IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Yorikane Tanshitsu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yorikane

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Yorikane Tanshitsu   Nie 18 Kwi 2010 - 14:16

Hmm, stary ale jary, 18 letni młodzieniaszek. Dwa przeciwieństwa, psychopatyczny i spokojny, charakter identyczny z tym który opisałem w swej postaci, Kochający przeciwieństwa, Strażak Maniak, Muzyk Maniak, Kochanek dla tej Jedynej, maniak xD me imię, brzmi Adam, drugie Piotr trzecie Florian, nazwisko pozostawię w tajemnicy. Uczeń TBF'u jedynej takiej szkoły w Europie znajdującej się w Kaliszu, także uczeń szkoły muzycznej II stopnia absolwent I stopnia Ale co tam szkołę odstawiamy na bok, i coś o tym co lubię. Lubię dobrze zjeść xD Leniuchować, oraz pomagać innym ale to chodzi o straż pożarną a nie pomoc humanitarną. Z dziada pradziada.
Co by tu jeszcze... Aaa mam dość specyficzny charakter, trudny do zrozumienia dlatego zwykłem się nie denerwować, gdy ludzie wieszają na mnie psy za moje kapryśne pomysły, o których guzik wiedzą. Nie lubię się podporządkowywać. To wszystko, That's All, Alles, xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Yorikane Tanshitsu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1