IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Matias Rozikk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Matias Rozikk   Pon 22 Mar 2010 - 14:56

Imię: Matias
Nazwisko: Rozikk
Profesja: Shinigami
Kobieta otrzymuje: -1 Wytrzymałość, -1 Siła, 2 Zręczność.
Mężczyzna otrzymuje: 1 Wytrzymałość, 1 Siła, -2 Zręczność.
Waga: 50kg
Wzrost: 150cm
Wygląd: Chłopak jest raczej niski bo ma zaledwie 150 centymetrów wzrostu, jest szczupły. Włosy ma szarawe,długie zasłaniające lewe oko. Oczy są ciemne jak noc. Twarz jest trochę jajowata. Matias ubrany jest w typowy dla shinigami uniform czarne kimono, pod którym są ciemne spodnie.
Charakter: Matias przeważnie zachowuje spokój, ale okazuje uczucia. Raczej nikomu nie grozi a nawet gdyby to próbuje nie okazywać emocji. Można odnieść wrażenie, że Rozikk udaje dorosłego, ale to byłby błąd. Żyje według zasady: "nie wychylaj się, chyba, że jest jakiś ważny powód". Dla kolegów jest raczej miły a dla wrogów bezwzględny.

Historia:

Chłopak urodził się w Anglii w małym miasteczku.Nie miał ojca wychowywała go matka.Wykonywał prawie każde zadanie dane mu od mamy.Miał starszego brata i starszą siostrę.Brat był odważny,sprytny oraz bardzo miły,siostra była inteligentna,bardzo dobrze gotowała i pomagała rodzeństwu w różnych sprawach.Mama była opiekuńcza,miła ale gdy dostał złą ocenę to była surowa.W wieku 9 lat odkrył że bardzo dobrze pływa a rok później że dość szybko biega.Miał swoją paczkę i trzymał się tylko jej.Bardzo unikał nagości i zostania sam na sam z jakąś ładną dziewczyną.Był przeciętnym uczniem dostawał 3,4,5,na lekcjach był spokojny nauczyciele raczej go lubili. Bardzo interesował się muzyką
i średniowieczem.Bardzo lubił chodzić nad rzeczkę i tam siedzieć pod drzewkiem.Stawiał kolegów na równi z sobą nie wywyższał się nad innych.
Miał kotkę Kinię kotka była biała w czarne łaty, miała czarne kocie "skarpetki". Chłopak marzył aby pojechać do Japonii i tam zamieszkać do końca życia.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci 1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5. Statystyk nie można odejmować - mogą spaść poniżej 5 tylko pod wpływem umiejętności, premii od płci lub profesji i oczywiście w trakcie przygody.)
Atrybuty:
Siła: 5
Szybkość: 7
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 9
Psychika: 5
Reiatsu: 7
Kontrola Reiatsu: 7

OGÓLNE może ktoś pomóc bo ja się gubię !

Udźwig: Siła*10 kg
Prędkość (śr.): 3[km/h].
Prędkość (max.): 10[km/h]. Prędkość, z którą postać przemieszcza się zazwyczaj w czasie walki, pościgu, desperackiej ucieczki.
PŻ (Punkty Życia): Wytrzymałość*10.
PR (Punkty Reiatsu): Reiatsu*Kontrola Reiatsu.

Techniki
Magia:
Atrybuty:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności:Kucharz
Wady: Amagiczny
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Matias Rozikk   Pon 22 Mar 2010 - 18:33

He he xD Dawno się tak nie uśmiałam jak czytałam karty postaci... Oczywiście soczysty, najbardziej krwisty negatyw jaki tyko mogę dać !

Zacznę ooodd początku

1. Wygląd - od razu miałam skojarzenie z dizzim z gier na pegasusa w formie emo to boli xD Oczywiście opis jest marny, i co jest ciekawe ?
"Matias ubrany jest w typowy dla shinigami uniform czarne kimono, pod którym są ciemne spodnie. " - po pierwsze shinigami u nas zaczynają w akademii a tam są inne uniformy, no ale zdolność czytania ostatnio zanika... Po drugie kimono jest ubraniem "na klatę" nie wiem czy na klacie można nosić spodnie ;]

2. Carakter - W zasadzie lepiej mogę opisać charakter mojego kwiatka... Nie postarałeś się
"Można odnieść wrażenie, że Rozikk udaje dorosłego" - i co na to wskazuje ? To że nie ukazuje emocji grożąc ludziom ? he he he
I to takie mroczne że dla wrogów jest bezwzględny...

3. Historia - xDDDDD Generalnie to tu jest Ciekawe, wiecej wiem o kocie, mamie, siostrze i bracie niż o twojej postaci, a to ciekawe co ? Dodatkowo dziwne żyje i nie ma ojca, oczywiście mógł nie znać ojca ale nie mieć ? to ma dwie mamy WTF ?

4. Staty a co w tym jest takiego trudnego ? Ps rozpisz dokładnie co dajesz gdzie i jak w nawiasie obok
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Matias Rozikk   Pon 22 Mar 2010 - 18:41

Kamys Tsuki napisał:
Dodatkowo dziwne żyje i nie ma ojca, oczywiście mógł nie znać ojca ale nie mieć ? to ma dwie mamy WTF ?

Znasz tego demota? "Jadę do dziadków może niedługo nabrać zupełnie nowego znaczenia" Tylko tym razem jest to w wykonaniu matek...

Chyba wydrukuje sobie tą kp. Będę mieć ciekawy wzorek na papierze toaletowym. Ocena negatywna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Matias Rozikk   Pon 22 Mar 2010 - 22:36

Słuchaj... u nas wymagamy od kart postaci pewnej objętości i jakości. Jeśli masz problemy z rozpisaniem się, brakuje Ci pomysłów itp. to służę pomocą. Odezwij się na PW a postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili tak wyczerpująco jak tylko będę w stanie.

Póki co jestem zmuszony dać Ci negatyw. Czekam na poprawę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Matias Rozikk   Wto 23 Mar 2010 - 20:05

Hmmm.... Ta karta jest bardziej ,żenująca ,niż.... hmmm.... No nie mam pojęcia, nic bardziej żenującego na stronie nie było.

Wygląd: Hmmm.... Piracki kucharz??? W akademii?? Mając 13 lat?? Chyba starasz się być śmieszny.

Charakter: Hmmmm.... Wiem tylko o zastraszaniu i w ogóle twoja postać to chodzący paradoks Miły i bezwzględny, udający dorosłego.

Historia: Ty opisujesz swoją rodzinę czy życie twojej postaci??

Mechanika: Hmm... Ile i dlaczego tyle rozpisz obok (przykład: 10=5+3+2+3)

Poza tym nie kopiujemy , my znamy zasady. Zapewniam ciebie. Nie musisz tym zapychać swojej KP. Pisz od nowa w tym miejscu.

Soczysty, ognisty, pełnokrwisty Stek tzn.NEGATYW

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Matias Rozikk   

Powrót do góry Go down

Matias Rozikk
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1