IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Pokój Hiro Takemitsu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorWiadomość
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pokój Hiro Takemitsu   Pon 7 Lis 2016 - 12:32

Dziewczyna wyglądała na raczej zdezorientowaną, co w cale nie było dziwne. Zapewne ktoś mieszkający tak daleko od Seireitei niezbyt często słyszał o akademii shinigami, nikt zaś z chłopów nie mógł nawet marzyć o zobaczeniu tego co znajduje się za murami. No przynajmniej o ile nie został znaleziony przez selekcjonerów i uznany za nadającego się do roli boga śmierci. Enko prawdopodobnie nigdy nawet nie myślała, że będzie mogła przejść przez biały mur.
- Ja... nie, nie wiem. nie? Ummm... chcecie iść do akademii shinigami? Ja... ja nie mogę przecież...
Enko spojrzała pod swoje nogi, później zaś rozejrzała się dokoła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Mistrz Gry : Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pokój Hiro Takemitsu   Czw 10 Lis 2016 - 17:11

"O co jej chodzi??" To była pierwsza myśl jaka nasunęła się młodemu shinigami. Dopiero po chwili zaczęło do niego docierać iż, są tak daleko od niej, że dla ludzi tutejszych są niczym legenda. Hiro chwile się zastanawiał. Nie wiedział czy powinni w ogole próbować dostać się do akademii. Droga jest daleka i pełna niebezpieczeństw, a ani on, ani Toshirou nie są w stanie zadbać o bezpieczeństwo.
-Wiesz to nie tak, że chcemy cię zabrać do akademii, żebyś została uczennicą. Nie mamy niestety takich możliwości, pewny jednak jestem, że tam nam pomogą. Po pierwsze zajmą się naszymi ranami, po drugie ktoś musi poinformować ich o tym co tutaj zaszło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pokój Hiro Takemitsu   Sob 12 Lis 2016 - 11:12

- No tak, ale ja... no nie przejdę nawet przez mur no nie?
Dziewczyna ewidentnie uznawała granicę Seireitei za coś, co jest dla zwykłych duch granicą poznawalnego świata. Końcem dysku, z którego może spadało w próżnię kosmosu. Murem, który istniał nie tylko przed jej oczyma ale również wewnątrz jej głowy. Cóż jednak było w tym dziwnego? Przecież nawet Hiro pamiętać mógł czas, kiedy miasto białych ścian było jedynie odległym widokiem. Widokiem, który wzbudzał falę fantazji, zupełnie jak bajki. Kiedy to wydawało się, że bogowie śmierci to wyłącznie potężni obrońcy dobra poświęcający się walce z niszczycielskimi demonami.
Zapewne podobne wątpliwości trawiły teraz umęczony umysł biednej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pokój Hiro Takemitsu   Sob 12 Lis 2016 - 11:55

Po wypowiedzi dziewczyny na twarzy Hiro mimowolnie pojawił się uśmiech. Sam pamiętał czasy kiedy też uwarzał, że nigdy nie dowie się co jest za murami. A teraz porusza się tam bez żadnych problemów. Co więcej, żadna z legend o tym co tam się znajduje nie była prawdziwa. W końcu akademia jest zwykłym dojo. Co prawda jego rozmiary są o wiele większe, ale zasada działania jest taka sama. Po chwili zastanowienia zaczął mówić.
-Więc tak po pierwsze przejdziesz przez mur, jak każda dusza na tym świecie. Co więcej po jego przekroczeniu nic się wielkiego nie stanie. Jedyne co się zmieni to krajobraz. Będzie tam zdecydowanie mniej zieleni niż tutaj. Nie musisz się martwić, sam też pochodzę z dalszych okręgów rukongai i jak widaćpo przejściu przez brame żyje... Naprawdę nie musisz się bać, większość rzeczy jakie mówią o tamtym miejscu jest nieprawdziwa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pokój Hiro Takemitsu   Sob 26 Lis 2016 - 8:41

- Ale... ale część to przecież prawda tak? Znaczy się, ponoć zwykłe dusze za przejście się zabija bo tam jest miejsce tylko dla wybranych i...
Głos dziewczyny nieco się załamał, później jednak rozejrzała się po okolicy. Jej spojrzenie padło na widok wprost z koszmaru w jaki zmienił się jej dom. Dom nie tylko jako budynek, ale również jedyne osiedle jakie było jej znane. Wszakże cała wioska zmieniła się nie do poznania w ciągu jednej nocy. Dziewczyna otrząsnęła się po chwili kręcąc głową tak, jakby niemal fizycznie chciała się czegoś z niej pozbyć. Niewykończone ostrze nożyka, które trzymała w dłoni niemal bez przerwy od wczorajszego wieczoru wylądowało za paskiem spinającym jej kimono.
- To... chodźmy, brama, chyba będzie tam.
Dłoń dziewczyny wskazała przez ruiny w stronę odmienną od tej, w którą parę kroków zdołał przejść Toshirou. Ten zaś widząc to westchnął i począł naprawiać swój błąd podpierając się podczas marszu ukrytym w pochwie mieczem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pokój Hiro Takemitsu   Pon 28 Lis 2016 - 22:12

-Miejsce dla wybranych...- na twarzy chłopaka pojawiło się rozbawienie.- Tego dawno nie słyszałem. A powiedz mi kto twoim zdaniem decyduje o tym by być godnym przejścia za bramę? Nie martw się nie jedna osoba z tak dalekich okręgów już przeszła tą bramę i pewnie jeszcze wiele przejdzie.
Hiro ruszył za dziewczyną, zastanawiał się czy idą w dobrą stronę. W końcu po całej tej masakrze, trudno było mu się rozeznać w okolicy. Całe otoczenie w końcu uległo zmianie, a raczej zostało zniszczone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pokój Hiro Takemitsu   Today at 16:14

Powrót do góry Go down

Pokój Hiro Takemitsu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23