IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Aoidake Hotaru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Aoidake Hotaru   Pią 11 Cze 2010 - 11:36

Hotaru zamyślił się na chwilę, po czym odezwał się do profesora:
- Właściwie mam jeszcze jedno pytanie... - Chłopak zrobił krótką pauzę, by sformułować dobrze to, co chce powiedzieć, po czym znowu zaczął mówić - Czy długotrwały wpływ tego ostrza może spowodować jakieś skutki uboczne? Czy człowiek może się stać agresywny?
Chłopak zaczął się martwić o rodzinę, bojąc się, by zdążył upewnić się czy wszystko gra, zanim będzie za późno. Bał się tego, co może się stać jeśli jeśli okażę się, że sam wpływ noża mógł spowodować zmiany w psychice... I wtedy przypomniał sobie oczy tej małej...
Powrót do góry Go down
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Dom Aoidake Hotaru   Nie 27 Cze 2010 - 10:07

Nauczyciel zastanowił się przez chwilę wbiwszy przy tym spojrzenie w bliżej nie określony punkt sufitu. Wyglądał teraz jak marzyciel, który właśnie buja w niebieskich migdałach i ani jego mina, ani postawa nie zdradzały specjalnie aktywnego myślenia.
-Z Twojego opisu wnioskuję, że na chwilę obecną zmiany w psychice są najmniejszym problemem ofiary przeklętego ostrza.-Rzekł wreszcie ponownie spoglądając na Hotaru.-Najprawdopodobniej broń ta mocno nadwerężyła jego organizm...po prostu za każdym razem, gdy wpadał w szał wpływ noża sprawiał, że jego ciało dawało z siebie sto pięćdziesiąt procent.
Po tym krótkim wywodzie nastąpiła chwila przerwy, podczas której nauczyciel znowu się nad czymś zastanawiał.
-Cóż, myślę że mogę się tam przejść i sprawdzić co z poszkodowanym...potrzebuję jednak Twojej pomocy. Chcę po prostu, abyś mnie tam zaprowadził.

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Aoidake Hotaru   Nie 27 Cze 2010 - 15:14

Hotaru pomyślał przez chwilę nad drogą do domu, w którym znajdował się nóż, a następnie odezwał się do instruktora:
-Oczywiście, niech Pan za mną idzie.
Starał się jak najszybciej wyjść z budynku, powtarzając sobie najszybszą możliwą trasę. Gdy znalazł się na otwartej przestrzeni, wpadł na pewien pomysł:
-Może by przyśpieszyć dojście przybiorę formę sokoła, a Pan, jako doświadczony Shinigami, będzie podążał za mną? W końcu na pewno będzie mógł Pan mnie dogonić.
Chłopak sam nie wiedział czy jego prawdziwym celem było rzeczywiste przyśpieszenie trasy, chęć popisania się przed nauczycielem czy sprawdzenie jego zdolności. Może to ciekawość do zobaczenia Shinigami w akcji go do tego skłoniła? Dla niego to też była zagadka...

Ostatnio zmieniony przez Aoidake Hotaru dnia Wto 6 Lip 2010 - 12:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Dom Aoidake Hotaru   Pon 5 Lip 2010 - 4:54

Brew instruktora kidou uniosła się nieznacznie.
-Sokoła powiadasz?-W głosie mężczyzny dało się słychać lekkie zaciekawienie.-Całkiem niezły pomysł, pamiętaj jednak aby nie lecieć zbyt wysoko.
Jak ustalono tak zrobiono i już po chwili Hotaru frunął nad dachami zabudowań, a wiatr szumiał pomiędzy lotkami jego skrzydeł. Chłopiec przez chwilkę zastanawiał się, czy nauczyciel rzeczywiście będzie dość szybki, aby otrzymać tempo, jednak ten nie wydawał się mieć żadnych problemów. Mężczyzna wpierw jedynie skakał po dachach z iście małpią zręcznością, potem jednak zademonstrował znacznie ciekawszą sztuczkę. W momencie, gdy Hotaru był już pewien, iż Kazuyoshi za chwilę zostanie w tyle nauczyciel po prostu rozmył się, po czym pojawił tuż pod nim. Wyglądało to tak, jakby belfer po prostu zniknął z jednego miejsca i pojawił się w kolejnym i trwało nie więcej niż mrugnięcie.
Po jakimś czasie udało im się dotrzeć do domu, w którym mieszkała rodzina dotknięta mocą przeklętego noża. Aoidake przez chwilę nasłuchiwał w napięciu oczekując, że za chwilę usłyszy pełne bólu krzyki mordowanej przez opętanego rodziny. Dookoła panowała jednak niemalże doskonała cisza...
-Chciałbym abyś tam ze mną wszedł i mnie przedstawił.-Zakomunikował Kazuyoshi, który zwyczajnie pojawił się tuż obok chłopca, po czym bezceremonialnie ruszył ku drzwiom.-Proszę też, abyś był bezwzględnie posłuszny moim poleceniom...to bardzo ważne.

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Aoidake Hotaru   Wto 6 Lip 2010 - 12:21

Hotaru od razu odpowiedział nauczycielowi:
-Dobrze, proszę Pana, ale mam nadzieję, że nie będą to rzeczy niemożliwe dla mnie...
Chłopak ruszył za instruktorem, a gdy znaleźli się w środku, rozejrzał się, po czym starał się zawołać kogoś z mieszkańców:
-Halo, to ja Hotaru, jest tu ktoś?
Nie pozostało mu nic jak czekać na odzew, a gdy ktoś przyjdzie przedstawić profesora.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Aoidake Hotaru   Today at 18:18

Powrót do góry Go down

Dom Aoidake Hotaru
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2