IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 

Yorikane Tanshitsu

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Yorikane Tanshitsu   2010-04-18, 16:16

Hmm, stary ale jary, 18 letni młodzieniaszek. Dwa przeciwieństwa, psychopatyczny i spokojny, charakter identyczny z tym który opisałem w swej postaci, Kochający przeciwieństwa, Strażak Maniak, Muzyk Maniak, Kochanek dla tej Jedynej, maniak xD me imię, brzmi Adam, drugie Piotr trzecie Florian, nazwisko pozostawię w tajemnicy. Uczeń TBF'u jedynej takiej szkoły w Europie znajdującej się w Kaliszu, także uczeń szkoły muzycznej II stopnia absolwent I stopnia :P Ale co tam szkołę odstawiamy na bok, i coś o tym co lubię. Lubię dobrze zjeść xD Leniuchować, oraz pomagać innym ale to chodzi o straż pożarną a nie pomoc humanitarną. Z dziada pradziada.
Co by tu jeszcze... Aaa mam dość specyficzny charakter, trudny do zrozumienia dlatego zwykłem się nie denerwować, gdy ludzie wieszają na mnie psy za moje kapryśne pomysły, o których guzik wiedzą. Nie lubię się podporządkowywać. To wszystko, That's All, Alles, xD
Powrót do góry Go down

Yorikane Tanshitsu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1