IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Akademik/ Pokój Suze

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Akademik/ Pokój Suze   Nie 11 Kwi 2010 - 16:58

Pokój Suze jest bogato urządzony, powód jest prosty, dziewczyna czerpie swoje środki do życia od kapitana VII oddziału, który nie skąpi jej pieniędzy.

Pokój ma 64m[2], prowadzi do niego drewniana, solidna ścianką (od strony południowej), gdy ta się przekroczy wchodzi się na posadzkę z jasnego drewna która sięga do prawie połowy pokoju, drugą połowę pokrywają miękkie maty na których dobrze się śpi i trenuje. Ściany pokryte są zbitym deseczkami papierem, po północnej stronie widoczne jest całkiem spore okno na tereny zielone akademii. Po zachodniej stronie widoczna jest kolejna ścianka która prowadzi do łazienki i zaplecza kuchennego. Na zielonych matach postawiony jest niski stolik, na którym widoczne jest kadzidełko. Nieco na prawo leży złożony koc i poduszka, pod północną ścianą stoją dwa regały na książki, zaś po stronie wschodniej widać kilka szafek z jasnego drewna. W pokoju panuje idealny porządek, większość sprzętów jest schowana.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Nie 11 Kwi 2010 - 17:17

Kenjiro Sakurai

Spokojnie wszedłeś do pokoju, dziewczyna zaprosiła Cie do środka, rozejrzałeś się [pokój jest opisany]. Na drewnianym niskim stoliku leżał półmisek z słodkimi ryżowymi kulkami, dziewczyna zaprosiła cie do stolika, po czym jak sama rzekła poszła zrobić herbatę - w tym celu dała się do innego pokoiku.

Wróciła po okołu 5 minutach, w jednej ręce trzymała dzbanek z herbatą, w drugiej tackę z dwoma czarkami i podstawki, wszytko ułożyła na stoliku przy którym usiadła. - Mówisz... że ta dziewczynka, chcesz się nią zając ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Nie 11 Kwi 2010 - 17:43

Kenjiro nim usiadł przy stoliku udał się obejrzeć widok z okna stwierdzając że jest tu naprawdę ładnie. Masz naprawdę ładne mieszkanie....ja mały domek na obrzeżach w Rukonie.Aż wstyd mi tu siedzieć.Powiedział Gdy Suze siedziała w Kuchni.Gdy weszła usiadł przy stoliku dziękując za herbatę. A ty nie? Może i jestem leniwym i głupim studentem, ale nie pozwolę by przymnie coś komuś robili. Powiedział patrząc jej w oczy. Swoją drogą, jeśli dziś nie wpakuję nas w jakieś kłopoty może się skusisz na obiad/obiadokolację u mnie?Robię dziś Kuraka z brokułami.I mam jeszcze rosół co wczoraj gotowałem...Można w między czasie poćwiczyć kontrolę Reiatsu bądź cokolwiek innego w ogrodzie, Tai tez można wziąć...Powiedział zaczesując też włosy.Które jak zwykle zaczęły wpadać mu do oczu.

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Pon 12 Kwi 2010 - 21:35

Dziewczyna usiadła spokojnie przy stoliku, zerknęła na Ciebie - Aj tam... Wiesz gdyby nie kapitan VII no to bym ani mieszkania nie miała, może cele ? - Odpowiedziała, złapała za podstawki na czarki, jedną ułożyła przed tobą drugą przed sobą, na tych ustawiła naczynka - Pomóc... Cóż każdy powinien radzić sobie jak umie, ale niech będzie, może ten "ładniutki" blondynek się wkurzy - "Ładniutki" powiedziała ze sporym przekąsem. Nalała herbaty tobie i sobie, później złapała za jedną ryżową kulkę i ugryzła ją patrząc na Ciebie i zastanawiając się najpewniej na odpowiedzią odnośnie propozycji... Popiła herbatą, dopiero wtedy się odezwała - Czemu nie, tu w akademii nie gotują wspaniale, a ja przyznam że nie bardzo potrafię... Możemy coś zjeść po treningu czy coś..

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Pon 12 Kwi 2010 - 22:04

Ta blondyneczka jeszcze nie raz wejdzie nam w drogę w ciągu akademii, musimy uważać i trzymać się razem. Tai podobno jest świetna w Kidou, zwłaszcza leczącym. A mój pomysł na przetrwanie tutaj zgadza się z tym co Mówił Mito-sensei.... Im będziemy lepsi i silniejsi tym szybciej dadzą nam spokój. Ba a droga do tego usłana może być wieloma sytuacjami w których można Blondasa i jego paczkę wkurzyć... Powiedział lekko się ekscytując a w jego oczu błysnęły iskierki...które sekundę zgasły ukazując lenistwo. A potem się położę na trawce...i policzę chmury...ciesząc się jak po walce z Blondi... Powiedział lekko rozleniwiony już lekko w obłokach.Następnie upił łyczek herbaty rozkoszując się jej smakiem i podniósł wzrok na Suze. Nie licz na wytrawny obiad...po prostu umiem sobie poradzić... Rai mnie nauczyła tego i owego, no i jakoś żyję, czasem wyjdzie lepsze niż na stołówce ale nie powiem bym był mistrzem kuchni...Dodał patrząc na nią przez chwilę a następnie przenosząc wzrok znów na naczynie z herbatą z którego upił kolejny łyk.

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Wto 13 Kwi 2010 - 17:40

- Umm... - Dziewczyna podrapała się po głowie gdy powiedziałeś pierwszą kwestię, była najpewniej nieco zakłopotana tą właśnie wypowiedzią. Na koniec wymruczała tylko - Mito-sensei to mądry facet - Sama upiła nieco swojej herbaty, później wysłuchała twoich kolejnych słów, wzruszyła ramionami - Nie marudź, ja w ogóle nie umiem gotować... - Po tym w kilku łykach dopiła herbatę, później wstała - Nooo rozgość się, a ja idę się szybko odświeżyć - Nie czekając wstała, ruszyła do szafki skąd wyjeła świeże kimono... Po tym poszła do drugiego pokoiku...

Wróciła po około 10 minutach, czyta, zapewne umyta i już nie spocona, zerknęła na Ciebie - Czy mi się zdaje, czy mamy dziś pierwsze zajęcia z miecza ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Wto 13 Kwi 2010 - 18:36

Nie nie mylisz się... Weź Boken i sporo sił bo tego nauczyciela nie kojarzę. Powiedział Kenjiro leżąc na podłodze tak by widzieć przez okno niebo...Położył się około minutę może dwie po tym jak Suze wyszła.
Przekręcił głowę patrząc na nią z lekkim uśmieszkiem. Trzeba iść co nie Suze-chan... Powiedział spokojnie a na jego twarzy malowała się typowa błogość i lenistwo, przez prawie 10 min leżał gapiąc się w niebo a teraz przyszła odmieniona koleżanka, zdecydowanie zmieniając swój wizerunek w stosunku do dnia poprzedniego.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Pią 16 Kwi 2010 - 13:15

- Podobno to nauczycielka - Wyrzekła spokojnie Suze, później podeszła do szafki z której wyjęła boken - ten niedbale wsunęła w obi swojego mundurka. Zerknęła na Ciebie gdy tak leżałeś, westchnęła cicho i podeszła do Ciebie, podając Ci dłoń aby pomóc wstać - Ano trzeba - dodała.

Kiedy w końcu udało wam się pozbierać wyszliście z nieźle umeblowanego pokoju Suze, a potem w końcu z akademika, pogoda była całkiem przyjemne... Po drodze do sali Zoriego mignęło wam kilku uczniów i nauczycieli, znaliście ich z widzenia.

http://bleach.iowoi.org/akademia-shinigami-f8/sala-13-t827-120.htm

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Akademik/ Pokój Suze   Today at 16:12

Powrót do góry Go down

Akademik/ Pokój Suze
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1