IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Keizo Kurogane i jego rodziny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Czw 11 Mar 2010 - 17:42

Jest to całkiem spora posiadłość. Duży 1 piętrowy dom o białym kolorze i naprawdę duże podwórko. W ścianach stoją duże okna, które doskonale oświetlają cały dom od wewnątrz
1. Dom:
a) 1 piętro - przez całą długość pierwszego piętra biegnie korytarz, a od niego odchodzą na boki różne pokoje. Korytarz kończy się schodami na górę. Pierwszym pokojem na prawo od drzwi jest salon. Jest to zarazem największy jak i najfajniejszy pokój. Na ścianie wisi wielki telewizor LCD, a na środku pokoju stoi wygodna kanapa. Ściany w tym pokoju podobnie jak na korytarzu są śnieżno białe. Duże okna zapewniają temu pokojowi dobre dzienne oświetlenie, a w nocy pokój oświetla zwykły żyrandol zwisający z sufitu. Pokojem na przeciwko salonu jest kuchnia. Nie jest ona tak bogata jak salon. Znajduję się w niej po prostu wszystko co może się przydać, czyli lodówka, piekarnik itp. Na środku kuchni stoi nie duży stół z uwagi na to, że jadają tu maksymalnie 3 osoby naraz. Następnym pokojem jest łazienka. Znajduję się w niej spora wanna, umywalka, toaleta i szafki z wyposażeniem do tego pokoju. Podłoga łazienki jest pokryta kafelkami barwy błękitu. Podobnie ściana do połowy tyle, że białymi i mniejszymi kafelkami. Ostatnim pokojem na przeciwko toalety jest coś co ma zastępować piwnicę. Znajdują się tam wszelkie rupiecie i stare rzeczy. Jeśli coś zgubiłeś bardzo możliwe, że znajdziesz to tam... po godzinach poszukiwań.
b) 2 piętro - Są tu 2 sypialnie oddzielone korytarzem, a na końcu WC. Jedna sypialnia jest moja, a druga rodziców rzecz jasna, że moja jest mniejsza. Znajduję się tam spore łóżko i także spora szafa i kilka półek z książkami oraz drewniane biurko.
2. Podwórko - dzieli się na dwie części:
a) Przed domem - jest to najzwyklejszy ogródek, który pielęgnuje matka. Gdzie nie ma kwiatów rośnie ładna, zielona trawa. Przyjemnie miejsce na piknik.
b) Za domem - znajduję się tam strzelnica, czyli baza treningu Quincy. Poza zwykłą strzelnicą do tarcz znajduję się tu kilka manekinów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Sob 13 Mar 2010 - 13:57

Gdy Keizo powoli wybudzał się ze stanu między snem a jawą, dzień zaczynał się tak jak zwykle - niebo było nieco pochmurne ale nie zapowiadało się na deszcz, światło pochodzące od słońca powoli przenikało przez okna, a na dole dało się już usłyszeć domowników rozmawiających i przygotowujących śniadanie. Ten kto przysłuchiwał się bardziej mógł usłyszeć że w odwiedziny przyszła jedna z gałęzi rodu Kurogane, a tak dokładniej wujek Tokaji oraz ciocia Yumi. Nie było to niczym dziwnym, gdyż co jakiś czas lubili oni nawiedzić ten dom... a już na pewno bardziej niż bardziej sceptyczni dziadkowie młodzieńca. Z odległości jednego piętra trudno było usłyszeć o czym rozmawiają, jednak atmosfera była raczej przyjemna. Prawdopodobnie było to typowe rozwinięcie pytania "Yo, co tam słychać?"

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Sob 13 Mar 2010 - 15:38

Pierwszą myślą jaka mi przyszła do głowy było: Już rano? ehh nie chcę mi się wstawać, a z drugiej strony zjadłbym sobie coś. Dobra później sobie poleniuchuje. Wziąłem ze sobą moje ubranie i skierowałem się z nimi do toalety. Odbyłem całkiem długą, ciepłą i relaksującą kąpiel. Gdy już byłem rześki i gotowy do stawienia czołu trudom kolejnego dnia wyszedłem z wanny, ubrałem się i uczesałem oraz związałem włosy w długą kitę, po czym skierowałem się do salonu gdzie sądziłem, że spotkam resztę rodziny. Jeśli, jednak usłyszałem lub zauważyłem ich w jakimś innym pokoju właśnie do niego się skierowałem. Gdy wszedłem powiedziałem: Dobry. Kiedy śniadanie? Zawsze lubiłem wiedzieć kiedy jest kolejny posiłek, ponieważ to według nich najczęściej ustalałem plan dnia. Żyłem według zasady: "nie rób nic o pustym żołądku".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 14 Mar 2010 - 12:05

Po całkiem długiej, ciepłej i relaksującej kąpieli trwającej jakieś 20-30 minut Keizo zszedł na dół by spotkać się z rodziną. Jego logiczny zmysł go nie zwiódł. Jego rodzice oraz wujostwo siedziało sobie na kanapie i rozmawiało sobie spokojnie. Pierwszą osobą która zauważyła młodzieńca był jego wujek, który wyszczerzył się do niego.
-Siemka młody... jak Ci minęła noc?-Zapytał będąc w całkiem dobrym humorze. Zanim jednak chłopak zdarzył odpowiedzieć, do "rozmowy" wtrąciła się jego mama.
-Dzień dobry Keizo... na stole w kuchni masz parę kanapek. Zjedz wszystko, bo dzisiaj idziesz na polowanie z wujkiem.-Wyjaśniła, na co Tokaji się trochę skrzywił.
-...naprawdę musimy? Naprawdę nie widzę frajdy w łażeniu po lesie i...-Niestety nie miał on okazji wyrazić swojego sprzeciwu, gdyż ktoś mu przerwał. Był to jego brat.
-Mógłbyś chociaż od czasu do czasu się do czegoś przydać. Nic tylko się włóczysz po klubach...-Mruknął jak zwykle bez jakiegoś większego zaangażowania.
-Ejjj, mówisz jak nasz ojciec. Starzejesz się, nie ma co... przynajmniej wiem już co Ci kupić na urodziny...-Jak można się było spodziewać, Tokaji niezbyt się przejął jego słowami. Tym bardziej żeńska cześć towarzystwa która rozmawiała między sobą o bliżej nieokreślonych sprawach.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 14 Mar 2010 - 14:52

Przetarłem sobie oczy i skierowałem się do kuchni. Dzisiaj polowanie? Do tego na zwykłe zwierzęta. Ujdzie. Jeszcze do tego Tokaji jest w porządku, a on idzie ze mną. Miałem dobre przeczucia co do tej wyprawy. Po zjedzeniu kanapek ponownie skierowałem się do miejsca, z którego przyszedłem, czyli do salonu i powiedziałem: Dobra jestem gotowy. Kiedy idziemy. Na w razie czego po wypowiedzi sprawdziłem czy mam zawieszony amulet na mojej prawej ręce. Stałem tak w progu czekając na odpowiedź reszty domowników oraz dzisiejszych gości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Wto 16 Mar 2010 - 13:23

Skład kanapek był standardowy - chleb, masło, pomidor, ser żółty i trochę szynki. Czyli na bogato, aczkolwiek do szczytu burżuazji w postaci szynki z chlebem jeszcze im daleko. Jednak te 3 sztuki strawy wystarczyło chłopakowi by wstępnie określić się jako osoba najedzona. Zgodnie z ułożonym przez niego planem wrócił on po 15 minutach do salonu i spytał się na ogólnym forum rodziny kiedy wyruszają na polowanie.
-Za jakieś... pół godziny? Nie ma się co spieszyć, sarenki nam nie uciekną... rozgrzej się w międzyczasie. Weź łuk, postrzelaj trochę... za 10 minut do Ciebie dołączę.-Zalecił mu wujek rozmawiając ze swoim bratem. Natomiast ciotka pokazywała coś mamie chłopaka, prawdopodobnie jak dojść do pewnego miejsca w mieście.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Wto 16 Mar 2010 - 16:27

Nie było to może królewskie śniadanie, ale mi w zupełności wystarczyło. Zjadłem je nie spiesząc sięi powróciłem do salonu. Gdy został mi zaproponowany trening postanowiłem, że wyjdę za dom, ale nie będę na razie ćwiczył strzału do celu, a raczej na sam początek rozgrzeje się przed polowaniem, ponieważ później nie będzie na to czasu. Gdy już byłem za domem rozpocząłem trening. Na początek zacząłem kręcić po kolei głową, barkami, łokciami, biodrami, kolanami i na końcu kostkami. Po czym zrobiłem kilka ćwiczeń rozciągających nogi i ręce. Na sam koniec zostawiłem sobie parę ćwiczeń siłowych, a dokładnie 30 pompek, 40 przysiadów, po czym robiłem brzuszki przez następne 5 minut. Kiedy to skończyłem przebiegłem z 5 razy w okół posiadłości i na tym skończyłem trening siłowy. Jeśli starczyło mi czasu to postrzelałem sobie do manekinów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Sro 17 Mar 2010 - 16:40

Trzeba było przyznać - dla przeciętnego człowieka taka rozgrzewka byłaby morderczym maratonem. Zrobienie na jedną serię 30 pompek i przebiegnięcie sporej rezydencji pięć razy jest naprawdę sporym wysiłkiem. Problem w tym... że pod względem fizycznym Keizo był takim właśnie przeciętniaczkiem. Może i jego nogi i ręce były bardzo szybkie, ale nie zmieniało to jednak faktu że musi jeszcze nad sobą mocno popracować i mierzyć siły na zamiary. Szczęście w nieszczęściu że jego lenistwo i brak w takich sytuacji samozaparcia spowodowały, że gdy tylko zaczął wypluwać płuca zaprzestał ćwiczeń. W takiej sytuacji męczenie rąk dodatkowym strzelaniem byłoby niezbyt mądrym pomysłem.
-Młody, wyglądasz jakbyś wrócił z olimpiady! No ale sądzę że ja też powinienem się nieco rozruszać...-Rzekł wujek który właśnie wyszedł z rezydencji. Jego rozgrzewka była o wiele bardziej stonowana i polegała w sumie jedynie na rozciągnięciu i właśnie "rozgrzaniu" mięśni. Nie był po tym zbyt zmęczony.
-Jak odsapniesz to daj znać, wtedy pójdziemy do lasu poznęcać się trochę nad zwierzątkami.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Sro 17 Mar 2010 - 18:16

Cholera za dużo tego! Jeszcze trochę dam radę Pomyślałem. Po krótkiej chwili: Dobra, więcej nie dam rady. OK czas na odpoczynek Nie udało mi się dokończyć treningu, więc zrezygnowałem także ze strzelania do celu. Gdy Tokaji zaczął rozgrzewkę przez głośne sapanie spowodowane zmęczeniem zagadałem: Dziś tylko my polujemy, czy reszta też? Postanowiłem, że dziesięć minut intensywnego odpoczywania wystarczy. Usiadłem się więc wygodnie szukając czegoś o co mógłbym się oprzeć i czekałem aż zmęczenie minie. Jeśli dziesięć minut do tego nie starczy to posiedzę jeszcze dłużej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 21 Mar 2010 - 11:18

-Idziemy sami. Ty potrzebujesz trochę poćwiczyć, a ja podobno za bardzo się lenię-Odpowiedział drapiąc się po głowie i wykonując okrężne ruchy drugim ramieniem. Po jakiś 10-15 minutach stan Keizo'a na tyle sie ustabilizował by mógł wstać i nie dostać przy tym zadyszki. Mimo to i tak pewnie jutro będzie odczuwał skutki dzisiejszego przeforsowania organizmu...
-No dobrze, gotowy?-Zapytał jeszcze wujek i gdy usłyszał pozytywną odpowiedź to obydwoje poszli w stronę lasu. Warunki były całkiem dobre - widoczność zadowalająca, żadnej mgły, dosyć jasno... można było wypatrzeć cel z całkiem sporej odległości. Oczywiście jeżeli się miało odpowiednio wprawione oko, tak jak na przykład wujek Keizo'a
-...chyba już mamy pierwszy cel... godzina czwarta, widzisz ją?-Zapytał nagle stając w połowie kroku. Gdy chłopak obrócił tam swoją głowę, ujrzał dorodnego jelonka skubiącego sobie spokojnie trawkę, jeszcze nieświadomego losu jaki go może za chwilę spotkać. Wiatr wiał im w twarz, więc warunki były wprost idealne. Teraz tylko trafić...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 21 Mar 2010 - 18:18

Ciekawe kto uważa, że muszę poćwiczyć? Pomyślałem i odpoczywałem dalej. Po 15 minutach wstałem, a na upewnianie się Tokaji'ego kiwnąłem przytakująco głową. Gdy weszliśmy do lasu z tych kilku polowań, na których byłem wiedziałem, że w rozpoznaniu nie tylko ważny jest wzrok, ale i słuch, a mniej węch. Idąc za tą myślą nie tylko wybałuszałem oczy, żeby zobaczyć jak najwięcej, ale i nadstawiałem uszu. Moje nie doświadczone oko nie mogło się równać z tym wujka to było jasne i nie denerwowało mnie to, że zauważyłem zdobyczy przed nim. Gdy już, jednak go spostrzegłem stanąłem w pozycji strzeleckiej i utworzyłem łuk. Teraz upewniłem się czy zwierzę mnie nie zauważyło, wyczuło lub usłyszało. Jeśli nie to zdając sobie sprawę z tego, że moją słabą stroną jest zręczność wytworzyłem pojedynczą strzałę i przez dłuższy czas celowałem. Skończyłem celować dopiero gdy byłem pewien, że trafię. W przeciwnym razie gdy zwierze mnie zauważyło i zaczęło uciekać tworzyłem po dwie strzały i waliłem jak z karabinu. Ważne było, żeby była minimalna szansa, że trafię, czyli po prostu strzelałem w kierunku wroga z największą szybkością jaką potrafiłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Czw 25 Mar 2010 - 19:11

(Następnym razem prosiłbym o informacje ile tak dokładniej Reiatsu poświęcasz na wytworzenie strzały)

Celowanie chłopakowi zajęło dobre półtorej minuty. Zajęcie wygodnej pozycji, uspokojenie oddechu, opanowanie drżenia rąk... wszystko to po to by strzał był jak najbardziej dokładny. W końcu jednak przyszedł czas na oddanie strzału. Strzała poleciała nie do końca tam gdzie by chciał, ale udało się - miast w tors trafiła ona na szczęście w szyję. Minimalna ilość energii duchowej jelonka ulotniła się, pozostawiając na ziemi martwe ciało.
-Trochę długo Ci to zajmuje... musisz się podciągnąć.-Zauważył, po czym podszedł do zwierza w celu zaniesienia zwierzyny do rezydencji. Jednak... coś go tam zaciekawiło. Wyprostował się, poszedł trochę dalej i...
-...ale jajca... weźmiesz tego jelenia? Sam chyba nie dam rady...-Zawołał do niego. Brzmiało to trochę dziwnie, ale okazało się że miał racje - wujek jeszcze na chwilę się schylił z jakiś powodów, by po chwili się wyprostować z... dziewczyną na plecach. Młodą, rudą dziewczyną z trochę postrzępionych zwykłych miejskich ubraniach.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Czw 25 Mar 2010 - 20:12

Dno kolejna rzecz, nad którą będę musiał poćwiczyć. Bardzo dużo roboty na mnie czeka Pomyślałem. Ucieszył mnie fakt, że śmiertelnie trafiłem jelenia, jednak mojej uwadze nie uniknął fakt, że nie trafiłem tam gdzie chciałem przy długim czasie celowania. Zdziwienie wujka mnie trochę wyprowadziło z równowagi. Gdy tylko usłyszałem słowa "ale jajca" skierowałem tam swój wzrok, a potem ciało. Gdy ją zobaczyłem na mojej twarzy wypisane było zdziwienie i trochę strach: Co jest? Czy ja ją zabiłem? Czy ja zabiłem człowieka? Ale jak to przecież to był jeleń. Jestem tego pewien. Postanowiłem rozwiać swoje wątpliwości i spytać się wujka czy wie o co chodzi. Co jest grane? Czemu w miejscu zabitego jelenia jest dziewczyna? Ona jest w ogóle człowiekiem? Spytałem głosem drżącym z uwagi na to, że byłem mocno zdziwiony i zdruzgotany tym, że wszystko wygląda na to, że zabiłem człowieka. Liczyłem, jednak na to, że Tokaji wybije mnie z błędu i powie, że to nie człowiek i do tego, że żyje. Niestety obawiałem się, że są to tylko marzenia, że mało prawdopodobnym jest, żeby tak się stało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 28 Mar 2010 - 11:40

Jednak wzrok Keizo płatał mu filge - najwidoczniej jeleń był tak brązowy (bądź zielony) że wtopił sie w tło i nie chłopak nie zauważył go zanim nie zadał tego, jak można było później zobaczyć po reakcji wujka, głupiego pytania. Puknął się on w czoło i zapytał
-Czy kiedykolwiek widziałeś by jeleń się nagle zmienił w piękną księżniczkę? Nawet nie zdążyłeś jej pocałować... zresztą... to jest człowiek. Żyje. A to co leży na ziemi to jeleń. I to nie żyje. Weź go bo sam nie dam rady dotaszczyć tej dwójki...-Wyglądał na trochę zdenerwowanego całą ta sytuacją. W końcu nie zawsze znajduje się na terenie łowieckim nieprzytomną dziewczynę. Więc chcąc nie chcąc obydwoje mieli pełne ręce roboty... tylko możliwe że młodzik miał je trochę bardziej zarobione. Udało im się jednak dojść do posiadłości.
-Przejdziemy się do dziadków... ale mi się dostanie bura, jestem tego pewien... ehhh-Westchnął ciężko i skierował się do posiadłości starszyzny. Otworzyła mu drzwi babcia Keizo, Setsuko
-Witaj Toka... możesz mi wyjaśnić co robisz z jakąś dziewczynką na ramieniu?-Zapytała patrząc się na niego surowo Nie można było jednak powiedzieć że nie był zdziwiona
-A teraz mnie jeszcze o pedofilie oskarżą, pięknie... znaleźliśmy ją w lesie mamo. Była nieprzytomna i wygląda na mocno... jakby to... nieważne. Mogłabyś ją obejrzeć?
-...no dobrze, wejdźcie. Połóż ją na kanapie... a ty Keizo zostaw zwierzynę tam gdzie zwykle. Dobrze?-Poprosiła go jeszcze przed wyjściem babcia, po czym poszła z wujkiem do salonu.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pon 29 Mar 2010 - 18:28

Wzrok mi się psuję? Czyżby to już starość? Pomyślałem. Po czym wysłuchiwałem komentarzy Tokaji'ego. Nagle dostałem rozkaz i do mojej marudnej świadomości doszedł fakt, który dawał mi szansę do przyjemnego zajęcia: [b]Ale czemu ja mam nieść ciężkiego jelenia, a on lekką dziewczynkę? Nie kapuje tego przecież jest starszy i w ogóle.[i] Marudziłem w myślach. Mimo marudzenia w umyśle nie mówiłem nic głośno po prostu szedłem starając się jak najbardziej mogłem. W końcu dotarliśmy do posesji głowy całej rodziny co mnie ucieszyło, bo ten bydlak był całkiem ciężki. Obawiałem się, że teraz po marszu z dużym pakunkiem będę musiał wysłuchiwać marudzeń babci i dziadka. Tak ja starucha kazała odniosłem jelenia do drewnianej szopy, w której zawsze oprawiane są zwierzęta. Cała sytuacja była na tyle intrygująca, że zaciekawiła nawet takiego lenia jak ja, więc tuż po odłożeniu jelenia poszedłem do domu babci i dziadka. Po czym zacząłem nasłuchiwać gdzie to oni się znajdują i udałem się tam skąd usłyszałem głosy należące do babci lub wujka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pią 2 Kwi 2010 - 11:09

Zwierzak był ciężki, fakt, ale udało mu się jeszcze resztkami sił dotargać go do szopy. Potem, tak jak planował, wrócił do domu dziadków, by następnie skierować się do salonu, skąd dochodziły dźwięki rozmowy, pomijając już fakt że jedyna kanapa jaką Keizo widział w tym domu była właśnie w tamtym pomieszczeniu.
-...nie widzę większych ran na ciele. Parę zadrapań, siniaków, i z dwa draśnięcia... na oko minęło parę godzin od tego jak się tam znalazła.-Babcia podzieliła się swoją ekspertyzą, po czym usiadła na fotelu obok kanapy. Tokaji stał obok niej.
-...myślisz mamo że z kimś walczyła?-Zapytał wujek, będąc tak dla odmiany całkiem poważny.
-Możliwe... jednak trzeba poczekać aż się obudzi. Trudno powiedzieć ile to zajmie, więc idźcie do siebie. Gdy będę coś wiedziała to dam wam znać... ale jakbyś mógł jeszcze to przykryj ją kocem...-Poprosiła go Setsuko, samej się nie podnoszą z fotela na którym wcześniej w czasie zaobserwowanej przez Keizo rozmowy usiadła.
-Ta, pewnie...-Mruknął Tokaji i poszedł... gdzieś. Trudno powiedzieć jednak gdzie, możliwe ŻE sam nie wiedział gdzie znajdzie poszukiwany przedmiot.
-Zaniosłeś już? To bardzo dobrze, za chwilę się nim zajmę...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Sob 3 Kwi 2010 - 10:12

Gdy wszedłem do domu i skierowałem się do salonu i stanąłem w progi drzwi. Przysłuchiwałem się całej rozmowie dokładnie. Gdy już skończyli mówić mnie zainteresowała pewna rzecz, o która nie zdążyłem zapytać gdyż babcia już się do mnie odezwała. Na jej pytanie przytaknąłem tylko głową. Po chwili namyślenia (kilkanaście sekund) spytałem: Babciu czy ona posiada reiatsu? Od tego zależało całkiem sporo, bo jeżeli miała to prawdopodobnie tłukła się z jakimś pustaczkiem, a jeśli nie to pewnie z jakąś leśną zwierzyną. W obydwóch przypadkach dziwnym jest, że żyje. Leżała na ziemi, czyli najprawdopodobniej przegrała, a nie leży w naturze pustym przebaczać, a zwierzęta z czystego głodu by ją zjadły. Po tej krótkiej analizie pozostało mi już tylko czekać na odpowiedź Setsuko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 4 Kwi 2010 - 13:20

Staruszka musiała podnieść wzrok na chłopaka, gdyż przez te kilkanaście sekund rozmyślań sama zdążyła wpaść w stan namysłu. Spojrzenie to było dosyć surowe... ale niewiele bardziej niż zwykle.
-Powinieneś pamiętać że każda istota posiada chociaż trochę Reiatsu... ale ta... nie, nie wyróżnia się zbytnio. Dlatego należałoby się zastanowić co robi tutaj sama w takim stanie... ale dowiemy się tego zapewne jak się obudzi. Na razie jednak...-Setsuko przerwała na chwilę, widząc że jej syn wrócił z kocem.
-Ale się naszukałem... nie obudziła się jeszcze? No to... wracamy nie?-Mężczyzna zapytał się Keizo czochrając mu nieco głowę.
-A, właśnie... gdzie podział się ojciec? Nie widziałem go nigdzie...-Mruknął Tokaji drapiąc się tym razem po swojej.
-Udał się do miasta... ktoś musi chociaż od czasu do czasu poczynić niezbędne zakupy. Samo się nie zrobi...-Dodała patrząc się wymownie na swojego syna, który zaśmiał się nerwowo.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Wto 6 Kwi 2010 - 13:08

Czekałem na odpowiedź nie za bardzo się przejmując surowym spojrzeniem babci gdyż przez swoje lenistwo często gorsze spojrzenia na mnie lądowały. Po wypowiedzi Setsuko zacząłem swoje rozmyślania: Znikome ilości reiatsu tak? Beznadzieja już myślałem, że zrobi się naprawdę ciekawie. Na zapytanie wujka odpowiedziałem: Idziemy. Nie ma tu już nic ciekawego do roboty Po czym skierowałem swoje słowa do babki: Do widzenia. i odwróciłem się energicznie w kierunku drzwi omiatając cały korytarz swoją kitą, potem wyszedłem z domu i tam czekałem na Tokaji'ego. Gdy on już doszedł wbiegłem truchtem do lasu chcąc nadrobić stracony czas. Nie chciałem wysłuchiwać marudzeń, że mało upolowaliśmy. Strasznie takie komentarze są irytujące. Gdy już wbiegłem do lasu zamieniłem bieg na chód. Wytężałem najbardziej jak mogłem zmysły wzroku i słuchu resztę mniej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pią 9 Kwi 2010 - 14:42

Keizo nie musiał czekać zbyt długo na swojego wujka - dołączył do niego po jakiś dwóch minutach. Zapewne jeszcze wymienił parę słów ze swoją matką, ale... to akurat było w sumie mało ważne.
-To jak młody, idziemy jeszcze czy wracamy do domu?-Zapytał się go kręcąc trochę głową, prawdopodobnie dla rozgrzewki albo by nie zasnąć na stojąco. Za odpowiedź musiał mu posłużyć kurz wznoszący się spod butów Keizo. Co zrobić... obydwoje wbiegli ponownie w las, w poszukiwaniu zwierzyny. Skupianie swojej uwagi na dwóch zmysłach opłaciło się. Raz o mały włos nie zabić się o korzeń, ale tak poza tym to ujrzał coś - niedźwiedzia. Problem był jedynie w tym że wiatr wiał im zza pleców i że ssak zaczął ich powoli lokalizować w przestrzeni.
-...uda Ci się to szybko skończyć?-Zapytał Tokaji zawieszając sobie jednak na wszelki wypadek amulet wokół nadgarstka.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Wto 13 Kwi 2010 - 14:44

sorry za długą nieobecność i nie napisanie nic w nieobecnościach. Po prostu miałem zabiegane dni i cały czas myślałem, że następny będzie luźniejszy i zdążę napisać. Duże przepraszam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzicz to było miejsce, które zawsze lubiłem ktoś zielony mógł się tu zabić o zwykły korzeń. Tu nie najważniejsza była czysta moc, ale doświadczenie, którego mi brakowało, a za wszelką cenę chciałem zdobyć. Gdy zobaczyłem niedźwiedzia od razu utworzyłem łuk i dwie strzały każda po 3 reiatsu. Utworzyłem dwie z tego powodu, że była znacznie większa szansa, że trafię. Gdy już je utworzyłem naciągnąłem cięciwę i zacząłem proces celowania. Na zapytanie Tokaji'ego odpowiedziałem:
- Spróbuję to załatwić sam, ale lepiej, żebyś mnie ubezpieczał. Teraz czekałem aż będę gotowy do strzału. Gdy już ten czas nastąpił. Wstrzymałem oddech, żeby mi się ciało nie ruszało i puściłem cięciwę licząc, że strzały trafią do celu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Czw 15 Kwi 2010 - 13:35

(Jak ktoś tu ma przepraszać za swoją nieobecność to tylko ja ; p)

Tylko właśnie był tutaj pewien problem... Keizo jedną strzałą wcześniej celował z dobrą minutę. A teraz... chce to robić z dwoma. Logicznym jest że do tego potrzeba odpowiednich umiejętności. I to bardziej tych manualnych. A że chłopak pomimo długiego treningu nie wykształcił ich w sobie, to już jest bardzo ciekawa sprawa. Acz sytuacja w której się znalazł taka nie była. Jedna z energetycznych strzał omsknęła mu się trochę i poszybowała gdzieś w bok. Zwróciło to uwagę niedźwiedzia, przez o chłopak musiał strzelić po raz drugi. Strzała poleciała gdzieś metr od niedźwiadka.
-Cholera...-Mruknął wujaszek, i zanim duży ssak zdążył do nich dobiec, i tak na dobrą sprawę zorientować się co się dzieje, już nie miał tego problemu... i jakiegokolwiek innego. Po prostu miał leżeć jak na truchło przystało.
-...wiesz, mi też sie nie chce... ale od czasu do czasu możnaby rozćwiczyć palce... hmmm? Czujesz to?-Zapytał się nagle. Nawet nie trzeba było się dopytywać dokładniej co. Była to całkiem spora (W porównaniu do Keizo) energia duchowa, jakieś 50 metrów od nich... i to była niezbyt przyjemna w odbiorze energia.
-Pusty? Dziwne...-Mruknął do siebie mężczyzna zastanawiając się co w tej sytuacji zrobić.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pią 16 Kwi 2010 - 19:22

-szlak Mruknąłem pod nosem gdy strzały minęły niedźwiedzia. Nie wierzyłem, że tak pędziłem z treningiem reiatsu, że zapomniałem o rzeczy tak ważnej. Chyba będę musiał odłożyć lenistwo na bok. Czas wziąć się do roboty. Jak za starych czasów. Pomyślałem i wzdychnąłem głośno. Zawaliłem na całej linii, a leniwie stwierdzenia Tokaji'ego wcale nie poprawiały mi humoru. Na jego pytanie odpowiedziałem:
- Taa. Jeszcze tych choler tu brakuje. Miałem zdecydowanie zły humor i jakoś nie miałem ochoty ryzykować życiem mimo, że było to moim przeznaczeniem. Skupiłem się na wyczuwaniu reiatsu by podjąć próbę zlokalizowania, z której strony i jak daleko jest dany pustaczek. Jeśli to nic nie dało czekałem na reakcje wujka. W końcu on tu dowodził.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Wto 20 Kwi 2010 - 16:33

(...no i znowu... sorry, ale tym razem nie jest to brak chęci {Chociaż szlak" mnie rozbraja}, ale czasu spowodowany zbliżająca się końcówką roku. Mam nadzieje że nie zrazisz się przez to do gry...)

-----

-Pewnie się stęskniły... no ale w porządku, można by rozgrzać trochę kości, zwłaszcza że dosyć dawno nie walczyłem z żadnym pustym... ty jednak... w sumie możesz mi asystować. Jak chcesz. Mi by się nie chciało... chociaż... gdyby ich sie pojawiło więcej, ty bys jakiegoś spotkał i coś by się stało, twój ojciec urwałby mi... głowę. Więc wychodzi na to że nie masz zbyt wielkiego wyboru, sorry młody. Niedźwiadek nam nie ucieknie...-Po tym trochę przydługim opisie sytuacji Tokaji ruszył w kierunku z którego emitowała energia pustego... chociaż "ruszył" to określenie nieco na wyrost. Postawił przed sobą parę kroków, no bo po co w sumie dalej Ofiara sama do nich przyszła. A właściwie doskoczyła. Pusty - gruba ropucha, nieźle.
-...jeżeli dobrze pamiętam z lekcji biologii, to takie żabki są dosyć skoczne... eh, czasami żałuje że nie mam jednego oka z tyłu głowy. Wiedziałbym kto i kiedy mnie obgaduje...-Zaśmiał się, czego NIE wykorzystał pusty. Siedział on na razie i oczekiwał reakcji kogokolwiek z dwójki Quincy... i się nie mógł doczekać. Tokaji jak stał celując w niego z łuku, tak stał.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Wto 20 Kwi 2010 - 18:58

spoko też nie mam zbyt dużo czasu
---------------------------------------------------------------
Po chwili słuchania wywodów Tokaji'ego odpowiedziałem:
-Ja jakoś się nie stęskniłem. Trochę ci poprzeszkadzam. TU skończyłem swoją wypowiedź i stałem w miejscu. Czekałem na potwora. Gdy już się pojawił ja zmierzyłem go wzrokiem i od razu utworzyłem łuk i korzystając z ostatniego doświadczenia z dwoma strzałami postanowiłem stworzyć jedną. Postanowiłem, że spróbuję zadać przeciwnikowi śmiertelne uderzenie od razu, więc stworzyłem strzałę ze sporej ilości reiatsu, a dokładniej z 10 rei, a potem stanąłem w pozycji łuczniczej (we wcześniejszych postach opisywałem). Przedtem wujek wykonał kilka kroków do przodu, więc był przede mną. Stałem za nim celując prosto w potwora. Wujek wypowiedział swoją kwestię, do której dodałem:
-Ja słyszałem, że ropuchy mają długie i obślizgłe języki. Fuj. Chyba będzie trzeba na to uważać. Po czym po chwili powiedziałem: Jaka taktyka? Nie strzelałem bez ruchu Tokaji'ego bądź pustego. Jeśli wujek wystrzelił bądź rozkazał oddać strzał mi puściłem cięciwę celując prosto w głowę potwora. Jeśli pusty zaatakował frontalnie także wystrzeliłem tak ja wcześniej opisywałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pią 23 Kwi 2010 - 15:06

(...tamtą pierwszą strzałę Ci daruję. Jednak odejmij sobie zaległe 6 punktów)

-...zaczynaj. Nic bardziej nie denerwuje strzelca jak cel który tylko czeka na ruch myśliwego... no, a przynajmniej mnie...-Mruknął wytwarzając w dłoniach jedną spora strzałę. Keizo natomiast, tak jak wcześniej planował, wytworzył strzałę, celował chwilę, i wystrzelił w ropuchę. Ta, jak można się było spodziewać, uskoczyła w bok długim susem. Wtedy też Tokaji uwolnił swoją strzałę, która rozdzieliła się na paręnaście mniejszych. "Szczot-gun" jak to on nazywał. Niestety jednak nie trafił - cel był naprawdę bardzo szybki... czy raczej irytująco skoczny. Dlatego też dopiero za trzecim takim strzałem wujkowi Keizo'a udało się cokolwiek zdziałać, trafiając pustego w udo... efekt był całkiem zadowalający. Mobilność Hollowa po pozbawieniu go jednej kończyny drastycznie spadła. Nie był to jednak koniec kłopotów. Gdy Tokaji szykował się do zadania ostatniego strzału, pusty nagle wystrzelił ze swoich ust język z całkiem dużą prędkością. Tokaji'emu co prawda udało się uniknąć tego bardzo silnego mięśnia który zrobił sporą dziurę w jednym z drzew, ale przez to grzmotnął zdrowo o kolejne.
-Ch-cholera, uważaj!-Zawołał do chłopaka usiłując jak najszybciej wrócić do siebie. Zanim jednak to się stanie chłopak był zdany na siebie... cel był blisko. I lada moment mógł być gotowy do oddania następnego strzału.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pią 23 Kwi 2010 - 17:59

Podczas małej potyczki Tokaji'ego starałem się być cały czas w ruchu. W końcu mógł z zaskoczenia zaatakować we mnie. Nie ukrywam, że uniemożliwienie skoków ropusze było cholernie dobrą okolicznością. W przeciwieństwie do czasowej niemożności wujka. Gdy zobaczyłem, że to raczej na mnie się skieruje żabsko. Utworzyłem jedną strzałę z 10 reiatsu i łuk po czym pobiegłem w prawo najszybciej jak mogłem. Zauważyłem, że gdy żaba wystrzeli jęzor przez chwilę jest łatwym celem, więc biegnąc czekałem na wystrzał. Po czym starałem się obślizgłej części ciała uskoczyć po czym ustawiłem się w pozycji łuczniczej i celowałem dokładnie. Starałem się to robić szybko gdyż miał czas tylko do wtedy kiedy pusty wciągnie jęzor. Gdy już byłem gotowy wystrzeliłem celując w głowę potwora.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pon 26 Kwi 2010 - 16:45

Nie był to najzgrabniejszy unik dzisiejszego dnia, jednak z cała pewnością był on szybki i skuteczny. Ropucha zamiast trafić w Keizo uderzyła swoim silnym jęzorem w drzewo, łapiąc je na kawałki. A tak dokładniej dwa. Jednak na szczęście dla chłopaka zwalone drewno przechyliło się w stronę przeciwną do toczącej się walki. Co prawda gdyby przechyliło się na pustego sprawa byłaby załatwiona, ale stwarzało to niebezpieczną sytuację również dla Quincy. A propos nich - najmłodszy miał chwilę na przygotowanie strzału i wykonanie go. I trzeba powiedzieć... nawet ktoś z tak nieprecyzyjnym okiem i palcami nie miał szans spudłować. W dodatku prosto w maskę, tak dużym pociskiem... skutek był łatwy do przewidzenia - pusty nie mając możliwości uniku zniknął bez śladu po pierwszym strzale.
-Uffff... było blisko... sorry Keizo, nawaliłem... no, ale nie poszło aż tak źle... zmykajmy stąd zanim się zbierze ich więcej. Nie mam ochoty na jakieś epickie pojedynki...-Mruknął klepiąc młodego po ramieniu. Sam ruszył w stronę niedźwiadka, i... dźwignął go. Sam. Jednak pomimo jego postawy jest "nieco" bardziej doświadczony od Keizo.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pon 26 Kwi 2010 - 19:19

Nigdy nie byłem zwolennikiem tańca ani tego typu dziedzin "pięknych", więc nie zbyt zgrabny unik wcale mnie nie zamartwiał. Dla mnie ważny był efekt, a efekt był minimum zadowalający. Pojawiłem się na czystej pozycji strzeleckiej. Po czym nadal było dobrze, a nawet świetnie strzała trafiła do celu i unicestwiła nie czystą duszę. Gdy już zniknęła powiedziałem pod nosem:
- I po sprawie. Po czym poszedłem w stronę Tokaji'ego by sprawdzić czy nic mu się nie stało. Wstając i przepraszając mnie udowodnił mi, że nie muszę się go pytać czy wszystko jest w całkowitym porządku, a na jego przeprosiny odpowiedziałem uśmiechając się:
- Spoko po to jesteśmy w dwójkę, żeby się ubezpieczać nie? Po chwili wujek zabrał misia, a do mojej głowy przyszedł ciekawy pomysł:
- Co powiesz na to, żeby mnie trenować? Ciekaw byłem tego strasznie. Cała ta wyprawa wybitnie udowodniła mi, że mam tak wiele wad, że przykrywają one niemalże moje zalety co było faktem raczej druzgocącym moje mniemanie o tym, że jestem dorosłym pełno prawnym Quincy. Miałem zamiar to poprawić. Jak nie z trenerem to samemu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 2 Maj 2010 - 9:36

-No niby tak... ale trochę głupio się czuję to nie była jakaś specjalnie silna bestia, wiesz... ale za to cholernie wpieniająca. Widziałeś jak to wszędzie skakało-Mruknął układając sobie niedźwiedzia na plecach by łatwiej mu było iść.
-No, ale myślę że na dzisiaj wystarczy. Skóra niedźwiedzi jest w cenie... chyba... więc mój kochany braciszek wreszcie się na chwilę... co mówiłeś?-Zapytał trochę zbity z tropu ostatnim pytanie. Jako że Keizo był tego ciekaw strasznie, powtórzył swoje pytanie.
-...a w sumie czemu nie. Chociaż wolałbym przejść się do baru... ale czy jedno wyklucza drugie?-Zapytał uśmiechając się szeroko. I na tym skończył się jego udział w rozmowie, gdyż musiał się skupić na tym by się nie potknąć z cholernie ciężkim truchłem niedźwiadka na plecach.
W międzyczasie okazało się że polowanie zajęło im więcej niż sądzili - po świetle które z białego zaczęło się robić żółte można było wnioskować że najdalej za godzinę-dwie będzie wczesny wieczór.
-Dobra, ja odniosę naszego przyjaciela, a ty... odpocznij trochę. Musiałeś się zmęczyć...

(@#%#%&! Zmodyfikuj wreszcie swoje beleczki!)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora