IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Pokój opatrunkowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Pokój opatrunkowy   Wto 23 Mar 2010 - 21:11

Był to pokój w którym było kilka pielęgniarek oraz jeden lekarz . Dwa łóżka ustawione pod dłuższą ścianą naprzeciw szafek z opatrunkami i biurkiem lekarza. Przy nieco krótszych ścianach były okna wpuszczające światło do białego pomieszczenia. Na środku pokoju stało około 8 krzeseł wokoło stalowego stołu na którym leżały bandaże i gaziki , czyli wszystko co było potrzebne do opatrywania i odkażenia ran ,żeby było wszystko pod ręką.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ginyu Kaien

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Pokój opatrunkowy   Wto 23 Mar 2010 - 21:17

Shibasaki $00$0029

Wszędzie w pomieszczeniu kręcili się ludzie, twój stary kumpel wolał poczekać na zewnątrz, nie chciał zobaczyć czegoś bardziej okropnego od twojej rany, która była poparzeniem z małym pęknięciem jednego z bąbli , oznaczało to ,że to było dosyć silne poparzenie. Wchodząc zajęła się Shibasakim pielęgniarka która usadowiła chłopaka na krześle wokół stolika i zaczęła opatrywać ,przy czym zadała pytanie -Źle rzuciłeś Kidou prawda??-

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pokój opatrunkowy   Wto 23 Mar 2010 - 21:31

-Ok senpai... Powiedział również zirytowany co nauczyciel chłopak. *A czułem, że było tak blisko... Cholera! Muszę na prawdę dużo ćwiczyć. Kiedy nauczyciel nakazał iść chłopakowi do centrali leczniczej, ten ruszył bez wahania. Już wolę nie ćwiczyć z taką raną... Bo jeszcze Bóg wie co mi się w rękę stanie i do końca życia nie będę mógł jej używać... Pomyślał, idąc do centrali.
-Jasna cholera!
Krzyknął dając upust gotującym się w nim emocjom.
-Czy na prawdę to jest takie trudne?! Dodał idąc dalej.

Kiedy wszedł do centrali, Shibasaki usiadł na krześle wskazanym przez pielęgniarkę. Na zadane przez nią pytanie odpowiedział żałośnie:
-Taa... Senpai powiedział, że za dużo reiatsu w to włożyłem. Mam poćwiczyć w domu...
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaien

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Pokój opatrunkowy   Sro 24 Mar 2010 - 13:57

Shibasaki $00$0030

-Będziesz musiał, albo dostaniesz się tutaj jeszcze raz.- Powiedziała skoncentrowana na opatrywaniu rany Shibasakiego. W tym czasie rozmowa się urwała, wokoło było jeszcze 2 Shinigami jeden z długą raną pleców i jakaś dziewczyna, która miała złamaną rękę. -No, skończyłam teraz idź do domu i potrenuj, żeby nie było więcej takiej lipy.- Powiedziała żegnając się z uśmiechem po czym ruszyła w stronę innego dopiero co przybyłego chłopaka, którego przyprowadził kolega.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pokój opatrunkowy   Sro 24 Mar 2010 - 14:10

Domo arigato. Powiedział chłopak do pielęgniarki wstając i ruszając w stronę drzwi. *Ciekawe... Oni chyba mają mniej więcej to co ja.* Pomyślał spoglądając na innych shinigami. Kiedy wyszedł z centrali skierował się w stronę domu. *Ciekawe co klasa teraz robi... Może już koniec lekcji? * Zapytał siebie chłopak. *Nie pamiętam... Tak czy inaczej w domu muszę teraz długo trenować.* Pomyślał wchodząc do domu.

Kiedy był już w przedpokoju zdjął buty i udał się do łazienki gdzie obmył twarz i ręce. Następnym jego celem było zjedzenie czegoś przed treningiem kidou. Poszedł do kuchni, gdzie przygotował sobie coś do jedzenia, z dostępnych składników. *E tam... Nie mam czasu na przygotowanie, zjem byle co i idę ćwiczyć.* Pomyślał, po czym zjadł przygotowane danie, by następnie udać się do swojego zaniedbanego ogródka, w którym miał zamiar trenować rzucanie zaklęć.
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaien

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Pokój opatrunkowy   Sro 24 Mar 2010 - 17:01

Piszemy w domku

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora