IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Heinkel Tsuyoi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Heinkel Tsuyoi   Sro 21 Kwi 2010 - 20:52

Imię: Heinkel
Nazwisko: Tsuyoi
Profesja: Shinigami
Waga: 120 kg
Wzrost: 202 cm, z lwią grzywą wydaje się jakby miał około 220
Wygląd:

Wysoki, bardzo umięśniony z lwią sierścią na całym ciele i grzywą na głowie. Oczy ma jakby przezroczyste zabarwione błękitnym kolorem. Brak znaków szczególnych (sam Heinkel jest znakiem szczególnym xP), pazury na łapach mają po 4 cm długości. Nie przywiązuje szczególnej uwagi w co jest ubrany póki nie wygląda to - jego zdaniem - śmiesznie więc ciężko określic ubiór w jakim się pokazuje.

Charakter: Choć dość inteligentny, kojarzący fakty, myślący logicznie bardzo często „odcina” racjonalność a zachowuje się bardziej jak zwierze. Jest dziki, nieprzewidywalny, kierujący się zaspokojeniem swoich potrzeb fizjologicznych. Przystosowanie społeczne również nie leży w jego naturze, nie przepada za zażyłymi kontaktami z innymi ludźmi, ocenia innych raczej w kategorii muskulatury i siły i może się zaprzyjaźnić tylko i wyłącznie z kimś, kto tak jak on będzie prezentował sobą aspołeczność i tendencję do anarchii.. no i doobrze, jakby był wielki i umięśniony. Gardzi ludźmi słabymi, w pełni posłusznymi i podporządkowanymi innym. Nie ma poczucia humoru i nie czuje się zobligowany do udawania, że takowe posiada, dlatego też próba rozśmieszenia go co najwyżej może go podirytować..
Palący ogień ambicji każe mu być najlepszym.. musi być tym najsilniejszym samcem wśród swoich „rówieśników” dlatego też jest prawie obsesyjnie nastawiony na zdobywanie umiejętności i doświadczenia oraz zwiększania swoich – jak na razie miernych – zdolności fizycznych. W końcu jak dotychczas stwierdzenie „co nie zabije to wzmocni” sprawdzało się w jego przypadku wręcz wyśmienicie.

Ekwipunek: boken, „rękawice” z metalu – osłaniają one wierzch dłoni i kostki – przydatne przy uderzaniu pięścią bądź blokowaniu uderzenia mieczem, mundur akademii, przybory do pisania (które najpewniej połamią się w jego łapach).

Historia:
Za życia..

-Lwy które do nas ostatnio przyjechały zachowują się trochę dziwnie – naczelnik najlepszego parku przyrodniczego w Japonii splótł ręce nad blatem – moi specjaliści nie mogą sobie z nimi poradzić a nie chcemy ich faszerować ciągle środkami uspokajającymi. Słyszałem, że jest Pan jednym z najlepszych znawców wielkich kotów na świecie, Panie Regreem.
-Miło mi słyszeć, że taka opinia o mnie panuje – mężczyzna w sile wieku, około 30-35 lat ukłonił się delikatnie i poprawił okulary – spędziłem około 20 lat nad badaniami, głównie na temat lwów i tygrysów, skończyłem uniwersytet Kotarian z tytułem doktora. Uważam, że uda mi się dowiedzieć co jest nie tak i zastosować odpowiednie środki.
-20 lat to kawał czasu – mężczyzna za biurkiem uśmiechnął się delikatnie – Pańska rodzina się nie buntuje?
-Rodzice zmarli już dawno temu, byłem jedynakiem i nie mam żony ani dzieci.. Innymi słowy, nie mam rodziny Panie Kobayakawa. Nie jest ona mi zresztą potrzebna powiem szczerze, interesuję się zwierzętami i dobrze mi z tym.
-Rozumiem. Życzę zatem powodzenia i czekam na wyniki.
Naczelnik machnął dłonią a Heinkel Regreem wyszedł z gabinetu i podkręcił wąsa. Z poważną miną ruszył do swojej kwatery żeby się przebrać i zabrać się za kociaki. Przy swoich dwóch metrach wzrostu i blond włosach sam niemal wyglądał jak lew..

---------

-DAWAJCIE ŚRODKI USPOKAJAJĄCE, NIECH KTOŚ WEZWIE KARETKĘ!
Heinkel słyszał to wszystko jak przez mgłę.. Był tu jakiś tydzień, zaznajomił się z lwami, zadbał o wszystkie środki ostrożności, przeniósł nawet lwy do większej klatki i przypilnował żeby były najedzone.. dlaczego więc go zaatakowały? Nie czuł bólu, było mu po prostu zimno. Powoli zapadał się w miękką ciemność. Ostatnią myślą było „nie powinny się tak zachować”
No cóż, lwy widocznie o tym nie wiedziały.

---------
W soul society..

Mmm.. co to za uczucie?
Kiedy wszystko traci znaczenie, czujesz ryk we wnętrzu swojej głowy, trzewia rozrywają się w szaleńczym bólu a świat wokół staje się jedynie miejscem polowania..
No tak.

Głód.

Ryk z wnętrza głowy przeszedł do gardła po czym wydobył się z głośnym echem. Heinkel ruszył biegiem w stronę pysznego, oszałamiającego zapachu zwierzyny. Gałęzie smagały go po twarzy, jednak nie odczuwał bólu, czuł rosnące podniecenie i coraz większy głód. Wyskoczył z krzaków i zobaczył mężczyznę który pochylał się nad martwą sarną i wyciągał z niej strzałę. Łowca spojrzał na Heinkela po czym zastygł w przerażeniu na sekundę po czym powoli nałożył strzałę na cięciwę, ręce mu dygotały.
Kolejny ryk.. strzała poleciała za wysoko i zniknęła w koronach drzew, Heinkel ruszył do przodu a mężczyzna zaczął uciekać krzycząc przeraźliwie. W tym momencie stało się coś dziwnego. Wspaniały zapach leżącego, broczącego krwią mięcha stał się mniej pociągający, wzrok skoncentrował się na biegnącym i potykającym się mężczyźnie.. Ofiara, która się porusza jest jakże ciekawsza.
Heinkel przebiegł obok martwego zwierzaka i ruszył za mężczyzną doganiając go po około 100 metrach przy niewielkim jeziorku. Skoczył na niego przygważdżając do ziemi i swoją ogromną paszczą chwycił za kark automatycznie go łamiąc.

Zabrał się do jedzenia, był naprawdę cholernie głodny… Po 15-20 sekundach mlaskania zorientował się, że ktoś na niego patrzy, uniósł głowę i obnażył imponujące kły rzucając wyzywające spojrzenie na mężczyznę w sile wieku który właśnie odkładał wędkę i chwytał za gruby kij leżący nieopodal.
-Kolejne żarcie – jego głos był warkliwy, agresywny – dawaj zatem..
Lwiak skoczył do przeciwnika.

----------

Heinkel nie pamiętał nic ze swojego ziemskiego życia oprócz imienia. Nazwisko również uleciało mu z głowy. Stan w jakim się znajdował, tzn. mutanta traktował jako coś normalnego. Nie był głupi, rozumiał co się do niego mówi i myślał logicznie a mimo to.. jego zwierzęca natura często brała górę. Ot, tak jak i ludzie nie zawsze zachowują się racjonalnie.
Mężczyzna, którego zaatakował przy jeziorku był shinigami. Wyglądał na około 35-40 lat według ziemskich standardów. Wieku „lwiątka” ciężko się było domyślić gdyż on sam nie pamiętał ile ma lat a wygląd mutanta skutecznie uniemożliwiał ocenę wiekową.
Shinigami był outsiderem, lubił wypoczywać i nie przejmował się utartymi schematami. Akademię skończył z najlepszymi ocenami jednak na którejś z kolei misji został poważnie ranny. Odmówiony ze służby w młodym jak na boga śmierci wieku z dużą ilością pieniędzy jakie zachomikował wybudował mały domek w lesie i udzielał „korepetycji” aby zachować płynność finansową. Korepetycje dotyczyły Hadou i Bakudou oraz technik walki zanpaktou. I tak, sensei Hiruma po prostu siedział sobie w swoim małym świecie nie przejmując się niczym i nikim. Studenci akademii przychodzili do niego od czasu do czasu po korki a on był zadowolony.
Do czasu kiedy poznał dzikiego i nieokrzesanego potwora niedaleko swojego domu. Do czasu, kiedy poznał naturę pod względem fizycznym tak odróżniającą się od niego a pod względem nastawienia do społeczeństwa tak podobną. Gdyż Heinkel również nie lubił się poddawać władzy i autorytetowi, nie lubił jak ktoś mu coś kazał. To było.. intrygujące.
No i dodatkowo studenci wyższych klas mieli z kim ćwiczyć gdyż Hirumie bądź co bądź biegać z mieczem średnio się chciało.
Lwiątko zostało w chacie na obrzeżach rukongai i uczyło się od mistrza który dawał jeść. Dodatkowo sensei nawet jeśli nie był mięśniakiem to był silny. Dużo silniejszy od Heinkela a to mu imponowało. Za takim człowiekiem nawet jeśli się nie idzie w ślepo warto choć trzymać się blisko żeby wyciągnąć z tego korzyści.
Najprostszą oczywiście było jedzenie które Heinkel dostawał pod dostatkiem a kiedy było mu mało, po prostu polował.
Hiruma podczas treningów dał kociakowi treningowy miecz ten jednak po kilku minutach złamał go w pół rzucając odłamkami w przeciwnika. To nie był wymarzony oręż dla Heinkela jeśli nie był wielki i ciężki, reprezentujący siłę i potęgę. Takim mieczem Hein posługiwałby się z chęcią jednak na razie nie miał tyle siły, aby unieść tak wielką broń. Po kilkunastu dniach lwiątko dostało nową zabawkę – metalowe rękawice od spodu miękko wyściełane aby nie raniły skóry. Rękawice zakrywały tylko wierzch dłoni i przy ściśnięciu w pięść osłaniały również kostki i dodawały przyjemny efekt w postaci ćwieków. Przy uderzeniu pięścią musiało boleć.. Same rękawice, co tu dużo ukrywać, wyglądały kozacko i Heinkel z przyjemnością nosił je przez większą część czasu. Trzeba również pamiętać, że choć zakrywały one tylko dłoń to jednak przy wielkości łapy kociaka blachy miały wystarczającą powierzchnię by zblokować cios miecza.
Czas mijał powoli a Hein mając zapewniony wybieg, jedzenie i rozrywkę nie myślał o zmianie tego stanu. Nie zauważył nawet kiedy przyswoił sobie wiedzę na temat otaczającego świata. O hollowach, shinigami i tym całym badziewiu.
Renesans nastąpił w chwili, gdy kociak uczestniczył przy treningu jednego z ambitniejszych studentów akademii – ten ćwiczył pod okiem mistrza magię ofensywną a konkretnie numer 25 – Denkou. Hein leżał nieopodal obżarty do granic i przyglądał się ułożeniu rąk zarówno Hirumy jak i studenta. Słyszał o czym rozmawiali, słyszał instrukcje i się przyglądał. Student nie użył czaru ani za pierwszym ani za 10 razem. Kociak znudzony już chciał sobie uciąć drzemkę kiedy zobaczył jak sensei stanął w rozkroku i zaczął inkantację. Chmury zgromadziły się nad polaną a po chwili niedaleko nich w ziemię przywalił piorun robiąc mały acz bardzo malowniczy krater.
To było coś.
To była siła.. O tak.
Heinkel momentalnie otrząsnął się z rozleniwienia, spoglądał znów na studenta jak ten niedokładnie ustawia ręce a może nie do końca się koncentruje. Widział jak drży, słyszał jak student jąka się przy inkantacji zapewne sfrustrowany wcześniejszymi porażkami. Lwiak stanął przed chłopaczkiem górując nad nim o dobre 35 cm i przewyższając go o co najmniej 40 kg.
-Nie potrafisz wykorzystać tak potężnej siły, co z Ciebie za wojownik!? - ryknął na młodego po czym sam stanął w rozkroku i złożył dłonie - udało mu się już za szóstym podejściem a wtedy..

Przypierdoliło.

Hirumie aż rozbłysły oczy.

--------

-Nie tak, źle futrzasty przyjacielu, jeszcze raz, popatrz jak mam ustawione nogi, co mógłbym zrobić z takiego ułożenia
-Wszystko – parsknął lwiak spoglądając na Hirumę – nie będę Cię atakował bo znowu dostanę manto
-No tak – Hiruma pokręcił głową ze złośliwym uśmieszkiem. Znał Heinkela już wystarczająco dobrze – ktoś z tak małym mózgiem i mięśniami nie może walczyć z kaleką wojennym.
Lew rzucił się na przeciwnika z rykiem, próbował chwytać i rozerwać, zabić niemal, shinigami jednak był stanowczo zbyt szybki. Uderzył na odlew bambusowym mieczem, Heinkel odbił cios rękawicą i znów zaatakował wściekle. Bez skutku. Shinigami rozmył się przed oczami i pojawił się 15 metrów dalej. Kociak wyciągnął dłoń przed siebie i skoncentrowal się wymawiając inkantację. Chmury zebrały się nad polaną a po chwili błysk i grzmot rozległ się po niebie. Hiruma jednak już był w zupełnie innym miejscu, zaklęcie nie odniosło w sumie żadnego skutku poza tym, że Heinkel dyszał dość mocno a na ziemi była średniej wielkości dziura po piorunie.
-Wiesz co człowieczku, to Hadou śmierdzi. Trafić tym w cokolwiek co się rusza jest po prostu niemożliwością.
Sensei tylko się uśmiechnął i rozpostarł ręce.
-Zamknięcie!
Wokół lwa zamknęła się ziemia przypominając kopiec kreta. Heinkel szalał, kopał, bił, walił łbem. Wydostał się. Akurat w tym momencie kiedy błysk z nieba przywalił prosto w kopiec.
Ocknął się kilkanaście godzin później obandażowany, z wielką, martwą sarną obok która zapewne była prezentem od sensei aby lew szybciej wrócił do zdrowia. Czasem po prostu wiedzę najlepiej przyjąć na własnej skórze.

---------

Heinkel nauczył się łącznie dwóch zaklęć i jednej bardzo ciekawej umiejętności. Odnośnie zaklęć – dwóch ofensywnych (25 i 26). Hein lubił, kiedy coś mu się udawało więc rzucanie zaklęć pomimo swojej wojowniczej natury uważał za przyjemną odmianę od czasu do czasu. Umiejętnością za to było Mukei Setonu które zdecydowanie dobrze pasowało do stylu walki mutanta. Tak samo Hiruma przekazał całą wiedzę na temat walki wręcz którą kociak tak bardzo ubóstwiał. Hein zaczął coraz bardziej marudzić Hirumie o treningi, o nauki a ten coraz bardziej pomimo początkowej fascynacji lwem stawał się zmęczony. Koniec końców Hiruma po prostu wzruszył ramionami i rzucił, że jeśli lew chce być silniejszy, musi udać się do akademii bo on nie ma zamiaru poświęcać na Heina tyle czasu. Pomimo tego, Hiruma wystosował list polecający i odprowadził Heina do akademii (aby w międzyczasie jakieś dziecko nie zostało na przykład zjedzone) i dopilnował, by lew został wpisany na listę studentów po czym po prostu olał swojego dawnego ucznia. Jak to się czasem mówi – było miło ale co za dużo to przesada.
Przed Heinkelem powstały zupełnie nowe możliwości.. i zupełnie nowa sytuacja. Jak sobie w niej poradzi?
Prawdopodobnie kiepsko skoro właśnie pchnął kogoś kto przechodził obok o ścianę..
Z racji wpisania na listę musiał mieć tez nazwisko które nadal mu Hiruma. A więc stało się.
Heinkel Tsuyoi pojawił się w akademii. Oj będzie się działo.

Pieniądze: 0 Ryo.

STATYSTYKI
ilosc punktow - wyjsciowo 10, za wiek 7, od mg 12 + 1 z wad = 30
Atrybuty:
Siła: 5 + 1 (shinigami)+ 1 (mężczyzna) + 3 (wolne) = 10
Szybkość: 5 + 2(shinigami) +1 (wolne) = 8
Zręczność: 5 – 2 (mężczyzna) + 1 (wolne) +1 (z wad)= 5
Wytrzymałość: 5 + 1 (mężczyzna) + 4 (wolne) = 10
Inteligencja: 5 + 8 (wolne) = 13
Psychika: 5 + 5 (mg) = 10
Reiatsu: 5 + 1 (shinigami) + 4 (mg) = 10
Kontrola Reiatsu: 5 + 3 (mg) = 8

OGÓLNE

Udźwig: 100 kg
Prędkość (śr.): 8[km/h]. Prędkość, z którą postać może poruszać się przez długi okres czasu, nie męcząc się.
Prędkość (max.): 26[km/h]. Prędkość, z którą postać przemieszcza się zazwyczaj w czasie walki, pościgu, desperackiej ucieczki.
PŻ (Punkty Życia): 100
PR (Punkty Reiatsu): 80

Poznane Hadou:

#25 - Denkou (Grzmot)
Inkantacja: Burza zmysłów, im gwałtowniejsza, tym szybciej się wyładuje. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia pięć - Grzmot!
Opis: Jest to dosyć potężne zaklęcie, lecz mało celne. Wykonując znaki, chmury gromadzą się na niebie, a w odpowiednim momencie, duże wyładowanie elektryczne uderza w przeciwnika, tworząc duże spustoszenie.

#26 - Koujoujisshuu (Więzienie Reiatsu)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia sześć - Zamknięcie!
Opis: Po wykonaniu odpowiednich znaków, przeciwnik w parę setnych sekundy - zależy od wytrenowania osoby - jest zamknięty w więzieniu w kształcie kopca kreta, jest ono z ziemi. Wchłania Reiatsu przeciwnika, a wykonawca wchłania je. Można ją zniszczyć od środka mocnym uderzeniem albo dobrym zaklęciem - powyżej 30 numeru.

Poznane Bakudou:

brak

Umiejętności:

Mutant

Opis: Od urodzenia wyróżniasz się wyglądem. Jesteś podobny do jakiegoś zwierzęcia. Nabywasz częściowe zdolności danego gatunku np. koto-człek -> widzimy w ciemności. Zdolności do uzgodnienia z MG.
Premie: Specjalny wygląd i specjalne umiejętności.
Wymagania: Psychika: 10, wrodzone.

cechy mutanta: genialny węch i wzrok kota

Mukei Sentou
Opis: Umiejętność ta jest najprostszą ze zdolności pozwalających na skuteczną walkę wręcz z pustymi. Technika ta zbliżona jest bardzo do kidou i polega na skupieniu w okół dłoni (tudzież innego fragmentu ciała) sporej ilości reiatsu. Energia ta ukazuje się w postaci silnej ale ściśle przylegającej do skóry aury. Energia rozładowuje się jednak po pierwszym uderzeniu.
Premie: możliwość walki z pustymi przy użyciu gołych rąk (i nóg też).
Koszt: 5 reiatsu na jeden cios wybraną częścią ciała.
Wymagania: 8 kontroli reiatsu
W przypadku Heinkela reiatsu koncentruje się na dłoniach bądź paszczy.

Regeneracja
Opis: Jesteś o wiele wytrzymalszy od naszych rówieśników. Twoje obrażenia goją się o wiele szybciej, siły powracają wielokrotnie szybciej. Twój organizm jest wytrzymalszy, więc byle przeziębienie Ci nie zagraża. Nawet jeżeli twój stan zdrowia jest krytyczny, to potrafimy wytrzymać parę godzin w oczekiwaniu na oddział medyczny.
Premie: Zwiększona wytrzymałość. Szybciej powracasz do zdrowia.
Wymagania: Wytrzymałość: 10, Reiatsu: 10, wrodzone.

Wady:
Brzydal - 1 pkt

Opis: Odrażający wygląd sprawia, że ludzie patrzą się na ciebie z niesmakiem, raczej trzymają się z dala od ciebie. Ludzie Ci nie ufają, nikt nie powierzy Ci odpowiedzialnego zadania, nikt nie zechce Cię szkolić(Utrudnienia MG).
Premie: Brak.
Wymagania: Odpowiedni opis postaci i avatar.

Wielki Żarłok - 1 pkt
Opis: Jesz 5 razy więcej, niż przeciętny człowiek, przez co z twojego portfela szybko ubywają pieniądze. A kiedy jesteś głodny, nie masz sił na walkę (utrudnienia MG).
Premie: -400 Ryo.
Wymagania: Brak.

Obsesja - 1 pkt
Opis: Postać jest wręcz opętana na punkcie sprawy, osoby, fetyszu, czegokolwiek. Ogromną część czasu i energii posiłkuje na to, żeby zaspokoić swoje dziwaczną obsesję. Można to określić jako potrzebę punktu zaczepienia, by iść dalej przez życie.
Premie: Utrudnienia MG.

Pragnę zwrócić uwagę, iż miałem łącznie 12 punktów z bycia mg etc DODATKOWO które wbiłem w swoje lwiątko.

Ostatnio zmieniony przez vario dnia Pią 23 Kwi 2010 - 13:01, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 0:50

Oj variosie, variosie... Jak już mówiłam przy ocenach kontakty społeczne mnie nie interesują, choć dziwnie się czuje że to ja tu tym razem zwracam uwagę, ale cóż.

Od początku

1.Wygląd: Może przydało by się jednak coś napisać ? Żaden obrazek całej postaci wszak nie ukazuje.... ale to tam najmniejszy problem
2. Charakter: ładnie, podoba mi się.
3. Historia: Troszkę za króciutka mi się wydaje jak na tyle lat. Sprawa dwa - rzucanie czarów bez inkantacji... Jak na mój gust na ten rodzaj zaklęć postać ma za mało inta.
4. Staty: I tu generalnie jest problem, ponieważ nie wiem czy nie praktykujący MG dalej maja pule punktów - pytaj Rotena. I jeśli łaska to wypisz za co jaka stata.
5. Umiejętności i wady - Ja niestety nie uznam tych które nie są oficjalnie dodane. Albo postaraj się dodać albo kombinuj.

Tak pobieżnie sprawdzone, jak coś jeszcze znajdę dam znać.

Negatyw

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 1:31

no więc tak. Przy obronie kontakty społeczne nie interesują mnie również Kamys-dono.

1 - poprawione
2 - nie musze nic poprawiac
3 - zgodnie z treścią " Jeśli chodzi o długość historii, to najlepiej, aby ilość linijek przekraczała wiek twojej postaci conajmniej 2-krotnie." z "mini tutoriala" (http://bleach.iowoi.org/zasady-gry-f1/mini-tutorial-rozpoczecie-gry-t849.htm) spełniłem wymagania długości historii gdyż mam około 100 linijek tekstu z 70 wymaganych a sam tekst nie posiada uchybień i błędów logicznych czy spójnych. Informacja na temat "braku inkantacji" została zweryfikowana.
4 - z tego co wiem to tak ale jeszcze sie z Rottenem dogadam
5 - ogolnie chodzi o to, zeby kazda postac byla inna a ja nie naginam jakos mocno i sczegolnie zasad, umiejetnosci te calkowicie pasuja do wielkiego i przerazajacego mutanta. dodatkowo wymyslone przeze mnie są 2 WADY i tylko 1 zaleta czyli jakby nie patrzec stworzylem sobie wiecej przeszkod niz skrótów w prowadzeniu postaci.
Poza tym mutantów jest cholernie mało w grze i zaden nei walczyl o ich prawa.. a zaslugują oni na więcej mozliwości zalet i wad z racji swej jakże odmiennej natury..

DODATKOWO w opisie "mutanta" widzimy: Premie: Specjalny wygląd i specjalne umiejętności. - specjalne umiejetnosci sa do dogadania z MG ktory mnie ebdzie prowadzil czyli jesli Ekkusu je zaaprobuje nie widzę problemu gdyz obydwie wady jak i ta zaleta zwiazana jest wlasnie z moją lwią naturą

pozdrawiam
varios

Ostatnio zmieniony przez vario dnia Czw 22 Kwi 2010 - 1:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 1:38

Ad 4 ja też się właśnie chce dowiedzieć, bo było to niby kiedyś tam napisane lata temu, nim punkty przez rota bodaj były przydzielane.
Ad 5 Nie mówię że nie co do umiejętności i wad, niemniej przykładowy "krotki kolt" dla mnie przykładowo jest cechą charakteru a nie wadą.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 1:40

idąc Twoim tokiem rozumowania dlaczego w takim razie "brak konczyny" jest wadą a nie wyglądem?

wzialem ten krotki lont jako wadę gdyż jest to bardzo mocno zakorzenione w naturze heinkela i nie jest to cos, nad czym moze zapanowac (gdyby to byla cecha charakteru, moglby. nawet najwieksi skurwiele potrafia zapanowac nad soba jesli wymaga tego sytuacja)
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 8:00

Dobra, mistrz naginania się odezwie: jak dla mnie strach jest tak jakby powieloną umiejętnością "mutacja". Po prostu w tym przypadku osobnik ma więcej cech innego gatunku niż normalny człowiek. Jak dla mnie wszystko jest tutaj ok (BTW. musi być, bo na tym opieram swoją roślinkę ; p)
Wybredny smak - toż to ma cechy uzależnienia, tylko konkretnie i w miarę ładnie nazwana. No problemo.
A co do krótkiego lontu... hmmmm... w sumie jest to podobne do żądzy krwi, jednak w tym przypadku jest to bardziej wada niz zaleta, gdyż jest to CIĄGLE, a nie jest to względnie kontrolowane (podpieram się opisem tej umiejętności, gdzie jest napisane, że taka żądza jest w sposób kontrolowany WYTWARZANA. Ale fakt... trudno podpiąć coś takiego. Acz sądzę że byłby to niezły materiał na wadę. Przecież praktycznie wszędzie żyje się w społeczeństwach, gdzie tendencja do tłuczenia wszystkiego co się rusza za to że ktoś przydepnął Ci buta jest niezbyt mile widziana ; p. Nawet w HM ostatecznie trafia się do czegoś takiego.
Ew. można by to naprawdę MOCNO podciągnąć pod obsesje. Ale mnie to jakoś niezbyt przekonuje.

Tyle z mojej strony. Jak Kamys nie będzie miała problemów - ja tez nie będę miał
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 8:52

Pod obsesje prędzej podciągnęłabym jedzenie, zaś wada "krótki lont" już chyba byłą kiedyś proponowana i nie została przyjęta.

A co do braku kończyny - dla mnie to jest wada, krótki lont zaś nie, dodatkowo powiem ci jedno - ja wtedy tych wad nie przyjmowałam, niektóre uważam za głupie i nie potrzebne (np pies na baby ) ... I nie będę dodawała kolejnej wady nie potrzebnej. A wiec póki to co wg mnie jest źle nie zniknie niesetny nie usunę negatywa.

Edit

Jeszcze druga sprawa variosie - ekwipunek, niesety shinigami ma ten minus ze ekwi ma z gory ustalony... Ekwi treningowy. Ewentualnie mozesz zakupic za kase rekawice, tylko ze kasy za wiele nie masz...

Pisze z bledami bo jestem na mackach, przperaszam

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 14:43

Cóż, zwykle komentuje po kolei, tak więc też zrobię tym razem:

Wygląd:
- Nieźle, widziałem lepiej opisane ale wraz z obrazkami prezentuje się ok.

Charakter:
- Tutaj też nie mam nic do zarzucenia.

Ekwipunek:
- Hmmmm.. rękawice.... nie ma ich w normalnym ekwipunku ucznia shinigami. Może załatwi się to odejmując jakoś kasę albo coś? Bo powiem szczerze, że nie jestem chyba na tyle kompetentny by zezwolić na zmianę zestawu przedmiotów. Najlepiej było by zapytać Admina.

Historia:
- Mogła by być dłuższa, ale ponieważ spełnia zasady minitutoriala to się nie przyczepie oficjalnie wręcz nie mogę xP

Statystyki:
- Nie wiem jak to jest z tymi punktami za mistrzowanie, ale poza tym chyba ok.

Umiejętności:
- No i tutaj zmam parę propozycji rozwiązania:
1) Oczywiście banalna w założeniu ale wymaga czasu - wpisać ten krótki lont na listę "propozycji umiejętności" i wytrwale czekać.
2) Zamiast czekać zrobić sobie "wadę wymowy" spowodowaną budową szczęk, opisać iż gada jak by warczał, syczał czy tam inne dźwięki jakie wydają lwy i masz wadę, której Ci brakuje.
3) Strach - cóż, sądzę iż nawet nie jest konieczne zapisywać iż jest straszny, niemniej minus do statystyk już jest czymś. Proponuję, by przy porównywaniu psychiki zrobić tak:
1. Bierzemy psychikę lewka +1k10
2. Bierzemy psychikę straszonego +1k10
3. Porównujemy wartości i sprawdzamy kto wygrał.
4. Jeśli straszony ma wsparcie to do wyniku rzutu dodać można połowę psychiki wszystkich jego kumpli (w końcu przestraszenie 1 jest dość łatwe, ale 20 takich samych już raczej nie tak proste).
5. Różnica między psychikami po dodaniu rzutów podzielona przez 2 będzie wyznaczała to, jak mocno osłabiono ewentualne statystyki.
6. Jeśli suma Lewka będzie tak duża, że staty poszły by wrogowi do zera, to ten wieje w panice.
7. Jeśli podczas rzutu na psychikę lewkowi wypadnie 1, to efekt strachu w ogóle nie działa (jak wszyscy wiedzą jedynka to pech xP). Lew zwyczajnie podczas straszenia rozbraja sytuacje poprzez dziwną minę, pierdnięcie, tudzież śmieszny efekt z otoczenia itp. Znacie to z horrorów. Jak oglądacie sami to możecie trząść portkami, ale jak siedzi obok kumpel co puszcza głupie teksty, albo scena skojarzy wam się z czymś śmiesznym, to cały przestrach idzie w diabły odległe.

Takie tylko luźne myśli, które wpadły mi do łba podczas czytania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 16:37

Kasę odjąłem 100 ryo. normalnie powinienem miec te 100 (500-400 z wady obzartucha) i to 100 odjalem za rekawiczki co do zasad strachu - mi pasuja calkowicie.
a co do wady. to nei tyle ze brakuje mi ten ejden punkt bo moge go sobie odjąc od sily i miec go w nosie ale chodzi mi o sam fakt "krotkiego lontu". chce, zeby lew byl cholernie drazliwy i nie mogl tego kontrolowac. utrudnia to koegzystencje i wykonywanie zadan w conjamniej rownym stopniu co erotoman/nimfomanka wiec stwierdzilem, ze moze to byc wadą za którą ten punkcik otrzymam niemniej dziękuję za ocenę Izdurbal-dono
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Czw 22 Kwi 2010 - 21:20

po rozmowie z Rotenem pozmienialem wszystko tak jak byc powinno
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 0:17

Co do technicznej części KP nie mam zastrzeżeń, więc jeśli nikt nie ma ich do części opisowej (historia, charakter, wygląd), to możesz zaczynać grę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 0:29

Ja jeszcze poproszę o rozpisanie statów co za co

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 11:58

znalalzem maly blad jak sobie rozpisalem ;p dowod, ze w pamieci nic nie mozna robic. poprawione i czekam na zielone swiatlo kamys-dono!
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 12:39

Czy przypadkiem po tych zmianach tu sie nie rozjechalo?

Inteligencja: 5 + 5 (wolne) = 10
#25 - Denkou
#26 - Koujoujisshuu

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 13:00

naprawione, dzieki Tsuna-San
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 14:53

No dobrze... to rzecz kolejna - jest wymieniona obsesja, ale nie ma coz tak Twoim umyslem zawladnelo.
Ogolnie dosc ladnie, choc za bardzo w komentarzach starasz sie akcentowac ten skrajny brak panowania nad soba "chce, zeby lew byl cholernie drazliwy i nie mogl tego kontrolowac". Nie przekonuja mnie po prostu postacie zbyt agresywne i nastawione (niemal) wylacznie na to, zeby komus przywalic "za to, ze bez czapki". Skoro nie chcesz miec szans na kontrole, to jaki tu zostaje rozwoj? Power up? Trywialne. W mojej grze ktos by Ci pewnie lomot zafundowal i wyjasnil, ze wsciekle zwierzeta trzyma sie w klatce, albo ida na odstrzal. Niemniej jakbys na filler mial ochote, to cos sie da wykombinowac.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 15:17

Cóż, wszystko poprawione albo uzgodnione z Adminem, czyli jak dla mnie akcept.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 15:43

obsesja na punkcie rozwoju swojego ciala (zaznaczone rowniez w charakterze) "dlatego też jest prawie obsesyjnie nastawiony na zdobywanie umiejętności i doświadczenia oraz zwiększania swoich – jak na razie miernych – zdolności fizycznych. W końcu jak dotychczas stwierdzenie „co nie zabije to wzmocni” sprawdzało się w jego przypadku wręcz wyśmienicie."

pędzi do przodu, na zlamanie karku, cwiczy cwiczy, trenuje. za trudna misja? nie ma czegos takiego jak za trudna misja. niebezpieczenstwo? nie ma czegos takiego jak niebezpieczenstwo.. liczy się trening nad swoim miernym cialem.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 16:02

Skoro nikt nie ma nic przeciwko to karta jest przeze mnie zaakceptowana, a gracz przyjęty w moje skromne progi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 18:22

Ja jeszcze mam pytanie, skąd tyle punktów mg ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 18:39

Ja wychodzę z założenia że skoro obgadał wszystko z Rotenem to chyba wszystko ok... acz faktycznie mnie to zastanawia. Na pewno nie z ostatniej "aktywności". Zaoszczędził? Hmmmm... ja przez całą swoją karierę otrzymałem jakieś 27 (bez większych przerw). So?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 20:29

kamys. jesli nie chcesz zebym gral to powiedz, nie bede sie wtrącał.

omowilem wszystko z rotenem i zostalo przyklasniete. punkty dostalem za prace mg plus dostalem tez kilka ktore nie byly wspomniane w oficjalnej liscie za moja ciezka prace w postaci tworzenia npcow, umiejetnosci i dysput na temat systemu ktore prowadzilem z rotenem na gadu... akcepty sa, roten rowneiz powiedzial ok. co mam ejszcze zrobic? zaklaskac?

najpierw jakies ale do mojej karty - zalatwilem to, teraz znow cos odnosnie ilosci punktow. jak udowodnię, ze mam tyle i tyle punktow to potem wyjdzie, ze moze jednak obrazki są pod zlym kontem i nei moge grac? noz doslownie brak mi slow '-_-
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 21:03

Variosie ja tego nie mówię, ja pytam bo sama gadałam z rotenem, pytam się bo było teraz zamieszanie z tymi cholernymi punktami za tydzień prowadzenia ; /

// PS fajnie że się pośpieszyliście jak nie zostało wyjaśnione ;/ trochę też wbrew tym cholernym zasadą chyba, ale kit... chyba ja ich tylko tu przestrzegam

//PS2 Cóż nie jesteś jedynym który włożył ciężka prace w opis świata, ale to w tym wypadku musze pomówić z naszym Panem adminem za specjalne traktowanie jednej osoby ; / I broń bożę ja nie chce cholernych punktów, tylko dobrze by było w końcu wiedzieć jakie zasady tu panują chyba : /...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 21:39

Przeczytane, uznane, ciekawie się zapowiada.
AKCEPT

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 22:14

no coz. przestrzegam zasad i kazdy punkt ktory otrzymalem byl otrzymany od Rottena. a ja nie prowadzilem tydzien tylko z tego co sie orientuje ktorys miesiąc o.0
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Pią 23 Kwi 2010 - 22:42

Spoko wyjaśnione... Zaś ja jestem generalnie wściekłą na miłościwe nam panującego.

Akcept

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Nie 25 Kwi 2010 - 10:09

Dopiero zauważyłem, że punktów MG rozdałeś więcej, niż posiadasz (12 zamiast 4), więc KP jest do poprawy (przygody nie musisz przerywać, tylko zajmij się poprawieniem technicznej strony KP).
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Nie 25 Kwi 2010 - 11:54

Rot tylko kwestia jest teraz taka że gracz gra... i postać ma zbudowaną na punktach na które początkowo większość się zgodziła. Usuniesz punkty - znikną umiejętności które gracz potrzebuje.
I mam dwie propozycje tak poza tym
1. Usunąć punkty, zostawić umiejętności... i trochę wolniej rozdawać punkty w trakcie gdy- jako że bonusem są umiejętności.
2. Zostawić jak jest, później obliczyć ile by w trakcie sesji dostawał te 8 punktów u MG jakiegoś który rozdaje ze średnią częstotliwością za średnią aktywność na sesjach, i poprosić jego mistrza aby przez tyle czasu nie rozdawał mu punktów, a potem żeby rozdawał normalnie.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Nie 25 Kwi 2010 - 12:16

...
nie spoko, nie kłopoczcie sie. rezygnuje z gry i bawcie się dobrze. temat można uważać za zamknięty
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   Nie 25 Kwi 2010 - 14:26

Punkty można rozplanować tak, by starczyło na wszystkie umiejętności i nie było tej nadwyżki punktowej, więc nie byłoby problemu, ale w każdym razie, skoro Vario rezygnuje, to trudno, postać zapowiadała się całkiem ciekawie.

Postać może zostać wykorzystana jako NPC.

Póki co przenoszę do starych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Heinkel Tsuyoi   

Powrót do góry Go down

Heinkel Tsuyoi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1