IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Mieszkanie Koizumi'ego Haruo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Koizumi Haruo

Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Pią 26 Lut 2010 - 18:48

Koizumi przybywając do Seireitei nie miał najlepszych perspektyw mieszkaniowych ponieważ nie miał pieniędzy. Na szczęście znalazł dom w którym starsza pani oferowała pokój za pomoc w pracach domowych.

Zewnętrzny wygląd domu:

Dom znajduje się w małym parku, otoczony jest drzewami a z tyłu jest stew. Dom ma kamienne fundamenty i schody. Dom jest zbudowany z drewna i ma dwa piętra, na każdym jest balkon a na parterze zbudowana jest weranda z dwoma ławeczkami na niej. Piętra wyglądają na niedawno dobudowane bo jeszcze nie zostały pomalowane. Dach jest w klasycznym japońskim stylu, pokryty brązową dachówką. Do domu wchodzi sie przesuwanymi drzwiami, na każdym piętrze znajdują się okna przesłonięte bambusowymi roletami.

Wewnętrzny wygląd domu:

Wchodząc do środka od razu znajdujemy się w dużym salonie połączonym z kuchnią. W salonie jest stół wraz z krzesłami i mały stolik do kawy z poduszkami wokół. Na podłodze znajduje się bambusowa mata. Na ścianach znajdują się rodzinne portrety i pejzaże a z sufitu zwisają papierowe lampiony. Z lewej strony salonu jest wąski podłużny stół na którym znajduje się kolekcja bonsai. Po prawej stronie ulokowana jest kuchnia która odgrodzona jest od salonu kontuarem sięgającym do pasa. Na tyłach salonu zasłonięte kotarą znajdują się schody na pierwsze piętro. Na tym piętrze znajduje się holl po którego prawej stronie jest sypialnia właścicielki a po lewej jakieś biuro i wspólna łazienka. Na końcu korytarza jest klapa w suficie i kij oparty o ścianę. Kij służy do otworzenia klapy a żeby dostać się do środka trzeba się podciągnąć na rękach. Pokój w którym mieszka Koizumi jest w miarę duży, utrzymany jest w dość surowym stylu. Gołe deski które nie dość, że nie zostały pomalowane to nawet nikt dobrze ich nie oheblował. W specjalnej wnęce w ścianie która jest zakryta firanką znajduje cienki materac który po wyjęciu służy za łóżko. W rogu została umieszczona także szafa na ubrania i biurko w razie jak Haruo chciałby przy czymś popracować albo coś poczytać. Na biurku stoi świecznik, karafka z atramentem i pędzel do kaligrafii. Właścicielka dała też Koizumiemu jakieś tradycyjne japońskie skrzypce żeby rozwijał swoje talenty, ale jego nowy właściciel znalazł lepsze zastosowanie dla nich. Po zdjęciu wieczka otrzymał piękne naczynie z rączką które służyło mu do picia sake. Gdy kończy swoją małą ceremonię zawiesza swoje naczynie na ścianie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 27 Lut 2010 - 12:12

Nadszedł kolejny poranek, kolejny dzień w akademii shinigami. Do zajęć pozostało jeszcze kilka godzin, więc idealna ilość czasu, by się przygotować. Zgodnie z tym co pamiętałeś na dzisiaj miałeś zaplanowane zajęcie teoretyczne, potem 2 godziny hakudy, a na końcu godzina kidou, cóż plan wydawał się dość ciekawy, szczególnie, że podobno przybył nowy nauczyciel walki wręcz i miał przejąć waszą klasę w ramach sprawdzianu umiejętności nauczycielskich.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 27 Lut 2010 - 19:14

Koizumi z łóżka wstał z wielką niechęcią, ale wiedział, że pierwszy dzień zajęć jest bardzo ważny. Postanowił dobrze przygotować się do swojego pierwszego dnia nauki, żeby wywrzeć dobre wrażenie na prowadzących. Zszedł na dół, wziął drewnianą misę i poszedł po wodę. Wniósł ją po schodach na pierwsze piętro do łazienki, trochę się zmachał. Myślał, że będzie to dla niego łatwe, ale okazało się, że się mylił. Zaklął cicho pod nosem i zanotował sobie w pamięci, że musi się przyłożyć do treningu żeby nie wyrzucili go z akademii. Nie lubił pracy, ale lepsze to niż zginięcie z rąk zabójców którzy go poszukiwali. Gdy się skończył myć wrócił do swojego pokoju i ubrał czysty mundur akademii który dopiero wczoraj odebrał. Zszedł na dół i zabrał się do przygotowywania śniadania, rozpalił ogień który ogrzewał metalową płytę. Na płycie położył patelnię i wbił do niej 5 jajek. Gdy jajka się smażyły wyjął i pokroił chleb. Ułożył go na talerzu i zabrał się za robienie sałatki: posiekał sałatę i paprykę, dodał kukurydzę i zalał olejem. Nałożył do jednej miski jajecznicę a do drugiej sałatę i chciał wołać właścicielkę mieszkania na obiad, ale jak tylko się odwrócił to zobaczył, że siedzi przy stole. Był troczę zdziwiony tym jak cicho tam się zjawiła, trochę onieśmielony wyjęknął:

-Dzień dobry Pani

Ona uśmiechnęła się lekko i mu odpowiedziała, zjedli śniadanie w ciszy. Po wszystkim Koizumi pozbierał naczynia i je umył, a gdy skończył zapytał się:

-Pani dziś mój pierwszy dzień w akademii, jak wyglądam?

Znowu się uśmiechnęła ale teraz dało się też usłyszeć cichy śmiech wydobywający się z jej ust. Przekrzywiła głowę w prawą stronę, przymrużyła oczy i chwilę na niego patrzyła. Po chwili wyprostowała głowę, pokręciła nią i powiedziała:

- Proszę nie mów do mnie pani, jestem Noriko. A co do twojego wyglądu to wyglądasz schludnie, ale proszę zrób coś ze swoimi włosami.

-Lubię mieć takie włosy no i nie mam teraz czasu żeby umyć głowę i je uczesać. Idę wziąć swoje rzeczy i idę do akademii.

- Dobrze, tylko się nie spóźnij. A i pamiętaj, jak wrócisz będzie mi potrzebna Twoja pomoc

Koizumi nie był zadowolony tym co usłyszał, ale wiedział, że nie znajdzie drugiego tak dobrego domu w krótkim czasie. Postanowił, że jeszcze trochę się pomęczy a jak znajdzie coś ciekawego to się przeprowadzi. Poszedł po przybory do pisania i wyszedł do akademii. Chciał jak najszybciej poznać nowych kolegów i nauczyć się czegoś nowego od nauczycieli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Pon 1 Mar 2010 - 17:19

Zanim wyszedłeś Noriko wypowiedziała jeszcze jedną kwestię.
- Czy przypadkiem Twój pierwszy dzień akademii nie był tydzień temu? Chyba musiałeś ostro oberwać, żeby nie pamiętać całego tygodnia. - Powiedziała rozbawiona. Ty zaś będąc koło wyjścia odwróciłeś się, lecz o reakcji nie było już mowy. Otóż w Twoją stronę poleciało kilka kamieni, które dość szybko dotarły do celu, boleśnie obijając Ci lewe ramię i prawe udo. Cóż zawsze mogło być gorzej... Tak więc nieco zaskoczony i obolały ruszyłeś dołączyć do klasy.

[Yhm, a więc nie poto jestem MG, abyś zupełnie ignorował moje posty to primo, a secundo, jakbyś jeszcze nie zauważył, Ty opisujesz jedynie to co TWOJA postać robi i czuje, mam nadzieję, że się rozumiemy.]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Pon 1 Mar 2010 - 17:48

[Rzeczywiście pisze kolejny dzień, nie zauważyłem tego. A co do drugiej kwestii to nie wiedziałem. Przepraszam, poprawię się.]

Koizumi nie widział skąd nadleciały te kamienie ani kto postawowił mu to zrobić. Trochę zdezorientowany podniósł z ziemi przybory do pisania które trzymał w lewej ręce podczas ataku. Pokręcił ze zniechęceniem głową przewidując, że może być to ciężki dzień. Ale szybko sobie przypomniał o nowym nauczycielu i pomyślał, że jednak może nie będzie tak źle. Chociaż noga i ramię dalej go bolały z uśmiechem na twarzy ruszył do akademi zapominając o bolesnym wypadku z poranka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Wto 2 Mar 2010 - 19:15

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 18 Kwi 2010 - 7:02

[Pozwoliłem sobie w tym wypadku zmienić temat w którym piszę, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.]

Koizumi wszedł na teren posiadłości zatrzaskując za soba furtkę. Było tu tak cicho i spokojnie, szumiały tylko drzewa smagane lekkimi podmuchami wiatru. Koizumi chciał położyć się na trawie w pobliżu stawu i powąchać kwitnącą brzoskwinię, ale wiedział, że pani Noriko przygotowała dla niego jakieś pracę. Był jej wdzięczny za wikt i opierunek więc postanowił wykonać jej polecenia bez narzekania. Teraz wystarczyło ją znaleźć i dowiedzieć się co chce żeby zrobił. Gdy koizumi podszedł bliżej wejścia zobaczył, że na werandzie któś jest. Okazało się, żę to pani Noriko siedzi na ławeczce przykryta kocem i czyta książkę.

-Dzień dobry pani.

Powiedział Koizumi stojąc na baczność i czekał na to co każe mu dzisiaj zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 18 Kwi 2010 - 10:40

[Nie nie mam nic przeciwko, tylko kolejny raz wracam uwagę, ogranicz dysponowanie NPC, o ile z tym sake mogło być, bo to dość normalne zachowanie, o tyle wtrącenie co robi Noriko już trochę nie pasuje. Mam nadzieję, że się to będzie powtarzać sporadycznie, a najlepiej w ogóle ]

- Dzień dobry, widzę, że już skończyłeś zajęcia. To dobrze, teraz idź, musisz coś zjeść, w kuchni stoi Twoja porcja ramenu. Gdy już odpoczniesz chwilę chciałabym, żebyś zajął się roślinami w ogródku, trzeba je wypielić i podlać. Jak to skończysz to będziesz miał dzisiaj wolne. A i wieczorem przyjedzie mój kuzyn, który własnie dostał się do akademii, mam nadzieje, że będziesz się należycie zachowywać. - Powiedziała Noriko nie odrywając oczu od książki, widać była bardzo ciekawa. Głos był pełen łagodności i spokoju, lecz już raz doświadczyłeś jak zmienna jest ta kobieta, dlatego wolałeś nie zostawać w jej pobliżu zbyt długo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 18 Kwi 2010 - 16:02

Koizumi skłonił się nisko i odszedł. Dopiero teraz uświadomił sobie jak bardzo jest głodny, przecież cały dzień ciężko ćwiczył w akademii i nic nie jadł. Był wdzięczny Pani Norioko, że zrobiła mu późny obiad i nie kazała mu obrazu pracować. Wszedł do domu i szybko zjadł ramen gdyż nie chciał być niewdzięcznikiem i postanowił zabrać się za pracę. Ogrodnictwo nie było jego pasją, ale co trudnego mogło być w pielęgnowaniu kwiatów. Gdy doszedł do ogródka zobaczył rządki kwiatów i warzyw. Koizumi zabrał się za wyrywanie chwastów, ale ziemia była sucha, więc wyrywał tylko łodygi i liście a korzenie zostawały w ziemi. Postanowił najpierw podlać wszystko żeby zwilżyć ziemię i ułatwić sobie pielenie. Poszedł po konewkę (są w ss konewki?) która stała za domem i napełnił ją wodą ze stawu. Kilka razy wykonał kurs od stawu do ogródka żeby wszystko podlać. Po podlewaniu wziął się za chwasty, teraz wychodziły bez problemu, ale jego wiedza botaniczna była słaba, więc wyrywał wszystko co było małe i zielone. Gdy skończył zebrał wszystkie chwasty i wrzucił do specjalnego pojemnika gdzie gniły i później służyły do użyźniania gleby. Gdy wracał do domu spostrzegł, że nie rozebrał się z munduru akademii i teraz jest cały w błocie. Koizumi był na siebie wściekły, myślał, że w końcu sobie odpocznie a to sam sobie znalazł kolejną pracę. Poszedł do swojego pokoju, przebrał się, wziął mydło z łazienki i wyszedł z brudną szatą na podwórze. Następnie wziął kilka klocków drewna i rozpalił ogień pod metalową płyta podtrzymywana za pomocą kamieni. Wziął metalową miskę, napełnił ja wodą i postawił ją na płycie. Gdy metalowa płyta sie nagrzała zgasił ogień i czekał aż od płyty zagrzeje się woda. Gdy woda była wystarczająco ciepła zdjął miskę z płyty i wkruszył do niej trochę mydła. Koizumi wziął swój mundur z akademii i zaczął go prać, gdy po kilku minutach skończył powiesił szatę na sznurku na pranie a wodę wylał do kanalizacji. Wreszcie mógł odpocząć, więc szybko pobiegł do swojego pokoju i rzucił się na łóżko od razu zasypiając.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 24 Kwi 2010 - 14:11

Przyjemne łóżko, miękkie i ciepłe. Szybko spowodowało Twój upadek w ciemność, tylko po to, aby zaraz umknąć. Usłyszałeś pukanie do drzwi pokoju, które wyrwało Cię z tych słodkich ciemności. Promienie słońca nie wpadały już do środka, więc mogłeś stwierdzić, że już zapadła noc. Zanim zdążyłeś cokolwiek zrobić pukanie rozległo się ponownie, tym razem nieco ostrzejsze. Zastanawiające było kto to mógł być i co chce od Ciebie o tej porze, szczególnie, że przerywa sen.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 24 Kwi 2010 - 16:36

Koizumi nerwowo poderwał się ze swojego materaca.
-Proszę chwilę zaczekać, juz otwieram.
Powiedział nie do końca wiedząc co się dzieje. Przecierając oczy i ziewając zwlókł się ze swojego łóżka. Zastanawiał się kto i z jakiego powodu budzi go w nocy po tak ciężkim dniu. Ubrał spodnie i koszule gdyż prawdopodobnie była to właścicielka domu. Gdy już był gotowy podszedł do drzwi i je otworzył.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 24 Kwi 2010 - 16:41

Rzeczywiście była to właścicielka.
- No chłopcze, czas na kolacje, nie możesz sobie pozwolić na niejedzenie, poza tym musisz pomóc nowo przybyłemu wnieść rzeczy, ale to po jedzeniu. Nazywa się on Hiro Hajima.
Po tych słowach odwróciła się i skierował się na dół, aby najwyraźniej zająć się swoimi sprawami.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 24 Kwi 2010 - 17:14

Kurcze, rzeczywiście ktoś miał do niej przyjechać. Ale mówiła o wieczorze a nie o środku nocy.
Pomyślał Koizumi i wyszedł z pokoju, żeby spełnić groźbę gospodyni. Po drodze na parter postanowił, że przywita się z jej kuzynem i najpierw mu pomorze wnieść bagaże. Zdecydował się tak zrobić, aby Hiro od razu mógł się rozpakować a nie czekać aż on skończy jeść. Miał też nadzieję, że nowy współlokator nie jest nazbyt zmęczony i po kolacji będą mogli chwilę ze sobą porozmawiać. Gdy wreszcie zszedł na dół spostrzegł kogoś przy frontowych drzwiach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 24 Kwi 2010 - 17:19

Był to młody chłopak, ubrany w mundur akademii shinigami, a więc kolejny shinigami wśród znajomych. Lecz od razu spostrzegłeś, że ma przy boku znapkatou, więc zapewne był w ostatniej klasie. Był dość postawny, lecz nie typ mięśniaka, wyglądał na wesołego kompana, kiedy Cię spostrzegł lekko się skłonił.
- Witaj, jestem Hiro Hajima. - powiedział, a jego głos był niski basowy i poniekąd nie pasował do postury.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 24 Kwi 2010 - 17:53

-Witaj, miło Cię wreszcie widzieć. Nazywam się Koizumi Haruo. Pomogę Ci zanieść Twoje rzeczy do pokoju.
Powiedział Koizumi i wziął jedną z jego walizek i zaniósł do pokoju który pani Norioko przeznaczyła dla swojego kuzyna. Hiro poszedł razem z nim też niosąc jedną walizkę.
Koizumi patrzył jak się zaczyna rozpakowywać, bardzo chciał z nim porozmawiać, dowiedzieć się coś o nim a może też coś o akademii i o nauce w niej.
-Dobrze, zostawię Cię teraz samego, żebyś w spokoju mógł wszystko sobie poukładać. Jak byś był głodny albo Ci się nudziło i chciałbyś ze mną porozmawiać to zapraszam do kuchni.
Koizumi zamknął za sobą drzwi i poszedł przygotować sobie kolację. Postanowił, że dzisiaj zje ryż. Do ryżu postanowił przygotować sos słodko-kwaśny. Obrał pomidory i pokroił w kostkę, posolił i zaczął gotować na wolnym ogniu. Po kilku minutach dorzucił do sosu pokrojoną paprykę, cebule i ananasa. Do smaku dodał trochę czosnku, chili, curry, słodkiej papryki i pieprzu. Gdy już wszystko połączył i zostawił, żeby trochę się pogotował. Teraz wstawił wodę na ryż, gdy woda zaczęła się gotować wrzucił ryż, zdjął sos znad płomienia i zagotował wodę na herbatę. Chwilę odczekał, zdjął czajnik i zaparzył sobie herbatę, następnie odcedził ryż i nałożył sobie połowę na talerz i polał go sosem. Zasiadł do stołu dzierżąc w rękach pałeczki i zastanowił się czy Hiro będzie miał siły i chęci żeby przyjść do niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 13:44

Cóż, nie byłeś najlepszym kucharzem dlatego posiłek był na poziomie przeciętnym. Niemniej zawsze była to dobra kolacja i pomagała odzyskać siły. Kiedy byłeś w połowie posiłku usłyszałeś ruch i okazało się, że w pobliżu stoi nowi współlokator.
- Kolacja! Świetnie, umieram z głodu. Tak poza tym wiem, że jesteś z akademii, 1 rocznik co nie? - powiedział, zaś jego twarz promieniowała radością, pewnie ze wzgląd na głód. Sam nałożył sobie całą resztę i zaczął szybko pochłaniać. Skończył dokładnie w tym samym momencie co Ty. Potem zapadła chwila przerwy, która została przerwana kolejnym pytaniem.
- Jak Ci się podoba szkolenie?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 14:13

Do tej pory nie nawiązał z nikim bliższych kontaktów, więc Koizumi ucieszył się, że wreszcie ma z kim porozmawiać.
-Na razie jest strasznie ciężko. Mam nikłe przygotowanie fizyczne więc walka wręcz i kendo idzie mi mizernie, w kidou też nie jestem ekspertem a na teorii kompletnie nie mogę się skupić. Na razie poszukuje czegoś co polubię i będę mógł trenować to z radością a nie z przymusu.
Przerwał na chwilę swoją wypowiedź, dopił ostatni łyk herbaty i zaczął kontynuować monolog.
-Bardziej mnie interesuje jakie są Twoje wrażenia z nauki w akademii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 14:20

- Cóż, ja od początku wiedziałem, że będę chciał łączyć kidou i hakudę, teoria jest do bani, wszak 2 oddział nie potrzebuje jej za wiele. Niemniej jeśli chcesz być w czymś dobry musisz w to włożyć sporo pracy, jak będziesz chciał, będę mógł Ci w czymś pomóc, jednakże musisz to znaleźć. Nie martw się masz na wszystko czas. A co do nauki w akademii po 1 roku przyzwyczaisz się potem będzie już tylko gorzej. - Po ostatnim zdaniu Hiro roześmiał się głośno, widać z jego perspektywy było to śmieszne, widać również było, że jest ambitny skoro chce się dostać do II oddziału. Wizja pomocy jak już znajdziesz w czym jesteś dobry wydawała się kusząca.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 14:49

Koizumi wiedział, że pomoc doświadczonej osoby jest niedoceniona, ale chciał się też dowiedzieć jeszcze kilka rzeczy więc kontynuował rozmowę.
-Tak się zastanawiam czy masz już swojego zanpaktou i czy możesz mi powiedzieć jak się go zdobywa?
Bardzo interesowało go broń shinigami i sposób jej zdobycia. Koizumi od kilku dni zastanawiał się nad tym co chciałby trenować. Doszedł do wniosku, że chciałby jak najlepiej opanować swoje zanpaktou i jako dodatek nauczyć się jak najlepiej Kidou żeby efektowniej walczyć z przeciwnikami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 17:18

- Tak mam i przyznają Ci go na ostatni rok. Nic specjalnego. Jeśli dotrwasz też będziesz miał swojego. - odparł chłopak beznamiętnie, jednocześnie ciągnąć łyk herbaty. Na dobrą sprawę nie zauważyłeś kiedy ją zrobił, ale to może tylko przez rozkojarzenie i zmęczenie, bo nie można było zaprzeczyć, że zmęczony jesteś, wszak kidou jest dość wymagającym zajęciem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 17:38

Koizumi chciał jeszcze trochę porozmawiać ale obraz zaczął mu się rozmywać i koncentracja też mu spadła.
-Przepraszam Cie bardzo ale jestem bardzo zmęczony, miałem dzisiaj ciężki dzień. Dziękuję, że poświęciłeś mi trochę czasu, dokończymy naszą rozmowę kiedy indziej. A i jak będziesz miał ochotę to możemy jutro iść razem do akademii.
Koizumi jeszcze ziewnął i zaczął zbierać naczynia i sztućce żeby je umyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 18:04

- Jasne. - odparł szybko. - I zostaw te naczynia ja pozmywam.
Tak więc zgodnie z prośbą zostawiłeś naczynia i poszedłeś spać. Gdy tylko padłeś na łóżko poczułeś jak ogarnia Cię słodka ciemność, która pozawala wypocząć.

Obudziły Cię promienie słońca i zapach. Zapach śniadania, co niechybnie znaczyło, że pora wstawać, chodź łóżko wzywało do leżenia i leżenia bez końca. Czułeś się już znacznie lepiej, Twój organizm wypoczął, jednakże siniaki pozostały i nadal trochę bolały. Po chwili usłyszałeś także, że ktoś już schodzi po schodach, widać Hiro już się zebrał.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 25 Kwi 2010 - 18:12

Widząc, że wstał ostatni Kioizumi szybko wstał z lóżka i poszedł do łazienki umyć swoje ciało i zęby. Następnie wrócił do pokoju i się ubrał w zwyczajne ubranie gdyż bał się, że przy śniadaniu ubrudzi mundur, a dopiero wczoraj go prał. Jasne promienie słońca i świeże powietrze nastawiły go optymistycznie do nadchodzącego dnia. Pełen zapału i chęci do nauki zbiegł schodami na parter. Gdy tylko wbiegł do kuchni z uśmiechem na twarzy powiedział.
-Dzień dobry
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sro 28 Kwi 2010 - 19:05

- W końcu wstałeś, a już miałam po Ciebie wysyłać Hiro. - odezwała się z przekąsem właścicielka. Hiro był już względnie ubrany, niemniej na pewno po śniadaniu będzie się musiał wrócić do pokoju. Skłonił ku Tobie głowę i uśmiechnął się, po czym wrócił do pica herbaty i spożywania śniadania, które leżało na stole i zachęcało swym zapachem i wyglądem by je pochłonąć. Kolejnym istotnym aspektem było to, że atmosfera była nieco odmienna niż zawsze, lecz nie mogłeś powiedzieć dlaczego.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sro 28 Kwi 2010 - 19:26

Śniadanie wyglądało i pachniało apetycznie, więc Koizumi zabrał się za jedzenie. Po chwili spostrzegł też lekkie podenerwowanie pani Norioko. Spoglądała ukradkiem na Hiro i na Koizumiego. Wyglądała jakby chciała powiedzieć coś ważnego, ale nie wie jak to zrobić. Chłopak wyczuł, że coś unosi się w powietrzu. Znając charakter pani Norioko, który był sinusoidalny nie wiedział czy czekać na dobry czy zły obrót spraw. Jedno wiedział zjeść w spokoju, nie wdawać się w dyskusje, pochwalić śniadanie i czekać na rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 1 Maj 2010 - 15:16

Po chwili usłyszałeś pukanie, a wystraszona Norioko wyrzuciła patelnię do góry, która wylądowała na twoje głowie. Na szczęście nie była rozgrzana,a ni nawet ciepła, przez co skończyło się na guzie i bólu głowy. Hiro spojrzał na tę sytuację z rozbawieniem, a właścicielka pobiegła otworzyć drzwi. Po chwili usłyszeliście zamieszanie w korytarzu.
- Oj chyba, wygląda na to, że będziemy mieli jeszcze współlokatorkę. Znam to reiatsu. - powiedział uśmiechnięty. Faktem było, że nawet ty czułeś to dziwne reiatsu. Po chwili dokończyłeś śniadanie, wtedy zaś usłyszeliście jak gospodyni Was woła.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Sob 1 Maj 2010 - 17:58

Koizumi nie wierzył własnym uszom, kolejna osoba do mieszkania w tym domu. Jeszcze do niedawna była to cicha i spokojna rezydencja na uboczu, a teraz ożywała na nowo przyjmując coraz to nowych gości. Koizumi był zadowolony z tej odmiany, w końcu będzie miał z kim porozmawiać a nie tylko słuchać poleceń i zrzędzenia pani Norioko. Widząc, że Hiro podnosi się ze swojego miejsca, Haruo też wstał i krzyknął:
-Tak jest, już idziemy.
I ruszył wraz z kompanem w stronę głównego holu. Po chwili zorientował się, że Hiro mu się przygląda i uśmiecha się pod nosem. Przez chwilę myślał co takiego zabawnego jest w jego wyglądzie, aż nagle olśniło go, że nie umył głowy po wypadku z patelnią i teraz ma we włosach resztki jedzenia. Ale na poprawę swojego wyglądu było już za późno gdyż właśnie doszli do frontowych drzwi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 2 Maj 2010 - 11:28

Stanąłeś jak wryty. Przy wejściu stała bogini piękności! Idealne kształty ciała, piękne, proste, czarne i zadbane włosy sięgały do pasa. Zielonkawe oczy błyskały inteligencją i stanowczością, półpełne usta o perfekcyjnej barwie kontrastowały z delikatną, jasną karnacją. Do tego wszystkiego wpasowywał się zgrabny, prosty nosek. Całość twarzy była lekko podłużna, lecz wszystko to sprawiało, iż ta istota mogła walczyć o 1 miejsce z Wenus. Kiedy na Was spojrzała jej twarz się zachmurzyła, a w oczach zapłonął wojowniczy płomień.
- To Ty! Jak śmiesz to być! - Wysyczała przez zęby i mimo pięknego głosu, niósł on taka dawkę emocji, że włosy na karku stanęły Ci dęba. Po chwili nie wiedziałeś co się dzieje, gdyż kobieta wyciągnęła przed siebie rękę i powiedziała szybko shou, niestety miałeś dziś pecha, gdyż po raz kolejny oberwałeś. Siła zaklęcia wyrzuciła Cię do tyłu i zagwarantowała ciężkie lądowanie. [-10 PŻ]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koizumi Haruo

Karta Postaci
Punkty Życia:
75/80  (75/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 2 Maj 2010 - 11:39

Koizumi otrząsnął się i wstał z podłogi z grymasem bólu na twarzy. Chwycił się za poobijane plecy i zaczął masować najbardziej bolące miejsce. Jeszcze raz popatrzył na dziewczynę, przecież nigdy wcześniej jej nie widział, a taką kobietę na pewno by zapamiętał. Nie wiedział skąd go może znać, obawiał się, że mogła go widzieć z jego gangiem. Ale po chwili się uspokoił i pomyślał, że pewnie go z kimś pomyliła. Zobaczył, że pani Norioko i Hiro są oszołomieni i z wyczekiwaniem spoglądają na niego.
-Przepraszam, ale zaszła jakaś pomyłka. Nigdy wcześniej Cię nie widziałem, chyba mnie z kimś pomyliłaś.
Powiedział w stronę dziewczyny i czekał na jej reakcje na te słowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Nie 2 Maj 2010 - 11:56

- Ona nie mowiła o Tobie, tylko o mnie. - Powiedział Hiro. - Dawno się nie widzieliśmy Yoki. - powiedział z uśmiechem do dziewczyny.
- Jak śmiesz! Zaraz Cię zniszczę! - wysyczała kobieta. Właścicielka jednak w tym czasie zorientowała się co się dzieje i zareagowała.
- Żadnych bójek! jak macie coś ze sobą do załatwienia to nie w domu, zniszczycie mi wnętrze. - powiedziała ostro.
- Tak jest, ciociu. - odparł rozbawiony Hiro, zaś dziewczyna wyglądała jakby miała dokonać linczu przy najbliższej okazji.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Koizumi'ego Haruo   Today at 13:45

Powrót do góry Go down

Mieszkanie Koizumi'ego Haruo
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next