajomych. Sam nie lubi wchodzić w konflikty z bliskimi, robi wszytko aby tego uniknąć".

Zdanie jest od razu bardziej przejrzyste.

Jest trochę lepiej z historią, choć nie idealnie, spróbuj posiedzieć nad zdaniami, popraw przynajmniej część a dam Ci neutrala.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-28, 12:12

Poprawione ;]
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-02-28, 20:30

dobra wymolestowałam Cie masz neutrala
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaibaavatar

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-03-04, 23:01

Charakter i wygląd są według mnie za słabo opisane. O ile to pierwsze jeszcze ujdzie, to wygląd opisany nie jest zbyt wyczerpująco.

Co do samej historii postaci również miałbym kilka zastrzeżeń. Pierwsze z nich to drobiazg - otóż nie stosujesz w niej żadnych akapitów, które oddzielałyby kolejne ważniejsze wydarzenia, przedziały z życia twojej postaci. Nie jest to takie ważne, ale przede wszystkim ułatwia czytanie tekstu i logiczne jego zrozumienie. To wszystko a propos formy. Jeśli o merytoryczną wartość tekstu chodzi, to jest on trochę naciągany, realizm nie jest zbyt wysoki, a tego typu postać ogólnie rzecz biorąc nie pasuje perfekcyjnie do świata bleach, ale osobiście nie mam nic przeciwko, by taka była.

Reasumując, popraw jeszcze co możesz, a będziesz mieć mojego akcepta, który w połączeniu ze znalezieniem sobie jakiegoś MG zaowocuje rozpoczęciem prze Ciebie upragnionej przygody.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-03-05, 15:58

Poprawiłem. Pzdr. ^^
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaienavatar

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-03-06, 22:00

Wygląd; Starczy, nie trzeba więcej jak na mój gust
Charakter; Ważne byś go odgrywał, a że nie widzę żadnych przeciwności.
Historia: Może być, trochę naciągana, ale zda egazmin
Atrybuty i reszta bez zastrzeżeń

Akcept
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaibaavatar

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   2010-03-07, 12:20

Akcept
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Kazuo Sadatake [Shinigami]   

Powrót do góry Go down
 
Kazuo Sadatake [Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a blog