IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Akihiko Arakidy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Akihiko Arakidy   Pon 12 Lip 2010 - 9:43

Zakapturzony cały czas słuchał, przynajmniej tyle mogłeś wywnioskować, chyba że tak stał i ignorował patrząc w twoją stronę, gdy skończyłeś swój piękny monolog adept w kapturze odrzekł. -Jak se chcesz, ale jeśli Ciebie złapią to nie licz ,że się zjawię i Tobie pomogę.- po czym się odwróciłeś i pobiegłeś przed siebie, przebiegłeś może 2 skrzyżowania korytarzy, gdy nagle jakiś głos podobny do szumu wydawanego przez materiał na wietrze (typu bawełna czy coś w ten deseń) i nagle ciemność. Tajemnicza cisza i ciemność nie wiedziałeś co się dzieje, nagle usłyszałeś czyjeś niewyraźne ,głosy, stawały się coraz wyraźniejsze, a po chwili nawet zdołałeś otworzyć oczy, a raczej same odruchowo się otworzyły, jednakże nie mogłeś się ruszyć ,a w ustach miałeś metaliczny posmak, słyszałeś tylko wyraźnie niski głos jakiegoś faceta ,który odrzekł do kogoś. -Potem pogadamy właśnie się obudził.- i nad sobą zauważyłeś faceta, którego wcześniej widziałeś. Tak to był ten sam facet który był przed drzwiami wtedy, gdy spotkałeś zakapturzonego. -Co tam u śpiącej królewny?- wypowiedział szyderczo tajemniczy facet, uśmiechając się chamsko.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Algalon

Mistrz Gry : Ginuś

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
110/110  (110/110)

PisanieTemat: Re: Dom Akihiko Arakidy   Pon 12 Lip 2010 - 13:30

- Jeszcze czego, nie dam sie tak łatwo złapać w końcu znam dobrze ten budynek, a na pomoc z twojej strony bym nie liczył prędzej wbił byś mi nóż w plecy niż pozwolił odejść. Ale to nic... dam sobie rade. Pamiętaj, pół godziny, jeżeli mnie tam nie będzie to twoje przypuszczenia okażą się słuszne i możesz się śmiać... zaś jeżeli to ja tam dotrę to wyjdzie na moje, i coś mi się wydaje, ze jednak to ja bede miał racje!

dał do zrozumienia zakapturzonemu pewny siebie chłopak po czym zaczął biec korytarzem, co zdarzyło sie za chwile zupełnie wybiło go z całego planu, gdy sie już obudził to po pobieznym okręśleniu sytuacji w jakiej sie znajduje westchnął głęboko

- Ehh... A czy nie dało się po prostu podejść i pogadać ? Liczyłem na coś bardziej... wysublimowanego. Ale przejdźmy do rzeczy, o co w tym wszystkim chodzi... Nikt na to nie wpadł, ze może wystarczyło tylko powiedzieć, przedstawić sytuacje... okręslić wasze cele. A może od razu bym je zaaprobował i pomgół bez takich ceregieli?

powiedział patrząc się na uśmiechającego się bezczelnie nieznajomego, jednocześnie interesowało go też to z kim rozmawiał, może to ktoś kogo przynajmniej kojarzy z widzenia ? Teraz jednak czekał z niecierpliwością na przynajmniej to by określić czy ma się już bać, czy jednak to tamten był zły a oni sa dobrzy, w każdym bądz razie nie zdziwił by się gdyby było odwrotnie, lub tez trzecia opcja... zakapturzony był tym złym, ale oni są jeszcze gorsi... W każdym bądz razie nawet gdyby byli to " Ci zli " to w każdym bądz razie zgrywanie cwaniaka nie było by dobrym posunięciem tak wiec narazie po prostu słucha...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Akihiko Arakidy   Wto 3 Sie 2010 - 20:59

Mina tego niemiłego mężczyzny momentalnie zrzedła, nie widziałeś go dokładnie przez półmrok w pomieszczeniu, co jeszcze przeszkadzało liche źródło światła umieszczone za nim i świecące nie równo jak płomień świeczki. Po krótkiej chwili konsternacji mężczyzna odrzekł.
- Skoro pytasz to chyba mogę Tobie powiedzieć, bo i tak to Ty masz to zrobić.- Mężczyzna wziął krótki wdech i kontynuował.
- Razem ze swoim nauczycielem pracowaliście nad jakimiś starymi zapiskami dotyczącymi Kidou. Pamiętasz coś z Tego?-
Spojrzał się na Ciebie i czekał na Twoją reakcję , spojrzał się wzrokiem potrzebującego pomocy, kogoś kto żebrze na chleb i jest bardzo wygłodniały.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Akihiko Arakidy   Today at 11:38

Powrót do góry Go down

Dom Akihiko Arakidy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2