IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Pałac rodziny Kojima

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Pałac rodziny Kojima   Czw 29 Kwi 2010 - 9:29

Spora rezydencja otoczona wysokim, białym murem. Brama zawsze strzeżona jest przez dwóch strażników, choć nawet mieszkańcy przyznają iż pełnią oni raczej funkcję reprezentacyjną. Posesja znajduje się w pobliżu wschodniej bramy Seireitei.

Ogród utrzymany jest w stylu japońskiego parku, przez co przypomina posiadłości niemal wszystkich bogatszych rodzin w Soul Society. Jedynie ścieżka prowadząca od bramy do pałacu sprawia iż całość się wyróżnia. Cała dróżka wyłożona jest białym kamieniem, zaś po jej bokach ustawione są posągi głów rodziny oraz znamienitszych jej członków.

Sam pałacyk jest całkiem spory, choć tereny mieszkalne nie są tak duże jak mogło by się wydawać. Wewnątrz znajduje się bowiem dobrze wyposażone dojo, oraz specjalna sala do treningu kidou. To zaś wyraźnie świadczy iż członkowie rodu Kojima są, bez wyjątku, shinigami. Właśnie w ten sposób rodzina zdobyła swoje bogactwo oraz sławę. Być może nie należą do najważniejszej z rodzin szlacheckich, ale za to zasilają regularnie szeregi bogów śmierci wysyłając każdego ze swoich potomków do akademii.

(dokładniejszy opis dodam przy napływie wolnego czasu)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Czw 29 Kwi 2010 - 9:42

Hiro Takemitsu

Mari uśmiechnęła się szeroko widząc służącą. Służka zresztą również wyglądała na szczęśliwą widząc młodą uczennice akademii. Oczywiście dziewczyna skłoniła się nisko witając "swoją panią" oraz jej gościa. Nim się wyprostowała zdołała rzecz.
- Dobry wieczór Panienko. Dobry wieczór Szanowny Panie. Pan Kojima obecnie przebywa w dojo, jednakże kolacja będzie gotowa niebawem. Pan zasugerował więc by zaprowadzić was do sali treningowej. Życzą sobie Państwo tego?

Mari westchnęła cicho spoglądając na swoją służącą. Zapewne nie miała specjalnie dużej ochoty na wizytę w dojo. Zapewne miała już dzisiaj dość sal treningowych, czemu zresztą nie można było się dziwić. Może nie miała też ochoty na spotkanie z ojcem. Dla tego też skinęła jedynie głową i spojrzała na Hiro pytająco, zapewne z nadzieją iż to on udzieli odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Mistrz Gry : Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Czw 29 Kwi 2010 - 11:10

Hiro przyjrzał się służącej po czym również się ukłonił. Dla niego nie istniało coś takiego jak podział na klasy. "Mają nawet własną sale treningową. Hm.. fajnie by mieć coś takiego w domu, z resztą nie ma co narzekać. W sumie też miałem dostęp do takiej w dzieciństwie. Ale służących nigdy nie miałem, ciekawe jak to jest gdy nie trzeba prawie nic robić. I teraz najważniejsze co powinienem odpowiedzieć. Po wyrazie twarzy Mari nie widać, żeby z entuzjazmem chciała odwiedzić ojca w dojo. Hm.. ciekawe czy wielkim nie taktem było by odpuszczenie sobie pójścia do tej sali. A zresztą co mi szkodzi."

-Dobry wieczór- odrzekł spokojnym głosem- Chętnie udam się do sali treningowej, oczywiście pod warunkiem jeśli Mari nie ma nic przeciwko temu. A tak po za tym nie musisz zwracać się do mnie przez pan. Na imię mi Hiro
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Pią 30 Kwi 2010 - 22:19

Służąca uśmiechnęła się lekko w stronę Hiro, później jednak opuściła lekko głowę kłaniając się delikatnie acz taktownie. Wyraźnie doskonale znała wszelakie zasady etykiety dworskiej, o których chłopak nie miał bladego pojęcia.
- Proszę o wybaczenie, jednakże to jedyny sposób w jaki mogę zwracać się do gości szacownego Pana.

Mari zaś westchnęła cicho i skinęła głową najwyraźniej wyrażając zgodę na odwiedziny w sali treningowej. Gdy tylko wykonała ten gest służąca rzuciła grzeczne "proszę za mną", po czym ruszyła wgłąb dworu. Gdy zaś za równo Hiro, jak i Mari znaleźli się wewnątrz pałacyku zawróciła na chwilę by zamknąć drzwi. Następnie ruszyła przez kolejne sale i korytarze, których Hiro nie naliczył zbyt wiele. Zwieńczeniem tej wędrówki były spore, podwójne drzwi prowadzące do dużego pomieszczenia. Służąca weszła na chwilę do środka najpewniej by poinformować samego "Pana" o obecności gości. Po chwili drzwi rozsunęły się szeroko, zaś służąca zaprosiła Hiro oraz Mari do wnętrza.

Sala była przestronna, obecnie jednak znajdowały się tam jedynie dwie osoby. Obie trzymały w dłoniach bokeny i ubrane był w białe kimona. Jedną z tych osób był młody, może ośmioletni chłopiec. Mały dzielnie parował uderzenia wymierzane miarowo przez swojego "oponenta". Jego przeciwnikiem zaś był wysoki mężczyzna, którego surowa twarz wyposażona była w orli nos. Pod nim zaś widoczne był zadbane wąsy oraz krótka bródka. Lewe oko mężczyzny, który wyglądał na przynajmniej pięćdziesiąt lat, zasłonięte było czarną, skórzaną opaską. Jego jasne włosy przypominały barwą czuprynę Mari, taką samą zresztą barwą pokryty był łebek trenującego chłopca.

Po kilku kolejnych ciosach starszy mężczyzna przerwał walkę. Skłonił się nisko w stronę chłopca, który odwdzięczył się nawet głębszym ukłonem. Następnie maluch rzucił się biegiem w stronę Mari i niemalże z wyskoku rzucił się w jej objęcia. Dziewczyna zaś przytuliła do siebie chłopca, zapewne brata. W tedy też starszy mężczyzna ruszył sztywnym, żołnierskim krokiem w stronę Hiro. Stanął przed nim a następnie skłonił się nisko.
- Komatetsu Kojima. Miło mi Cię poznać. - Rzekł głosem, który w cale nie pasował do wojskowej aparycji. Był to bowiem głos spokojny i przyjemny dla ucha. Zdawało się iż osoba nim władająca powinna być miłym i wyrozumiałym mentorem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Sob 1 Maj 2010 - 8:55

-Mnie również miło pana poznać. Nazywam się Hiro Takemitsu- bez większego zastanawiania się odpowiedział.

Chłopak nie miał prawie żadnego doświadczenia z przebywanie w śród rodzin szlacheckich. W głębi zaczął powoli się bać by nie palnął jakiegoś głupstwa. Postanowił więc, że będzie grzecznie odpowiadać na pytania mu zadawane. Cały czas w jego głowie kłębiły się pytania. Na które oczywiście nie znał odpowiedzi, ale do tego już się przyzwyczaił.

Chłopak rozglądał się na lewo i prawo, zapewne dla tego że nigdy w życiu nie widział tak dużej rezydencji. Był naprawdę pod wielkim wrażenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Pon 10 Maj 2010 - 8:07

Pan Kojima pozostał jeszcze przez chwilę w ukłonie, po czym wyprostował się powoli i spojrzał Hiro prosto w oczy. Jego jedyne, zielone oko nie zdawało się jednak specjalnie świdrować duszy chłopaka. Jedynie spokojnie spoglądał na młodego uśmiechając się miło.
- Słuchaj, mogę Ci mówić Hiro? Nie lubię tego całego zachodu z "pan" i w ogóle. Mam nadzieję iż moje zaproszenie nie przysporzyło Ci żadnych kłopotów, ani też nie popsuło rozkładu dnia. Gdyby tak się jednak stało proszę powiedz dobra? Spróbujemy coś z tym zrobić.
Pomimo tego iż Komatetsu przypominał starego żołnierza, nie wydawał się być specjalnie ostry i chyba sam nie lubił dworskiej etykiety i ścisłej dyscypliny w zachowań. To zaś było chyba lepsze niż spotkanie z oddanym tradycji, starym wojakiem. Hiro czuł się bowiem, co nieco go zdziwiło, dość swobodnie w stojąc przed starszym mężczyzną.

Mari tym czasem zajęła się rozmową z młodszym chłopakiem. Dzieciak zdawał się być bardzo zadowolony z tego iż widzi dziewczynę, ona zresztą również wygalała na szczęśliwą. Młody z ożywieniem tłumaczył jej czego to akurat uczył się z tatą mówiąc przy tym iż szło mu świetni i będzie się starał. Wspomniał też o tym, że będzie kapitanem. Dzieciak pełen był entuzjazmu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Pon 10 Maj 2010 - 8:31

Oczywiście, że pan może mi mówić Hiro. Sam za bardzo nie rozumiem po co wymyślili ten zwrot "pan"- odpowiedział spokojnym głosem - Dopiero w akademii spotkałem się z tym określeniem. Wcześniej go nie używałem.

" Miły człowiek z tego Komatetsu. A co do tych planów czyżby wiedział o moim nocnym spotkaniu? Ale skąd przecież nikomu o tym nie mówiłem. Hmm.. nie ważne nie mam zamiaru się z nikim dzielić."

- A co do tych planów- dodał po chwili- nie miałem nic ważnego do zrobienia, pewnie bym coś zjadł i poszedł spać.

W głowie Hiro zaczęły powoli narastać myśli jak by to było, gdyby jego matka i ojciec jeszcze żyli. Czy jego dom wyglądał by podobnie jak te tutaj?. Czy miał by więcej rodzeństwa? Chłopakowi zrobiło się trochę smutno, ale nie dał tego po sobie poznać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Wto 11 Maj 2010 - 21:02

- To doskonale. Bo, jak rozumiem, ze względu na późną godzinę nie będziesz miał nic przeciwko noclegowi? Mamy parę wolnych pokoi dla gości. - Mężczyzna uśmiechnął się lekko w stronę Hiro. Najwyraźniej chłopak nie zrobił póki co złego wrażenia. Po chwili zaś w ciąż otwartych drzwiach ukazała się służąca, która z kolei w ukłonach zaczęła zapraszać na kolację. Kometatsu klepnął lekko w ramię Hiro, najwyraźniej zachęcając go by ruszył za służącą.
- No ruszże się bo ostygnie, a nie warto marnować dań z naszej kuchni! - rzekł mężczyzna wesoło uśmiechając się jeszcze szerzej. Sam jednak czekał najwyraźniej aż inni opuszczą salę treningową. Chłopczyk zresztą ruszył niemal od razu gdy tylko zaproszenie zostało zapowiedziane. Ciągnął za sobą Mari trzymając dziewczynę za rękę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Wto 11 Maj 2010 - 21:27

"Nocleg tutaj. No tego mi jeszcze brakowało i jak ja mam teraz wyruszyć na moje drugie spotkanie... Same kłopoty w tej akademii. Musze szybko wymyślić jakąś wymówkę. Hmm.. może powiem, że muszę zabrać na jutrzejsze ranne wykłady jakieś notatki lub coś w tym stylu." Chłopak poczekał aż rodzeństwo się oddali po czym rzekł:

-Jeśli to nie będzie nie taktem wolał bym wrócić na noc do domu. Jakoś nie przyzwyczaiłem się spać w obcych mi miejscach. A po za tym muszę przed jutrzejszymi zajęciami wziąć kilka rzeczy.

"Mam nadzieję, że taka wymówka wystarczy. Jak nie to będę musiał pomyśleć nad inną bardziej skuteczną"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Sro 12 Maj 2010 - 20:16

- Oczywiście, przecież do niczego nie zmuszam. - Mężczyzna wciąż uśmiechał się spokojnie. Wymówkę najwyraźniej przyjął spokojnie i uznał ją za definitywną. Nie miał też najwyraźniej zamiaru dopytywać się o co chodzi co było dla Hiro bardzo wygodnym wyjściem.

Po krótkiej chwili cała grupka opuściła salę i ruszyła korytarzami w stronę jadalni. Kometatsu zamknął za sobą dojo kłaniając się najpierw w stronę środka sali, dopiero później dołączył do reszty. Widząc jak mężczyzna idzie Hito zaczął mieć wrażenie iż kuleje on lekko na prawą nogę, niemniej, o ile było to prawdą, to ułomność ta była świetnie ukrywana.

Gdy tylko grupka dotarła do jadalni chłopak usłyszał dochodzące z wnętrza głosy. Zdawało się iż ktoś prowadzi spokojną konwersację. Jak się okazało, wewnątrz sali był już bowiem starszy brat Mari. Chłopak, którego Hiro miał już okazję poznać, rozmawiał spokojnie z dziewczyną wyglądającą na, co najwyżej dwadzieścia lat. Kobieta miała ciemnozielone oczy oraz długie, jasne włosy przyjmujące niemal białą barwę. Dziewczyna była szczupła, raczej niewysoka i ubrana w mundur shinigami. Parka powstała gdy tylko drzwi się otwarły. Najwyraźniej tego właśnie nakazywał szacunek wobec gospodarza, który w końcu podążał za całą grupką. Same powitania były jednak dużo mniej oficjalne. Mari rzuciła się na starszego brata przytulając go, Kometatsu zaś ze śmiechem powitał dziewczynę, dzięki czemu Hiro dowiedział się iż miała na imię Eri. Zresztą, sama również szybko się przedstawiła wyciągając dłoń w stronę chłopaka.

Sama sala nie była tak wielka, jak Hiro sobie wyobrażał, niemniej starczyła by ustawić na środku spory, niski stolik, przy którym zapewne wygodnie usiadło by dziesięć osób. Dookoła stołu ułożone były zaś maty. Na ścianach widoczne były malowidła, zaś wszystko rozświetlały cztery spore lampiony umieszczone w rogach. Na blacie stołu ustawiono już zastawy oraz ogromną ilość pysznie wyglądającego jedzenia. Pokarmy wabiły przepięknym zapachem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Sro 12 Maj 2010 - 21:24

Chłopak również wyciągnął dłoń do dziewczyny, po czym sam się przedstawił. W jego zachowaniu można było dostrzec odrobinę zdenerwowania. W końcu to była jego pierwsza kolacja po za rodzinnym domem i do tego w gronie rodziny szlacheckiej. Cały czas starał się obserwować otaczające go towarzystwo. Dzięki temu mógł nauczyć się jak postępować na takich uroczystościach. Na każde zadane mu pytanie grzecznie odpowiedał, tak by nie urazić nikogo. Chłopak postanowił również, że po skończonej uczcie grzecznie się pożegna i uda na drugie spotkanie. Z tego też powodu najadł się do syta, choć jego brzuch mówił mu że nigdy nie jadł jeszcze takich pyszności. Ale nie chciał ryzykować przejedzeniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Czw 13 Maj 2010 - 19:55

Jak się szybko okazało, cała rodzinka była bardzo zżyta i zdecydowanie miła. Wesoła gromadka sporo gawędziła i śmiała się radośnie podczas gdy niebotyczna ilość potraw znikała pochłaniana przez wszystkich prócz Mari oraz Hiro. Chłopak starał się z całych sił powstrzymywać przed spożywaniem przepysznych pokarmów i nawet mu wychodziło, choć nie było to łatwe. Ilość jedzenia świadczyła raczej o tym iż kolacja jest głównym daniem w domu rodziny Kojima.

Hiro podczas rozmowy zdobył całkiem sporo informacji. Dowiedział się bowiem iż rodzina Kojima od pokoleń w całości kończy akademię shinigami i jedynie głowa rodu ma prawo zerwać z zawodem na rzecz szkolenia najmłodszych członków rodu. Dla każdego z nich priorytetem powinno być pozostanie wiernym i uczynnym bogami śmierci. O dziwo, zwykle nie zależało im na funkcji którą mają sprawować. Awanse były im kompletnie obojętne. Według tradycji mieli zwyczajnie być "dobrymi shinigami", co oznaczało wierność kodeksom oraz pomoc duszom. Dziewczyna - Eri, jak się okazało była narzeczoną starszego syna Komatetsu. Przynależeli do tego samego oddziału.

Podczas całej kolacji najgłośniejszy był jednak jej najmłodszy uczestnik. Dziesięciolatek miał na imię Natsuo i był zdecydowanie bardzo żywym i energicznym chłopcem. Wydawało się iż jest również bardzo ambitny. Ciągle twierdził iż kiedyś pozostanie kapitanem i będzie najsilniejszym z shinigami, wszyscy zaś mieli by być z tego powodu dumni.

Samemu Hiro postawiono także kilka pytań. W śród nich najważniejszymi były:
- Czemu zamierza zostać shinigami? - zadane przez Kometatsu.
- Do jakiego oddziału chcesz trafić? - zadane przez Eri.
I ostatecznie cała seria zadana przez Natsuo:
- To ty pomogłeś siostrzyczce?
- A zostaniesz na deeseer?
- A wpadniesz jeszcze kiedyś?
- Może potrenujemy razem?

Sama kolacja skończyła się koło godziny dwudziestej drugiej. W tedy też mały został posłany do łóżka, Eri i Mari poszły wziąć kąpiel, zaś na sali pozostali jedynie Kometatsu oraz starszy z synów rodziny - Ichizo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Czw 13 Maj 2010 - 21:48

Hiro odpowiadał na każde zadane mu pytanie, po chwili zastanowienia się. W końcu nie miał zamiaru palnąć jakiegoś głupstwa. Na pierwsze z pytań, padła następująca odpowiedź:

Postanowiłem zostać shinigami, gdyż chce stać się silniejszy. Ta siła potrzebna mi jest bym mógł chronić tych których kocham. To jest chyba główny powód dla które wstąpiłem do akademii.
Na następne pytanie rzekł:

Za zwyczaj nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Nigdy nie wiadomo czy dożyje się kolejnego dnia, więc zapewne wybiorę oddział na ostatnim roku nauki. I pewnie będę go wybierał ze względu na predyspozycje, które posiądę.

Pytania chłopaka były najbardziej kłopotliwe:

Hmm.. można tak powiedzieć aczkolwiek to twój brat uratował i mnie i twoją siostrę. Jeśli chodzi o deser z miłą chęcią zostanę. Co do tego czy wpadnę tu jeszcze nie do końca to ode mnie zależy. Ale jak znajdę chwilę wolnego czasu to z miłą chęcią. Co do treningu to nie jestem zbyt dobry w kendo. Raczej poniżej przeciętnej. Ćwiczę dopiero od 2 tygodni, więc musisz znaleźć sobie bardziej godnego przeciwnika, niżeli ja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Pon 17 Maj 2010 - 21:03

Odpowiedzi na pytania zadane przez osoby starsze zostały przyjęte poprzez lekkie kiwnięcia głowy albo ciche przytaknięcia. Chłopakowi wydawało się iż zostały przyjęte i rozpatrzone całkiem pozytywnie. Jedynie młody postanowił szerzej zareagować na zasłyszane słowa.
- Łeee to kiepskoooo! Ja trenuje już od... - wyraźnie potrzebował kilku chwil na zastanowienie. - ...roku i dwóch miesięcy! - wyszczerzył się radośnie gdy wreszcie udało mu się dokończyć wypowiedź.

Gdy kolacja dobiegła końca na sali pozostali jedynie Hiro oraz Kometatsu wraz ze starszym synem. W tedy też przywódca rodu spoważniał nieco.
- Słuchaj chłopie... - zaczął spokojnym, choć twardym głosem. - ...zdajesz sobie sprawę, że stłukłeś chłopaka z rodziny Kamachi co?
Hiro niewiele mówiło zasłyszane nazwisko, zaś Kometatsu najwyraźniej zdołał to zauważyć. Szybko więc wytłumaczył o co chodzi.
- Kamachi to rodzina szlachecka, która oficjalnie utrzymuje się z handlu bronią białą. W rzeczywistości jednak wzbogacają się na wiele sposobów o których wolą nie wspominać. Wynajmują osiłków dzięki czemu mają spore wpływy w Rukongai, szczególnie w ostatnich okręgach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Pon 17 Maj 2010 - 21:26

"No ja to muszę zawsze się w coś wpakować. Mam nadzieję, że on nie wie jak ja się nazywam. Nie dość, że mam wrogów wśród starszych i silniejszych uczniów, to jeszcze jeden z nich musi należeć do rodziny szlacheckiej" Hiro był raczej zaszokowany tą informacją, nie spodziewał się by ktoś z rodziny szlacheckiej znęcał się nad członkiem innej.

-No niestety nie wiedziałem, kogo bije. Aczkolwiek raczej nie zmieniło by to mojej reakcji. -rzekł spokojnym głosem. Choć w jego oczach można było dostrzec strach. - Jak pan myśli czy on wie jak się nazywam? A przede wszystkim gdzie mieszkałem przed wstąpieniem do akademii? Bo jak tak to już wiem gdzie muszę się jeszcze dzisiaj udać.

Te wiadomości trochę pokrzyżowały plany Hiro na resztę wieczoru. Zaraz po wyjściu z kolacji miał zamiar udać się prosto do swego prawdziwego domu, by zobaczyć czy nikomu się nic nie stało. Nie wiedział czy uda mu się jeszcze zdążyć na drugie spotkanie ale jakieś priorytety trzeba mieć. A dla chłopaka najważniejsza jest rodzina.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Sro 19 Maj 2010 - 13:29

- Nie wiem chłopcze, ale jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy to wal śmiało. - Kometatsu klepnął lekko chłopaka po ramieniu po czym wstał na chwilę od stołu i podszedł do drzwi. Otworzył je powoli, następnie zamienił kilka słów z stojącą za nimi osobą. Najpewniej należała ona do służby.
- Tak czy siak powinieneś na siebie uważać, no i na tych na których Ci zależy też. - odrzekł siadając po raz kolejny przy stoliku.

Po krótkiej chwili do sali ktoś zapukał, następnie zaś do środka wszedł wysoki, chuderlawy mężczyzna o długich, czarnych włosach oraz niezwykle ostrych rysach twarzy. Ubrany był on w ciemnozielone kimono zdobione delikatnym kwiatowym wzorkiem. Przy jego pasie spoczywała katana, zaś w dłoniach trzymał niewielkie pudełeczko. Postawił je na stoliku po czym ukłonił się i opuścił pomieszczenie.
- No, weź to chłopcze. - rzekł Komatetsu przesuwając pudełeczko w stronę Hiro. - Jak byś chciał nas kiedyś odwiedzić to przepuszczą Cię strażnicy.

W pudełeczku znajdował się niewielki medalik wykonany ze złota. Na jego końcu wisiał zielony szmaragd, zaś w jego wnętrzu zatopiono złożony wzór wykonany z niezwykle cienkiego, złotego drucika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hiro Takemitsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
33/90  (33/90)
Punkty Reiatsu:
26/91  (26/91)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Sro 19 Maj 2010 - 14:57

-Dziękujee... - powiedział zdziwiony. "A może nie powinienem tego przyjmować?" - A jeśli chodzi o pomoc, postaram się sam uporządkować te sprawy. W końcu każdy musi brać odpowiedzialność za swoje czyny.

Chłopak pożegnał się z głowo rodziny, jak i bratem Mari. Po czym udał się w kierunku wyjścia. "I co ja mam teraz zrobić?? Ah.. udać się wpierw do swojej siostry i ją ostrzec. Czy też na to drugie tajemnicze spotkanie? Ale teraz jestem już prawie pewien kto stoi za tamtym spotkaniem. Może się lepiej będzie jak się tam zjawie, wyżyją się trochę na mnie i im przejdzie. Tak chyba będzie najlepiej. Będę musiał wymyślić jakąś historyjkę dla sensei Sekine. Nawet tutaj zbytnio moje życie się nie zmienia. Ale za każdy swój czyn kiedyś i tak przyjdzie nam zapłacić." Hiro udał się do swojego pokoiku zostawić swój drogocenny wisiorek. Po czym poszedł na kolejne spotkanie, które raczej nie zapowiadało się tak miło jak poprzednie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Sro 26 Maj 2010 - 13:31

Hiro został pożegnany równie miło, jak został przyjęty, choć zdawało się iż Komatetsu nie miał zbyt wielkiej ochoty wypuszczać chłopaka samego, tym bardziej iż na zewnątrz było już ciemno. Zapewne spodziewał się iż mogło mu się całkiem nieźle oberwać. Niemniej ze spokojem uszanował decyzję ucznia akademii i zapowiedział iż Hiro może odwiedzać pałacyk kiedy tylko będzie miał ochotę.

Noc była raczej chłodna, a przynajmniej o wiele chłodniejsza niż dzień. Hiro jednak nie przeją się tym zbytnio. Ze względu na ograniczoną ilość czasu ruszył zwyczajnie szybkim krokiem w stronę swojego miejsca zakwaterowania, gdy zaś się tam znalazł pozostawił wisiorek na stoliku. Zastanowił się przez chwilę czy nie opłacało by się zabrać ze sobą miecza treningowego, szybko jednak doszedł do wniosku iż i tak i tak pięściami walczy lepiej, a dodatkowo bez wyposażenia budził mniej podejrzeń. Gdy wyszedł z domu i zamknął szczelnie drzwi skierował swoje kroki w stronę starego boiska. Żałował jedynie iż spotkanie wypadło akurat dzisiaj, był bowiem wciąż nieco zmęczony a do tego niemalże pewny kogo przyjdzie mu spotkać na miejscu.

<piszemy w http://bleach.iowoi.org/inne-f39/stare-boisko-t592.htm >
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pałac rodziny Kojima   Today at 19:50

Powrót do góry Go down

Pałac rodziny Kojima
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1