IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rezydencja Szkarłatnego Diabła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 31 Paź 2011 - 22:40

-...rozumiem...-Tak jak Deviol nie był przekonany co do jej pochwały, tak i ona nie była zbyt przekonana do tego czy go wpuszczać czy nie. Ostatecznie jednak kiwnęła głową.
-W porządku, lepiej taką osobę trzymać przy sobie. Lepsze to, niż gdyby miała gdzieś uciec i się chwalić swoją wiedzą. Zachowajmy jednak ostrożność. Wpuść go, Deviol-No i cóż, postąpił tak jak prosiła. Uchylił bramę, i zaraz potem z drzewa zeskoczył Feliks.
-Dziękować, waćpanie-Ukłonił się lekko, przeszedł przez bramę, i ukazał się paniom w swojej krasie. Na poczatek ukłonił się, zdjął kapelusz...
-Moje uszanowanie zacnym damom. Jestem Felicjan Domachowski, stary znajomy Rogatego Wilka. Z góry zamierzam zaznaczyć, że nie przybyłem tutaj we wrogich zamiarach! Moim celem jest udzielić wam pomocy takiej, jakiej tylko będę wam w stanie zapewnić
-Jest to niewątpliwie szlachetne z pana strony... khe khem... khaaah! Przepraszam najmocniej...-Patchouli kończyły się bateryjki. Wyciągnęła inhalator...
-Mojej pani zapewne chodziło o to, jakie są pańskie motywy
-Oh, taka stara sprawa związana z Deviolem. Powiedzmy, że najbezpieczniej będzie sprzyjać waszej stronie niż jakiejkolwiek innej
-Czyli... zwyczajnie boi się pan o siebie, tak?-Bibliotekarka się ponownie włączyła w rozmowę. Astrophel natomiast pokręcił na to głową z lekkim politowaniem.
-Co to to nie! Gdyby tak było, oddaliłbym się z tego kraju najbliższym możliwym samolotem bądź statkiem. Mam jednak swój honor, co by się o mnie nie mówiło! Nikt nie lubi, gdy rachunki nie zostają wyrównane. Prawda, Mieczysławie Kościej?-Zaśmiał się nieco-Co ty sądzisz o tym, bym udzielił wam mojego wsparcia?

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 31 Paź 2011 - 23:41

Przyglądał się temu bez wyraźnych emocji. Gdy byli zajęci rozmową Deviol zdjął pelerynkę, po czym poprosił szeptem o przybranie formy kapelusza, ale nie byle jakiego! Czarodziejski czapek trzymał przy swej piersi, aby na koniec rozmowy nałożyć go na czerep.
- Prawda czy nie, możesz wyjaśnić paniom z czym przychodzisz i co będziesz robić - mruknął wampir, zaciągnąwszy rondo kapelusza, aby zasłonić oczy. - Mogę odejść? Chciałbym coś przekąsić. Mam nadzieję, że będzie jakieś brandy... Tak? To świetnie.
I poszedł w pizdu. Do kuchni.

Ostatnio zmieniony przez Deviol dnia Wto 1 Lis 2011 - 16:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 1 Lis 2011 - 16:01

Nie było najmniejszego problemu - czarodziejki kapelutek z czerwonym kryształem-okiem na przedzie.
-Czyli rozumiem, że nie widzisz przeciwwskazań. Doskonale! Zatem, może przejdziemy w nieco bardziej wygodne miejsce?
-Przepraszam, ale ktoś musi pozostać na warcie-Zastrzegła Patchouli. Już Feliks chciał coś powiedzieć, ale do przodu wysunęła się Koakuma[/i]
-Panno Patchouli, ja tutaj zostanę-Demonica przysunęła sobie krzesełko... a Deviol poszedł sobie do Kuchni. Po drodze spotkał parę służek... ciekawe, dlaczego one nie mogą stać na warcie, hmm? Mniejsza... dotarł do kuchni, gdzie stacjonowało pięć służących, które to drzemały sobie po kątach... jeszcze ciekawsze, gdzie ona właściwie śpią? Dotarł spokojnie do miejsca przypominającego barek... znalazł tam sporo wina, wódki, whisky, ginu... brandy, trochę piwa, tequili... oraz lodóweczka z lodem.
-Będę z tobą szczery, Rogaty... nie podoba mi się tu. Panuje tutaj zbyt duży chaos. Chaos zwiastuje rychłe zmiany... nie jestem pewny, czy takie które by nam odpowiadały-Vaul podzielił się swoją pesymistyczną myślą. Zatrząsł się na głowie Deviola i zeskoczył z niej. Przyjął formę cienistego psa z ostrym, zakrzywionym do tyłu grzebieniem wzdłuż kręgosłupa.
-Cenię sobie spokój. Tutaj go jeszcze nigdy nie zastałem

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 1 Lis 2011 - 21:54

Wampir postanowił odpocząć chwilę. Widać lalka domagała się tego samego. W tym celu znaleźli się w kuchni. Rzeczywiście, była tutaj cisza, spokój. Oraz relaks. Tak... Sięgnął po butelkę ginu i jeśli mógł, znalazł sobie tonic. Stworzył sobie najprostszy z możliwych drinków oraz dorzucił do niego kostkę lodu. Gdzie mógł znaleźć miejsce, tam usiadł. Rozsiadł się wygodnie, zarzucił nogę na nogę. Przyłożył sobie szklankę do czoła i tak siedział. Schładzał myśli.
- Rozumiem Twój ból, Vaul. Również nie lubię chaosu... Nie tego, którego sam nie kontroluję. Wtedy wydaje się być taki... pozbawiony logiki. Ale jak by się nad tym zastanowić, to wiele się wydarzyło. Zostałeś stworzony. Pokonaliśmy Sakuyę. Paranoia zagrała mi na nosie. Dostałem kosza. Walczyliśmy z Itoe. Udaliśmy się w pogoń za Legionem. Moja służka odeszła do Soul Society. Pani tego domu zniknęła. Jestem w posiadaniu nowej służki... Teraz ten Astrophel. Za dużo się dzieje. Za mało czasu, aby się zastanowić nad tym wszystkim. Przede wszystkim zbyt mało czasu, aby wyciągnąć z tego jakieś wnioski i ruszyć dalej. Mam wrażenie, iż nie dotarło do mnie znaczenie tych wydarzeń... Działo się tak wiele, a... wcale się tym nie przejmuję. Jakoś nie bawi mnie to. Cóż. Bynajmniej przeproszę Panią Margatroid za moje zakłopotanie. Hmm...
W końcu Bounto postanowił upić dwa łyki, po czym wrócił do przymrażania umysłu.
- Vaul, powiedz mi... Która z tutejszych śpiących służek wydaje się być warta skosztowania?
Zapytał się mając zamknięte oczy.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 1 Lis 2011 - 22:12

-Osobiście preferuje pikantne Reiatsu. Wijące się w powietrzu, lekko drżące. Wtedy czuje, że żyję... hmmm, dziwne, mam wyrobione gusta, a mam za sobą jednie jeden posiłek. Ta oto dama wydaje się być zachęcająca-Pyskiem Vaul wskazał na wpółleżącą dziewczynę koło blatu kuchennego.
-Przyjdzie jeszcze czas na zrozumienie i wykorzystanie zaistniałej sytuacji. Mogło być gorzej, jak będziemy rozsądni wszystko powinno obrócić się dla nas korzystnie. Zależy tylko, jaki jest twój cel-Bies poszedł do upatrzonej przez siebie dziewczyny, obwąchał ją i usiadł obok niej.
-Rozumiem, iż tych oto dusz do końca nie możemy spożyć, tak? A szkoda... mój pierwszy posiłek był dość nijaki Ten pewnie zaostrzyłby mój apetyt

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Wto 1 Lis 2011 - 23:20

Mężczyzna otworzył oczy. Ze szklanką przyłożoną do ust spoglądał przed siebie. W końcu przechylił naczynie, aż do opróźnienia jego zawartości. Zmrożona gorycz. Taki smak był najlepszy. Odłożył szklankę na pustym blacie, a następnie podniósł się z krzesła.
- Moim nadrzędnym celem jest pomoc Panience Scarlet otworzyć portal do Gensokyo. Celem opcjonalnym jest zadbać o mój rozwój. Co do tego, to mam parę pomysłów. Jak by tu sprawić, aby być bliżej cienia...
Wampir postarał się przesunąć bezszelestnie do śpiącej ofiary. Pozycja w jakiej znajdowała się dziewczyna odsłaniała ją. Nie musiał jej obejmować, przesuwać... Mógł się tylko nachylić, aby delikatnie pocałować jej szyję i... Wyssać z niej życie. Zastanawiał się czy sen pokojówki nie zamieni się w koszmar. A może stanie się tym przyjemniejszym snem, gdzie będzie adorowana przez przystojnego gentlemana? Czasami chciałby być takim czymś. Snem w świecie żywych. Iluzją, która zmienia rzeczywistość. Phantasmem.
Ale... Musiał skończyć swój posiłek i rozważania. Przyrządził sobie kolejnego drinka, o ile można tak nazwać czysty gin z lodem. Postanowił, że butelkę oraz szklankę zabierze ze sobą. Jak będzie już wychodził.
- Nie lubię wysysać dusz do końca. Nie lubię wyrzucać butelki samonapełniającego się trunku... Tym bardziej, iż jest to napitek wyższej klasy.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pią 4 Lis 2011 - 22:11

Pokojówka zaczęła się miotać (JAK SZATAN) gdy ten wysysał powoli z niej energię duchową. Gdy Deviol się częściowo posilił i czuł, że niedługo może przesadzić uspokoiła się, chociaż zwinęła się w kłębek. Jego potrzeby energetyczne coś się zwiększyły... (+1 Reiatsu). Vaul natomiast oplótł inną ofiarę przyjmując formę węża. Wbił dwa kły w szyję, i począł wysysać Reiatsu. Powoli, bez pośpiechu... reakcja była podobna. I tez odpuścił.
-Chcesz być bliżej cienia, powiadasz... da się załatwić. Sceneria jednak nie jest odpowiednia... chodź za mną. Do twego leża-Lalka przepełzła pod drzwiami... jakoś tak żywszy się zrobił. Deviol trochę leniwie wyszedł z kuchni... Vaul zniknął mu z oczu. Pusty korytarz... ciemno jak cholera. Coś się błysnęło na jego końcu.
-Kiedy się myśli, że już nic ciekawego w życiu nie może się wydarzyć... bah, spotyka go coś takiego!-Znowu tamten facet. Znowu coś się błysnęło. Ale nie był sam... szedł z jakąś pokojówką. Raczej nie zwracał uwagi na Deviola. Prowadził zażarty i rozbudowany... monolog. O sobie, jaki to on jest zajebisty i czego on to niby nie przeżył. Fascynujące.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pią 4 Lis 2011 - 22:42

Był ignorowany i ignorował. Mimo to Deviol skrzywił się, gdy pomyślał o tym co się stanie między Astrophelem o pokojówką. Z niesmakiem udał się do swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 10 Lis 2011 - 21:21

Jeszcze tylko brakowało, by wypowiedział proste acz wymowne "Fuj". No nic, trochę się dzisiaj wydarzyło, to mógł trochę... odpocząć? Chyba Vaul też coś dla niego planował... pójdzie, to zobaczy...
Albo i nie. Otworzył drzwi do pokoju... chyba coś za ciemno tu było. Niczego nie było widać. O ile dobrze pamiętał lampka... hmmm, znowu jakieś sztuczki Paranoi?
-Zapraszam serdecznie-Usłyszał głos Vaula-Czas się trochę bliżej poznać, Rogaty Wilku, i chociaż na chwilę odciąć się od tego męczącego otoczenia-W przestrzeni pojawiła się para skośnych, czerwonych oczu. Patrzyły się zawzięcie na wampira, jakby czekały az zrobi jakiś ruch.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pią 11 Lis 2011 - 11:55

Wampir bez wyrazu spoglądał w czerń, która "była" wnętrzem jego pokoju. Podobnie niewzruszony wyraz twarzy utrzymywał, gdy para oczu odezwała się do niego zachęcająco. Dalej trzymał klamkę.
- Rozumiem... Embrace the shadow... Jebo? Mam nadzieję, że nie odlecę do krainy pełnej kolorowych kucyków.
Wszedł do środka, a klamkę puścił w chwili, gdy drzwi się zamknęły. Przypuszczał co się mogło stać. Paranoia robiła to samo... Był w swoim wymiarze?
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Nie 13 Lis 2011 - 20:24

Co się stało? Gdy tylko zamknął drzwi cień z pokoju otoczył go i zamknął w środku... przez moment nic się nie działo, jednak później, po którymś mrugnięciu oka znalazł się w swojej sali tronowej, wewnątrz swojego umysłu. Siedział na podniszczonym siedzisku, a obok niego ktoś stał. Szara humanoidalna istota z trójkątnymi rogami.
-Z tego co udało mi się dowiedzieć od twego sługi, Hieronima, poszukiwałeś źródła swojej potęgi. Wyruszymy na jej poszukiwania?-Zaproponował. Zszedł bezszelestnie po schodach i skierował się w stronę drzwi wyjściowych.
-Jak zapewne wiesz, twoja siła nie została stracona bądź rozproszona. Była kumulowana przez te wszystkie lata, głęboko w twojej świadomości. Możemy jej poszukać... ale możemy tez zwyczajnie porozmawiać. Jestem ciekawy, co mój pan ma do powiedzenia... a może odremontujemy ten stary gmach? Tak czy inaczej, powinniśmy się trochę poznać...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 14 Lis 2011 - 19:47

Cóż... Jak się okazało umysł wampira należał do tych dziwnych wymiarów, które sobie wyobrażał. Zawiódł się jednak, gdyż spodziewał się czegoś nowego. Tymczasem siedział na zniszczonym tronie i zastanawiał się do czego jest mu potrzebny. Po spostrzeżeniu Vaula bounto podniósł się leniwie, po czym złapał za oparcie starego mebla i przewalił go na bok.
- Zrównać z ziemią i odbudować na nowo. Składniki zostaną, zmieni się forma. Reinkarnuje.
Porzuciwszy salę tronową Deviol udał się za swoim sługą.
- Chciałeś powiedzieć, że moja siła leży w mojej podświadomości. Dlatego tutaj jesteśmy i staramy się odnaleźć właściwe drzwi. Będziemy szukać, a w tym czasie możesz pytać czego chcesz się o mnie dowiedzieć. Oszczędzi mi to pieprzenia o niczym.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pią 18 Lis 2011 - 23:12

-Jak sobie życzysz, chociaż i tak miałem taki zamiar-Vaul poszedł przez jeden z wielu korytarzy tego starego zamku. Z pewnym zainteresowaniem przyglądał się starym ścianom, zniszczonym gobelinom, wyblakłym obrazom... Deviol rozpoznawał w nich co ciekawsze istoty które napotkał na swojej drodze... aż tu nagle...
Znaleźli się w okrągłej sali. O dziwo jej stan był całkiem dobry - nigdzie nie było kurzu... i było sporo rzeczy. Gramofon, szafka z różnymi butami i ubraniami, rowerek na czterech kółkach, barek... oraz obrazy pań z rezydencji. Remilia, Flandre, Sakuya, Patchouli, Koakuma, Meiling... zdążyły już trochę przyblaknąć, zwłaszcza te tych "starszych". Natomiast gdzieś jakby na uboczu (Ubocze okrągłej sali, heh) znajdowały się zwykłe szkice. Fuu i ta cała zgraja Shinigami, Itoe, Karin, tamta kobieta, hołota z Minawa... i jedno zdjęcie. Paranoi.
-To ona zagrała na twoich uczuciach, prawda?-Zapytał Vaul podnosząc to zdjęcie-Wymyśliłeś już, jaki rodzaj zemsty jej przygotować? Nie powinniśmy pozwolić, by takie coś wchodziło nam na głowę

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sob 19 Lis 2011 - 2:22

Mężczyzna mimowolnie zwracał uwagę na szczegóły ich trasy. Jako, że nie był pochłonięty myślami, w jego uszach nie grała muzyka, ani nie był zajęty rozmową... Rozglądał się. Widział przed oczami twarze, które dawno straciły swoją postać. Nie zmieniły jego życia. Ot stanęły na jego drodze i postanowiły mu towarzyszyć. Wcześniej czy później te dusze musiały odejść. Te korytarze przypomniały bounto, a braku zmian w jego życiu, powtarzalności zdarzeń. Miał nadzieję przerwać ten cykl. Teraz. W tym wieku.
Deviol bez namysłu spojrzał po starych zdjęciach, szkicach. Również bez namysłu wyjął zdjęcie Paranoi z rąk Vaula. Przyglądał się mu z udawanym zaciekawieniem. Przekręcał je, machał nim. Ostatecznie rozdarł na dwoje i wyrzucił za siebie. Schował ręce do kieszeni.
- Jak to mówił Stalin: "Nie ma człowieka, nie ma problemu". Dla niej odpowiednią zemstą będzie brak zemsty. Chociaż... Z miłą chęcia bym ją skonsumował. Przejęcie jej mocy przyniosłoby nam wiele korzyści...
Zastanowił się nad możliwością tego zdarzenia, po czym wzruszył ramionami. Przeszedł się po pomieszczeniu, gdzie dotknąwszy każdego z przedmiotu, mówił po kolei:
- Pierwsze spotkanie z Flandre Scarlet. Taniec z Sakuyą. Przebieranki, również z Sakuyą. Samotne, przepraszam, picie ginu. Ale po co to? W jakim celu? Jeżeli to moja najświeższa pamięć, to... Dziwnie zapamiętuję fakty. Symbolicznie, to ten plus. Ale to nie to... To nie te fakty. To nie są najważniejsze fakty. A co tutaj jeszcze mamy? Zdjęcia. Ciekawym kto co dla mnie znaczy.
Wampir raz jeszcze przeszedł się po sali. Właściwie wokoło.
- Cóż... Brakuje mi zdjęcia Pani Margatroid. Jestem ciekaw skąd zna tajemnicę tworzenia lalek nie będąc bounto... Sakuya jest podobna do mnie, ale też i nie. Niemniej jednak cierpimy z tego powodu. Jednakże mnie nie ogranicza przysięga małżeńska, a zagubionej ukochanej... poszukuję do tej pory. Czy jakoś tak. Paranoia niejako przypomina moją dawną lubą. Ten typ urody... lecz moja luba miała zielone oczy. Może to ona? Po tym co mi zrobiła, mogła zostać hollowem. A co mi zrobiła? Ot, zdradziła. W czasie mojej niewiedzy wyszła za innego. List otrzymałem dawno po ślubie i w trakcie wyprawy. Lecz... Zginęli niebawem. On. A później ona. I tyle tej historii. Mimo to miała ciekawą osobowość i rozumieliśmy się bez słów. Jakoś tak to było, jakoś tak to było... Cóż. Była jak ja. Prawie jak ja. Brakowało jej tej lojalności i... przywiązania? A oto i jest, Sakuya, lojalna. Jakoś chwalę tę wierność, ale nie cieszę się z niej. To chyba nie ona, nie ona... A w takim razie... Kto? Chora zagadka.
Bounto odwrócił się do swojej lalki.
- "Might controls everything, and without strength you cannot protect anything, let alone yourself." - mądre to i prawdziwe. Brakuje mi siły, aby posiadać. A więc... Gdzie się ukrywa moc moja...
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sob 12 Maj 2012 - 21:36

-Powinniśmy najpierw...-Zamyśliła się Mima, lecz z jakiś nieznanych przyczyn popatrzyła się na Fuu z lekkim zaskoczeniem.
-No no... nie spodziewałam się, że znajdziesz sposób na porozumiewanie się bez języka migowego czy kartki. Tylko uważaj, za duże stężenie zniszczy Ci gardło, a jest ono potrzebne nie tylko do oddychania. Ale wracając... trzeba dojść do tej rezydencji o której było ostatnio głośno. Czy Ci shinigami o niej wiedzą, nie wiem. Może. Ale skoro ja potrafię to wyczuć, to możliwe, że jakiś kapitan też. Nie ma co stać, idziemy...-Kobieta powoli sunęła do przodu, a Fuu za nią. Przechadzka ta przebiegała bardzo spokojnie, chociaż Fuu parę razy przeszła na nieco wyższe obroty myślenia, gdyż w okolicy pojawiała się jakieś nieznane źródło Reiatsu. Zaraz jednak znikały, gdy z nieba pojawiał się wąski strumień światła. I tak za ka zdym razem...
W pewnym momencie Mima przystanęła pośród drzew. Coś zaczęła rysować na ziemi, jakieś symbole albo coś. Fuu parę z nich kiedyś widziała, głównie w bibliotece Patchouli
-Co ona robi, Fuu?
-Jak chcesz się o coś pytać, dziecko, to bezpośrednio. Więc?
-C-co pani robi?
-Zamknij grzecznie buzię bo nie mogę się skupić... system zdalnego sterowania rdzeniowego zakrzywiania przestrzeni? Zmyślne, acz strażnika chyba nie ma na miejscu. To pozwoli nam wejść bez problemu do środka... tylko muszę to zrobić delikatnie. Chyba wszystkim zależy nam na dyskrecji... bingo-Mima przekręciła swoim palcem w środku układów symboli jak kluczem, i nagle sceneria się zmieniło. Las zamienił się w pole, a przed nimi otwierała się brama do rezydencji... po drugiej stronie stała Koakuma, która chyba była przerażona tym co widzi. Aż stanęła w bezruchu... chyba nie zauważyła Fuu ani Shany.
-Muszę się zo... same ciekawostki przyrodnicze widzę! Może nie będę żałowała, że tutaj jestem! Wracając, muszę się zobaczyć... a gdzie ona leci?-Koakuma ze strachu (A może z poczucia obowiązku) poleciała do rezydencji najszybciej jak tylko mogła. Kobieta popatrzyła się pytająco na Fuu.

(Piszemy w rezydencji)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Nie 13 Maj 2012 - 14:07

Poczuła się lekko obrażona komentarzem na temat wykorzystywania reiatsu do mówienia. Była świadoma że nadużywanie tego typu "wzmocnienia" jest szkodliwe i między innymi dlatego wciąż nie zrezygnowała z pisania. A gardło można wykorzystać na wiele różnych sposobów i Mima nie musiała jej również w tym uświadamiać. Fuu nadąsanie szybko przeszło, bo praktycznie przez całą podróż pilnowała, czy nie zbliża się niezbyt chciane towarzystwo. Faktycznie kilka razy poczuła coś, ale prawie natychmiast znikało. Była w tym pewna prawidłowość, bo w każdym przypadku na niebie pojawiał się promień. Prawdopodobnie kończył on żywot nieszczęśnika. Pierwsze parę razy przez kark dziewczyny przechodził dreszcz, potem jednak przywykła do tego odczucia. Otwarta bitwa faktycznie znieczula...
W końcu dotarły na miejsce i po drobnym zruganiu oraz mieszaniu przy barierze, towarzystwo weszło do środka. Prawdę powiedziawszy shinigami nie spodziewała się nikogo, więc widok Koakumy ucieszył ją. Demonica jednak chyba jej nie dostrzegła, bo szybko pognała do wnętrza budynku. A mieszkańcy wybitnie cenili sobie prywatność. Fuu mocno pokręciła głową dając znak żeby póki co nie szli dalej. Sama pognała jednak za nią pragnąć wyjaśnić sytuację zanim dom zamieni się w fortecę strzelającą do wszystkiego, co nie wygląda znajomo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Nie 13 Maj 2012 - 17:05

Fuu nie była tak szybka jak Koakuma, jednak dostała się do środka zanim budynek zamienił się w latającą fortecę czy cholera wie jeszcze co. Na szczęście jeszcze pamiętała gdzie powinna się udać by ją znaleźć - do biblioteki. I nawet kojarzyła jak... mniej więcej.
Udało jej się znaleźć charakterystyczne wielkie drzwi do biblioteki. Swoją drogą - korytarze były całkowicie wyludnione. Nie było żadnych służek. No ale nic otworzyła drzwi, a tam... przede wszystkim było wszędzie strasznie jasno. Świece i kryształy były porozstawiane dosłownie wszędzie. A wszędzie latały wcześniej nadmienione pokojówki. Ich pracą koordynowała Sakuya, najprawdopodobniej wedle książki która trzymała w dłoniach, a w środku tego siedziała Patchouli i skrobała coś na kartce słuchając Koakumy. Z powodu hałasu nie mogła usłyszeć tego co mówią, jednak demonica wyraźnie panikowała. DOoszła do nich...
-...ktoś tam jeszcze był?
-N-nie wiem, musiałam uciekać! Ona jest tak potężna, od razu to poczułam! Wszyscy zgi...
-Witam Fuu. Widzę, że masz się całkiem nieźle. Operacja się udała jak sądzę?-Zapytała Patchouli podnosząc oczy znad okularów. Koakuma aż podskoczyła w miejscu.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 14 Maj 2012 - 5:19

Najwyraźniej dotarła zanim Koakuma skończyła opowiadać i zanim Patchouli podjęła kroki obronne. Nie była teraz potrzebna otwarta batalia między sprzymierzeńcami. Pokiwała głową w odpowiedzi na pytanie bibliotekarki i zabrała się za pisanie.
"Powiedzmy. Obecnie jestem pozbawiona większej części siły shinigami, natomiast gdy wróci będę niebezpieczna dla siebie i otoczenia. Na razie nie ma się czego bać. Jestem tutaj z paroma osobami, Sakuya zna wszystkich w większym lub mniejszym stopniu. Pobiegłam z Koakumą bo wolałam, żeby nikt nie zrozumiał wizyty tutaj w zły sposób. Jest ze mną ktoś mający do pogadania z Remilią, chociaż z tego co widzę po otoczeniu z Tobą też warto, żeby zamieniła słowo. Zaraz wrócę."
Podała wiadomość i wróciła do tamtych. Nie spodziewała się jednak że będą czekać na jej powrót, bardziej że są już za drzwiami, tudzież błądzą po korytarzach. Cóż, zamiar był taki żeby sprowadzić wszystkich do biblioteki, a to że spotka ich po drodze zaoszczędzi czas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 14 Maj 2012 - 9:55

Patchouli nie zatrzymywała jej w żaden sposób, pewnie miała inne rzeczy do roboty. Przynajmniej Koakuma trochę się uspokoiła, chociaż dalej była poddenerwowana. Fuu musiała jednak kogoś odebrać. Odnalezienie jednego mocarnego ducha i jej nadpobudliwej koleżanki nie było zbyt trudne, i tak jak przypuszczała nie czekały na nią grzecznie w środku, tylko zwiedzały wnętrze. O dziwo szły w dobrym kierunku... w końcu były tutaj mapki. I chociaż trudno w to uwierzyć, Mima wyglądała na zafascynowaną wnętrzem budynku w którym się znalazła, o czym powiadomiła Fuu gdy tylko ją spostrzegła.
-Architektura tego budynku przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Ilość rozwiązań, plastyczność budynku, nie mówiąc już o rdzeniu... no, ale trzeba w końcu się z kimś spotkać. Prowadź uczennico

Pojawienie się Mimi w środku biblioteki momentalnie wywołało zainteresowanie wszystkich w pomieszczeniu. I chociaż trudno w to uwierzyć, to atmosfera mistycyzmu i starości tego miejsca została co najmniej podwojona przez samą obecność kobiety... która jakoś teraz w tym momencie nie wydawała się być aż tak zaintrygowana.
-Ładny zbiór. Ale naprawdę, te wszystkie kryształki aż tak wam są bardzo potrzebne?-Mima przesunęła się do biurka przy którym siedziała Patchouli. Wszystkie służki schodziły jej z drogi, natomiast Koakuma przysunęła się do swojej pani, chociaż ciężko powiedzieć czy po to by ją bronic, czy by być bronioną w razie czego.
-Czy ty jesteś panią tego miejsca?
-Jeżeli chodzi Ci o moja bibliotekę, to owszem. Jestem Patchouli Knowledge-Nie wydawała się być aż tak przerażona jej obecnością. Mima natomiast uśmiechnęła się z politowaniem.
-Oczywiście, że chodzi mi o bibliotekę. Jesteś zdecydowanie za młoda, by zarządzać całym tym miejscem, dziecko
-Pragnę zauważyć, że...-Patchouli zmarszczyła brwi i już miała przystąpić do jakiś wyjaśnień, ale Mima gwałtownym ruchem ręki w powietrzu nakazała jej milczenie.
-Czymkolwiek chcesz mnie zanudzić, to może poczekać. Dawno nie widziałam tak skomplikowanej metody otwierania przejścia pomiędzy światami, ale jestem prawie pewna, że którymś momencie jakaś duszyczka coś zrobi nie tak, i w Hueco Mundo zawita czyjeś zdekapitowane ciało-Zjawa zaczęła szukać czegoś w swojej szacie. Wyciągnęła krótki kawałek pergaminu, który przekazała Patchouli.
-Macie pół godziny na zrobienie tutaj porządku i przygotowaniu wszystkiego wedle tego schematu. Inaczej pożrę co dziesiąta służkę, a widzę, że macie ich sporo. Tymczasem... rozejrzę się tutaj. Do zobaczenia...-Kobieta sobie poleciała, natomiast z bibliotekarki uleciało jakby powietrze gdy tylko tamta... przeniknęła przez drzwi.
-S-skąd ona się urwała?! Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 14 Maj 2012 - 13:16

Zadziwiające było zainteresowanie wnętrzami ze strony Mimy. Dziewczyna prędzej spodziewała się wyszukiwania jakichś potrzebnych duchowi szczegółów a nie oglądania ścian i sufitów. Najwyraźniej Mima jest bardziej "przyziemna" niż shinigami się na początku wydawało. Najwyraźniej dała też sobie radę z Shaną, gdyż ta ani razu nie wyskoczyła z czymś nie do końca mądrym, zarówno podczas spaceru jak i odwiedzin w bibliotece. Zresztą pobyt tam i rozmowa jaką odbyła zjawa z Patchouli była temat na osobną opowieść. Fuu zdążyła już przywyknąć do aury, jaką duch rozpościera gdziekolwiek się nie zjawi, ale w bibliotece odczucia, jakie dziewczyna miała podczas pierwszego spotkania powróciły. Ciężko było jej wyobrazić sobie co czuła reszta towarzystwa. Zresztą pierwszy raz widziała Patchouli wytrąconą z jej flegmatyzmu. Shinigami miała pewne obiekcje co do sposobu przekonywania do swoich racji, gdyż Mima zadziałała wyjątkowo mało subtelnie, ale cóż biedna miała w takiej sytuacji zrobić? Zresztą Fuu zdążyła się przyzwyczaić do niezbyt delikatnych metod zjawy więc może dlatego nie zainterweniowała. Trzeba było otrząsnąć wszystkich z szoku, bo z bycia uczennicą wyciągnęła tyle, że Mimie nie należy się sprzeciwiać.
"Po prostu zróbcie to, o co prosi. Może i to była groźba ale z pewnością wie więcej niż my. Shana pewnie wam pomoże."
Zrobiła chwilę pauzy. Zastanawiała się przez chwilę dokąd poleciała Mima i w zasadzie widziała tylko dwie opcje- albo dalej oglądała wnętrza albo szuka śladów Paranoi. I ta druga opcja była bardziej prawdopodobna.
"Nie widziałaś ostatnio w okolicy Paranoi? Może się zrobić BARDZO nieciekawie gdyby okazało się, że jest w pobliżu."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sro 16 Maj 2012 - 13:14

Po pierwszej wiadomości szepnęła coś do Koakumy i podała jej kawałek pergaminu. Ta po zapoznaniu się z nim kiwnęła głową i poleciała do Sakuyi. I jakoś tak od tego momentu prace jakoś tak znacząco przyspieszyły, a biblioteka wracała do swojej typowej ciemnej formuły. Zamiast tego w pewnym miejscu znikąd pojawiały się czarne pręty. A co z drugą wiadomością?
-Nie, nigdzie jej nie widziałam, pewnie poluje na tamtego pustego. Pojawił się tutaj, wszyscy zaczęliśmy z nim walczyć, i uciekł do Hueco Mundo zabierając ze sobą wszystko w okolicy. Zwróciło to uwagę Seireitei, bo w okolicy aż się roi od Shinigami... kim ona jest? Skąd ją wytrzasnęłaś... już samo patrzenie na nią przyprawia mnie o ciarki...-Na chwile skierowały swój wzrok w stronę powstającej błyskawicznie konstrukcji. Nie była ona ładna oraz właściwie niewiadomo było do czego służy, ale... te pręty i wstęgi poprzyczepiane w różnych miejscach w bibliotece robiły pewne wrażenie. Parę półek z niewiadomych przyczyn zostało poprzesuwanych, ale nikomu nie stała się krzywda. A większość służek chyba miała fajrant, bo siedziały i patrzyły jak robota sama się robi.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 17 Maj 2012 - 5:34

Nie była pewno czemu ma służyć ta cała budowla. No ale to w końcu Mima, ona jedna wie jaki ma plan w tym, żeby podmieniać bibliotekę na pokój wyciągnięty prosto z upiornego zamku. W każdym razie wyglądało na to, że Pusta chwilowo nie kręci się po okolicy a to oznaczało nie zrównanie budynku z ziemią w razie spotkania. Wyjaśniło się też, skąd tutaj shinigami. I jeśli ten hollow był faktycznie tak potężny, jak wszyscy wcześniej wspomnieli to Fuu przestawało dziwić, czemu któryś z kapitanów również zainterweniował. Poważna sprawa się kroiła. Wolała nawet nie myśleć co mogłoby się stać, gdyby rytuał Remili doszedł do skutku. To, że zebrałoby się tu całe Gotei to mało powiedziane... Wracając do spraw bardziej przyziemnych i przyjemnych dziewczyna zauważyła, że bibliotekarka nadal nie wróciła do swojej standardowej wyniosłości i spokoju. Prawdę mówiąc shingami bardziej podobała się ta ludzka wersja Patchouli.
"Najpierw chciała mnie zabić, potem zaproponowała układ, na który się zgodziłam. Skutkiem jest próba uratowania zabranych do Hueco Mundo i uratowania Remili od jej własnej głupoty i egoizmu. Nic specjalnego. Paranoia jest byłą uczennicą Mimy (tak mi się przedstawiła), a którą to rzeczony duch chce dostać w swoje ręce. Nie chcę nawet wyobrażać sobie, co zamierza z nią zrobić. Ja uczę się u niej, żeby nie stracić resztek świadomości, co może się stać dosłownie w każdej chwili i bez ostrzeżenia. Mima jest "bytem", tak to mogę najlepiej określić. Bytem duchowym, w dosłownym znaczeniu tego słowa. Gdyby mogła, prawdopodobnie sama zajęła by się budową tego czegoś. Problem jest taki, że nie może oddziaływać na cokolwiek, co materialne. Właśnie w ten sposób Sakuya uratowała mnie, sama nie odnosząc żadnych obrażeń. Chociaż niszcząca siła działa chyba na oba światy, materialny i duchowy. Widziałam efekty jej fajerwerków i z pewnością były one widoczne na ziemi jak i ludziach."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pią 18 Maj 2012 - 7:02

Jednego Fuu mogła być pewna - nie pocieszyła zbytnio bibliotekarki tym co napisała. Ta stopniowo osuwała się coraz bardziej na krześle, aż kompletnie na nim zawisła. Koakuma szybko do niej podleciała i zrobiła użytek z inhalatora, ale chyba jakoś niespecjalnie jej to pomogło. Shinigami bez problemu mogła stwierdzić przyczynę jej zachowania - była wręcz nieziemsko zestresowana.
Obok nich pojawiła sie Sakuya. Kótkie "skończyłam" wyszło z jej ust, i czekała na jakiś odzew. Natomiast Fuu poczuła, że coś u niej w środku zaczęło się gotować.
-Nie, nie, nie! Siedzisz na tyłku i nic nie robisz dopóki będzie spokojniej, rozumiesz?
-Dziewczynko, nie będziesz mi mówić, co mam robić! Jak będę chciała to w każdej chwili mogę sprawić, że zginiecie!
-No to próbój, nenenenene-ne! No, jeszcze trochę wyżej podskocz, może kiedyś CI się uda! Łe!-Cirno chyba się obudziła i się nieźle bawi z pustym w duszy swojej partnerki. W międzyczasie Patchouli podniosła się.
-Ktoś może znaleźć tą... kobietę? Zanim wyniknie jeszcze jakiś problem?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sob 19 Maj 2012 - 6:16

Chwile błogiego spokoju właśnie się zakończyły. Dziewczyna poczuła wzbierający gniew, całkowicie nieadekwatny do sytuacji w której była. Zresztą czym można się denerwować w zwyczajnej rozmowie? Póki co miała na tyle trzeźwy umysł, żeby wiedzieć, że trzeba odsunąć się od ludzi i najlepiej znaleźć Mime. Z drugiej strony wiedziała, że musi się usamodzielnić w tym zakresie jak najszybciej, bo zjawy nie będzie zawsze, gdy Pusty będzie przypominał o swoim istnieniu. Oliwy do ognia dolewała Cirno, która specjalnie nie przeszkadzało, że hollow zaczyna mieć przewagę. Drażnienie go raczej nie pomoże nikomu. Dziewczyna podniosła rękę, chcąc dać pokojówce znać, że sama znajdzie ducha. Załatwi dwie rzeczy naraz- nie zrobi krzywdy żadnej z bliskich jej osób i powiadomi Mime co się dzieje. Niezgrabnie wyszła z biblioteki próbując się opanować. Znając Shane, pewnie za nią pójdzie... Jeszcze jej mało po poprzednich razach. Póki co zamierzała jedynie potrząsnąć głową, w razie gdyby tamta zamierzała jej towarzyszyć. Całe szczęście nie był to jeszcze etap uszkadzania kogokolwiek w zasięgu wzroku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Nie 20 Maj 2012 - 11:17

Nikt jej nie zatrzymywał, chociaż, tak jak przewidziała Fuu, Shana za nią podreptała... ale o dziwo, posłuchała jej za pierwszym razem. Zatem... skoro już wyszła, mogła próbować się uspokoić, co nie było wcale takie proste, bo Cirno chyba świetnie się bawiła drażniąc pustego.
-No, na co czekasz, taka mocna jesteś? No, już, już ja Ci zaraz pokażę!-W jej głowie zabrzęczało parę oidgłosów jakby ktoś tłukł szkło.
-Teraz nie jesteś taka harda, co? Co uciekasz, ja Cię już nauczę!-etc. etc... o dziwo, to Cirno wydawała się być bardziej głośna od tamtego pustego, który co prawda chyba się odgrażał, ale jej zanpaktou kompletnie go zagłuszał okrzykami radości... no nic, ale przynajmniej nie była to irytacja tamtego typu, chociaż jak tak dalej pójdzie, to od tego darcia mordy poważnie ją rozboli głowa. A miała do przeszukania całą rezydencję...
Trochę czasu zajęło jej łażenie, ale w końcu znalazła jakiś ślad... bądź raczej niepokojące zjawisko. W pewnym korytarzu było wyraźnie ciemniej niż w innych. Na końcu widziała czerwony świecący punkcik... i w sumie tylko to tam zdołała zauważyć.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 25 Cze 2012 - 7:14

*Cirno, mówię poważnie, przestań. Czuję się przez to coraz gorzej*
Fakt, ze przelewała swoje zdenerwowanie na własne zanpakutou najwyraźniej świadczył, że znów zaczyna się najgorszy okres. Cały czas miała nad sobą jako-taką kontrolę ale nawet najbardziej błahy powód mógłby spowodować wybuch. Kolejny dobry powód opuszczenia biblioteki. Na korytarzach było pusto, wszyscy zostali wzięci do pracy przy tworze Mimy. Jej samej nigdzie nie można było znaleźć. Zaletą snucia się po Rezydencji było to, że dawało czas na odetchnięcie i uspokojenie się, choć Cirno troskliwie dbała o to, żeby tak łatwo nie było. Kilka razy dziewczyna zatrzymywała się i robiła parę głębszych wdechów. Miało to pomóc w opanowaniu się, a przynajmniej wierzyła że pomoże. W końcu dostrzegła coś w jednym z przejść. Niezbyt zachęcało do pójścia dalej. Problem był taki, że Mima przydałaby się jak najszybciej. Tyle że Fuu już oczami wyobraźni widziała wykład na temat wchodzenia do miejsc, które wyglądają podejrzanie. Na razie więc skupiła się na tym, żeby wyczuć za pomocą reiatsu co może kryć się na końcu korytarza. Jeśli uznała to za nic wybitnie groźnego- poszła dalej, zachowując jednak środki ostrożności w postaci miecza w ręce.W innym wypadku wolała powoli wrócić do biblioteki, zapamiętując gdzie trafiła na dziwaczne znalezisko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Pon 25 Cze 2012 - 21:03

-Psujesz zabawę...-Prychnęła Cirno... ale przynajmniej miała spokój z tamtymi krzykami, więc i głowa powoli przestawała ją boleć. Ciekawy fakt - rozdrażnienie również mijało. Co prawda słyszała, że pusty jakoś się odgrażał, ale to by było na tyle. Na razie wszystko było pod kontrolą.
Wracając jednak do spraw nieco bardziej przyziemnych. Skupiając się na wyczuciu co tam może być zaobserwowała parę rzeczy. Po pierwsze, energia była mocno rozproszona, acz ciągle w ruchu. Po drugie, wyczuła parę znajomych źródeł, acz tak się przeplatały, że ciężko było je rozróżnić. No, może poza jednym. Na pewno była tam Mima.
Tak sobie stała i stała, że ledwo co dostrzegła, że czerwony punkt się do niej zbliżał, a wraz z nim uwidaczniała się sylwetka jej nowej nauczycielki. I tak jak wcześniej, wraz ze wzrostem jasności oko przestawało się świecić w dość groźny i niepokojący sposób.
-Im dłużej tutaj jestem tym coraz bardziej mam mieszane uczucia. Sieć zależności i intryg jest tak gęsta, że niedługo i ja zacznę się w tym wszystkim gubić. Ale może niedługo będziemy miały dodatkowe wsparcie. Czy kompetentne, wątpię, ale... nie marudzę. Jak wygląda sytuacja?-Jej nastrój można było ocenić na dość spokojny. Faza nadmiernej aktywności jak na razie u niej minęła.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sro 27 Cze 2012 - 7:13

Całe szczęście niezidentyfikowane zjawisko okazało się być Mimą. Jednak dziewczyna wolała, żeby następnym razem duch jawił się w sposób bardziej oczywisty i nie trzeba było zastanawiać się, czy ten czerwony punkcik nie urwie jej głowy. Wzięła się teraz za pisanie odpowiedzi.
"Sakuya mówi, że już skończyła. Czekają w bibliotece."
Chciała oddać wiadomość, ale coś sobie jeszcze przypomniała i cofnęła rękę.
"Czy to możliwe, żeby nastrój Pustego wewnątrz udzielał się również mnie? I czy mam się tym niepokoić? Przed chwilą Cirno trochę się z nim drażniła i im bardziej on był zdenerwowany, tym ja również miałam ochotę coś lub kogoś uderzyć."
Gdy uzyskała odpowiedzi wróciła z Mimą do biblioteki, tudzież do innego miejsce, które duch zarządził.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Sro 27 Cze 2012 - 13:12

Już zjawa wyciągnęła dłoń po karteczkę, gdy została cofnięta by Fuu mogła dopisać jeszcze swoje pytanie. Jaka reakcja? Westchnęła i czekała, co miała począć... ważne, że się w końcu jej doczekała.
-Wątpię. Zanpaktou jest osobowością żyjąca w środku Shinigami. Podobnie jest z Hollowem. O ile jego moc może mieć duży wpływ na Ciebie, to jego chwilowy nastrój... raczej nie. A teraz ja zadam Tobie pytanie. Kiedy miałaś czas by wejść w stan Jinzen by się dowiedzieć co się dzieje? Przeważnie zajmuje to chwile, a czasu to my mamy mało...-Zapytała patrząc karcąco na Fuu. W międzyczasie gdy ta produkowała się nad odpowiedzią obydwie skierowały się w stronę biblioteki. Gdy tam dotarły wszystko najwidoczniej było gotowe. Obecne były tylko trzy osoby - Patchouli, Sakuya, I Koakuma.
-Wszystko gotowe jak widzę. Zgodnie z moimi zaleceniami... zapewne zdążyłaś się już zorientować, dziewczynko, jak należy to obsługiwać? Wolałabym ograniczyć misję poszukiwawczą do absolutnego minimum-Patchouli kiwnęła głową, za co w nagrodę została popędzona przez Mimę niecierpliwym ruchem ręki. W międzyczasie podeszła do nich Koakuma.
-M-muszę zostać tutaj by p-p-pilnować rezydencji. P-proszę uważajcie n-na p-p-p-panienkę...-Dalej była przerażona prezencją Mimy. Ta nic nie mówiła... ba, nawet nie zwróciła uwagi na to, co powiedziała. Przyglądała się temu, co się działo. Parę iskier energii pojawiało się pomiędzy prętami... aż zmieniły one kompletnie swoje położeni. Ułożyły się w coś na kształt półokrągłej bramy, w środku której była bliżej niezidentyfikowana półprzezroczysta fioletowa maź.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Czw 28 Cze 2012 - 7:42

Poczuła się urażona wytknięciem tego, że nie sprawdzała fizycznie co się dzieje wewnątrz jej duszy. Czasu jest mało, z tym Fuu się zgadzała. Ale ostatnio musiała przede wszystkim biegać z miejsca na miejsce a nie przysiąść i spotkać się z Cirno bardziej bezpośrednio. Poza tym trochę obawiała się, co może się stać gdyby spotkała tam też hollowa. Wcale nie podobała się jej wizja niemożności powrotu do fizycznego świata. Ale jakoś nie mogła sklecić słów, żeby odpowiedzieć na zarzut Mimy więc odpuściła i szła za nią do biblioteki.
Gdy wróciły dziewczyna przez chwilę wpatrywała się w twór. Najbardziej przypominał jej to przejście podobne do tych używanych przez shinigami. Tylko nie przypominała sobie żeby kiedykolwiek widziała w nim fioletowy, lewitujący szlam. Nie wiedziała, czy jest jeszcze czas na to żeby skorzystać z wcześniejszej rady Mimy i odwiedzić Cirno osobiście dlatego wcześniej pisemnie zapytała o to ducha. Jeśli nie- cóż, czekała na jakieś objaśnienia co dalej z bramą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rezydencja Szkarłatnego Diabła   Today at 16:14

Powrót do góry Go down

Rezydencja Szkarłatnego Diabła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next