IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Shun Egao

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Shun Egao   Czw 1 Kwi 2010 - 11:25

DANE

Imię: Shun
Nazwisko: Egao
Profesja:Shinigami
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 67 kg
Wzrost: 183 cm
Wygląd: Shun
Charakter: Shun jest bardzo wyluzowany. Nigdy nie lekceważy przeciwnika, chociaż jego słowa i zachowanie wskazują na co innego. Zawsze lubił towarzystwo innych, co jest trochę sprzeczne z ideą jego rodziny(w tym sensie, że jego rodzina, nie kumplowała się z każdym, kogo spotkała). Potrafi rozśmieszyć niemal każdego, jeżeli zechce. Przyjaciół zawsze szanował, ludzi którzy nic do niego nie mieli tolerował, a tych, co mu zawinili nienawidził.
Sprawia wrażenie otwartego dla każdego, jednak jest trochę inaczej. Swe największe sekrety zachowuje dla siebie, a dziury w swych historiach zapełnia wyobraźnią.
Typowy kobieciarz.

Ekwipunek:
Broń(zależnnie od MG), strój ucznia akademii oraz przybory do pisania

Historia:
Shun urodził się w dosyć zamożnej rodzinie Egao. W jego okolicy, trudno było o kogoś z jego „klasy”. Jego rodzina starannie dobierała mu towarzystwo, czego mały chłopiec się nawet nie domyślał. Posiadał lekcje prywatne, nie uczęszczał do szkoły. Posiadał nieduże grono składające się z czterech kolegów i jednej koleżanki. Nie byli najbogatsi, jednak rodzice Shun’a: Amiko oraz Takechi, uważali ich za miłych i dobrze wychowanych ludzi. Posiadali taki niemy pakt: Oni dawali mu przyjaźń, a on dobra materialne, jakich nigdy nie mieli. Prezenty na urodziny, czy nawet często bez okazji.
#1:Urodziny Shun’a.
Nadchodziły 7. Urodziny Shun’a. Na te urodziny szykowało się dla niego wiele niespodzianek.
Pierwszą z nich był przyjazd Babci Shun’a, której nie widział od lat trzech na oczy . Babcia też do biednych nie należała, a więc przywiozła ze sobą pewien prezent. Był to nowiutki komputer, z kilkoma grami. Chłopak zainstalował by go najchętniej od razu, ale musiał poczekać. Następnym prezentem był rower, z którego również bardzo się ucieszył. Od jego koleżeńskiej paczki dostał masę słodyczy oraz różnych zabawek. Całe urodziny przebiegły miło i swobodnie. Następnego dnia babcia Shun’a wyjechała, a więc nastąpiło czułe pożegnanie.
Dodatkowo, został zapisany na kurs samoobrony, na który uczęszczał do wieku lat 25.
#2:Wojna i Śmierć.
Minęło już dziesięć lat, od poprzednich urodzin. Babcia, przyjeżdżała co rok, jednak tym razem było inaczej. Miesiąc przed kolejnymi urodzinami, zmarła.
Chłopak obudził się rano, jednak nikogo nie było. Pomyślał, że rodzice wyszli do sklepu, więc posprzątał dom, zrobił śniadanie. Ale z czasem, zaczął się niepokoić, minęło pół godziny, godzina, dwie, trzy, cztery. Po upływie czterech godzin, i trzydziestu minut, ubrał się i wyszedł. Rozmawiał z ludźmi, i okazało się, że nie tylko jego rodzinę uprowadzono. Sporo osób z wioski zniknęło. W telewizji już o tym bębniono. Okazało się, że rozpoczął się bunt, o którym dziś nikt nawet nie pamięta.
Przez parę lat, Shun szukał rodziców, ale bez skutku. Jeździł po miastach i wypytywał. Jednak ci znikli.
Bunt ucichł, ale nie znikł. Chłopak miał już 25 lat. Istniało kolejne zagrożenie ataku na jego miasteczko. Bunt kierował się do Tokyo. Wojsko postanowiło powstrzymać ów bunt, właśnie w jego wiosce. Nastąpił pobór do armii. Shun, czując żądze zemsty, sam się zaciągnął. Wiedział, że to oni byli sprawcami porwań. Dostał dobry ekwipunek. Mundur, AK-47, Colta... dziwiło go to bardzo, że takiemu nie wyszkolonemu żołnierzowi, dali taką broń. Owszem, przeprowadzono paro godzinne szkolenie.
*Godzina 16:23-Atak
Chłopak z rodu Egao starał się celować, jednak raczej strzelał na oślep. W końcu, jednak skończyła mu się amunicja. I to była pora zaskoczenia. Nagle z lasu wyjechał czołg. Dało się słyszeć przekleństwa. Każdy miał zdziwioną minę, niektórzy zaczęli uciekać. Jednak Shun, zobaczył wyrzutnię RPG. Chwycił ją niepewnie, i jedyną jego myślą było „Oby rozwaliło czołg, nie odrywając mi ramienia”. I strzelił. Owszem, czołg wybuchł, jednak siła RPG, odrzuciła chłopaka, który przeleciał parę metrów, uderzył o ziemię, sturlał się z pagórka, walnął o drzewo, i stracił przytomność. Był właściwie cały połamany i poobijany. Właściwie większość rannych było tutaj, w tym szpitalu. Nastąpił ostatni akt desperacji buntowników. Podłożyli bombę, i wysadzili cały budynek. Wszyscy zginęli. 120 osób martwych. Wygrzebano tylko ciała. Jednak nie było zbyt dużego rozgłosu. Mediom zakazano o tym mówić.
Go to jednak już nie obchodziło… nie było go na tym świecie.
#3:Runkongai
Chłopak ocknął się w jakimś białym kimonie, w czystym, miękkim, wygodnym łóżku. Niemalże zupełnie takim samym jakie miał na ziemi. Rozejrzał się po pokoju. Cały był wymalowany ciemnoniebieską farbą. Sufit był biały. Przy ścianach stały ciemno brązowe szafy, komody z szufladami, i biurko. Było nawet przytulnie . Chłopak wstał i ruszył powoli do brązowych drzwi nacisnął klamkę, i znalazł się w jasnej, żółtej kuchni. Przy stole siedziało jakby małżeństwo, jeszcze młode. Mężczyzna odwrócił się i uśmiechnął. Nakazał Shun’owi usiąść. Ten zrobił to posłusznie, i słuchał wyjaśnień Keizo (gdyż tak się nazywał) oraz jego żony Aiko. Był w 3. Dzielnicy Runkongai, więc miał prawo być zadowolonym.
Żył tu przez pół roku, szukając rodziców, czasami wpadając w bójki, co się zdarzało jednak rzadko. Był dosyć silny, i szybki, więc dosyć często je wygrywał. Jednak parę razy dostał łomot, a jeden pamiętał najbardziej.
*
Shun szedł sobie ulicą, w dzień jak co dzień, i przez przypadek wpadł na pewnego mięśniaka. Był on wielki, i umięśniony, no i głupi zapewne. Nawet nie zdążył przeprosić, a leżał na ziemi, z limem pod okiem. Nim wstał znów dostał. Praktycznie tak wyglądała cała walka. Ledwo zdołał wyprowadzić kilka ciosów, z tego tylko jeden trafił, prosto w nos, który zresztą złamał. Ale nie było szans na zwycięstwo, po prostu przegrał.
Po tym wydarzeniu, jego „ojciec” nauczył go trochę walczyć, pokazał podstawowe chwyty, itd.
Dzięki temu, że należał do bogatej rodziny, dostawał niemal wszystko. Jako dorosły, zarabiał sam na siebie. Niedługo po tym, został zauważony przez pewnego Shinigami. Został odesłany do akademii. Od tego czasu, niemal cały czas się uśmiecha, stąd się wziął jego pseudonim „szczękościsk”.
Poza tym, nabawił się uzależnienia od seksu. Zaczął podrywać dziewczyny, zaciągając je do łóżka. Bawiło go to, kręciło, aż w końcu, nie mógł bez tego żyć.
Teraz ma 26 lat, i ugania się za kobietami jak nigdy. Trudno mu skrzywdzić jakąś dziewczynę należącą do „pięknych”

Pieniądze: 500 Ryo+1500 Ryo(um. Bogacz)=2000 Ryo

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5+1(płeć)+2(własne)+1(profesja)=9
Szybkość: 5+2(własne)+2(profesja)=9
Zręczność: 5-2(płeć)+3(własne)+1(wiek)=7
Wytrzymałość: 5+1(płeć)=6
Inteligencja: 5+1(własne)=6
Psychika: 5+2(wady)=7
Reiatsu: 5+2(własne)+1(profesja)=8
Kontrola Reiatsu: 5+4(wiek)+1(umiejętności)=10

OGÓLNE

Udźwig: 90 kg
Prędkość (śr.): 9 km/h
Prędkość (max.):28 km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 80

Techniki
Magia:
Poznane Hadou: #4 - Byakurai (Biała Błyskawica)
Poznane Bakudou: #6 - Reidou (Mumifikacja)

Umiejętności: Podstawy Samoobrony, Bogacz
Wady:Uzależnienie-Seks, Pies(na kobiety)
Powrót do góry Go down
Kenjiro Sakuraiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Shun Egao   Czw 1 Kwi 2010 - 22:01

Pierwsze co rzuciło się w oczy po przeczytaniu to trochę za krótka historia jak na 26 lat, na 20 może by uszła w Moich oczach, uważam że powinieneś rozwinąć historię, zwłaszcza tę część jak dostałeś się do Rukonu, napisz co przyciągnęło uwagę Shinigami do twojej osoby, opisz zajęcia ,którymi się zajmowałeś i jak zaczęła się objawiać....Nimfomania???

Kolejna sprawa ale tutaj raczej nie będę kładł głowy pod topór bo nie jestem pewien, ale zdaje mi się ,że o życiu w świecie materialnym pamiętają tylko dusze które przeszły pogrzeb duszy, i to chyba też nie wszystkie.(nie mam pewności więc tutaj nie będę zajmował ostatecznego stanowiska)


To co jeszcze, jest lekko drażniące to powtórzenia tych samych zwrotów (zwłaszcza mi się rzuciło w oczy "Posiadał/posiadali") i dość dziwny szyk i forma budowania zdań. Wiem że każdy ma swój styl więc nie będę się bardzo tego czepiał.

Co do charakteru ujdzie, ale dodaj jeszcze opis wyglądu zwłaszcza tego co jest nie uchwycone na portrecie, np znaki szczególne kolor oczu włosów.


Na razie daję Negatyw Poprawisz, przeczytam doszukam się info o tym co pamięta dusza i wtedy znów rozważę to i owo.

Powodzenia.


Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shun Egao   Pią 2 Kwi 2010 - 0:39

Cóż ja Ci mogę powiedzieć Panie Shun ? Wyjątkowo może zacznę delikatniej (czyżby budziła się w mnie krucha kobieta ?), otóż spodziewałam się lepszej karty jak na byłego mistrza gry, a tu dostałam słabe opisy z nieco niezgodnymi z realiami faktami.
Charakter jest słaby, w wyglądzie jest co nieco do uzupełnienia zaś historia do przepisania niemal od nowa i wydłużenia... Reszty chwilowo nie sprawdzam.

Negatyw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Shun Egao   Pią 2 Kwi 2010 - 9:59

Historia za krótka, brak opisu skąd nagle w SS jest bogatym osobnikiem, brak opisu, przygód, które by przedstawiały go jako psa na baby i jego uzależnienie od seksu.


NEGATYW


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Shun Egao   

Powrót do góry Go down
 
Shun Egao
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Forumotion.com | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog