IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Shima Izuro [Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Shima Izuro [Shinigami]   Nie 7 Mar 2010 - 6:42

Wygląd: Spore rozbieżności z obrazkiem, obrazek jest brzydką modyfikacją, wyglądu shiby, nie ujdzie zmień obrazek lub wygląd.

Charakter: Trochę dziwny, z jedenej strony się nie poddaje i dąży do celu; z drugiej jest no leniuchem, wątpię, żebyś dał radę go odgrywać, zmień.

Historia: 1. Kpina i naciągane momenty
2. Niby skąd ten facet. I by nie przeniósł go do SS tylko najpierw załatwił pustych, ew. najpierw by go odesłał do Seiretei przy pomocy pieczątki na końcu zana ,chyba ,że to nie jest Shinigami.
3. Nagle się obudził i widział Hollow, którzy zjadali jego rodziców, wcześniej mówiłeś coś o tym, że masz siłę duchową, widzisz duchy itp.
Hollowy by się rzuciły na ciebie, bo ty byś był dla nich dużo smaczniejszym posiłkiem.
4. Nic poza tym, że wypunktowałeś sytuację i tylko w jednym, wypunktowałeś akcję, co też jest złe. Naucz się opisywać.

Statystyki: Rozpisz co dodałeś i od czego, bo nic tu nie widać. Jakoś to policzyłem, ale wątpię, żeby było dobrze zrobione i z prędkością mi nie pasuje. raczej tam nie jest 14.

Techniki: Skąd się ich nauczyłeś, nawet nie wspomniałeś. Znałeś je od urodzenia? Wątpię.
Są bardzo potężne i na miejscu twego MG ,bym praktycznie nie pozwalał Ci na ich używanie, ale nie wiem co zrobi twój MG.

Umiejętności:
Pojętność- nic nie wspomniane o tym w KP
Urodzony Lider- Jak wyżej
Nadzwyczajna uroda- szczerze to jesteś bardziej tajemniczy niż masz nadzwyczajną urodę. Wyglądasz bardziej na EMO-Shinigami niż na Urodziwego Shinigami.

Masz jeszcze przed sobą dużo pracy. Piszemy wszystko na nowo przy pomocy opcji edit.
Soczysty
Negatyw

Ostatnio zmieniony przez Ginyu Kaien dnia Nie 7 Mar 2010 - 10:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Shima Izuro [Shinigami]   Nie 7 Mar 2010 - 9:47

O człowieku, ta karta jest bynajmniej żałosna i już przed jakimkolwiek wglądem w słowa, które tam się znalazły (zresztą jest ich bardzo mało) i zrozumieniem ich sensu, już mogę Ci powiedzieć, że czeka Cię bardzo dużo pracy...
Jeżeli chcesz poznać, główne powody, dla których na spodzie mojego posta, widnieje wielki, czerwony napis, to zapraszam do lektury.

Wygląd: Obrazek jest beznadziejny. Słaba modyfikacja modyfikacji, którą ma już jeden z użytkowników na tym forum (najlepiej zapraszam do przyklejonego tematu w 'Inne', który Ci może Ci nieco pomóc w tej sprawie). Co do rękawicy, to raz - wygląda jak jakaś poświata- dwa - przypomina o wyznaczonych przez niego celach? W jaki sposób? Może wspomniałbyś coś o tym w historii?

Charakter: Tak sobie opisane, ale ogólnikowo, jeżeli potrafiłbyś to odgrywać, to proszę bardzo...

Historia: Niech zgadnę, napisanie tego zajęło Ci 5 minut? Tak? Tak myślałem, bo historia napisana jest od niechcenia i, co tu owijać w bawełnę, jest beznadziejna. Sam fakt, że mój post będzie od niej dłuższy, już ją dla mnie skreśla, ale zacznijmy od początku...

- Nie cierpię historii typu, 'Urodził się w... Poszedł do szkoły... Tam miał przyjaciół... Pewnego, słonecznego dnia jego rodzice zostali zabici...'. Preferuje raczej historie w formie scenek z życia wyciętych (tak jak to jest w przykładowej karcie postaci) - głównie z tego powodu, że historii nie piszesz, by po prostu była, a ma ona pokazać Twoją wyobraźnię, umiejętności pisarskie i inteligencję. A z tego, co tu nabazgrałeś, to widzę, że musiało Ci się naprawdę nudzić, więc trzasnąłeś sobie jakiś kiepski życiorys w pigułce, rodem z najfatalniejszego horroru... O ile, inni GMowie jakoś to tolerują, to pokaże Ci, coś czego raczej nikt nie zaakceptuje...

- Historia jest śmiesznie krótka, pomimo, że "opisuje 15 lat życia" (Nawet gdyby Twa postać miała 5 lat, dla mnie to by było za mało)

- Super. Bardzo fajnie, że urodził się w Polsce (nareszcie ktoś oryginalny!) , ale nie uważasz, że powinien mieć bardziej rodowite imię?...

- O, człowieku... Każde wydarzenie, opisujesz w 1 zdaniu. Twoją historię można by porównać do planu wydarzeń streszczającego jakieś kiepskie opowiadanie... Ba, nawet plan wydarzeń zawierałby więcej szczegółów - np. to, co się z nim działo po przyjściu do Rukongai.

- "Pewnego dnia podczas wycieczki z rodzicami zdarzył się wypadek,Shima zginął wraz z rodzicami..."
No brawo, opisać w jednym zdaniu praktycznie najważniejsze wydarzenie w dotychczasowej historii twojej postaci... Już nie wspominając o tym, że napisane to jest, jakbyś opowiadał o kolejnym nudnym, sielankowym dniu, w którym nic ważniejszego się nie wydarzyło. Zero akcji!...

- "Tam Shima przez trening wyzwolił swoje moce i stał się Shinigami. "
Wow, przebiłeś samego siebie! Jeszcze krótsze zdanie, "opisujące" jeszcze dłuższy i równie ważny, kawałek z "życia" Twojej postaci...

- Jeszcze raz, napisz coś o tej rękawiczce, bo pojawia się jedynie w wyglądzie...

- Wrzuć to najlepiej do worda i sprawdź czy zajmuje chociażby tyle, ile wynosi wiek Twojej postaci (powinno 2x tyle).

- Ogólnie kiepski język i brak akcji, które sprawiają, że gdyby nie śmieszna długość tego opowiadania, to nie przeczytałbym ani linijki więcej...

- Po prostu, napisz od nowa...

Staty:

Co? Gdzie? Skąd? Ile? Opisz skąd do czego dałeś...

Techniki:

To, gdzie on się nauczył tych technik, musi znaleźć się w historii... Ogólnie, opisz jego pobyt w Rukon...

Umiejętności:

Nic nie wspominałeś o żadnej... Może coś tam było napomknięte o jego pojętności, ale to za mało...

Nadzwyczajna uroda - Wiesz co, nie mi oceniać to jak dziewczyny patrzą na chłopaków, ale z opisu wynika, że wygląda jak jakiś wiecznie niewyspany ćpun. Dokładając do tego ten obrazek, to szczerze wątpię, czy jest tu cokolwiek nadzwyczajnego lub urodziwego...

Cała karta do przebudowania... Bo jest, po prostu, słaba... Z mojej strony...

Negatyw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ginyu Kaien

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Shima Izuro [Shinigami]   Nie 7 Mar 2010 - 10:16

Umiemy czytać??

Piszemy na nowo.
Opcją edit.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ginyu Kaien

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Shima Izuro [Shinigami]   Nie 7 Mar 2010 - 11:58

Szczerze, to forum jest na poziomie i od graczy też wymaga się poziomu. Nie pasuję to żegnamy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Shima Izuro [Shinigami]   Nie 7 Mar 2010 - 12:18

Pozwolę sobie usunąć zaśmiecające posty, a admina proszę o zbanowanie osoby, która nie potrafi się kulturalnie zachować i nie ma manier.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Shima Izuro [Shinigami]   Today at 14:17

Powrót do góry Go down

Shima Izuro [Shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1