IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Keizo Kurogane i jego rodziny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 2 Maj 2010 - 13:47

Nie wypowiedziałem się na temat wywodów Tokaji'ego, ponieważ nie miałem mu za złe to, że oberwał z drzewka. W końcu nic się nie stało. Wszyscy żyją, a jeśli ktoś będzie miał siniaka to on nie ja. Tak, więc zadałem swoje pytanie wybijając wujka z rytmu, potem powtarzając je. Odpowiedź była dla mnie całkiem zadowalająca, jednakże coś mnie zastanawiało:
- Co chcesz w barze ćwiczyć, głowę? Spytałem żartobliwym tonem z uśmiechem na twarzy. Nie czekałem na odpowiedź gdyż nie chciałem towarzyszowi przeszkadzać w targaniu niedźwiedzia. Przez całą drogę starałem się iść jego tempem mniej więcej obok niego. Gdy dotarliśmy gdzieś gdzie Tokaji postanowił się odezwać ja nie odpowiedziałem nic tylko przytaknąłem głową i skierowałem się w stronę mojego domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Sro 5 Maj 2010 - 8:43

(Gracias)

Dotrzymywanie kroku Tokaji'emu nie było zbyt trudne z tego powodu, że on sam stąpał dosyć powoli. Ale trudno się mu było dziwić. Przynajmniej obydwoje sobie odpoczną po ciężkim dniu pracy. W sumie nie było aż tak źle - spory trening, całkiem udane polowanie... no i pokonanie pustego. Taaaak... na pewno przyniesie to za jakiś czas efekty. Pod warunkiem że mu sie nie odechce. Jednak na razie...
-Keizo, mógłbyś przyjść tutaj na chwilę?-Będzie musiał złożyć wizytę swojej mamie. W sumie i tak by musiał, gdyż był strasznie głodny, a zapewne jego rodzicielka zostawiła mu coś dobrego do schrupania.
Na razie jednak musiał się zadowolić widokiem swoich rodziców, cioci, i... osoby którą znaleźli razem z wujkiem w lesie. Była już ubrana w świeże, czyste, i, co w sumie najważniejsze, kompletnie ubranie. Ponadto na stole leżał przygotowany dla niego stek z ziemniakami oraz szklanka maślanki.

-To jest Miharu Shinohara. Zostanie z nami przez jakiś czas dopóki całkowicie nie wydobrzeje... i chciałabym byś miał na nią oko...-Po przedstawieniu brązowookiej dziewczyny do "rozmowy" wtrącił się ojciec młodego.
-Tylko zachowuj się przyzwoicie, młody człowieku. Nie przynieś wstydu naszej rodzinie...
-Ej, spokojnie, Keizo jest już przecież dużym chłopcem, a jakaś mała odskocznia od normy nikomu jeszcze nie zaszkodziła! No, powiedz, kiedy ostatnio widywałeś się z jakąś dziewczyną, um?-Zapytała Yumi puszczając porozumiewawcze spojrzenie w stronę obiektu jej wypowiedzi, czyli Keizo. W środku tego wszystkiego stała zakłopotana, ruda dziewczyna, która szepnęła tylko cicho pod nosem "Dziękuję"
-No dobrze... to w takim razie nie będziemy przeszkadzać, smacznego synku...-I tak oto wszyscy wyszli. Ojciec młodzieńca musiał być co prawda lekko wypchnięty przez Yumi, ale tak to wszystko było w jak najlepszym porządku. W pomieszczeniu został tylko on, siedząca przy stole Miharu... oraz obiad. Ciepły obiad...

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pią 7 Maj 2010 - 11:56

Tak, więc poruszałem się tempem narzuconym przez Tokaji'ego, albo raczej człapałem. Przez cały czas wsłuchiwałem się w odgłosy leśne. Tyle, że tym razem nie po to, żeby wytropić jakiegoś zwierza, ale dla przyjemności. Śpiew ptaków był bardzo relaksujący: *Hmm nie wiem po co ludzie kupują sobie płyty z muzyką relaksacyjną jak wystarczy wejść sobie to lasu albo przejechać się na wybrzeże.* Pomyślałem wiedząc, że i tak tego nie zrozumiem. Cieszyła mnie perspektywa, że kiedy wrócę prawdopodobnie zjem sobie coś smacznego i wreszcie sobie odpocznę. Z czego to drugie cieszyło mnie znacznie bardziej. Gdy weszliśmy do domu i spostrzegłem prawie całą rodzinę w komplecie mocno się zdziwiłem: *Co to zebranie czy jak?* Dopiero w tym momencie dostrzegłem znalezioną przez nas osobę. Korzystając z sytuacji przyjrzałem się dziewczynie dokładnie i bardzo szczegółowo. Od stóp do głów chciało by się powiedzieć. Następnie wysłuchałem to co mają do powiedzenia członkowie rodziny. Gdy skończyli zauważyłem, że nie padło nawet pytanie czy mam ochotę ją niańczyć czy nie. Tak, więc nic nie mówiłem wiedząc, że sprzeciw i tak nie będzie tolerowany. Gdy wyszli usiadłem przy stole, jednak nie zacząłem jeść. Zastanawiałem się co powiedzieć: *O co można zapytać dziewczynę w tym wieku? Cholera to wie! Hmm to tak spróbujmy.* Po przemyśleniu sprawy postanowiłem, że najpierw sie przedstawię. Zrobiłem to na odwal się gdyż naprawdę nie lubiłem tego robić, a dokładnie to tak:
- yyy Jestem Keizo yyy należę do tej rodziny yyy mam 20 lat yyy i lubię spać yyy... A ty? Przerzuciłem pałeczkę ciężaru mówienia czegokolwiek na rudowłosą i zacząłem powoli spożywać posiłek, ponieważ nie chciałem się poparzyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Pon 10 Maj 2010 - 17:20

-...-Przez jakiś czas dziewczyna kompletnie się nie odzywała. Mogło to być spowodowane różnymi rzeczami - szokiem pourazowym bądź wywołanym ostatnimi wydarzeniami, aczkolwiek równie dobrze mogła być nieśmiała albo zakłopotana tak ciepłą gościną. Bądź co bądź to co miała na sobie nie jest pierwszą z brzegu szmatą.
-...Miharu... lubię kwiaty... i rośliny-I to byłoby na tyle jeżeli chodzi o autoprezentację. Na nic więcej się nie zanosiło... przynajmniej do momentu w którym do kuchni nie weszła na chwilę ciocia Keizo by zalać herbatę do dzbanka. Gdy wracała z nim oraz z paroma filiżankami, skomentowała tą jaksze intensywną dyskusję.
-Trochę ciszej proszę, nie słyszę własnych myśli-Zwróciła im uwagę, i przy okazji stuknęła chłopaka lekko bokiem. Dziewczę trochę się zaczerwieniło, ale przynajmniej powiedziało coś jeszcze.
-...wiesz że słoneczniki zawsze zwracają się w stronę słońca?-Zapytała nie mając być może nic innego/lepszego do powiedzenia.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Czw 13 Maj 2010 - 15:23

Wyjątkowo ociągałem się z jedzeniem obiadu. Czemu? Ponieważ nie miałem pojęcia co mógłbym robić z dziewczyną w tym wieku. Tak, więc odciągałem tą ciężką decyzję jak najdalej. Prezentację dziewczyny skwitowałem krótkim:
-Aha- W zasadzie to nie wiedziałem co dalej mówić, więc jadłem. Powoli wkładałem sobie małe porcję posiłku i przeżuwałem wyjątkowo wolno. Dokładnie tak jakbym wykonywał strajk włoski. Następnie weszła ciotka jak zwykle robiąc jakąś zaczepkę, a ja znalazłem sobie dobrą wymówkę na to, że nie powiedziałem nic. Wyjątkowo włożyłem do buzi spore ilości pokarmu i przeżuwałem je powoli. *Ehh musieli na mnie to wszystko zrzucić. Co ja im zrobiłem? No i akurat po polowaniu. Wtedy kiedy najlepiej by się spało albo po prostu nic nie robiło. Beznadzieja. Ciekawy ile będę musiał ją niańczyć.* Pomyślałem. Po chwili Miharu dała jakaś ciekawostka, która nie wiadomo czemu nie za bardzo mnie zaciekawiła, jednak starałem się po sobie tego nie pokazywać i odpowiedziałem:
- Nie, a wiedziałaś, że jak ktoś kicha to jego wszystkie funkcje życiowe się zatrzymują? A tak właściwie to ile masz lat? Spytałem na sam koniec licząc, że dowiem się czegoś konkretnego, które mogło mi coś dać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 16 Maj 2010 - 11:16

(Bullshit. Też czytam demoty)

Dziewczyna troszeczkę się chyba rozluźniła. Punkt dla Keizo, być może trochę bardziej się rozgada i spowoduje że chociaż trochę się zainteresuje jej osobą. Być może.
-Nie wiedziałam... mam 17 lat... chodzę do liceum, w mieście niedaleko tego lasu... p-przepraszam za kłopot... a właśnie... czytałeś może ostatnio wiadomości w gazetach, właśnie o tym lesie?-Zapytała, a gdy zobaczyła raczej przeczącą temu minę (Nikt w domu nie interesował się raczej co się dzieje gdzieś indziej, no, może poza Tokajim i jego żoną) wyjaśniła o co jej chodzi
-Parę osób widziało tutaj... coś dziwnego. Człowieka... ale jakby nie człowieka. Zamiast włosów miała liście, a kolor jej skóry był lekko zielonkawy. Nie wspominając już o czerwonych oczach i dziwnych uszach... chciałam sprawdzić co to jest... gdy nagle... coś mnie złapało... podniosło... nie mogłam oddychać... i wtedy straciłam przytomność...-Wbrew temu co można by było sądzić powiedziała to całkiem swobodnie, acz jej ciągła doza nieśmiałości była obecna.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Nie 16 Maj 2010 - 12:35

heh to się nazywa łączenie przyjemnego z pożytecznym.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Postanowiłem mimo rozluźnienia dziewczyny nie zaprzestać mojej taktyki jedzenia sposobem na strajk włoski. Nadal przeżuwałem powoli słuchając co ma do powiedzenia nowa koleżanka. Gdy wysłuchałem pierwsze zdanie to zrobiłem sobie przerwę w jedzeniu i powiedziałem:
-Nie masz za co przepraszać. W zasadzie wtrąciłem się w jej wypowiedź. Po czym włożyłem sobie do buzi kolejną mała dawkę pokarmu i słuchałem dalej. Gdy skończyła ja ponownie zrobiłem sobie przerwę w jedzeniu i powiedziałem:
- Dziwne już trochę chodzę po tych lasach, a nigdy czegoś takiego nie widziałem. Poza tym powinnaś być bardziej ostrożna. Masz dużo szczęścia, że żyjesz. Po tych lasach pałęta się sporo dzikich zwierząt, które potraktowały by cię jak zwykłe pożywienie, łatwy kąsek. Lepiej, żebyś więcej tego czegoś nie szukała. Tak będzie lepiej i bezpieczniej. Powiedziałem po czym kontynuowałem jedzenie mojego posiłku. Starym (znaczy się mającym kilkanaście minut) dobrym sposobem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Keizo Kurogane i jego rodziny   Sro 19 Maj 2010 - 12:54

-W-wiem o tym... to nie wszystko... ale nie będę Ci dalej zawracać głowy... ah... chyba zapomniałam, smacznego-I to było na tyle jeżeli chodzi o rozmowę pomiędzy nimi. Keizo już dalej w spokoju zjadł swój obiad (w końcu). I dalej... w sumie mógł odpocząć. Pójść do siebie i poleżeć, zdrzemnąć się... problemem tutaj była tylko jedna osoba - dziewczyna którą musi niańczyć. Dziewczyna, która nie należała do zbytnio towarzyskich, z która chyba nie ma zbyt dużo tematów do rozmowy... a w dodatku wyglądała w tym momencie na trochę przygnębioną. Chyba nawet bardziej niż parę chwil temu. Ciekawe dlaczego...
-...a, właśnie... czy... jest tutaj telefon? Chciałabym zadzwonić do moich rodziców... że nic mi nie jest...-Odezwała się w końcu trochę skrępowana, najpewniej obawiając się że już dosyć się dzisiaj narzuciła całej tej szczęśliwej rodzinie.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora