IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Shiki [Hollow]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Shiki

Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/110  (89/110)
Punkty Reiatsu:
42/70  (42/70)

PisanieTemat: Shiki [Hollow]   Sob 3 Kwi 2010 - 17:49

DANE
Imię: Shiki
Nazwisko: Souchirou
Profesja: Hollow
Waga: 93 kg
Wzrost: 231 cm

Wygląd: Jako człowiek Shiki nie wyróżniał się z tłumu, był dosyć wysoki ok. 1.84. Posiadał długie ciemne włosy, które sięgały mu do barków, w dodatku był dobrze zbudowany. Oczy zaś miał koloru niebieskiego. W formie pustego chłopak nie przypomina ani trochę dawnego człowieka. Jako pusty chłopak mierzy ponad 2 metry w dodatku wyrósł mu ogon, którym sprawnie może posługiwać się w czasie walki. Za broń służą mu szpony, które może wydłużać wedle swej woli. W dodatku całe ciało pokryte jest skórą pustego, gdzieniegdzie – na ramionach i nogach można dojrzeć coś w stylu zbroi. Shiki ma bardzo długie włosy, a twarz ukrytą ma w masce, która nie wyraża żadnych uczuć. W dodatku na jego głowie wyrosły dwa rogi, którymi może nabijać swoje ofiary.
Shiki:Jako Hollow

Charakter: Jego charakter można opisać jednym słowem – nieprzewidywalny. Otóż Shiki nigdy nie działa racjonalnie, zawsze bez przyczyny, robi, co chce i kiedy chce taki już ma charakter. W dodatku uwielbia spoglądać na innych „z góry” czując się lepszym, choć nie zawsze jest to prawdą. Woli działać niż stać w miejscu i spróbować wyjaśnić coś przez rozmowę – uważa to za nudne, a w jego mniemaniu, co nudne to złe. Chodzi własnymi ścieżkami, często nie dając szansy, aby ktokolwiek zobaczył w nim kogoś innego, niż ignoranta, jakim jest. Jednakże w wolnych chwilach, uwielbia zastanawiać się nad „filozoficznymi zagadnieniami” własnej egzystencji.

Ekwipunek: Brak

Historia:
Historia owego chłopaka zaczyna się jak każda inna, jego rodzice wręcz nie mogli się doczekać jego narodzin, a gdy już się to stało chłopak nie miał źle. Był w centrum zainteresowania całej rodziny, codzienne wizyty dziadków, ciągła obecność ojca i matki, którzy przyglądali się jego rozwojowi – można by powiedzieć idealne dzieciństwo, które chłopak i tak nie pamiętał gdyż był mały – prawdę mówiąc nic nie wiedział, gdyż był wtedy niemowlęciem. Gdyby czas zatrzymał się w tamtym miejscu, jego późniejsze wydarzenia mogłyby potoczyć się inaczej, lecz jak to w życiu bywa nie zawsze jest cudownie. Trzy lata po jego narodzinach, jego matka zginęła w wypadku samochodowym. Po tym wydarzeniu jego ojciec wpadł w depresję, jednakże poprzysiągł na swoją duszę, iż wychowa syna dobrze. Pomimo jego starań, brak matki był odczuwalny w życiu małego Souchirou. Wydarzenia z minionej przeszłości stały się tematem tabu, a ojciec, który popadł w alkoholizm i hazard przestał w ogóle wspominać o jego matce. Żal za utratą ukochanej był silniejszy, niż cokolwiek innego, dlatego pomimo przysięgi, jaką złożył potrafił jedynie pracować, pić i brać udział w zakładach. Już wtedy Shiki nauczył się, że musi radzić sobie sam, nie rozumiał jednak zachowania swojego ojca. Ten przychodząc do domu pod wpływem alkoholu kładł się od razu spać, nie przykuwając uwagi do swojego syna, dlatego też chłopiec, który otrzymywał jedynie pieniądze, nie mógł zrozumieć „ciepła domowego ogniska”. Przyglądał się dzieciom, kiedy odbierali ich rodzice i nie mógł pojąć – w jego sercu narastała coraz to większa tęsknota za uczuciem zwanym miłością. Tak też przeszedł przez szkołę podstawową, z dobrymi ocenami mógł nadal dążyć do swojego „lepszego życia”, które miało nadejść wraz z ukończeniem liceum i pójściem na studia. Nie prowadząc żadnych rozmów z ojcem, jedyną wartością, która mu pozostała były pieniądze – już wtedy można było dojrzeć ciemność, w jaką chłopak zmierzał, gdyż uważał się za lepszego – zawsze znęcał się nad gorszymi od siebie, a gdy w gimnazjum starsze klasy zaczynały tradycyjnie „zajmować” się młodszymi on nie pozostawał dłużny. W tym okresie stoczył najwięcej walk, nie podobał im się sposób, w jaki na nich patrzy – w jego oczach znajdowała się pogarda, mówiono, że nie obchodzi go co się stanie z jego przeciwnikiem po bójce – co niestety było prawdą, Shiki nabył niewiarygodnie szybkość umiejętność „jak dobrze bić się na ulicy” co skutkowało tym, iż w późniejszym okresie przewyższał swoich przeciwników doświadczeniem. Otrzymywał nagany, grożono mu wydaleniem ze szkoły, wzywano ojca, niestety jednak nic nie pomagało. Shiki pozostając tak długo bez opieki kogokolwiek, stał się zwykłym arogantem, który uważa się za „króla” świata – sądził, że właśnie jego osoba jest w centrum, a wszyscy inni żyją po to, aby „podziwiali” jego egzystencję. Z takimi właśnie problemami chłopak przeszedł jakoś przez następną szkołę zwaną gimnazjum – właśnie w ostatniej klasie umocniły się jego poglądy i wizja na świat. Pomimo tego, że brał udział w wielu bójkach jego oceny nie spadły, nadal utrzymywał dobry poziom z myślą o dostaniu się na uniwerek, wiedział już nawet, kim będzie chciał być w przyszłości. Miał zamiar zostać lekarzem, ponieważ ich nigdy nie jest za dużo, a pieniądze, jakie można otrzymać z tej pracy zadowalały go. Tak też ukończył szkołę pisząc egzamin, na 91% co dało mu możliwość do dostania się do dobrej szkoły średniej – chłopak jednak nie mógł wiedzieć, że pierwsza klasa w nowej szkole będzie jego ostatnią. Tu było inaczej przyjaźnie nastawieni uczniowie, miła atmosfera, aż chciało mu się uczyć. Nie wszystkim przeszkadzały jego cięte uwagi i zbyt duże mniemanie o sobie, dlatego też zdobył nawet kilku znajomych. Rok szkoły zleciał mu niewiarygodnie szybko, miał nawet plany na wakacje, miał jechać ze swoimi przyjaciółmi na obóz – wszystko zapowiadało się niewiarygodnie dobrze, pomimo tego, iż w młodzieńczych latach nie potrafił otworzyć się przed innymi, poznając nowych ludzi powoli Shiki zaczynał był normalnym, ludzkim stworzeniem, które potrzebuje rozmowy i kontaktów z innymi ludźmi. Właśnie wracał z oficjalnego zakończenia roku szkolnego, była to już noc, na ulicy nie było widać nikogo – cicho, ciemno jednym słowem przyjemnie. Nagle powietrze zadrgało, chłopak poczuł jakby coś dużego zstąpiło na ziemię, nie widział tego, nie słyszał – jego wzrok dostrzegł jedynie moment, kiedy kable elektryczne, „samowolnie” zostały przerwane. Souchirou przystanął, zaciekawiony, co się dzieje „to” się zbliżyło, podniosło go poczuł ucisk –a po tym poczuł jedynie chwilowy ból. Runął na ziemię jakby coś go dźgnęło, zaczął krwawić, nie mógł dobrze oddychać – wiedział, dlaczego miał przebite płuco. Ponownie został czymś dźgnięty w okolice brzucha, leżał na ziemi nie mając nawet siły na wezwanie pomocy. Uciekało z niego życie. Nie wiedział, co się wydarzyło, nie mógł wiedzieć, iż spotkał Pustego, który miał zamiar przemienić go w kogoś takiego jak on – bestię, która żywi się ludzkimi duszami, która odczuwa nieustanny głód, po chwili uszło z niego życie, oddech się zatrzymał – chłopak nie żył. „Urodził” się ponownie tym razem w skórze pustego, odczuwał głód musiał się pożywić, jego życie zaczęło się na nowo, a jakie będzie czas pokaże….

Pieniądze: 0

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 6 [+1 płeć]
Szybkość: 5
Zręczność: 3 [-2 płeć]
Wytrzymałość: 6 [+1 płeć]
Inteligencja: 10 [-4 rasa][+9 dowolne]
Psychika: 7 [+2 dowolne]
Reiatsu: 6 [+1 za brak dodania jednej umiejętności]
Kontrola Reiatsu: 7 [+2 dowolne]

OGÓLNE

Udźwig: 60 kg
Prędkość (śr.): 5[km/h].
Prędkość (max.): 20[km/h].
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 42

Umiejętności: Maskowanie Reiatsu
Umiejętności Klasowe: Mózg, Dominator.
Umiejętności Pustego: Garganta, Przedłużanie szponów.
Wady: Brak

Ostatnio zmieniony przez Shiki dnia Nie 4 Kwi 2010 - 15:33, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shiki [Hollow]   Nie 4 Kwi 2010 - 13:25

Co ja mogę powiedzieć ? O dziwo (bardzo dziwo !) nie mam większych zastrzeżeń, jedyne co mi może nie pasować to ten nieszczęsny dominator, za życia jak widzę nie był szczególnie charyzmatyczny, skąd mu się to wzięło za pustego ?

Teraz sprawa dwa, dowolnie wydłużające się szpony to umiejętność dosyć silna, na początek uważam że trzeba by dać jakieś organicznie, zaczynasz w końcu początkującym pustym. Możesz to ustalić z mistrzem, możesz sam dać propozycje, jak chcesz akurat w tym mogę pomóc.
Z tego co mi wiadomo masz prawo wybrać drugą umiejętność, możesz też ją odkryć zapewne w czasie gry i zdać się na to co wymyśli Ci mistrz gry.

I jeszcze jedno, nie sprecyzowałeś gdzie twoja postać się dokładnie znajduje, czy na ziemi czy w HM, jest to pewna równica choć nie wielka, równie dobrze może potem wybrać twój mistrz.

Akcpetacja

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/110  (89/110)
Punkty Reiatsu:
42/70  (42/70)

PisanieTemat: Re: Shiki [Hollow]   Nie 4 Kwi 2010 - 13:38

Ad.1 - No jeśli chodzi o szpony to z chęcią przyjmę pomoc, nie wiem dokładnie co z tym zrobić.
Ad.2 - Drugą umiejętność nie dałem, gdyż nie miałem pomysłu, a nie chcę zapychać postaci czymś dziwnym. Dzięki za pomysł, iż mistrz może mi pomóc w trakcie rozgrywki fabularnej.
Ad.3 Przeczytałem że wszystkie Hollowy zaczynają w HM więc dlatego nie sprecyzowałem, ale jak wyżej, chyba zdam się na mistrza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shiki [Hollow]   Nie 4 Kwi 2010 - 13:45

1 - osobiście radziłabym oprzeć o rei lub kontrole rei, i teraz w zależności jak twój mistrz się zgodzi można by dać przykładowo ilość cm możliwości wydłużenia = rei/kontrola rei + możliwość powieszania ich wydanymi punktami reiatsu. Taka tylko moja luźna propozycja, która od razu nasunęła mi się na myśl.
2 - Oczywiście, brak udziwnień to dobra rzecz, a coś w trakcie gry się może znajdzie.
3 - W zasadzie to nie ma różnicy odkąd wprowadziliśmy "gargantę dla każdego pustego" : )

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/110  (89/110)
Punkty Reiatsu:
42/70  (42/70)

PisanieTemat: Re: Shiki [Hollow]   Nie 4 Kwi 2010 - 13:50

Pomysł dobry, z chęcią go wykorzystam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shiki [Hollow]   Nie 4 Kwi 2010 - 14:19

Wygląd postaci został zarezerwowany przez tego gracza: http://bleach.iowoi.org/oczekujcy-na-mg-f63/tabris-hollow-t1211.htm
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Shiki [Hollow]   

Powrót do góry Go down

Shiki [Hollow]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1