IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Shunpo itp.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Shunpo itp.   Pią 19 Mar 2010 - 14:48

Jak wiemy to jest świat bleach'a, gdzie praktycznie wszystko zależy od siły postaci. Wiemy, również, że jednym ze sposobów na zwiększenie naszej szansy na zwycięstwo jest atak z zaskoczenia i inne pułapki. Lecz, gdy prawie każdy poważniejszy przeciwnik posiada shunpo to atak z zaskoczenia nic nam nie da i to mi się nie podoba ! Dlatego proponuję wyolbrzymić shunpo i dawać je jedynie kapitanom lub bardzo wybitnym porucznikom.
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Shunpo itp.   Pią 19 Mar 2010 - 15:17

Szampon szamponowi nierowny. Wezmy taka Yoruichi, ktorej nawet po 100 latach treningu Byakuya nadal nie potrafil zlapac (a chyba nikt nie powie, ze obijal sie i ze jest cienias). Co do statystyk postaci niezaleznych... gracze ich nie znaja. Przynajmniej u mnie. Chce taki wroga zaskoczyc? Jak los (czytaj ja) bedzie laskawy to mu sie uda, czy wrog bedzie dysponowal szamponem, czy tylko odzywka. Co nie znaczy, ze jestem zwolennikiem, zeby w kazdego przeciwnika ladowac wszelkie znane i nieznane techniki, bo bedzie fajnie. Jak jest za duzo, to nie jest fajnie. Jak mawial Gargamel - z niczym nie wolno przedobrzyc.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Shunpo itp.   Sob 20 Mar 2010 - 17:39

Czynnikiem przeważającym będzie tu raczej statystyka tzn jeżeli dwie postacie mają shunpo no to wiadomo, która będzie miała lepsze. Są przecież nawet niższej rangi oficerowie, którzy znają tą technikę. Po prostu jej tak nie kontrolują, pęd techniki nie pozwala im np stanąć tuż za przeciwnikiem i zaatakować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Shunpo itp.   Today at 7:44

Powrót do góry Go down

Shunpo itp.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1