IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rezydencja Szkarłatnego Diabła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 17:09

Vaul bez gadania zmienił się w bicz. Czerwone oko przy rękojeści przyglądało się dziewczynie, która to wyciągnęła nóż i aktualnie bawiła się nim w dłoni. Kręciła nim, wywijała... trochę jak niektóre małolaty długopisami.
-Zasnąć? Phi, nie po to tutaj jestem by spać. Miałabym marnować swój czas?-Prychnęła. Popatrzyła się na swojego pana spode łba.
-Jeżeli tylko będę miała coś do roboty to mogę to jeszcze zdzierżyć. U Minawa przynajmniej miałam trochę zabawy... Shinigami byli dość wymagający. A jacy śmieszni!-Uśmiechnęła się perfidnie na tą myśl-Te zabawne rewie świateł, zmiany mieczy, skoki-nie skoki... ale krwawią jak każdy inny człowiek. Cierpią jak oni... umierają jak oni. Najprzyjemniej było jak dorwałam taką małą. "Braciszku! Braciszku pomóż!" "Ja umieram!" hehehehehe... hahahahaha!!-Nożyk w jej dłoniach kręcił się jak bączek. Nakręcała się.
-Nakarmiłam ją jej własnymi palcami i zdarłam skórę z twarzy. A na końcu zarżnęłam jak świnię... miała taki śliczny głos... szkoda, że tak szybko się udusiła...-A teraz się rozmarzyła, uspokoiła... pieszczotliwie gładziła swój nożyk.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 18:20

- Well... Zastanawiałaś się kiedyś nad tym... Jak to jest, gdy odżynasz i żresz swoje palce, a później zdzierasz sobie skóre z twarzy, a na końcu zażynasz się, jak świnię? Przypuszczam, że nie będziesz się drzeć, chociaż po tym co ostatnio widziałem... Well... Whatever.
Wzruszył ramionami. Po chwili westchnął.
- Nie lubię bawić się żarciem. Coś ma umrzeć, niech umiera. Co ma żyć, niech żyje. Grunt, żeby załatwić to szybko i sprawnie. Wymagam od Ciebie dyscypliny, której nie potrzebowałaś w Rezydencji Minawa. Uspokój się. Albo zapieką Cię tyły...
Miał nadzieję, że ta służba się skończy i będzie mógł... Zrobić cokolwiek. Z nudy mógłby się popastwić nad swoją niewolnicą. Pewnie da mu powód.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 19:31

-Nie za bardzo-Przyznała słysząc pierwsze pytanie. Wzruszyła ramionami-Ludzkie mięso jest takie jak każde inne. Tylko może trochę bardziej się rusza. Może ból dodałby do tego trochę kolorytu?-Zaśmiała się radośnie.
-Nie lubisz bawić się jedzeniem? Nudziarz! Ale przynajmniej masz ciekawą zabawkę... tyle fajnych rzeczy można by z nią zrobić. Taka szkoda...-Mruknęła, pokręciła się trochę... jęknęła zawiedziona.
-Jak mi się nudzi... a tutaj nie ma nikogo do zabawy. Cholera jasna...
"Moją pasją jest, zabijanie!
Zabijanie, ludzi siekierą!
Moją pasją jest, zabijanie!
LUUDZII KURWAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAA!!
-Niewiadomo kiedy, ale wstała na równe nogi patrząc się w stronę półksiężyca-Chce widzieć krew na moich rękach, wydobywającą się z tętnicy mojej bezbronnej ofiary. Chce pływać w jej wnętrznościach, niczym statek przez rwące fale... chce poczuć smak śmierci wokół mnie!-Z rozmachem klęknęła i uderzyła w ziemię pięścią. Nagle radość przemieniła się w furię-Ale nie mogę! Bo trzyma mnie ten pieprzony kontrakt! GDZIE JEST MOJA WOLNOŚĆ!? PYTAM SIĘ, SAYURI!-Nie zwracała kompletnie uwagi na osobę Deviola obok niej.
-To się robi nudne-Szepnął Vaul do ucha bounto.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 20:07

- W istocie. Skończmy z tym.
Odpowiedział chowańcowi cienia. Podniósł ramię, po czym je opuścił. Raz, dwa, trzy. Bat ze świstem ciął ubranie. Raz, dwa, trzy. Bat ze świstem ranił ciało. Raz, dwa, trzy...
Robił to machinalnie. Trochę z przymusu. Robił to co do niego należy. Karcił sługę. Karał sługę. Jeszcze wytrzepie z niej to nieposłuszeństwo.
- Nie lubię bawić się jedzeniem. Czy nadal jestem nudny? A może mam kontynuować, aż zacznę się uśmiechać?
Raz, dwa, trzy. Raz, dwa, trzy.
- Nie zabiję Cię. Ból nie ustąpi.
Raz, dwa, trzy. Wampir uśmiechnął się.
- Bawi mnie to co próbuję osiągnąć. Może jednak pożrę Twą duszę tu i teraz. Teraz, kiedy stała się taka kaloryczna.
Raz, dwa, trzy.
- I wiesz co? Widzę siebie. Boli mnie. Ale nie mogę skarżyć się na ból. Zasłużyłem.
Raz. Bicz tym razem trzasnął, uderzywszy w próźnię.
- Wiesz jaka jest różnica między nami? Znam tortury, które nie pozwolą Ci umrzeć.
Wyszczerzył się w przerażającym uśmiechu. Zlizał trochę krwi z bata. Po tym oparł się o ścianę, a uśmiech zniknął z jego twarzy. Wrócił do pilnowania bramy.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 20:18

Za pierwszym razem krzyknęła, trochę z bólu, trochę z zaskoczenia. Później natomiast osunęła się bezgłośnie na kolana... jej ubranie było trochę naruszone, chociaż... spodziewał się, że będzie w strzępach. Porządne ustrojstwo, trzeba było przyznać. Spadła się na czworaki i zaczęła się trząść. Wydawała z siebie jakieś dźwięki... tak na słuch to płacz połączony ze śmiechem
-Ah... jak za starych DOBRYCH czasów... dziękuję...-Dyszała ciężko... patrzyła się na Deviola. Na jego specyficzny, poruszające serce uśmiech... a on czytał w niej jak w książce. Pozwalała sobie na to. Bała się, uwierzyła mu, że jest zdolny do tego co mówił... i cholernie jej się to podobało.
-Może ten układ nie będzie taki zły... jak za starych czasów... prawda, Sayuri?-Uspokoiła się. Upadła na bok... przymknęła oczy... zaczęła pojękiwać w nieco innej manierze niż wcześniej. Bardziej... ułożonej? Kolejna zmiana osobowości?
-Trzeba by ją umyć. Brud z jej ciała zakazi rany-Zauważył Vaul

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 20:36

- Widziałem to już wcześniej i wiem... czego się spodziewać. Niezwykle pracochłonne oraz wymagające pomysłowości.
Położył bicz na ziemi, a sam podszedł do Itoe. Podniósł ją za rękę, po czym objął w talii, aby móc ją jakoś podtrzymać.
- Zgadzam się z Tobą, Vaul. Lecz dobrze wiesz, że nie możemy opuścić posterunku, a przynajmniej nie zostawię go bez opieki. Rozumiesz jakie jest Twoje zadanie? Zostajesz na posterunku. Przyjmij jakąś wygodną formę. Jak chcesz, może to być nawet Hong Meiling. Mogę na Ciebie liczyć?
Brzmiało to jako forma potwierdzenia polecenia, a nie wątpliwość wynikająca z braku zaufania. Póki co... Przełożył sobie dziewczynę przez ramię i zaniósł ją do swojego pokoju. Będzie musiał załatwić jej jakieś odzienie.
- Sayuri, Sayuri... Któż to? - zapytał wampir w trakcie przechadzki.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 21:25

-Jak sobie życzysz-Vaul wyślizgnął się z ręki swojego pana przyjmując formę... obserwatora. Dosłownie, wieża o wysokości czterech metrów z czerwonym okiem na czubku. Poniżej miał... megafon.
Deviol natomiast wziął Itoe na swoje ręce. Była przytomna, chociaż mocno oszołomiona, co było zapewne spowodowane obrażeniami... czy też bólem. Krew ściekała po niej plamiąc jej ubranie, które to bardzo dobrze wsiąkało krew nie brudząc ani trochę odzienia jej pana. Z ciekawszych reakcji należało wzdrygnięcie się... ale to tyle. Posadził ją na łóżku, dał jej jakieś spodnie i koszule i nakazał jej się umyć i się przebrać. Trochę niemrawo (I tak wyczyn bo takim, obiciu) przeszła się do łazienki, i po jakiś 10 minutach wróciła w zbyt dużych ubraniach. Usiadła przy łóżku na podłodze w którą się wpatrywała. Nie śmiała podnieść wzroku.
-...co zrobiłam nie tak?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 25 Paź 2011 - 21:46

- Gdy wszystko się ustabilizuje dostaniesz większe ubrania - rzucił przed jej pójściem do łazienki.
Nie spodziewał się tak szybkiego powrotu. Przypuszczał, iż poczeka na nią co najmniej czterdzieści minut. W sumie. Przydałoby się jej odpocząć. Mogła wyleżeć w wannie, zrelaksować się. Fakt, że nie mogła marnować ich czasu. Ah te wybory... Ale wróciła. Szybko. Wróciła.
- Trzeba było uspokoić Twoją drugą połówkę. Sama w niczym nie zawiniłaś. Acz przydałoby mi się wiedzieć jak uspokoić ją w inny sposób. Zabijanie tudzież chłosta nie jest stałą opcją. Nie dla Ciebie. Nie dla Twojego ciała. Przypuszczam, iż nie będziesz miała apetytu po takim laniu. Może odpoczęłabyś zatem?
Czy wyrażał troskę? Nie. Kierował się logiką. Nie będzie miał z niej teraz żadnego pożytku, ani też niczego się nie nauczy. Chyba, że mógłby się czegoś dowiedzieć. Dokładnie.
- Twoja batatowana siostra powtarzała ciągle: "Sayuri, Sayuri". Kim jest "Sayuri"...? Po tym pozwolę Tobie odpocząć. Warunkiem będzie brak możliwości opuszczenia tego pokoju. Aye? Powinienem się tu zjawić najpóźniej o poranku.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sro 26 Paź 2011 - 16:38

-Sayuri...-Jeszcze bardziej opuściła głowę... odpowiedziała dopiero po minucie, a i tak niezbyt chętnie.
-To nic istotnego, przeszłość, teraz jestem innym człowiekiem. Kiedyś tak do mnie mówili... a ona mnie tak nazywa gdy chce mi dopiec... przepraszam, mogłabym odpocząć? Wszystko mnie boli... obiecuję, że nie ruszę się stąd na krok. Nawet nie wiem po co miałabym to robić... mogłabym jednak poprosić o jedną rzecz? Coś do pisania... przepraszam za kłopot...-Dalej siedziała przy łóżku. Najprawdopodobniej nie była pewna, czy może położyć się na łóżku, czy wstać... ewentualnie jak już usiadła to było jej tak najwygodniej.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sro 26 Paź 2011 - 18:41

- Rozumiem... Coś do pisania... No tak. Poszukam.
Przystąpił do poszukiwań. Nie wiedział gdzie szukać, więc mogło mu to zająć. Ewentualnie będzie musiał improwizować z tym co ma. Ewentualnie pobiegnie do biblioteki i wróci z czym trzeba. Plusem tego było to, iż może je teraz odróżnić: Sayuri, Itoe. Wszystko jasne. Znalazł te przybory? Wtedy mógłby pogładzić dziewczynę po głowie oraz życić dobrej nocy. A później? Posterunek.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sro 26 Paź 2011 - 20:44

Znalazł jakiś notesik w szufladzie w szafce, razem z piórem. Podziękowała, oparła się z głową o łóżko, więc Deviol mógł się przejść na swój posterunek.
Zastał tam swoją lalkę, która bacznie obserwowała okolicę. Przykładnie, z zaangażowaniem... gdy tylko zobaczył swojego pana, zmienił formę. Po prostu wskoczył mu na ramiona.
-Zdaję raport - uznaję za wysoko niepokojący fakt, iż w okolicy kręci się mnóstwo Shinigami. Najwidoczniej jednak nas nie widzą. Czułem jednak od pewnego momentu, że coś z wnętrza rezydencji się ze mną połączyło. Dopóki jednak wszystko jest w porządku to nie ma powodów do obaw. JESZCZE-Zaznaczył. Przez chwilkę milczał...
-Jesteś aż tak bardzo znudzony, że postanowiłeś zająć się tą dziewczyną? Rozumiem, że później może się przydać, ale teraz będą z nią same problemy. Jakbyśmy nie mieli dość problemów z tamtą pustą

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sro 26 Paź 2011 - 21:14

- Coś z wnętrza rezydencji? Połączyło?
Deviol zastanawiał się chwilę o jakim połączeniu mówił. Pokręcił głową. Może jednak nie powinien o tym myśleć.
- Wobec tego nie ma co bić na alarm... Shinigami nie są dla nas żadną przeszkodą. Mamy swoje metody.
Wampir stanął w bramie. Postanowił chwilę odczekać nim się ponownie odezwał:
- Dziewczyna się przyda. Można się nią najeść. Może też pomóc w walce... gdy przeciwnik będzie zbyt liczny. Będziemy też sparringować między sobą. Jest bystra, ale wiele jej brakuje, aby dorównać naszemu intelektowi. Będziemy poziom wyżej. Nie będzie dla nas żadnym zagrożeniem.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 11:21

-Owszem. Myślę, że ktoś musi być na warcie by całość rezydencji mogła być ukryta-Vaul wysunął się ze swoją teorią. Wysłuchał co miał do powiedzenia jego pan.
-Będą z nią duże problemy wychowawcze, tego jestem pewny. Jedna jest w stanie stagnacji, druga jest hiperaktywna. Ale mamy przewagę... ostrożności nigdy nie za wiele... znowu ktoś tu idzie
-Dobry wieczór, mam nadzieje, że nie przeszkadzam-Ktoś zmierzał ku nim z latarnią w dłoniach. Alice Margatroid... no tak, przecież nigdzie nie wyszła, została w środku rezydencji, Jest w końcu gościem.
-Byłam Ciekawa jak się dogadujecie. Lalki bywają kapryśne na początku, zwłaszcza te ciekawsze
-Etap badania swojego pana jest normalna rzeczą, białogłowo. Akurat ty powinnaś to wiedzieć. Nie zamierzam dzielić się moją mocą z kimś, kto nie umie z niej poprawnie korzystać

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 15:02

- Dobry wieczór - odparł wampir, ukłoniwszy się. - Dziękuję za wizytę. Tukej jest wszystko w porządku i nie, nie przeszkadzasz, Pani... Margatroid.
Wstrzymał się chwilę, aby przypomnieć sobie nazwisko dziewczyny, niedawno babuni. The fuck is going on in this world? Po słowach lalki spojrzał bezradnie na Alice oraz wzruszył ramionami.
- Przepraszam.
Po tym spoważniał.
- Tukej też nie ma żadnych problemów. Istnieje między nami zgoda. Mam nadzieję rozwijać nasze zdolności, a co do pomysłów... takowych mi nie brakuje. Zastanawiam się co by się stało, gdyby Vaul przyjął formę muszkietu. Co by się stało z wystrzeloną kulą?
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 21:02

-Zregenerowałbym ubytek energii-Odpowiedział zanim Alice postanowiła coś na ten temat powiedzieć.
-Rozumiem. Powinniście się raczej dogadać. Ja na razie nic nie mam do zrobienia, moja rola się skończyła. Chciałabym niedługo wrócić do siebie... ale tak właściwie...-Dziewczyna zaczęła się nad czymś zastanawiać. Ale tak wręcz rozbrajająco szczerze.
-Dostałam od mieszkańców tego domu drugie życie. A nawet nie wiem jak je spędzę. Czekałam na śmierć ze starości. Nie to, bym narzekała, w końcu sama podjęłam ten wybór, ale skoro już rozmawiamy... jak sobie pan radzi z nieśmiertelnością? Czy w tym wszystkim ma pan określony cel istnienia?-Była jakby teraz trochę żywsza. Zainteresowana.
-Przepraszam, jeżeli naruszyłam pana strefę osobistą. Po prostu po dłuższych przemyśleniach nie wiem co ze sobą zrobić

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 21:49

Uśmiechnął się w odpowiedzi Vaula. Jakoś tak pieszczotliwie pogładził się po ramionach. Sprawiał wrażenie osoby, której radość sprawia hodowanie nietypowych rodzajów zwierząt. Smoków, niewolników, albo gadających, zmiennokształtnych płaszczek przyklejonych do pleców. Wampir podniósł wzrok na Alice, gdy ta przemówiła. Na jego twarzy pojawiło się coś w rodzaju słabego uśmiechu wyrażającego tęsknotę... za czymś. Co się z nim dzieje?
- Dobrze, że Pani pyta, bo zastanawiałem się nad tym samym... To znaczy, co Pani będzie teraz robić. Ale tak. Odpowiedź na moje pytanie padnie ułoży się po mojej odpowiedzi. A zatem... - Wampir potarł się po brodzie. - Żyję już parę stuleci, a jedyne co się trwale zmienia, to czas. Ten zawsze będzie przeć naprzód... Skutkiem tego jest postęp. Jednakże natura wszechrzeczy w żaden sposób nie ulega zmianie. Oh nie. Czas wpływa na rozwój, albo korozję materii zewnętrznej, ale wnętrze jest stałe i takoż pozostanie. Natura wszechrzeczy się nie zmienia...
Bounto przymknął oczy i podrapał się po karku.
- Ale to nie jest odpowiedź jakiej oczekujesz. Przepraszam. Za długo, by opowiadać o moich dziejach, o przyczynie mojego cynizmu, choć ten pojawia się zawsze, gdy zauważa się, iż świat wcale nie zmienia się na lepsze. Cóż... Są tacy, którzy się tym wcale nie przejmują, a nawet tego nie zauważają. Ale są też tacy, którzy starają się sprawić, aby każdemu żyło się najlepiej. Powiedzmy, że zaliczam się do tej grupy, która właśnie taki ma cel: stać się przeciwwagą dla tego, co może zmienić ten świat na gorsze. Ehh... Głupie. Głupie wytłumaczenie. Jak żyję tyle lat, za każdym razem brzmi to tak samo szlachetnie. A wiele się nie zmienia... Ot spełniam swoją rolę. Pilnuję równowagi. A obecnie... Naprawiam błędy przeszłości.
Wampir rozłożył ręce na boki. I tak powiedział zbyt wiele. Zdawał sobie sprawę, że dziewczyna mogła się w tym wszystkim zagubić, więc podszedł i objął ją przyjacielsko jednym ramieniem.
- Jeszcze nie miałem okazji podziękować za to co dla mnie zrobiłaś... Ale też jestem winien przeprosiny, iż z mojego powodu zostałaś wezwana. - Puścił ją i stanął za nią, plecami do niej. - Dlatego nie wiem... Czuję się winny z powodu Waszej sytuacji, Pani Margatroid. Trzeba będzie coś z tym zrobić...
Mężczyzna przykucnął i z zamysłem wpatrywał się w ziemię.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 22:14

Blondynka pozwoliła objąć się ramieniem, chociaż Vaul był dość specyficzną materią w dotyku, o czym Deviol zdążył się parę razy przekonać. Gładki, acz suchy, Lekko połyskujący, ale matowy. Sraki, ale owaki. Dość tego, czas przejść do konkretów.
-Przez tyle lat pewnie miał pan sporo czasu na przemyślenia. Nie sposób odmówić panu doświadczenia życiowego, zwłaszcza, gdy jest się takim samotnikiem...-Przez dłuższy czas nic nie mówiła. Wodziła wzrokiem za Shinigami, którzy pojawiali się i znikali w lesie. Deviol przy okazji czuł pewną duchową więź powstającą pomiędzy nim a domem...

...Flandre spała, Patchouli razem z Koakumą przeglądały książki. Driada siedziała w ogrodzie i wpieprzała kwiatki. Sakuya gdzieś poleciała. Itoe/Sayuri spała/y. Ze wszystkimi służkami wszystko było cacy. A takiej Paranoi nigdzie nie było.

-W sumie nie pamiętam od jak dawna z kimś współżyłam. A chyba z pięćdziesiąt lat temu, może sześćdziesiąt. Oczywiście nic nie sugeruje. Ale po tym co się tutaj niedawno działo zaczęłam się zastanawiać czy jestem jakaś dziwna. Każdy kręci z każdym, a smą ilość plotek nawet trudno zliczyć-Teraz jakaś taka... znudzona? Zniesmaczona? Ale przynajmniej patrzyła się wampirowi prosto w oczy.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 22:50

Wampir poczuł pewien dziwny impuls. Spojrzał w stronę Rezydencji, po czym wstał. Przywiązał się...? Owszem, miło się tutaj żyło, lecz... Warunki służby u Szkarłatnego Diabła zostały jasno określone. Nie chciał się przywiązywać. Nie w ten sposób. Od razu zastanowił się nad tym jak bardzo przywiązał się do tutejszych mieszkańców. Jak mogło mu to umknąć? Czy... Takie durne zauroczenie może tak ogłupić? Odwrócił się do Alice i natknął się na jej spojrzenie. Coś tam w uszach brzęczało o współżyciu. Ona też? No kurwa...
- Może ma Pani rację... NIE. Napewno ma Pani rację... Tak. Tak jest. W istocie.
Odparł bez namysłu. "Ocknął się" dopiero po chwili przerwy.
- Plotki? Tak. Romanse. Taaak... Tak, tak, tak. To jest trochę dziwne, prawda? Biorąc pod uwagę scenerię za oknem... Coś jest nie w porządku. Mhm, mhm. Dziwne to. Mamy za oknem wojnę, a my się oddajemy czemuś, co widzi się w domach arystokracji. No tak... Errmm...
Mężczyzna zmarszczył brwi. Po tym odwrócił wzrok. Po tym całkowicie odszedł gdzieś na bok. Jak łatwo zauważyć był zaniepokojony tą sytuacją. Właściwie narastało w nim poczucie wstydu. Wiedziała.
- Tak... Plotki. Przypuszczam, że Pani wie. A niech to licho. Już nawet nie będę pytał czemu ten temat się zaczął. Proszę mi wybaczyć, lecz mam złe wspomnienia związane z takimi historiami... Jakoś się to nazywało, ale kto to tam pamięta. Może sobie zmyślam.
Deviol umknął w cień muru. Albo jakikolwiek najbliższy cień.
- Love... means... nothing to me. If there is a higher place to beeeee~ - zaśpiewał.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 23:09

-W porządku, nie ma problemu. Przepraszam, że zaczęłam-Formułka wypowiedziała z grzeczności. Swój wzrok dziewczę ponownie skierowało na krajobraz. Piękny rozpie...rdziel.
-Jest około trzeciej. Pójdę się już położyć, dziękuję panu za rozmowę. Życzę spokojnej nocy-Alice dygnęła, wysiliła się na uśmiech, i poszła gdzieś w cholerę zostawiając 66.6% męskiej społeczności rezydencji samą sobie.
-Co byś powiedział na mały sparring?-Zaproponował Vaul, najpewniej dla zabicia czasu, którego aktualnie mieli z nadmiarze. Ale coś wampirowi śmignęło przy drzewach... cylinder. Brązowy płaszcz. Rzucająca się w oczy zielona kamizelka. Laska ze srebrną kulą na końcu. Czy to ptak? Czy to alfons?
...może. Ale to coś cały czas się kręciło w okolicy. I Deviol to coś chyba znał. Chociaż jakby wyszło zza drzew zamiast się kręcić w kółko to by miał pewność,

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 27 Paź 2011 - 23:43

- Ah... W sumie... Dziękuję za troskę. Mówiłem? Ah... Dobranoc Pani. Miłych snów.
Mężczyzna tymczasowo wyskoczył z cienia, aby pożegnać się dziewczynie głębokim ukłonem, po czym znowu utonął w mroku. Dodał szeptem: "Miło byłoby Cię jeszcze zobaczyć", ale tylko Vaul mógł go wtedy usłyszeć. Na propozycję sparringu odpowiedział wzruszeniem ramion.
- Wygląda na to, że mamy intruza i wydaje mi się, że go znam. Hmm... Gdybyś okrył mnie całego swoją materią, to... Wytłumiłbyś moje cząstki reiatsu?
Tak. Wampir chciał się zamaskować. Oprócz tego, że siedziałby w cieniu, to dodatkowo wytłumiłby swoje reiatsu. A dalej... Obserwacja.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pią 28 Paź 2011 - 21:21

-Ukryć się w cieniu...-Vaul począł owijać się wokół Deviola. Za każdym razem zostawiał nieco materii na jego ciele... aż w końcu został nim całkowicie pokryty. I na klatce piersiowej miał dwie pary czerwonych oczy... zamknęły się. Świetnie, teraz w ciemności będzie całkowicie niewidoczny dla przeciętnego oka... i ducha. Kto wie, co tamten kombinuje...
A zza drzew wyszedł... i tak wiadomo kto to jest. Feliks "Astrophel", acz trochę się zmienił. Ogolił się skubaniec i przystrzygł trochę włosy.
-To powinno być gdzieś tutaj... prawda?-Zerknął na kulę będącą na szczycie swojej laski. Kiwnął głową, popatrzył się przez chwilę na bramę... i usiadł na ziemi. Zaczął rozkładać sobie pasjansa.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pią 28 Paź 2011 - 22:37

Namierzono nas. Świetnie. Co prawda Deviol opisywał Astrophela jako wolnego strzelca, więc jego wiedza nie powinna trafić w niepowołane ręce. Skoro tak, to po co szuka? W trakcie podróży założył mu sondę analną czy jak? No nic. Nie będzie się stąd ruszał. Nie chciał tracić go z oczu. Potrenuje sobie stanie w bezruchu. Gdyby w jakiś sposób mógł przesłać informację Patchouli... Może połączyć się z nią poprzez telepatyczną sieć Rezydencji? Haha, dobre. Jednak... Wypadałoby spróbować.
Wyobraził sobie Patchouli siedzącą, a jakże inaczej, przy książkach. Mogła sobie nawer siorbnąć herbatki w trakcie, gdy przesyłał do niej wiadomość. O ile nawiązał połączenie. Treść wiadomości była następująca: "Panienko Patchouli? Reportuję. Pilnuję bramy. Widzę znajomą osobę, której wcale nie powinno tutaj być. Bounto, Feliks "Astrophel" Domachowski. Jestem w ukryciu. Namierzył nas dziwnym urządzeniem. Odbiór."
Po namyśłe wampir postanowił dodać:
"PS: Usiadł i zaczął rozkładać pasjansa."
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sob 29 Paź 2011 - 19:56

Żadnej odpowiedzi. Czyli nic z tego... jest zdany w tym momencie na siebie. Feliks dalej sobie grał w pasjansa jakby nigdy nic. Aż tu ktoś przebiegł obok niego. Jakaś Shinigami.
-Kim jesteś?-Zapytała. Odsunęła się trochę, wyciągnęła zanpaktou... od dalej siedział.
-To pytanie nie jest do odpowiednie, panienko-Zaczął-O wiele bardziej adekwatne byłoby, "za ile"?
-Eh? Co ty pleciesz?-Spytała... dość mała kobitka, z długim zanem... coś się za nią pojawiło. Jakieś światełka połączone cienką biała nitką... całość oplątała ją, naruszając nieco jej kimono. Astrophel wstał... trzymał coś.
-Masz szczęście. Staniesz się częścią czego o wiele większego. Częścią mnie-Pociągnął, nitki się zacisnęły...a ta mnłoda SHinigami zmieniła się w kłęb niebieskiego obłoku, który to on wciągnął jednym głębokim wdechem. W międzyczasie podmuch wiatru zdmuchnął mu karty.
-Szlag... no i co teraz... wiem, że wy wiecie, że ja wiem. Więc może mnie wpuścicie albo coś?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sob 29 Paź 2011 - 20:20

Deviol milczał. Ta scena przypomniała mu o tym, iż powinien się posilić. Może następnej nocy... Miał nadzieję, iż Vaul przekaże jego słowa Astrophelowi.
- Nie otrzymaliśmy poleceń. Mamy pilnować bramy i nikogo nie wpuszczać. Będziemy się tak na siebie patrzeć, aż nie otrzymamy nowych poleceń.
Miał pilnować bramy... Spełni swoje zadanie. Będzie oczekiwał przybycia kogoś z Rezydencji, aby przekazać wiadomość dalej. Ewentualnie się zmienić. Może zjawi się Sakuya... Ta zna Astrophela. Jest też najwyższym rangą mieszkańcem Rezydencji. Po niej, wydaje mu się, iż jest nim Patchouli. Tak, pośrednik. Potrzebował pośrednika...
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sob 29 Paź 2011 - 21:43

Część cienia "ściekło" z jego stopy i udało się do bramy. Przepełzło pod bramą, i wyłoniło się z niej czerwone oko. Popatrzyło się na przybysza, i przekazało wiadomość... ten wzruszył ramionami.
-No cóż, rozumiem! Rozkazy są rozkazami... jednak jak tak dalej pójdzie, to albo po kolei skonsumuje cały oddział Shinigami, albo zostanę przez nich wgnieciony w ziemię i przesłuchany. Moje usta są ciężkie do otwarcia, ale nawet najsilniejsza tama może puścić pod naporem rwącego potoku!
-Osobiście zabiłbym go na miejscu. Szybki strzał w głowę albo klatkę piersiową-Oto jak zareagowała lalka Deviola na takie przedstawienie sprawy. Ale to tylko szepty pomiędzy nimi... oko tam ciągle było, stanowiąc pośrednictwo pomiędzy dwojgiem bounto. Powinni się dogadać... albo coś zdziałać.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sob 29 Paź 2011 - 22:04

- Jak będzie okazja, to sam przeruchałbym takiego Shinigami. Przeruchałbym? Ah tak, przesłuchałbym. Mógłbym coś przekąsić... Następny smakołyk można przyciągnąć do nas.
Powiedział do Vaula zastanawiając się nad odpowiedzią w sprawie Astrophela. Podrapałby się po brodzie, gdyby nie "trening stania w bezruchu".
- Na jedną wystrzeloną kulę, Astrophel wystrzeliłby dziesięć. Poza tym wygodnie mu się tam siedzi i raczej trudno byłoby go usunąć. Obecnie jest pająkiem, który czeka, aż coś wpadnie w jego sieć. Sieć pęknie wcześniej czy później... Zjawi się zbyt wiele insektów. A wtedy będzie potrzebował naszej pomocy, której oczywiście udzielimy. Wtedy postrzelamy, dobrze? Możesz mu przekazać, iż może liczyć na naszą pomoc. I poproś go by się gdzieś schował.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Nie 30 Paź 2011 - 22:20

-Jak sobie życzysz. Nie znam go, ale skoro tak mówisz...-Zaraz potem Vaul przystąpił do przekazania wiadomości.
-W razie problemów może pan liczyć na naszą pomoc. Sugerujemy jednak byś się gdzieś ukrył, zamiast ostentacyjnie wystawiać się na widok
-To takie nudne... ale w porządku, gdzieś się schowam? Może tu?-Bounto popatrzył na jedno z okolicznych drzew, po czym zaczął się na nie wdrapywać. Zajęło mu to krótką chwilkę, ale poczynił to sprawnie i bez problemów... to teraz musieli poczekać.
A zajęło im to dobre pół godziny. Deviola zaczęło już wszystko mrowić na całym ciele, Vaul natomiast był niewzruszony... gorzej jednak jeżeli zastygł, wtedy Deviol zostałby wspaniałym posągiem na samym środku drogi do rezydencji.Ale ktoś zmierzał w jego stronę...najwyżej postawiona osoba w rezydencji, Patchouli. Oczywiście w towarzystwie swojej pomocnicy. Wyglądała na mocno zmęczoną... właściwie, to obydwie tak wyglądały.
-Jak sobie radzisz?-Zapytała-Wokół aż się roi od Shinigami, ale to pewnie zauważyłeś. Były z nimi jakieś problemy?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Nie 30 Paź 2011 - 23:35

Nie poruszył się. Powód był znany. Ćwiczył. Właściwie zastygł w bezruchu i nie miał na to żadnego wpływu. Spróbował coś powiedzieć.
- Hnnngh...
Wysilił się. No nic. Ani drgnie.
- Myślałem, że nie będzie mnie widać, gdy cieniem okryję się w cieniu... No nic... Wypadałoby się ruszyć. Vaul? - nie czekając na reakcję lalki, kontynuował. - Żadnych problemów z Shinigami, Panienko Patchouli. Co prawda doliczyłem się jednej straty w ich szeregach, ale o tym mógłby opowiedzieć mój znajomy siedzący na jednym z drzew naprzeciw bramy. Feliks "Astrophel" Domachowski, bounto, nieco młodszy ode mnie. Zdaje się wiedzieć o Rezydencji. Co z nim? Milady?
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 31 Paź 2011 - 20:39

-A tak właściwie... to gdzie pan jest?-Zapytała Koakuma rozglądając się na wszystkie strony, zwłaszcza w kierunku z którego dochodził głos. Aż tu Vaul zmaterializował się w formie płaszcza. Demonica aż podskoczyła, Patchouli niekoniecznie.
-Muszę Cię pochwalić, mało kto by Cię wykrył w takiej postaci-Stwierdziła Patchouli, zapowiadało się jednak, że to nie koniec.
-Ktoś wie o rezydencji? Skąd?-Bibliotekarka uniosła nieco brwi, zaraz potem je zmarszczyła. Zaczęła myśleć nieco bardziej intensywnie.
-Można go wpuścić, o ile jest względnie nieszkodliwy. Trochę młodszy od Ciebie... to mi niewiele mówi. Jeżeli uznasz, że w razie czego będzie go można szybko obezwładnić, to otwórz lekko bramę. Nie uśmiecha mi się użeranie z upierdliwym bounto... ale też w drugiej strony mamy braki w ludziach. Może nam pomoże...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 31 Paź 2011 - 22:03

- Naprawdę? No cóż... Dziękuję.
Wampir ukłonił się, choć nie był do końca przekonany co do tej pochwały. Niby to Patchouli... Podszedł do bramy.
- Cóż... Jest młodszy... Ale w przeciwieństwie do mnie nie robił sobie żadnych zakazów, więc powinien być silny. Przypuszczam, że trzyma parę asów w rękawie. Hmm... Nazwałbym go najemnikiem, acz... Może jednak nie? Wiem, iż posiada wiedzę na temat... hmmm... naszych Pustych. Więc?
Teraz się zastanowił w jaki sposób udało mu się dotrzeć do bramy. No tak. Miał upaść. Upadł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Today at 0:09

Powrót do góry Go down

Rezydencja Szkarłatnego Diabła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 22 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next